M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE

Izraelskie okręty uzbrojone w głowice nuklearne……

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ALEŻ OCZYWIŚCIE ŻE SZYKUJE SIE TU KRWAWA ŁAŹNIA

Izraelskie okręty uzbrojone w głowice nuklearne
1 godz. 11 minut temu

http://fakty.interia.pl/swiat/news/izraelskie-okrety-uzbrojone-w-glowice-nuklearne,1805259

A TO TE OKRETY

=

„Der Spiegel”: Izrael uzbraja łodzie podwodne z Niemiec w broń atomową 2012-06-03 (15:05)

Izrael uzbraja dostarczone przez Niemcy okręty podwodne w rakiety samosterujące, wyposażone w głowice nuklearne – informuje w najnowszym wydaniu niemiecki tygodnik „Der Spiegel”. Jak pisze, rząd RFN zapewne o tym wie, chociaż oficjalnie zaprzecza.

Według tygodnika z pomocą niemieckich okrętów podwodnych Izrael buduje sobie „pływający arsenał broni atomowej”. „Niemcy mogą być dumni z tego, że zabezpieczają egzystencję państwa Izrael na wiele lat” – powiedział cytowany przez „Spiegla” izraelski minister obrony Ehud Barak.

Niemiecki rząd nic nie wie?

Jak pisze tygodnik, niemiecki rząd federalny utrzymuje, że nic nie wie o atomowym wyposażeniu okrętów podwodnych, wybudowanych w Kilonii i dostarczonych Izraelowi. Jednak byli wysokiej rangi urzędnicy ministerstwa obrony, w tym były sekretarz stanu Lothar Ruehl oraz były szef sztabu planowania Hans Ruehle przyznali w rozmowie ze „Spieglem”, że zawsze wychodzili z założenia, iż na okrętach podwodnych będzie broń nuklearna.

„Izrael nie wypowiada się oficjalnie na temat swojego programu nuklearnego. Z dokumentów MSZ wynika jednak, że rząd RFN od 1961 r. jest poinformowany o tym programie. Są dowody na to, że w 1977 r. były kanclerz RFN Helmut Schmidt rozmawiał na ten temat z ówczesnym izraelskim ministrem obrony Mosze Dajanem” – twierdzi „Spiegel”.

Niemcy podpisały z Izraelem kontrakt na dostarczenie sześciu okrętów podwodnych. Trzy okręty typu „Dolphin”, zbudowane przez stocznię w Kilonii zostały już dostarczone odbiorcy, a trzy pozostałe mają trafić do Izraela do 2017 r. Izrael rozważa również zamówienie w Niemczech kolejnych trzech okrętów podwodnych – informuje tygodnik.

Jak twierdzi, kanclerz Angela Merkel bardzo poszła na rękę władzom w Jerozolimie. Berlin wziął na siebie jedną trzecią kosztów zamówienia, czyli 135 mln euro. Odroczono również spłatę izraelskiej części należności do 2015 r.

Jednocześnie Merkel postawiła Izraelowi pewne warunki. Zażądała zakończenia polityki izraelskiego osadnictwa na terenach palestyńskich i zezwolenia na dokończenie budowy finansowanej przez Niemcy oczyszczalni ścieków w Strefie Gazy. Premier Izraela Benjamin „Netanjahu do tej pory nie spełnił żadnego z tych życzeń” – pisze „Spiegel”.
(PAP)

15 thoughts on “Izraelskie okręty uzbrojone w głowice nuklearne……

 1. A propo’s ataku na Iran. Jackowski w swojej przepowiedni na 2012 rok powiedział, że mistrzowstwa euro przyćmi jakieś inne ważne wydarzenie, o którym będzie mówił cały świat. Według niego miały by to być zamieszki czy wręcz wojna domowa w jakimś europejskim kraju, ale mogło chodzić o atak na Iran własnie.

  1. „Wszyscy twierdzą teraz, że w Polsce przeszli piekło na ziemi. Mówią, że pracowali codziennie po 13 godzin z jedną przerwą na marny posiłek”- w POlsce takie sceny sa na porzadku dziennym w tysiacach miejsc pracy i jakos polscy niewolnicy sie skacza.Widzocznie Wietnamczycy nie przeszli przez naturalizacje.

 2. DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ TAK BARDZO ZNISZCZYĆ IRAN????? TO MI NIE DAJE SPOKOJU…???
  JEŻELI BIORĄC TEORETYCZNIE IRAN PRZESTANIE ISTNIEĆ TO I TAK W TYM REJONIE ARABY BĘDA WALCZYĆ – SYRIA , LIBAN , EGIPT ITD.
  IDĄC DALEJ …. SA JESZCZE CHINY, ROSJA, INDIE , KOREA PN??? TO NIE JEST TAK SOBIE NASRAĆ I UCIEC..

 3. zapomniałeś dopisac miziak iz głowice A są skierowane w kazda europejską stolice!!!!!!!!! kurwa, leszcze, pro judaiustyczne pachołki nie rozumicie iz israel usraelni (wyjebie) kazdy kraj???!!!!!!!! czy to tak trudno zrozumieć? gdzie wasze dzieci i wnuki będą zyc??? no kurwa gdzie?

  1. Zarówno biblijne proroctwo i planu Illuminati potwierdzaja, że Izrael jest kluczem.Trzecia wojna światowa jest planowana, rozpocznie sie , gdy Izrael pojdzie na wojnę ze swymi arabskimi wrogami. Wtedy będa wszystkie inne elementy pojawiać się i nastapi to w krótkim odstępie czasu.Plan jest taki aby mieć jedną katastrofę po drugiej w takim krótkim odstępie czasu, zanim ludzie psychicznie i emocjonalnie adetchna i zorientuja sie o co chodzi .

   Choć byłoby naiwnością sugerować konkretny harmonogram wydarzeń prowadzących do 3 Wojny Swiatowej wiadomo, że plany tej wojny są bardzo zaawansowane, a nasi liderzy zaangażowani w tajny plan czekają tylko na sygnał przed wojnia.

   Jesteśmy w ostatniej fazie przygotowań, Antychryst może pojawić się, aby otrzymać cala polityczne i gospodarcze potęgi świata władców. To jest plan Illuminati i biblijne proroctwo (Obj. 17:12-17).
   Panie i Panowie, proszę zabrać swoje miejsca i zapraszamy na scenie graczy.

 4. Israel szykuja operacje na Syrie(i nie tylko) Oni moga miec glowice nuklearne, ale inni juz nie. Wszystko jest juz gotowe. Pozostaje tylko wywolanie odpowiednio duzej prowokacji aby usprawiedliwic w mediach sluszny atak i poprzec go dzialaniem. Atak moze byc kwestija najblizszych dni.

   1. Szef sztabu Izraela: są inne kraje gotowe zaatakować Iran

    Szef sztabu izraelskich sił zbrojnych generał Benny Gantz powiedział, że „inne kraje” przygotowały się do ewentualnego ataku na obiekty nuklearne Iranu, by powstrzymać Teheran przed wejściem w posiadanie broni atomowej.

    Gantz nie sprecyzował, które konkretnie kraje byłyby gotowe przeprowadzić taką bezpośrednią akcję przeciwko Iranowi lub udzielić jej wsparcia. Niemniej – jak pisze Associated Press – wypowiedź ta była jednym z najmocniejszych dotąd sygnałów, że Izrael może mieć poparcie innych państw w kwestii ataku na irańskie obiekty nuklearne.

    – Siły zbrojne są gotowe, nie tylko nasze, także inne – powiedział izraelski generał. – Mamy nadzieję, że nie zajdzie konieczność użycia tych sił, ale jesteśmy absolutnie pewni ich istnienia – dodał w rozmowie z AP.

    1. Zydowski Talmud zabrania Żydom dotrzymywać umów z gojami.
     Cele II Wojny Światowej.
     „Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi.

     Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.

     W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu.” (link III WŚ)

     Celami II WŚ było zniszczenie faszyzmu, ustanowienie państwa Izrael oraz… utworzenie komunistycznego Bloku Wschodniego.

     Zwróćmy uwagę na jeden wyjątkowy szczegół. Faszyzm w roku 1871 nie istniał!

     Żeby zniszczyć nazizm, należało go najpierw stworzyć. Hitler, znany okultysta i wielbiciel Madame Blavatsky był doskonałym narzędziem. Hitler i Stalin zgodnie mordowali Żydów ortodoksyjnych a ocaleli z owych pogromów Żydzi otrzymywali pomoc oraz opiekę od Anglików w celu zamieszkania w… Palestynie.

     Owa pomoc była wynikiem oświadczenia rządu brytyjskiego w roku 1917, znanego jako Balfour Declaration. Polska Wikipedia niewiele rzuca światła na ten dokument, ale angielska wersja podaje całkowity jej tekst, który został przesłany Lordowi Rothschild, który jest uważany za ojca współczesnego Izraela.

     1. „Nie żyjący już dzisiaj słynny amerykański Mason – była głowa Masonów USA – Albert Pike otrzymał szatańską wizję – precyzyjny plan doprowadzenia świata do Nowego Porządku Świata.

      Głównymi punktami owego diabolicznego i okrutnego planu były trzy wojny o zasięgu światowym. Pike wysłał ten plan innemu Masonowi, Mazziniemu, ale ściśle tajny plan dostał się w niepowołane ręce i… został rozpowszechniony na cały świat.
      link
      Po raz pierwszy ten szatański plan ten opublikowano już w roku 1871!
      Jedna z jego kopii znajdowała się przez pewien czas w londyńskim muzeum”.

     2. Od czasu ataków terrorystycznych z września 11, 2001, wydarzeniami na świecie, aw szczególności na Bliskim Wschodzie, wskazują na rosnące niepokoje i niestabilność pomiędzy nowoczesnym syjonizmEM i świtem arabskim. Jest to całkowicie zgodne z zaproszeniem do trzeciej wojny światowej, o którą walczą między nimi i ich sojuszników po obu stronach.
      Orginalny link. Niestety w jezyku angielskim http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm

 5. MIZIA+ powiedział/a
  Czerwiec 5, 2010 @ 7:17 pm 0
  0
  Rate This

  WOJNA – IZRAEL BEDZIE JA TOCZYŁ ZE SWIMI SOJUSZNIKAMI
  PRZY CICHEJ APROBACIE I BEZRUCHU ARABÓW – izraelczycy bedą prosić o wpuszczenie cywilnych uchodżców EGIPT

  POZOSTAŁO KILKANASCIE TYGODNI – bedzie istniało powazne ryzyko – zaatakowania kilku stolic europeiskich przez rakiety izraelskie uzbrojone w głowice nuklearne

  http://zenobiusz.wordpress.com/zdaniem-mizi/#comment-1074
  =============================================================================

  Pisownie zachowano w oryginale bez korekty – WIĘCEJ PRZEPADŁO NA BLOGU GRYPA666 – brak dostepu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: