DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

mizia u ks. natanka – czyli co jest za tym murem ???

WITAM WŁAŚNIE WRÓCIŁEM

GZRZECHYNIA

Do wsi w której rezyduje ks. Natanek dojazd jest łatwy , udarzajace jest to ,że zaraz po wjeżdzie do wioski napotykamy monumentalne posągi świętych oraz papierze JP II wszystkie zlokalizowane są  przy głównej drodze wiodącej wprost do osiedla Polana .

oto jeden z nich nie opodal siedziby

charakterystyczne jest to że na każdej ze spiżowych tabliczek jest wyeksponowane nazwisko Natanek i treśc z której wynika iż jest to jego staraniem wykonane „dzieło”

Daje to lekkie poczucie iż mamy do czynienia z maniakiem 🙂

Tak wiec postanowiłem najkrótszy odcinek pokonać pieszo , aby nie zwracać uwagi ponieważ teren tuż przy murach stylizowanych na obronne , kamień , bale drewniane  jest ściśle monitorowany najnowszym sprzętem elektronicznym kamery czujniki ruchu uruchamiajace monitoring zarówno kamery pracujące w dzień jak i w nocy, ( nie jeden bank mógłby pozazdrościć)

Po podejściu do murów siedziby dotarłem do jednej z 3 bram – główne wejście na których są kuriozalnie zabawne teksty , na temat odwiedzin „pustelni” nakazów i zakazów .

Nie opodal w lesie spotkałem miejscową kobietę , która poczatkowo bała się w ręcz mówić cokolwiek  ZBIERAŁA GRZYBY W ODLEGŁOŚCI OKOŁO 5-10 METRÓW OD WAROWNI NATANIELA 😉 sam tak o sobie pisze na banerach 🙂

od słowa do słowa jednak opór został pokonany , dowiedziałem sie że siedziba jest całkowicie zamknieta nie wpuszcza tam nikogo , miejscowi mają ZAKAZ ZBLIŻANIA SIĘ DO TEJ BUDOWLI WYDANY PRZEZ MIEJSCOWEGO PROBOSZCZA -potwierdzony oficjalnym pismem ks.Dziwisza który notabene obejmuje całe Podhale – 🙂 KTOKOLWIEK Z MIEJSCOWYCH WEJDZIE NA TEREN PUSTELNI LUB NAWET BEDZIE SIĘ PRZECHADZAŁ W JEJ SĄSIEDZTWIE  ZOSTANIE wypisany z PARAFII WRAZ Z CAŁĄ RODZINĄ ….

W związku z tym lokalna społecznosć jest sterroryzowana tym zakazem 

ZAMKNIĘTE DLA WSZYSTKICH ??

Raczej napis informujący o tym ze pustelnia jest zamknieta jest skierowany tylko do pewnego kręgu osób OSÓB BIEDNYCH !!

BRAMY PUSTELNI SĄ JEDNAK UCHYLANE PRZED PODJEŻDŻAJĄCYMI SAMOCHODAMI wyłacznie na zagranicznych numerach , ja sie nie dostałem 

( być moze gdybym podjechał samochodem zatrąbił i pokazał do kamery CZEK OPIEWAJĄCY NA GRUBĄ SUMĘ -dostąpił bym tego zaszczytu ,)

Dowodem było kilkakrotne wpuszczenie samochodów w mojej obecnosci – konkretnych drogich marek.

ALE CO TAM – SĄ SPOSOBY 🙂

PRZEDOSTAŁEM SIE NA TEREN ŚCIŚLE MONITOROWANY TUŻ ZA PUSTELNIĄ W LESIE KTÓRY natchaniel 😉 ZAANEKTOWAŁ JAKO WŁASNOŚĆ I PROWADZI WYCINKI DRZEW BUDUJE Z KAMIENIA KOPARKI RYJA ŚCIEŻKI W ŚCIÓŁCE WYSYPYWANE KAMIENIEM 

PRACE SA PROWADZONE NA TERENIE OKOŁO 4 HEKTARÓW  RÓWNOCZEŚNIE PRZEZ WIELE EKIP 

PRZY ZAANGAŻOWANIU GIGANTYCZNYCH PIENIĘDZY – MATERIAŁ BUDOWLANY TO WYŁĄCZNIE KAMIEŃ I DRZEWO MODRZEWIOWE 

CZĘŚCIOWO POZYSKIWANE NA MIEJSCU BUDOWY TO JEST LAS -państwowy !!!

NIEDZIELNE ZLOTY 

jAK POINFORMOWAŁA MNIE MIESZKANKA ORAZ UTWIERDZIŁ PEWIEN MĘŻCZYZNA NIEDZIELNE MSZE ORAZ IMPREZY W INNE DNI SĄ LICZNIE WYPEŁNIONE PRZYJEZDNYMI 90 % U.E !!!

MSZA TRWA MINIMUM 5 MAX 6 GODZIN ZAWSZE 

TO ZE MIEJSCOWI NIE MOGĄ SIĘ ZBLIZAĆ DO PUSYRLNI NIE JEST PRZESZKODĄ TWIERDZA JEST OPATRZONA WIELKOM BASZTAMI NA KTÓRYCH JEST ROZMIESZCZONY SPRZET NAGŁAŚNIAJACY IMPONUJACEJ MOCY KTÓRY ZAPEWNIA SŁYSZALNOSĆ W OBRĘBIE KILKU KILOMETRÓW 

czy tego ktoś chce czy nie :

BAŁWOCHWALSTWO 

OPRUCZ OŁTARZYKÓW I FIGUREK  NA WYRĄBANEJ I REKULTYWOWANEJ POLANIE POSTAWIONO TRZY WIELKIE POMNIKI Z KAMIENIA PRZEDSTAWIAJACE KOGO – SAM WYCIĄGNIJ WNIOSKI 

NAJBARDZIEJ ZABAWNY JEST TEN GIGANT W CENTRALNYM MIEJSCU POSIADAJACY 2 KORONY NA RAZ – JEDNA NA DRUGIEJ -:-)

NATENIEL OPĘTANY MAMONEM ??

NIESTETY TAK JEST PONIEWAŻ JEŚLI JEST TO PUSTELNIA W TERENIE GÓRSKIM NIE POWINIEN BYĆ SZCZELNIE ZAMKNIETY – JEDNA Z BRAM JAK WINNA BYĆ UCHYLONA Z DOSTEPEM DO CHOCBY WIADRA Z WODĄ I ŁAWECZKI W CIENIU -wiele osób które tam przyjeżdrzają i są pieszo – OTAKSOWANI SĄ PRZEZ LICZNE STRAŻE JAKO DZIADY NIE GODNE WP ÓSZCZENIA , SAMOCHODY PARKUJACE WEWNĄTRZ O CENACH ZACZYNAJACYCH SIĘ OD 70 000 ZŁ ŚWIADCZĄ DOBITNIE KTO JEST TAM MILE WIDZIANY 

MAMON , MAMON ,MAMON !!!!!!!

PIENIADZE INWESTOWANE W TO „DZIEŁO SĄ NAPRAWDĘ IMPONUJĄCE 


CÓŻ MOŻNA 

Z TEGO WYWNIOSKOWAĆ – TYLKO TYLE ZE KS. NATANEK MIAŁ I MOZE DOBRE INTENCJE ALE TERAZ ZŻARŁA GO CHĘĆ ŻĄDU DUSZ I MAMONY 

MIEJSCOWI KATOLICY MÓWIĄ O NIM – „NAWIEDEZONY”

ATEIŚCI W PROST – WARIAT ALE NIE GŁUPI !!!

SMACZKU DODAJE MIEJSCOWA PRASA KTÓRA WYRAŻNIE NAM SUGERUJE ZE BEDZIAMY NIEBAWEM MIELI WOJNE RELIGIJNĄ 

KS. PIOTR OBWAROWAŁ SIE DLATEGO ZE BYĆMOZE NIEBAWEM STANIE SIE FAKTEM SZTURM NA MURY PUSTELNI ATAKUJĄCYCH ŚWIRÓW LICZNYCH  ODDZIAŁÓW WYSTAWIONYCH PRZEZ WATYKAN I KURIE 

ALE ZACYTUJMY !!!

Zaniepokojeni rosnącą w siłę Armią Boga organizowaną przez zbuntowanego ks. Piotra Natanka (52 l.) hierarchowie Kościoła wraz ze świeckimi utworzyli własne oddziały. Rycerze Jana Pawła II ruszają do walki z diabłem, który kryje się pod różnymi postaciami nieposłuszeństwa Kościołowi.

Prawo do obrony wiary wydał Rycerzom JP II sam papież Benedykt XVI (85 l.), a dekretem abp. Henryka Hosera (70 l.) zatwierdzono męski zakon świecki jako prawe ramię Kościoła. Rycerzami są wyłącznie mężczyźni, katolicy, całkowicie powolni papieżowi.

– Jest nas już kilkuset. Wszyscy gotowi, by ruszyć do walki na ostateczną rozprawę ze złem – mówi generał zakonu brat Krzysztof Andrzej Wąsowski. Antychryst i nieposłuszni Kościołowi, jak np. ks. Natanek, zostaną pokonani.

– Rycerze podejmują się trudu dążenia do świętości, umacniania wiary i rozwijania katolickiej duchowości – dodaje generał. Chorągwie ks. Natanka muszą się więc mieć na baczności.

Rycerze JP II noszą przy sobie miecze, są nimi różańce święte. A tarczami szkaplerze zakładane pod ubranie. Uczą się specjalnych modlitw zagrzewających do walki. Ich zawołaniem jest zwrot: Vivat Iesus! Odzewem: Totus Tuus!

Widzialną oznaką gotowości do walki ze złem jest noszony na co dzień znaczek z godłem zakonu – herbem papieskim Jana Pawła II ze złotym krzyżem łacińskim przesuniętym w lewo oraz złotą literą „M” w prawym dolnym rogu tarczy oznaczającą Maryję Matkę Bożą. A od święta czarny mucet z żółtą lamówką i godłem na przodzie oraz z tyłu. Jeśli chcesz przyłączyć się do nich, zgłoś swą kandydaturę na http://www.totustuus.net.pl.

ARMIE SZYKUJĄCE SIE DO ZWARCIA !!!!

NA BITWĘ SMIERTELNĄ …..

RESZTA BEZ KOMENTARZA

ŹRÓDŁO – MIZIA 
MAT FOTO MIZIA 

=====================================================================

A TAK NA MARGINESIE POLECAM CAŁY REGION JESLI MASZ KILKA DNI WOLNEGO

DOBRĄ BAZĄ WYPADOWĄ NAWET DLA NIE ZMOTORYZOWANYCH BEDZIE TO MIEJSCE

Gospodarstwo Agroturystyczne Krystyna i Zygmunt Kąkol – Stryszawa

50 thoughts on “mizia u ks. natanka – czyli co jest za tym murem ???

 1. Mizia tj. Kraj debili, ja już nie wiem jak to nazwać bo normalnych ludzi to już przeraża! Do gara nie ma co włożyć i za co! zimno w chałupie! chore! a są tacy, co podostawali pierwsze emerytury 800 do 1200 zł i w PODZIĘCE ŻE W OGÓLE OTRZYMALI OCHŁAPY EMERYTURY PO 30-40 latach pracy! ZANIESLI JE DO KOSCIOŁA NA TACĘ!!! – to mówię! /bo znam osobiście takie przypadki! i są tacy też co SIĘ TYM CHWALĄ!!! SZOK!/ – TO TERAZ DAJĘ WAM RADĘ – idą SWIETA ZA…RDALAC W PODSKOKACH DO KOSCIOŁA NIECH WAM POMOGĄ!!! Bo MIŁOSIERDZIE MUSI DZIAŁAĆ W OBIE STRONY!!! a nie jak twierdziliście, że TERAZ STAŁY JUŻ DOCHÓD „TO BĘDZIE WAM SIĘ DOBRZE ŻYLO i MOŻNA BOGU „W SUTANNIE” PODZIĘKOWAĆ SKLADAJĄC PIERWSZĄ EMERYTURĘ W PODZIĘCE BO NIE ZUBOŻEJECIE”!!!! – CHOROBA, OPĘTANIE NARODU, DEBILE = TRAGEDIA!!!!!…

 2. cze miza dobry news …

  a tutaj inna wzmianka …..

  Trade bodies on a large scale in the 90’s in Kosovo where thousands of Serbs were murdered just for organ. Albanian UCK partisans made ​​a permanent source of income then was acquired from the bodies of innocent people and financed its war with this source. Strangely enough, in Europe in those years there was no shortage of transplantable organs. Today, these suppliers are China and slowly taking over the former Soviet Union.

  ……. o handlu organami na wielką skalę w latach 90 w Kosowie gdzie tysiące serbów zamordowano właśnie na organy. Partyzantka albańska UCK uczyniła sobie wtedy stałe źródło dochodów właśnie z organów zdobytych na niewinnych ludziach i finansowała swoją wojnę z tego źródła . Dziwnym trafem w Europie w tych latach nie brakowało organów do przeszczepów. Dzisiaj takimi dostawcami są Chiny a powoli pałeczkę przejmują kraje byłego ZSRR .

  jakzawsze pozdrawiam
  http://propagandainpoland.wordpress.com

  1. LUDZIE BŁAGAM, CO TO ZA PIERDOŁY, KŁAMSTWA, MANIPULACJE…CZUĆ SWĄD SZATANA… NIE DAJCIE SIĘ WPUSZCZAĆ W KANAŁ.

   1. a gdzie ty widzisz tego szatana
    może przestań spoglądać w lustro to ci się nie będzie pokazywał, zapewniam że na pewno zniknie i przestaniesz mieć koszmary i zwidy

 3. jacy my jestesmy życzliwi 😉
  Uprzejmie informuję, czyli olsztynianie donoszą na potęgę
  Tylko do końca lipca do Urzędu Skarbowego w Olsztynie wpłynęło 187 donosów. W całym ubiegłym roku życzliwi napisali ich aż 309.

  — Co miesiąc rejestrujemy wpływ ok. 26 tzw. „informacji sygnalnych”, czyli … doniesień — tłumaczy Edyta Ziomek, rzecznik olsztyńskiej skarbówki. — Autorami są m.in. byli partnerzy, pracownicy, którzy skarżą się na pracodawców, klienci na sprzedawców, a lokatorzy na właścicieli. Są też tzw. „życzliwi sąsiedzi”.

  Rzadko się podpisują, a nawet jeśli, to zamiast nazwiska wolą wpisać: Uczciwy obywatel, wzorowy podatnik, zaniepokojony sąsiad, lub po prostu Życzliwy. Fiskus ma obowiązek zweryfikować każdą taką informację.
  http://olsztyn.wm.pl/116624,Uprzejmie-informuje-czyli-olsztynianie-donosza-na-potege.html

 4. realia życia w Polsce, aż ręce opadają
  może nasze samorządy i inne cholery zajęły by się czymś ważnym i pomogli by , ale u nas jak zwykle ludzie o szlachetnych sercach biorą sprawy w swoje ręce
  ————————————
  Siedmioro dzieci do sierocińca, bo dom idzie pod młotek
  Siedmioro przybranych dzieci Anny Kowalskiej spod Olesna będzie musiało po latach wrócić do placówek opiekuńczych, bo ich dom idzie pod młotek. – Nie wyobrażam sobie tego, przecież jesteśmy rodziną – zamartwia się kobieta, która wpadła w zadłużeniową pętlę
  Anna Kowalska z malutkiej Kolonii Łomnickiej najpierw wychowała troje własnych dzieci (dziś dorosłe), a od czternastu lat matkuje dzieciom wziętym z domów dziecka. W 1998 roku przygarnęła wraz z żyjącym jeszcze mężem czwórkę maluchów szwagra, który zginął w wypadku: Różę, Przemka, Iwonę i Anię (z sierocińca w Aleksandrowie Kujawskim). Cztery lata później wzięli też pod opiekę rodzeństwo z Opola: Beatkę, Anię, Natalię, Agnieszkę i Jasia. Wtedy podpowiedziano jej, by założyła zawodową rodzinę zastępczą.

  W 2005 roku do starego, stuletniego domu Anny wprowadziła się kolejna trójka: bliźniaki Romek i Janek (z pogotowia opiekuńczego w Rudzie Śląskiej) oraz ich siostra Daria (zabrana od biologicznej mamy).
  Wiemy, że wyjątkowa, ale nie możemy pomóc

  Pani Anna nigdy dotąd nie prosiła o pieniądze. Kiedy potrzebowała pomocy, zawsze powtarzała, że nie chce gotówki, ale na przykład materiały budowlane czy opał.

  Teraz prosi o darowanie jej czasu. – Potrzebuję kilku lat, może pięciu, żeby ze wszystkiego się wywiązać – mówi. Czasu jednak nie ma. Licytacja odbędzie się prawdopodobnie jeszcze przed zimą, bo potem, w okresie ochronnym, Anny i jej dzieci nie można byłoby eksmitować.

  Renata Gumała, prezes opolskiego Banku Spółdzielczego „Bank Rolników”, który udzielił pani Annie kredytu, mówi nam, że rozumie jej sytuację, ale niewiele może zrobić.

  – Spłaty nie było, musieliśmy wszcząć egzekucję komorniczą, choć dla nas jest to również bardzo przykre, bo znamy tę rodzinę. Gdyby jednak znalazła się osoba czy instytucja, która wpłaciłaby część pieniędzy, jakie jest nam winna pani Kowalska i przedstawiła realny plan spłaty długu, bylibyśmy w stanie wstrzymać jego egzekucję.

  Mógłby to być prywatny dobroczyńca, mógłby lokalny samorząd. Czy jest na to szansa?

  Bożena Matusiak, sekretarz gminy Olesno, w której leży Kolonia Łomnicka, podkreśla, że gmina wiele razy rodzinie Anny Kowalskiej pomagała, ale teraz nie widzą formalnej możliwości wykupienia domu i włączenia go w mienie komunalne. – Mimo całej wyjątkowości tej rodziny pani Anna jest tylko osobą prywatną, która popadła w długi. Gmina nie może jej z nich wyciągać – kwituje sekretarz Olesna.
  ————–

  http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,12243569,Siedmioro_dzieci_do_sierocinca__bo_dom_idzie

   1. KOMENTARZE Z FORUM;
    Pani Anna jako niespokrewniona zawodowa rodzina zastępcza otrzymuje miesięcznie około 900 zł na każde dziecko a ona sama jako rodzina zawodowa otrzymuje , a przynajmniej powinna otrzymywac miesięczna pensję -średnia krajowa nauczycielska. Spokrewniona rodzina zastępcza nie zawodowa na dziecko otrzymuje ok 600 zł. Więc jeżeli Pani Anna wychowuje 7 dzieci to miesięcznie z Centrum Pomocy Rodzinie powinna otrzywac ponad 5000 plus swoja pensje. Jak wyszlo 15 zł na dziecko dziennie?
    ———
    no właśnie ja tego też nie rozumiem ,pewnie tych pieniędzy po prostu nie dostawała

  1. Są już pierwsi chętni, by pomóc Annie i jej dzieciom – poruszeni historią rodziny przedstawioną na łamach dzisiejszego wydania „Gazety Wyborczej” napisali do nas czytelnicy.
   „Czy możliwe jest zorganizowanie zbiórki na spłatę chociaż części tego zadłużenia? Kwota jest ogromna, ale może uda się zebrać choć tyle, by odroczyć eksmisję?” – pyta pani Ewa. „Prosiłabym o podanie konta do wpłaty w ogólnopolskim wydaniu gazety – chętnie zrobię wpłatę”. „Przeczytałem artykuł o problemach Pani Anny i jej dzieci z Olesna. Jeżeli to możliwe, to prośba o podesłanie nr. rachunku bankowego, na który będę, mógł wpłacić drobną kwotę, żeby pomóc tej rodzinie” – deklaruje Paweł, podobnie jak pani Sylwia, która napisała do nas na nasze redakcyjne konto mailowe.

   Z kolei pan Andrzej zadzwonił do redakcji. – Tej rodzinie trzeba pomóc, natychmiast dokonam wpłaty na ich konto – zadeklarował.

   Jeśli ktoś z państwa chciałby wesprzeć finansowo lub rzeczowo panią Annę i jej przybrane dzieciaki, może pisać na adres beata.labutin@opole.agora.pl; umożliwimy kontakt z rodziną.

  1. to już nawet wszędzie widać ! zwykly kowalski ma tyrac jak niewolnik i tyle w temacie…..
   np. mamy podobno kryzys… a w takiej jastrzębskiej spółce dyrekcja i reszta zarzadu jest na kontraktach menedzerskich i ustawa kominowa ich nie obejmuje… zarobki ok 3 razy w gorę na dzien dobry! i co miesiąc 80tys zł plus premie motywacyjną dostaje taki dyrektor…upsss menedzer…..
   a zwykły szeregowy pracownik co wypracowuje ten zysk dostanie gówno bo….. mamy kryzys i trza ciąc koszta!!!!

   w innych sektorach jest tak samo!…. niewolniki, niewolniki….lemingi…. taa to brzmi dumnie! ludzie sami mówią „szef nam nie da podwyzki bo jest kryzys” ale ze jego zona kupiła sobie nowe autko tego juz nie widzą! tak niestety ludzie maja wyjałowione propagandą mózgi…albo aspartamem…

 5. INFUŁAT ,ale z ciebie debil hahahahahaha i bardzo łatwo wytrącic ciebie z równowagi hahahahahahaha
  ty będziesz ciedział w piekle ,a ja bendę ci popierdywał w twarz siarką i pryskał zagęszczoną smołą żebyś lepiej się czuł hahahahahahahahahahahaha
  J.M.H

  1. navajo co to znaczy ciedział,i kiedy zostałem wyprowadzony z równowagi,jedyny ratunek dla twojego czarnego sumienia jest różaniec odmawiać dwanaście razy dziennie.

   1. infułat powiedz ile ci płacą za te robote? bo nikt takim debilem (jak okreslił navajo) się nie rodzi….?!!! to nawet statystycznie niemozliwe….. 🙂
    trudno… dostało się zlecenie i trza się męczyc udawac religijnego kretyna, ciężka robota…..
    masz stawke godzinową? kto robi przelewy?

   2. wszystkim upierdliwym ignorantom katolickim polecam zasuwać biegiem do kościołka (nie marnować czasu na forum ) wytrzepać pół swojej pensyjki na tackę i bron boże nie zapomnieć wziąć swojej drugiej polówki i dzieciaków .Trzeba księżom zapewnić dostatek ,nowa BMW jak dobrze się uda to w ramach edukacji seksualne przeleci ci dziecko (http://www.ryszard-matuszewski.com/pl/ofiary_ksiezy_pedofilow_wspominaja_molestowanie_i_policyjny_terror_w_polsce,689,,list.html) ,umożliwi występ jako aktora w filmiku (http://www.himavanti.org/pl/c/stoppedofilom/andrzej-urbaniak-ksiadz-pedofil-matki-boskiej-czestochowskiej-aresztowany-w-bostonie) a wszystko z laski Boga . Życzę wam powodzenia w waszych wyborach

 6. Infułat mam gdzieś twoją modlitwę o moją osobę !!!!!! ,lepiej módl się sam za siebie bo ci to wkrutce będzie potrzebne i to bardziej niż mi ,ty jesteś wierzący ,a ja nie !!!! i ci mi zrobisz ??????????? hahahahahahahahahahahaha
  J.M.H

   1. „infuat”-nie pouczaj czytających co według ciebie mają robić,i nie wklejaj modlitw bo to nie jest blog o tej tematyce,jest duzo blogów gdzie będą zachwycenie twoimi modlitwami więc przenieś się tam gdzie będziesz potrzebny

     1. znajdz sobie inne owieczki do nawracania są bardziej grzeszni, ,tutaj nie masz czego szukać ,a jak będziesz upierdliwy to będę kasować narazie grzecznie proszę nie wchoć tam gdzie cię nie chcą
      ———–
      dobra rada —
      jak nie będziesz taki natarczywy i namolny to więcej owieczek nawrócisz,lepiej pomóż tym co stracili sens życia stacili domy ,prace..itp najpierw ich wysłuchaj,a potem ewentualnie się z nimi pomódl jeżeli tego będą potrzebować NIC NA SIŁE BO OD NICH TEŻ MOŻESZ DOSTAĆ KOPA

     2. mizia wyspowiadaj się u swojego duszpasterza,lepiej wpłać na karitas polska w ten sposób pomożesz biednym ludziom a i na tace nie poskąp.

      1. prosiłam żebyś nie pouczał nikogo,biednym zawsze pomogę ale na tace na pewno nie dam.
       ———jeden post dzisiaj wywaliłam następne też będą lecieć w kosmos

   1. Witaj Miziak ale z ciebie numerant !!!!! hahahahahahahaha , no ale co się dziwić Legionista i tyle ! ,a swoją drogą to dziwię się że jeszcze nikt tego nie wysadzil w powietrze ,bo ich ochrona ochroną ,ale jeżeli ty się tam dostałeś do środka to i inni także mogą i to nie w celu zrobienia kilku fotek ale po to żeby zrobić eektowne bum i prześliczne fajerwerki aż pod samo niebo !!! hahahahahahahahaha
    No to na razie panie Miziak i nie daj się wąspan upolować jak jakiś dzik !!!!!! hahahahahahahahahahahaha
    J.M.H

    1. @navajo88 , pisales, ze gorzej widzisz, pij duzo soku z marchwi, on ma duzo wit A, a ta jest dobra na wzrok.

    2. Na wzrok też są dobre jagody, ale niebawem się skończą. Polecam luteinę jako uzupełnienie ( do kupienia w aptece np. z firmy OlimpLabs) do dłuższego stosowania.

     1. navajo, ostatnio jesteś cos pod obstrzałem…?!!!! infuła= wiesiek= w…..w , ?!!!

      Mizia normalnie kółko różancowe się tu robi….. 🙂 infułata dajesz dalej! bo my tutaj tacy niewierni…..
      jak sie spradzisz dostaniesz bilecik do pejsatych aby ich nawrocic albo tych od allacha…..
      aha, bilet tylko w jedna strone… 😉

      1. pełno powypierd… jeszcze inne zostały
       są strasznie nawiedzeni a ja niestety w odróżnieniu od Miziaka jak jest nie mam czasu na tyle rzeby siedzieć ciągle przy kompie

 7. tej czarnej zarazy nikt nie ruszy, oni sa ponad prawem, nielegalne budowle, nielegalna wycinka drzew , nielegalne zbieranie datków…. kazdy z nas by odpowiednio beknął ale nie oni! wszyscy boją sie ich ruszyc, nawet zgodnie z prawem……

  1. ano cos jest na rzeczy – oficjalnie natanek jest wyklęty ALE W ROZBUDOWIE IMPERIUM NIKT MU NIE PRZESZKADZA

   -stary numer kuria wie że wcześniej czy póżniej WSZYSTKIE DOBRA PO NATANKU OBEJMIE KSIĄDZ WYZNACZONY PRZEZ KURIE – a osrodek bedzie gotowy – CHICHI – WSZYSTKO I TAK ZOSTANIE W” RODZINIE” 😉

  2. E TAM ZARAZ WSZYSCY – MOZEMY SIĘ JAKO ROZJEMCY CZÓBÓW PRZYŁACZYĆ W CZASIE SZTURMU NA NATANKA

   a że bitwa bedzie miała charakter historyczny to dołączymy się z odpowiednim sprzetem 🙂

  1. no tak wróciłem a dziś juz znowu w trasę 😉

   MAM POMYSŁ – PRAWDZIWI SPISKOWCY – 😉 ZAWSZE SPOTYKALI SIE W GÓRACH – WIEC

   PROPONUJE W DNIACH – 15 – 19 SIERPNIA SPOTKANIE – dla czytelników i sojuszników

   SZCZEGÓŁOWY PLAN PODAM -dla ewętualnie chętnych w dniu 14 sierpnia

   kiedy i gdzie –

   ps. za godzinę sie zwijam

 8. jeszcze moment bo nie mogę znależdż kabla do zrzutu zdjęć

  ALE MATERIAŁ JEST ZADZIWIAJĄCY I NTERESUJĄCY – żadna tv ani gazeta nie dostała się tam gdzie ja WSZEDŁEM 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: