NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

smoleńsk 2010 – TUSK wie że mec. HAMBURA JUŻ WIE !!!

mec. HAMBURA JUŻ WIE

POTRZEBUJE TYLKO SIĘ UPEWNIĆ

czy normalnym badaniem w kwestii ustalenia tożsamości jest

wykonywanie zdjęć rentgenowskich zwłok

oraz wykonanie badania tomografem ??/

pełnomocnik rodziny Anny Walentynowicz mec. Stefan Hambura powiedział, że za wcześnie jeszcze by powiedzieć, czy ciała zostały zamienione. Wcześniej mec. Hambura podkreślał, że awaria tomografu w Bydgoszczy była dużym szokiem dla rodziny. „Te standardy, które nam obiecano, były dalekie od tych, których można by sobie życzyć. Stąd m.in. nasz wniosek o badania w Szwajcarii. Jest to bardzo przygnębiające dla rodziny, która życzyłaby sobie większej transparentności i przejrzystości ze strony prokuratury” – dodał. „Jeżeli po dwóch i pół roku od katastrofy dochodzimy do wniosku, że ciała mogą nie znajdować się w tych grobach, w których powinny, to nie jest to zgodne ze standardami europejskimi” – powiedział.

CO I OD KOGO WIE HAMBURA????

http://miziaforum.com/2012/09/15/donalda-tuska-dobije-niemiecka-prasa-to-moze-byc-koniec-kariery/

Ciało leżące w grobie Anny Walentynowicz znaleziono wewnątrz fragmentu kadłuba Tu-154M, w którym zdaniem ekspertów zespołu Macierewicza doszło do wybuchu. Rodzina legendarnej działaczki Solidarności domaga się ekshumacji jej zwłok. Wyniki sekcji mogą się okazać przełomowe dla śledztwa.

Sekcja zwłok, które znaleziono wewnątrz rozerwanego kadłuba, w sektorze numer osiem, może się okazać kluczowa w badaniu przyczyn katastrofy. Jeśli na pokładzie tupolewa doszło do wybuchu, to właśnie w tym miejscu najprawdopodobniej było jego epicentrum.

– Do dziś nie wiadomo, z jakiej przyczyny Rosjanie zarządzili zakaz otwierania zaspawanych trumien po ich przylocie do Polski. Nie znam podstawy prawnej, która warunkowała taką decyzję – przyznaje Piotr Pszczółkowski, pełnomocnik rodziny śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. – Paradoksalne jest jednak to, że choć zwłoki zostały pochowane, wciąż nie ma w Polsce pełnej dokumentacji medycznej. Wiele rodzin wciąż na nią czeka. Niebywałe jest transportowanie zwłok z zagranicy bez pełnej dokumentacji – dodaje.

To szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski zgodził się na żądanie Rosjan, aby nie otwierać trumien. Ewa Kochanowska, wdowa po Januszu Kochanowskim, rzeczniku praw obywatelskich, podkreśla, że ze względu na irracjonalny zakaz otwierania trumien w kraju oraz brak podstawowej dokumentacji wszystkie ofiary katastrofy, poza prezydentem Lechem Kaczyńskim, którego trumnę otworzono, zostały pochowane nielegalnie.

– Wiele rodzin miało ogromne problemy podczas organizowania pochówku. Dyrekcje cmentarzy nie chciały przyjąć zaspawanej trumny z tabliczką, bez właściwej dokumentacji. Nikt nie wiedział, kto i czy w ogóle jest w tych trumnach – podkreśla Ewa Kochanowska.

– Prawnicy twierdzą, że nie było żadnych przesłanek prawnych do wydania zakazu otwierania trumien i dokonania autopsji. Bzdurą jest tłumaczenie, że zabraniały tego wymogi sanitarne. A co z ciałami odnajdywanymi po kilku miesiącach? Przecież odbywają się także i takie sekcje. A tu mówimy o dniach – mówi mecenas Stefan Hambura, pełnomocnik rodziny Anny Walentynowicz.

Autopsji jednak nie przeprowadzono, gdyż jak ze łzami w oczach zapewniała rodziny ofiar, posłów i dziennikarzy ówczesna minister zdrowia, a obecna marszałek Sejmu Ewa Kopacz, nie było takiej potrzeby, ponieważ „polscy patomorfolodzy pracowali z rosyjskimi ręka w rękę“. Kopacz stworzyła też narrację do tej historii, opowiadając, jak to początkowo polscy lekarze tylko przyglądali się z boku pracy rosyjskich kolegów, aby po kilkunastu minutach zacząć wspólne badanie ciał. Tymczasem nie ma już żadnych wątpliwości, że ani polscy patomorfolodzy, ani prokuratorzy nie brali udziału w żadnej z sekcji ofiar katastrofy smoleńskiej. W dokumentach medycznych nie widnieje bowiem żaden polski podpis. – Na dokumentach sekcyjnych babci, które niedawno otrzymaliśmy z Moskwy, widnieją podpisy rosyjskich patomorfologów i tłumacza. Nie ma żadnego polskiego nazwiska – powiedział podczas wtorkowego posiedzenia zespołu parlamentarnego badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej wnuk Anny Walentynowicz, Piotr.

– Dlaczego Ewa Kopacz kłamała – sprawdzi prokuratura. Zespół parlamentarny zawiadomi bowiem śledczych o odpowiedzialności byłej minister zdrowia Ewy Kopacz oraz prokuratorów w związku z nieprawidłowościami przy sekcji zwłok ofiar tragedii – zapowiedział Antoni Macierewicz. – Polska prokuratura zapewniała opinię publiczną, Sejm i rząd, że uczestniczyła w sekcjach zwłok, identyfikacji i oględzinach. Okazuje się, że to nieprawda. Dokumentacja, którą przeglądali w prokuraturze przedstawiciele rodziny Anny Walentynowicz, udowadnia, że przedstawiciele organów państwa polskiego jej nie sporządzali i nie uczestniczyli w jej sporządzaniu – mówił poseł Antoni Macierewicz, przewodniczący zespołu parlamentarnego badającego przyczyny katastrofy Tu-154M.

W jego opinii rządowe zapewnienia są nie tyle kłamstwem i oszustwem, ile ma na celu ukrycie przestępstwa niedopełnienia obowiązków przez polskich prokuratorów, którzy byli w Rosji, a także wprowadzenie w błąd organów ścigania i opinii publicznej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “smoleńsk 2010 – TUSK wie że mec. HAMBURA JUŻ WIE !!!

 1. Prosto z frontu…

  Ale że wy, cywile, aż tyle czasu wolnego macie od służby, to ja się dziwię. Ponad sto postów się znów zebrało. Nawet jeśli przyjąć, że tylko ośmiogodzinny dzień roboczy na tych waszych fabrykach was obowiązuje, to i tak jest to dla nas na jednostce niepojęte, jak możnaż tak setki komentarzy wymodzić w tym czy innym temacie. Chyba wyczuwacie już, że Czas nadchodzi i taki popłoch na was spadł. Już się większość z was pokapowała, że wielkie sprawy będą się niedługo u nas na Ojczyźnie działy i dlatego tak się uaktywniliście werbalnie. Ale może to tylko niewyraźna pogoda na dworze tak na was wpływa, psiekrwie, i zamiast się do walki sposobić, to wy bzdurami się zajmujecie na necie.

  My tu na jednostce manewry akurat supportujemy, zdalnie, co prawda, ale i tak mało czasu, by kontakt z cywilami nawiazać i rodaków poza murami koszar pokrzepić w tych ostatecznych czasach. Bo w końcu kto was, oczadziałych od tego politykowania na łamach, wyrwie z omamu i nakieruje, byście wroga bezbłędnie w nadchodzącej walce rozpoznali i zabili, zamiast tyle gadać? Tylko wojsko, a dokładnie, kadra wojskowa. Zawsze już tak było, że gdy w Ojczyźnie trzeba było globalny reset zrobić, to zawsze się jacyś wojskowi znaleźli i narodem pokierowali. My już nasz Masterplan otrzymaliśmy przed miesięcem i każdy wie, co mu czynić trzeba. Wy swój też na dniach dostaniecie a jakby który się nie załapał albo nie zrozumiał czegoś, to już go tam który z żołnierzy nakieruje, co i jak. Będziemy też po osiedlach szybkie briefingi organizować, bezpośrednio po pierwszym uderzeniu. Prasę dla was też już mamy, ulotki na nieprzemakalnym papierze będziemy wypuszczać z granatników, w każdym wększym mieście będzie punkt dystrybucji, prosto z Rośków będziemy wystrzeliwać w paczkach po sto. Internet oczywićcie wyłączą od razu przy pierwszym ostrzale, więc nie liczcie na to, że was google i pan Opara doinformują. My mamy satelitarny net na każdym wozie bojowym, oprócz tego można też w warunkach polowych sciągać stronki www przez UKF albo kolportaż przez zaprzyjaźnione stronki zrobić. Będziemy was informować prosto z frontu, bez przekłamań i manipulacji.

  Dni UKŁADU są już policzone, paliki mamy przygotowane i pierwsza grupa uderzeniowa ma przykazane, by wyławiać co grupsze fisze z tłumu i nie zabijać od razu, a tylko kręgosłupy przetrącać kolbami.
  Dopiero ariargarda i ochotnicy wśród was przejmą wykonanie egzekucji. Pamiętajcie o dobrze naładowanych komórkach, będziecie fotki z akcji jeszcze z dumą swoim wnukom pokazywać. Nie wolno mi zdradzać tajemnic służbowych, ale tyle mogę powiedzieć, że nowa władza już się szczęśliwie ukonstytuowała, ma się dobrze i liczy na was. Wytrzymajcie jeszcze tylko trochę, a gdy jesienne deszcze zmyją krew z ulic, to nastanie nareszcie pokój na wyzwolonej Ojczyźnie.

  nadużycielinkskomentuj

  Pan podporucznik17.09.2012 22:31:41

 2. Kukiz „Widziałem się z Profesorem Przystawą, Pierwszym Wojownikiem o jednomandatówki… 20 lat walki z Systemem ! OGROMNY SZACUN, Panie Profesorze….

  Cimoszewicz „Pan Kukiz jest skołowanym nieszczęśnikiem wygadującym głupstwa „…”- Paplanina o liczbie posłów, ordynacji wyborczej czy Senacie, to robienie ludziom wody z mózgu. Polska ma zupełnie inne problemy, których nie dostrzega i nie rozumie większość polityków, mediów i obywateli. Musimy za wszelka cenę unowocześniać się, zmieniać państwo, gospodarkę, społeczeństwo. Pan Kukiz, nie zdając sobie z tego sprawy, jest jednym z tych skołowanych nieszczęśników i wygaduje głupstwa. Lepiej by zrobił, gdyby zajmował sie tym, na czym sie zna-”…(źródło)

  Osobiście wolałbym aby socjalista Cimoszewicz zaczął śpiewać , nie ważne jak będzie fałszował. Bo przynajmniej nie będzie niszczył Polski swoją socjalistyczną działalnością . Chciałbym zwrócić uwagę na bełkot przerażonego Cimoszewicza . Kukiz razem z profesorem Przystawą mogą niedługo wysłać całą postkomunistyczna formację postkomunisty Cimoszewicza na zasłużone miejsce , na śmietnik historii .To samo dotyczy Palikota i zdemoralizowanego PSL .

  System jednomandatowy Kukiza generuje system dwupartyjny . USA są najlepszym przykładem. Czasem w sytuacji braku systemu prezydenckiego , tak jak to ma miejsce w Wielkiej Brytanii rzadko i na chwile trzy partyjny. Zainteresowanych szczegółową , teoretyczna analizą odsyłam do zespołu ekspertów profesora Przystawy (jow) , po spotkaniu z którym Kukiz tak napisał „Wszedłem właśnie do domu… Widziałem się z Profesorem Przystawą, Pierwszym Wojownikiem o jednomandatówki… 20 lat walki z Systemem ! OGROMNY SZACUN, Panie Profesorze….
  Przysięgam, że NIGDY nie sprzedam Idei !„….(źródło)

  Pogrobowcom I Komuny , PRL od strachu dłonie stają się lepkie. Zostaną dwie partie. Oczyma wyobraźni już widzę łaszczącego się do Tuska Cimoszewicza , Palikota ,żebrzącego u Tuska jakiegoś ochłapu , Kalisza próbującego załapać się do Platformy . Żelichowskiego, Pawlaka na czworakach szukających nowych sponsorów politycznych.

  Żal mi tego starego komunisty Cimoszewicza , który pochyla się nad nędzą Polaków , nawołuje do unowocześnienia Polski .Bo co chce nam ofiarować .Był prominentnym hierarchą II Komuny . To między innymi Cimoszewiczowi, który dzięki proporcjonalnemu systemowi wyborczemu i brakowi systemu prezydenckiemu był premierem zawdzięczamy depopulacje, upadek nauki i szkolnictwa , wysokie podatki , niszczenie polskich rodzin, wpędzanie polskich dzieci w nędzę .

  Marek Mojsiewicz

  akcja zbierania głosów poparcia

  JEDNOMANDATOWE OKRĘGI WYBORCZE

  PAWEŁ KUKIZ

  http://www.zmieleni.pl/

  ===============================

  KLIKNIJ PODPISZ NIC NIE KOSZTUJE

  ps. niech się poraz kolejny Polacy i sam Kukiz przekonają gdzie was tusk ma …

  TEN APEL BEDĘ ZAMIESZCZAŁ POD KAŻDYM ARTEM AŻ DO UZBIERANIA GŁOSÓW POPARCIA W ILOSCI ZAMIERZONEJ PRZEZ

  PAWŁA.

  POMOC!!!

  Gorąca prożba do ludzi dobrego serca o pomoc dzieciom sierotom .Dam przykład rodzice nie pracowali od kiedy Kuroń wprowadził kuroniówki , ojciec jedynie na czarno . Matka urodziła siedmioro dzieci , to miała co robić z wychowaniem . W grudniu ubiegłego roku zginął tragicznie ojciec w Kawęczynie , gm Obrowo i jakby tego było mało 24 sierpnia tego roku zginęła matka na pasach w Kikole ,zabita przez 23latka urządzających wyścigi . Dzieci zostały całkowitymi sierotami , który tylko najstarszy w ubiegłym roku pracował , nie wiem jak jest stan dzisiejszy . Najmłodsze do gimnazjum i w szkole średniej , dwie studiują zaocznie to są ludzkie tragedie nie zawinione przez dzieci tylko system . Piszę dlatego licząc na ludzki odruch pomocy tym sierotom . Jeśli komuś kilka złotych nie zawadzi przekazać to proszę przekazać na adres gminy Kikół , jest podane konto pomoc dzieciom , jest to w woj Kujawsko -Pomorskim , z góry dziękuję w i mieniu dzieci .Ja również taką pomoc ze znajomymi i rodziną bliższą i dalszą przekażemy . Pomoc jest w tej chwili niezbędna , aby najstarsza z rodzeństwa mogła być rodziną zastępczą dla rodzeństwa jeszcze nie pełnoletniego .Mają dom w którym potrzebny jest gruntowny remont . Za pomoc w imieniu dzieci dziękuję.

  http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120828/INNEMIASTA14/120829287

  To jest konto, na które można wpłaca datki

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej udostępnił konto, na które można przesyłać datki: GOPS Kikół 75 95 37 0000 2004 0044 0040 0005 z dopiskiem „Pomoc osieroconym dzieciom z Kikoła”.
  Liczy się każda złotówka!

 3. wykonywanie zdjęć rentgenowskich zwłok

  oraz wykonanie badania tomografem

  MOŻE PRZEDE WSZYSTKIM WYKAZAĆ – CZY OFIARY SĄ RZECZYWIŚCIE OFIARAMI ŁADUNKU TERMOBARYCZNEGO – ŁADUNKU PALIWOWO POWIETRZNEGO

  co powie wam KAŻDY ANATOMO PATOLOG – szczególnie wojskowy lub policyjny

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: