NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wojna prewencyjna Izraela z Iranem – scenariusz …..

Izrael uderza na Iran, 4,30 …,…,2012

 

 

Podrywają się z lotnisk w północnym i środkowym Izraelu, biorą kurs na Damaszek i lecą prosto na Iran. Sparaliżowana wielomiesięczną rebelią syryjska obrona przeciwlotnicza może się tylko bezradnie przyglądać, jak ponad setka samolotów bojowych F-15 i F-16 z gwiazdą Dawida wymalowaną na skrzydłach mknie najkrótszą drogą ku precyzyjnie wyznaczonym celom: głęboko zakopanym irańskim instalacjom nuklearnym. Piloci ćwiczyli tę operację wielokrotnie, najpierw nad Turcją, a po pogorszeniu się stosunków z Ankarą – nad Włochami i Grecją. Ale teraz to już prawdziwy atak, a każda bomba jest na wagę złota.

Pentagon odmawia bowiem dostarczenia swoich potężnych, naprowadzanych laserowo bomb GBU-28, które demolują betonowe schrony ukryte nawet 60 m pod powierzchnią ziemi. Amerykanie zakładają, że embargo na „niszczycieli bunkrów” uniemożliwi Izraelowi prowadzenie wojny zaczepnej z Iranem bez wyraźnej zgody USA. Ale nie przewidzieli, że izraelski przemysł zbrojeniowy w dość krótkim czasie zdoła wyprodukować własną broń niszczącą podziemne schrony. Izraelskie bomby są znacznie mniejsze niż GBU-28, nazywają się MPR-500, na dodatek nie wypróbowano ich dotąd w warunkach bojowych, a ich liczba jest nadal bardzo ograniczona.

Choć irańska obrona przeciwlotnicza wie o ataku od chwili, gdy odrzutowce przekroczyły granicę izraelsko-syryjską, to niewiele może zrobić. Baterie rakiet S-300 produkcji rosyjskiej potrafią zlokalizować nieprzyjaciela znajdującego się w odległości 144 km i na pułapie 27 tys. m, ale irańskie siły zbrojne nie mają ich wiele. Po dostarczeniu trzech kompletów Moskwa – podporządkowując się międzynarodowym sankcjom uchwalonym przez Radę Bezpieczeństwa – zaprzestała dalszej sprzedaży wyrzutni. Wprawdzie Gwardii Rewolucyjnej udało się nabyć jeszcze dwa dodatkowe zestawy na Białorusi i jeszcze dwa w innym, niezidentyfikowanym kraju, ale wszystkie razem nie wyrządzają poważnych szkód nadlatującym eskadrom, udaje im się strącić tylko dwa F-15.

Reszta obrony przeciwlotniczej jest przestarzała, na czele z pochodzącymi jeszcze z czasów sowieckich rakietami S-75, podobnymi do tej, która 1 maja 1960 r. zestrzeliła nad Swierdłowskiem amerykański samolot rozpoznawczy U-2. Iran posiada również 200 zestawów brytyjskich rakiet ziemia–powietrze typu Rapier, zamówionych wprawdzie za panowania szacha Rezy Pahlawiego, lecz dostarczonych znacznie później. Cała reszta, oprócz pięciu baterii S-75 z dostaw libijskich, to eksponaty niemal muzealne. Rozrzucone w granicach całego państwa, a więc na obszarze 1,6 mln km kw., w krytycznej chwili nie zdają się na wiele.

Gotowe do startu irańskie samoloty bojowe nie opuszczają pasów startowych. Dowódcy sił powietrznych zdają sobie sprawę, że nie mają szans w starciu z izraelskimi lotnikami, zwłaszcza że spora część irańskich maszyn pochodzi z lat 80. i jest chińską wariacją sowieckiego samolotu MiG-21, który przestano w Rosji produkować już na początku lat 90. Co prawda irańskie lotnictwo bojowe ma jeszcze do dyspozycji kilkadziesiąt samolotów MiG-29, ale wiele do życzenia pozostawiają kwalifikacje zawodowe pilotów – to skutek konfliktu w rejonie cieśniny Ormuz, który zmusił Iran przede wszystkim do rozbudowy marynarki wojennej kosztem lotnictwa.

W podziemnym bunkrze sztabu w Tel Awiwie generałowie i pułkownicy niecierpliwie czekają na pierwsze sygnały nieuchronnego odwetu. Wywiad wojskowy doskonale zna możliwości wroga. Tylko ludność cywilna żyje w przekonaniu, że nikt nigdy nie rzuci Izraela na kolana. Hasło „nie będzie drugiego Holocaustu”, jak pacierz powtarzane przez premiera i nagłaśniane przez telewizję, odnosi skutek. Sondaże opinii publicznej wskazują, że 40 proc. Izraelczyków pragnie frontalnego starcia z Iranem, a 70 proc. jest przekonanych o szybkim zwycięstwie bez wielkich ofiar.

Oficerowie sztabowi dobrze znają prawdę: nie ma darmowych obiadów. Największe zagrożenie stanowią 16-tonowe rakiety balistyczne Szahab-3B, oparte na udoskonalonej technologii koreańskich Taepodong. Każdą wyposażono w głowicę zawierającą kilkuset kilogramów konwencjonalnego materiału wybuchowego. Zasięg tych rakiet umożliwia uderzenie w każdą instalację wojskową na terenie państwa żydowskiego, a w razie potrzeby nawet znacznie dalej. Podczas ostatnich irańskich manewrów nazwanych Wielki Prorok 7 rakiety te spadały na wybrane obiekty z wysokości 16 tys. m, z szybkością 7 km/sek. Oko ludzkie nie jest w stanie za nimi nadążyć. Według Mosadu Iran dysponuje obecnie pięcioma lub sześcioma wyrzutniami dostosowanymi do rakiet tego typu oraz 20 gotowymi do odstrzału pociskami. W zaawansowanym stadium produkcji są także modele Szahab-4 i Szahab-5. Ich zasięg obejmuje każdy obiekt w Europie.

Kilka minut po wykryciu nadlatujących izraelskich eskadr Iran odpala pierwsze dwie rakiety typu Szahab, które jednak nie są precyzyjne w osiąganiu zamierzonych celów. To właśnie, o paradoksie, stanowi największe zagrożenie: nie uderzają w doskonale chroniony reaktor atomowy w północnej części pustyni Negew, ale powodują spustoszenie w pobliskim miasteczku Dimona zamieszkanym wyłącznie przez ludność cywilną. Nie rujnują zakładów zbrojeniowych Rafael w zatoce w Hajfie, uderzają za to w gęsto zaludnione centrum miasta. W ciągu kilku sekund całe dzielnice mieszkalne obracają się w perzynę. W pierwszych godzinach nie sposób policzyć ofiar, ale z całą pewnością szybko braknie zarówno miejsc na cmentarzach, jak i łóżek w szpitalach.

Praktycznie żadne miasto – ani nowoczesny Tel Awiw, ani otoczona historycznymi murami Akka – nie mogą być pewne jutra. Może tylko w Jerozolimie można będzie swobodnie oddychać. Ale jej ochroną nie są nowoczesne systemy antyrakietowe, lecz słynny meczet Al-Aksa, druga po Mekce najświętsza ze świętych świątynia muzułmańska. Zburzenie jej, nie przez pomyłkę, nie wchodzi dla Irańczyków w rachubę. Świat islamski nigdy by im tego nie wybaczył.

Izraelska tarcza ochronna przed pociskami balistycznymi opiera się na amerykańskich Patriotach. Już wiele lat temu, za panowania Saddama Husajna, nie zdały egzaminu: ustawione na telawiwskiej plaży nie strąciły ani jednej rakiety wystrzelonej na Izrael z Iraku. Drobne usprawnienia nie czynią z nich skutecznej osłony przed potężnym Szahabem. Zdaniem ekspertów wymagają poważnych zmian, aby mogły się skutecznie zmierzyć z nowymi zagrożeniami.

Izraelscy konstruktorzy, współpracujący z ekspertami producenta, amerykańską firmą Raytheon, pracują obecnie nad ich dostosowaniem do nowych warunków walki, ale nawet najwięksi optymiści nie przewidują zakończenia prac przed 2014 r. Sporo nadziei pokłada się w rakietach balistycznych własnej produkcji: Jerycho-3 ma zasięg 11,5 tys. km i wyposażona jest w głowicę nuklearną o wadze 750 kg. Ale znów – sprawdzona w ćwiczeniach, nie zdała jeszcze egzaminu w wojnie atomowej z prawdziwego zdarzenia, no i w konwencjonalnym starciu jest na razie nieprzydatna.

Jeszcze zanim wzniosą się dwa kolejne pociski typu Szahab-3B, izraelskie odrzutowce zwalniają pierwszą serię bomb kruszących beton. Piloci meldują centrali: cele trafione. Ale dopiero w dalszej przyszłości Tel Awiw będzie wiedział, czy bomby krajowej produkcji na pewno dokonały planowanego dzieła zniszczenia i czy podziemne zakłady nuklearne zostały uszkodzone w takiej mierze, że irański wyścig do bomby atomowej opóźni się o kilka lat. Jeśli okaże się, że tak nie jest, cała ta wyprawa wojenna była po nic.

Wielką niewiadomą są irańskie możliwości ataku chemicznego. Już we wrześniu 2000 r. wicedyrektor CIA Norman Schindler informował komisję bezpieczeństwa amerykańskiego Senatu o irańskich wysiłkach mających na celu szybkie wyprodukowanie głowic wyposażonych w materiały paraliżujące system nerwowy, powodujące niewydolność dróg oddechowych oraz parzących ciała ludzkie. Zdaniem CIA, Chiny i Rosja są głównymi dostawcami zarówno chemikaliów, jak i niezbędnej technologii. Niektóre surowce nabywane są legalnie na Zachodzie, ponieważ służą także do celów leczniczych.

Izrael posiada równie groźną broń, ale wątpić należy, aby zechciał jej kiedykolwiek użyć: w instytucie medycznym w Nes Cyjona, małej osadzie położonej 25 km na południe od Tel Awiwu, pod przykrywką eksperymentów naukowych produkuje się broń biologiczną. Tajemnica nigdy nie zostałaby ujawniona, gdyby nie aresztowanie dyrektora instytutu, profesora Markusa Klingberga, który okazał się sowieckim szpiegiem. Po odsiedzeniu kilkuletniej kary więzienia wyemigrował do Francji, gdzie w 2007 r. opublikował książkę „Ostatni szpieg”, niepozostawiającą żadnego szczegółu domysłom.

Jest też niemal pewne, że w przypadku wojny przywódca szyickiej organizacji bojowej Hassan Nasrallah, wierny sojusznik Teheranu, ściągnie charakter starcia z nieba na ziemię. Hezbollah w południowym Libanie dysponuje setkami wyrzutni rakietowych ziemia–ziemia typu Grad i Kassam, rozmieszczonych na północ od rzeki Litani, 40 km od granicy z państwem żydowskim. Latem 2006 r., podczas zainicjowanej przez Izrael kampanii mającej na celu wyparcie terrorystów ze strefy przygranicznej, spadło na Galileę i Hajfę kilkaset takich pocisków, dokonując poważnego spustoszenia wśród ludności cywilnej. Szkody materialne wyceniono wówczas na kilkaset milionów dolarów. Skonstruowana ostatnio tarcza ochronna Kipat Barzel (żelazny parasol) stanowi dzisiaj skuteczną odpowiedź na atak takich pocisków. Ale sam fakt walki na dwóch frontach stanowiłby trudne wyzwanie, ponieważ do zniszczenia odległych baterii Hezbollahu również niezbędne jest lotnictwo.

Niebo nad całym niemal Izraelem wydaje się dziurawe. Nawet jeśli armia odniesie sukces i atak opóźni o kilka lat możliwość produkcji broni jądrowej w Iranie, cenę sukcesu w dużej mierze zapłaci ludność cywilna. Wprawdzie w północnej części pustyni Negew otwarto niedawno szkołę obrony przeciwlotniczej, a były szef Szin Betu, izraelskiego wywiadu, Avi Dichter został pod koniec sierpnia mianowany ministrem ochrony cywilnego zaplecza, czyli ministrem bezpieczeństwa wewnętrznego, ale nawet dziecko rozumie, że decyzje administracyjne nie mogą zastąpić rzeczywistej ochrony przed zagrożeniami nowej generacji.

Nie rozwiążą problemu także ostrzeżenia wysyłane esemesem do telefonów komórkowych wszystkich obywateli. Media hebrajskie pytają, co przeciętny Izraelczyk ma uczynić po otrzymaniu alarmującej wiadomości o nadlatującej rakiecie, skoro schrony publiczne, budowane podczas wojny sześciodniowej, a więc przed ponad 40 laty, nie dają już skutecznego zabezpieczenia, a w większości nowoczesnych wieżowców brak pomieszczeń, których Szahab-3B nie mógłby skruszyć w ciągu jednej sekundy. Nikt też nie wie, czy rozdawane ludności maski gazowe stanowią skuteczną ochronę przed irańską bronią biologiczną.

***

Wszystko to razem brzmi jak rozdział z powieści science fiction, ale stanowić może realną rzeczywistość w przypadku, gdy Beniamin Netanjahu przekona swoich ministrów o konieczności wojny prewencyjnej z Iranem. Buńczuczne przemówienia Ahmadineżada, zapowiadające wymazanie państwa żydowskiego z mapy Bliskiego Wschodu, nawet jeśli nie są niczym innym jak czczą pogróżką stosowaną na wewnętrzny użytek, stanowią wodę na młyn ambitnych i niebezpiecznych dążeń izraelskiego premiera szermującego groźbą drugiego Holocaustu. A także trudny do odparcia argument w dyskusji z tą częścią dowództwa armii, która sprzeciwia się zaatakowaniu Iranu bez zgody i bez pomocy Stanów Zjednoczonych.

Na zgodę taką nie liczy nikt, kto realnie ocenia stanowisko Baracka Obamy, wciąż jeszcze wierzącego w skuteczność sankcji gospodarczych i finansowych: najpierw odmówił dostaw bomb kruszących beton podziemnych instalacji nuklearnych, a we wrześniu odwołał dawno ustalone wspólne amerykańsko-izraelskie manewry wojskowe.

„Mitt Romney by nam tego nie zrobił” – powiedział Ehud Barak, izraelski minister obrony i zwolennik uderzenia na Iran. Jego rozgoryczenia nie zmieniła decyzja Senatu, który przyznał ostatnio armii izraelskiej 90 mln dol. na otarcie łez. A w wywiadzie dla dziennika „Haaretz” Eliahu Winograd, były przewodniczący Sądu Najwyższego i przewodniczący komisji badającej błędy popełnione przez armię podczas starcia z Hezbollahem, ostrzega premiera i jego otoczenie: „zastanówcie się nad tym, co robicie, bo w jeden dzień możecie zburzyć wszystko, co zbudowaliśmy w ciągu 65 lat”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

54 thoughts on “Wojna prewencyjna Izraela z Iranem – scenariusz …..

 1. Ludzie !!! Przeczytałem to i nie wierzę własnym oczom, czyli można zabić samochodem i odjechać.
  Prus-Mazur mówi: „zgodnie z obowiązującymi przepisami, obowiązek udzielenia pomocy występuje w sytuacji, kiedy istnieje ryzyko utraty życia, doznania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przez innego człowieka,
  ale wygasa on z chwilą śmierci.
  Śmierć pieszego była nagła, w chwili odrzucenia przez pojazd na podłoże pieszy już nie żył, zatem ustał obowiązek udzielenia pomocy”.
  Czy rozumiecie że w tym przypadku można przejeżdżać samochodami sędziów, prokuratorów, polityków oraz inne szumowiny krzywdzące obywateli i NIE DOSTAĆ ZA TO ŻADNEJ KARY ? Kopiujcie to gdzie tylko się da i powołujcie się na tą wypowiedź.(napisał/a ExTReMe)
  Sprawca był pod silnym wpływem srodków odużających…

  Więc, kierowcy bierzcie przykład-można bezkarnie zabijać na drodze… Horror trwa!

  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/wielkopolskie/news/sad-zajmie-sie-umorzeniem-sledztwa-ws-smierci-10-latka,1847462,226#commentsZoneList

  1. Nękają w imię prawa.

   Urzędnicy i sędziowie działają bezdusznie i rutynowo, a to może doprowadzić do czyjegoś nieszczęścia a nawet tragedii – twierdzą eksperci prawa.

   URZĘDNIK MOŻE ROBIĆ CO CHCE. PRZEDSIĘBIORCÓW PRAWO NIE CHRONI>>

   „Rzeczpospolita” przytacza przypadek mężczyzny, przeciwko któremu uruchomiono całą maszynę windykacji, z komornikiem, policją i więzieniem włącznie. Wszystko za rzekomo niezapłacone 100 zł grzywny.

   Włodzimierz M. z Radomia był w 1998 roku skazany na 700 zł grzywny za handel podrabianą odzieżą. Kara została rozłożona na siedem rat, które mężczyzna spłacał. Mimo to po dwóch latach sąd dopatrzył się, że brakuje 100 zł. Wtedy zaczął nękać Włodzimierza M. – opisuje sprawę „Rzeczpospolita”.

   Mężczyzna trafił do więzienia,mimo zapewnień, że spłacił całość kary. W momencie zatrzymania nie pozwolono mu nawet skontaktować się z rodziną. Załamany popełnił samobójstwo w więziennej celi. Osierocił 6-letniego syna.

   REKORDOWE ODSZKODOWANIE ZA BŁĘDY FISKUSA>>

   Dopiero po kilkunastu latach, podczas rozprawy apelacyjnej w 2011 r. wyszło na jaw, że Włodzimierz W. nie powinien trafić do aresztu. Dowód wpłaty zaginął bowiem w sądzie – informuje „Rzeczpospolita”.

   Wdowa po mężczyźnie domaga się teraz wznowienia postępowania karnego. Nie wyklucza też cywilnego pozwu przeciwko prezesowi Sądu Rejonowego w Radomiu. Prawnicy dają jej jednak marne szansę na wygraną, ponieważ sprawa się przedawniła.

   BB

   http://www.rp.pl/artykul/937755-Smierc-zamiast-grzywny.html

   http://www.sfora.pl/Tak-polskie-sady-doprowadzaja-ludzi-do-ostatecznosci-Smierc-przez-urzednikow-a47962

   1. STO RAZY WAM PISZĘ ŻE – Z NIMI NIE NALEŻY DYSKUTOWAĆ UKŁADAĆ SIĘ , ROZMAWIAĆ – BO TO NIE SĄ LUDZIE !!

    DO NICH TRZEBA …………….. to jest chołota a chama przywraca się do równowagi ETYCZNEJ I MORALNEJ

    batem , szubienicą itd. O CZYM ŚWIADCZĄ HISTORYCZNE ZAPISY .

    1. PS. CZY JAK WASZ DOM OPANUJE STADO SZCZURÓW TO – WY WTEDY USTĘPUJECIE IM ABY WSPÓLNIE KOEGZYSTOWAĆ – NIE !!!

     WTEDY IDZIECIE KUPUJECIE ŁAPKI , TRUCIZNĘ I TĘPICIE BEZ WZGLĘDNIE BO WIECIE ŻE KAŻDY DZIEŃ ZWŁOKI TO PRZYROST LICZEBNY SZKODNIKÓW

     I WŁAŚNIE TAKIMI SZCZURAMI SĄ ELITY III R.P – którym naród na zbyt wiele pozwolił …

     A STADO PO 22 LATACH SIĘ TAK ROZROSŁO I UMOCNIŁO ŻE DZIŚ ZA NIC MA – PRAWOWITEGO WŁAŚCICIELA MIESZKANIA

     TAK TAK – POLSKĘ OPANOWAŁO STADO SZCZURÓW I KANALII

     Z KTÓRYMI TRZEBA TERAZ JUŻ TYLKO WALCZYĆ BEZWZGLĘDNYMI METODAMI

     TO SĄ SKUTKI NADSTAWIANIA 2 POLICZKA I USTĘPSTW !!!!

 2. Skąd wziął się Putin? Kto i jak tworzył obraz dobrego goja?
  4 Marzec 2012
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/04/skad-wzial-sie-putin-kto-i-jak-tworzyl-obraz-dobrego-goja/
  Źródło: http://poiskpravdy.com/otkuda-vzalsa-putin/#more-7689

  Data publikacji: 25.04.2011

  Tłum. RX

  „Rosja może mieć dowolną ilość jądrowych bomb walizkowych i guzików jądrowych ale ponieważ 500 miliardów dolarów rosyjskiej elity leży w naszych bankach to się zastanówcie czy to jest wasza elita czy już nasza?”

  Zbigniew Brzeziński, 22 grudnia 2009 roku

  Uważałem, że o mister Putinie zebrano już wystarczająco materiałów dowodzących i pokazujących całą istotę jego kryptopolityki „Who is mister Putin” i otwartej, mocnej przyjaźni z rabinem Chabadu Berl Lazarem. Jak to ujął sam Lazar:

  „Nigdy i ani jeden władca Rosji albo ZSRR nie uczynił tak wiele dla żydów jak uczynił Władimir Władimirowicz Putin. We wszystkich dziedzinach. Bez wyjątku”

  „…teraz w Rosji liczni merowie miast, szefowie prowincji i ministrowie rządu to są żydzi. To już jest normą”.(…)

  1. Straszne i męczenskie życie panstwowych* dzieci na usługach kartelu big-pharmy!
   Horror zgotowali im Ci co mieli ich bronić, w imię boga-mamona.

   1. @AQQ powiedział/a
    Wrzesień 28, 2012 @ 3:17 PM

    -zaloz bloga kobieto, jestes swietna. Pozdrawiam.

 3. z 2010

  Setki potężnych amerykańskich bomb typu „niszczyciel bunkrów” są wysyłane z Kalifornii na połozone na Oceanie Indyjskim brytyjskie wyspy Diego Garcia, co może oznaczać przygotowania do ewentualnego ataku na Iran.

  Pisze o tym Sunday Herald, szkocki dziennik powiązany z konserwatystami. twierdząc przy tym, że może wykazać, że w styczniu rząd USA podpisał umowę dotycząćą transportu 10 kontenerów z amunicją. Według dokumentów przewozowych z marynarki wojennej USA, transport zawiera 387 bomb typu „BLU”, a więc przeznaczonych do kruszenia utwardzonych podziemnych struktur.

  http://www.przyszloscwprzeszlosci.pl/terazniejszosc/17-symptomy-wojny/976-usa-transport-bomb-na-diego-garcia

  — —
  Moim zdaniem oni wiedzą kiedy zaatakują i nie ma żadnych przepychanek, są tam ludzie którzy szczekają i nie chcą dopuścić do wojny ale na mój rozum, góra już wie kiedy zaatakuje, dokładnie wie

  1. Pewnie obie strony ustaliły i doskonale znają datę.
   Wojna bez racji, wojna nastawiona na zużycie starego uzbrojenia, wojna kasa dla korporacji a one rządzą światem-niestety.

   Czy ktoś lub Coś kto podejmuje takie decyzje dostrzega na horyzoncie zdarzen człowieka?

 4. Bardzo często podczas dyskusji na temat współczesnych nam globalistycznych tendencji i planów rządu światowego mówimy o budowie New World Order jako o najbliższej przyszłości. Ale jest to błąd. New World Order jest już dzisiejszą rzeczywistością. Jest on już zbudowany a wstęga inauguracji jest także przecięta.

  „Serdecznie witamy w ziemskim piekle, przedsionku piekła właściwego”- mówią nam pachołki Antychrysta a także i on sam.

  Już wszyscy ludzie na planecie mają nadane imiona, cyfrowe imiona. Pozostało tylko umieścić je na czołach lub rękach (oznakować jak bydło) ludzkiego, niemego stada. czytaj dalej na:
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/26/new-world-order-juz-jest-i-dziala/

   1. przyznaje, ze sa tam wartosciowe komenty…

    „27 Wrzesień 2012 o 13:21 | #12
    Cytat
    veteran :
    @Jony
    Nie wiedziałeś że blog “monitorpolski” to opozycja kontrolowana?

    Wiedziałem że coś jest nie tak na tym blogu, ale potrzebowałem mocnych dowodów by się w tym utwierdzić.

  1. według mnie
   ,po pierwsze nie bedzie tyle ludzi co piszą że że komo przyjdą
   po drugie i tak nic się nie zmieni , a pokrzyczeć sobie mogą,
   kto dobrowolnie poda się do dymisji na pewno nie oni
   zobaczymy może się mylę, co by mnie bardzo miło zaskoczyło 😉

 5. Niemiecka europosłanka zrobiła wystawę o polskiej biedzie
  Kontrowersyjna wystawa w Parlamencie Europejskim dotycząca biedy w Polsce. Zorganizowała ją niemiecka europosłanka z grupy komunistów Gabrielle Zimmer.
  Przeciwko wystawie zaprotestował między innymi europoseł Marek Migalski. Według niego, deputowana z Niemiec powinna najpierw zająć się biedą we własnym kraju. Ponadto – jak podkreślił – wytykanie palcem tylko jednego państwa jest niesprawiedliwym napiętnowaniem.

  – To mogą być pobudki nacjonalistyczne albo taka chęć protekcjonalizmu wobec nas i traktowania nas jako państwa, które nie potrafi poradzić sobie z własnymi problemami. Od załatwiania polskich spraw są polscy politycy, polski rząd, polscy posłowie, a nie komunistyczne, niemieckie eurodeputowane – powiedział Marek Migalski.

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/niemiecka-europoslanka-zrobila-wystawe-o-polskiej-biedzie,1846818


  Polacy ukrywają to im inni pokażą 🙂

 6. Zabójstwo Kaddafiego po jego zgonie
  Tagi: Polityka, Komentarze, Świat 26.09.2012, 14:28
  http://polish.ruvr.ru/2012_09_26/89381431/
  Muammar Kaddafi był sadystą, zboczeńcem i pedofilem. W ten sposób lidera Dżamahirji Libijskiej przedstawiła w swej książce francuska dziennikarka Annik Cojan. Pisze ona, że Kaddafi miał cały harem, do którego wcielano nawet uczennice. Czy to jest potworną prawdą na temat dyktatora Libii, czy też kolejnym etapem wojny informacyjnej Zachodu przeciwko krajom arabskim?

  Książka pióra Annik Cojan pod tytułem „Ofiara w haremie Kaddafiego” poświęcona jest przestępstwom seksualnym eks-władcy Libii. „Tata Muammar”, jak, według reporterki, chętne nazywał siebie Kaddafi, wygląda jako wstrętny sadysta i zboczeniec. W haremie dyktatora znajdowały się nawet porwane nieletnie dziewczynki, których on dobierał sobie podczas uroczystych ceremonii. Informuje się, że prawdę na temat potwornych zbrodni pułkownika zawierało jego archiwum elektroniczne.

  W demaskującej publikacji wspominana jest, na przykład, dziewczyna, imieniem Soraja. Piętnastoletnia Soraja wręczyła Kaddafiemu kwiaty podczas uroczystego przyjęcia. Lider libijski położył rękę jej na głowę dając do zrozumienia, że uczennica spodobała się mu i musi należeć do niego. W 2004 roku została ona porwana przez libijskie służby specjalne. 18-letnia Houda sama zgodziła się przespać z liderem Libii w zamiast za po obietnicę, że jej brat odzyska wolność, jednakże po nocy spędzonej w łóżku dyktatora, dziewczyna spędziła w jego haremie całe długie pięć lat.

  Na tą skandaliczną publikację już zareagowali ludzie, którzy znali Kaddafiego osobiście. Przypominają więc, że nie jest to bynajmniej pierwszą próbą szkalowania pamięci pułkownika. „Dlaczego te wszystkie demaskujące dane nie pojawiły się wcześniej, kiedy lider libijski jeszcze żył?” – zadaje retoryczne pytanie omański pisarz i politolog, przyjaciel Kaddafiego Ali Bin Massud:

  „Dla tych, którzy zamordowali przywódcę kraju, jego zgon fizyczny jest niewystarczający. Teraz chcą zniszczyć go również moralnie. Osoba Muammara Kaddafiego, jego niewątpliwe silne zalety i wybitne walory moralne są dla nich nie mniej groźne, niż jego egzystencja fizyczna. Dlatego najpierw zamordowali go, a teraz starają się wymazać z pamięci ludzi wszystko, co można było powiedzieć dobrego o Muamarze Kaddafim.”

  W samej Francji ukazanie się tej książki także spotkało się z nader ostrą reakcją. Nie wszystkich bynajmniej Francuzów udało się przekonać, że ubiegłoroczna operacja NATO przeciwko Libii była „jedynym ratunkiem” dla narodu libijskiego. „Dotychczas nie sposób oszacować skali tego wydarzenia i wymienić prawdziwych sprawców tego, że taka decyzja została podjęta,” – powiedział w wywiadzie dla radia „Głos Rosji” francuski dziennikarz, przewodniczący jednej z największych sieci społecznościowych „Voltair” Therry Meyssan:

  „Gazeta „Le Monde” poparła sprzeczną z prawem ingerencję zbrojną. Wojna libijska pochłonęła blisko 160 tysięcy istnień ludzkich. Tylko w trakcie jednej operacji natowskiej mającej na celu zajęcie Trypolisu zginęło 40 tysięcy osób. „Le Monde”, która uczestniczyła w szeroko zakrojonej kampanii dezinformacji, teraz, po zakończeniu wojny, usiłuje usprawiedliwiać swoje własne stanowisko. Ci ludzie, nie dysponujący żadnymi poważniejszymi argumentami w sprawach związanych z zarządzaniem krajem przez pułkownika Kaddafiego, doszli do wyszukiwania szczegółów z życia prywatnego lidera libijskiego. Wszystko to ma na celu poniżanie człowieka, który nie ma żadnej możliwości wystąpienia w obronie swego honoru, gdyż nie żyje.”

  Zdaniem Meyssana, jeśli określenie „dyktator” zakłada masowe mordy, to można go użyć wobec większości liderów zachodnich. Na przykład, prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama codziennie rano bierze udział w roboczej naradzie, w której trakcie rozpatrywana jest liczba ewentualnych przyszłych ofiar w różnych krajach należących do „strefy interesów amerykańskich”. Liderzy europejscy, wysyłając swoje wojska do Libii, zdawali sobie sprawę z tego, jakie straty wśród ludności cywilnej spowodują ich poczynania.

  W pradawnych czasach miasta, które stawiały zacięty opór wobec przeciwnika, po ich zajęciu były zrównywane z ziemią. Teren ten orano, aby nie pozostało po nim nawet pamięci. Teraz wojny toczą się nie tylko na lądzie, lecz również w przestrzeni informacyjnej. Właśnie tę przestrzeń usiłuje zaorać Zachód, pozostawiając po tym jedynie te wspomnienia, które zgadzają się z jego interesami.

 7. szczepionkowe wieści – szokujące, bo zaczynają nas coraz bardziej atakować. niedługo będziemy „terrorystami”:

  http://kefir2010.wordpress.com/2012/09/25/szczepienia-dzieci-wiesci-z-pola-walki-niektorzy-naukowcy-to-debile/ (p.s. w tekście udowodniono, że niektórzy naukowcy to debile..)

  tekst skopiowany z ZnZ – po szczepieniach na świniaka ilość zachorowań na samą narkolepsję wzrosła nawet 8 razy! niezależni prawnicy ze Skandynawii szykują pozew zbiorowy. myślę, że narkolepsja i epatowanie nią nawet w oficjalnych mediach może być zasłoną dymną do innych, znacznie gorszych powikłań po szczepionkach na świniaka, takich jak zastraszająca liczba poronień, padaczka w tym padaczka katastroficzna i tzw: „stan padaczkowy” wymagający podania najpierw 120 mg relanium a jak ataki nie ustają – całkowitej narkozy:

  http://kefir2010.wordpress.com/2012/09/25/szczepienia-na-grype-ah1n1-spowodowaly-epidemie-narkolepsji-dzieci-sie-mecza-korporacje-farmaceutyczne-politycy-i-proszczepionkowcy-powinni-odpowiadac-przed-trybunalem-miedzynarodowym-druga-nor/

 8. Czołem Miziak i jak mówiliśmy każde kłamstwo ma krótkie nogi !!!!!!!!! hahahahahaha i powoli się zaczyna i zapowiada się niezykle ciekawie żeby powiedzieć że wręcz ekcytująco !!!!!!!!!
  J.M.H

  1. Znowu półprawdy i niedopowiedzenia. Jak Cejrowski nakazuje traktować naszych braci zza Buga, czy o to im chodzi?

  2. To urzędnicy Tuska zabronili otwierania trumien

   Opublikowano: 27.09.2012 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju
   http://wolnemedia.net/polityka/to-urzednicy-tuska-zabronili-otwierania-trumien/
   To urzędnicy Donalda Tuska przekazywali rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej informacje o rzekomym zakazie otwierania trumien z ciałami przywiezionymi z Rosji. W czasie przedwczorajszej konferencji prasowej Naczelnej Prokuratury Wojskowej ujawniona została niezwykle istotna informacja rzucająca nowe światło na działania rządu po katastrofie smoleńskiej. Pułkownik Zbigniew Rzepa pytany, czy został wydany zakaz otwierania trumien i przeprowadzenia sekcji zwłok na terenie Polski przyznał, że nikt nie wydawał takiego zakazu ani nie podejmował decyzji w tej sprawie. Oznacza to, że po przetransportowaniu ciał ofiar katastrofy do Polski, wbrew temu, co mówił m.in. szef kancelarii premiera Tomasz Arabski, można było wykonać sekcje zwłok. O tym, że to urzędnicy Donalda Tuska zabraniali otwierania trumien w wywiadach prasowych oraz filmach (m.in. „Pogarda” w reżyserii Marii Dłużewskiej i Joanny Lichockiej), mówili wielokrotnie członkowie rodzin ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku m.in. Andrzej Melak, Dariusz Fedorowicz i Ewa Kochanowska.(…)

 9. antyszczepionkowe sekty – artykuł w szanowanym portalu medycznym

    http://www.termedia.pl/Antyszczepionkowe-sekty,7057.html

 10. -przydalby nam sie taki…

  24 września 2012, 17:03
  „Najbiedniejszy prezydent świata”. 90 proc. pensji rozdaje
  Foto: EPA
  Prezydent Urugwaju José Mujica
  Prezydent Urugwaju José Mujica oddaje 90 proc. swoich zarobków na cele dobroczynne. Choć oficjalnie zarabia 12,5 tys. dol miesięcznie, to dla siebie zatrzymuje tylko jedną dziesiątą tej sumy.

  77-letni José Mujica został okrzyknięty przez media najbiedniejszym i zarazem najbardziej hojnym prezydentem na świecie. W sumie na życie ma 1 tys. 250 dol. miesięcznie.

  Przez prezent z Urugwaju ewakuacja rządu
  Podejrzana…
  czytaj dalej »
  – Świetnie sobie radzę z taką sumą. Muszę sobie świetnie radzić, ponieważ jest wielu Urugwajczyków, którzy żyją za o wiele mniej – powiedział.

  Mujica i jego żona, która jest senatorem i też przeznacza cześć swoich dochodów na cele charytatywne, mieszkają w niewielkim domu w stolicy kraju – Montevideo. Ich największy wydatek do volkswagen beetle wyceniony na niecałe 2 tys. dolarów.

  Nie ma konta w banku

  Jak donoszą media, pod rządami tego byłego partyzanta (z organizacji Tupamaros), który w 2010 roku został wybrany prezydentem, kraj stał się jednym z najmniej skorumpowanych na kontynencie.

  Mujica nie ma nawet konta w banku, ale nie ma też żadnych długów. Za to cieszy się tym, czego pieniądze dać mu nie mogą – życiem rodzinnym i towarzystwem swojego psa o imieniu Manuela.
  Autor: jak//gak / Źródło: Yahoo News, Univisionnews
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/najbiedniejszy-prezydent-swiata-90-proc-pensji-rozdaje,278683.html

 11. Jak syjonisci traktuja swoich, ktorzy sa przeciwni ich polityce

 12. Bobry art., dlatego warto przytoczyc calosc.
  Moja Polska
  Paweł Tonderski – Polska
  POLITYKA 20.09.2012 11:09 70 komentarzy
  Promowanie syjonizmu i judaizmu w Polsce trwa od dekad!
  http://paweltonderski.nowyekran.pl/post/74588,promowanie-syjonizmu-i-judaizmu-w-polsce-trwa-od-dekad
  W ogóle polskość, to nienormalność zdaniem wielu Polaków, tak więc zapalmy świeczki po raz kolejny w naszych oknach i dążmy do tego, aby Polska stała się ziemią obiecaną dla żydów ich Polin, albo od razu ogłośmy Polskę Judeopolonią.

  Ta promocja Izraela w polskiej telewizji publicznej trwa od dekad.

  Ale w ostatnich latach się nasiliła, a to bartnictwa w telewizji Kultura, w której rządzi pan Sierakowski, a to uroczystości z marszu żywych obstawiane przez Mossad, ich agentów uzbrojonych po zęby. Walka z polskim Krzyżem Świętym, rugowanie tego symbolu z życia polskiego narodu, a to rozmowy na temat oddawania gminom żydowskim „ich” własności, które znajdują się w granicach RP, a to mówienie o „żydowskim” holokauście i żadnym innym, a to relacje z powstania kolejnego muzeum żydowskiego oraz relacje z koncertów z muzyki żydowskiej i relacja z otwarcia nowej synagogi. A to w serialu o lekarzach w polskiej telewizji publicznej pojawia się pani doktor Izraelka, która odnajduje w tym szpitalu swojego brata lekarza żyda, który o tym nic nie wiedział. A to promowanie pani Sendlerowej zamiast pani Zofii Kossak Szczuckiej. A to w filmach cały czas żydzi, a to żyd nakręca film o Solidarności, Katyniu i o Bitwie Warszawskiej oraz o Pianiście, a to wreszcie nasz „polski” prezydent zakłada na swoją głowę myckę i zapala chanukowy świecznik oraz wstrzymuje ekshumację w Jedwabnem, natomiast w dzień pamięci katastrofy smoleńskiej Polacy zapalają w swoich oknach świeczki zamiast zniczy…

  Dodać do tej listy trzeba koncerty organizowane w Polsce przez żydów, którzy od lat promują żydówkę Madonnę, w dniu 15 sierpnia, a potem w dniu 1 sierpnia. W dniach świętych dla każdego Polaka, uświęconych krwią tysięcy Polaków!

  I tak to się wszystko toczy, a nasze samoloty myśliwskie, stacjonują w Izraelu lub w Gruzji albo w Azerbejdżanie, a nasze Polskie Wojsko jest wysyłane na żydowskie wojny do Iraku, Afganistanu, Libii, Syrii, a już wkrótce do Iranu.

  Program nauczania w polskich szkołach pod bacznym okiem żydów z ich ministerstwa spraw zagranicznych, w których zapoznajemy się z historią holokaustu narodu żydowskiego „Szoah” (który trwał dopiero od końca 1942 roku!), natomiast nie ma w nim ani słowa o tym, że najpierw mordowano w niemieckich obozach koncentracyjnych tylko chrześcijan Polaków. Na polskich stadionach MIECZYK CHROBREGO zakazany pod groźbą kary finansowej, zakazu stadionowego albo nawet kary więzienia, ponieważ ich zdaniem Mieczyk Chrobrego jest znakiem nienawiści i gloryfikowania zachowań antysemickich.

  Ale skąd żydzi i ateiści mogą o tym wiedzieć, że to jest polska tradycja? Oni wiedzą, że obrzezanie nie jest upokarzające i jest zakazane w Unii. Jednak w takich chwilach, wtedy dopiero żydowskie trąby grają na larum na cały świat, że im ktoś czegoś zakazuje, i że to antysemityzm, wtedy nawet są gotowi połączyć się z Arabami i islamistami, aby razem przeciwko tej jawnej nieuczciwości wspólnie zaprotestować.

  Natomiast, to zachowanie przez nowych wspaniałych Polaków, Europejczyków i światowców ukształtowanych w nowej i doskonalszej Polsce, kojarzone jest przez nich z pedofilią, i na pewno nagłaśnianie tej sprawy przez polskojęzyczne media znajdujące się w rękach żydowskich dla nich na pewno nie jest żadnym antypolonizmem.

  O tym możemy przeczytać tutaj:

  reign77.nowyekran.pl/post/74554,glodnemu-chleb-na-mysli-czyli-co-sie-wydarzylo-w-lubiniu

  I to chyba jednak nie jest pianka do golenia tylko bita śmietana.

  Kolejna żydowska i komunistyczna afera, która ma pokazać, że w Polskim Kościele Katolickim mamy duchownych pedałów i pedofili…

  Natomiast o tym, że są u nich poświęcane dzieci gojów w darze dla ich boga, o tym cisza, jak makiem zasiał, że są z martwych ciał islamistów wycinane narządy wewnętrzne wykorzystywane potem do przeszczepów, również cisza, że judaiści, ich rabini uważają, że współżycie seksualne z młodą nieletnią gojką albo gojem, to nic złego, że poświęcenie dzieci gojów dla ratowania życia żyda, to dla nich powinność i konieczność i na pewno w tym nie ma nic złego. O tym też w polskojęzycznych mediach znowu cisza!

  Niestety, my Polacy jeszcze nie jesteśmy gotowi na wprowadzenie w Polsce kultury multu-kulti, nie dorośliśmy do tego, ponieważ, dopóki w Polsce będzie mieszkał chociażby jeden Polak, to na to nie pozwolimy. Sami sobie w Izraelu albo w swoich synagogach wprowadzajcie multi-kulti, a od naszych polskich obyczajów wara.

  W ogóle polskość, to nienormalność, tak więc zapalmy świeczki i dążmy do tego, aby Polska stała się ziemią obiecaną dla żydów ich Polin, albo od razu ogłośmy Polskę Judeopolonią z wiarą judeochrześcijańską, jako przewodnią i obowiązkową, a urzędowym językiem w Polsce uczyńmy hebrajski, zamiast polskiego.

  Nic z tego, w Polsce jeszcze na szczęście mieszkają, pracują i żyją Polacy!
  Jak syjoniści dzielą i rządzą!

 13. do PRZEDYSKUTOWANIA
  =========================
  Tak sobie obserwuję kościół katolicki. Jego wiernych, kapłanów, hierarchów. Analizuję czasami jego historię i dogmaty. Obserwuję jego wyczyny te z przeszłości i te teraźniejsze. Z coraz większym zdumieniem zastanawiam się jak to możliwe, że coś tak absurdalnego i tak mocno w sumie skierowanego przeciwko człowiekowi może w tak masowym wymiarze egzystować i tak trwać przez niemal dwa tysiące lat trzymać władzę nad umysłami ciągle tak ogromnej rzeszy ludzi. Bo czymże była jest i zapewne jeszcze długo będzie ta przedziwna instytucja. Bo kościół katolicki jest instytucją. Jest instytucją i jedną z największych na świecie sekt wyspecjalizowanych w doskonałym praniu mózgów owieczkom swoim. Jest instytucją i sektą zarazem, mroczną i tajemniczą w jakiś ciemny sposób. Czym jest tak naprawdę ten potężny twór trzymający władzę nad umysłami ogromnych mas ludzkich ? Przecież zawsze był jest i chyba będzie wrogiem zapiekłym wszelkiego postępu, rozwoju nauki, oświecenia i wolnej myśli. To kościół katolicki z kobiety czynił przez wieki całe istotę gorszą, niższą i nieczystą. To on ledwo narodzone i niczego nieświadome dzieci przywłaszcza sobie rytuałem zwanym chrztem. To jego hierarchowie przez wieki całe czynili kobiecie krzywdę niewyobrażalną. I trwają w swoim uprzedzeniu do dzisiaj hołubiąc i broniąc swojego patriarchalnego tworu. To kościół katolicki z erotyzmu jego całego piękna uczynił mroczny i czarny grzech. Seks, miłość wolną, piękną, pełną doznań duchowych i zmysłowych sprowadził do ohydnego podziemia ludzkiej świadomości i trzyma tam świadomość swoich wyznawców do dzisiaj. To kościół katolicki do perfekcji doprowadził sztukę fałszerstw, kłamstw, przeinaczeń. To on przez wieki całe tworzył dogmaty, prawa jakieś wynaturzone wmawiając maluczkim boskie w tym sprawstwo. To kościół z boga uczynił pamiętliwego, złośliwego kata karzącego na lewo i prawo za wszystko i wszędzie i strącającego do wymyślonego przez kościół piekła bez opamiętania wszystkich, którzy mu pod rękę wpadną. To kościół wymyślił celibat. Jeden z najbardziej chorych i wynaturzonych pomysłów, jaki sobie można tylko wyobrazić. Posunął się nawet do super bzdury wymyślając niepokalane poczęcie i pozbawiając matkę Chrystusa – czołowej przecież postaci kościoła – wszystkich pięknych cech erotycznej kobiecości, macierzyństwa, miłości nie tylko zmysłowo – cielesnej, ale i duchowej. To kościół wreszcie jeszcze do nie tak dawna prowadził krwawe krucjaty nawracając niewiernych krwawo ogniem i mieczem na łono jedynie słusznej wiary. To kościół katolicki wsławił się takimi wynalazkami jak święta inkwizycja, palenie na stosach wolnomyślicieli, ludzi nauki, sztuki, oświecenia i postępu. To kościół katolicki zapisał się niezwykłą wręcz chciwością i pazernością gromadząc majątki i dobra nieprzebrane nie ustając w tej działalności nigdy. Tak sobie myślę czasami, ja – ateista zatwardziały, że Bóg to musi być jednak istotą niezwykle dobrą, mądrą i tolerancyjną albo go po prostu nie ma. Inaczej sobie nie potrafię wytłumaczyć jego milczącej zgody na wyczyny kościoła, który imieniem tego Boga się przecież pieczętuje. Chyba, że ten Bóg rzeczywiście jest taki, jakim go kościół katolicki przedstawia. Kościół katolicki to instytucja wciąż zaborczo aktywna. Nigdy nie spoczywa na laurach. Kościół katolicki w Polsce przepuszcza totalną ofensywę. Czuję się osaczony religią, kościołem wyznawcami jedynie słusznej religii. Jest wszędzie. W prasie, telewizji, radiu. Jest w szkole, w urzędach i na ulicy. Wciska się do mojego domu i łóżka. Nie mogę wysłuchać wiadomości bez informacji o poczynaniach biskupów, kardynałów, księży, papieża.

  Z POCZTY .

  1. Ten opis kosciola kojarzy mi sie tylko z opisem tej wiary ktora byla przed Chrystusem. (to o kobietach, o przywlaszczaniu dzieci rytualem itd) To, wobec czego sie Jezus sprzeciwial wrocilo, tylko w troszke zmienionej formie. To co teraz sie dzieje nie ma nic wspolnego z naukami Jezusa, a niby na nie sie powoluja. Czyli mamy to samo co kiedys, a chrzescjianstwem/katolicyzmem bym tego nie nazwala. Dziwie sie ze ludziom sie takie spostrzezenia nie nasuwaja. Tylko zawezaja temat do tu i teraz. 😉 A to co jest teraz to juz kiedys bylo i byli tacy ktorzy sie temu sprzeciwiali, oczywiscie byli wykleci… Historia zatacza koleczko.

  2. -Niemcy sie budza?

   Watykan podda ekskomunice niemieckich podatników, którzy nie płacą podatku kościelnego
   Tagi: podatki, Watykan, Europa, Kościół Katolicki, Niemcy, Świat, Społeczeństwo, Wiadomości Redakcja internetowa 24.09.2012, 16:28

   Niemieccy katolicy, którzy odmówili płacenia podatku kościelnego, mogą zostać nieopuszczeni do komunii czy otrzymać odmowę zorganizowania kościelnego pogrzebu. Decyzja niemieckich biskupów została zatwierdzona przez Watykan.

   Ostatnio Niemcy masowo rezygnują z płacenia tego podatku, który przynosi Kościołowi Rzymskokatolickiemu około 6,5 miliarda dolarów rocznie.
   http://polish.ruvr.ru/2012_09_24/Watykan-ekskomunika-podatki/

  3. „Newsweek”: seks po bożemu, czyli homoseksualna mafia w polskim Kościele
   dzisiaj, 13:12

   Fot. Getty Images

   Kościół katolicki potępia gejów, ale toleruje homoksięży – czytamy na łamach najnowszego wydania „Newsweeka”. Tygodnik przygląda się ujawnionemu przez Tomasza Terlikowskiego i ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego homolobby w polskim Kościele, którego struktura przypomina chicagowską mafię.(…)
   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/newsweek-seks-po-bozemu-czyli-homoseksualna-mafia-,1,5255308,wiadomosc.html

 14. Miziak a propo tej wojny pomiędzi izraelem a iranem ,to żadnej wojny nie będzie ,rzynajmniej do czasu wuborów prezydenckich w Usmanji ,a i po wyborach też to jest mało pradopodobne ,,, chyba że nastąpi wybuch wojny to tylko przez przypadek bo nadmiar nowoczesnych zabawek na świecie tylko się przyczynia do nie kontrolowanego i nagłego konfliktu na skalę światową i to z użyciem broni jądrowej , i to wszystko jest opisame w książce ktura była wydana w latach 60 tych pt ” Pierwsze 100 godzin wojny nuklearnej ” , swoją drogą czytałem tą książkę i warto ją przeczytać chociaż wiele zmieniło się od czasu jej napisania !!!!!
  J.M.H

 15. A pro po tego scenariusza ,jak każdy scenariusz posiada luki , i opis rozwoju sytuacji jest nie mozliwy do przewidzenia , tak więc nie neguję tego co napisałeś panie Miziak ( cześć Miziak ) i masz rację my jako jednostka nie wiele mamy wpływu na to co się dzieje w dzisiejszym świecie atakże na reakcję ludzi na wydażenia zachodzące w świecie . Bo dzisiaj ludzie są zajęci całkiem innymi problemami , jak : praca dzięki kturej mają jakie takie środki na przeżycie ,młodzi mają komurki i telewizję a także internet i nie wyobrażają sobie życia bez tych zabawek odbież im to to zobaczysz jaka rewolucja wybuchnie na świecie !!!! hahahahahahaha .
  Izgadzam się z tobą że my bardziej świadomi to nie wiele możemy zmienić i jak napisałeś że pewnego dnia większość ludzi po prostu wyginie ,,, to jest prawda ,tylko że ludzie sobie z tego nie zdają sprawy i to jest najgorsze dla naszego gatunku ,,, bo jak każda cywilizacja ktura istniała na ziemi to ma swój początek i tak samo następuje jej koniec i nie ważne czy to wam się podoba czy też nie ale taka jest prawda ,bo my nie wiemy tak na prawdę jak kończyły się poprzednie cywilizacie ,a jak już to wiemy to tylko z historycznych przekazów i legend a to jest nie stety ale za mało .
  Ps: no nareszcie Panie Miziak dałeś pan konkretny artykół nad kturym można spokojnie podyskutować ,a nie jakieś tam egaorcyzmy i KK !
  Pozdrawiam J.M.H

 16. 😉 dla wszystkich którzy są wolni OD INDOKTRYNACJI I ZATĘCHŁYCH IDEI !!!!

  NARA za jakiś czas 😉

  a i nie dajcie się zastraszać różnej maści BELFEGOROM !!!!

  WSZYSTKO JESZCZE BEDZIE O.K …. 😉

  A TO ŻE MNIE NIEMA NIE ZWALNIA WAS OD DYSKUSJI na blogu temat dowolny …

  1. ja zawsze mówię ze jakby po ludzku powiedział byłem bo mnie zmusili – a bałem sie o dzieci i rodzinę -WSZYSCY MU BY WYBACZYLI I BYŁ BY CZYSTY a tak brnie dalej ….

 17. W ZASADZIE MÓWIĄC W PROST I UCZCIWIE MAM TO W DUPIE

  TO NIE JA BĘDĘ LATAŁ PO IRAŃSKIEJ PUSTYNI Z PEPESZKĄ –

  TO BĘDĄ LATALI – WASI BRACIA , OJCOWIE , SYNOWIE , WNUKOWIE ….

  niech was nakręcają BELFEGOROWIE -z ambon , telewizji i blogów typu . pójdziesz do PIEKŁA jeśli …..

  1. i te blogi w internecie JEDEN WŁAŚCICIEL – 9 BLOGÓW – BO JEDEN NIE STARCZA 🙂

   I TEMATYKA – POLITYKA, RELIGIA, POLITYKA , RELIGIA – KIJ I MARCHEWKA 🙂

   A KAZANIE GLOSI Z WSZYSTKICH AMBON – TADEK KISIEL Z BYDGOSZCZY – ZNANY JAKO ZENOBIUSZ BLOG 🙂

   A PRZEKAZ NA WSZYSTKICH JEDEN – BEZ WZGLEDU NA TEMAT

   BĄDŹ POKORNY JAK CIELE !!!!!!!!!!!!! a nagroda po śmierci będzie wielka

   =========================================================================

   SORY ALE INNY PRZYKŁAD WARIATA NA USŁUGACH IDEI MI DO GŁOWY NIE PRZYSZEDŁ

   1. NIE WYSTARCZY TYLKO CHODZIĆ PILNIE DO SZKOŁY – ABY BYĆ MĄDRYM ….

    NIE WYSTARCZY TYLKO CHODZIĆ REGULARNIE DO KOŚCIOŁA – ABY TRAFIĆ DO NIEBA ….

    NIESTETY WIĘKSZOŚĆ UWAŻA ŻE NIE MYŚLENIE MA KLUCZOWE ZNACZENIE , TYLKO WZOROWA FREKFENCJA W W/W MIEJSCACH

    o czym zapewniają BELFEGOROWIE netowi z różnych ambon i koienek….

    ROZUMU ŻYCZĘ

    A NARAZIE SPADAM NA JAKIŚ CZAS

 18. 7 faktów pomijanych przez media:
  Tak jak większość z nas, tak i większość muzułmanów jest zdania, że 13-minutowy islamofobiczny film „Niewinność Muzułmanów” jest prymitywny i obraźliwy. Na całym świecie ludzie wyszli na ulice, odżyły neo-kolonialne pretensje do USA, krytyka bliskowschodniej polityki zagranicznej Zachodu i urazy uczuć religijnych. Media pomijają jednak kilka bardzo istotnych faktów w sprawie ostatnich protestów:
  1) Według ostatnich szacunków, uczestnicy protestów w sprawie kontrowersyjnego filmu stanowią od 0.001 do 0.007 procent 1,5 billionowej populacji muzułmanów na świecie – nieznaczny ułamek tłumów, które domagały się demokracji podczas Arabskiej Wiosny.

  2)Większość protestów przebiegała pokojowo. Podpalenie ambasad to jedyne przypadki gdy sprawy wymknęły się spod kontroli. Same ataki zostały zorganizowane przez Salafitów, członków radykalnego ruchu muzułmańskiego.

  3)Część czołowych amerykańskich i libijskich przywódców przyznaje, że zabójstwa w ambasadzie USA w Libii mogły być zaplanowane wcześniej w związku z rocznicą 9/11 i przez przypadek zostały skojarzone z projekcją filmu.

  4)Poza atakami zorganizowanymi przez radykalne grupy w Afganistanie i Libii, według badań przeprowadzonych 20 września, uczestnicy protestów nie zabili ani jednej osoby!

  5)Przywódcy muzułmańscy i zachodni potępili film i sprzeciwili się przemocy w odpowiedzi na treści tego filmu.

  6)Papież przybył z wizytą do Libanu i podczas najgorętszych protestów przywódcy Hezbollahu wzięli udział w jego kazaniu, wstrzymali protesty do czasu jego wyjazdu i wezwali do tolerancji. Tak! To naprawdę miało miejsce.

  7)Po atakach w Benghazi, wielu uczestników protestów w Libii pojawiło się na ulicach z transparentami, często po angielsku, przepraszającymi za to co się stało i wyjaśniającymi, że te ataki nie reprezentują ich przekonań i wierzeń.
  http://www.avaaz.org/pl/7_things_you_should_know_global/?bKjQIbb&v=18147

  1. a czy 1 WOJNA ŚWIATOWA II W.Ś i inne wojny były wynikiem pałania do siebie nienawiścią całych milionów ludzi , całych narodów – NIE O WOJNIE DECYDOWAŁO WĄSKIE GRONO LUDZI NIE RZADKO NIE PRZEKRACZAJĄCE 10 – DZIESIĘCIU osób

   ZATEM NIE WAŻNE ILU SIĘ AWANTURUJE NA ULICACH

   NIESTETY – TO ONI DECYDUJĄ O TYM KTO KOGO MA NIENAWIDZIEĆ – A MILIONY RUSZAJĄ NA RZEŻ – jak stado baranów

   TAK JUŻ JEST

   1. POMIMO ,ŻE ŻYJEMY W XXI WIEKU – 90% LUDZI NA CAŁYM GLOBIE JEST MENTALNIE NADAL W ŚREDNIOWIECZU – sterują nimi ” meżowie stanu, guru, przywódcy duchowi, wodzowie , kacykowie itp swołocz –

    LUDZKOŚĆ MA NADAL MENTALNOSĆ PLEMIENNĄ

    🙂 – PRZYKŁAD tusk nie lubi kaczora – TYSIACE WARIATÓW – KTÓRZY NIE ZNAJĄ SIE OSOBIŚCIE SZCZEŻE SIĘ NIENAWIDZĄ – DZIESIĄTKI W IMIĘ URAŻONEGO EGO WODZA SĄ GOTOWE MORDOWAĆ !!!!

    DEBILE

    1. I DLATEGO POZOSTAJE MI PISAĆ DO TYCH 10% LUDZI WYZWOLONYCH – POTRAFIĄCYCH SAMODZIELNIE MYŚLEĆ

     te 10% nie jest w stanie zmienić czegoklowiek – czekają ludzi dziesiątki jak nie setki lat – znoszenia – kacyków i wodzów ZANIM PROPORCJE SIĘ ZMIENIĄ – ale to już bez naszego udziału

     🙂 pod warunkiem ze w miedzy czasie MILIONY WARIATÓW UZBROJONYCH W BROŃ MASOWEJ ZAGŁADY NIE CHWYCĄ SIĘ ZA ŁBY …

     WNIOSEK -ludzkość z ogromnym prawdopodobieństwem nie przetrwa jako gatunek – wyginie w imię urażonego 🙂 honoru CHRYSTUSA , PROROKA , LUB innego boga w ludzkiej skórze – KTÓRY NAZYWA SIĘ „WYBITNY MĄŻ STANU”

     1. I TAK TO JUŻ JEST ,ŻE – GURU, PAPIEŻ, WÓDZ, IMMAM ,

      MOZE W KAŻDEJ CHWILI

      PRZYKŁADOWEGO MICHAŁ .W ZAPEDZIĆ DO MORDOWANIA ACHMEDA.Z !!!!

      POMIMO ŻE MICHAŁ W. JEST OJCEM RODZINY KTÓRA WIĄŻE LEDWIE KONIEC Z KOŃCEM – mając po dziurki w nosie problemuw egzystencjonalnych dnia codziennego

      a achmed też jest zajety tym jak wykarmić rodzine !!!

      NA WEZWANIE OSZOŁOMA – W/W – UBIERA MUNDUR WSIADA W CZOŁG I RÓWNA Z ZIEMIĄ NAMIOT BEDUINA ACHMEDA

      potem wraca do swojego kraju dostanie wisiorek za wymordowanie 10 ekstremistów – RODZINA DZIECI ACHMEDA…

      I DALEJ MA PRZEJEBANE – KREDYTY , BEZROBOCIE I TP

      i do końca swojego zasranego żywota nie zastanowi się dlaczego poleciał na 2 koniec świata ZAMORDOWAĆ CZŁOWIEKA I JEGO RODZINĘ – NIE ZNAJĄC ICH OSOBIŚCIE

      ALE TO DLA WIĘKSZOŚCI WYŻSZA SZKOŁA JAZDY –

      DEBILE , DEBILE DEBILE

      1. TYRRADA MAKSYMALNIE UPROSZCZONA – TYLKO ILU MA ODWAGĘ WYSŁUCHAĆ DO KOŃCA ………….
       ====================================================================================


       =========================================================

       1. I TE FILMIKI SĄ ZAMIESZCZONE NIE POTO ŻEBY WAS OBRAŻAĆ , INDOKTRYNOWAĆ – TYLKO ŻEBY SIĘ UCZCIWIE ZASTANOWIĆ NAD TYM WSZYSTKIM

        ALE WY WOLICIE SIĘ PREWĘCYJNIE OBRAZIĆ PO PRZECZYTANIU TYLKO TYTUŁU

        dziesiątki lat ewolucji przed wami aby się otworzyć NA ARGUMENTY ZA I PRZECIW

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: