M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE

kościuł na odsiecz TUSKOWI -smoleńsk , dajcie już spokuj z tymi pierdołami..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Biskupi wysłali jasny sygnał do PiS: macie skończyć ze Smoleńskiem

SOJUSZ OŁTARZA Z TRONEM

I OTO MACIE PO RAZ KOLEJNY DOWÓD ŻE POLSKI K.R.K JEŚLI CHODZI O INTERES

NIEMA ZAHAMOWAŃ I SKRUPUŁÓW Z KIM GO ZROBI….

RADYKALNA ZMIANA ZDANIA W SPRAWIE SMOLEŃSKA KUPIONA PRZEZ TYSKA ZA OBIETNICĘ FINANSOWANIA KOŚCIOŁA Z PODATKÓW 1,2 % OD KAŻDEGO PIT W POLSCE 

nihil novi anno domini 2012

„ucz się na błędach , ALE CUDZYCH BŁĘDACH” 

LIST TADEUSZA KOŚCIUSZKI DO KSIĘCIA ADAMA CZARTORYSKIEGO – 1816 r.
O Kościele, religii i wolnej myśli

Trzeba przyznać, że wszyscy ludzie posiadają dosyć zdrowego rozsądku, by odróżniać dobro od zła, zachowywać się, rozumować, pojmować i porównywać relacje, a także rozwijać swoje idee poprzez rozważania lub badania (za wyjątkiem małej liczby tych, którzy są obłąkani od urodzenia), ale po to są szpitale, żeby przeszkodzić im w wyrządzaniu szkód.

Czyż nie byłoby lepiej zacząć od przemawiania ludziom do rozsądku, uświadamiając im, że w ich prawdziwym interesie leży raczej, by postępowali prawie i sprawiedliwe, byli dobrymi ojcami, dobrymi synami, kochającymi Ojczyznę i przestrzegającymi prawa niż szkodzili sobie i oszukiwali się nawzajem, tracąc spokój ducha w nieustannej krzątaninie dla pokrzyżowania planów zasadzek i podstępów ze strony innych ludzi; jeśli do takiego wychowania dodacie dobre prawo, które karząc za przestępstwa jednocześnie przeciwdziała szerzeniu się przywar; jeśli ponadto sami będziecie dawać przykład cnoty w każdych okolicznościach, bądźcie pewni, że Lud pójdzie za wami, gdyż ludzie są w sposób naturalny naśladowcami jak małpy.

Jeśli jednak, na odwrót, rozpoczniecie od oświecania Księży, dacie im /tym samym/ więcej środków, by zniewalali Lud i trzymali go w jeszcze silniejszym uzależnieniu, bowiem każde wydzielone ciało w Narodzie będzie mieć zawsze swój własny interes, przeciwny do interesu Państwa, bądź będzie występować przeciwko działaniom rządu, bądź będą miały miejsce potajemne bunty i konspiracje, w które niestety obfituje historia. Nie można mieć nadziei, że zmieni się ich zachowanie, gdyż w ich podstawowym interesie leży mamienie ludu kłamstwami, strachem przed piekłem, dziwacznymi dogmatami oraz abstrakcyjnymi i niezrozumiałymi ideami teologicznymi. Księża będą zawsze wykorzystywać ignorancję i przesądy Ludu, posługiwać się (proszę w to nie wątpić) religią jako maską przykrywającą ich hipokryzję i niecne uczynki. Ale w końcu jaki jest tego rezultat: lud nie wierzy już w nic, jak np. we Francji, gdzie chłopi nie znają ani obyczajności, ani religii; są bardzo ciemni, chytrzy i niegodziwi.

Widzieliśmy Rządy Despotyczne, które posługiwały się zasłoną religii w przekonaniu, że to będzie najmocniejsza podpora ich władzy, wyposażano więc Księży w największe możliwe bogactwa kosztem nędzy ludu, nadawano im najbardziej oburzające przywileje aż po miejsce u Tronu, jednym słowem, tak mnożono względy, dobra i bogactwa Duchownych, że połowa Narodu cierpiała i jęczała z biedy, podczas gdy oni, nie robiąc nic, opływali we wszelkie dostatki.

Teraz, kiedy znane są zgubne skutki tego błędu, wydaje mi się, że nie ma lepszego sposobu niż pozwolić im upaść i upodlić się, a na koszt Rządu utworzyć szkoły dla Chłopów, w których będą oni mogli uczyć się moralności, rolnictwa, rzemiosła i kunsztu.

Mówię do filozofa, do zręcznego polityka: Rząd jako taki nie powinien mieć innej religii niż religia natury. Ten bezmierny glob wypełniony nieskończonymi gwiazdami i nasze serca, które bezwiednie zawsze zwracają się /ku niej/ w rozpaczy, świadczą oczywiście o istnieniu Istoty Najwyższej, której nie rozumiemy, ale ją w duchu czujemy i którą wszyscy powinniśmy adorować. Pozostawmy więc wszystkim sektom, wszystkim religiom swobodę praktykowania ich kultu, byleby były one posłuszne prawom ustanowionym przez Naród.

Własną ręką Tadeusza Kościuszki napisane
i księciu Adamowi Czartoryskiemu od niego samego powierzone.
W Paryżu w czasie Kongresu Wiedeńskiego 1816.

TESTAMENT TADEUSZA KOŚCIUSZKI z 1789 r.
wysłany do Thomasa Jeffersona

Panie Jefferson, proszę pana na wypadek mojej śmierci, aby przeznaczył pan moje pieniądze na uwolnienie tylu czarnych osób ilu mogłoby mieć zapewnioną edukację oraz godne życie. Oznacza to, że każdy z nich powinien znać prawa oraz obowiązki każdego wolnego obywatela, że jest zobowiązany do obrony swojego kraju przed zarówno zewnętrznym najeźdźcą, jak i przed wewnętrznymi wrogami, którzy chcieliby zmienić konstytucję, w sposób wrogi i zagrażający ich wolności. Aby każdy z nich miał dobre serce i wrażliwość na cierpienie drugiego człowieka. Każdy z nich ma być żonaty i mieć 100 akrów ziemi, z narzędziami oraz bydłem do uprawy tej ziemi, oraz wiedzieć jak nią zarządzać. Powinni wiedzieć, że mają traktować sąsiadów z szacunkiem, uprzejmością i być gotowym na pomoc w biedzie. Mają zapewnić swoim dzieciom edukację z serca i obowiązku dla kraju. Z wdzięczności do mnie, niechaj starają się być szczęśliwi.

T. Kościuszko.
5.V.1798.

MOŻNA BY RZEC – CZY COŚ WAM TO NIE PRZYPOMINA …

ALE TO NIE JEST PODOBNY SCENARIUSZ JEST TO TEN SAM SCENARIUSZ !!!

poco wymyślać coś nowego skoro mamy gotowy sprawdzony plan …

„Zaskoczony uchwaleniem dnia 3 maja 1791 roku konstytucji, nuncjusz papieski, Saluzzo, natychmiast donosił do Rzymu, że ustawa majowa była zamachem stanu dokonanym przy udziale aprobującego tłumu, a więc miała pozór rewolucji.”
Zwracając się do papieża, nuncjusz zalecał wstrzymanie się od sformułowań, które mogłyby pochwalić lub aprobować Konstytucję 3go maja. Nazywał też H.Kołłątaja, St.Staszica i Scypiona Piattolego (osobisty sekretarz króla) „jakobinami i złymi duchami króla.” Kuria rzymska i polski kler obawiali się, że Polacy nie poprzestaną na Konstytucji, lecz pójdą dalej – wzorem rewolucji francuskiej – pozbawią wszelkich funkcji państwowych, zlikwidują przywileje kleru, położą rękę na jego majątku, a księży przeniosą na państwowe pensje. Co już częściowo miało miejsce po uchwaleniu w roku 1789 przez Sejm Wielki ustawy przeznaczającej dochody z diecezji krakowskiej na wojsko polskie. Zaborcy zaś gwarantowali Kościołowi nienaruszalność praw i dóbr. Papież Pius VI dał Rosji zielone światło do wojny z Polską i jej rozbioru, kierując 24.02.1792 r. brewe dziękczynne do Katarzyny II, w którym nazwał ją heroiną stulecia i sławił jej podboje. Wśród nich wymienił pierwszy rozbiór Polski.
Katarzyna II zareagowała na Konstytucję, wspierając polskich przeciwników reform, magnatów (ultrakatolicki beton) i dostojników kościelnych, którzy 27 kwietnia 1792 roku zebrali się w Petersburgu (!) i ogłosili manifest unieważniający Konstytucję 3go maja oraz wzywający Rosję do zbrojnej interwencji w Polsce. W celu zatajenia faktu, że spisek zawiązano w Petersburgu manifest opatrzono datą 14 maja i ogłoszono w Targowicy na Ukrainie.

Głównymi działaczami spisku byli: Franciszek Ksawery Branicki, Szczęsny Potocki i Seweryn Rzewuski oraz biskupi: Józef Kossakowski, Ignacy Massalski, Wojciech Skarszewski i Michał Roman Sierakowski, który pełnił funkcję naczelnego kapelana konfederacji. Papież Pius VI pobłogosławił targowicę i wyraził życzenie:
„aby stworzenie konfederacji stało się początkiem niewzruszonej spokojności i szczęścia Rzeczypospolitej” (ups!).
Gdy w nocy z 18 na 19 maja wojska rosyjskie wkroczyły do Polski, stutysięcznej armii carskiej Polska mogła przeciwstawić tylko 50 tys. żołnierzy. Rzym uznał wkroczenie wojsk rosyjskich do Polski za dobra nowinę, gdyż targowica gwarantowała utrzymanie przywilejów kleru, a nawet powierzała mu cenzurowanie książek. Dlatego nuncjusz Saluzzo otrzymał papieskie polecenie nakłonienie króla, aby jak najrychlej do targowicy przystąpił.
Pomimo dwukrotnej przewagi liczebnej najeźdźcy, w pierwszej potyczce do jakiej doszło pod Zieleńcami wojska księcia Józefa Poniatowskiego odniosły zwycięstwo. Ale jak to się mówi: „jedna jaskółka wiosny nie czyni”. Przewaga Rosjan i niedofinansowanie polskiej armii przyniosły z góry przewidziany efekt.

pozbawienie armii całej doświadczonej kadry dowódczej i nie dofinansowanie

PRZYNIESIE Z GÓRY PRZEWIDZIANY EFEKT …

ROK PAŃSKI 2012 

27 thoughts on “kościuł na odsiecz TUSKOWI -smoleńsk , dajcie już spokuj z tymi pierdołami..

 1. http://kefir2010.wordpress.com/2012/08/21/wladze-warszawy-winne-zbrodni-przeciwko-ludzkosci-setki-szkieletow-znalezionych-na-budowie-metra/

  Rozsyłajcie poniższy tekst wszędzie, profanowanie ludzkich szczątków jest zbrodnią zakazaną przez prawo krajowe i międzynarodowe! Mamy szansę skompromitować władze III RP, z Hanką bufetową na czele.
  Na dole macie ikonę Facebooka – rozpowszechniajcie ten tekst przez ten portal na różnych profilach, grupach, stronach. Piszcie także maile do organizacji patriotycznych, kombatanckich, politycznych, do IPNu itp.
  cyt. “Podczas budowy warszawskiego metra robotnicy codziennie odkrywają ludzkie szkielety i ludzkie szczątki w różnych fazach rozkładu. Ilość zwłok można szacować w setkach, nikt nie prowadzi dokładnej statystyki. Informacje te potwierdza pracownik nadzoru budowy pragnący zachować anonimowość. O znaleziskach tych nie są powiadamiane służby archeologiczne, a kości i czaszki ładowane są wprost na ciężarówki i wywożone na składowisko śmieci. Robotnikom nakazano całą sprawę utrzymywać w tajemnicy pod rygorem zwolnienia dyscyplinarnego. Np. bardzo płytko zaledwie pod warstwą asfaltu znaleziono kilka doskonale zachowanych zwłok, których wygląd świadczył na pochodzenie znacznie późniejsze niż druga wojna światowa.

  Równocześnie dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie nagłaśnia się sprawę tajemniczej kwatery na warszawskich Powązkach. Co się takiego stało, że prace te rozpoczęto właśnie teraz? Przypadek? Wątpię”

  źródło:
  http://grabie.salon24.pl/441894,setki-trupow-na-budowie-warszawskiego-metra
  Głosujcie też na poniższy demotywator klikając zielony przycisk “mocne” – nie trzeba mieć tam konta, by głosować:

  http://demotywatory.pl/3902059/Po-Wojnie-przesladowani-osmieszani-przez-propagande

  ——————————————————————

  GŁOSUJCIE TAKŻE TUTAJ, ABY WIĘCEJ OSÓB PRZECZYTAŁO TEN TEKST:

  Jeśli chcesz by ten tekst przeczytało jeszcze więcej osób – kliknij poniższą ikonkę: “promuj notkę”:

  http://www.liiil.pl/1345693632/Kosci-Powstancow-na-smietniku-.htm

  A następnie naciśnij przycisk “promuj” po lewej stronie. Dziękuję serdecznie!

 2. Jak Mizia pozwolisz to sobie tutaj zacznę komentować. Niejaki P. Bein za kasację wpisów na jego blogu chce ode mnie publicznych przeprosin Jego i czytelników na blogu. Zenobiusz to świr i nie śpi po nocach. U monitora w miarę ok, ale czasem temat rozjeżdża się w inny i ogólnie jest kiszka.

  1. I jak zwykle zapomniałem dodać że to jest kadr zdokumentu filmowego pod tytułem Festiwal w Monterey w Kaliforni z roku 1967
   Ps : SKLEROZA !!!!!!!!!! ,hahahahahahahahahaha
   J.M.H

 3. Fatalne wyniki badań. Wiedza Polaków jest bardzo mała
  Tylko co drugi Polak wie, że pierwsi ludzie nie żyli w epoce dinozaurów. Ponad 1/2 wierzy, że atomy są mniejsze od elektronów i że zwykłe pomidory nie mają genów, a mają je tylko te modyfikowane genetycznie (GMO). 1/4 nie zna żadnego uczonego światowej sławy – donosi „Gazeta Wyborcza”.
  Jak wynika z sondażu przeprowadzonego dla hiszpańskiej fundacji BBVA w 10 krajach Europy i w USA, wraz z Hiszpanią i Włochami jesteśmy w ogonie Starego Kontynentu pod względem poziomu wiedzy naukowej. W badaniu sprawdzono wiedzę ponad 16 tys. losowo wybranych osób z całego świata, którym zadano te same 22 pytania. Jak się okazuje, wynik Polaków jest fatalny.

  Przykłady? Aż 60 proc. ankietowanych jest zdania, że Słońce emituje
  światło tylko jednej barwy – białej, a lasery emitują dźwięk. Aż 2/3 Polaków nie wie, że antybiotyki nie zabijają wirusów, a blisko połowa jest
  zdania, że dinozaury były współczesne ludziom – podaje „Gazeta Wyborcza”.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/fatalne-wyniki-badan-wiedza-polakow-jest-bardzo-ma,1,5222400,wiadomosc.html

  1. Dramat. Już 2,5 mln Polaków żyje w skrajnej biedzie!
   – Coraz więcej Polaków robi zakupy w dyskontach i szuka tańszej odzieży, rośnie popularność lombardów. Już na koniec 2011 r. w gospodarstwach domowych o wydatkach poniżej granicy skrajnego ubóstwa żyło 6,7 proc. populacji – donosi „Rzeczpospolita”.
   Ekonomiści przewidują, że najgorsze dopiero przed nami: od jesieni, gdy zakończą się prace sezonowe, wzrośnie bezrobocie i na koniec roku bez pracy może być co siódmy dorosły Polak.

   Mamy coraz mniej pieniędzy, więc chętniej wybieramy tańsze dyskonty – już 3/4 Polaków robi w nich zakupy co najmniej raz w miesiącu. Wartość sprzedaży rośnie tam w tempie dwucyfrowym (w VI o ponad 13 proc.), a w sklepach osiedlowych – maleje lub ani drgnie.
   http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/dramat-juz-25-mln-polakow-zyje-w-skrajnej-biedzie,1834201

 4. ABONENCI TV – znaczy dobrowolni darczyńcy

  http://www.bankier.pl/forum/temat_czy-skarbowka-bedzie-scigac-za-nieplacenie-abonamentu-rtv,11568991.html

  Znalezione w necie:

  Osoby wezwane do zapłaty abonamentu powinny przeczytać Kodeks Spółek prawa handlowego który stanowi, że abonament jako forma rozliczenia finansowego jest możliwy jeżeli obie strony umowy… cywilno-prawnej zaakceptują jej warunki i dojdzie do zawarcia takiej umowy.

  Telewizja Polska SA jedynie na podstawie takiej umowy może wystąpić do drugiej strony o wypełnienie swojego umownego zobowiązania. Stworzona TVP SA; jest innym podmiotem gospodarczym niż peerelowska TVP i jako osoba prawna powinna takie umowy z odbiorcami swoich programów zawrzeć, gdyż jako Spółka prawa handlowego nie może postąpić inaczej. Żaden posiadacz telewizora w Polsce nigdy nie zawierał umowy ze spółką TVP SA.

  Ustawa o tzw. abonamencie dotyczyła TVP która była w PRL-u firmą państwową i która działała na zupełnie innych zasadach, w której obowiązywały ograniczenia płacowe. Ale rządzący się chcieli płacić swoim pupilom krociowe wynagrodzenia to powstała TVP SA jako spółka prawa handlowego mogła już tak działać, biznes to biznes i co komu do tego, żadne ustawy kominowe już nie obowiązywały. Zapomniano tylko, że ustawa o abonamencie też już ich nie dotyczy i tu popełniono błąd.

  Reasumując: Ci co płacą datki na TVP SA robią to z przyzwyczajenia oraz z braku wiedzy; nie orientują się, że nie muszą tego robić. Rada Nadzorcza TVP Spółka Akcyjna powinna być natychmiast odwołana i postawiona w stan oskarżenia pod zarzutem nienależytego sprawowania swoich funkcji, które są wysoko opłacane, a Zarząd Spółki również za bezczynność i świadome generowanie strat Spółki. Planowane na ten rok straty to ponad 60 mln zł. Pytanie co na to właściciel udziałów; pewnie też liczy na narodową zrzutkę, bo ciemny lud jest cyklicznie straszony w mediach komornikami, egzekucjami i firmami windykacyjnymi, a pranie mózgów powoduje, że ludzie coraz mniej kumają i ze strachu lub dla świętego spokoju w zębach kasę przyniosą.

 5. CO WY NA TO?
  Poseł PO proponuje: Komorowski na króla
  Największy konserwatywny radykał Platformy poseł Jacek Żalek proponuje w rozmowie z „Wprost”, aby na polskim tronie znów zasiadł król. A w roli monarchy widzi… Bronisława Komorowskiego.
  Dziś Żalek jest największym katolickim inkwizytorem w Platformie, a może i w całym Sejmie. To on chce, aby aptekarze mieli prawo odmówić sprzedaży leków antykoncepcyjnych. To on jest całkowitym przeciwnikiem in-vitro. To on zgłosił pomysł ustawy regulującej prawa osób pozostających „we wspólnym pożyciu”, by zablokować przyjęcie specjalnej ustawy o związkach partnerskich – bo „związki” uważa za furtkę do homomałżeństw.
  Jego zdaniem, królem mógłby być „każdy komu ufają Polacy, chociażby Bronisław Komorowski”. „Miałby te same kompetencje ale zaoszczędzilibyśmy publiczne środki na kosztowne plebiscyty wyborcze. Podobnie jest w wielu krajach zachodnich, choćby Anglii, Szwecji, Belgii, Hiszpanii czy najbogatszym państwie Europy – Norwegii. W Rosji też sytuacja byłaby oczywista, gdyby Putin był po prostu carem, a nie udawał prezydenta czy premiera”.
  http://fakty.interia.pl/polska/news/posel-po-proponuje-komorowski-na-krola,1833662

 6. Rumunia niepoprawna politycznie

  Na temat niezwykłych wydarzeń w Rumunii polskie media, od lewa do prawa i na odwrót, milczą jak zaklęte i na próżno w nich poszukiwać jakiejkolwiek rzeczowej informacji. Tę zmowę milczenia skłonny byłem przypisywać przede wszystkim zdumiewającemu faktowi, że moi rodacy Rumunią i Rumunami nie zwykli się interesować, że jest to przejaw zarozumiałości Polaków, którzy – przynajmniej w porównaniu z Rumunią – czują się jakąś wyższą rasą, a to co się dzieje wśród tych cyganów przyjmować zwykli, co najwyżej, z niesmakiem.

  Jest to zjawisko bardzo przykre, jeśli się zważy, że to Rumuni, a nie kto inny, udzielili uchodźcom z Polski schronienia w 1939 roku, pomimo nacisków i żądań niemieckich. Wydawałoby się, że ta historyczna zasługa raz na zawsze zdecyduje o przyjaznym i życzliwym stosunku Polaków do Rumunów! Niestety, stało się inaczej i jest to sprawa bardzo przykra, obciążająca nasze sumienie narodowe.

  http://www.jow.pl

 7. A , W ZWIAZKU Z TYM ZE JESZCZE DZIŚ WYLATUJE Z TEGO KRAJU zostawiam zagadkę i dla mądrego temat do rozwinięcia

  AMBER GOLD = KONIEC SKOKÓW !!! -ustawa po już gotowa – jutro w mediach !!!

  zostaną BANKI I PROWIDENT !!!

  🙂 -RZĄD ZADZIAŁAŁ BŁYSKAWICZNIE !!! jak z dopalaczami 🙂

  USTAWA ZAKAZUJĄCA DZIAŁALNOSCI PARABANKOWEJ – SKOK – URODZIŁA SIĘ WCZORAJ ????

  ZAJEBISTE JAK NAKOSIĆ SIANA I WYKOŃCZYĆ NIEWYGODNYCH NA RYNKU

  proszę rozwinąć temat – tu albo na innym blogu

 8. Tak spędzają czas nasi emeryci 2012-08-06 (15:43)

  Polski emeryt spędza swój czas wolny w kościele albo przed telewizorem. Na luksusy go nie stać – wynika z badania przeprowadzonego przez CBOS.

  Oglądanie telewizji jest ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu niemal wszystkich Polaków powyżej 55. roku życia. Aż 98 proc. badanych wskazało taką odpowiedź. Ponad 80 proc. czas wolny spędza, chodząc do kościoła albo słuchając radia.
  Na szczęście polski senior jest bardzo towarzyski. Aż 87 proc. spotyka się ze znajomymi w domu poza nim – 76 proc.

  ***********************************************************8

  zapewne aby porozmawiać co nowego w serialach M JAK , ZŁOTOPOLSCY, itp mózgo…. TV,TVN,POLSATU

  I Z TOND CZERPIE WIEDZĘ O TYM CO W KRAJU PISZCZY ….

  JEDNOCZEŚNIE TA ŚWIETNIE POINFORMOWANA GRUPA SPOŁECZNA – ZAWSZE JEST NAJBARDZIEJ LICZNA PRZY URNACH WYBORCZYCH

  🙂

  oni nie mówią „pierdole nie głosuje” BO KSIĄDZ Z AMBONY powiedział ze to grzech .. WIĘC POCO DIABŁA KUSIĆ JAK NIE WIEMY ILE ZOSTAŁO DO FINISZU 🙂

 9. ZADAM PYTANIE RETORYCZNE , CHYBA ŻE KTOŚ MA ODWAGĘ ODPOWIEDZIEĆ MERYTORYCZNIE TO BARDZO BYM PROSIŁ

  DO PRAWDZIWYCH ELIT POLSKICH – nie mylić z politykami

  nauczycieli, wykładowców, sędziów ,prawników, lekarzy, oficerów sł. mundurowych ,inżynierów, księży -uczciwych , profesorów i td – wiadomo o kogo chodzi.

  CZY NAPRAWDĘ IMPONUJĄ WAM TAKIE KRAJE JAK MEKSYK , BOLIWIA, PARAGWAJ ???

  CZY NIE JEST WAM WSTYD ŻE BIERZECIE W TYM PROCEDERZE ZWANYM III R.P

  UDZIAŁ I ALBO POPIERACIE JAWNIE „LATYNIZACJE” POLSKI W SENSIE USTROJOWO GOSPODARCZYM

  ALBO POPRZEZ ZANIECHANIE – BRAK SPRZECIWU NA NIEGODZIWOŚCI I BRAK POSZANOWANIA PRAW LUDZKICH I OBYWATELSKICH

  WYRAŻACIE MILCZĄCE PRZYZWOLENIE ???

  CZY NIE JEST WAM WSTYD ŻE DZISIEJSZA DOKTRYNA TAK ZWANEJ „WOLNEJ POLSKI” – III R.P

  ZARÓWNO W SFERZE POLITYCZNEJ JAK I GOSPODARCZEJ COFA NASZ KRAJ O 200 LAT !!!

  W TAKICH DZIEDZINACH JAK

  EDUKACJA
  OPIEKA MEDYCZNA
  PRAWA SOCJALNE
  PRAWO SĄDOWNICZE
  GOSPODARKA
  WOLNOŚĆ SŁOWA I WYZNANIA

  „to ze np. na dziś gnoi się i wyzuwa z praw nabytych nauczycieli -NIE POWINNO NP. CIESZYĆ ŚRODOWISK prawniczych …
  powinno wzbudzić UZASADNIONY LEK O SWOJE PRAWA bowiem 22 letni okres dyktatury CIEMNIAKÓW I ŁAJDAKÓW dobitnie wskazuje że owi ciemniacy wykańczają naród po kolei i sukcesywnie środowisko zawodowe za środowiskiem zawodowym …

  BO WSZYSTKICH NA RAZ NIE SĄ W STANIE ZAATAKOWAĆ …..

  JESZCZE JEST CZAS ABY TO ZATRZYMAĆ !!!

 10. „Biskupi wysłali jasny sygnał do PiS: macie skończyć ze Smoleńskiem”

  Masz jakiegoś linka do niusa czy coś, bo ostatnio nie śledzę wiadomości?

 11. CZY JEST JUŻ JASNE DLACZEGO W POLSCE LEKCJE HISTORII SĄ SUKCESYWNIE I PLANOWO OGRANICZANE ???

  TAK TAK ABY WYHODOWAĆ OBYWATELA OGRANICZONEGO W WIEDZY O PRZYCZYNACH KLĘSK W PRZESZŁOŚCI

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: