20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-76145 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

jeśli nie poleje się krew zdrajców ulicami .. to NIEMA SPRAWIEDLIWOŚCI ANI … ani ..

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

w latach 1990 2012 odebrało sobie życie z przyczyn ekonomicznych 

około 170 000 Polaków !!! 

panie tusk, panie wałesa , panie kaczyński, panie pawlak i wielu wspólników posłów , senatorów i tp zbrodniarzy…

MACIE KREW NA REKACH…… krew niewinnych Polaków .

ludzie listy piszą … 

 Córka Krystyny, Iwona przysłała mi 4 stronnicowy list pożegnalny jej matki. Do dzisiaj przeczytałem tylko pierwszą stronę.

Nawet z drzew, które pozbywają się liści, usłyszeć można, jakby właśnie te pozostałe ocierając się o siebie, tworzyły dźwięki, które tą ostatnią melodią chciały odprowadzić w pożegnalny spacer przerażoną ofiarę.

Jest wtedy bardzo cicho

Melodię liści słyszy tylko ten, który stanął na stołeczku zakładając na szyję pętlę ze sznura walającego się dotychczas po spiżarni.

„Boże co ja robię? Tak nie wolno. Oni będą tacy smutni, a Joasia za dwa miesiące ma termin porodu. Czy USG prawidłowo pokazało chłopca? I co z tego oni jutro, pojutrze się dowiedzą, ile razy uda mi się odebrać telefon z bankowej windykacji, by oni się nie dowiedzieli. Żaden bank już nie chce ze mną rozmawiać. Mają podgląd w BIK i widzą, że mam już 20 kredytów. Będą straszyć, krzyczeć, ubliżać. Ostatni telefon tej wściekłej kobiety, która nie mówiła tylko pastwiła się dobierając słowa, które tak bardzo bolały. Czy ja jestem głupią ku…, złodziejską dziwką, która najpierw pożycza, a później nie oddaje w terminie. Czemu ona nazywa moją córkę słabą tirówką nieumiejącą zarobić na ratę kredytową.

Mój mąż nie jest menelem przepijającym bankowe pieniądze. On NIC nie wie! Nie wie o moich kredytach. On naprawdę nic nie wie. Boże, co on sobie pomyśli? On całe nasze życie mi ufał. Jak widział, że się martwię brakiem pieniędzy do pierwszego zawsze wynalazł jakiś zaskurniak i rano wkładał mi do kieszeni. Nigdy nie mówił mi tego. Nie chwalił się. Widząc jak się cieszę z odnalezionego 50 złotowego banknotu robił taką słodką minkę, jego wzrok wtedy był taki jak mojej ukochanej babci, gdy podkładała mi batona do tornistra.

Boże jak ja się boję. Jest mi zimno w stopy. Czy tam jest ciepło? A jak telefon odbierze Joasia i ją tak zbluzgają, to jak ona to przeżyje? Ona jest w ciąży, której ci z windykacji nie widzą przez telefon. Co ja mam jej powiedzieć? Te kredyty brałam by spłacać raty tych poprzednich. Nic sobie nie kupowałam. Moja emerytura 800 złotowa plus męża pensyjka jakoś nam straczała. Po co ja dałam się namówić tej Dorocie? Ona tak zapewniała, że tak wszyscy robią. Ona już 9 lat jest pośrednikiem bankowym. To miało być takie proste, takie łatwe i normalne.

A dzisiaj 20 kredytów. 150 tys. zł. Jak to oddać? Jak mnie nie będzie to chyba od nich nie będą żądać spłaty? No nie, oni nic nie wiedzieli. Muszą im uwierzyć. Przecież oni nic nie wiedzieli. Ten sznur gryzie mnie w szyję, jeszcze trochę, jeszcze chwilę tak sobie postoję, usta mi tak drętwieją, ale co tam, jak myślę to nie muszę mówić. Tak mi ich szkoda. Oni byli tacy zawsze dla mnie dobrzy. A na święta to uskładali prawie dwieście złotych i kupili mi ten wymarzony bordowy sweter. Taki modny i ciepły. Szkoda, że go nie ubrałam. Nie! – dobrze, że go nie ubrałam, bo może nikt nie będzie go chciał. A tak to może Joasia go założy.

Tylko ja mu nic nie kupiłam na prezent. Obiecałam, że w przyszłym roku to mu kupię takie ciepłe rękawiczki, z barankiem i ze skóry. On tak lubi brązowy kolor. Czy powinnam się pomodlić? Tylko co tu Chrystusikowi powiedzieć? On przecież wie. Ja tak bardzo się boję. To tylko moment. Taki krótki moment…

Mężusiu najdroższy, Joasiu, ja tak bardzo was kocham. Tak bardzo. Nie gniewajcie się. Tak mocno chciałabym się do was teraz przytulić. Tak poczuć wasze dotknięcie. Poczuć wasze dłonie, przytulić się mężulku do twojej ukochanej twarzyczki takiej nawet nie ogolonej. Joasiu twój brzuszek to już on, malutki syneczek, a ten pajacyk co mu kupiłaś jest taki słodki. Zaczynają drżeć mi nogi. Zawsze miałam je słabe. Jeszcze trochę, jeszcze chwilę wytrzymajcie, ja jeszce chcę sobie postać i tak sobie pobyć. Nikt na mnie nie krzyczy. Jest tak bardzo cicho. Nie nie ustoję tak dłużej. MOŻE Z…”

Wpis ten z modlitwą, wnoszę w majestat śmierci Pani Krystyny z Wrocławia, która po zaciągnięciu – poprzez pośrednika kredytowego – panią Dorotę – 20 kredytów, odebrała sobie życie nie widząc możliwości spłacenia długu do banków.

=======================================================

 POZDRAWIAM PANA MARKA PODLECKIEGO Z KRAKOWA WŁAŚCICIELA TEGO BLOGA  I JEGO WSPÓLNIKA TADEUSZA KISIELA Z BYDGOSZCZY ADMINA

„ŚWIETNA ROBOTA – szybki kredyt za darmo !!! „

http://www.monitor-polski.pl/

64 thoughts on “jeśli nie poleje się krew zdrajców ulicami .. to NIEMA SPRAWIEDLIWOŚCI ANI … ani ..

 1. Panie Rambo! Ten list jest jak najbardziej autentyczny. Niestety Osoba, która go otrzymała i napisała ten tekst jest mi bardzo bliska. Polecam jeszcze „Zamarzniętą kolendę” i inne. Szukać na Interii.

  1. i tu jest problem Polska żeczywistość jest tak brutalna że dla niekturych nie wiarygodna

   większość Polaków reaguje dopiero wtedy jak sama na własnej skurce doświadcza zderzenia , i kółko się zamyka bo ci niedowiarkowie dotknieci wpadają w lament który jest nie wiarygodny dla innych i tak wadzunia wyłuskuje sobie po kolei pojedynczo lub małymi grupami przy cichym braku wiary w prawdziwosć cierpienia .

   „Gdy więc wszystkie sposoby ratunku upadły,

   Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.”

   tak tak …………..

    1. WIDZISZ taki staey jesteś a nie wiesz tylu zeczy o swoim kraju ….. a MOZE NIE CHCESZ WIEDZIEĆ

     WARTO BY BYŁO ZAPROSIĆ CIĘ W TAKIE MIEJSCE … wtedy zapewne stałbyś się bezbożnym socjałem – komuchem jak mizior

     WIEC MOZE LEPIEJ NIE .
     =======================
     Podziemna pakamera ma 12 metrów kwadratowych. Na noc – tych co mieli siłę dojść – przytula jak mateczka, niekiedy 20 i 30 bezdomnych. Poukładani wokół rur zalegają ściśnięci w objęciach traumatycznego strachu przed “minusem na polu”. Starzy bywalcy mają zarezerwowane miejsca pod rurą. Nowym, musi wystarczyć miejsce przy włazie. I tak są szczęśliwi, że w ogóle tu są. Panujący w klatce niewyobrażalny smród jest ich atutem broniącym przed SOK-istami.

     Zaglądają tu czasami, ale gdy poczują ten potworny odór moczu i zaropiałych ran szybko odchodzą wiedząc, że zareagowanie i decyzja o usunięciu mieszkańców w konsekwencji obróci się przeciwko nim, bo będą zmuszeni do ubabrania się podczas wynoszenia tych śmierdzieli z pomieszczenia. Lepiej o “lokatorach” nie wspominać w raporcie z przebiegu służby. Wszyscy wiedzą, a nikt nie wie.

     W pakamerze jest niepisany regulamin. Taki zwyczajowy, ludzki. Taki po Bożemu. Gdy lokator poczuje, że na niego przyszedł czas i ranek jest zbyt daleko, to zdejmuje z siebie co lepsze strzępy odzienia – oddając je współlokatorom – a sam wychodzi na zewnątrz kładąc się przy włazie. Oczekiwanie na zbawienną rękę Pana nie trwa aż tak długo. W tym czasie pobratymcy obowiązkowo i solidarnie intonują: “Gdy się Chrystus rodzi i na świat przychodzi, ciemna noc w jasnościach promienistych wschodzi. Aniołowie się radują, pod niebiosy wyśpiewują – Gloria Gloria Gloria – in excelsis Deo”.

     TO TEŻ PRAWDZIWA HISTORIA jedna z wielu tysiecy
     ==============================================================================

     1. Kto powiedział że nie wiem,sam to teraz napisałeś.Myślę że właśnie wtedy moja wiara jeszcze bardziej by się pogłębiła.
      Mylisz się w temacie wiary i to bardzo.

      1. chyba by ci opadła koparka jakbyśmy po wizycie tam udali sie do kurii i poprosili o rozmowę jak tym ludziom pomóc z pomocą koscioła

       STRACIŁ BY KOSCIUŁ następnego ……

       nie bedę ci tu wklejał arta z takiej rozmowy – bo powiesz że wymyślam i kłamie – a ja mam w …. czy mi wierzysz czy nie …

       A SKOŃCZYŁA SIĘ TAK – PAN SIĘ WEŹMIE DO ROBOTY RAZEM Z TYMI PASOŻYTAMI

       1. TAK TAK PANIE MISJONAŻ – ja widziałem tyle zeczy i byłem w tylu miejscach , ze za przeproszeniem na pańskie 4 życia po 100 lat by wystarczyło

        A CO DO PRZEKABACANIA MNIE TO – DOSWIADCZENIE UCZYNIŁO TO ŻE DZIŚ NIE JEST W STANIE KNAJPA MNIE ZDEPRAWOWAĆ A I KOSCIUŁ NAPRAWIĆ …. taki kosciuł

        WOLĘ ZATEM SIEDZIEĆ W KNAJPIE I MYSLEĆ O KOSCIELE – NIŻ JAK WIĘKSZOSĆ KATOLI NIEDZIELNYCH SIEDZIEĆ W KOSCIELE I MYŚLEĆ O KNAJPIE

        TO UCZCIWSZE

     2. Pisałem kiedyś na ten temat,podejście masz typowo Lewackie,znaleźć jeden przykład i opluć wszystkich za jego pomocą.
      Naprawdę „bardzo zdrowy tok rozumowania”

     3. Nie łap mnie za słówka,może lepiej by było gdybym napisał w tej formie „jeden” ale i tak wiesz o co chodzi.

     4. I nawet tutaj nie ma świętości.
      OSTRZEŻENIEW ostatnim czasie osoba podająca się za przedstawiciela Caritas AW próbuje telefonicznie przekonywać do przelewania środków na podane przez nią konto – rzekomo konto Caritas. Jest to oszukańczy proceder obliczony na wyłudzenie pieniędzy. Caritas AW nie ma z tą osobą ani z jej działaniami nic wspólnego i nigdy nie pozyskuje środków w ten sposób. Osoby pokrzywdzone i te, w stosunku do których podjęto próbę oszustwa, prosimy o składanie stosownych doniesień na policji.
      http://www.warszawa.caritas.pl/?nid=1160&lang=1

      1. TU CI WRZUCAM SAM ODSZUKAJ LINKI BO JAK JA ZAŁACZE TO POWIECIE ŻE JE SPROKUROWAŁEM

       słowo o Caritasie-Caritas dostaje na wszystko dofinansowanie z budżetu Nic za darmo, nic z serca.
       Kilka znaczących przykładów:
       – prowadzenie domu dla 20 bezdomnych przez 5 (słownie:pięć)dni w okresie Bożego Narodzenia przez katolickich pracowników kosztowało władze samorządowe 207 tysięcy złotych;
       – przewiezienie 50 upośledzonych dzieci na opłatek Caritasu diecezji Warszawsko- Praskiej kosztowało 120 tysięcy złotych;
       – ponad 120 tysięcy złotych kosztowały imprezy Caritasu Diecezji Warszawsko- Praskiej zatytułowanej „uczynki miłosierdzie – dzieciństwo bez przemocy”.
       W tym czasie fundacja „Synapsic”, która prowadzi profesjonalny ośrodek pomocy dla dziecku dotkniętych autyzmem, dostała 30 tysięcy.
       – adopcją zajmuję się oczywiście najlepiej Caritas diecezji już wspomnianej, więc w roku 2007 dostał prawie 200 tysięcy na sama promocję.
       Tymczasem profesjonaliści zajmujący się pomocą rodzicom adopcyjnym do lat 40 dostali 100 tysięcy na uporządkowanie swoich archiwów i na nic więcej.
       – KOMITET OBRONY PRAW DZIECKA zajmujący się wałęsającymi bez celu małolatami dostał na działalność 14 tysięcy, gdy siostrom zakonnym ze zgromadzenia od św. Wincentego a Paulo przekazano drobne 300 tysięcy.
       Warszawskie Caritasy na 10 parafialnych klubów łyknęły w 2007 roku 725 tysięcy.
       30 tysięcy zostało wydanych na msze święte organizowane przez Towarzystwo Śpiewacze przy parafii MB Nieustającej Pomocy.
       Dla porównania podam jeszcze jeden przykład, zimowisko organizowane przez Towarzystwo przyjaciół dzieci (40 maluchów) kosztowało 9 tysięcy złotych, natomiast dla 20 maluchów, ale organizowane przez proboszcza stołecznej parafii św. Szczepana łyknęło prawie 50 tysięcy.
       To jest tylko jeden samorząd, wyobraźcie sobie co się dzieje w całej Polsce.
       Pamiętajcie o tym katolicy, gdy Wy czy Wasze dzieci będą potrzebować jakiejkolwiek pomocy i usłyszycie, że nie ma pieniędzy.
       Każdy kij ma dwa końce i ten drugi obróci się przeciwko Wam.

     5. Każdy zostanie rozliczony za tego typu wałków,a gdzie?pomyśl!
      U mnie w parafii jest naprawdę bardzo mocna pomoc.(sam nie korzystam ale wiem to od sąsiadów z którymi jest jako taki kontakt)
      Tak więc,Ty coś tam wiesz i Ja też,szkoda tylko że jakikolwiek moje wypowiedzi na różne tematy,sprowadzasz od razu do ataku na Mnie i….
      Czy lepiej abym się nie odzywał?

      1. BO NIE GRASZ FER – tu piszesz a potem obsrywasz mnie wiesz gdzie i z kim

       zaprzestaniesz takich praktyk a i ja nie bedę sobie z leksza pokpiwał

     6. U Siebie możesz Mnie zbanować,ale to czy mam pisać gdzie indziej czy nie,zostaw do mojej decyzji 🙂

      1. nie wiem czy już sie skapnołeś – ale twój kolego jest chory umysłowo…

       tak prowadzi rozmowy …
       ===================
       zenobiusz powiedział/a
       Maj 18, 2012 @ 18:02
       0

       0

       Rate This

       “Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.”

       Wkleiłaś linka do strony,sądząc,że się z nią nie zapoznam,???
       Czy to jest Słowo Boże.To właśnie skomentowałem,.
       Weszłaś pod kłamliwym pretekstem,podsuwałaś kłamstwa,dalej kłamiesz.
       http://www.ulicaprosta.net/pl/index.php
       Czy jesteś w stanie to uczciwie rozważyć?”
       Na tym to polega,cichy syk węża.”

     7. No i co?
      Długo nie wytrzymałeś.
      Daj spokój.
      Szkoda że nie zamieściłeś całej konwersacji.

 2. to się musi ruszyć bo inaczej to bez sęsu – polacy nie są niewolnikami , w końcu się wkurwią

 3. siedząc sobie z boku , czytając i obserwując – to życie w polsce nie ma sęsu ani celu , trwa w zawieszeniu , na co czekamy – na zagładę? na samozagładę , sami się wykończymy , zęby na parapet i czekaj zejścia . wkurwia mnie to bo i tak jesteśmy jebani przez życie , a tu nic lepiej , jednym słowem mamy przejebano z dziada pradziada i nic tego nie zmieni

 4. I jeszcze jedno. Polacy biorą pożyczki na 3-5 tys. zł. Przecież to powinna być minimalna pensja. Takie pieniądze w normalnym kraju pożycza się od brata lub ojca i za tydzień oddaje. Po prostu koko spoko…

  1. Ja bym byl za emeyturami kobiety 55, mezczyzni 60 i tyle w temcie. Pytanie dlaczego? Przecietana dlugosz zycia eneryta w Polsce, to 4 lata( cztery lata). Wiec, po jaki chuj ten caly syf zwany ZUSem. Dziala on na zasadach mafijnych, tj. zmusza sie ludzi aby placili ZUS. Co zrobic? Omnac jesli sie da placaenue skladek i samemu odkladac,nie dla banku tylko odkladac w tzw.’ skarpetce’. Juz teraz ZUS jest zadluzony i grozi mu bankructwo. Panowie i panie z Pawlakiem zgadzam sie tylko w jednym: trzeba samemu odkladac i nie liczyc na ZUS glodowych emerytur w wyskokosci 20% – 25%. Powtarzam jescze raz ominac topiacy sie okret.

   1. Każdy obywatel ma prawo do ubezpieczeń społecznych. Ja, wskutek braku wiarygodności ubezpieczyciela (nie wierzę w doczekanie emerytury z FUS) i groźbę defraudacji mojego majątku postanowiłem z tego prawa skorzystać bez ZUS.

    W tym zakresie uznałem za słuszną i przyjąłem jako swoją argumentację przedsiębiorcy Grzegorza Sowy, który jako pierwszy wypowiedział umowę ZUSowi, dodając do tego własne argumenty.

    http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/60206,wypowiadam-umowe-zusowi

 5. Wierzyć mi się nie chce, ze ktoś mógłby przesłać obcej osobie list pożegnalny swojej matki. Rozumiem, że Pani Krystyna pisała go na kartce chwilę przed śmiercią, a potem córka Iwona przepisała go na komputerze?
  Faktem jednak jest, że lichwiarstwo codziennie kogoś doprowadza do samobójstwa. A już sam sposób ściągania długów, tj. zastraszanie, nachodzenie, ubliżanie itd. podchodzi pod znęcanie się psychiczne i jest na to niby odpowiedni artykuł. No ale biedak w Polsce praw nie ma, o czym świadczą chociażby pobicia a ostatnio podpalenia bezdomnych przez dzieci z tzw. dobrych domów.
  Udzielanie pożyczek to niezły biznes w Polsce. 2/3 Polaków nie ma oszczędności, żyje/wegetuje od wypłaty do wypłaty (o ile ma jakieś stałe źródło dochodu). W razie jakichś niespodziewanych wydatków, np. śmierć członka rodziny (koszt pogrzebu ok 10 tys zł) nie ma skąd tych pieniędzy wziąć i wtedy pojawia się Dorota, Zosia, Małgosia czy inna naciągaczka i oferuje szybką pożyczkę „tylko 9% bez dodatkowych kosztów”, z możliwością „wakacji kredytowych”. Wszystko w granicach prawa.

 6. z jednym się zgodze, nie ma sprawiedliwości na tym świecie…..
  a kto ich ma rozliczyć? skoro ludziom jest na reke aby zapierdzielac do 67 roku ż. za grosze?!!!

  http://fakty.interia.pl/polska/news/przygotowania-do-euro-2012-wykonane-w-stu-procentach,1798306
  „Niezbędne przygotowania do Euro 2012 zostały wykonane w stu procentach” – oświadczył dziś premier Donald Tusk.
  „Polacy mogą być dumni z tego, co osiągnęliśmy” – dodał

  jestem tak dumny ze…. zaczynam się zastanawiac nad biletem w jedną strone na madagaskar…… co za wstyd… a po euro to juz totalnie się z nas polaków bedą smiać…….
  ze nadal tolerujemy tych darmozjadów bez honoru i twarzy……

   1. Cokolwiek bierzesz w SWOJE ręce ,mizia > to natychmiast ubabrzesz.Czy dobrze rozumiem,że obciążasz Zena reklamowaniem ofert bankowych? Kiedy ty wreszcie zaczniesz rozumować racjonalnie.Podstawy psychologii człowieku!!Najprymitywniejsze podstawy wystarczą żeby oceniać ludzi trafniej niż ty to robisz.

    1. i znowu w rzywe oczy w obliczu wiedzy tych co czytaja KŁAMSTWO – wszyscy wiedzą , ze MAREK JEST WŁAŚCICIELEM

     TEGO BLOGA – BLOG JEST PRYWATNY – I WŁAŚCICIEL DECYDUJE JAKA REKLAMA PŁATNA SIĘ UKAŻE – na wordpress BYŁO INNACZEJ- jeśli portal by wstawiał reklamę WŁAŚCICIEL – DZIERŻAWCA STRONY nie ma wpływu –

     U MARKA TERAZ JEST – TAKA LUB INNA REKLAMA – WYBÓR ZALEŻY OD – MARKA !!!

     A TO ŻE ZENOBIUSZ TADEK KISIEL JEST TAM ADMINEM Z PEŁNYM DOSTĘPEM DO CENZUROWANIA TEŻ JEST WIADOME WSZYSTKIM

     takim pitoleniem mozesz oszukać kilku tu wchodzących od kilku dni !!!

     CZY WY POPROSTU NIE POTRAFICIE BYĆ ZWYCZAJNIE PRZYZWOITYMI LUDŹMI !!! ????

     JA WSZYSTKO ROZUMIĘ I WIEM ŻE PIENIADZE SĄ BARDZO WAŻNE

     ALE NA ……. NIE MOŻNA ROBIĆ DLA NICH WSZYSTKIEGO

     WSZYSCY ZNAMY 45 ARTYKÓŁÓW MARKA PODLECKIEGO NA TEMAT – BANKSTERÓW

     NO SAMA POWIEDZ JAK K…… WYGLĄDA STRONA MARKA ZNANEGO Z WALKI Z LICHWĄ – Z TAKĄ REKLAMĄ

     EWIDENTNIE FIRMY PARABANKOWEJ – czytaj OSZUSTÓW !!!!!

     1. KURWA MAĆ LUDZIE JAK WY CHCECIE BYĆ JAKO NARÓD POSTRZEGANI NORMALNIE !!!!!!

      TOŻ TO TO SAMO CO DZIŚ WAŁĘSA

      POSTULATY SOLIDARNOŚCI SPISANE NA DESCE – JEDEN Z NICH MÓWI – KOBIETY – ŻĄDZMY DLA KOBIET MOŻLIWOŚCI PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ W WIEKU LAT 50 !!!!

      A TERAZ KURWA TEN KMIOT MÓWI ŻE ZA RZĄDANIA ZWIĄZKU W SPRAWIE WIEKU 67 – ON BY SAM OSOBIŚCIE PAŁOWAŁ
      ============

      TO K…… JAK O WAŁESĘ CHODZI TO SWINIA

      JAK O MARKA – TEN SAM MECHANIZM – to ja jestem kurwą i kłamcą

      GRATULUJE – TO JEST TA KATOLICKA SPRAWIEDLIWOŚĆ ?????

     2. Mizia – TO BZDURA ! Zeno nie jest tam żadnym adminem ani cenzorem.To twoja autorska koncepcja i próbujesz do niej przekonać innych. Ale ja wiem lepiej! Bądź ty przyzwoity. A strona Marka – z reklamami czy bez ,to jego sprawa i jego odpowiedzialność.

      1. TAK MYŚLAŁEM ŁADNY SPOSÓB NA ŻYCIE – TO JAK JA ZOSTAŁ BYM BISKUPEM ZA PIENIADZE – TO TY BYŚ CMOKAŁA MNIE W RĘKĘ JAKO WIERNA KRK – ZNAJĄC MNIE Z PISANIA

       BO CO KOMZA NA GRZBIECIE ŚWIADCZYŁA BY ŻE KRYTYKA ZABRONIONA I SZACUN NALEŻNY 🙂

     3. I bardzo nie lubię, kiedy obnaszasz po blogach nazwisko Zena bo tak się składa,że ja też je noszę. Jesteś mało elegancki nawet wtedy GDY NIE MA KU TEMU POTRZEBY.Grubiaństwo i tyle.NIEUZASADNIONE > jassne?

      1. I TU KŁUCIŁ SIĘ NIE BEDE Z TOBĄ MASZ RACJE – i to jest ta różnica miedzy zenem a mną

       a robię to z premedytacją i specjalnie ponieważ uważam że nie mam powodów do stosowania pólułuwek kamuflujacych stan faktyczny

       już taki jestem jak komuś widać dupe to ja pisze ze widać dupe a nie koniec szlachetnych pleców

     4. Obsesyjnie nienawidzisz KRK – po prostu i wygląda to na zaawansowany stan. Twoje prawo ale nie interpretuj moich słów ani postawy wg.swoich kryteriów.We wszystkim co piszesz, masz m.więcej 40% racji. Reszta rozmywa się w zawiesinie nienawiści.Niestety ta zawiesina odciąga spojrzenie ludzi od tej czyściejszej wody.

      1. wcale nie – obsesyjnie nienawidze zboczeńców – i wcale nie muszą być w komzach , mogą być w togach , dresach , frakach
       W BREW POZOROM KTÓRE USIŁUJECIE LANSOWAĆ – MAM I 2 KOLEGÓW KSIEŻY ZE SZKOLNEJ ŁAWY

       jeden jest pazarnym hujem na pieniadze i temu reki nie podaje drugi paawie jak kołłontaj

       KS. ISAKOWICZ ZALESKI – WZÓR !!! CZŁOWIEKA KAPŁANA

       KOŚCIUŁ NIECH ISTNIEJE – ALE BEZ ŚWINTUCHÓW I ZŁODZIEJI !!!!!

       1. POZATYM JA NIE PISZĘ JAKIEGOŚ bloga nawracajacego – tylko opisuje stan jaki jest w okół to nie moja wina że

        NAZYWAM POLITYKÓW , KSIEŻY, SĘDZIÓW HUJAM – SKORO SĄ – NIE WSZYSCY ALE POKAŹNY PROCENT SZCZEGÓLNIE W KOŚCIELE

        NIE ŁATWIEJ ICH POPROSTU WYŻUCIĆ

     5. Może cię to zaskoczy ale kojarzysz mi się ze strusiem, któremu wmówili,że jest sokołem.Jesteś ofiarą manipulacji, jak większość tutejszych.

      1. PISZ JASNO I W PROST BEZ METAFORY – żeby było jasne dla innych – NO WKOŃCU WALNIJ TO CO CZUJESZ A NIE

       LUDZIE KIEDY WY NAUCZYCIE SIĘ ARTYKUOWAĆ GŁOŚNO JASNO I MERYTORYCZNIE O CO WAM CHODZI

       1. CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ BO SWIAT NAWET JESLI NAKŁONI UCHA W STRONĘ POLSKI NIE BEDZIE ROZSUPŁYWAŁ REBUSÓW I SKOMLEŃ WIERSZOWANYCH -inna mentalnosć

        SKOŃCZYĆ Z – BYCIA W POLITYCE POETAMI A W POEZJI POLITYKAMI

        to zniechęca i nuży odbiorce

     6. To prawda,deklarujesz nienawiść do zboczeńców ale DZIWNYM TRAFEM najbardziej w swoich krytykach eksponujesz księży.Wkładasz w te wrzaski o zboczonych kapłanach > więcej energii niż w pozostałe wrzaski.Po prostu WIEM i nie potrzebuję dowodów laboratoryjnych,że jesteś blisko ciemnej strony „mocy”.Sądzę,że inni ludzie też to widzą pomimo twoich starań żeby równoważyć potępianie kościoła-potępianiem innych obszarów nieprawidłowości.

      1. bo ksieża winni być arcy przykładem !!!!!! TAKA ICH POWINNOŚĆ – NIE UMI NIE DAJE RADY NIECH ODEJDZIE I NIE KOMPROMITUJE

       I NAWET JAKBY ODSZEDŁ I W CHWILI ODEJŚCIA POWIEDZIAŁ ŻE – MUSI ODEJSĆ BO NIE UMI W RYZACH UTRZYMAĆ SWYCH CHUCI

       nie wnikam jakich – sam bym mu rękę podał !!!!!!!

       PS. A W SPRAWIE TEJ REKLAMY TO ZEN POWINIEN MARKA UPOMNIEĆ -skoro są takimi przyjaciułmi

       ŻE TO NIE UCHODZI -i i zenowi bym pogratulował SZCZEŻE !!

     7. No,czy nazwanie kogoś strusiem to TAKA TRUDNA METAFORA? Tak czy siak – nie jesteś sobą .Jesteś w tej grupie ryzyka, której podziekują za pracę kopniakiem lub czymś gorszym.A wciąż przestrzegasz innych przed taką możliwością. Co do wyrażania się „dosłownie” to u ciebie przybiera to postać dość obelżywą więc wolę swoje czytelne metafory.

      1. OJ NIE GROŹ OGNIEM PIEKIELNYM – ja jestem niezależny finansowo i DLATEGO STAĆ MNIE JEST NA SZCZEROĆĆ

       W KAŻDEJ SPRAWIE !!!!!

       a niezależność ta nie jest zwiazana wogóle z tym krajem , tymi srodowiskami – nikomu za nic czapkować tu w polsce i umoczonym w polskie sprawy nie muszę

       WIEC ZNOWU BŁĄD – OBSESJA AGENTA -W POLSCE JEST AŻ ZABAWNA

       ==================
       A CZEMU SIE WTRYNIAM W POLSKIE SPRAWY BO NADAL JESTEM POLAKIEM I DENERWUJE MNIE BURDEL I NIEGODZIWOŚĆ POWSZECHNA W TYM KRAJU STEROWANA PRZEZ ŁAJDAKÓW , ZŁODZIEJI , ŚWINIE , ZDRAJCEÓ – I TP

     8. Owszem ,od księży wymaga się więcej.Nikt temu nie zaprzecza.Jasne,że za czytelne przestępstwo należy KAŻDEGO ukarać prawomocnym wyrokiem.Jednak prawomocny wyrok/ jakież te nasze sądy?/ to coś innego niż lincze blogowo-medialne.

      1. NIGDY W TYCH SPRAWACH NIE ZAMIESZCZAŁEM CHISTORYJEK Z PALCA SSANYCH

       ZAWSZE Z POWOŁANIEM SIE NA ŹRUDŁA SĄDOWE, PROKURATORSKIE , I INNE – ba których prawdziwości nikt nie negował nawet kościuł

       patrz zakładka pedofilia – oni mogę

 7. Megaprzekręt z morderstwami w tle. Kulisy sprzedaży stoczni w Gdańsku – zwarta kompilacja filmów Wincentego Komana poszerzona o relacje A.Gwiazdy i A.Walentynowicz. Szokujące szczegóły. Sprawa zamilczana przez media.

  1. coraz większa mnie zachodzi frustracja, jak patrze na ten cały burdel.
   cała ta antypolska hołota powinna zawisnąć na latarniach!
   całe to euro to podcieranie dupy polskim podatnikiem, by pokazać się i przypucować propagande sukcesu
   a co do bolka, po jego ostatnich słowach nie mozna miec juz zadnej wątpliwości.
   mam nadzieje, ze kiedy sypnie sie grecja, a w raz z nia i nasze finanse to będzie czas igrzysk, ale krwawych na wszystkich patałachach

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: