DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

DONALDA TUSKA dobije niemiecka prasa !! TO moze być koniec „kariery”

W KILKU REDAKCJACH CZOŁOWYCH NIEMIECKICH DZIENNIKÓW OPINIOTWÓRCZYCH WRZE W PIĄTEK -(wczoraj 14.09.2012 )

mniej więcej o tej samej porze kilku dziennikarzy otrzymało anonimową przesyłkę zawierającą materiały , zdjęcia – fotokopie dokumentów, nagrania dotyczące , katastrofy smoleńskiej … A KONKRETNIE ZACHOWANIA SIĘ EKIPY TUSKA W PIERWSZYCH GODZINACH PO KATASTROFIE…

MATERIAŁ JEST NA TYLE SZOKUJĄCY , ŻE WŁAŚCICIELE ORAZ REDAKTORZY NACZELNI POWAŻNIE ZASTANAWIAJĄ SIĘ NAD OPUBLIKOWANIEM TYCH MATERIAŁÓW …

W OPINII WIĘKSZOŚCI PUBLIKACJE PRASOWE ZAWIERAJĄCE TE MATERIAŁY MOGĄ WYWOŁAĆ KRYZYS NA LINI WARSZAWA BERLIN ..

POMIMO RYZYKA WYWOŁANIA SKANDALU , MEDIA NIEMIECKIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA PUBLIKACJE W NIECO OKROJONEJ FORMIE

W PRZYGOTOWANIU SERIA ARTYKUŁÓW KTÓRE UKAŻĄ SIĘ JUŻ W NADCHODZĄCYM TYGODNIU – ( jeśli nie nastąpią naciski sugerujące zaniechanie publikacji)

jedna z osób która przeglądała materiały przekazane dziennikarzom:

” materiały zawierają treści i dokumenty które , będą miały decydujące , przełomowe znaczenia dla sprawy prowadzonej przez mec. Hambure „

PONADTO DODAŁ ,ZE W TEJ CHWILI DOKUMENTY I MATERIAŁY SĄ KONFRONTOWANE Z WIEDZĄ OGÓLNIE JUŻ DOSTĘPNĄ W SPRAWIE SMOLEŃSKIEJ……

PS. JEST ZATEM PEWNE ,ZE I KANCELARIA PREMIERA WIE O TYCH DOKUMENTACH I ZAPEWNE …… DONALD dlatego stał się impulsywny

premier OSZALAŁ !!! ????

Współpracownicy premiera mówią: Tusk szaleje! Ma w oczach panikę! Przyznają to nieoficjalnie po tym, jak w ciągu jednego tylko dnia, w czwartek, byli wzywani po dwa razy wzywani na narady do Kancelarii Premiera. Ponoć szef rządu wpadł już w taką huśtawkę nastrojów, że miota się między skrajnymi rozwiązaniami: iść ostro do przodu a może zrezygnować. – Decyzje szefa są już nie do przewidzenia – mówią nam zaufani z bliskiego otoczenia Donalda Tuska (55 l.)

Wprawdzie nie pierwszy już raz ludzie premiera mówią, że „jest wściekły”, ale tym razem ciągnąca się już drugi miesiąc afera wokół Amber Gold jest naprawdę poważna. W grę wchodzi oszustwo na wielką skalę, być może nawet korupcja. W skandal uwikłał się syn Donalda Tuska – Michał Tusk (30 l.), a prezes gdańskiego sądu Ryszard Milewski właśnie dał dowód, że najwyraźniej jest bezwolny wobec ludzi szefa rządu. Tylko w czwartek do kancelarii w Alejach Ujazdowskich ministrowie przyjeżdżali dwa razy. Narady były dość burzliwe.

– Każdego dnia coś. Jak się uciszyło z notatką ABW, bo nie została odtajniona, to wyszła prowokacja na sędziego. Ilość zaskakujących mimo wszystko newsów ws. Amber Gold, ABW itp. jest już na tyle porażająca, że wszyscy zaczęli się już gubić, jak mają reagować – mówią gazecie ludzie związani z rządem.

– To podręcznikowy przykład kryzysowej sytuacji. Gdy działania strony dotkniętej kryzysem są niewystarczające

w.p

 

ps. 🙂 podobno klatwa vooo dooo właśnie polega na odebraniu ofierze „rozumu”

😉

16 thoughts on “DONALDA TUSKA dobije niemiecka prasa !! TO moze być koniec „kariery”

 1. Robert Frycz skomentował wyrok sądu ws. antykomor.pl

  „Wszyscy pytają mnie o komentarz do wczorajszego wyroku sądu w Piotrkowie, więc pozwolę sobie na krótką, aczkolwiek myślę, że treściwą, odpowiedź: jaki prezydent taki wyrok” – napisał na swoim Facebooku Robert Frycz, twórca strony antykomor.pl, który wczoraj został uznany winnym znieważenia prezydenta. Dodał też, że nie chce, by prezydent Komorowski go uniewinnił, a także zapowiedział, że pełną treść oświadczenia opublikuje jutro.

  Jak podaje serwis wpolityce.pl, Frycz zapowiedział też, że nie będzie wnioskował o łaskę prezydenta i, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, poinformuje Kancelarię Prezydenta, że „nie życzy sobie jego łaski”. „Jeszcze tego brakowało, żeby mnie ułaskawiał ten, co z Jaruzelskim trzyma i kto nie potrafi napisać kilku zdań w moim pięknym, ojczystym języku, nie popełniając jakiegoś karygodnego błędy” – napisał w komentarzach.

  ja też mam w dupie tego grzbieta – mizia oczywista hrabiego 😉

 2. Czy może ktoś podać jakiś link do źródła niemieckich dzienników że tak naprawdę sie dzieje????
  Bo wydaję mi się że wiad.bardzo ważna i konieczna do rozprzetrzeniania przez net.

 3. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Decyzje-Donalda-Tuska-sa-juz-nie-do-przewidzenia,wid,14928651,wiadomosc.html

  komo:
  Zauważyliście, że w soboty śmieć forumowy bhojczyzna nie jest aktywny,a wiecie dlaczego? poczytajcie o świętach żydowskich.Założę się, że jutro przystąpi do akcji ze zdwojoną energią skłócać Polaków.

  Borsuk:
  Donald szaleje bo grunt mu się pali pod nogami. Chłopina jest prawdopodobnie skończony. Coś mi mówi, że on chyba pójdzie siedzieć. Wszyscy widzimy jaki jest aktualny stan państwa. Prawie wszystkie służby i organy państwa są prawdopodobnie skorumpowane i uwikłane w jakieś afery. Za rządów Tuska w drastyczny sposób spadł poziom życia większości społeczeństwa i ciągle ma tendencję spadkową. Tymczasem złodziejskie bydło ciągle się nagradza za społeczne pieniądze, podczas gdy społeczeństwu ogranicza się wydatki choćby np. na ratowanie życia i leczenie przewlekle chorych. Niech zdechną jak muchy, a co. Najważniejsze, że nomenklatura się bawi za wypracowane przez naród pieniądze. Ludzie zaś nie mają oparcia ani w sądach, ani w prokuraturze a także w urzędach skarbowych które ochraniają tylko mafijnych przestępców. Przykładem może posłużyć afera Amber Gold, sprzedajność i dyspozycyjność prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku oraz skandalicznie ulgowe potraktowanie mafii pruszkowskiej przez niezawisły sąd. Czyżby i w tym przypadku sędzia również z kimś coś uzgadniał? Natomiast przeciętnego obywatela łupi się na każdym kroku i surowo karze za błahe przewinienia popełnione niejednokrotnie po to by przeżyć. To nie są już żarty i w końcu coś trzeba z tym zrobić. Ponieważ do wyborów parlamentarnych jeszcze daleko, jedynym wyjściem Polaków jest masowe uczestnictwo i poparcie ogólnopolskiej manifestacji w dniu 29 września bieżącego roku w Warszawie. Musimy wspólnie pokazać jaka jest wola narodu i ostro władzy pogrozić palcem. Władza została wybrana przez naród i otrzymała mandat do sprawowania rządów w jego imieniu. Władza sprawowana zaś na jego szkodę i wbrew jego woli musi być odwołana i rozliczona a w skrajnych wypadkach surowo osądzona. Polska to nie jest prywatny folwark Donalda Tuska, to jest nasze wspólne dobro. O tym Tusk musi pamiętać, czy mu się to podoba czy nie.

  ss:
  To nie była „prowokacja polityczna” Politycy i dziennikarze, zaskoczeni rozgłosem towarzyszącym aferze Milewskiego, próbowali kontratakować, sugerując, że prowokacja wobec sędziego była wykonana na zlecenie PiS. Tymczasem okazało się, że to nie „pisowska” „Gazeta Polska Codziennie”, lecz zupełnie niezwiązany z redakcją „GPC” dziennikarz Paweł Miter, stał za rozmowami z sędzią. Jan Libicki, senator PO, napisał wczoraj na swoim blogu, że dziennikarze „GPC” mogli działać według instrukcji Mariusza Kamińskiego i Tomasza Kaczmarka: dziś jakoś tak dziwnie zestawiam sobie sprawę Sawickiej i afery gruntowej ze skandalicznym zachowaniem sędziego Milewskiego […] zastanawiam się, kto tak zręcznie przeszkolił dziennikarza GPC, podającego się za pana Tomiczyńskiego, asystenta Tomasza Arabskiego? Ktoś mu pomógł? Ktoś go instruował? Ale kto? Gdzie mógł on znaleźć takich fachowców? Kto tak dobrze zna się na pracy operacyjnej? Szukam, szukam i tak sobie myślę, że przecież ów pseudo Tomiczyński mógł znaleźć bardzo dobrych nauczycieli. Tych, którzy wykazali się umiejętnością konstruowania takich prowokacji w tych dwóch podobnych, przywołanych powyżej sprawach. Czy nie zasiadają oni dziś w parlamentarnym klubie PiS-u? Czy to aż takie nieprawdopodobne, jeśli GPC może być zwykłym partyjnym biuletynem? Podobnie skompromitował się dziennikarz TVN Andrzej Morozowski, który w programie „Tak jest” wskazywał na związki „Codziennej” z PiS, sugerując, że prowokacja dziennikarska mogła być wykonana na zlecenie polityczne. Na jednym z blogów na stronie newsweek.pl o publikacji „GPC” napisano z kolei: W tym materiale nic nie ma na kancelarię premiera, ani na ministra Gowina. Prowokacja udała się wg wcześniej napisanego scenariusza w ?GPC?, organie prasowym PiS. Naczelny „Newsweeka” Tomasz Lis tak ocenił prowokację w TOK FM: Mamy trochę do czynienia z sytuacją a la pani Sawicka, kiedy CBA próbowało sprowokować sytuację, żeby czegoś dowieść. A towarzyszący mu w studiu Tomasz Wołek skomentował, że prowokacja wobec gdańskiego sędziego mogła być fragmentem polowania z nagonką na premiera Don Corleone Tuska. Sam Don Tusk nie powiedział co prawda wprost, że nagranie Milewskiego było prowokacją polityczną, oświadczył jednak, że dziennikarze mogli złamać prawo. Potem zaś, gdy zapytano go o powołanie komisji śledczej ws. Amber Gold, stwierdził: „Mamy do czynienia z nadzwyczajnym, energicznym politycznym polowaniem. Z używaniem i nadużywaniem aspektów tej sprawy”.

 4. A TAK NA SERIO TO MYŚLĘ I SIĘ ZASTANAWIAM – kto ma możliwosci i srodki umożliwiające PO dsłuchiwanie „rządu” p.o ……

  a może to legendarne 200 gb informacji pozyskanej przez anonymous – o której sprawie było głosno w styczniu przy okazji ACTA ???

  PORAZ KOLEJNY ZATEM ZAMIESZCZĘ FILMIK – W DZISIEJSZEJ POLITYCE MIEDZYNARODOWEJ I NIE TYLKO – NIEMA MIEJSCA NA HONOR I LOJALNOŚĆ…

  1. akcja zbierania głosów poparcia

   JEDNOMANDATOWE OKRĘGI WYBORCZE

   PAWEŁ KUKIZ

   http://www.zmieleni.pl/

   ===============================

   KLIKNIJ PODPISZ NIC NIE KOSZTUJE

   ps. niech się poraz kolejny Polacy i sam Kukiz przekonają gdzie was tusk ma …

   TEN APEL BEDĘ ZAMIESZCZAŁ POD KAŻDYM ARTEM AŻ DO UZBIERANIA GŁOSÓW POPARCIA W ILOSCI ZAMIERZONEJ PRZEZ

   PAWŁA.

   POMOC!!!

   Gorąca prożba do ludzi dobrego serca o pomoc dzieciom sierotom .Dam przykład rodzice nie pracowali od kiedy Kuroń wprowadził kuroniówki , ojciec jedynie na czarno . Matka urodziła siedmioro dzieci , to miała co robić z wychowaniem . W grudniu ubiegłego roku zginął tragicznie ojciec w Kawęczynie , gm Obrowo i jakby tego było mało 24 sierpnia tego roku zginęła matka na pasach w Kikole ,zabita przez 23latka urządzających wyścigi . Dzieci zostały całkowitymi sierotami , który tylko najstarszy w ubiegłym roku pracował , nie wiem jak jest stan dzisiejszy . Najmłodsze do gimnazjum i w szkole średniej , dwie studiują zaocznie to są ludzkie tragedie nie zawinione przez dzieci tylko system . Piszę dlatego licząc na ludzki odruch pomocy tym sierotom . Jeśli komuś kilka złotych nie zawadzi przekazać to proszę przekazać na adres gminy Kikół , jest podane konto pomoc dzieciom , jest to w woj Kujawsko -Pomorskim , z góry dziękuję w i mieniu dzieci .Ja również taką pomoc ze znajomymi i rodziną bliższą i dalszą przekażemy . Pomoc jest w tej chwili niezbędna , aby najstarsza z rodzeństwa mogła być rodziną zastępczą dla rodzeństwa jeszcze nie pełnoletniego .Mają dom w którym potrzebny jest gruntowny remont . Za pomoc w imieniu dzieci dziękuję.

   http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120828/INNEMIASTA14/120829287

   To jest konto, na które można wpłaca datki

   Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej udostępnił konto, na które można przesyłać datki: GOPS Kikół 75 95 37 0000 2004 0044 0040 0005 z dopiskiem „Pomoc osieroconym dzieciom z Kikoła”.
   Liczy się każda złotówka!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: