NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

GIGANTYCZNY SUKCES SIECI BIEDRONKA – w Polsce , tajemnica sukcesu !!

BIEDRONKA W NATARCIU 

Biedronka nr 2000 zostanie otwarta w Łodzi
portalspozywczy.pl
04-09-2012, 22:18
Jak dowiedział się serwis portalspozywczy.pl na początku października w Łodzi ruszy 2000. sklep sieci Biedronka w Polsce. Firma Jeronimo Martins Polska ma obecnie w naszym kraju ponad 1970 sklepów w ponad 800 lokalizacjach.

Przypomnijmy, że jak informował http://www.portalspozywczy.pl, 28 listopada 2011 r. portugalski operator przekroczył barierę 1800 sklepów, otwierając Biedronkę w Strzelinie. Liczba 1900 sklepów została przełamana po otwarciu na początku marca br. placówki w Gdyni.

Według wcześniejszych założeń spółka Jeronimo Martins Polska, właściciel Biedronki chce otworzyć w 2012 r. ok. 250 nowych sklepów i dwa centra dystrybucyjne w Sieradzu i Rudzie Śląskiej. Nakłady inwestycyjne w tym roku mają wynieść ok. 2 mld zł. W 2011 roku spółka wydała na inwestycje ok. 1,3 mld zł.

REAL W ODWROCIE

Real już sprzedany? 2012-09-13 (15:48)

Według informacji Wirtualnej Polski coraz bliższa finalizacji jest sprzedaż hipermarketów Real sieci Auchan. Nawet związki zawodowe twierdzą, że coś jest na rzeczy. Żadna ze stron sprawy jednak komentować nie chce.

Według plotek krążących w centralach Reala w Polsce, jego sklepy zostały już sprzedane Auchan. Transakcja nie dotyczy wszystkich placówek, ale tylko tych nie wykazujących rentowności. Chodzić może na przykład o sklepy w Grudziądzu, Słupsku czy Włocławku.

Obie strony wstrzymują się od komentarza. Niemiecka centrala Metro AG (międzynarodowy potentat obecny w 30 krajach świata, w Polsce od kilku lat na czołowych miejscach wśród największych firm), do którego należy sieć Real, poinformowała nas jednak, że wszystkie rozwiązania są jeszcze możliwe.

– Jesteśmy otwarci na wszystkie teoretyczne scenariusze: sprzedaż całości lub tylko części sklepów, a także pozostawienie w długim terminie w naszym portfolio. Sieć Real jest w stanie mieć marżę EBIT na poziomie 2-3 proc. – mówi Wirtualnej Polsce Christina Bossak, rzecznik prasowa Metro AG.

TAJEMNICA SUKCESU 

OSTATNIO GŁOŚNO O REKORDOWYCH ZYSKACH – BIEDRONKI – FAKT 40 % TO gigantyczny zysk – tłumaczą to – UWAGA !!
 GIGANTYCZNYM WZROSTEM GOSPODARCZYM SIĘGAJĄCYM 12 %  🙂 – A TYM CZASEM JEST TAK –
=======================

ps. zysków 40% biedronki – tłumaczonej skutecznie „matołom” , ze to skutek wzrostu gospodarczego , otóż biedronka jest siecią rozprowadzajacą najtańsze w Polsce wyroby ŻYWNOŚCIOWO PODOBNE
————–
biedronka zatem ma zyski przeogromne ,
tracą za to inne sieci sprzedające szajs – żywnościowy – TYLE , ZE DROŻSZY aby półgłówkom sie zdawało , ze kupują dobre produkty , a nie ścierwo z lidla i biedronki

===================
 ZATEM KOKOSOWE ZYSKI BIEDRONKI – TANIEJ JATKI TO DOWÓD NA ZAPAŚĆ I NĘDZĘ POLAKÓW , 40 % ZYSK BIEDRONY TO ZASŁUGA MAS „KLYENTÓW” reali ,lidli , itp – których zielona wyspa tuska doprowadziła do przymusu zmiany  „PAŚNIKA ”
 ZWANEGO SIECIĄ HIPER MARKETÓW –
– NA PAŚNIK – BIEDRONKA – JEDNOCZEŚNIE JEST TO OSTATNI PAŚNIK MIESZCZĄCY SIĘ W DEFINICJI SKLEP – NASTĘPNY – TO WYSYPISKA ŚMIECI .
===========================
TYLKO PATRZEĆ JAK NAGLE POJAWIĄ SIĘ ZAJAWKI PRASOWE I NETOWE TYPU –
POLSKIE FIRMY ZAJMUJĄCE SIĘ WYWOZEM ŚMIECI OBSERWUJĄ . ŻE ZAWARTOŚĆ KUBŁÓW NA ODPADY – ŚMIECI – JEST WOLNA OD ODPADÓW ŻYWNOŚCIOWYCH –
———————
I WTEDY NAGLE SIĘ OKAŻE ŻE ZYSKI BIEDRONKI SPADŁY OSTATNIO O 30% – co bedzie dowodem na to , że Polacy z biedronki się wycofują – BO ZA DROGO – a alternatywą na przeżycie jest kubeł sąsiada , który jeszcze po znajomości ma pracę OCZYWIŚCIE JAKO BIURWA – BO PRODUKCYJNYCH JUŻ W TEDY NIE BĘDZIE ….

PIERWSI PIONIERZY JUŻ SĄ

A WIEC CZY BIEDRONKA POWINNA INWESTOWAĆ W ROZBUDOWĘ ??

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “GIGANTYCZNY SUKCES SIECI BIEDRONKA – w Polsce , tajemnica sukcesu !!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: