NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ekshumują wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej !!! WŁĄCZNIE Z LECHEM I MARIĄ KACZYŃSKĄ !!

I MAMY NAGŁY I NIESPODZIEWANY ZWROT AKCJI ..

WSZYSCY PAMIETAMY NADZWYCZAJNY OPÓR MATERII RZADOWEJ W SPRAWIE SMOLEŃSKA

A TERAZ NAGLE SENSACYJNY ZWROT AKCJI ..

MECENAS HAMBURA TRIUMFUJE

PISAŁEM TYDZIEŃ TEMU

https://miziaforum.com/2012/09/15/donalda-tuska-dobije-niemiecka-prasa-to-moze-byc-koniec-kariery/

OBECNOSĆ W KRAJU MECENASA HAMBURY I NAGŁE ZMIĘKNIECIE EKIPY TUSKA W SPRAWIE SMOLEŃSKIEJ MOŻE OZNACZAĆ TYLKO JEDNO 

HAMBURA DYSPONUJE WIEDZĄ Z KTÓRĄ TUSK NIEMA ODWAGI SIĘ KONFRONTOWAĆ …

Katastrofa smoleńska
Ekshumują wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej?
Są wątpliwości dotyczące tożsamości ciał niektórych ofiar katastrofy smoleńskiej, dlatego będą kolejne cztery ekshumacje – zapowiedziała prokuratura wojskowa. Pojawiły się już jednak głosy twierdzące, że powinno się sprawdzić ciała wszystkich ofiar tragedii sprzed ponad dwóch lat.

http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5250856,temat.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

14 thoughts on “Ekshumują wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej !!! WŁĄCZNIE Z LECHEM I MARIĄ KACZYŃSKĄ !!

 1. Komora..2sko…89
  mafia
  Jedyne rozwiazanie to
  samosad …. Bedzie
  wojna…. Polska
  emigracja obserwuje
  demokratyczna
  polskojezyczna mafie89 … Farbowane lisy skorumpowane …. Pisy sld po pedallypalikota bilderberg klub rzymski NSA …..K300 … Inne gadzie agendy zmiennoksztaltne

 2. Brytyjska publiczna telewizja za miesiąc podważy raport MAK i raport Millera.

  1 mln funtów (ok. 5 milionów złotych), tyle mniej więcej kosztuje eksperyment, który jest w stanie podważyć raporty nadzorowanych przez Putina i Tuska komisji MAK i komisji Millera dotyczące tragedii smoleńskiej.

  Brytyjska telewizja Chanel 4 zorganizowała i sfilmowała eksperyment pokazujący, co się dzieje z samolotem i pasażerami po uderzeniu w ziemię, z prędkością 140 mph (225 km/h – to prędkość podobna do tej, którą miał spadając, rządowy Tu 154 w Smoleńsku). W tym celu stacja kupiła nieużywany samolot Boeing 727, czyli prototyp Tu-154m. W trakcie eksperymentu Boeing rozbił się, każdy element lotu został zbadany dzięki aparaturze zainstalowanej na pokładzie. Pilot James Slocum, lwyskoczył na spadochornie, na wysokości ok. 800m nad ziemią, a samolot był prowadzony ku zderzeniu z ziemią, zdalnie sterowany z lecącego powyżej samolotu Cesna. Wszystko to, działo się na pustyni Sonoran w Meksyku. W eksperymencie, który miał miejsce pod koniec kwietnia 2012 roku, brali udział naukowcy zajmujący się lotnictwem i badaniem wypadków lotniczych. Bliźniaczy do Tu-154m samolot był wypełniony po brzegi aparaturą i sprzętem badającym wszystkie parametryistotne dla poprawybezpieczeństwa lotów. W samolocie umieszczono także, podłączone do aparatury badawczej – manekiny, by zbadać jak zachowuje się ludzkie ciało w takich katastrofach, jakie obrażania są możliwe i jaka jest śmiertelność. Był to pierwszy taki eksperyment od kilkudziesięciu lat.

  Dla nas wyniki tego eksperymentu mogą być są ważne, bo Rosjanie tworząc Tu-154 skopiowali konstrukcję włąśnie Boeinga 727. Eksperyment na Boeingu może więc zbliżyć nas do wyjaśniena, co mogło stać się z Tu-154M w Smoleńsku. (Poniżej film z eksperymentu)

  http://www.youtube.com/watch?v=RKOYKd7kB2s&feature=related

  Channel 4 wyemituje program dopiero za miesiąc, ale już teraz wiadomo, że Boeing 727 , w trakcie eksperymentu przełamał się tylko na dwie części, a 78 % osób, czyli ponad dwie trzecie, powinno przeżyć takie zderzenie samolotu z ziemią.

  Jeśli pamiętamy, jak premier Tusk umorzył Gazpromowi 1.2 miliarda złotych, suma 5 milionw złotych na eksperyment wyjaśniający, czy w Smoleńsku wszyscy musieli zginąć – jest niewielka. Rząd Polski na pewno, na taki eksperyment stać. Tym bardziej, że już wie jak to przeprowadzić. Od biedy może poprosić o pomoc brytyjczyków, a jedną sprawną Cesnę, do sterowania samolotem, który w ramach doświadczenia ma się rozbić, na pewno nasze wojsko lotnicze gdzieś znajdzie. Mamy nawet samolot, który powinniśmy w ramach takiego eksperymentu roztrzaskać o ziemię. To TU154M o numerze bocznym 102. Tak, to tym samolotem premier lata na weekendy do Gdańska. Panie premierze! Wykorzystajmy zatem, ten samolot, ten drugi tupolew, do eksperymentu, zamiast sprzedawać go Rosjanom! Pan, będzie jeździł do domu ekspresówką, którą minister Nowak zbudował na Euro, a my dowiemy się, co się stało w Smoleńsku? Waro się poświęć. Może naprawdę była tam pancerna brzoza? A może ufo? Warto sprawdzić. Panie premierze?

  http://obserwator.com/opinie-ekspertow/czy-panstwo-polskie-zdalo-egzamin—smolensk-w-punktach

  Więcej na:

  http://www.channel4.com/news/plane-deliberately-crash-lands-for-channel-4

  http://dsc.discovery.com/tv-shows/curiosity/topics/plane-crash-pictures.htm

  http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/4541807/plane-crash-test-boeing-727-desert.html

  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/centralamericaandthecaribbean/mexico/9236653/Passenger-jet-crashed-for-TV-show.html

  http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/plane-crash-boeing-727-jet-1327237

 3. PILNE! W trumnie, w której miała być pochowana śp. Anna Walentynowicz, znajdowało się ciało innej osoby.

  Ciało, które zostało wyjęte z grobu, a które znajduje się na stole sekcyjnym, nie jest ciałem mojej mamy, śp. Anny Walentynowicz, które rozpoznałem w Moskwie
  Janusz Walentynowicz

  Nie rozpoznałem, aby to było ciało mojej babci.
  Piotr Walentynowicz

  Informacja z Niezależna.pl

  * Tagi:
  * walentynowicz
  * sekkcja

  148 odsłon | zgłoś nadużycie | do obserwowanych
  FacebookWykop.plŚledzikTwitterBlip.plGoogle BookmarksSitehoover
  skomentuj
  1
  2
  3
  4
  5
  Średnia ocena: 5.0 (3 głosy)
  PRZECZYTAJ TAKŻE

  *
  Hambura: Wniosek o dyscyplinarne ukaranie.
  czytaj więcej POLITYKA Mirosław Kraszewski18.09.20128
  *
  Prokuratura spowodowała opóźnienie ekshumacji Anny Walentynowicz?
  czytaj więcej POLITYKA Mirosław Kraszewski17.09.201217
  *
  Hambura: ograniczenie istniejących możliwości dojścia do prawdy
  czytaj więcej POLITYKA Mirosław Kraszewski16.09.201218

  KOMENTARZE
  skomentuj

  *
  Z pełną starannością

  To kurwa urąga wszelkiej przyzwoitości.
  nadużycie link skomentuj
  Polaczok 19.09.2012 17:13:32
  *
  @utor!
  Witam po siedemnastej!
  Uważam, że należy ekshumować – otworzyć – sprawdzić…
  Wszystkie ofiary katastrofy. -„Niesforne Dziecię Gutenberga”.
  nadużycie link skomentuj
  Budzyk 19.09.2012 17:27:40
  *
  @Polaczok 17:13:32
  za to powinna znaleźć się w więzieniu pozbawiona praw obywatelskich do końca jej żywota
  nadużycie link skomentuj
  KrisJora 19.09.2012 17:27:42

  OSTATNIE POSTY
  więcej

  * POLITYKA
  Za naszą zachodnią granicą, powstało nowe państwo!

  Póki co wygląda, że to nie jest żaden żart, a cała sprawa ma ugruntowane podstawy prawne.
  czytaj więcej
  Średnia ocena: 4.5
  Ewidentny Oszust18.09.20129
  * NIEKONWENCJONALNE
  A słowo ciałem się stało, czyli jak nauka potwierdza istnienie Boga.

  To będzie ciężki cios dla ateistów, naprawdę im współczuję.
  czytaj więcej
  Średnia ocena: 3.7
  Ewidentny Oszust07.09.2012144
  * SPOŁECZEŃSTWO
  KORA, Wolne Konopie, USA i ich narkotyki.

  Skąd ten „dziwny” tytuł? Czy to jakaś prowokacja? Absolutnie.
  czytaj więcej
  Średnia ocena: 4.8
  Ewidentny Oszust26.08.2012134

 4. Ekshumacje zaginęły* w mediach gównianego nurtu. Ksiądz odszedł w bieli do golenia.
  Zabójstwo 2-dzieci w Pucku przyćmiło wszystkie istotne niusy.

 5. Witaj Miziak masz rację powoli ale zato skutecznie ,ale musimy jeszcze poczekać na wynik ostateczny i nie tylko to ale na wszystko , a pro po gospodarki wszystko zaczyna się walić naszemu wincentemu , jestem w trakcie przeglondania prasy i powiem ci włos się jeży na głowie i nie tyko na głowie !!!
  J.M.H

   1. Dyzma przestaje byc uzyteczny dla swoich mocodawcow. Wzial kase i uwierzyl ze nie bedzie konsekwwncji jego dzialan Zrobil to co trzeba, wiec metodycznie trzeba go odsunac. Pozyjemy zobaczymy..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: