NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

POLSKA 2012 – PŁONACE KOŚCIOŁY , PŁONĄCE MECZETY – marzenie bydgoskiego mosadzika ? MOZE STAĆ SIĘ REALNE !!!

ta sprawa nie jest błaha

w brew pozorom

JASNO I PRZEJRZYŚCIE WYNIKA ŻE CHODZI O WYPROWADZENIE Z RÓWNOWAGI LUDZI – MNIEJSZOŚCI NARODOWO WYZNANIOWE NA ZAPOTRZEBOWANIE POLITYCZNE ….

KTÓREGO CELEM JEST WYWOŁANIE W POLAKACH NIENAWIŚCI DO MUZUŁMANÓW NIE TYCH DALEKO W IRAKU , LIBII, AWGANISTANIE CZY IRANIE

POLAK MA WIEDZIEĆ ŻE WRÓG POLAKÓW I RELIGII JEST TU MIĘDZY NAMI

obrzydliwe !!!!

w każdym cywilizowanym kraju sprawą natychmiast zajeła by się stosowna służba czuwająca nad bezpieczeństwem wewnętrznym
STARA PRYMITYWNA I CHAMSKA SZTUCZKA DO WYWOŁYWANIA NIENAWIŚCI I RASISTOWSKIEJ PRZEMOCY TYPU

“ŻYDZI ZAMORDOWALI PANA JEZUSA”
TERAZ MAMY

“TATARZY – MUZUŁMANIE ZAMORDOWALI BOHATERA NARODOWEGO
KSIĘDZA JERZEGO POPIEuSZKĘ”
===================

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W LINKACH :

http://gazetapolska.com.pl/?p=72546

=

http://kefir2010.wordpress.com/2012/09/21/zenobiusz-blog-ten-kret-chce-apokaliptycznej-wojny-religijnej-miedzy-chrzescijanami-a-muzulmanami-pora-zatrzymac-to-szalenstwo-i-zdemaskowac-tego-podlego-kreta/

=

http://miziaforum.com/2012/09/20/polscy-muzulmanie-tatarzy-prowokowanie-do-agresji-przeciw-k-r-k/

=====================================================================

CZY POLAKOM JEST POTRZEBNA NIENAWIŚĆ RELIGIJNA – WYPOWIEDZ SIĘ NA FORUM BEZ LOGOWANIA

http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/forum/watek/914901,4108,fwid,fkid.html

CZYŻBY ZACHCIAŁO SIĘ KRWI PEWNYM BANDYTOM !!!!

TEGO CHCĄ BYDGOSCY PROWOKATORZY !!!!!

myślę że sprawa jest jasna

KIM JEST TADEUSZ KISIEL Z BYDGOSZCZY I KOGO REPREZENTUJE W POLSCE

JEGO CHAMSKA PROWOKACJA O PODŁOŻU RELIGIJNYM DZIWNIE ZBIEGA SIĘ W CZASIE Z TAKIMI AKCJAMI…

W przyszłym tygodniu nowojorskim metrze pojawi się reklama, która może stać się kolejnym punktem zapalnym wśród wyznawców islamu – informuje polonijna witryna dziennik.com. Plakaty nawołujące do wspierania „cywilizowanego” Izraela w walce z muzułmańskimi „dzikusami” zawisną na dziesięciu stacjach.

http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Kontrowersyjna-reklama-pojawi-sie-w-nowojorskim-metrze-Rozwscieczy-muzulmanow,wid,14942577,wiadomosc.html?ticaid=1f341&_ticrsn=3

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

22 thoughts on “POLSKA 2012 – PŁONACE KOŚCIOŁY , PŁONĄCE MECZETY – marzenie bydgoskiego mosadzika ? MOZE STAĆ SIĘ REALNE !!!

   1. pamiętacie wycieczke naszego rządu wiosną zeszłego roku do israela na koszt zapraszającego 🙂 🙂 to była dopiero prowokacja 🙂 🙂 a lemingi śpią twardym snem do dzisiaj

 1. “Sprawcy pozostają nieznani, wiadomo, że korzystali z serwera zarejestrowanego w Belgii i utożsamiają się z islamskim fundamentalizmem.”
  Pasuje do działań/prowokacji przez mosiadziaków. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Izrael i USrael desperacko potrzebują uzasadnienia wojny z Iranem.
  Mizia, robisz z igły widły…Tadek ma z tym guzik wspólnego. Jest za mały, czyta go maleńka garstka, a ludziska mają swój rozum, nie potrzebują nas.

  1. CHMMM jak uczy doswiadczenie ZBIEGI OKOLICZNOSCI SĄ ARANŻOWANYMI SCENARIUSZAMI , KTÓRE MOŻNA REALIZOWAĆ POD POTRONATEM WIELKICH PROTEKTORÓW
   KIM ZATEM JEST PROTEKTOR NASZEGO – tadzia – co wpadł w ciąg niespotykanych zbiegów okolicznosci on wali w stół i jest ODZEW ..

   1. jesli nawet zrobił to z głupoty – to niech pocierpnie mu skóra – głupota też nie jest okolicznoscią łagodzącą

    powiem tak dopuki czepiał sie mnie było nawet śmiesznie ale ……….. 😉 patrz awatar

 2. „Sprawcy pozostają nieznani, wiadomo, że korzystali z serwera zarejestrowanego w Belgii i utożsamiają się z islamskim fundamentalizmem.”
  Pasuje do działań/prowokacji przez mosiadziaków. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Izrael i USrael desperacko potrzebują uzasadnienia wojny z Iranem. Ot co…

 3. Ej Miziak niewierzę własnym oczom !!!!! ,przedtem atakowałeś kościól w polsce a teraz ich bronisz ????? .
  Coś nie tak z tobą Miziak i moja rada dla ciebie daj se spokój z tą walką katolicy sami sobie poradzą ,a to że muślimi zatakowali stronkę kościelną ,no to co z tego to nie pierwsza i nie ostatnia strona kturą atakuja .
  Wiem zaraz posypią się joby i takie tam podobne ,ale mam to gdzieś ,co cię chłopie opętało !!!!!!
  J.M.H

  1. NIE WARZNE KTO KOGO BRONI WARZNE MOTYWY – SŁYSZAŁEŚ O TAKIM BARDZO NIEMODNYM SŁOWIE – SPRAWIEDLIWOŚĆ

   ps. a tu akurat jest odwrotnie – PRZECZYTAJ JESZCZE RAZ – KTO PROWOKUJE – W CZYIM IMIENIU –

   A POZATYM ANI TU WINA KATOLIKÓW ANI MUZUŁMAN – tylko małego parszywego PROWOKATORA

   I MOZE BY BYŁO NAJLEPIEJ JAKBY OBYDWIE STRONY MU DOKOPAŁY – każdy według swego OBYCZAJU !!!

  2. Wystarczy przestac to czytac sluchac.Poprostu Polacy musza zewrzec szeregi i tak poprostu przestac pracowac niech sami pracuja Wystarczy jeden dzien jeden dzien.Zobaczycie jakie straty beda mieli Kolczyki Solorze i inni.Co ci sie stanie jak jeden dzien nieprzyjdziesz do pracy.Jedna nedzna dniowka.To musza zrobic wszyscy Polacy wszyscy..A wtedy beda efekty..Niewierzycie ale w TVN wierzycie cos nie tak z wami.?

    1. w polsce jak chyba wszystkim wiadomo nie mamy pracy tylko obozy pracy za 1200 brutto więc w ramach protestu warto zrobić ogólnopolski dzień palenia i nic nie robienia haha 🙂

     1. Polska śmierdzi. W Polsce śmierć dziecka nikogo nie obchodzi. Kto ma poganiać policję/prokuraturę skoro wszystko jest w jak najlepszym porządku, o czym zapewniają urzędnicy odpowiedzialni za taką niewyobrażalną tragedię.

      Z rodzin zastępczych zrobiono biznes. Biznes, którego beneficjentami są przeważnie „znajomi gminnego/powiatowego królika” Polska płaci się 2600 za idee, plus od 1000 do 1300 od dziecięcego łebka.

      Łakomy to kąsek, kurwa mać!

      Okazuje się, że można doskonale żyć z sierotek. Te sierotki są państwowe, ponieważ forsa płynie wprost z budżetu.

      W sprawie morderców z Pucka, pytam: na jakiej podstawie odebrano pięcioro maluchów rodzinie biologicznej?

      Czy aby nie z powodu kłopotów finansowych? Jeśli tak, wszyscy jesteśmy mordercami, hodując bydło… puckie…

      Te pyski, iście zwierzęce, pokazywane w telewizji, smutno mnie nastrajają do Polski.

      Tak, do Polski!

      Nie odpowiada za to żadna partia polityczna, wszystkie odpowiadają.

      Wszystkie nasze władze, od pierwszej do czwartej, pochodzą albo z czworaków albo z sowieckiego importu. Łatwo to poznać – gębowo!

      Widzieliście sędziego Milewskiego? Morda jak kubeł! Podobny do pana Wołka – Wiadroszczaka!

      Inna rzecz to salezjańskie otrzęsiny. Na udostępnionych zdjęciach widzimy księdza, szczerego osła i prostaka, z którego kolan pierwszoklasiści, coś tam zlizują. Zaatakowani księżulkowie słodcy przywołują tradycje sięgające nawet słonego morza, że nie wspomnę o starożytnych uniwersytetach. Skomentuję to delikatnie.

      – Z chama ksiądz, z księdza prostak, z prostaka bydlak! – Może jeszcze „fala” wam się marzy, PT salezjanie?

      PS. Polska śmierdzi niczym piętnastodniowa martwa ryba wywleczona na brzeg. W upale

 4. oto PIERWSZE W HISTORII ATAKI W POLSCE

  TO JEST PLON ZASIANIA NIENAWIŚCI PRZEZ TADEUSZA KIŚLA Z BYDGOSZCZY

  ps. mam nadzieje że ktoś w końcu wyciągnie w stosunku do niego konsekwencje prawne….

  Wiadomość wydrukowana ze stron: konflikty.wp.pl
  Islamscy hakerzy zaatakowali religijną witrynę internetową w Polsce
  faustyna.pl, naszdziennik.com, alarabiya.net | dodane 1 godzinę i 31 minut temu

  Islamscy hakerzy zaatakowali internetową witrynę faustyna.pl. Ekstremiści, którzy przeprowadzili atak, korzystali z belgijskich serwerów – czytamy w internetowym serwisie „Naszego Dziennika”. Blokada strony, propagującej przesłanie świętej Kościoła katolickiego, jest jednym z wielu cyberataków, które w ostatnich dniach przeprowadzili muzułmańscy radykałowie.

  Hakerzy przypuścili atak we wtorek i w ciągu kilku godzin całkowicie zablokowali witrynę, na której pojawiły się zdjęcia i komunikaty w obcym języku. W środę udało się częściowo przywrócić treść strony, ale w nocy doszło do kolejnego ataku. Obecnie witryna jest już w pełni sprawna. Sprawcy pozostają nieznani, wiadomo, że korzystali z serwera zarejestrowanego w Belgii i utożsamiają się z islamskim fundamentalizmem.

  Jak informują autorzy strony faustyna.pl, po ataku otrzymali bardzo dużo głosów wsparcia z Polski i zza granicy. Wśród nich pojawił się również e-mail od wyznawcy islamu. „Jako muzułmanin pochodzenia niepolskiego chciałbym stanowczo potępić atak hakerów na Waszą stronę internetową. Takie czyny w żaden sposób nie poprawiają współegzystencji ludzi w dzisiejszym świecie i stanowią tylko pretekst do pogłębiania się różnic między grupami religijnymi i etnicznymi. Jestem pewien, że większość muzułmanów podziela moje zdanie, mam nadzieję, że już nic takiego się nie powtórzy”.

  Armia arabskich hakerów

  Atak islamskich hakerów w Polsce ma najprawdopodobniej związek ze wzmożoną aktywnością muzułmanów w sieci spowodowaną filmem „Niewinność muzułmanów”, który obraża proroka Mahometa. W ostatnich dniach hakerzy z kilku państw arabskich, zrzeszeni pod szyldem „Arabskiej Armii Elektronicznej”, przypuścili ataki na wiele zachodnich witryn.

  Jak poinformował telewizję Al-Arabija jeden z nich, w „armii” są ludzie m. in. z Maroka, Syrii i Arabii Saudyjskiej. „Zaczęliśmy pracować jako drużyna (…). Hakerska aktywność ma oczywiście stanowić odpowiedź na znieważanie proroka, pokój i błogosławieństwo niech będą z nim” – napisał w mailu do redakcji saudyjskiej telewizji niejaki RéD-Zàr.
  Copyright © 1995-2012 Wirtualna Pols

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Islamscy-hakerzy-zaatakowali-religijna-witryne-internetowa-w-Polsce,wid,14946823,wiadomosc.html?ticaid=1f357&_ticrsn=3

   1. NO TO CO ŚWIŃSKI SYNU – KIŚLU –

    POZOSTAŁO CI JUŻ TYLKO ZAMELDOWAĆ ….

    ”MY TEŻ MAMY TAKIE SAME PROBLEMY – PANIE Netanjahu??????

    dlatego rozumiemy i popieramy jako naród waszą polityke -łączy nas wspólny „problem”

    1. należy tu przypomnieć iż od zeszłej niedzieli TEN CZŁOWIEK SZKALUJE I PROPAGUJE TREŚCI OBRAŻLIWE DLA POLSKICH MUZUŁMAN !!!!!!!

     dlatego ten odwet netowy jest właśnie pokłosiem – JEGO CZYNÓW

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: