M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE

czy Polacy są sterowanymi IDIOTAMI – PIERDOLNIJ W TUSKA I ferajnę ALE CELNIE !!!!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WITAM PO PRZECZYTANIU TEKSTU KATERINY 404 JESTEM WRĘCZ ZBUDOWANY ŻE SĄ LUDZIE WRAŻLIWI DOSTRZEGAJĄCY POZA POLITYKĄ CZYNIENIE PRAWDZIWEGO DOBRA DLA LUDZI BIEDNYCH

http://katerina.nowyekran.pl/post/58207,rzadowi-psychopaci-wyrzucaja-biednych-i-schorowanych-na-bruk

ALE PO PRZECZYTANIU KOMENTARZY POD TYM TEKSTEM JESTEM WKURWIONY NA MAKSA

IKONOWICZ BE !!!! BO TO CZY TAMTO
 NOŻ  KURWA A KTO Z PRAWICOWCÓW STANĄ I WŁASNĄ DUPĄ ZASŁANIAŁ PANIĄ NA WÓZKU !!!!!

NO PYTAM SIĘ KTO NAZWISKO OTÓŻ NIKT

======================================================

DLATEGO BEZ URAZY PRZYTACZAM TEN TEKST Z PRZED ROKU

LUDZIE OPAMIETAJCIE SIĘ I MYSLCIE

BO KURWA ZNOWU KTOŚ ZAWAS ZROBI REWOLUCJE – A WY BEDZIECIE SOBIE DO OCZY SKAKAĆ NASTĘPNE LAT 20

 WIELU CHCIAŁO BY POZNAĆ MOJE POGLĄDY WIĘC ZADEDYKUJE TEKST TEJ PIOSENECZKI 

” TEKST MIZIAFORUM”
DEDYKOWANY BLOGOWYM KRZYKACZOM MOCNYM W GĘBIE SŁABYM W POTENCJI SPRAWCZEJ NAZW BLOGÓW NIE WYMIENIAM , ŻEBY ZBĘDNEJ I SZKODLIWEJ REKLAMY NIE CZYNIĆ .

NIE ZAPOMINAM O „LAMENCIARZACH” NIE POSIADAJĄCYCH TUBEK PROPAGANDOWYCH W FORMIE BLOGA , ALE RÓWNIEŻ SKUTECZNIE ZAKRZYKUJĄCYCH MERITUM SPRAW POLSKICH SWYMI KOMENTAMI I TU I GDZIE SIĘ DA , LUB GDZIE WPUSZCZĄ.
DYGRESJA KOŃCOWA Z TEZĄ :

OPISYWANI PRZEZ POWYŻSZYCH : CHAZARZY , ILUMINACI, ŻYDZI, MASONI, PEDAŁY I CYKLIŚCI -sprawcy wszelkich nieszczęść narodowych – JEŚLI DA IM SIĘ DOWIEŚĆ PRZESTĘPCZEJ DZIAŁALNOŚCI , TO PRZEDE WSZYSTKIM W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI SĄ ZŁODZIEJAMI I PRZESTĘPCAMI (posiadającymi imiona i nazwiska ) – I ZA TO WINNI BYĆ NIEZWŁOCZNIE KARANI!!!

A NIE ZA TO , ŻE SĄ – ŻYDAMI, CHAZARAMI , MASONAMI, ILUMINATAMI, CYKLISTAMI I PEDERASTAMI , TO NIE JEST KARALNE I RACZEJ NIE BĘDZIE – choć czytując treści zamieszczane na WIADOMYCH blogach ich autorzy zapewne by tak chcieli , ICH CHCIEJSTWO W TEJ SPRAWIE NIESTETY LOKUJE ICH GDZIEŚ POMIĘDZY WARIATEM A CIEMNIAKIEM.

WIEC „ZDROWIA ŻYCZYMY SZANOWNYM GRAFOMANOM Z POCZUCIEM MISJI”

ps. tematów do sążnistych art. z głębokimi analizami sprawstwa powyższych , zapewne nie zabraknie
o co zadba zdemoralizowana i skryminalizowana POLSKA „ELYTA III Ri P.

EWCIA92 & MIZIA 🙂

ps. dlaczego mam ciągle nieodparte wrażenie ,że DYŻURNI uogólniacze i wskazywacze winnych

ROBIĄ WSZYSTKO ŻEBY BOHATEROWIE AFER W POLSCE NIE BYLI ROZPOZNAWALNI PERSONALNIE Z IMIENIA I NAZWISKA TYLKO SPRAWSTWO PRZYPISUJE SIĘ JAKIEJŚ GRUPIE WYŻEJ WYMIENIONEJ, ZAWSZE W LICZBIE MNOGIEJ

mam wrażenie że to ma sens , a nawet konkretny cel

POLAK MA BYĆ POSTRZEGANY JAKO OSZOŁOM ŚCIGAJĄCY JAKICHŚ BLIŻEJ NIE OKREŚLONYCH „ONYCH”

jako sprawców wszelkich nieszczęść

A PRZY OKAZJI ŁATWO SIĘ WIESZA ŁATKI RASISTÓW I ANTYSEMITÓW

CIEKAWE KOMU NA TYM ZALEŻY ??

=================

KOŁO HISTORII ZATOCZYŁO KRĄG

uczciwie analizujac sytuację jedynym realnym i skutecznym wyjściem z opresji  jest …………… POLSKA DEMOKRACJA OKAZAŁA SIĘ „DYMOKRACJĄ”

ŚWIADCZĄ O TYM MILIONY WYDYMANYCH POLAKÓW – żyjących w skrajnej nędzy na krawędzi minimum biologicznego.

„DO WOLNOSCI I SPRAWIEDLIWOŚCI PONOWNIE MOŻE NAS DOWIEŻĆ TYLKO CZERWONY AUTOBUS”

Deklaracja Praw Człowieka i Obywatela – dokument uchwalony przez Zgromadzenie Narodowe 26 VIII 1789 roku jako wstępny akt konstytucji, który uznawał prawo każdego człowieka do wolności, własności oraz sprzeciwu wobec niesprawiedliwości i ucisku. Za główne prawa człowieka uznawała: wolność religijną, równość wobec prawa, wolność słowa i prasy, odpowiedzialność urzędników przed społeczeństwem

W języku potocznym „komuna” oznacza dziś w Polsce brak wolności, choć właśnie o wolność walczyli paryscy komunardzi. Komunę paryską utopiono we krwi. Polskich komunistów z KPP zamordował Stalin. Ale komuna się odradza, bo bunt jest ostatnią nadzieją niewolnika. O wolność i zapisane w Konstytucji PRL ludowładztwo upomnieli się stoczniowcy w 1980 r., tylko po to, żeby w 30 lat później wygwizdać wybitnych antykomunistów u władzy. I tyle mogą, mogą sobie pogwizdać. Bo komuna rozumiana jako brak wolności wróciła i ma się jak najlepiej. Ludzie rozczarowani transformacją wołali, „Komuno wróć!” i głosowali na Kwaśniewskiego. Ale chodziło im o wczasy, elementarne zdobycze socjalne, zatrudnienie, leczenie i dostęp do kultury dla każdego. Tymczasem komuna wróciła jako brak wolności. Nikt nigdy tak krótko nie trzymał pracowników, ludu za mordę jak korporacje, banki, politycy wszystkich szczebli. Spróbujcie zrobić z robotnikiem na budowie wywiad na temat warunków pracy, a zrozumiecie od razu co mam na myśli. Ludzie milczą, spuszczają głowy i czmychają przed kamerą, mikrofonem, dziennikarzem, bo się boją. Boją się nie bez racji, skoro zaledwie 8% pracowników należy do jakiegoś związku zawodowego, a każda próba powołania związku kończy się zwykle zwolnieniem z pracy. W „wolnych” dziś mediach społeczeństwo, ci którzy w swej zdecydowanej większości zarabiają mniej niż 1600 zł na miesiąc są po prostu nieobecni. Nie tylko nie mają związków, swojej partii, ale nawet prawa głosu. Każdy, kto się wychyli ląduje na bruku, a od bezrobocia już tylko krok do eksmisji z mieszkania.

Za to władza ta, która hucznie świętuje nastanie nowych wspaniałych czasów, nie poddana żadnej kontroli rozbitego i niesolidarnego społeczeństwa robi, co chce. Panoszy się dużo bezczelniej niż kiedyś partyjni sekretarze. Prezydent miasta, burmistrz czy wójt, żeby nie wiem jakim był kretynem, złodziejem czy kanalią w 90% może liczyć na ponowny wybór w nadchodzących wyborach samorządowych. Fluktuacja kadr w PZPR-owskim Politbiurze bywała większa niż w wielu naszych samorządach. Bo to władza rządzi umysłami, to ona zajmuje cały ekran telewizyjny, to ich twarze straszą z gazet, to ich słuchamy ciągle w radio. Im bardziej oni są wszechobecni tym bardziej nas nie ma w ogóle. Ta medialna wszechobecność wysługujących się bankom, korporacjom i lokalnemu biznesowi aparatczyków samorządu terytorialnego daje im monopol, który da się porównać z wyborami z dawnych lat, kiedy cały naród głosował na kandydatów z list Frontu Jedności Narodu. Poseł, radny, który jest grzeczny i nie podpada partyjnym wodzom i baronom może być spokojny, że do emerytury dociągnie na koszt podatnika reprezentując ludność, którą wyraża zainteresowanie tylko jako elektoratem i tylko w czasie kampanii, zapominając o nich w następny dzień po wyborach. Demokracja, podobnie jak w PRL-u, stała się periodycznie odbywanym rytuałem wyborczym, po którym władza staje się absolutna i niemożliwa do kontrolowania.

Niezależne sondaże wyborcze prowadzone na Białorusi przez zachodnie pracownie badawcze dają Łukaszence zwycięstwo na poziomie 65%. Zachodnia opinia oburza się, że przyczyną jest nie dopuszczenie opozycji do środków przekazu. I o to chodzi. W Polsce też prawie się nie zdarza żeby w telewizji pojawił się ktoś, kto kwestionuje obecny system społeczno-polityczny, prywatyzację, kapitalizm. Łukaszenko powiada: „naród mnie kocha i co w tym złego, że na mnie głosują”. Zachód drze szaty: No przecież Białorusini zostali zindoktrynowani przez rządową propagandę!” A u nas to, co? Inaczej? W kraju gdzie pracuje się najdłużej, a zarabia się najmniej w Unii Europejskiej obowiązuje propaganda sukcesu. Cała klasa polityczna dmie w jedną trąbkę, a jeżeli się już o coś pokłócą, to o rzeczy dla społeczeństwa trzeciorzędne.

Goebbels napisał: „największą sztuką jest stworzyć pozory różnorodności, aby ukryć jednorodność”. Nauka nie poszła w las. Różnice w ważnych sprawach społeczno-politycznych, takich jak podział dochodu narodowego, polityka socjalna, system podatkowy, prawa pracownicze, pomiędzy PO, PiS, SLP i PSL nie są zauważalne gołym okiem. Ale mamy nie jedną a cztery partie, które wspólnie i w porozumieniu krzywdzą społeczeństwo, mając pewność, że mogą liczyć na dowolną ilość następnych kadencji.

Gdyby rada miasta, gminy czy Sejm mogły być zmuszane do zajmowania się prawdziwymi problemami ludności wyzyskiwanej w pracy, stojącej po nocach w kolejkach do lekarza, tracącej każdą wolną przestrzeń publiczną, każdy skrawek parku czy skwer na rzecz deweloperów, to musiałaby się zbuntować przeciwko swoim mocodawcom. Tym, którzy rządzą naprawdę z tylnego siedzenia, przeciwko grupie, która mając pieniądze trzyma władzę. Gdyby podjęła te tematy, wydałaby na siebie wyrok. Bo kapitał jest wszechmocny, ale ludzie bezradni. Porządek obrad posiedzeń Sejmu czy organów samorządu wynika w większości z tego, co jest przedmiotem medialnej kłótni w rodzinie politycznej elity. Żeby coś do tego porządku ważnego dla zwykłego obywatela wrzucić trzeba zebrać (w przypadku Sejmu) 150 000 podpisów i bardzo długo czekać. Tylko nieliczne samorządy przewidują obywatelska inicjatywę uchwałodawczą. Żeby zerwać z demokracją raz na cztery lata i zastąpić ją demokracją na co dzień, o taką inicjatywę i takie prawo trzeba się bić. Wtedy obywatele będą mogli zmusić radnych do zajmowania się czymś, co jest dla nich ważne, a nie tylko kłócenia się o koryto za nasze pieniądze.

Piotr Ikonowicz

W tej sytuacji chciał nie chciał MUSIAŁ -się i mizia pod tym podpisać

===============================

JESTEŚCIE MANIPULOWANI PROSTACKĄ SOCJOTECHNIKĄ

ZA KAŻDĄ DECYZJĄ O LIKWIDACJI LUB PRYWATYZACJI STOI

PERSONALNIE ODPOWIEDZIALNA JEDNA OSOBA!!!!

ISTNIEJE JEDEN PODPIS !!!!

JEDNO NAZWISKO I TA OSOBA KTÓRA PODPISAŁA TAKI DOKUMENT JEST ODPOWIEDZIALNA

ŁAJDACY LANSUJĄ WAM , ŻE WINNI SĄ BLIŻEJ NIE ZIDENTYFIKOWANI SPRAWCY DOWOLNIE NAZYWANI

SZWABAMI , ŻYDAMI , RUSKIMI etcetera.

chodzi o rozmycie personalnej odpowiedzialności A MÓWIĄC DOSADNIE , ŻEBY POLACY NIE WIEDZIELI KOMU DAĆ W MORDĘ ZA TO WSZYSTKO …

ZA NP. DECYZJĄ O LIKWIDACJI STOCZNI STOI JEDEN PODPIS

NA DOKUMENCIE

I CHODZI O TO ŻEBY OSOBA KTÓRA TO PODPISAŁA

BYŁA POWSZECHNIE ZNANA

JEŚLI ZNIKNĄ Z NETU I PRASY WINNI POD NAZWĄ – SZWABY , SZMULE , CHAZARZY – A W TO MIEJSCE WPISZE SIĘ NP. BOLESŁAW KORBA

TO BOLESŁAW KORBA ZACZNIE SIĘ BAĆ – ZACZNĄ SIĘ BAĆ WSZYSCY KTÓRZY MAJĄ FIRMOWAĆ ROZKRADANIE POLSKI SWOIMI NAZWISKAMI NA DOKUMENTACH

BO ZNIKNIE MECHANIZM ZAPEWNIAJĄCY BEZKARNOŚĆ  ROZMYWAJĄCY ODPOWIEDZIALNOŚĆ PERSONALNĄ

BĘDZIE DLA NARODU JASNE I PRZEJRZYSTE :

KOPALNIE ZLIKWIDOWAŁ

MARIAN MALINOWSKI  ZAMIESZKAŁY TAM I TAM

” NIKT NORMALNY I PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE ZGODZI SIĘ FIRMOWAĆ JAWNIE PRZESTĘPSTW WŁASNYM NAZWISKIEM”

=====================

A WIĘC CHYBA JASNE JEST KIM SĄ CI , KTÓRZY USILNIE WAM WCISKAJĄ JAKO WINNYCH – MITYCZNE GRUPY INTERESÓW

ONYCH , UNYCH , SZWABÓW, ŻYDÓW , MASONÓW

wszyscy to grupy – w których odpowiedzialność jest rozmyta

A ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBIOROWA JEST NIEDOPUSZCZALNA

w każdym systemie prawnym!!!!

OTO CEL PRAWDZIWY.

===============

ZACZNIJ MYŚLEĆ SAMODZIELNIE A JEŚLI NIE POTRAFISZ TO BIERZ PRZYKŁAD Z PRYMUSA A NIE OSŁA

=================


socjal i zasiłki to dotowanie rodzimych biznesmenów przez państwo.
===================================================================

żeby zamknać gęby rodzimym zmanipulowanym polskim domorosłym ekonomistą znawcą funkcjonowania gospodarki kapitalistycznej – oczywiście tym któży za granicą byli – ale w bułgarii na wczasach zakładowych za czasów PRL.
==============================
CZY ANGLICY , NIEMCY I INNE NARODY EUROPEJSKIE – TO ŻECZYWIŚCIE WEDELE DOMOROSŁYCH POLSKICH „FACHURÓW” PRZYGŁUPY – WĄTPIĘ BO JESLI BY TAK BYŁO TO – NIEMIECKI I ANGIELSKI DOBROBYT BYŁ BY U NAS A U NICH POLSKA NĘDZA .
A WIEC DO MERITUM
================================
CZYM JEST SOCIAL I ZASIŁKI – W CYWILIZOWANYM KRAJU – W BREW POZOROM JAKIM ULEGLI POLSCY OBYWATELE TO NIE ROZDAWNICTWO I UTRZYMYWANIE Z WIELKĄ STRATĄ DLA PAŃSTWA – DARMOZJADÓW …..

SOCIAL TO SPRYTNE DOTOWANIE RODZIMYCH BIZNESMENÓW , HANDLOWCÓW I SEKTORA USŁUG….

JAK TO DZIAŁA – A WIEC – SOCJALNE ZASIŁKI SĄ PRZYZNAWANE NA PROSTYCH ZASADACH – POTRZEBUJESZ OTRZYMUJESZ W KAZDYM SPOŁECZEŃSTWIE Z RÓZNYCH POWODÓW JEST LICZNA GRUPA OSÓB NIE MOGĄCYCH ZWIAZAĆ KONIEC Z KOŃCEM A I DAJMY TEMU SPOKÓJ DLACZEGO CHOĆ W POLSCE WINA LEŻY PO STRONIE ZŁODZIEJI W RZADOWYCH ŁAWACH .

KIM SĄ BENEFICJENCI KOŃCOWI – ZASIŁKÓW SOCJALNYCH – I CO DECYDUJE O ICH SŁUSZNEJ WYPŁACIE –

ANO RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT PAŃSTWA –

OSOBA POZBAWIONA JAKICHKOLWIEK PIENIAŻKÓW LUB POSIADAJACA ICH NIE WYSTARCZAJĄCĄ ILOSĆ NA ZWYKŁE POTRZEBY TAKIE JAK JEDZENIE I DACH NAD GŁOWĄ – NIE BEDZIE TAK JAK DONEK I BRONEK SOBIE WYMYŚLIŁ SIEDZIAŁA BEZCZYNNIE – AŻ UMŻE Z GŁODU – INSTYNKT PRZETRWANIA ZMUSI JA WCZESNIEJ CZY PÓZNIEJ DO POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA W CELU ZDOBYCIA ŚRODKÓW NA JEDZENIE I MIESZKANIE – INSTYNKT TEN JEST O WIELE SILNIEJSZY U OSÓB POSIADAJĄCYCH POTOMSTWO – BIOLOGIA –

A WIEC W KTÓRYMŚ MOMENCIE ABY ZDOBYĆ SRODKI NA ŻYCIE – DECYDUJE SIE NA ZŁAMANIE PRAWA – W POLSCE NAGMINNYM SYMPTOMEM TEGO ZJAWISKA – SĄ KRADZIEŻE ZŁOMU – szybka akcja – towar posiada stałą cenę z gwarancją zbycia natychmiastowego – COS JAK CZEK NA PIENIAŻKI – STAD MAMY MASĘ INFO O KRADZIEŻY I DEWASTOWANIU PRZEWAŻNIE MIENIA P.K.P –
OCZYWIŚCIE KRADNIE SIE TEŻ NA POTĘGĘ W MARKETACH CO JEST PLAGĄ SKRZĘTNIE UKRYWANĄ W MEDIACH BO CÓŻ TO BY BYŁ ZA OBRAZ – POLSKIEJ ZIELONEJ WYSPY GDZIE – KRADZIEŻE PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH TO PLAGA ( na życzenie dośle art. o emerytce z dolnego slaska skazanej za kradzież batonika princepolo – na 3 lata pierdla bez zawieszenia )
==================================================================

OTÓŻ ANGLICY I NIEMCY I INNI PRZERABIALI TEN TEMAT DUŻO WCZESNIEJ –

OKAZAŁO SIĘ ŻE BEZ DOTOWANIA BIEDY PRZEZ PAŃSTWO – PLAGA DROBNYCH PRZESTĘPSTW NIE ZOSTANIE OGRANICZONA TYLKO I WYŁACZNIE STRASZAKIEM NIEUCHRONNEGO PIERDLA – GŁÓD JEST SILNIEJSZY – TAKŻE TEN WYNIKAJACY Z UZALEŻNIEŃ.

WIEC CHCIAŁ NIECHCIAŁ OBLICZONO ILE NAPRAWDĘ FAKTYCZNIE BRAKUJE DO KWOTY NAJNIŻSZEGO WYNAGRODZENIA – KTÓRE JEST W INTERESIE PRACODAWCY OCZYWIŚCIE – ŻEBY PRACUJĄCY ŻEBRAK STAŁ SIE WYPŁACALNY A JEGO DŁUGI NIE TAMOWAŁY ROZWOJU GOSPODARCZEGO – stąd TAX CREDIT – ZASIŁEK WYPŁACANY PRACOWNIKOWI PRZEZ PAŃSTWO BEZ POSREDNICTWA PRACODAWCY WPROST NA KONTO PRACOWNIKA -istnieje jeszcze dodatek na dzieci jako odrębny zasiłek nie tamujacy pobierania 2 – a czasami nawet 3 zasiłków –

SPRAWĘ NIE PRACUJĄCYCH Z RÓŻNYCH POWODÓW – ZDROWIE , NAŁOGI , LENISTWO ROZWIAZANO – 60 FUNTÓW CO PIATEK NA KONTO JAKO KIESZONKOWE – ORAZ PRZELEW DO WŁASCICIELA MIESZKANIA KWOT CZYNSZOWYCH . oczywiscie rozliczenie państwo – własciciel lokalu.

==========================================================

I CO SIE OKAZAŁO PO ROKU –

ŻE DROBNA PRZESTEPCZOŚĆ – KRADZIEŻE ZŁOMU , KRADZIEŻE W SKLEPACH SPOŻYWCZYCH – I INNYCH – SPADŁO DO 1-2% Z DOTYCHCZASOWYCH OKOŁO 25% PRZESTĘPSTW –

WŻESZCZACY BIZNESMENI I KAPITALISCI ŻE TO ROZDAWNICTWO ŻE TO GRANDA – ZAMKNELI BUZIE – NAGLE

– OKAZAŁO SIE ŻE WŁASCICIELE WYNAJMUJĄCY LOKALE I MIESZKANIA – NIE MAJA JUŻ PROBLEMÓW Z PŁATNOŚCIAMI KTÓRE POBIERAJĄ W FORMIE CZYNSZÓW

– LOKALNI HANDLOWCY PRZESTALI PRZEBĄKIWAĆ O ZAMYKANIU SKLEPÓW Z POWODU BRAKU WYSTARCZAJACYCH UTARGÓW

BOWIEM OKAZAŁO SIĘ ŻE

– SĄDY I POSTEPOWANIA POLICYJNE ZWALCZAJACE DROBNE PRZESTEPSTWA MAJA O WIELE MNIEJ ROBOTY – A WIĘC PAŃSTWO ZOSTAŁO ODCIĄŻONE W WYDATKACH NA BEZPIECZEŃSTWO I UTRZYMYWANIE – ZŁODZIEJI BATONÓW W PIERDLACH – SKUTEK CZYSTY ZYSK W POSTACI OSZCZĘDNOSCI .

A BIZNESMENI ZAUWAŻYLI ŻE SOCJAL – WYPŁACANY – NIEROBĄ – POGRÓBIŁ ICH PORTWELE – CO ZA RÓZNICA SKĄD I OD KOGO – W PORTWELACH NIE DA SIE ODRÓZNIĆ KTÓRY FUNT JEST OD KLIENTA PRACUSIA A KTÓRY OD LENIA I NIE ROBA.

MAŁO TEGO WZROSŁO ZAPOTRZEBOWANIE NA TOWARY WSZELKIEJ MASCI – POBuDZIŁO PRODUKCJĘ W FABRYKACH – – WZROSŁO ZATRUDNIENIE .

NA ULICACH STAŁO SIE BEZPIECZNIEJ – ZNIKNELI PRAWIE WSZYSCY PANOWIE – „TYPU DAJ PAN FUNCIAKA NA WINO”

=================================================================================

I TAK TO PRZYGŁUPY W KRAJACH ZACHODNICH – ZNALEŻLI GENIALNY SPOSÓB NA ROZDAWNICTWO I REDYSTRYBUCJĘ PIENIADZA – ORAZ NAJWAŻNIEJSZE NAPYCHANIE KIESZENI BIZNESMENOM W MAJESTACIE ZADOWOLENIA PROLETARIATU

==================================================================================

KONIEC KONCÓW PODLICZONO KOSZTA – POLITYKI NIE DAJEMY NIC NIKOMU = ZŁODZIEJSTWA , BANKRUCTWA- BRAK WPŁYWÓW Z PODATKU , UTRZYMYWANIE DZIECI Z ROZBITYCH RODZIN Z POWODÓW EKONOMICZNYCH – W DOMACH DZIECKA , ORAZ ICH RODZICÓW W PIERDLACH…….ODBUDOWA ROZKRADZIONYCH INSTALACJI WARTYCH NIE ŻADKO 10 – siatki tysiecy funtów – SPRZEDANE W SKUPIE ZŁOMU ZA KILKANASCIE FUNTÓW JAKO ZŁOM.

POLITYKA ZASIŁKOWA – OKAZAŁA SIĘ 10 KROTNIE TAŃSZA

– a ilosć gotówki wpompowana na rynek zbawienna DLA ROZWIJAJACEGO SIE KAPITALISTY –

=========================================================================================

NIKOGO TAM SIE NIE STROFUJE DAJAC MU PIENIADZE – CZY WYDA NA WINO CZY NA KONIE CZY NA PRZYJACIUŁKĘ – KONIEC KOŃCÓW PIENIADZ TRAFIA NA RYNEK WZBOGACAJAC PRZECIEBIORCÓW ANGIELSKICH – JAK I SKARB PAŃSTWA – W POSTACI PODATKÓW Z KTÓRYMI NIKT NIEMA PROBLEMÓW W PŁACENIU –

=====================================================================================

WIEM – ZARAZ ZACZNIECIE SPIEWKĘ POLSKA JEST BIEDNA JEJ NIE STAĆ –

STAĆ !! STAĆ !! TYLKO POCO NAM WOJNY ZAGRANICZNE I MISJE POKOJOWE , ORAZ PO H…. 600 000 URZEDASÓW

i jeszcze ten garb finansowy

============================================================================================

W POLSCE

KRZYKI DOTYCZACE ŻE TO ROZDAWNICTWO SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE W INTERESIE ZDRAJCÓW I SPRZEDAWCZYKÓW Z RZADÓW 20 OSTATNICH LAT – KTÓRZY OBIECALI KONCERNOM ZAGTRANICZNYM ZE POLAK NIGDY NIE BEDZIE IM PRZESZKADZAŁ JAKO KONKURENT , ZE POLAK I POLSKIE PANSTWO BEDZIE NA ŚWIECIE – ATRAKCYJNE TYLKO Z POWODU TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ – A NIE MADRYCH INŻYNIERÓW – ET CE TERA I TD – piepszoty

ODPOWIEŻ JEST CHYBA JASNA – JESLI KTOŚ WATPI – MOZNA WYJECHAC POMIESZKAĆ -i sie przekonać

” DLACZEGO TAK SIE STAŁO W ANGLII – TO ZASŁUGA SŁYNNEJ PANI PREMIER – ” PEWNEGO RAZU POWIEDZIAŁA DOŚĆ TEGO NIE BEDZIE ŻADNE ANGIELSKIE DZIECKO GŁODNE – A KTO SIE PRZECIWSTAWI TEMU PLANOWI BĘDZIE JASNE KIM JEST – nikt niechciał zaryzykować zdobycia miana przeciwnika – POMOCY ANGIELSKIM DZIECIĄ „

A U NAS – DONEK ODEBRAŁ NAWET PIENIĄŻKI NA SZKLANKĘ MLEKA – DLA TYCH 300 000 DZIECI O KTÓRYCH OCHOJSKA TRĄBI W SWOICH REKLAMACH – KTÓRE NIE MAJA OBIADU I SĄ GŁODNE W SZKOLE „

POLACY TO WASZA SPRAWA I WASZ WYBÓR CZY TO ZMIENICCHCECIE – JESLI NIE MACIE LITOSCI DLA SIEBIE ” TO MIEJCIE JA CHOĆBY DLA TYCH DZIECI „

MIZIA – zwolennik rozdawnictwa –

mam w d….. ORTOGRAFIĘ „LICZY SIĘ TREŚĆ A NIE FORMA „

===========

REASUMUJĄC – KAPITALIŚCIE JEST WSZYSTKO JEDNO CZY DOSTANIE PRZELEW NA KONTO PRYWATNE Z KONTA RZĄDOWEGO

CZY TE PIENIĄDZE PRZYNIESIE MU FIZYCZNIE ŻEBRAK

JEST TO SPODÓB NA PAŃSTWOWE DOTOWANIE INTERESÓW WŁASNYCH OBYWATELI

SPRYTNY I SKUTECZNY A CO WAŻNE ZGODNY I DOPUSZCZALNY PRZEZ PRAWO U.E

================

ZATEM PYTANIE JEST PROSTE DLACZEGO POLSKI RZĄD NIECHCE DOTOWAĆ POLSKICH BIZNESMENÓW W TEN SPOSÓB???? !!!!!

19 thoughts on “czy Polacy są sterowanymi IDIOTAMI – PIERDOLNIJ W TUSKA I ferajnę ALE CELNIE !!!!!

 1. czy Polacy są sterowanymi IDIOTAMI— widząc co się dzieje, a nie dzieje co powinno smiem twierdzic iz TAK!!!

  i przykro mi ztego powodu….

  1. POLAKÓW JEST OKOŁO 38 000 000 -nam wystarczy 1 % z tej LICZBY ZBUNTOWAĆ I ZMOTYWOWAĆ

   TO JEST 380 000 LUDZI A WIEM ŻE MOZE BYĆ MAX ZDETERMINOWANYCH DO 10 %

   NAWET JAK 99% OLEJE TO TEN 1 -3 PROCENT WYSTARCZY ŻEBY ICH WYJEBAĆ W NIEBYT

   ONI SRALI PO NOGACH 11 LISTOPADA A BYŁO TAM TYLKO OKOŁO 30 TYSIĘCY – RODZIN Z DZIEĆMI

   MAJĄ PRZEJEBANE !!!

   1. A WIĘC 3 PROCENT NIEZADOWOLONYCH OBYWATELI W WIEKU ŚREDNIM I NIE TYLKO – TO OKOŁO 1 200 000 WKÓRWIONYCH

    I CO ZAMKNA NAS DO WIEZIENIA – JA NA ICH MIEJSCU SPIERDALAŁ BYM

    1. tylko aby pozyskac jak najwięcej ludzi trza ich uswiadamiac…. chyba wiesz jakie to trudne!
     nie raz słyszałem iz znowu pierdole teorie spiskowe… wiec duza liczba obudzi się z reka w nocniku..
     ale powiem ci ze niektorym zaczynają sie oczka otwierac i jak mówie zaczynają przyznawac mi racje…. tylko ze bardzo opornie to idzie…
     a jak juz to słyszę „i co ja ty mozesz z tym zrobic?”…..
     ech narazie ja np mogę uswiadamiac w swoim kręgu, ale trudno otwiera sie ludziom oczy…..

     1. NARAZIE TO TRZEBA IM MÓWIĆ TO CO ROZUMIEJA I WIDZĄ NA CODZIEŃ – BIDA DROŻYZNA , BEZROBOCIE –

      I TŁUC DO ZNUDZENIA – WKÓRWIENIA

      TU POMOCĄ NAM SŁUZĄ RZADZĄCY – FALA PODWYŻEK I KRYTYKA – I NA OKRĘTA – AŻ CIŚNIENIE WZROŚNIE NA MAXA

      TO JEST NA TERAZ -reszta po wojnie !!!!

     2. bida i drozyzna— wierz mi ze cisnienie ludziom rosnie jak idą np do kaufland’u robic zakupy….. i co wizyte widzą wyzsze ceny….
      ja juz „atakuje” prawdą na wszelkie mozliwe sposoby, a w tematach prostych- codziennych zawsze mozna nawiązac i co nieco wkleic z „grubszego” kalibru….

     3. W koło to jakaś PIERDOLONA ŚLEPOTA która uważa że podwyżki są konieczne bo przecie KRYZYS NA ŚWIECIE.
      ŻAL KURWA GO MAĆ.

 2. A TAK NA MARGINESIE MEGA OSTRZEŻENIE DLA NORMALNYCH LOGICZNIE MYSLACYCH
  ====================
  TO CO SIĘ DZIEJE TEN UCISK EKONOMICZNY

  SPOWODUJE – A MOZE JUŻ SPOWODOWAŁ , ZE

  RADYKALNI SOCJALIŚCI DOGADAJĄ SIĘ Z RADYKALNYMI NARODOWCAMI A WTEDY

  POWSTANIE CO ???

  NARODOWY SOCJALIZM –

  I WPIERDOL DOSTANĄ CI Z LEWA I Z PRAWA A CI PO ŚRODKU NAJWIEKSZY

  1. ALE JEŚLI UDAŁO BY SIĘ WYPRACOWAĆ WSPÓLNY KOMPROMIS
   STALI BYŚMY SIĘ W KOŃCU – POLAKAMI !!!!
   a nie tylko polskimi socjalistami , polskimi narodowcami , polskimi imigrantami i td i tp
   WARTO SPRÓBOWAĆ ABY W KOŃCU REPREZENTOWAĆ WSPÓLNIE NASZ POLSKI INTERES NARODOWY !!!!
   NA POHYBEL ŁOTROM I ZDRAJCOM

  2. Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań.
   Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań.
   A bez działań nie ma rewolucji!

   1. W 2011 r. osoby pracujące za granicą przysłały do Polski nieco ponad 17 mld zł. W porównaniu z rekordowym 2007 r. to o ponad 3 mld zł mniej. Także rok wcześniej było blisko 0,5 mld zł więcej – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”, powołując się na dane NBP.

    „Ten spadek potwierdza, że coraz więcej emigrantów osiedla się za
    granicą na stałe. Część z nich ściąga do siebie rodziny, nie musi więc przysyłać pieniędzy na ich utrzymanie w kraju” – wyjaśnia ekonomistka i demograf prof. Krystyna Iglicka, rektor Uczelni Łazarskiego.

    Specjaliści nie mają wątpliwości, że z roku na rok przekazy będą coraz mniejsze, bo więcej rodaków będzie się osiedlać na obczyźnie na stałe. „Gotowość do
    wyjazdu za chlebem nie słabnie. Zwłaszcza
    wśród osób dobrze wykształconych,
    które walą głową w mur, bo w kraju nie mogą znaleźć pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i aspiracjom” – ocenia socjolog z UW prof. Janusz Czapiński.

    Źródło: PAP (przegląd prasy)

 3. OTO PRZYKŁAD DEBILIZMY SREDNIO WYCIAGNIETEGO Z TŁUMU OBYWATELA – KATERINA 404
  ===================
  DOPISZE ŻE PIOTR IKONOWICZ JEST DZIAŁACZEM KANCELARII SPRAWIEDLIWOSCI SPOŁECZNEJ – KTÓRA OD LAT BRONI FIZYCZNIE LUDZI PRZESLADOWANYCH PRZEZ III R.P
  =================================
  NIGDZIE NA BLOKADZIE EKSMISJI NIGDY NIE WIDZIAŁEM CHOĆBY MINISTRANTA NIE WSPOMINAJĄC O KSIEDZU – A TO RACZEJ ICH OBOWIĄZEK
  ==================================================

  CYTAT KOMENT KATERINY !!!!!
  ===============================
  Już wykreśliłam Ikonowicza. Dość, ze jest lewakiem, to chyba jeszcze niespena rozumu, ale tu kaurat trafił w dzesiątkę. Z tym, że problem jest poważny. Ludzie tracą pracę, wiadomo dlaczeo. Emerytury starsi ludzie długo sie nie doczekaja, bo wydłuzyli czas pracy. A pracy w pewnym wieku nie znajdziesz, skoro młodzi, wykształceni wycierają kąty i kible w obcych państwach za kawałkiem chleba, kosztem oddzielenia od rodziny i prawidłowego rozwoju.

  Ponadto debila Ikonowicza usunęłam ze swojego postu i bardzo dizekuję udziom, którzy mi otworzyli oczy na tego drania. Niezaleznie jednak od jego parszywej osoby, problem pozostaje problemem i nie tylko ja go widzę.

  Ludzie nie placą, bo nie mają za co. Skoro juz na starcie byli pozbawieni mozliwosci awansu, zarezerwowanego dla wybranych, skoro nie urodzili się w bogatej rodzinie, to jak przy takich ograniczeniach mogli, osiągnąć minimalny status ekonomiczny.

  Druga sprawa, ze ludzi biednych brzybywa, dzięki celowym posunięciom kryminalnego rządu.

  Trzecia to nieuczciwośc też wobec właścicieli ze strony rządu.

  Czwarta, ze doprowadzili ludzi do ruiny zdrowotnej, a zeby dostać rentę na stałe, to trzeba przyjść po zasiłęk chyba bez głowy, bo każda inna choroba nie jest dla władzy zbyt przekonywująca. Nawet osoy pozbawione kończyn dostaja rentę tymczasową, chyba z myśla, ze ta kończyna im odrośnie.

  Owszem zdarzają się marginalne przypadki, ludzi xcelowo uchylających się od platności, ale w każdej regule jest wyjatek i nie nalezy w tym ogromie tego zła, które na naszych oczach się dzieje, wogóle tego marginesu błędu poruszać.

  Jedno jest pewne, samozwańczy i samowybieralni w niedemokratycznych wyborach władcy Babilonu uważają siebie za właścicieli świata, tak im się w ich tępych mózgach porobiło. Trzeba ich leczyć, albo usunąć.
  nadużycie link skomentuj
  katerina404 03.04.2012 19:12:17

  ==================================

  TA SPRAWA DOBRA DOBRE AKCJE TEJ KSS – ALE – WYTNIJMY IKONOWICZA

  KURWA KATERINA JESTEŚ LEPSZA NIŻ CAŁA CENZURA BOLSZEWICKO STALINOWSKO FASZYSTOWSKA

  ŻENUA – KURWA NIE ZAPADŁAŚ SIĘ JESZCZE POD ZIEMIĘ

  JEŚLI ZNAJDUJESZ POPLECZNIKÓW TO JESTEŚCIE WARCI -A TAM WARCI HUJA WARCI – TO JEST TAK STRASZNE ŻE AŻ KOMICZNE 🙂

  1. KURWA ŻEBYM NIE MIAŁ BANA NA TYM EKRANIE TO BYM CI TAM ODPISAŁ –

   A JAK SIE WKURWIĘ TO I PO TYM EKRANIE SIĘ PRZEJADĘ – KTO TAM KOGO OPŁACA Z JAKICH PIENIEDZY I PO NAZWISKACH

   I PO STOPNIACH -tak tak

   1. jutro art. na temat jak to oni robią w bambo nas – TAKIE SZTUCZKI – którym ulega 90% polaków

    A TERAZ ARCY CIOS W BLOGI ARCY K.R.K – KONSTERNACJA ZATKAŁO POPIERACZY WATYKANU – DOSŁOWNIE !!!!!

    =

 4. Witaj Miziak wszystko to co piszesz to prawda ! , ale jest jedno ale dzisiejsze społeczeństwo na to nie zasłóguje i musi dostać po dupie i to porządnie po dupie i innej rady na to nie ma . Zauważ Miziak piszesz i piszesz tylko co z twojego pisania wynika ?????? a no nic ludzie poczytają poklną i wszystko zostaje po staremu , pod koniec marca jakie to nie miały być demonstracje a co było ????????? powiem ci było jedno wielkie gówno !!!!!!!!! i nie zależnie od tego Miziak co ja myślę i ty bo nawet jak coś zorganizujemy to to i tak pujdzie w diabli w dupu a my ewentualnie wylądujemy w kiciu , ostatnia sprawa ta cała sprawa tej pierdolonej matki małej mazi już w czoraj bylo wiadomo że ta kurwa zniknie i co ??? a no dzisiaj wszystkie śmieciarskie tabloidy głośno o tym piszą !!!! mówięci Miziak jak bym mógł to rozpierdolił bym tą całą polskę w drobny mak !!!!! brak mi słów na to wszystko co się dzieje w tym kraju ,bo starzy to już nie wiele mogą dzisiaj zwojować ,,,, ale młodzi ??????? kurwa na co oni czekają na zbawienie i że ktoś im to poda na tacy ????? hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  Miziak szacunek dla twojej pracy na tym blogu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  J.M.H

  1. TO NIE BEDZIE REWOLTA ANI STARYCH ANI MŁODYCH – TO SA SREDNIACY – TACY CO PAMIETAJA JAK BYŁO – KTO KIM BYŁ – A I SIŁĘ MAJĄ ŻEBY WPIERDOL SPUŚCIĆ

   A NAWET JAK NARÓD W 90% OLEJE

   TO NAS 10% WYSTARCZY ŻEBY TO ZMIENIĆ – BO TAK SAMO JAK 90% MA W DUPIE REWOLTĘ – TAK SAMO TE 90% MA W DUPIE BRONIĆ ELITY 🙂

   A MY TO ZROBIMY CZY SIĘ PODOBA TO ELITOM I IGNORANTOM – 10 % Z 40 000 000 TO KUPA LUDZI

   my nie idziemy jak wałęsa po pieniadze od donka za dopust do stołu

   FORSE MAMY A STÓŁ ZABIERAMY CAŁY – PO HUJ NAM ONI ????

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: