20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-76139 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

WAŁĘSA wzywa Tuska do KRWAWEJ ROZPRAWY z niepokornymi POLAKAMI

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Wałęsa wzywa Tuska: Przygotuj stosowne siły porządkowe 

CZYLI KRWI SIĘ ZACHCIAŁ GDAŃSKIM BANDYTOM ….

 Lech Wałęsa twierdzi, że polska demokracja przechodzi ciężką próbę. Dlatego wzywa prezydenta i premiera, by „nie pozwolili podpalić Polski” i przygotowali siły porządkowe do zaprowadzenia porządku.

 

 Apeluję do Prezydenta, Premiera i innych osób i struktur demokratycznego państwa, o przygotowanie stosownych sił porządkowych i gotowość do konkretnej i zgodnej z prawem odpowiedzi na te działania, które dziś mogą prowadzić nawet do fizycznej konfrontacji – napisał w specjalnym oświadczeniu Lech Wałęsa – informuje Polskie Radio.

Zdaniem Wałęsy polska demokracja przechodzi ciężką próbę. Tym razem organizuje się na ulicy wpłynięcie na zmianę decyzji administracyjnych, wydanych przez instytucję demokratycznego państwa. Ci, którzy nie potrafią korzystać z zasad demokratycznego dialogu i na co dzień posługują się inwektywami i oszczerstwami, poprzez marsze i rozchwianie emocji tłumu, wprowadzanego w fanatyczny trans, próbują załatwiać swoje partykularne interesy, w tym interesy finansowe i polityczne – stwierdza były prezydent.

Wałęsa wzywa Tuska, by nie pozwolił podpalić Polski. Jego zdaniem przeciwnicy premiera opluwają instytucję państwa. Dlatego też ma nadzieję, że nie będzie musiał znów walczyć o wolną Polskę

Źródło: Polskie Radio

 

================

CÓŻ MOGĘ DODAĆ – A JAK NAJBARDZIEJ I Z RADOŚCIĄ !!!

=================

TO BĘDZIE KREW W GIGANTYCZNYM PROCENCIE HOŁOTY POOKRĄGŁOSTOŁOWEJ 

NIEWIEM CZY ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ ,ŻE Z NIMI NIKT NIE BĘDZIE ROZMAWIAŁ OKRĄGŁOSTOŁOWAŁ POPIJAŁ WÓDKĘ

BĘDĄ DYNDAĆ I ZALEGAĆ DOŁY W LASACH

 

I NIE BĘDZIE LITOŚCI DLA SKURWYSYNÓW !!!!!!!!!!!!!!!

 

SPEŁNIA SIĘ MODLITWA WIESZCZA , CHMM PO RAZ KOLEJNY  

======================================================

DODAM TYLKO TYLE ,ŻE W MOMENCIE ROZPOCZĘCIA NA TERETORIUM POLSKI PRZYBĘDZIE KILKA TYSIĘCY POLSKICH PATRYJOTÓW !!!

WYSOKO KWALIFIKOWANYCH FACHOWCÓW , KTÓRZY BĘDĄ NA WAGĘ PLATYNY !!!!!!!!!

GŁOWA DO GÓRY !!!! 

==================

20 LETNIE RZĄDY TYCH KRYMINALISTÓW „ELYT” III R.P – KOSZTOWAŁY

ŻYCIE 170 000 POLAKÓW KTÓRZY Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH POPEŁNILI SAMOBÓJSTWA !!!

to są oficjalne dane statystychne sądowo-policyjne !!!!!! 

 

 

52 thoughts on “WAŁĘSA wzywa Tuska do KRWAWEJ ROZPRAWY z niepokornymi POLAKAMI

  1. ten film niemieckiej stacji bild.de jest chyba największym dowodem na to ,że samolot był cały i nie ma innych takich….

 1. Czy to był zamach? Tajemnicze śledztwo polskich naukowców
  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/388016,tajemnicze-sledztwo-polskich-naukowcow-czy-katastrofa-smolenska-to-byl-zamach.html
  2012-04-21 | Ostatnia aktualizacja: 11:19 | Komentarze: 123 | skomentuj
  Badania podjęli na własną rękę. Korzystając z dostępnych materiałów, chcą wyjaśnić, co tak naprawdę doprowadziło do tragedii. – Badamy ten materiał, który jest nam dostępny. Ale nie zależy nam na rozgłosie w mediach. Dlatego będziemy informować opinię publiczną dopiero po zakończeniu prac – przyznaje w rozmowie z „Faktem” prof. Marek Czachor z Katedry Fizyki Teoretycznej i Informatyki Kwantowej Politechniki Gdańskiej.

  Już wcześniej szef Polskiej Akademii Nauk prof. Michał Kleiber apelował, by badaniem katastrofy zajęła się niezależna grupa uczonych.

  1. A JA DODAM OD SIEBIE 54 PROSTYCH PYTAŃ –

   1.czy prawdą jest , że system naprowadzania lotu Mobile Microwave Landing System (MMLS ) był zamontowany na lotnisku w Smoleńsku 7 kwietnia , w czasie wizyty premierów Putina i Tuska , a następnie zdemontowany ?
   2.czy prawdziwa jest informacja , że system Terrain Awareness and Warning System (TAWS) , ostrzegający pilota przed zbyt niskim lotem ,który zamontowany był w prezydenckim TU-154M , jest praktycznie niezawodny ( jeżeli działa prawidłowo i nie jest zakłócany lub zablokowany ) od 1990 nie było wypadków spowodowanych z tego powodu . Producent TAWS prowadzi swoje dochodzenie . Czy coś już wiemy o jego wynikach ? Czy wiemy coś o wynikach wizyty przedstawicieli MKL u producenta TAWS i systemu nawigacji satelitarnej GNSS w USA ?
   3.Zainstalowany w samolocie radarowy miernik wysokości RW-5M ma dokładność pomiaru 0,8m i zakres 750m . Czy działał prawidłowo ?
   4.kto i dlaczego wkręcał ( lub wykręcał ) żarówki w oświetleniu lotniska ? takie zdjęcia wykonał zaraz po katastrofie Siergiej Serebro z „Głosu Witebska” . Czy w czasie wizyty Putina i Tuska oświetlenie działało prawidłowo ? S. Serebro zauważył też , że „3 godziny po katastrofie wojskowi przeciągają tamtędy kabel”. Ukraińscy dziennikarze sfotografowali również inne lotniskowe lampy – nie świeciły
   5.dlaczego kancelaria premiera przydzieliła prezydentowi , dowódcom WP i szefom centralnych instytucji państwowych jeden samolot na lot do Smoleńska ?
   6.Pierwsze informacje mówiły , że nie było sekcji zwłok . Później okazało się , że Rosjanie zrobili sekcje , nie informując rodzin ofiar . Protokoły sekcji , do których dotarła Rzeczpospolita , nie wspominają o obecności polskich prokuratorów przy tych czynnościach (http://www.rp.pl/artykul/182403,471102_Dziwne_wnioski_z_sekcji.html) . O takiej obecności zapewniał premier Tusk . Jako godzinę śmierci podano 10.50 (czyli 8.50 czasu polskiego) .Skąd wynika ta godzina ? Czy polscy śledczy byli obecni przy sekcjach ?
   7.dlaczego , chociaż umowa polsko-rosyjska z 7 lipca 1993 przewiduje możliwość prowadzenia wspólnego śledztwa po tej katastrofie , polskie władze nie podjęły działań w tej sprawie i biernie przyjęły rosyjska decyzję , że to Rosjanie będą gospodarzem śledztwa ? Wg. Rzeczpospolitej MON i MSZ mogły nie poinformować premiera 10.04 o tej umowie http://www.rp.pl/artykul/472614_Spor_o_umowe_z_Rosja_.html
   J. Saryusz-Wolski w programie B. Wildsteina 1.05 powiedział , że „nie zgłasza się wniosków , jeżeli przewiduje się możliwość odmowy” , czyli innymi słowy rząd polski nie podjął próby przejęcia śledztwa , bo obawiał się , że Rosjanie odmówią .
   8.dlaczego rząd polski odrzucił ( wypowiedź P. Grasia 23.04 ) możliwość powołania międzynarodowej komisji badającej te katastrofę ? Taką możliwość dopuszcza prawo międzynarodowe . W 2008 rozbił się na Białorusi prywatny rosyjski samolot Hawker BAE125 , gdzie zginęło 5 Rosjan. Powołano wtedy międzynarodową komisję śledczą . P. Graś stwierdził że „nie bardzo rozumie sens powołania takiej komisji”
   9.o co konkretnie zwróciła się strona polska do Rosjan ? Nie wiadomo . Rosjanie bezpośrednio po katastrofie wydawali się otwarci na propozycje polskie . Czy strona polska wzięła to pod uwagę ?
   10.dlaczego rzeczy osobiste Prezydenta , dowódców WP i szefa BBN zostały przekazane Polakom przez Rosjan dopiero tydzień po katastrofie ? W tym np. telefony prezydenta , szefa sztabu WP
   i szefa BBN oraz laptopy ? Co robili Rosjanie przez tydzień z tymi urządzeniami ? Jak powiedział gen. Polko w TVP do skopiowania zawartości telefonów i laptopów wystarczy kilka minut . Zawartość jest nieporównanie cenniejsza niż same urządzenia . Jak podkreślił Polko rosyjskie służby są profesjonalne i nie mogły nie skorzystać z takiej okazji , niezależnie od okoliczności .
   11.Informacje zawarte w tych urządzeniach były najprawdopodobniej również tajemnicami NATOwskimi . Czy rząd Polski zwrócił się w tej sprawie o pomoc do NATO ?
   12.Co się stało z urządzeniami szyfrującymi , które prawdopodobnie były na pokładzie ?
   13.czy prawdą jest informacja , że samolot prezydenta Kaczyńskiego miał niższą rangę niż samolot premiera Tuska 3 dni wcześniej i , w związku z tym procedury oraz standardy bezpieczeństwa były niższe ? Szef BOR gen. Janicki powiedział , że była to wizyta nieoficjalna Jeżeli tak było to tym bardziej na stronie polskiej spoczywała większa odpowiedzialność za przygotowanie i bezpieczeństwo tego lotu . Czy lotnisko w Smoleńsku zostało sprawdzone przez polskie służby ? I jak traktować wypowiedź gen. Janickiego dla radia ZET 29.04 , że o tym „kto dokładnie znajduje się na pokładzie Tu-154M dowiedział się już po katastrofie”
   14.w rezultacie Rosjanie traktowali ten lot jako cywilny , a Polacy jako wojskowy . Kto po stronie polskiej odpowiadał za przekazanie Rosjanom informacji o charakterze lotu ?
   15.w Smoleńsku nie było też Żandarmerii Wojskowej do ochrony dowództwa WP . Dlaczego ?
   16.dlaczego Rosjanom potrzeba minimum 5 tygodni do zbadania czarnych skrzynek i przekazania ich Polakom ? Dlaczego ma być przekazany prawdopodobnie jedynie zapis czarnych skrzynek a nie same urządzenia ? Przecież to jest własność państwa polskiego ! Przywłaszczenie skrzynek przez Rosjan jest skandalem . Co na to polskie władze ? Czy polscy śledczy mają bieżący wgląd w badania rejestratorów i dostęp do wszystkich czynności ? Prof. Hołyst w TVP1 w dniu 07.05 stwierdził , że wyniki badań czarnych skrzynek powinny trwać o wiele krócej .
   17.dlaczego Rosjanie “zabezpieczyli” dokumenty i nagrania rozmów z polskiego Jaka-40 , który wylądował wcześniej w Smoleńsku ? Ten samolot to własność państwa polskiego . Co na to polskie władze ?
   18.jakie wyniki dała analiza amatorskiego filmu trwającego 1.24min , który pojawił się w internecie , a na którym słychać m.in. odgłosy przypominające strzały ? Poza tym widać postaci na kadłubie wraku i głosy .Płk. Artymiak z Prokuratury Wojskowej powiedział w radiu ZET , że nie wolno tego bagatelizować .Film był emitowany w rosyjskich TV z zaznaczeniem , że to pierwsze zdjęcia z miejsca katastrofy.
   19.w jakim celu i na jakiej podstawie Rosjanie rekwirowali po katastrofie dziennikarzom nagrania i kamery ? Czy je zwrócili ?
   20.kto personalnie odpowiadał na lotnisku w Smoleńsku za kontrolę lotów ? Czy była to miejscowa ekipa czy z zewnątrz ? Jedyny z kontrolerów , który wypowiadał się publicznie , P. Plusnin powiedział , że „Polacy słabo mówili po rosyjsku i nie rozumieli podawanych cyfr” . Dawny dowódca mjr. Protasiuka temu zaprzecza i potwierdza , że doskonale znał on rosyjski (/2010-04-16-katastrofa-samolotu-tu-154-rozmowa-z-kotrolerem-lotu.html)
   21.ten samolot był kilka miesięcy przed katastrofą remontowany w Rosji . Czy jest pełna dokumentacja tego remontu ? Czy po powrocie z Rosji został sprawdzony przez polskie służby ?
   22.W pobliżu miejsca katastrofy , na lotnisku w Smoleńsku nie było karetek . Czy to prawda ?
   23. w czasie katastrofy w przestrzeni lotniczej w pobliżu Smoleńska były , wg. niektórych relacji ,
   2 samoloty : białoruski i rosyjski . Czy to prawda ? Jakie to były samoloty ?
   24.prof. Staniszkis pisze na swoim blogu , że zaraz po katastrofie zaginął laptop A. Szczygło z jego biura w Warszawie . Biuro było przeszukane przez ABW.Czy to jest wyjaśniane przez prokuraturę ?
   25.ABW weszła do pokojów ofiar w hotelu sejmowym oficjalnie w celu pobrania DNA do identyfikacji . Tymczasem córka Z. Wassermanna stwierdziła w Wiadomościach TVP1 23.04 , że po jej przylocie do Rosji pobierano od niej DNA ponownie ( do sprawdzenia na stronie : http://www.smolensk-2010.pl ) .
   26.Małgorzata Wassermann ( prawnik ) i Andrzej Melak zrócili uwagę na budzące wątpliwości przygotowanie merytoryczne rosyjskich śledczych i przypadki wprowadzania rodzin ofiar w błąd . (http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100504&typ=po&id=po21.txt)
   27.dlaczego J. Kaczyński , chociaż jego samolot wylądował 10 kwietnia wieczorem w Witebsku godzinę wcześniej niż samolot z premierem Tuskiem dotarł do Smoleńska po premierze ? Konwój z D. Tuskiem wyprzedził ich po drodze .Rzecznik MSZ P.Paszkowski odmówił komentarza .
   28.urządzenie ostrzegawcze EGPWS zainstalowane w TU-154M mogło otrzymać zakłócony sygnał GPS co doprowadziło do błędnego odczytania pozycji horyzontalnej samolotu :160m różnicy (artykuł o zakłócaniu sygnału GPS tutaj :http://www.heise.de/tr/artikel/Der-GPS-Hack-275686.html ) Czy to jest badane ?
   29.miejsce katastrofy nie zostało przez Rosjan właściwie zabezpieczone . Dowodzi tego np. korespondencja Nica Robertsona z CNN zrobiona w dzień po katastrofie . Widać tam dziennikarza i przygodnych ludzi , bez problemu poruszających się między fragmentami wraku . Każdy mógł zabrać dowód z katastrofy . Link do tej korespondencji tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=ByQnbPfifBk . Czy polskie władze mają świadomość tego zaniedbania i co zrobiły w tej sprawie ?
   30.Relacje grupy Polaków , która była na miejscu katastrofy 02.05 bezsprzecznie potwierdziły , że miejsce nie było w żaden sposób zabezpieczone . Polacy bez trudu zebrali wiele pozostałości po katastrofie : paszport , kolczyk , fragmenty ubrań , fragmenty samolotu. Wszystko to ponad 3 tygodnie po katastrofie .Świadkowie mówią o osobach , które zbierały pozostałości do reklamówek . Proponowano też Polakom sprzedaż fragmentów z katastrofy. http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100507&typ=po&id=po41.txt
   Czy polski rząd i ambasada w Moskwie wiedziała o tej sytuacji ? I jakie działania podjęła ? Czy teraz podjęto działania w celu odzyskania tych pozostałości ? I jak traktować wypowiedź min. Kopacz , że miejsce katastrofy zostało dokładnie sprawdzone do głębokości 1 metra i przesiane przez sita ?
   31.Tydzień po katastrofie była w Smoleńsku była tam grupa z Gniezna , która również stwierdziła brak zabezpieczenia terenu katastrofy . Poinformowali o tym Min. Sprawiedliwości. Czy MS podjęło jakieś działania po tej informacji ?
   32.R. Dzięciołowski , który był w Smoleńsku 2.05 potwierdził również znalezienie ludzkich szczątków . Nie zabezpiecznie miejsca , które jest wielkim cmentarzem to profanacja i coś , co nie mieści się w polskiej kulturze . Jak w tym kontekście rozumieć słowa B. Komorowskiego , że „to nie jest wielki problem” ?
   33. agencja Reutera donosiła zaraz po katastrofie , że 3 osoby przeżyły , są ciężko ranne i są
   przewożone do szpitala . Jakie było źródło tej informacji ?
   34. informacje o problemach technicznych TU-154M powtarzały się od lat , jednak zaraz po katastrofie Rosjanie wykluczyli awarię samolotu . Dlaczego polska strona przyjęła to zapewnienie bezwarunkowo ?
   35. Hipoteza o meaconingu ( przechwytywanie i ponowne odgrywanie sygnałów nawigacyjnych na tych samych falach ) jako przyczynie katastrofy została wykluczona na samym początku śledztwa . Rosjanie byli specjalistami od wojny elektronicznej , w okresie zimnej wojny USA straciły z tego powodu prawdopodobnie 70 maszyn (www.tygodniksolidarnosc.com/2010/17/7d.htm)
   36.dowódca 36. Specjalnego Pułku Ryszard Raczyński nie posiada uprawnień do pilotowania TU-154M . A to właśnie dowódca , zdaniem T. Hypkiego z krajowej Rady Lotnictwa powinien pilotować samolot z głową państwa . Kto za to odpowiada ?
   37.czy rzeczywiście układ radiolatarnii (MDB)na lotnisku w Smoleńsku był niestandardowy ( dalsza radiolatarnia w odległości 6km od pasa zamiast 4km ) ? Czy piloci o tym wiedzieli ?
   38. Szef Komisji badania Wypadków Lotniczych Edmund Klich stwierdził , że „Polska jest tylko petentem” w tym śledztwie . Co to konkretnie znaczy i dlaczego polski rząd nadal zachowuje zadziwiający spokój ?
   39.E. Klich , występując 6.05 przed sejmową Komisją Infrastruktury stwierdził , że Rosjanie oraz on sam znają już przebieg katastrofy , ale nie może tych wiadomości ujawnić do momentu zakończenia śledztwa przez MKL . A to może trwać wiele miesięcy . Czy Polacy mają bezradnie czekać ?
   40.Ale jak Rosjanie byli w stanie dojść do wniosków , co do katastrofy , jeżeli dowody nie zostaly zabezpieczone ? Red. Sakiewicz zaprezentował np. 06.05 w TVP1 urządzenie do wypuszczania podwozia z rozbitego Tu-154
   41.E. Klich ujawnił również 6.05 , że nawet rosyjska prokuratura nie ma kontroli nad dokumentacją i dowodami . Jest ono w gestii Międzynarodowej Komisji Lotniczej (MKL) , która jest ciałem powstałym po rozpadzie ZSRR i składa się z przedstawicieli państw , które powstały z byłych republik .
   42.dlaczego przez ponad tydzień podawano godzinę katastrofy jako 8.56 , podczas gdy
   ( najprawdopodobniej ) było to kilkanaście minut wcześniej ? W. Bater w Polsat News 10.04 o 18.55 mówił , że „informację otrzymał telefonicznie o 8.40 , czyli praktycznie 4 minuty po katastrofie”.
   Linia energetyczna została zerwana o 8.39.54 . Min. Szojgu w raporcie dla W. Putina 10.04 powiedział , że samolot zniknął z radarów o 10.50 ( czyli 8.50 czasu polskiego ) . Skąd te 10 minut różnicy ?
   GW na swojej stronie internetowej pierwszą informację opublikowała o 8.38 (/2010-04-26-gdzie-byl-tupolew-przez-30-minut.html)
   43.na lotnisku musiała być grupa osób z Polski oczekująca na samolot ( dyplomaci , kierowcy , ochrona ) . Oni byli jednymi z pierwszych i bezpośrednich świadków . Dlaczego nie pojawiły
   się żadne relacje tych osób ? Co słyszeli lub widzieli ?
   44.lista pasażerów samolotu krążyła wśród dziennikarzy już kilka dni przed lotem . Była to
   absolutnie nietypowa i niedopuszczalna sprawa . Jak do tego doszło i kto udostępnił listę ?
   45.za zabezpieczenie miejsca lądowania samolotu odpowiadał BOR . Ilu funkcjonariuszy było w Smoleńsku ( niepotwierdzone informacje mówią , że zaledwie dwóch ) , czy sprawdzili przed przylotem pas startowy , wieżę kontrolną i wyposażenie lotniska ?
   46.Jeżeli to była wizyta nieoficjalna , to czy polski MSZ i kancelaria premiera , która odpowiadała za lot , poinformowały Rosjan oficjalnie kto jest na pokładzie ,w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jej zabezpieczenia ? Czy prawdą jest , że status wizyty z oficjalnej na nieoficjalną zmienił Min. Arabski ?
   47.Piloci latający na Tu-154 zwracają uwagę , że dotychczasowe informacje wskazują , że pod koniec lotu samolot mógł być niesterowalny , skala zniszczeń wskazuje na prawdopodobieństwo awarii w powietrzu i spadania (http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100430&typ=po&id=po01.txt)
   48.Na jakiej podstawie min. Sikorski , w wywiadzie dla CNN 29.04 wykluczył zamach terrorystyczny , chociaż nie ma jeszcze nawet wstępnych wyników śledztwa ?
   49.Krótko przed katastrofą Tu-154 próbował lądować w Smoleńsku rosyjski Ił-76 . Wg . W. Cegielskiego z TVP Ił-76 prawie dotknął pasa ale jednak nie udało się wylądować i odleciał . Co o tym wiadomo ? Dlaczego Ił nie mógł wylądować ? Są też relacje wskazujące , że Ił podchodził do lądowania w tym samym czasie co Tu-154 (http://tommy.lee.salon24.pl/174185,il-76-i-godzina-katastrofy-w-smolensku ) . W internecie pojawiło się też zdjęcie dwóch drzew rosnących blisko siebie , których korony zostały ścięte pod rożnym kątem : nie mogły być więc uszkodzone przez ten sam samolot .
   50.Linia energetyczna została przerwana o 08.39.54 a czarna skrzynka Tu-154 przestała działać o 08.41.00 . Może to Ił zerwal linię , podchodząc do lądowania bezpośrednio przed Tu ?
   51.Lądowanie 2 dużych maszyn w krótkim odstępie czasu stwarzało niebezpieczeństwo kolizji lub turbulencji groźnej dla drugiego samolotu . Czy załoga tego Iła została przesłuchana w obecności Polaków ? Czy zbadano czarne skrzynki Iła ?
   52.Barbara Włodarczyk w korespondencji na żywo krótko po katastrofie wspomina „krążący dwie godziny samolot” (http://www.youtube.com/watch?v=6840MizeWdw) . Czy to był ten Ił ? I co tam robił ? A może to inny samolot ?
   53.Czy przeanalizowano już NATOwskie zdjęcia satelitarne lotniska w Smoleńsku , o które wystąpiła Polska ? Czy są dostępne zdjęcia z momentu katastrofy ? I jak ma się do tego wypowiedź min. Klicha , że ( zdjęcia ) „nie bardzo wie co to miałoby dać ?”
   54.Centrum Hydrometeorologii Sił Zbrojnych (CHSZ ) nie przekazało pilotom aktualnych informacji o warunkach w Smoleńsku , mimo , że ta informacja była alarmująca . Dlaczego ?

    1. [0:34]”Zbyszek…”[0:36][niezrozumiale]” co tam się dzieje?…”[pada odpowiedź po rosyjsku] [0:40]” Zbyszek”[drugi raz] Załoga żyje.. [0:42] halo? [0:45] raz raz… raz raz [albo fonetycznie „ramza” albo „raz za”, „wamza” chodzi o jakąś komendę w łączności radiowej; mówi to ten sam strażak z radiem w ręku, którego widać na końcu w kadrze, jak jedną ręką podnosi wąż strażacki] .

     Do analizy wykorzystałem program Magix Audio Cleaning Lab 15 Deluxe. Podniosłem krzywą dźwięku tylko dla interesujących odgłosów i tych wypowiedzi, które padają w języku polskim. Szczególny wkład w opublikowanie przeze mnie tego oczyszczonego nagrania ma bloger OHV (w jego interpretacji „Zbyszek” i „załoga żyje”).

     1. Większość wie lub czuje to,i co-DUPA BLADA dokąd te prostytutki żądzą.
      Wierzę w to że w końcu sprawiedliwość ich dopadnie w taki czy inny sposób.

     2. Po dzisiejszym marszu te głąby zaczną trzęść dupami,Ten Wpierdol Od Narodu Nadchodzi Wielkimi Krokami.
      Dlatego niszczony i napadany jest Kościół w Polsce bo zawsze wokół niego ludzie byli w stanie się podnosić z popiołów.

      1. BŁAD W MYŚLENIU ALE NIE TY JEDEN JESTEŚ OSZUKIWANY SĄ WAS W POLSCE MILIONY – dziś nie robię darmowych wykładów

       może jutro ci wyłuszcze o co chodzi z tym kościołem tak na serio – i dlaczego ….

      1. A JA MAM W DUPIE CZY KTOŚ JEST PEDAŁEM PRYWATNIE – JESLI MNIE I OTOCZENIA NIE EPATUJE , PROPAGUJE – ŁAMIE PRAWO

       to jest moze nawet lepszym człowiekiem niż ty

  2. taaa i znowu ktoś powie „panowie nie mozemy tego oficjalnie powiedziec!, lepiej będzie dla nas, aby pozostac przy wersji iz w rosji rosną pancerne brzozy twardze od polskich dębów..”
   ewentualnie -mozemy powiedziec prawde co wyszło i tak wezmą nas za oszołomów i wariatów tworców teorii spiskowej…..

 2. Taka ciekawostka kim byl ZENOBIUSZ…

  Józef Bizoń 21 Kwiecień 2012 o 10:30 am
  Szubert to mój wspólnik powiadasz – Kłamco i krętaczu przebrzydły.
  Za takie teksty AS dostawał ode mnie tęgie baty. Za co nazwał mnie wyznawcą jahwizmu, no i jeszcze parę innych epitetów poleciało pod moim adresem w stylu wyżej przytoczonym przez Zenobiusza.
  Rozumiem, że to Zenobiusza pozostałość po sposobie prowadzenia śledztw jako prokuratora wojskowego z czasów PRL.
  Szukacie jak by mi tu gębę przyprawić zamiast odnieść się merytorycznie do materiału prezentowanego na mojej witrynie http://jozefbizon.wordpress.com.
  Proszę wskazać co na tej witrynie jest niezgodne z prawdą.

  1. NO !! -pisałem ze ma lewą przeszłość to mi nie wierzono , a ja dodam że po drodze był ten pan nie tylko cynglem prlowskiej administracji , tw, oraz świadkiem jehowy, potem od jakichś 12 lat katolem – neofitą

   MA CHŁOP NOSA DO PEŁNEGO KORYTA -myślę że wcielenie gorliwego katola też pożuci moze dla islamu lub szyntoizmu – zależy co lepiej się będzie opłacało

   WIEC PRZY ZENIE NUDZIĆ SIĘ NIE BĘDZIEMY – 🙂

   kiedyś pisał że tylko krowa nie zmienia pogladów – FAJNY WYKRET NA FRUWANIE JAK SZMATA NA WIETRZE JEDYNIE SŁUSZNYCH IDEOLOGII SOWICIE NADRADZANYCH

   1. powoli wychodzi szydło z wora!!! co spostrzegawczy chyba zauwazyli jakie metody stosuje zen….. jak się niema kontr argumentow to trzeba osmieszyc nazwac agentem, judaistą, trollem……..antypolakiem i powoływac sie na religię, odwracac kota ogonem, oraz sprawiac wrazenie ze ma się zawsze racje….. to działa! ale tylko na tych co maja klapki na oczach….
    a jaką miał przeszłosc to sam pisał, czasem mu się wymskło co nieco….. 🙂

  1. Wałęsa wzywa Tuska!- wałęsa nie jest głupi i wie ze jakl dojdzie do rewolty to bolkowi się dostanie… nawet jak to bedzie tylko rykoszet to dostanie i to zdrowo! dlatego apeluje do von 2ska , jemu nie chodzi o polske i polakow ale o swoją dupe i „dobre imię” ktore po rewolcie będzie warte tyle co psia kupa…… Jego mit peknie jak banka mydlana….

   1. Bardzo milo sie czyta to co piszesz MIZIA w imieniu prawdziwych Polakow.
    Pozdro.
    13:50, 21.04.2012 /RMF FM
    Kaczyński: Tusk łże, bo od tego zależy jego życie i wolność
    SZEF PIS KOLEJNY RAZ OSKARŻA PREMIERA
    (skrot)
    Do Katynia prezydent z premierem mógł pojechać razem, ale „Tusk tego nie chciał” – stwierdził Jarosław Kaczyński, obarczając premiera winą za katastrofę smoleńską. – Donald Tusk od tej odpowiedzialności nie ucieknie, chociaż (…) będzie łgał tak, jak łże. Po prostu dlatego, że to jest kwestia już nie tylko jego kariery politycznej, a jego życia, być może jego wolności, być może całego jego losu – przekonywał w rozmowie z RMF FM szef PiS.
    Tusk podjął grę rozpoczętą przez Putina

    Kaczyński podkreślił, że to premier Rosji Władimir Putin podjął grę przeciwko prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. Natomiast Tusk „zamiast tę grę odrzucić (…), z chęcią ją przyjął”. – Taka jest prawda i Donald Tusk przed tą prawdą nie ucieknie – uważa prezes PiS.

    Zdaniem byłego premiera, Donald Tusk podejmując wojnę z ówczesnym prezydentem, miał za sobą „potężny przemysł pogardy”. – Ta śmierć, nie tylko Lecha Kaczyńskiego, ale jeszcze 95 innych osób, to był wynik tej wojny. Od tego się nie ucieknie i Donald Tusk od tej odpowiedzialności z całą pewnością nigdzie nie ucieknie, chociaż on się do tego oczywiście nie może przyznać i będzie łgał tak, jak łże. Po prostu dlatego, że to jest kwestia już nie tylko jego kariery politycznej, a jego życia, być może jego wolności, być może całego jego losu – mówił w sobotę brat zmarłego prezydenta.

    Na pytanie, co zrobiłby w sprawie odzyskania wraku Tu-154 na miejscu premiera, Jarosław Kaczyński odpowiedział: – Po pierwsze, skierowałbym bardzo zdecydowane żądanie jego zwrotu, a jeżeli to by nie nastąpiło, natychmiast wystąpiłbym z procesem przed Trybunałem Haskim o zwrot.
    http://www.tvn24.pl/-1,1742208,0,1,kaczynski-tusk-lze–bo-od-tego-zalezy-jego-zycie-i-wolnosc,wiadomosc.html

    1. kurwa mać – przecież – pierwsza wypowiedź – to otwarta groźba powieszenia tuska za jajca bądź wbicia go na pal.
     i taka groźba pada z ust polityka tzw „opozycji”. oni wiedzą, że zawisną, więc chcą wywołać jak największą nienawiść po obu stronach – by zaprowadzić w Polsce piekło!

    2. Mizia, jeszcze obserwacja psychologiczna. jeśli by politycy w kurwidole III RP wiedzieli, że przecież przed nimi lata stabilności i dojenia leszczy – TO NIE POSTĘPOWALI BY TAK, ŻE JEDNE I DRUGIE SŁOWA PROWADZIŁYBY DO WZROSTU AGRESJI, POLARYZACJI, EMOCJI. PO PROSTU WZIĘLI BY KACZORA POD SĄD I SKAZALI JAK LEPPERA BĄDŹ WJEBALI TAKĄ GRZYWNĘ, ŻE BY SIĘ ZESRAŁ A NIE ZAPŁACIŁ.

     ———————————-

     a teraz – WSZYSCY SIĘ PRZERZUCAJĄ GROŹBAMI, WSZYSCY DOPROWADZAJĄ DO EMOCJI TŁUM – CHCĄC GO WCIĄGNĄĆ W TO PIEKŁO. A NA FORACH DYSKUSYJNYCH – ZOBACZ – ARGUMENTY JAK Z RYNSZTOKA, PUSZCZAJĄ JUŻ WSZYSTKO.
     tylko dziwnym trafem nie puścili moich dwóch komentarzy, że oba obozy władzy (PO i PiS) razem dążą do wojny domowej. blokady tam, na onecie, nie mam, a ustawiłem sobie opcje raportowania na mail.

     1. no i co myślą że śą nietykalni , ze ludzie się poszarpią a im nic – KEFIR CHCĄ WOJNY BĘDĄ JĄ MIELI Z DOŚWIADCZONYMI SPECAMI OD PRZEWROTÓW – REWOLT I REWOLUCJI – NA NASZYCH WARUNKACH I ZASADACH A NIE ICH SCENARIUSZE

      OJ DUŻO BY TRZA WYKŁADU DLA LUDZI ŻYJĄCYCH NORMALNIE ABY POJĄĆ JAK SIĘ ROBI PEWNE RZECZY 🙂

 3. TANDEM TUSK WAŁĘSA – PONOWNIE KĄSAĆ CHCE ??/

  NIE DAJCIE SIĘ DRUGI RAZ TYM PROSTAKOM ZASTRASZYĆ !!!!

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=e4kwcUuEJlE&feature=fvst]

   

   

 4. NIECH PRÓBUJĄ W MIASTACH PO ROZCIĄGNIĘCIU DZIAŁAŃ W TEREN NA POLSKA PROWINCJE

  TAK SKOŃCZĄ –

  A KAŻDY POCHWYCONY Z BRONIĄ W REKU LUB PAŁKĄ – KTÓRĄ PODNIUSŁ NA CYWILI

  ZOSTANIE UKARANY W SPOSÓB ZNANY W …..

  UJEBANA MU ZOSTANIE PRAWA RĘKA I JĄDRA – I TAK WRÓCI DO DOMU !!!!!!!
  =

   1. KTO SZUKA ??

    PS. KLĄTWA VOODOO CHYBA DZIAŁA – jednym z piwerwszych objawów jest szwankowanie na umysle

    A JAK MOŻNA NAZWAĆ TE WYPOWIEDZI SKÓRWIELI RZADOWYCH KTÓRE IDĄ W ŚWIAT – O PRZYGOTOWANIU DO MASOWEJ FIZYCZNEJ LIKWIDACJI OBYWATELI

    TYLKO HUJ OGRANICZONY TAK ROBI – GÓWNIARZ – 🙂 groźby swojej starej niech aplikuje

    są ludzie co za groźby potrafią wyegzekwować straszną kare

    WYGLĄDA NA TO ŻE ODJEBAŁO IM PO CAŁOŚCI – UWIERZYLI ŻE SĄ PÓŁBOGAMI??? – nieśmiertelnymi,nietykalnymi 😉

  1. ZAJEBIŚCIE NIE BEDZIE MI JAKIŚ HUJ NIEDOUCZONY GROZIŁ BO SIE NIE BOJE – A TAKICH JAK JA JEST KILKADZIESIĘD TYSIĘCY TU – A ZA GRANICAMI KILKA TYSIECY – ALE NIE WARCHOŁÓW I PISACZY PETYCJI -tylko konkret ludzi –

   ŻADNA KURWA CHOĆBY Z H…. WI JAKIEGO NAMASZCZENIA GROZIĆ MI PRZEMOCĄ NIE BĘDZIE

   1. TO CO POWIEDZIAŁ TEN HUJ W RADIU TO JEST GROŹBA I ZAPOWIEDŹ – za cienki jest kurwa – sam wiesz jaką dziś technologią i sprzętem może operować każdy kto ma trochę pieniędzy

    HUJ DUREŃ SZMATA I CHAM Z DZIADA PRADZIADA MI NIE MA PRAWA GROZIĆ !!!!

    =============================
    BO TO JA SIĘ CZUJE OBRAŻONY -a jego chamska mikra godnosć szczura mi zwisa -TAK FUNKCJONUJE ŚWIAT OD ZARANIA DZIEJÓW

    TAKICH JAK ON KS. PAN JAREMA KAZAŁ NA SZTACHETACH WIESZAĆ PRZEZ OTWÓR W DUPIE

    1. TYLKO SŁABY POJEB MAJĄCY ŻOŁNIERZYKÓW ZA PLECAMI JEST ZDOLNY DO TEGO …..
     CHUJ IM W DUPĘ – NIE DOTYCZY BIEDRONIA… 🙂

    1. WIDZISZ I CZYTASZ TO CO TU I SKUPMY SIĘ NA TYM – w końcu raz na swoim podwórku – A JAK SZLAG TRAFI PROTEKTORA ELIT III RP TO GUT –

     PIŁSUDZKI WYRWAŁ POLSKĘ WŁAŚNIE TYLKO DZIĘKI BUREELOWI WOJENNEMU U WROGÓW !!!!!!!!

     1. TE HUJKI RZADOWE NADEPŁY NA ODCISKI KRAJOM STAREJ UNII – FRANCJA, NIEMCY , UK – WIDZĄ PLAN TUSKA KTÓRY DRENUJE FINANSOWO ICH BUDRZETY – EMIGRANCI WYSYŁANI NA (ŻEBRY) I TRANSWERUJĄ KASĘ NIEMCÓW ANGLIKÓW I TP DO POLSKI – NIEMA JUŻ ZGODY NA TO ANI W NIEMCZECH ANI W ANGLII I FRANCJI

      PRZESADZILI !!!!!!!!!

      I NIE SĄ TO JAKIEŚ OPINIE TAMTEJSZYCH NARODOWCÓW – TYLKO EKONOMISTÓW – POPROSTU NIE UMAWIANO SIĘ NA TAKĄ SKALĘ EMIGRACJI DRENUJĄCEJ ICH KASE !!!

      1. DLATEGO JEST CICHA ZGODA NA ZMIANĘ – A TY MYŚLISZ ŻE DLACZEGO TUSK , KOMOROWSKI, WAŁĘSA SIĘ TAK MIOTA I GROZI LUDZIOM ŻE ICH SPAŁUJE –

       DLATEGO ŻE SĄ WYSTAWIENI I WIEDZĄ ŻE JAK NIE UTRZYMAJĄ WŁADZY TO SIĘ ICH POWYWIESZA I EUROPA NAWET PALCEM NIE KIWNIE W ICH OBRONIE

       1. ps. a teraz już wiecie dlaczego mizia zachęcał polaków do wyjazdów zarobkowych !!!!!!!!!

        POTO ŻEBY DOSZŁO DO TAKIEJ SYTUACJI – STANOWCZE NIE – ANGELI , SARKO I BRYTYJCZYKÓW W SPRAWIE WYWOZU Z ICH KRAJÓW FORSY !!

        I UDAŁO SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK JASNA CHOLERA!!!!!!!!!!!:-)

        ŻADEN KRAJ NA DŁUŻSZĄ METĘ TEGO NIE TOLERUJE

        NO KURWA A JAKBY TAK DO POLSKI PRZYJECHAŁO Z 2 000 000 ROSJAN ZARABIALI BY ZŁOTÓWKI POTEM W KANTORACH KUPOWALI WALUTĘ I DO MOSKWY CO ROK ZE 20 000 0000 000 ZŁ WYWOZILI !!!!

     2. WIDZISZ TAM CHCĄ LUDZIOM ŚRÓBĘ DOKRĘCIĆ I MOŻE TE SKURWYSYNY ROBIĄ DOKŁADNIE TO SAMO…..? BO PRZECIEŻ USA TO DLA NICH ORGAN ZWIERZCHNI … ŻYGAC SIĘ CHCE … KURWA ,ZYD I FASZYSTA………..

 5. prawdziwi Polacy są i w policji urzędach służbach specjalnych …. KTÓRYM DYKTATURA HOŁOTY Z POD (PRLOWSKIEJ) BUDKI Z PIWEM NIE JEST NA RĘKĘ.

  OD 5 LAT SĄ KOMPLETOWANE TAK ZWANE TECZKI NA WSZYSTKICH ŚW. III R.P

  DO WIELKICH PO MALUCZKICH POMAGIERÓW – NADGORLIWCÓW – URZĘDASÓW FUNKCJONARIUSZY , ZAWIERAJĄ ZDJĘCIA ADRESY …..

  =============================================

  NAWET JAK POUCIEKAJĄ ZA GRANICĘ TO Z PRYWATNYCH PIENIEDZY I Z INICJATYWY DOBROWOLNEJ – ZAOSTANĄ WYŁAPANI CHOĆBY SCHOWALI SIĘ W DUPIE DIABŁA

  ZA GRANICAMI JEST NAS 15 000 000 i nie tylko na zmywakach …….

  1. JESTEŚMY SPRYTNIEJSI POSIADAMY DOSWIADCZENIE PRAKTYCZNE , INTELIGENTNIEJSI I MAMY SOJUSZNIKÓW

   „ONI” – NIE !!!!

   200 000 SZTUK -mundurowych nie jest w stanie chwycić za jaja naród 40 000 000 – pozatym struktura tego państwa nie jest w ogóle przygotowana na wewnętrzny konflikt planowany przez III rpowców 🙂

   ps. z tych 200 000 to około 70% oficerowie sztabowcy biurwy – nie urzyteczne w działaniu fizycznym

   uzbrojenie ewętualnej rezerwy z branki -TO REALNE DLA NICH NIEBEZPIECZEŃSTWO UZBROJENIA PRZECIWNIKÓW !!!

   DEZERCJE , PRZECHODZENIE NA POLSKĄ STRONĘ !!!! WRAZ Z KAŁACHEM 🙂

   TAK TAK KURWA GO MAĆ TO NIE CIEMNY ODIZOLOWANY LUDEK Z LAT 80 UBIEGŁEGO WIEKU – sami wypedzajac z polski doczekali sie ŚWIATOWEJ KLASY FACHOWCÓW ……

   ================

   1. JESLI WYPOWIEDZĄ BANDYCI Z III R.P WOJNĘ NARODOWI TO PRZEGRAJĄ !!!

    SIŁY POLICYJNO – MILITARNE III R.P PRZYGOTOWANE SĄ DO TŁUMIENIA WIELKICH MANIFESTACJI W AGLOMERACJACH MIEJSZKICH

    LICZEBNOSĆ ICH W TAKIM PLANIE DZIAŁANIA W 16 MIASTACH JEST OPTYMALNA

    CODZI O ROZŚRODKOWANIE SIŁ OKUPANTA POZA TERENY MIEJSKIE – A TAM JUŻ RADY NIE DADZĄ

    ZABLOKOWANIE DOSTAW ŻARCIA DO MIAST SPOWODUJE WYBUCH BUNTU – I WYMUSI NA OKUPANTACH WYDZIELENIE SIŁ Z GARNIZONÓW MIEJSKICH W TEREN

    WTEDY NASTĄPIĄ RÓWNOCZESNE DZIAŁANIA W MIASTACH JAK I POZA TER. ZURBANIZOWANYM – URZYCIE CIEŻKIEGO SPRZĘTU W MIASTACH JEST DLA NICH KLĘSKĄ

    POPROSTU NIE DADZĄ RADY … jest ich za mało

    A SPRZĘT DO TŁUMIENIA MIEJSKICH MANIFESTACJI W POLU JEST GÓWNO WARTY 🙂

    ZWYKŁE BLOKADY DRÓG ŻUCĄ ICH NA KOLANA – LUDZIE Z GŁODU ICH GOŁYMI RĘKAMI ROZEDRĄ NA ULICACH MIAST…

    1. A SKOŃCZĄ JAK SZCZURY ŁYKAJĄC AMPUŁKI Z TRUCIZNĄ W OBAWIE PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ !!!

     ZDECHNĄ MARNIE W JAKICHŚ PIWNICACH BUDYNKÓW RZADOWYCH – 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: