INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

od 10.07.2012 WPROWADZONO PODATEK KATASTRALNY !! 1% wartości nieruchomości GIGANTYCZNE KWOTY DO ZAPŁATY – już ściągane !!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

PODATEK KATASTRALNY JUŻ WPROWADZONO !!!!!!!!!!!

POLACY OTRZYMUJĄ WEZWANIA DO ZAPŁATY ZA POSIADANE NIERUCHOMOSCI

O 1000 % WYŻSZE NIŻ Z PRZED ROKU !!!! 

Redakcja Wirtualnej Polski otrzymała od czytelnika mieszkającego w Aleksandrowie Łódzkim niepokojący list. Wynika z niego, że tamtejszy Urząd Gminy nalicza podatki uzależniające ich wysokość od wartości nieruchomości (na tym właśnie polega podatek katastralny – przyp. red.). Postanowiliśmy przyjrzeć się sprawie i sprawdzić, czy w Polsce wprowadzany jest kuchennymi drzwiami, nie poprzez administrację centralną, ale jednostki samorządu terytorialnego.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

„Mój syn dostał pismo z Urzędu Gminy w Aleksandrowie Łódzkim o naliczeniu podatku od działki w dzierżawie wieczystej. Naliczona opłata wyniosła 1 proc. wartości nieruchomości, a jej wzrost to aż 1000 proc.!” – napisał zaniepokojony mieszkaniec Aleksandrowa Łódzkiego.

Jego zdaniem – nawet jeśli nie jest to podatek katastralny w najczystszej postaci – to przynajmniej zapowiedź tego, co planuje rząd. Uważa, że Rada Gminy, w której większość stanowią przedstawiciele Platformy Obywatelskiej wiedzą, w jakim kierunku ma iść polityka rządu. Jednocześnie sugeruje, że gminy otrzymały przyzwolenie na takie posunięcia.

To nie kataster

Aby zweryfikować niepokojące informacje o podatku katastralnym wprowadzonym w Aleksandrowie Łódzkim, postanowiliśmy skontaktować się z tamtejszym urzędem. Sprawę wytłumaczył sam skarbnik gminy.
– Uprzejmie informuję, że podatnicy podatków lokalnych w każdej gminie uiszczają podatek od nieruchomości, którego stawki ustalane są od mkw. Jeżeli zaś chodzi o opłatę z tytułu użytkowania wieczystego, to faktycznie w ostatnim czasie miały miejsce aktualizacje wartości nieruchomości, które są potem podstawą naliczenia tej opłaty – wyjaśnia nam Grzegorz Siech, skarbnik Urzędu Gminy w Aleksandrowie Łódzkim.

Jednocześnie zapewnił, że wśród urzędników gminy nigdy nie pojawił się pomysł wprowadzenia podatku od wartości nieruchomości. Wyjaśnia również, że opłata z tytułu użytkowania wieczystego nie jest podatkiem i w całej Polsce wyliczana jest na podstawie wartości nieruchomości.

Do 1989 roku użytkowanie wieczyste było jedyną możliwością nabycia gruntów państwowych w miastach. Natomiast pierwszą opłatę z tego tytułu nałożono w 1961 r., kiedy to wprowadzono pojęcie użytkowania wieczystego.

Władza ich zmusiła

Jeśli chodzi o wzrost opłaty o 1000 proc., o którym wspomina zaniepokojony mieszkaniec Aleksandrowa, to przedstawiciel aleksandrowskiego samorządu wyjaśnia, że gmina po wielu latach została zobowiązana do aktualizacji wycen gruntów. Dzięki wieloletniemu powstrzymywaniu się włodarzy miasta przed aktualizacją wartości ziemi, według której wylicza się opłatę za użytkowanie wieczyste, mieszkańcy zaoszczędzili bardzo dużo pieniędzy.

– Wielu mieszkańców gminy może być zaskoczonych podwyżką opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego gruntów, na których wybudowane są osiedla mieszkaniowe, budynki jednorodzinne, garaże i inne tego typu obiekty. Jednak gmina od wielu lat nie aktualizowała opłat z tego tytułu, co było bardzo korzystne dla mieszkańców, trochę mniej dla budżetu gminy. Obecnie jednak temat rozstrzygnął za gminę ustawodawca, który wprowadził obowiązek aktualizacji opłaty rocznej – wyjaśnia Krzysztof Appel, naczelnik wydziału geodezji i gospodarki przestrzennej UM w Aleksandrowie Łódzkim.

Obowiązek aktualizacji opłaty rocznej został wprowadzony 9 października 2011 r. na podstawie ustawy z 1997 roku o gospodarce nieruchomościami, która zmusiła gminy do takich działań od początku 2012 roku. Dobrą informacją może być jednak fakt, że ustawodawca ograniczył możliwość dokonywania aktualizacji opłaty rocznej nie częściej niż raz na trzy lata.

– Opłaty z tytułu użytkowania gruntów od wielu lat, z powodu trwającego procesu regulowania stanu prawnego, podziału i scalania nie były aktualizowane. Było to oczywiście w pełni akceptowane przez użytkowników wieczystych, którzy płacili niezmienione opłaty. Od tego czasu nastąpił jednak wielokrotny wzrost cen rynkowych nieruchomości, stąd też wielokrotny wzrost oferowanej wysokości nowej opłaty rocznej – dodaje Appel.

Wcześniejszych aktualizacji cen nieruchomości nie sposób zaliczyć do częstych. W przypadku Spółdzielni Mieszkaniowych w Aleksandrowie Łódzkim ostatnia zmiana wartości gruntu zaczęła obowiązywać w 2003 roku i wynosiła wówczas 23 zł/mkw. W przypadku gruntów pod garaże i budynki stawki nie zmieniały się od 1996 roku (np. al. Wyzwolenia).

Zostań właścicielem, oszczędzaj

Krzysztof Appel wskazuje, że jest sposób, by nie uiszczać opłaty za użytkowanie wieczyste, a tym samym stać się właścicielem nieruchomości. Tamtejsza Rada Miejska podjęła bowiem decyzję udzielenia bonifikaty użytkownikowi wieczystemu od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Jedynym warunkiem jest posiadanie prawa do użytkowania wieczystego od co najmniej sześciu lat i uiszczenie opłaty uwłaszczeniowej w wysokości 50 proc. wartości nieruchomości. (Aleksandrów Łódzki, to jedna z nielicznych gmin, w której bonifikata stanowi tak duży procent wartości gruntu).

Strach przed nieznanym

Cała sytuacja i list naszego użytkownika pokazują, jak duże są obawy Polaków przed wprowadzeniem podatku katastralnego. Wysoki wzrost opłaty w porównaniu z dzisiejszym podatkiem od nieruchomości liczonym od powierzchni może oznaczać, że wielu nie będzie stać na jego płacenie. Stąd takie obawy, bo w przypadku wielu osób wyższy podatek równałby się z przymusem sprzedaży nieruchomości.

– Podatek katastralny jest niemoralny, grabieżczy poprzez swoją wysokość i sposób obliczania. Niemoralny dlatego, że na skutek, czasem wielopokoleniowych wyrzeczeń i ciężkiej pracy ludzi zapewniając sobie przyzwoite warunki mieszkaniowe, zostają za te wysiłki dodatkowo ukarani – ocenia inny internauta.

Jego zdaniem wprowadzenie podatku katastralnego będzie działo demotywująco na właścicieli nieruchomości, którzy chcieliby poprawić ich stan. Rozbudowa czy remont będzie się bowiem równać ze wzrostem podatku od wartości nieruchomości.
– Każdy, kto chciałby tego dokonać dwa razy się zastanowi – kwituje mieszkaniec Aleksandrowa Łódzkiego.
(Wirtualna Polska) 

http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Podatek-katastralny-wprowadzaja-tylnymi-drzwiami,wid,14756281,wiadomosc.html

+++++++++++++++++++++++

JEDNE Z PIERWSZYCH SKUTKÓW WPROWADZANIA NOWEGO PODTKU – pocichu z partyzanta …
===================================
Kupcy wyrzuceni z dnia na dzień 2012-07-07 (03:05)

Ogłoszenia o likwidacji zawisły na wielu pawilonach handlowych w centrum Warszawy. Kupców nie stać na opłacenie nowego czynszu, który z dnia na dzień podniesiono o niemal 500 proc. – informuje “Gazeta Polska Codziennie”.

Po blisko 20 latach dzierżawy firma “Warszawskie Przejścia Podziemne” przedstawiła kupcom z przejścia podziemnego między hotelem Marriott a Dworcem Centralnym, propozycję: albo zapłacą czynsz podniesiony o blisko 500 proc., albo za każdy dzień bez podpisania nowej umowy będą musieli zapłacić karę 500 zł.

Prezes WPP Wojciech Kłosiński tłumaczy, że takie wysokie stawki narzuciła Rada Miasta. – Nawet jeśli tak jest, to administratorzy musieli wiedzieć dużo wcześniej o podwyżkach. Dlaczego powiedzieli nam o tym w ostatniej chwili, zamiast pół roku temu? Nie zamawialibyśmy towaru, który teraz wyprzedajemy za bezcen – żali się właściciel sklepu z zegarami.

(PAP)
źródło

==========

 Wprowadzenie teraz podatku katastralnego w JAKIMKOLWIEK WYMIARZE będzie EKONOMICZNĄ ZBRODNIĄ na narodzie. Nie stać nas obywateli na to. Zwyczajnie nas nie stać. Po to rwaliśmy sobie żyły i budowaliśmy własne nieruchomości aby ten kapitał spożytkować prowadząc w nich działalność gospodarczą bez koniecznego zabójczego najmu. By mieć wolność tejże działalności. Tę wolność nam zabiorą wraz z grabieżczym opodatkowaniem. Nie odbudujemy tego nigdy, zostaniemy pariasami. Pytanie brzmi: czy decydenci o tym wiedzą i cynicznie nas ograbią – wówczas są zwykłymi zaprzańcami i kanaliami, czy też nie zdają sobie z tego sprawy i są kompletnymi ekonomicznymi jaskiniowcami? Poddaje pod rozwagę i dyskusję. Temat jest – być może – najważniejszy dla kilku kolejnych pokoleń Polaków.

OTO RACHUNEK ZA EURO 2012

oczywiście nie tylko to również pokłosie  

rabunkowej polityki prowadzonej przez lat 21  

PRZEZ HOŁOTĘ ZWANĄ ELYTĄ III R.P  

 Drodzy Rodacy!!! Przeklęty niech będzie dzień, w którym Polska Ziemia wydała na świat swego syna imieniem Donald. Nadszedł czas, że już dłużej nie możemy biernie patrzeć i tolerować tego, co z narodem i wbrew jego woli wyprawia ten rząd. Tak dalej być nie może. Obudźmy się wszyscy z letargu by jeszcze raz posprzątać w naszym kraju, tym razem jednak do końca. Jest to przecież nasz kraj i musimy mieć wpływ na jego losy i nasz byt. Już gołym okiem widać, że jest to rząd zdrady narodowej. Ten rząd i ten prezydent muszą odejść możliwie jak najszybciej, a kiedy to zależy tylko od nas. Przez wiele lat przeciwstawialiśmy się komunie wynikiem czego powstała Solidarność, która dzięki jedności i poparciu społeczeństwa odniosła ostateczne zwycięstwo. Niedługo było nam cieszyć się z sukcesu ludzi pracy. Do głosu doszli zdrajcy i fałszywi doradcy Solidarności skupieni w Unii Demokratycznej, późniejszej Unii Wolności. Ta z kolei skompromitowana swymi rządami wypromowała z części swych członków oraz ugrupowania liberałów jedynie słuszną partię pod nazwą Platforma Obywatelska z Tuskiem na czele. Tym samym Solidarność i społeczeństwo zostało po raz kolejny wymanewrowane przez siły wrogie Polsce i Polakom. Przez pięć lat rządów Tuska i jego mafii zostaliśmy pozbawieni wszelkich zdobyczy wywalczonych przez robotniczy nurt NSZZ Solidarność oraz tego, co pozostawiła po sobie komuna. Jedyny i nieomylny człowiek w Polsce, dyktator Donald Tusk /uprzednio malarz kominów/, zaczyna zabierać nam wszystko co tylko możliwe. Już więcej się nie da. Zabrano nam także wszelką nadzieję i marzenia na lepsze jutro. Ten rząd żeruje w szczególności na najbiedniejszej części społeczeństwa, na emerytach i rencistach. Moim zdaniem w chwili obecnej mamy jeszcze gorzej jak za komuny. Nawet nie wiemy jak to się stało. Zamiast obiecanych cudów i drugiej Irlandii tuskownia zafundowała nam zapaść gospodarczą, niebywałych rozmiarów zadłużenie Polski, ogromne bezrobocie, podwyższenie wieku emerytalnego bez konsultacji ze społeczeństwem /mam tu na myśli referendum/, bezprawne zagrabienie prywatnych pieniędzy zgromadzonych w Otwartych Funduszach Emerytalnych, głodowe wynagrodzenia i emerytury dla ludzi pracy, ciągłe podwyżki cen wszystkiego, doprowadzenie większości społeczeństwa do nędzy i ubóstwa, kominowe pensje i nagrody dla nomenklatury oraz wszelkich pasibrzuchów i nierobów z zaplecza politycznego PO, pozbawienie nas należytej opieki zdrowotnej i narażenie ludzi chorych na utratę życia, pozbawienie nas godnego pochówku poprzez znaczne zmniejszenie zasiłku pogrzebowego, zaniechanie zapowiadanej polityki prorodzinnej. I tak by można długo wymieniać. To jest właśnie polityka miłości do narodu polskiego w wykonaniu Tuska,

44 thoughts on “od 10.07.2012 WPROWADZONO PODATEK KATASTRALNY !! 1% wartości nieruchomości GIGANTYCZNE KWOTY DO ZAPŁATY – już ściągane !!!

 1. Zachciało się głupkom wolności – to ją mają. Jak dotąd, to jest wolność obdzierania obywatela z każdego wolnego grosza. To jest właśnie RP nr III i 1/2 – złodziejstwo, bezprawie, afery. Tego chcieli robotnicy ze stoczni Gdańska i Szczecina oraz kopalni Jastrzębia? Na pewno nie – ale jak się oddaje władzę żydostwu i klechom, to niedługo będziemy płacić podatek za powietrze, którym oddychamy.

 2. Interwencja ambasady Izraela w liceum w Tarnowie, II odsłona
  14 Lipiec 2012
  Dyrektor Kozłowski przekazał ambasadorowi stanowisko MSZ w sprawie interwencji Ambasady Izraela u dyrekcji I LO w Tarnowie.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/07/14/interwencja-ambasady-izraela-w-liceum-w-tarnowie-ii-odslona-2/
  W dniu 5 lipca br. odbyło się spotkanie zastępcy dyrektora Departamentu Afryki i Bliskiego Wschodu Macieja Kozłowskiego z zastępcą Ambasadora Izraela w Polsce Nadawem Eszkarem dotyczące wyjaśnień, co do interwencji Ambasady Izraela u dyrekcji I LO w Tarnowie w przeddzień zorganizowanego przez szkołę spotkania z Przewodniczącym Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Palestyńczyków w Polsce Omarem Farisem. Spotkanie było zaplanowane na 21 czerwca. Po interwencji przedstawicielstwa Izraela, zostało odwołane.

  Dyrektor Kozłowski przekazał ambasadorowi stanowisko MSZ w sprawie, podkreślając, że Resort uważa za niestosowne, by Ambasada Izraela bezpośrednio kontaktowała się ze szkołą, która w jej ocenie planuje wydarzenie niekorzystnie wpływające na wizerunek Izraela. Takie działania mogą sprawiać wrażenie, że Ambasada usiłuje ingerować w sprawy nauczania w szkole.

  Amabasador Nadaw Eszkar wyjaśnił, że powodem interwencji była obawa, że podczas spotkania zostanie zaprezentowana antyizraelska, antysemicka retoryka.

  Biuro Rzecznika Prasowego
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych

 3. 03.07.2012 13:02
  http://zagozda.salon24.pl/
  Wobec niemieckiej wersji planu „Czulent”
  „(…)Bierne oczekiwanie na rozwój wypadków musi skończyć się narodową katastrofą. Wyjścia są dwa: nasze jednostronne wystąpienie ze struktur unijnych bądź akt rozwiązujący Unię Europejską. Choć obydwa mogą wydawać się dziś mało realne, to szanse na ich urzeczywistnienie będą rosnąć wraz z pogłębianiem się kryzysu ekonomicznego (pamiętajmy jednak, że czas ten jest ograniczony postępami „reformatorów”). Najkorzystniejszą – z punktu widzenia polskiej racji stanu – jest opcja rozwiązania UE. Kilka dni temu Błękitna Polska zaprezentowała kierownictwu kilkunastu największych partii eurosceptycznych (m.in. Wielkiej Brytanii, Włoch i Francji) projekt rozwiązania UE pn. „Powrót do normalności bez rozliczeń i odszkodowań”. Zakłada on unieważnienie jednym aktem politycznym wszystkich traktatów i umów międzynarodowych tworzących Unię Europejską, anulowanie aktów prawa wtórnego oraz rozwiązanie organów i instytucji unijnych. Ważną rolę w projekcie odgrywa zasada „opcji zerowej”, w której państwa odstępują od wzajemnych roszczeń finansowych powstałych w okresie współtworzenia przez nie Unii Europejskiej. Dyskusja nad projektem zostanie podsumowana podczas wrześniowego warszawskiego kolokwium. Trzeba dołożyć wszelkich starań, by jej efekty – wbrew dokuczliwej blokadzie medialnej – zostały jak najszerzej zaprezentowane międzynarodowej opinii publicznej.

  Polskie środowiska antyunijne są na tyle silne, by to od nich wyszła racjonalna inicjatywa pokojowego rozwiązania Unii Europejskiej jako spisku mającego na celu zniewolenie narodów Europy. Mamy do tego niezbywalne prawo moralne z racji poniesienia ofiar wcześniejszych XX-wiecznych totalitaryzmów, jak i dumnej historii. Przede wszystkim jednak stoi przed nami obowiązek polski, a takim jest dziś przekazanie niepodległego państwa w ręce następnych pokoleń.”

  „Wielka polityka nie zna litości dla naiwnych”
  14 lipca 2012
  http://blekitnapolska.home.pl/aktualnosci19.html
  Zdecydowaliśmy się opublikować ocenzurowany przez jeden z wiodących polskich tygodników wywiad z Krzysztofem Zagozdą, Przewodniczącym BP. Mimo autoryzacji tekstu rozmowa nie została dopuszczona przez redakcję do druku. Z oczywistych powodów nie ujawniamy nazwiska dziennikarza ani nazwy tygodnika.(…)

 4. theaspartam on 14 lipca 2012 at 19:31 said:

  A tak to wygląda w realu i tak będzie jak nie gorzej!

  Od godziny 8.30 poznaniacy blokowali eksmisję rodziny z lokalu przy ulicy Dąbrowskiego. Na miejscu było sporo policji. Rodzinę i tak usunięto z mieszkania. Przedstawiciele rozbratu o godzinie 8.30 przybyli pod kamienicę przy ulicy Dąbrowskiego 15. Na miejscu znajdowało się wielu policjantów. Dojechała też karetka pogotowia ratunkowego. Ruchem kierowała policja.
  Około godziny 10.30 rodzinę usunięto z mieszkania. Katarzyna Jencz wraz z mężem. Kobieta jest niepełnosprawna, jeździ na wózku inwalidzkim. Nie może pracować. Jej mąż również nie pracuje, gdyż zajmuje się chorą żoną. Jencz od lat stara się o lokal zastępczy – bezskutecznie. Rodzina została eksmitowana ze względu na długi.

  Tego typu przypadków jest cała masa w internecie,wczoraj oni jutro ty!
  Powstańmy z kolan narodzie Polski czas na działania!

  1. wacpan on 13 lipca 2012 at 15:12 said:

   POLSKA tonie w dlugach a zydzi sie bawia!!!!!!

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/znany-restaurator-w-opalach-akcja-odwetowa-interna,1,5188327,wiadomosc.html
   Rating: +6 (from 8 votes)
   Reply ↓
   felicyta on 13 lipca 2012 at 15:51 said:

   „Gessler nie ma ani grosza przy duszy?

   Kilka dni temu fiaskiem zakończyła się licytacja jednego z mieszkań Adama Gesslera na warszawskim
   Żoliborzu. Tuż przed wkroczeniem komornika restaurator przekazał udziały w nieruchomości swojemu bratu. Co więcej, jak się okazało, Adam Gessler w ogóle nie zarabia. Jak stwierdziła w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Małgorzata Mazur, dyrektorka ZGN, restaurator firmuje swoim nazwiskiem wiele restauracji, ale oficjalnie nigdzie nie pracuje i nie prowadzi działalności gospodarczej. „Nie ma ani grosza” – zaznaczyła.”

   1. „Już blisko 1,5 tys. osób zadeklarowało na Facebooku, że 1 sierpnia weźmie udział w akcji „Zjedz u Gesslera – nie zapłać”. W ten sposób internauci chcą odebrać dług, który znany restaurator ma wobec Warszawy. Do dziś Adam Gessler nie zapłacił miastu ponad 22 milionów złotych czynszu za lokal, który użytkował przez wiele lat.(…)

    Niepłacenie sposobem na biznes?

    – Adam Zbigniew Gessler z uporczywego niepłacenia uczynił sobie sposób na biznes. Robił to z całą premedytacją i świadomością. Poszkodowanych jest cała masa ludzi: samorząd, Skarb Państwa, firmy i osoby prywatne – stwierdził w rozmowie z Onetem Mateusz Dallali, rzecznik Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami Śródmieście w Warszawie.

    Jak zaznaczył, „Gessler doskonale wiedział, że prędzej czy później przegra wszystkie sprawy sądowe z właścicielem lokalu użytkowego przy Rynku Starego Miasta, co też nastąpiło. Nie zdołał obronić przed niezawisłymi sądami swoich pretensji i roszczeń. Przedłużał jednak sprawę na wszelkie możliwe sposoby, opłacał drogich prawników, stosował obstrukcję sądową i egzekucyjną. Cel był jeden: pozostać w lokalu jak najdłużej, ponieważ przynosił on kolosalne zyski.”

    – Chciałbym spytać Pana Adama Gesslera i osoby go wspomagające, zarówno w latach 1992-2007 jak i dziś: gdzie są pieniądze, które zarobił użytkując bezprawnie przez tyle lat komunalny lokal użytkowy, nie płacąc
    za to ani grosza właścicielowi – samorządowi i podatnikom Warszawy? – zapytał urzędnik. Jak zaznaczył, „jesteśmy skrajnie oburzeni, że dłużnikowi Skarbu Państwa, jednemu z największych dłużników w Polsce, robi się darmową reklamę w telewizji publicznej za pieniądze podatników”.”

    1. komentarze:
     Złodzieje trzymają się razem bez wsparcia polityków wyleciał by po kilku miesiącach niepłacenia.
     Zbojkotować ich restauracje i programy telewizyjne.
     Trzeba wyrzucić to towarzystwo wzajemnej adoracji na pysk.

     „Gessler nie ma ani grosza przy duszy?”
     Rodzina Gesslerów zachowuje się w sposób identyczny jak rodziny mafijne (np. w Wołominie czy Pruszkowie. Tam mafiosi również oficjalnie przymierają głodem! Dlaczego więc mafie są ścigane od lat, a Gesslerowie od lat hołubieni przez IIIRP?

     Te, wydawałoby się, drobne fakty i te skandaliczne(Gross, Singer, „doradcy prezydenta USA – którzy zredagowali mu tekst wystąpienia, ze skandalicznym fragmentem o „polskich obozach śmierci”, „znana” żydowsko-amerykańska dziennikarka „Klucz”,która całkowicie rozgrzeszyła Niemców za holocaust Żydów i przypisała, oficjalnie,na cały świat(!), tę zbrodnię Polakom, skandaliczne zachowanie się Żyda w jarmułce, w Poznaniu, który dopuścił się na wizji rękoczynów-bezkarnie(!), skuteczna interwencja ambasadora Izraela w Polsce, torpedująca spotkanie młodzieży licealnej na południu Polski(!) ,którego celem miała być informacja na temat sytuacji na Bliskim Wschodzie, arogancja różnej maści cwaniaków żydowskich, którym,tylko z racji tego, że sa Żydami, wszystko uchodzi bezkarnie, cenzurowanie przez Żydów w Polsce każdej informacji, dotyczącej ich niechlubnych czynów w czasie blisko 900-letniej obecności w Polsce, szkalowanie, wyśmiewanie,drwienie z patriotyzmu Polaków, nazywanie uczestników Marszu Niepodległościowego faszystami, przez antypolskie, polskojęzyczne media…) sprawiają, że ja(75+) niekiedy gubię się, czy jest jeszcze w Polsce miejsce dla Polaków, na Ich godność, podmiotowość, niezależność, czy też już mamy do czynienia z Judeopolonią!Piszę ten tekst bez parszywej, obowiązującej, TYLKO NAS POLAKÓW, poprawności…szerokopojętej. Nasi przeciwnicy dawno tę poprawność porzucili(a właściwie nigdy jej, w stosunku do Nas, nie stosowali!), co uchodzi im na sucho i czyni jeszcze bardziej bezczelnymi!. Jest takie porzekadło : „dopóty dzban wodę nosi, dopóki…

     no własnie, przez tyle lat ni płacił i nie było ponagleń a tu człowiek 5 dni się spóźni i wydzwaniają i sądami i wezwaniami stradzą ,ale w naszym państwie jak się ma znane nazwisko to i ulgi większe. Do tej pory nikt nie sprawdził Geslera a on teraz oficjalnie biedak bo się zabezpieczył to i tak nie odbiorą co swoje.

 5. ,, nie będziemy mieszkać na stadionach..,, nie będziemy – tam będą zwozić nasze zwłoki bo to elegancki i narodowy placyk , a gdzie indziej nie będzie miejsca, jak nastąpi hurt

  1. no nie zartuj nasze??? ich jest około 30 000 aparatczyków – MAJA 0KOŁO 200 000 UZBROJONYCH SIEPACZY

   MUNDURÓWKA Z CZEGO PEWNYCH GÓRA 25 000 – RESZTA KAŻĄ TO ROBIĄ ALE BEZ PRZEKONANIA – w przypadku zachwiania sie struktur sztabowych decyzyjnych natychmiast staną po stronie LUDU

   A NARÓD – liczba wk…. to około 20 000 000 w tym około 5 do 6 milionów wpełni wyszkolonych rezerwistów z czasów prl

   A WIĘC – nie był bym taki pewny czyje TRUPY ZALEGNA NA TAK DROGOCENNEJ MURAWIE 🙂

   NOMEN OMEN 

   DZIŚ 14 LIPCA ŚWIĘTO – ZDOBYCIE BASTYLII  

   =============================================================

   PS.
   TYLKO MI NIE MÓW ŻE BOISZ SIĘ TAKIEJ BANDY SZMACIARZY 🙂

   1. III R.P – TO ATRAPA PŃSTWA

    NIE ODWOŁUJE SIĘ DO ŻADNEJ BLISKIEJ KAZDEMU POLAKOWI TRADYCJI
    JEJ „ELYTY” ODRZUCIŁY HISTORIE I TRADYCJE ŻOŁNIERZY PODZIEMIA II WOJNY ŚWIATOWEJ- ŚCIGANIE KIBICÓW ZA TRANSPARENTY .
    ODRZUCIŁY TRADYCJE I WARTOŚCI DMOWSKIEGO ,PIŁSUDSKIEGO – 11.11. 2012 BICIE POLAKÓW ZA POSIADANIE FLAGI.

    III R.P TO TOWARZYSTWO KTÓRE TRZYMA SIĘ W KUPIE TYLKO DLATEGO ŻE JEDEN NA DRUGIEGO MA HAKI – ZNACZY WIE O PRZESTĘPSTWACH ….

    SĄ SOLIDARNI ZE STRACHU PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA ZBRODNIE !!!!!

    ALE TAK NA SERIO SIĘ NIENAWIDZĄ MIĘDZY SOBĄ – MORDERSTWA POLITYCZNE…

    TE ELITY III R.P WYRASTAJĄ W PROST I BEZ PRZENOŚNI Z KORZENI UBECKO- STALINOWSKICH LUB ZBRODNICZYCH ORGANÓW III RZESZY – „SD SS ”

    OJCOWIE , TEŚCIOWIE DZIADKOWIE

    JAKO TWÓR PAŃSTWOWY SĄ ZDOLNI CO NAJWYŻEJ – WJECHAĆ Z BRONIĄ NA CHATĘ JAKIEMUŚ STUDENTOWI , OSKARŻYĆ O TERRORYZM GÓWNIARZA , ODEBRAĆ DOTACJE – OKRAŚĆ KALEKÓW , EMERYTÓW , RECISTÓW , SIEROTY , HOSPICJA

    STRZELAĆ , PAŁOWAĆ DZIECI , STARCÓW I KOBIETY – loczne materiały wideo z 11.11.2011

 6. Fajnie ze przynajmniej ty dajesz takie artykuly.Inni manipuluja straszac promieniowaniem ,albo maja ’ misje ’ ala koncerty satanistyczne -smiech przez lzy.Brakuje kumatych ludzi za czasow grypy.Trzymajcie sie ludziska przed nami juz tylko przepasc- nic nie mamy a bedziemy jeszcze ostro pod kreska.Podniecajmy sie dalej Wasniewska …

 7. Felicyta bo Miziak nie owija w bawełnę tylko wali prosto z mostu ,a co do katastratu to dopiero przekonamy się za dwa lata !!!!!!! i dopiero wtedy przekonasz się jak ludziska zapłaczą i to gorzkimi łzami !!!!! ,bo katastrat i tak zostanie wprowadzony ,tym bardziej że prawie wszystko już wyprzedali i skąść muszą mieć kasę !!!! i wtedy ludą się otworzą oczy ,ale będzie już za póżno na jakiekolwiek lamenty i pozostanie albo siedzieć cicho na dupie i płacić ,albo padnie ogulnopolska komenda łapaj za broń i bij wroga !!!!!!!!!!!!!!! hahahahahahahahahahahahaha
  Ps . wiem śmieję się z tego ,ale czyż nie mamy to wszystko na własne życzenie ????????????????????
  J.M.H

  1. PROBLEM POLEGA NA TYM ZE CZĘSTO NIERUCHOMOŚĆ KUPIONA OD GMINY

   MIESZKANIA KOMUNALNE – ZOSTAŁY SPRZEDANE W TAKI SPOSÓB ŻE W AKCIE NOTARIALNYM MIESZKANIE JEST WYKUPIONĄ WŁASNOŚCIĄ NATOMIAST GRUNT NA KTÓRYM STOI – JEST DZIERŻAWĄ WIECZYSTĄ

   LUDZIE NAWET NIE WIEDZĄ

   POLECAM SPRAWDZIĆ TYM CO WYKUPOWALI MIESZKANIA CZY NIE MAJĄ GRUNTU WPISANEGO JAKO DZIERŻAWA WIECZYSTA

   A OD DZIERŻAWY WIECZYSTEJ WŁAŚNIE SĄ TE 1000 % PODWYŻKI

   tak że navajo mamy coś w rodzaju namiastki katastra – SĄDOWANIE REAKCJI ????

 8. hej
  Drodzy Rodacy!!! Przeklęty niech będzie dzień, w którym Polska Ziemia wydała na świat swego syna imieniem Donald.
  to nie tak działa kto kolwiek by nie był wykonuje tylko rozkazy starszych braci więc jeśli nie donek to bedzie bronek itd błedne kolo jestesmy rzadzeni przez agentów obcego państwa

  1. klatwa voodoo ??? – podobno ofiara traci możliwosć logicznego myślenia , a pod wpływem zaćmienia umysłu sama zmierza ku własnemu unicestwieniu 😉

   http://miziaforum.wordpress.com/elity-platformy-tuska-przeklete-klatwa-voodoo/

   Apeluje do wszystkich rozsądnych Polaków, odsuńmy rząd Tuska od władzy ! Wiadomo, że Tusk wygrał wybory oszustwem ! Czy powiedział przed wyborami, że totalnie rozłoży służbę zdrowia ? Czy mówił , że podwyższy wiek emerytalny ? Czy mówił, że 70% autostrad nie będzie , a firmy nie dostaną pieniędzy za wykonaną prace ? Czy mówił, że podpisze ACTA ? Czy mówił, za rząd będzie inwigilował obywateli na nie spotykanym nigdzie w Europie poziomie ? Czy mówił, że będą uchwalać buble ? Czy mówił o podwyżce podatków i innych danin oraz wprowadzaniu co raz to nowych np. katastralny ? Można by jeszcze wymieniać, ale po co, jak wszyscy to wiemy. Dlaczego wygrał ? Ponieważ opowiadał Polakom, że że mają pełne szuflady ustaw gotowych do wdrożenia,że są najlepsi,że się na wszystkim znają, mieli podobno ludzi w pełni przygotowanych do rządzenia, mieli być inni jak poprzednicy, mieli zmienić standardy w polityce i gospodarce na bardzo wysokie – co z tych zapowiedzi zostało każdy widzi. Wmawiał też Polakom, że PiS chce zrobić państwo policyjne. Straszył Polaków Kaczorami, Zbiorą i ABW – wszystko po to, żeby dorwać się do władzy i samemu zrobić to czym straszył Polaków. PO, to okradanie państwa i Polaków ! Tusk i PO, to nieustanne dążenie do ograniczenia wolności obywateli, inwigilacja, kłamstwo oraz nakładanie na Polaków coraz to nowych podatków, innych danin i ich podwyższanie. Teraz chcą kontrolować Polaków ,media i internet, chcą pełnej cenzury aby nikt im nie mieszał w ich prywacie i korycie, które sami sobie przyznali. Panuje w Polsce całkowity brak odpowiedzialności decydentów za rządzenie krajem, i całkowita bezkarność za ich poczynania w parlamencie, za złodziejstwo, korupcje, przewały w armii, autostradach, budownictwie, sprzedaży majątku narodowego i gruntów, w instytucjach pomocy społecznej i innych złodziejskich praktykach. Przecież Tusk i ludzie z PO, mieli być najlepsi, mieli się na wszystkim znać, okazuje się jednak, że ministrowie w rządzie Tuska są niekompetentni z partyjnego nadania, bez dostatecznej i podstawowej wiedzy na temat resortu którym kierują. Takich kłamców i nierobów jak Tusk, trzeba rozliczać, żeby następni nie ważyli się oszukiwać wyborców. Ciężko nas los doświadczył chwilowo rozum nam

  2. Polityczne sepuku? Ale tu nie ma zadnej polityki. tu jest teatr, sa aktorzy ktorzy nie sa politykami a jedynie wybranymi przez tych wyzej marionetkami, by tacy jak ty sie dziwowali i szukali nadziei. Szykuje sie planowana zmiana wladzy przez tych z gory. Dlatego tak bezczelnie pluja nam w gebe. Posadza nowego tuska, nie martw sie. PS. Chaty nowe sie buduja (dla kogo? i potem stoja puste), Polacy sa pozbawiani srodkow finansowych, fabryk, dachu nad glowa, wojna w iranie sie szykuje i wokol izrahella. Plan oczywisty na tyle zeby sie przestac dziwowac, a zrobic miejsce uchodzcom. 😉 Fora ze dwora ahahaa. :>

   PS. Pozdrawiam mizie.

 9. o ja PI…… CO ONI JESZCZEW NIE WYMYŚLĄ OPRUCZ SENSACYJNEGO ZATRZYMANIA MATKI MADZI

  MAMY KURWA POLSKIEGO BINLADENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  a wszystko to – by was omotać PIERDALANSAMI

  STARY NUMER – UWAGA NA PORTFELE ZATEM !!!! 🙂

  ================================================

  ABW zatrzymała ekstremistę tuż przed Euro 2012
  37 minut temu
  Źródło: Media

  Siedziba ABW, fot. Reuters

  Na kilkadziesiąt godzin przed Euro 2012 ABW zatrzymała młodego Polaka, islamskiego ekstremistę. Specsłużby uważają, że był on zdolny do przeprowadzenia ataku terrorystycznego – donosi „Wprost”.

  Funkcjonariusze ABW przyglądali się 21-letniemu Arturowi Ł. od półtora roku.

  Tuż przed rozpoczęciem Euro 2012 mężczyzna w internecie umieszczał wpisy, w których zapowiadał, że wysadzi w powietrze Sejm i szukał instrukcji budowania bomb z powszechnie dostępnych materiałów.

  Wtedy agenci wkroczyli do akcji i zatrzymali 21-latka.

  Jak podaje „Wprost”, kilka lat temu Artutr Ł. trzykrotnie wypowiedział szahadę, czyli muzułmańskie wyznanie wiary.

  „Wiele jednak wskazuje na to, że bardziej od islamu interesował go terroryzm wykorzystujący tę religię jako ideologię, a od Proroka – Ahmed Yassin, patron duchowy palestyńskiego ugrupowania Hamas. W swej działalności Ł. używał najczęściej pseudonimu »Ahmed Yassin 23« – pisze tygodnik.

  – Ten człowiek był bardzo aktywny na zagranicznych forach internetowych terrorystów islamskich. To radykalne fora, które są zamknięte i bardzo skrupulatnie strzeżone. Można się na nie dostać tylko poprzez wprowadzenie przez innego członka forum, po sprawdzeniu kandydata – powiedział „Wprost” szef delegatury stołecznej ABW płk Robert Nawrot.

  ABW twierdzi, że w komputerze Artura Ł. są dowody na to, że planował on stworzenie grupy terrorystycznej, która miałaby organizować zamachy na terenie Polski.

  – Artur nie zrobił nic złego, ani niczego takiego nie planował. Przecież podczas przeszukania nie znaleziono u niego żadnych materiałów wybuchowych ani broni – przekonuje Tomasz, jego starszy brat.

  (wprost.pl, TSz)

  1. CHA CHA – TERORYŚTA – SZUKAŁ W INTERNECIE PRZEPISU JAK BABĘ SKONSTRUOWAĆ

   WEDLE MNIE TO JAKIŚ SFRUSTROWANY BIDAK

   BO GŁOŚNO SIE WYPOWIADA OKOŁO 70 % POLAKÓW ŻE CHĘTNIE BY WYSADZIŁA SEJM 🙂

   KURWA ZATEM MAMY JAKIEŚ 25 000 000 GROŹNYCH EKSTREMISTÓW

 10. POWYŻSZY PODATEK DOTYCZY RÓWNIEŻ :

  – KOPALNIE
  – ELEKTROWNIE
  – ZAKŁADY ENERGETYCZNE
  – WODOCIĄGI
  – KOLEJE
  – GAZOWNICTWO
  – STACJE BENZYNOWE
  – ZAKŁADY PRODUKCYJNE
  – RESTAURACJE
  – HOTELE, MOTELE
  – GRUNTY , PARKINGI, PLACE HANDLOWE
  – ZAKŁADY USŁUGOWE
  – HOSPICJA, PRZYCHODNIE , APTEKI
  – CMENTARZE
  – PRZEDSZKOLA, ŻŁOBKI, SZKOŁY – PRYWATNE

  słowem każdy kto posiada nieruchomość !!!

  CHYBA NIE MUSZĄ PISAĆ ŻE PODNIESIENIE O 1000 % KWOT PODATKOWYCH NALICZONYCH PO NOWYCH WYCENACH

  PRZEŁOŻY SIĘ NA WZROST CEN USŁUG , TOWARÓW , OFEROWANYCH PRZEZ
  W/W

  MOZE TO BYĆ NAWET 30 – 50 %

  PRZYKŁAD

  Podniosą podatek właścicielowi kamienicy, w której parterze są sklepy. Ten przerzuci podatek na dzierżawców sklepów (w czynszu). Dzierżawcy przerzucą podatek na klientów (zaktualizują ceny he, he). Problem polega na tym, że jednym z dzierżawców jest piekarz, który oferował najtańsze pieczywo, więc mogła u niego kupować biedota. Teraz biedota albo zapłaci ten podatek, albo zęby w ścianę. Dociera do niedowiarków?, że bogaci podatków nie płacą, a biedni robią to za nich ???

  dalej nie wierzysz

  dzwoń do swojego

  URZĘDU MIASTA LUB GMINY – wydziały – lokalowe lub geodezji

  PYTAJ O NOWE STAWKI PODATKOWE – wszak nie jest to już tajemnica ………..

  ====================================================================

  szanowni państwo w związku z tym ze internet w Polsce jest dobrem limitowanym

  (bariera ekonomiczna po prostu wielu nie stać)

  Ponadto wielu polaków czerpie wiedzę wyłącznie z tv

  TA INFORMACJA DOTYCZY OKOŁO 90% OBYWATELI

  OBYWATELI DO KTÓRYCH TO INFO NIE DOTRZE JEŚLI NIE WYDRUKUJE KAŻDY W SWOIM DOMU I NIE PRZEKAŻE  INNYM TYM KTÓRZY NIE MAJĄ INTERNETU , NIE POTRAFIĄ KORZYSTAĆ Z NETU ,

  BYĆ MOŻE BĘDZIE TO DLA WAS SZOK OKOŁO 65% POLAKÓW NIE KORZYSTA Z INTERNETU !!!

  APEL !!!

  WYDRUKUJCIE TO INFO Z LINKA

  KAŻDY ILE MOŻE I NIECH ROZDA KARTKI ZNAJOMYM Z PROŚBĄ O SKSEROWANIE I PODANIE DALEJ !!!!!

  TU LINK DO STRONY WYDRUKU

  http://finanse.wp.pl/drukuj.html?kat=104132&wid=14756281

  1. CO MOGĘ DODAĆ – JESLI TEGO NIE ZROBICIE !!!
   wasi nieświadomi sasiedzi zostaną zaskoczeni przesłaną decyzją nakazem zapłaty !!!

   wielu z nich ma dochody mieszczące się pomiedzy 700 zł – 1600 żł

   WYMAGALNOŚĆ ZAPŁATY JEDNORAZOWEJ W KWOCIE – 1500 DO 3500 ZŁ

   (blokowiska, kamienice) w terminie 21 dniowym

   SPOWODUJE TAKIE OTO SCENKI – POBORCA SKARBOWY W ASYŚCIE POLICJI

   1. Zróbmy należne miejsce w naszych domach dla Pana Boga.

    Na pierwszym miejscu bardzo często są telewizory i komputery a my zawieśmy święte obrazy, które kiedyś były w każdym domu. Zwłaszcza obraz z podpisem “JEZU UFAM TOBIE” i zamieńmy nasze domy w domy modlitwy tak modlitwy czyli rozmowy z Bogiem, na stałe zaproszony w nasze progi tylko ON nas w naszych domach ochroni.

%d bloggers like this: