M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE

POLAKU! NIE ZACISKAJ PASA! ZACIŚNIJ PIĘŚĆ!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

ZEMSTA BLUMSZTAJNA ????

– Boję się, że w końcu dojdzie do tego, że artyści kontestujący rzeczywistość będą w Polsce traktowani jak Rosjanki z Pussy Riot, które odśpiewały w cerkwi piosenkę przeciwko Putinowi – mówi „Super Expressowi” znany muzyk Paweł Kukiz, którego najnowszej płyty nikt nie objął patronatem medialnym, a piosenek nie chcą puszczać najbardziej znane radia. Kukiz wypowiada się także w „Rzeczpospolitej”. – Ja nie jestem akceptowany przez obecną polską władzę. Czuję się jak w Polsce Gierka – mówi.

– Komuna mogła tylko pomarzyć o sytuacji, w jakiej jest dziś obóz rządzący. Przecież oni nie potrzebują ustawy o cenzurze – podkreśla w „Super Expressie”. Twierdzi też, że ekipa rządząca „wykształciła tzw. poprawność, której bronią wierni jej ludzie”. – To system, który można uznać za swego rodzaju mediokrację. Ona zapewnia płomienną propagandę, dzięki której władza trwa i stara się zdyskredytować ludzi próbujących kwestionować obecny porządek rzeczy – zaznacza.

Kukiz atakuje też decyzje personalne rządzących. – Co to jest za władza, w której jedna pani zostaje ministrem sportu, choć nie ma pojęcia o resorcie? Albo minister transportu. Jakie on ma kompetencje? – pyta. Twierdzi też, że gdyby sam był „lizusem premiera” to zostałby naczelnym lekarzem weterynarii. – Bo mam w domu dwa kanarki, trzy psy i kota – ironizuje.

Jak twierdzi, sytuacja z jego płytą, której nikt nie chce objąć patronatem, a żadne radio nie chce puszczać piosenek z niej, „staje się symbolem tego, jaki kraj stworzyła nam PO”. – Boję się, że w końcu dojdzie do tego, że artyści kontestujący rzeczywistość będą w Polsce traktowani jak Rosjanki z Pussy Riot, które odśpiewały w cerkwi piosenkę przeciwko Putinowi. Nie będzie już potrzeba tak subtelnego działania, jak odmowa patronatu. Rządzący zrobią ci po prostu najazd na dom i wsadzą do więzienia w imię spokoju i wiecznej szczęśliwości.

W podobnym tonie wypowiada się także w „Rzeczpospolitej”. – Ja nie jestem akceptowany przez obecną polską władzę. Czuję się jak w Polsce Gierka. Propagandę sukcesu zastąpiono public relations. Jestem wewnętrznym emigrantem, czuję dyskomfort, bo widzę w Polsce marazm – mówi.

Kukiz tłumaczy, że jego płyta została odrzucona przez rozgłośnie radiowe bez żadnego merytorycznego wyjaśnienia. Dodaje, że jego nowa płyta „Siła i honor” generałowi Sławomirowi Petelickiemu, twórcy jednostki GROM.

 (/”Rzeczpospolita”, GK, Pog)

5 thoughts on “POLAKU! NIE ZACISKAJ PASA! ZACIŚNIJ PIĘŚĆ!

 1. mimo wszystko………

  http://praca.wp.pl/title,Dzieci-polskich-politykow-to-maja-zycie,wid,14832167,wiadomosc.html
  ==========
  jestem zadowolony z tego ze POWCY stracili instynkt samozachowawczy , choć im się zdaje że się pilnują

  ZAPAMIĘTAJCIE KAŻDA NOWA AFERA , NEPOTYZM , KRADZIERZE CORAZ BARDZIEJ ZUCHWAŁE I BEZCZELNE TO GWARANT PRZYROSTU MASY KRYTYCZNEJ W SPOŁECZŃSTWIE

  WIĘC NIECH KRADNĄ DOPUSZCZAJĄ SIĘ JAWNYCH I BEZCZELNYCH PRZESTĘPSTW

  JESTEM ZA !!!!

  BO TYLKO TO SPOWODUJE EKSPLOZJE GNIEWU I CHĘCI ZEMSTY

  wam się zdaje że to nikogo nie rusza nawet po sobie widzicie że chyba wam spowszedniało

  NIC BŁĘDNIEJSZEGO ŁADUNEK ZŁYCH EMOCJI – SŁUSZNEGO GNIEWU CO DZIEŃ ZWIĘKSZA TARGET WYTRZYMAŁOŚCI

  A IM DŁUŻEJ TO TRWA TYM GORZEJ DLA OFIARY 🙂 NA KTÓREJ SIĘ TO SKRUPI

  nie wierzysz zapytaj psychologa, psychiatry

  TAK TAK IM GORZEJ TYM LEPIEJ !!!!

  BA NAWET POWINNIŚMY „ELYTY” ZACHĘCAĆ I OŚMIELAĆ DO CORAZ BEZCZELNIEJSZYCH POSUNIĘĆ –

  NAS TO NAKRĘCI JESZCZE MOCNIEJ

  =================================
  tak tak stracili instynkt , a jak kończy zwierz który straci instynkt samozachowawczy 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: