NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

zaczeło się EGZEKUCJA POLSKICH EMERYTÓW

Zabierają ludziom emerytury za abonament. Nowe fakty 2012-09-19 (06:40)

Zaczęło się! Poczta Polska, za pełnym przyzwoleniem ministra finansów Jacka Rostowskiego (61 l.) wzięła się za ściganie zaległego abonamentu. Wezwania do zapłaty dostało już 9 tys. osób w całej Polsce. Kto nie zapłaci w ciągu siedmiu dni, temu do skóry mogą się dobrać inspektorzy skarbówki, a komornicy zająć wynagrodzenie lub emerytury, bo wiele wezwań dotyczy starszych osób, które uwierzyły kiedyś na słowo Donaldowi Tuskowi (55 l. )

Ponad pięć lat temu kandydat na premiera z Platformy wzywał, by przestać płacić haracz na upolitycznioną TVP. – Abonament radiowo-telewizyjny jest archaicznym sposobem finansowania mediów publicznych, haraczem ściąganym z ludzi, dlatego rząd będzie zabiegał o poparcie prezydenta i opozycji dla jego zniesienia – grzmiał Tusk w 2007 roku. Wielu Polaków go posłuchało. Przestało płacić, ale nie wyrejestrowały odbiorników. Zaległości za pięć lat – bo za taki okres może ścigać państwo – mogą wynieść niemal 1600 złotych!

Jeśli się nie zapłaci, lwią część wypłaty i emerytury może zająć komornik na podstawie tytułów wykonawczych wystawionych przez Pocztę Polską. Jak podała „Gazeta Wyborcza”, od czerwca bieżącego roku działania zmierzające do ścigania dłużników zostały zintensyfikowane. A ministerstwo finansów zaciera ręce, że pierwotne błędy zostały poprawione i teraz ściganie jest skuteczniejsze.

Ci którzy abonamentu nie płacą ale nigdy nie zarejestrowali telewizora ani radia nie muszą się obawiać. Łamią prawo, ale Poczta Polska nie ma podstaw do wysłania im wezwań do zapłaty. Oczywiście do ich drzwi może zapukać kontroler, który będzie chciał sprawdzić czy w domu jest telewizor. Nie ma jednak obowiązku wpuszczać go do domu. Gorzej mają ci, którzy zalegają. Czasu na zapłatę jest niewiele – raptem 7 dni od dostarczenia wezwania z poczty. Potem do akcji może już wejść skarbówka. A funkcjonariusza skarbowego do mieszkania wpuścić trzeba. W dodatku dysponuje on nie lada arsenałem.

Irena Kordek (58 l.) z Wrocławia – Płacenie abonamentu tylko dlatego, że mam telewizor to absurd. Powinni to zlikwidować i w jakiś inny sposób finansować telewizję publiczną, a nie straszyć ludzi skarbówką.

http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,Zabieraja-ludziom-emerytury-za-abonament-Nowe-fakty,wid,14937248,wiadomosc.html?ticaid=1f321

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “zaczeło się EGZEKUCJA POLSKICH EMERYTÓW

 1. ~Rębajło [8 minut temu]

  Mnie już jest wszystko jedno najwyżej jakiś urzędnik dostanie w ryj i pójdę na państwowy wikt i opierunek , może tam też dadzą mi leki na które obecnie mnie nie stać. Pierwszemu zasadźłbym kopa ryżemu a następnie żydowi z Lodynu kóry już uciułał 60mln.zł przez 5 lat bycia ministrem złodziejem, ale nie stać mnie na bilet do Warszawki. Ile jeszcze ja mam dołożyć Lsowi i innym k-rwom z tej mojej głodowej renciny. To towarzystwo doprowadziło mnie do takiej desperacji że oświadczam publicznie za swoje czyny nie biorę odpowiedzialności.

  POLSKA !!!!
  to koment z sieci

  ====================
  można by dodać A SBECY ŻYJĄ KONIAK Z RANA PIJĄ -bo ich stać !!

  pozdrawiamy zatem emerytów służby bezpieczeństwa – szczególne życzenia i pozdrowienia

  dla byłych i obecnych pracowników i wspólpracowników delegatur – KRAKOWSKIEJ I BYDGOSKIEJ

  dziś gorliwie się modlących za zdrowie i życie gen, kiszczaka i jaruzelskiego – upppsss

  nawołują do wspólnej modlitwy -WIĘC NIE MOGĘ NIE POINFORMOWAĆ …

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/09/18/jerzy-urban-pora-umierac-2-modlmy-sie-za-odchodzacych/

  A TYM CZASEM POLACY – MAJĄ LOS GORSZY OD SZCZURÓW

  DLACZEGO ZATEM NIE MODLĄ SIĘ O TYCH …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: