NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

stara gwardia !! wywalczy na ulicy „rzecz najważniejszą” DLA MŁODYCH POLAKÓW !!!

starzy zahartowani w bojach o wolność i niepodległość …..

czyli   „DZIADEK WIE CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO ZŁE !!”

WIELKA MANIFESTACJA W WARSZAWIE W OBRONIE „OJCA DYREKTORA”

ABY ROZPOCZĄĆ TEMAT WYPOWIEDŹ PANA ROMANA N. PATRIOTY Z TORONTO ( lat 71 inżynier elektryk dla tygodnika) ” Tarcza i Miecz”

” telewizja Trwam jest dla wszystkich Polaków najważniejsza i jeśli zajdzie taka potrzeba Warszawa stanie w płomieniach , świadomych Polaków są setki tysięcy o czym przekona się władza już w dniu 29 września „

czy rzeczywiście uważa pan sprawę ograniczenia emisji RTV stacji o. Rydzyka za problem priorytetowy dla młodych Polaków

” jest to absolutny priorytet to jest być albo nie być dla narodu , ja wiem że sprawy wieku emerytalnego cen leków brak pracy , mieszkań odpłatność za żłobki i przedszkola , bije w młodych obywateli ale to są sprawy drugorzędne jeśli nie nawet trzeciorzędne dla Polski . Młodzi Polacy tego nie wiedzą i nie widzą dlatego to znowu my stara gwardia musimy zawalczyć o sprawy najważniejsze właśnie dla nich , bo przecież my dziadkowie , babcie wiemy z doświadczenia , że głód fizyczny , niedostatki i kłopoty dnia codziennego a szczególnie te wynikające z powodów ekonomicznych są mniej dolegliwe niż brak prawdy , prawdy powszechnie dostępnej co zapewnia właśnie istnienie stacji nadawczych Ojca Dyrektora..

 

chmmmmm – JESTEM W SZOKU !!!

ZATEM CO NA TO KOŚCIÓŁ KATOLICKI W POLSCE …

oficjalne stanowisko

Żaden z hierarchów kościelnych nie odprawi mszy poprzedzającej marsz w obronie wolności słowa telewizji Trwam 29 września w Warszawie – donosi „Gazeta Polska Codziennie”. Metropolita warszawski kardynał Kazimierz Nycz nie zaproponował bowiem nikogo ze swoich biskupów pomocniczych, nie zaprosił też hierarchy z innej diecezji.

Jak informuje dziennik, organizatorzy marszu zwrócili się do kard. Nycza o zgodę na odprawienie mszy przed kościołem św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży. Duchowny przychylił się do tej prośby i wyznaczył jednego z miejscowych proboszczów do przewodniczenia nabożeństwu.

Sympatycy telewizji Trwam i radia Maryja mieli jednak nadzieję, że mszę odprawi jeden z wyższych hierarchów. Chodziło o nadanie odpowiedniej rangi wydarzeniu. – Jest nam przykro, że kard. Nycz nie wyznaczy jednego ze swoich biskupów pomocniczych, lecz jednego z proboszczów – stwierdził Andrzej Jaworski, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Jak zaznacza „Gazeta Polska Codziennie”, w demonstracji może wziąć udział nawet 200 tysięcy osób. Będą to sympatycy mediów ojca Tadeusza Rydzyka, a także członkowie klubów „Gazety Polskiej”. Udział w marszu zapowiedzieli również związkowcy z „Solidarności”.

Więcej na ten temat w „Gazecie Polskiej Codziennie”.

(Gazeta Polska Codziennie, TR)

NALEŻY DODAĆ ŻE TO TU TO TAM W MEDIACH ZNAJDUJEMY INFO. O TYM ŻE W SPRAWIE RYDZA MOŻE WYJŚĆ NA ULICĘ NAWET 300 000 POLAKÓW

TYLKO JAKICH POLAKÓW

NA PEWNO NIE TYCH KTÓRZY NA CO DZIEŃ MARTWIĄ SIĘ O TO CO DAĆ DZIECIOM ZJEŚĆ – A WIEC TYCH W WIEKU OD LAT 18 DO 45….

„KTO ZATEM PRZYBĘDZIE NA BÓJ DECYDUJĄCY O LOSACH NARODU”

 

CO ZATEM ICH ŁĄCZY W WALCE – BO NA CO DZIEŃ SKACZĄ SOBIE DO OCZU

SIWY ŁEB !!!! 

 

A JEŚLI NIE WAŻNA JEST  – PRACA , MIESZKANIE , ŻŁOBEK, SZKOŁA, SŁ. ZDROWIA,POLITYKA PRO RODZINNA …

TO CO JEST WAŻNE I W CO INWESTOWAĆ NALEŻY Pro publico bono WEDŁUG RYCERZY WSZELKICH MAŚCI  – 

ANO W OJCA RYDZYKA I RÓŻNEJ URODY DZIEŁA , KURIOZALNE 

ZATEM WIDOCZNIE NIE ZNAM POTRZEB POLAKÓW 

Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA TREŚCI W BLOGU 

WYNIKA TO Z MOJEJ NIE WIEDZY – O JAKIM GŁUPCEM BYŁEM 

PRZECIEŻ TO OCZYWISTE 

NIC NIE ZASTĄPI SŁOWA OJCA RYDZYKA I KINGKONGÓW BETONOWYCH 

O TWARZACH WOŁODII LENINA 

ZATEM TO RACJA – MOŻEMY NIE JEŚĆ , MIESZKAĆ POD MOSTAMI BYLE …

KSIĄDZ BYŁ SYTY ...

===========================

TRAGEDIA – NIE NALEŻY ANI PAŁOWAĆ NARODU ANI STRZELAĆ DO NIEGO 

TAK JAK JEST JEST IDEALNIE DLA 

TUSKA I JEGO NASTĘPCÓW NA WIEKI WIEKÓW AMEN!!

=======================================

JEŚLI W TEJ SPRAWIE WYJDZIE ŻECZYWIŚCIE  300 000 POLAKÓW 

A W INNYCH JEST WIELKĄ SZTUKĄ WYPROWADZIĆ CHOĆ STO OSÓB

==============

WNIOSEK POLACY W POWAŻNYM PROCENCIE SĄ NARODEM OBŁĄKANYCH PSYCHOPATÓW

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “stara gwardia !! wywalczy na ulicy „rzecz najważniejszą” DLA MŁODYCH POLAKÓW !!!

  1. Stare dziadzisko z toronto. Czyzby jakis podstawiany znowu dziad do mieszania polakom w glowach? Jak w tym toronto zyje to niech tam sobie siedzi a sie nie wtraca. On wie co to glod? Aha, dobre. Tak zle jak teraz to jeszcze nie bylo a on tu prawi ze to sa sprawy trzeciorzedne i jeszcze pewnie z polski ciagnie emeryture na ktora ja tu w pocie czola dla tego dziadziska zarabiam.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: