NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KONIEC ??? – NAPEWNO NIE TERAZ , małe s…… :-)

=======================================================================

======================================================

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

54 thoughts on “KONIEC ??? – NAPEWNO NIE TERAZ , małe s…… :-)

 1. Dopiero dzisiaj się zorientowałam, że blog nadal jest i niezmiernie się cieszę :)). Pozdrowionka i tak trzymać!

 2. PANIE MIZIA, NIECH PAN NIE ZAMYKA BLOGA, U MONITORA CENZURA NA CENZURZE ARTYKULY ODERWANE OD BIERZACYCH PROBLEMOW, A ZENEK CHYBA JUZ ODLECIAL. POWOZDENIA I POZDRAWIAM

 3. Miziak jak sie ciesze, ze znowu jestes , jak dzisiaj przeczytalem ,ze to koniec to dostalem palpitacji serca.
  Pozdrawiam.

   1. Masz w nas poparcie bo w grupie siła,
    Swoją drogą dopiero jak zamieszkałem za granicą zachodnią wszystko nabrało sensu, Człowiek sobie uświadamia w jakim paradoksalnym i schorowanym kraju żył. Przyznam Ci szczerze tęsknie za krajem moim miejscem urodzenia rodziną, ale banda decydentów nie zniknie, to będzie się każdemu źle żyło. Nigdy nie miałem ściągawek do mataczenia złodziejstwa kablowania bo zostałem inaczej wychowany. Tu na obczyźnie wraz z rodziną mieszkam zarabiam i żyje tak jak bym chciał żyć w moim ojczystym kraju. Czekam w konspiracji,inwigiluje i czekam na możliwość powrotu:)

     1. Ja cię również pozdrawiam, no i życzę Ci wytrwałości w tym co robisz. A to że blog znikł, i to co było powypisywane jest tylko znakiem o słuszności tego co robisz. Tak trzymaj.

   2. Miziak każdy facet przynajmniej raz w swy życiu musi się po paplać albo w jakimś bagnie ,albo w jakiś guwnach ,,,nie ma lekko chłope hahahahahahahahaha
    Pozdrawiam J.M.H

 4. Załatwili gościa na cacy…. tak nagle z dnia na dzień nie kończy się prowadzenia takiego serwisu.

  1. pogłoski o mojej ….. są przedwczesne – a zniknięcie bloga – a takie małe skurwysynki – ale już po wszystkim

   NIEKTÓRYM SIĘ ZDAJE ŻE KABLOWANIE JEST SPOSOBEM NA WSZYSTKO – OTÓŻ NIE

   1. No ,całe szczęście….miałam zmarnowany wieczór….i nitrogliceryna była w użyciu,ale
    najważniejsze,że już w porządku.pozdrawiam.wierna czytelniczka.
    pozdrowienia dla pana Navajo88.

      1. to nie była jakaś sztuczka bo w jakim celu??

       nie bedę się rozpisywał ALE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WIELE BLOGÓW O PODOBNEJ TEMATYCE ZOSTANIE ZMUSZONA DO CZASOWEGO ŚCIĄGNIĘCIA ARTÓW – Z WITRYNY – MOZOLNEGO PRZECZESYWANIA KOMENTAŻY – BO TAM MOZE BYĆ UMIESZCZONY „ZBUK” – MOWA NIENAWIŚCI – oczywiście umieszczony tam z premedytacją – liczac na przeoczenie przez admina

       A W RAZIE ISTNIENIA TAKIEGO KOMENTAŻA – WINNY JEST WŁAŚCICIEL BLOGA – Z WSZYSTKIMI KONSEKWENCJAMI

       1. W MOIM PRZYPADKU MUSIAŁEM ZDJAĆ I PRZECZESAĆ 27 068 komentarzy

        ZAJEŁO TO TYLE CZASU – ALE TO KRÓTKO BO PRZECZESAŁEM ZAWARTOŚĆ SPEC. PROGRAMEM – WYŁAPUJĄCYM SŁOWA KLUCZE- TE ZŁE 🙂

        INNYM ZABIERZE TO NAWET 2 TYGODNIE !!!!!!!!

       2. NO FAKT ŻE W PIERWSZEJ CHWILI …… MNIE I CHCIAŁEM TO ZAMKNĄĆ

        W RAMACH REWANŻU ZARZĄDAM TAK JAK ZAŻĄDANO O DEMNIE – TEGO SAMEGO OD DONOSICIELI –

     1. To fajnie że wróciłeś do żywych 🙂
      Brakowało by mi tych wielu tematów które nam wspólnie leżą na sercu(wiesz co mam na myśli a czego nie).

     2. mizia, chodzi pewnie o cenzorskie porozumienie międzynarodowe INHOPE – a doniósł ktoś na stronę http://www.dyzur.net (projekt NASKu, a NASK jest kontrolowany przez ABW). teraz ty zrób to samo na donosicieli.
      u mnie, jak była wojna odnośnie kości warszawskich Powstańców wywożonych na wysypisko śmieci – 10.000 odwiedzin ze strony głównej demotywatory.pl – to mi grozili chyba wszystkim co się da, a jedna z grożących mi panienek, żydówka – podpisująca się imieniem i nazwiskiem, pochwaliła mi się, że nakablowali na mój blog właśnie na stronie dyzur.net. administracja tej strony zażądała od wordpressa na mocy porozumienia INHOPE zamknięcia na stałe mojego bloga, ale wordpress powiedział żeby spierdalali, bo chroni mnie, jeszcze, pierwsza poprawka do konstytucji USA (serwer jest w USA). co o tym sądzisz?

 5. CZEŚĆ…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  1. O co chodzi? Jakies wyjasnienie prosze, nie zagladam czesto, ale jestem ciekaw co sie dzieje?Dlaczego blog nie dziala?

 6. Co za idioci dają plusy na wpisie głównym.
  Stado baranów.
  Te przyciski od plusowania to na stałe przyrosły wam do palcy?
  ŻAL!!!
  NARA.
  POWODZENIA MIZIAK w walce o Lepsze JUTRO!!!

  1. Czy nie wydaje Ci się to dziwne co się stało z tym z serwisem? Nie zastanawiałeś się dlaczego dostawałeś subskrypcję na maila 4 -5 razy na tydzień a tu nagle „Koniec”?

   Pozdrawiam myślących.

   1. myślę że to robota zdemaskowanych sbeków , monitor polski i zenobiusz blog
    pamiętacie jego artykuły na ich temat przez prawie 2 lata , i ostatni zawierający linki i dokumenty z IPN ….

    1. Zastanawiająca jest cisza na ich blogach w tej sprawie zawsze się odszczekiwali
     może to znikniecie jest konsekwencją zamieszczenia informacji ,że niemieckie media są w dyspozycji kluczowych dokumentów dotyczących sprawy smoleńskiej…
     i uruchomiono śpiochów internetowych wyżej wymienionych ???
     Obserwujcie media nagły zalew informacji dotyczących smoleńska i wypowiedzi pana Hambury , o których mizia sygnalizował ostatnio…

     1. Zatem może już najwyższy czas aby ukrócić donosy sbeków i raz na zawsze skończyć ze znikaniem ludzi niewygodnych bez względu na to czy są to osoby fizyczne czy wirtualne ?
      Przecież większość wie kim oni są i …… wiec jaki problem…

  2. Właśnie a pro po tego plusowania na wiwat , naprawdę was cieszy że znikł blog
   piętnujący :

   biedę w Polsce
   bezdomność
   likwidacje oświaty
   likwidacje sł . zdrowia
   pedofilie w kościele
   łamanie praw obywatelskich
   bezkarność polityków
   niskie zarobki
   brak szans dla młodzieży i nie tylko
   eksmisje na bruk , inwalidów, dzieci
   pazerność kościoła katolickiego

   Bo właśnie ten blog zawierał 90% właśnie takich informacji …

   Jeśli to was cieszy i aprobujecie niszczenie takich źródeł informacji to , nie nie będę się wulgarnie wyrażał , niema SENSU ….

   1. Albo w chuj,pierdolnie to wszystko niebawem albo będziem się jeszcze taplać w tym gównie nie wiadomo ile czasu.
    Jeszcze coś na koniec ode mnie.

    http://www.youtube.com/watch?v=plsBwNxcMwQ&feature=g-all-u

    Paweł Miter, autor głosnej prowokacji dziennikarskiej, która skompromitowała prezesa sądu gdańskiego, Ryszarda Milewskiego, będzie miał kłopoty, gdyż sprawę bada ABW i już dziś może zawiadomić prokuraturę.

    Dziennikarz w 2011 roku był autorem podobnej prowokacji dziennikarskiej, gdy skontaktował się z TVP ze skrzynki mailowej Kancelarii Prezydenta, aby zbadać, czy państwowa telewizja jest odpolityczniona. Jako „protegowany” prezydenta dostał intratną posadę w TVP z pensją 39 tys. zł. Gdy ujawnił sprawę, został dotkliwie pobity przez nieznanych sprawców.

    Dziś już żyjemy w innych czasach. Teraz do „walki” z niepokornymi obywatelami mamy ABW i prokuraturę, która zamiast ścigać przestępców typu Marcin P., ściga dziennikarzy, którzy ujawniają niewygodne dla władzy powiązania i zależności.

    Paweł Miter przedstawiając się jako asystent szefa kancelarii premiera, miał ustalić termin posiedzenia sądu ws. zażalenia obrońcy Marcina P. na areszt szefa Amber Gold. Rozmowa z sędzią Milewskim pokazał zależność sądu gdańskiego od woli premiera. Podczas rozmowy miało też zostać umówione spotkanie sędziego Milewskiego z Tuskiem, w celu przekazania premierowi ważnych informacji.

    W związku z podawaniem się za urzędnika państwowego i fałszowaniem rządowych dokumentów, to znaczy wysłaniem maila w imieniu ministra Tomasza Arabskiego, sprawę bada ABW i być może jeszcze dziś skieruje odpowiedni wniosek do prokuratury.

    Zaś gdańska prokuratura okręgowa wszczęła jużw piątek śledztwo ws. rozmowy telefonicznej, w której osoba podająca się za urzędnika z Kancelarii Premiera miała ustalać z prezesem gdańskiego Sądu Okręgowego szczegóły związane m.in. ze sprawami sądowymi dot. Amber Gold.

    W normalnym kraju dziennikarz dostałby order za odwagę i walkę z kumoterstwem i kunktatorstwem. W dzisiejszej Polsce człowiek walczący o uczciwość jest w polu działania Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i prokuratury./hm/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: