loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

MORDUJĄ działaczy KANCELARII SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ – gdzie jest PIOTR IKONOWICZ ???

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

WE WCZORAJSZYM ARTYKULE OPISAŁEM ZBIEŻNOŚĆ DZIAŁAŃ PODJĘTYCH 

PRZEZ ??? NO WŁAŚNIE PRZEZ KOGO 

 W DNIU WCZORAJSZYM ROZPOCZĘTO W KRAJU EGZEKWOWANIE PRAWA O EKSMISJI NA BRUK NA PIERWSZY OGIEŃ TRAFIŁO 4250 OSÓB WRAZ Z RODZINAMI CO DAJE OKOŁO 10 000 POLAKÓW POZBAWIONYCH DACHU NAD GŁOWĄ

DZIWNYM ZBIEGIEM OKOLICZNOSCI OD GODZIN PORANNYCH STRONA KANCELARII SPRAWIEDLIWOŚCI REPREZENTOWANA PRZEZ PIOTRA IKONOWICZA JEST NIE DOSTĘPNA

NA STRONIE TEJ INFORMOWANO JAK SPRAWY TE SĄ REALIZOWANE ZAMIESZCZANO DRASTYCZNE FILMY I DOWODY IŻ WIEKSZOSĆ TYCH DZIAŁAŃ TO ŁAMANIE PRAWA I PRZESTĘPSTWA

BARDZO CZĘSTO SPRAWY DOTYCZYŁY STOŁECZNEGO MIENIA KOMUNALNEGO A POWIAZANIA NAWET DO SPRAW Z MORDERSTWAMI PROWADZIŁY DO URZĘDU MIASTA WARSZAWY ..

SPRAWA DZIAŁACZKI JOLANTY BRZESKIEJ ZAMORDOWANEJ I SPALONEJ

PRZYPOMNIENIE

ps. prokuratura twierdzi ,że p, jolanta sama się pobiła i spaliła w lesie …

 

STRONA JEDYNEJ W POLSCE ORGANIZACJI BRONIĄCEJ POLSKIE RODZINY NADAL JEST ZABLOKOWANA

PATRZ TU

http://www.kss.vel.pl/

 Na początku marca tego roku w warszawskim Lesie Kabackim znaleziono spalone zwłoki kobiety. Okazało się, że to zaginiona tego samego dnia Jolanta Brzeska, działaczka warszawskiego stowarzyszenia lokatorów – rodzina rozpoznała jej rzeczy osobiste, klucze i zegarek. Okoliczności śmierci kobiety są niejasne. Według relacji jej córki mieszkanie zaginionej wyglądało tak, jakby wyszła z domu na chwilę. Na miejscu zdarzenia nie znaleziono żadnych śladów, które mogłyby świadczyć o sposobie podpalenia. Policja ustaliła wstępnie, że przyczyną śmierci był szok termiczny. Postępowanie jest w toku.

Śmierć Jolanty Brzeskiej wstrząsnęła środowiskiem lokatorskim nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Ci, którzy ją znali, wspominają, że była energiczną działaczką: uczestniczyła w blokadach eksmisji, demonstracjach, rozmowach z władzami samorządowymi. Sama od lat walczyła i wygrywała w sądzie sprawy przeciwko znanemu z bezwzględności wobec lokatorów reprywatyzowanych budynków warszawskiemu kamienicznikowi Markowi Mossakowskiemu. Była ostatnią byłą lokatorką komunalną w zreprywatyzowanej kamienicy, jedną z tych osób, które nie dają się łatwo wyrzucić nowym właścicielom, nawet jeśli ci nie przebierają w środkach. Mossakowski m.in. usiłował siłą włamać się do lokalu, w którym mieszkała z rodziną, i bezprawnie wyrzucić ją z mieszkania. Lokatorzy innych kamienic, których współwłaścicielem został Mossakowski, mówią, że po tym, czego od niego doświadczyli, spodziewaliby się najgorszego. Śmierć Jolanty Brzeskiej negatywnie odbiła się na ich i tak zaburzonym poczuciu bezpieczeństwa, zwłaszcza że jednemu z lokatorów innej kamienicy przejętej przez Mossakowskiego, również członkowi stowarzyszenia, w tym samym czasie ktoś przeciął wszystkie opony w samochodzie. Nie wiadomo, jak długo potrwa śledztwo i czy kiedykolwiek uda się wyjaśnić przyczynę śmierci Jolanty Brzeskiej. Trudno jednak nie wiązać tej sprawy z dramatyczną sytuacją życiową, w jakiej się znalazła, kiedy budynek, w którym mieszkała, przeszedł w ręce prywatne.

Jak wiele innych osób w podobnej sytuacji Jolanta Brzeska stała się ofiarą przemocy strukturalnej, dla której warunki stworzyła pozbawiona wyobraźni, a nawet okrutna polityka mieszkaniowa miasta – praktyka przekazywania ludzi wraz z umowami najmu w ręce prywatnych właścicieli bez zapewnienia im innych mieszkań. Według “Gazety Stołecznej” do końca 2008 roku w Warszawie zwrócono ponad 640 budynków odebranych właścicielom dekretem Bieruta. Znajdowało się w nich 5 tys. lokali, w których mieszkało 12 tys. osób1. W 2010 roku liczba zwróconych kamienic wzrosła do 2 tys., natomiast wszystkich wniosków o zwrot nieruchomości złożono 17 tys2. W gminach takich, jak Śródmieście czy Praga Południe, listy budynków objętych roszczeniami liczą ponad tysiąc pozycji. Taka skala reprywatyzacji przy jednoczesnym braku polityki wsparcia dla lokatorów naraża tysiące ludzi na złe traktowanie i utratę dachu nad głową.

Liczne relacje mieszkańców zreprywatyzowanych budynków dowodzą, że do ich codziennych doświadczeń należą szykany ze strony nowych właścicieli i odbijanie się o ścianę obojętności miejskich urzędów. Ich udziałem nierzadko staje się zwątpienie, gdy miesiącami albo latami oczekują rozstrzygnięcia spraw, które często i tak są rozstrzygane na ich niekorzyść. Wielu w końcu czeka eksmisja. Zdarzają się wypadki, że przenosi się ich do lokalów, które nie spełniają minimalnych warunków mieszkaniowych, np. do piwnicy albo magazynu za miastem.

Strony internetowe stowarzyszeń lokatorskich są pełne dramatycznych historii mieszkańców, którzy wraz z budynkami zostali oddani w prywatne ręce. Nowi właściciele, chcąc pozbyć się niechcianych lokatorów, nie przebierają w środkach. Na dzień dobry żądają wyprowadzki, kwestionują ważność dotychczasowych umów z miastem, grożą sądami i karami, podwyższają czynsze. Jeśli to nie przynosi oczekiwanych skutków, nękają lokatorów na inne sposoby, prowadzą uciążliwe remonty, odcinają, wodę, elektryczność, ogrzewanie, gaz czy nawet dewastują budynki, co zagraża bezpieczeństwu mieszkających w nich ludzi. Nowi właściciele, albo kamienicznicy, jak ich nazywają lokatorzy, czują się bezkarni. Mimo skarg nękanych mieszkańców policja nie interweniuje albo jest opieszała, a sądy i urzędnicy bezradnie rozkładają ręce, zasłaniając się tytułem własności, który same niedawno nadały.

WIĘCEJ TU

http://miziaforum.com/2011/10/02/wasze-ulice-nasze-kamienice-a-opornych-sie-normalnie-morduje-to-sie-dzieje-tu-i-teraz-na-zielonej-wyspie-tuska/

http://miziaforum.com/2011/12/09/iii-rp-aparat-panstwa-wspolpracuje-i-wspiera-bandytow-nakazami-wyrokami-urzedniku-polak-twoj-wrog/

USTALENIA PROKURATURY – FARSA

 Jolanta Brzeska zginęła rok temu. Spacerowicz znalazł jej zwęglone ciało w Lesie Kabackim. 64 – letnia kobieta była aktywną działaczką Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów. Walczyła o prawa mieszkańców kamienic, protestowała przeciwko wyrokom eksmisyjnym, które wielu lokatorów zwróconych kamienic wyrzucały na bruk.

Znajomi nie wierzą w samobójczą śmierć Jolanty Brzeskiej. Twierdzą, że została zamordowana.

Prokuratura pytała krakowskich ekspertów między innymi o to, czy na podstawie ułożenia zwłok można stwierdzić, że Jolanta Brzeska broniła się przed śmiercią, czy też dokonała samospalenia. Śledczy pytali także, jakiego środka użyto do podpalenia. Biegli nie potrafili jednoznacznie odpowiedzieć na te pytania.

Zdaniem prokuratora Pawła Wierzchołowskiego – kluczowe dla sprawy jest jednoznaczne określenie środka, którego użyto do podpalenia, dlatego też, warszawska prokuratura wystąpiła do ekspertów z krakowskiego Instytutu z kolejnymi pytaniami.

Trwające już blisko rok śledztwo zostanie przedłużone. Jak zaznacza prokurator Wierzchołowski to, że zostało ono wszczęte z art. 155 KK (nieumyślne spowodowanie śmierci )

BEZCZELNOŚĆ PROWOKATURY NIE ZNA GRANIC

Spłonęła w Lesie Kabackim. Można ją wreszcie pochować

Prokuratura tłumaczy, że nie ma nic przeciwko temu, by Jolanta Brzeska wreszcie została pochowana, mimo że w trwającym już dziewięć miesięcy śledztwie wciąż nie wyjaśniono okoliczności śmierci działaczki lokatorskiej.

10 miesięcy po zabójstwie Jolanty Brzeskiej w stan oskarżenia postawiono tylko jednego człowieka – Marka Jasińskiego. Oboje, i zamordowana Jola, i Marek, dali się poznać jako działacze lokatorscy, walczący o prawa i godność ludzi, których w ramach reprywatyzacji oddaje się albo sprzedaje spekulantom.  

ROZPOCZĄŁ SIE PROCES PRZECIWKO CÓRCE JOLANTY

NIE TO NIE ŻART TO „POLSKA” RZECZYWISTOSĆ  

http://superwizjer.tvn.pl/56955,extra_-rozpoczal-sie-proces-przeciwko-corce-jolanty-brzeskiej,archiwum-detal.html

====================================================================

dzisiejsza SOLIDARNOŚĆ – kolesi !!!

ma swój udział i wkład w mordowanie polaków dla pieniędzy...

Lokator budynku przy ul. Oboźnej 7 w Warszawie – utrzymujący się z 677 renty został w środę eksmitowany do piwnicy.

Eksmisja odbyła się, pomimo że eksmitowany jest chory na cukrzycę. Nowy właściciel budynku podniósł komorne do ponad 1400 złotych.

W budynku przy Oboźnej 7 dochodziło już do eksmisji do piwnic, przerobionych na pomieszczenia tymczasowe. Jeden z lokatorów, który później został wyrzucony na bruk nawet z piwnicy (osoba zamieszkująca w pomieszczeniu tymczasowym wg polskiego prawa traci ochronę przed eksmisją na bruk) wkrótce potem zmarł.

Eksmitowany 22 września lokator został we wrześniu zeszłego roku obroniony przed eksmisją przez organizacje lokatorskie, które ją zablokowały.

Pełnomocnik nowego właściciela Marek Herman nie miał sobie jednak nic do zarzucenia. Nie wyrzucamy go. Ma lokal zastępczy – tłumaczył.

Budynek przy Oboźnej 7 został odzyskany przez NSZZ „Solidarność” w ramach podziału mienia po Zrzeszeniu Pracowniczych Związków Zawodowych. Na początku 2005 roku krajowe władze „S” sprzedały budynek z lokatorami i działką na której stoi.

http://lewica.pl/index.php?id=22477&tytul=Warszawa:-Eksmisja-do-piwnicy
Piotr Ciszewski

 

49 thoughts on “MORDUJĄ działaczy KANCELARII SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ – gdzie jest PIOTR IKONOWICZ ???

  1. to nie ma nic wspolnego czerwony czy zielony niebieski ja te pieski!!!!

   sk…..stwo w imie wladzy to jest ten temat, ktory kazdy podniesie nawet przyzwoity rzadzacy – tu chodzi o zycie wielu sponiewieranych o okradanych ze swoich uprawnien i praw i czlowieczenstwa – nie powiem de….. ale ciasny umysl masz nie o kolor Gdeczyk!!!!! pozdrawiam nic dodac nic ujac!!!!!!

 1. Czyżby kryzys w polskiej gospodarce szybciej niż po EURO2012?

  Czy Mizia znowu miałeś rację?

  GETIN BANK ogranicza kredyty hipoteczne.

  Getin odstawia hipoteki na bocznicę

  „… W I kwartale tego roku Getin sprzedał kredyty hipoteczne o wartości nieco ponad 900 mln zł. A mowa o banku, który udzielał ich wcześniej nawet za 770 mln zł miesięcznie.
  — Kiedyś pierwsi wyszliśmy z kredytów we frankach, co powtórzył potem cały rynek. Potem poszliśmy w kierunku hipotek złotowych, a inni zrobili to samo. Teraz również trafnie i szybciej od konkurencji wyczuwamy trendy rynkowe i pierwsi się do nich dostosowujemy — mówi Krzysztof Rosiński, prezes Getin Noble.

  Najnowsza diagnoza banku jest taka, że kredyty hipoteczne odchodzą w przeszłość, jako pierwszoplanowy produkt….”

  Pada budowlanka – pada cała gospodarka

  1. 70% DEWELOPERÓW JEST JUŻ BANKRUTAMI – TYSIACE PUSTYCH MIESZKAŃ KTÓRE TRZEBA OGRZEWAĆ I DOGLĄDAĆ

   jeszcze stoją ale to już krach KOLEGA JEST JEDNYM Z NICH – ma mysli samobójcze – ALE O TYM SZA !!!

   BO GOSPODARKA KLEKNIE TO TAK JAK WIERZYCIELE ZWACHAJĄ BANKRUYA – ŻĄDAJĄ NATYCHMIAST SPŁATY – ZATEM ZADANIE BANKRUTA JEST – NIE DOJADAĆ NIE DOSYPIAĆ ALE MIEĆ ZDROWY WYGLĄD I NIENAGANNE NOWE CIUCHY – WTEDY GRA POZORÓW POZWOLI PRZETRWAĆ KRYZYS LUB ZWABIĆ ŁOSIA KTÓRY DA KREDYT NA PRZECZEKANIE LUB – ŁOŚ OSADZI PO WYGLADZIE ŻE TAKI FACET DZIANY TO MA FAJNY DOCHODOWY BIZNES -TO WARTO MU POŻYCZYĆ LUB WEJŚĆ W SPÓŁKĘ – LUB ŁOŚ MOZE NAWET KUPIĆ PLAJTUJACY BIZNES JAko świetny i dochodowy – 🙂 – oceniony przez pryzmat garniaka i fury bankruta – ha ha ha

   1. U nas łosiów nie brakuje. Kilka dni temu usłyszałem w radio, że dla Polaków adidas, puma czy nike to marki luksusowe (buahaha). No, ale wierzyciele, czyli w 99% żydzi to nie Polacy, więc mogą się znać na modzie. Jak to mawiał Jacyków (żyd, homo i projektant mody w jednym): „bieda jest krzykliwa”.

     1. ksztalcmy zatem lekarzy – bo nasz system stworzyli psychopaci i chorzy umyslowo ludzie! to dalej po rosyjsku – kawal o tym jak mucha miala ucinane nozki i ruscy prowadzili badania nad jej reakcjami; tak jak ostatnia nozke jej odjeli – MUCHA PRZESTALA SKAKAC – ojej odkrycie to jest dla mnie najwiekszym osiagnieciem cywilizacji w moim najkochanszym Kaju mojej ojczyznie POLSCE – szkoda tylko, ze pelnej szczurow (jakkolwiek podobno milych stworzen nie jak nasi urzednicy np. – i robiacych mniej krzywd) – Skad sie takie kreatury biora? to to powinno wchodzic przez szpary w ziemi, nie w marmurach siedziec – oczywiscie jest 15% w mojej opinii, ktorzy maja to samo zdanie z racji moralnej.

 2. POLITYKA 03.04.2012 16:04 4 komentarze
  Bagnet na broń. Nóż w kieszeni.

  http://akwedukt.nowyekran.pl/post/58210,bagnet-na-bron-noz-w-kieszeni

  Chwilę temu przeczytałem post „Rządowi psychopaci wyrzucają biednych i schorowanych na bruk” autorstwa kateriny404. Ciśnienie mi się podniosło – bo to polski, rządowy faszyzm.

  Oto link na NE – http://katerina.nowyekran.pl/post/58207,rzadowi-psychopaci-wyrzucaja-biednych-i-schorowanych-na-bruk

  Cóż żeście skurwysyny – i to w świetle prawa uczynili swojemu narodowi? W imię czego?

  Przypomna mi się Broniewski, tyle, że czasy były inne i inny wróg.

  Kiedy przyjdą podpalić twój dom,
  ten, w który mieszkasz – Polskę,
  kiedy rzucą przed siebie grom,
  kiedy runą żelaznym wojskiem
  i pod drzwiami staną, i nocą
  kolbami w drzwi załomocą –
  ty, ze snu podnosząc skroń,
  stań u drzwi.
  Bagnet na broń!
  Trzeba krwi!

  Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
  obca dłoń ich też nie przekreśli,
  ale krwi nie odmówi nikt:
  wysączymy ją z piersi i z pieśni.
  Cóż, że nieraz smakował gorzko
  na tej ziemi więzienny chleb?
  Za tę dłoń podniesioną nad Polską –
  kula w łeb!

  TAK – KULA W ŁEB .

  I kto komu tą zbrodnie przygotował ? Solidarność? Polacy Polakom? Hańba.

  1. Cały system stworzyli, by stworzyć pozory działań prawnych. A w rzeczywistości, państwo ramię w ramię z oszustami, złodziejami niszczy uczciwych ludzi.
   Ktoś uwierzy, że inwalida na wózku zajął nielegalnie mieszkanie? A może było odwrotnie … Człowiek ten uczciwie pracował, opłacał mieszkanie, ale gdy tzw. pracodawcy zrobili z niego najpierw parobka za parę groszy a potem kalekę, to pozbyli się go jak śmiecia, zostawiając bez środków do życia … A państwo zamiast stanąć po stronie oszukanego, wykorzystanego obywatela, wspiera oszustów armią policjantów, komorników …
   1normalnyczlowiek 03.04.2012 18:18:34

   Widzę w tym
   gromadzenie majątku,kamienice,M-3,a może i całe ulice.
   Muszą oddac,aż 65 miliardów.Tajne zalecenia Tuska do wojewodów,
   są prawdziwe,a plan realizowany.
   janolsza 03.04.2012 18:32:18

   Polacy caly czas narzekaja na rzad…
   ktory wybieraja na wyborach.
   Coz takiego politycy musza zrobic Polakom, jak silnie musi ich zmaltretowac, okrasc, by Polacy zrozumieli, ze nie nalezy chodzic na wybory, by wybierac sobie katow?
   bar-bara 03.04.2012 22:24:26

 3. Nie tylko Ty walczysz MIZIA. Pozdro.

  POLITYKA 03.04.2012 15:04 43 komentarze
  Rządowi psychopaci wyrzucają biednych i schorowanych na bruk
  Eksmisje na bruk – rząd przystępuje do zmasowanej eksterminacji narodu polskiego, bez refleksji i bez hamulców. Używa do tego celu uzbrojonych po zęby brygad antyterrorystycznych.

  Jeździsz na wózku inwalidzkim, to możesz zostać uznany za terrorystę!!!!

  Z dnia na dzień eskalacja przemocy wobec narodu przybiera na sile, a jego skala jest rażąca i piorunująca. Coraz więcej ludzi to widzi i to nie tylko tych, korzystających ze zdobyczy techniki, jak chociażby Internet.

  Sam Hitler, mimo swojej dysfunkcyjności, powiedział kiedyś, że Polacy, to najinteligentniejszy naród. Nie mylił się. Nawet starsze osoby zaczynają kumać o co tym faszystom u władzy chodzi, gdyż ich działania są coraz bardziej klarowne, a i informacje docierające do ludu z zagranicy, miażdżące.

  O większości dziejących się zakulisowo spraw, nie dowiecie się z mediów meanstermowych, gdyż te, przyjmujące wytyczne od mocodawców, karmią Was kłamstwem i zaniżają Waszą inteligencję, wprowadzając Was w stan hipnotyczny już po 3 minutach. Teraz też nabrały wody w gęby.

  Tu też apel do dziennikarzy, którzy mają sumienie i godność. Albo rezygnujcie z tej parszywej roboty i idźcie kopać rowy i zalepiać dziury w autostradach, albo przeciwstawcie się psychopatycznym mocodawcom.

  Ale niewielu Polaków wie, że z dniem 1 kwietnia 2012 wchodzi w życie, dawno zatwierdzona ustawa, o wyrzucaniu obywateli na bruk, bez prawa do mieszkania zastępczego. W bestialskich poczynań rządu ofiarą padają osoby najsłabsze, schorowane i biedne.

  Nie muszę nadmieniać, że do tej biedy i chorób sami ich doprowadzili faszyści.

  Skandal i faszyzm rządu przekracza wszelkie granice. Trzeba z tymi psychopatami coś zrobić.

  POLICJANCI OBUDŹCIE SIĘ – STAWAJCIE PO STRONIE LUDU !!!

  Z dniem wejścia w życie tej ustawy, na bruk poszło 4250 ludzi, w tym starcy, osoby niepełnosprawne i przewlekle chorzy.

  Zaczynają się więc eksmisje siłowe z użyciem, chyba naszprycowanej jakimś świństwem, policji.

  Zobaczcie jak się traktuje ludzi w Polsce i jakich hitlerowskich metodsię używa w eksterminacji narodu polskiego, wysługując się armią sługusów szatana, którzy zamiast spałować bydlaków, rzucają całe hordy uzbrojonych po zęby, tzw „funkcjonariuszy prawa” na najbardziej bezbronnych.
  Powinni nie tylko rządowi, ale też Ci policjanci wstydzić się przed narodem i własnymi dziećmi, że jako barany bezmyślne, wykonują polecenia morderców i psychopatów.

  Zobaczcie akcję eksmisji na bruk, osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim i ciężko schorowanej. Czy ta banda bydlaków dostanie wreszcie za swoje?, bo gniew narodu rośnie.
  Dziś eksmitują tą kobietę i innych najsłabszych, a jutro przyjdą po Ciebie. Wystarczy, że nie zapłacisz przez kilka miesięcy za gaz, czy prąd, a ceny comiesięcznych płatności rosną w tempie lawinowym.

  W tej chwili jest już orzeczonych prawomocnych wyroków z mienia komunalnego w całej Polsce – 2550 z mieszkań – z kamienic prywatnych 1700 . Według tej nowej bandyckiej ustawy, można wyrzucać na bruk – bez prawa do lokalu zastępczego: inwalidów, rencistów, osoby obłożnie chore, matki z dziećmi, kobiety w ciąży, bezrobotnych, słowem wszystkich
  Tymczasem prawdziwi przestępcy siedzą sobie w pałacach i nie są pociągani do odpowiedzialności. Czas chyba na samosądy.

  Chciałam jeszcze dodać bardzo znamienny fakt, jako informację do właścicieli kamienic. Z całym zrozumieniem tematu i sytuacji w jakiej również oni się znajdują, a wiem dużo w tym temacie, to sprawa nie dotyczy, tylko eksmisji z kamienic, ale z budynków o każdej innej formie własności.

  Tymczasem rząd szykuje się również na właścicieli kamienic, aby móc bezprawnie im je zabierać. Od okresu powojennego już to się dzieje, a skala tego problemu też się z roku na rok nasila. W swoim czasie wybuchła afera z bezprawnym przejmowaniem kamienic, szczególnie w Krakowie, gdzie ta kryminalna mafiajest najsilniejsza.

  Ale to nie wszystko. Właściciele kamienic, którzy w większości dorabiali się w pocie czoła, odejmując sobie od ust, po wojnie praktycznie utracili swój dorobek życia. Wprawdzie kamienice mogli zatrzymać, ale pod warunkiem ponoszenia wszelkich opłat z nią związanych i płaceniem dodatkowo, wielokrotnie za to samo podatków, podczas, gdy narzucono im lokatorów z gminy. Jednym słowem po II wojnie światowej, powiedzieli, że od teraz, to wszystko jest wspólne.

  Wiekszość właścicieli z obawy przed zbyt wysokimi kosztami utrzymania, odsprzedało te kamienice państwu. Odsprzedało, to zbyt dużo powiedziane. Otrzymali za to takie gratyfikacje, że mogli sobie kupić za nie jedynie koło do samochodu.

  Teraz ma wyjść jeszcze jedna bandycka ustawa, a może już wyszła, że jeżeli kamienica ma powyżej 100 lat, to może być zakwalifikowana do klasy zabytków, a wtedy wszelkie rekonstrukcje, będą wymagały stosownych zezwoleń i ponoszenia horendalnych kosztów. A jeśli nie odnowisz, zgodnie ze standardami unijnymi, to Ci dom zabiorą. Takie sukinsyny.

  Te nieroby, złodzieje i bandyci robią wszystko, aby odebrać godność obywateli, pozbawić ich majątków i przy okazji skłócić właścicieli z lokatorami, którym mają psi obowiązek zapewnić mieszkania zastępcze.
  http://katerina.nowyekran.pl/post/58207,rzadowi-psychopaci-wyrzucaja-biednych-i-schorowanych-na-bruk
  Tępym mózgom, robić się nie chce, nic nie potrafią, oprócz wykwalifikowanego złodziejstwa i dlatego lecą na grzbiecie inteligentnych i prawych ludzi. Ale doczekają się swojej zapłaty, czego im życzę i chyba nie jestem w tym odosobniona.
  Tagi: eksterminacja narodu nwo bandyci u władzy eksmisje niepełnosprawnych terror władzy

  1. Akurat chwilę temu napisałem… Swój post.
   Masz rację – to Hańba, Hańba, Hańba.

   Akwedukt 03.04.2012 15:58:23
   @Akwedukt 15:58:23
   No hańba, to się nóż sprężynowy w kieszeni otwiera. A taka głupawa córeczka faszysty Donka, pisze swój głupawy blog, o tym na jaki kolor ściany pomalować. Takie problemy mają debilne dzieci, debilnych prominentów tzw tfu. Sami barany i baraniątka wychowują. Puste, bezrefleksyjne manekiny.

   katerina404 03.04.2012 16:09:20
   Patrz
   A w mediach cisza jak makiem…
   nadużycie link skomentuj
   Łażący Łazarz 03.04.2012 16:25:33
   @katerina404 16:09:20
   Jak przeczytałem Twoj post – to nie mogłem uwierzyć.
   W to co Polak może Polakowi zrobić, i to temu staremu, często choremu.
   W imię czego, pytam? Polska to taki niby katolicki kraj. Przyznają się temu i poltycy – skurwysyny – niech się zatem spalą w piekle.

  2. PRZYPOMINAM W KRAJACH UNII EUROPEISKIEJ – OSOBOM BEZROBOTNYM , CHORYM , KALEKIM, SAMOTNYM MATKOM – CZYNSZ OPŁACA PAŃSTWO – BEZ WZGLEDU NA TO CZY MIESZKANIE JEST WYNAJETE OD OSOBY PRYWATNEJ CZY TEŻ JEST MIENIEM KOMUNALNYM

   =====================================
   A ZA MIESZKANIE SOCJALNE NIE POBIERA SIĘ W OGÓLE OPŁAT CZYNSZOWYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   BO KURWA JEST DLA OSÓB Z NISKIM DOCHODEM I TAM WIEDZĄ ŻE NIE MA Z CZEGO PŁACIĆ

   W POLSCE OD OSÓB BEZROBOTNYCH BEZ PRAWA DO ZASIŁKU – RZADA SIĘ OPŁAT W NORMALNEJ WYSOKOŚĆI

   PYTAM JAK – JEŚLI SAMO PAŃSTWO DAJE MU KWIT IŻ JEST BEZ DOCHODU !!!!!!!!!!!!!!!

   TO SKĄD MA WZIĄŚĆ – KRAŚĆ

   TAK I KRADNĄ I NAWET HUJOWI W SKARBÓWCE NIE JEST TO DZIWNE ŻE MA PIT ZEROWY – A ŻYJE – NO TO KÓRWA PANOWIE I PANIE BIURWY – JAKTO JEST – DOPUSZCZACIE DO TEGO ŻEBY FORSĄ KRADZIONĄ REGÓLOWANO CZYNSZE

   POJEBY -ale ja głupoty nie rozgrzeszam – czapa !!!!!

   1. Tak ale to w Europie, a nasi grabiezcy nie wiedza nawet gdzie jest Europa! To skandal, ze zawalil sie caly system budowany przez tak madry narod tyle lat!!!! to skandal, ze dorobek pokolen dzisiaj jest opluwany przez potomkow Polakow, ktorzy byli Polakami ale z zasadami moralnoscia! Sami sie unicestwimy!!!! Pycha, arogancja, brak poszanowania czegokolwiek to rezultat – ze urzednzik bierze – wynik? narod jest kopany i bezkarnie niszczony – rozumiem Twoj jezyk – to najwyzszego stopnia zwatpienia i beznadziei jaka otacza nas przez tych co kiedys zapracuja na odpowiednie ich traktowania – wiem! Bandyci to odbpowiednie slowo!!!!!

 4. Polska ma być
  Obszarem nieustabilizowanym, bez narodowego centrum władzy, bez armii , bez przemysłu, bez pluralizmu w mediach.
  Ma być zapleczem sezonowej , taniej siły roboczej skrzyżowane z domem publicznym dla Niemiec.

  Takie są faktyczne efekty rządów liberalno-lewicowych po 1989 r.
  Rząd Tuska przyczynił sie w znacznym stopniu do osiągnięcia tego stanu.

  Będą prześladować ludzi dążących do niepodległości, dopóki wystarczy kasy na bezpiekę i policję.
  Kiedy kasy zabraknie nawet na te filary reżymu, po prostu wsiądą do śmigłowców i odlecą tam gdzie mają konta bankowe.

  http://adnovum.nowyekran.pl/post/53556,czy-tusk-chce-unicestwic-polske

  1. Pamiętam taką zabawę z przedszkola. Ustawiono dziewięć krzeseł i w takt muzyki krążyło nas dziesięcioro dzieci. Jak muzyka przestała grać wszyscy zajmowali krzesła. Dziecko dla którego brakło krzesła odpadało z gry. Potem zabierano jedno krzesło i od nowa, aż został zwycięzca.Państwo polskie zafundowało nam bardziej nowoczesną formę tej gry. Jest jedno miejsce pracy i dziesięciu chętnych krążących wokół tego miejsca pracy i jak znudzony szef, pseudo kapitalista kiwnie palcem, to szczęśliwiec który wygra ma robotę za jakieś 1100zł netto. A co z resztą? A kogo to obchodzi. Mają płacić podatki(wszechobecny vat w każdym łyku wody i każdym kilowacie prądu, a w niektórych wypadkach akcyza, a ostatnio nowy podatek od kopalin) póki dają radę, a potem nie zdychają lub wypiep…ją z tego kraju.

   1. ja powtórzę że nasz kraj może tylko uratować wysokie opodatkowanie pseudo kapitalistów(wszystkie miedzynarodowe koncerny) 70% podatku dochodowego albo wynocha z polski natomiast dochody do 5000 na mies zwolnione od podatku bo ten system który mamy teraz oraz vat wykancza miliony maluczkich a bogaci miliarderów ale kto to zrozumie w tym chorym kraju?

    1. Alexirin wiesz co wtedy powiedzą? jak nam podniesiecie podatek dochodowy to my zwijami interes a ludzi wywalimy na zbity pysk….miejsca pracy pójda sie je…c….!
     Właśnie dlatego w tym kraju sa tak niskie zarobi, to jest sztucznie utrzymywane aby ludzi nie mogli zebrac odpowiedniego kapitału i środków aby przetrwac kilka, kilkanascie miesięcy bez pracy..!!!!!
     głodnym , zastraszonym tłumem łatwiej manipulować… oczywiscie do czasu, tylko aby w polin cos ruszyło to tak 90% musiałoby byc zagrozonych, bo ci co maja więcej i stabilną robote się nie ruszą w obawie ze ją straca i jedyną mozliwosc utrzymania rodziny, pozycji społecznej itd..

     W tym kraju 2sk i reszta spełnia kazde zyczenie zachodniego inwestora bo to oni dają miejsca pracy na tej zielonej wyspie! a kazde miejsce pracy to ich „sukces” polytyczny i gra przetargowa w wyborach…

     a wracają do tematu eksmisji, ludzi starszych , schorowanych inwalidow, na rentach, czy samotnych matek panstwo powinno miec w opiece jaką gwarantuje konstytucja, niestety nie ma..
     częsc ludzi z tych 4250 to powiedzmy prawdę nałogowi alkocholicy którzy specjalnie nie płacą czynszu bo jak sam słyszałem w jednym przypadku „a co mi zrobią? jestem alkocholikiem, to choroba..” no coment…………

     1. co do twojego przekonania ,ze wiekszość to PIJACY I MARGINES -mylisz się drogi kris – ja zdążyłem przepracować w latach 90 kilkanascie lat na samodzielnym stanowisku w urzędzie wojewódzkim potem w urzedzie miasta

      stanowisko to było w pewien sposób powiazane z sł. zdrowia, pomocą społeczną i ……………. NIE WAŻNE

      I DOSKONALE WIEM ŻE, ALKOCHOLIK W POLSCE TOŚWIĘTA KROWA – MIESZKA W MIESZKANIACH SOCJALNYCH – MA RĘTE W PRZEDZIALE 800 DO 1200 ZŁ – PRZEWAŻNIE Z TYTUŁU INWALIDZTWA TRWAŁEGO – PADACZKA ALKOHOLOWA

      pijakowi ponadto przysługuje w polsce
      – zasiłki celowe co 3 miesiace – różne kwoty
      – darmowy opał
      – i prawie bezkarność przed eksmisją – dopłaty do czynszu

      I UWIERZ , ŻE PRACOWNICY OPIEKI KOŁO NICH SKACZĄ JAK KOŁO PANNY NA WYDANIU

      =============
      SCENKA RODZAJOWA PRAWDZIWA – W KAMIENICY KOMUNALNEJ NA JEDNYM PIĘTRZE MIESZKAŁA MATKA Z 2 DZIECI BEZROBOTNA Z DOCHODEM – ZERO ZŁ. – MIESZKANIE KOMUNALNE

      OBOK KOCZOWAŁ PAN INWALIDA ALKOHOLOWY – RENTA 900 ZŁ + DODATKI CELOWE CO KWARTAŁ NA CIUSZKO 270 ZŁ + DARMOWE ŻARCIE W PCK + OPAŁ WĘGIEL 2500 KG

      MATKA ZBIERAŁA ZŁOM – A ZA ZAKUPIONE PIENIĄŻKI KUPOWAŁA OD JAŚNIE WIELMOŻNEGO PANA PIJAKA WĘGIEL NA WIADERKA – 1 WIADERKO 5 ZŁOTY..

      MORAŁ TAKI MATKA ZOSTAŁA W KOŃCU WEKSMITOWANA ROK 2000 ZA NIE PŁACENIE CZYNSZU – OKOŁO 1000 ZŁ – TRZY ZALEGAJACE OKRESY PŁATNOŚCI

      PAN PIJAK ZAPIŁ SIĘ W KOŃCU NA ŚMIERĆ W LOKALU ZAJMOWANYM W ROKU 2010 – mieszkanie zgnojone , zasrane zaszczane i jeszcze się ten pijak tam rozłożył – znaleziony po 6 miesiacach – BO TAM Z TEJ NORY ZAWSZE ŚMIERDZIAŁO I NIKT UWAGI NIE ZWRUCIŁ

      =====================================
      ZANIM COŚ NAPISZESZ TO POMYŚL POPYTAJ

      1. PS. DZIŚ TAK PÓŻNO TU JESTEM BO DZIWNIE RANO KOMP PRZESTAŁ DZIAŁAĆ – MUSIAŁEM SYSTEM WYWALIĆ I PRZEPIAĆ SIĘ NA INNY ZDALNY PÓLPIT – KOMUŚ COŚ SIĘ NIE PODOBA W TYCH TEKSTACH

     2. ps. dawania pracy przez hiper markety – ŻĄDAM TYLKO WPROWADZENIA DLA WSZYSTKICH PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH – USTAWY FUNKCJONUJACEJ OD 1990 ROKU DO 1995 – WZROST PKB 7%

      USTAWY WILCZKA – O WOLNOSCI GOSPODARCZEJ – W OBLICZU RÓWNOSCI PRAW I KONKURENCJI

      ZAGRANICZNE FIRMY SAME POSPIERDALAJĄ BO NIE WYTRZYMAJĄ KONKURENCJI I WYSOKOŚCI PODATKÓW

      1. A ICH MIEJSCA ZAJMĄ POLSCY OBYWATELE – GOSPODARKA NIE LUBI PUSTKI – ZWOLNIONE SEKTORY BŁYSKAWICZNIE WYPEŁNIĄ POLSCY BEZROBOTNI

       SĄ WYKSZTAŁCENI I ZDETERMINOWANI

       teraz trwa chodowanie – głupich hujów najlepiej zapijaczonych aby wychodować durnia

       TERAZ MAMY JESZCZE MIMO WSZYSTKO ZAPLECZE LUDZI WYKSZTAŁCONYCH

       ALE Z ROKU NA ROKU PRZYROST DURNI ZACZYNA W KRAJU PRZEWARZAĆ

     3. Mizia gdzie napisałem ze większośc?! Proszę czytaj z zrozumieniem, napisałem częśc bo częsc ludzi bądąc alkoholikami nie udaje się po zapomogi i tacy nie figurują jako alkoholiocy przez duze A i nie sa tak dotowani przez panstwo jak ci przez Ciebie opisani.
      Są tacy, stracili pracę lub wzieli odprawy i zaczeli pic,(z kilku powodow) niestety wpadli w nałog i przestali płacic, w wyniku czego stracili mieszkanie i wszystko co mieli… Mieszkali w kanałach- znam kilka takich przypadków, a do opieki nie poszli… woleli zamarznąc w zimie…
      Tylko ze to byli ludzie ktorzy pracowali, a TY opisujesz nałogowcow co w zyciu nie splamili się robotą i takie swiete krowy zerują juz lata na tym chorym systemie…
      I tu się z Toba zgadzam…

      1. KRIS – SAM ZAUWAŻYŁEŚ ŻE KIEDYŚ GDZIEŚ PRACOWALI I ZACZELI PIĆ – PATRZ NA PRZYCZYNY – A NIE SKUTKI

       POZATYM ROZPIJANIE TO CZEŚĆ POLITYKI – NIE ZAUWARZYLISCIE ,ŻE ALKOCHOL W TYSIACACH POSTACI – JEST NAJTAŃSZYM PRODUKTEM W CAŁEJ HISTORII XX WIEKU -już za 7 złotych mozna się najebać w sztok – dlaczego nawet fajki są o niebo droższe – bo PIJAK RACJI NIEMA – I O TO CHODZI

       POZATYM NIE MORALNE JEST W DZISIEJSZYCH CZASACH PISAĆ PIJAK MARGINES – NIE KAŻDY JEST TWARDZIELEM – WIEKSZOŚĆ ULEGA

       KRIS JAK BEDZIE W POLSCE STANDART SOCJALI , PŁACY – TAKI NP. JAK W UK, I NIEMCZECH WTEDY NAPRAWDĘ SAM POWIEM PIERWSZY – MARGINES , DNO I ALKOCHOLIK !!!!!!!!

       A NA RAZIE DAJMY SPOKUJ NA SZUFLADKOWANIE I PODZIAŁY ONI CHCĄ ŻEBYŚ POWTARZAŁ TAK JAK ONI – TO MARGINES DAJMY SPOKÓJ – NIEROBY

       POZDRAWIAM

       nie daj się wciagać w ich gierki

       A NP – TU MASZ PRZYKŁAD – CZY TO ZNACZY ZE TAM NA RUDZIE ŚL. – SĄ TACY WSZYSCY
       =

     4. Nikogo Mizia nie szufladkuje, chodziło mi tylko ze z tych 4250 osob są tacy co niepłacili z premedytacją, sa tacy co nie mieli z czego a w alkoholizm popadli z braku utraty pracy. Duzo myslało iz wezmie marne odprawy i pozniej znajdzie prace..
      Duza częśc pracy nie znlazła lub za minimum i zaczęli smutki topic w alkoholu a ze alko u nas tani to juz napiałes co było pózniej… skoro 7 zł wystarczy aby się spic jak swinia…..
      Tacy ludzie mogli isc po zapomogi itp ale nie…. woleli przepic mieszkanie a na koncu zamarznąc w kanałach…..
      Suma sumarum, to wina… rządu i zasranej polityki zamykanie kopaln,hut, cięzkiego przemysłu……. a do tego tani alkohol który jest na rekę tym sk…….
      Nikogo nie szufladkuje ale w całej tej rzeszy ludzi eksmitowanych znajdzie się kilkoro (moze więcej) co są sobie sami winni, wiem to łatwo pisac .. ale jak się człowiek załamie i ratunek widzi w kieliszku… choc to też nie wytłumaczenie…….

      Tak czy siak jaka polytyka rzadzących taki naród……………. zresztą tak ma byc, a propo tych eksmisji, i odwrotnej hipoteki ,sk….. poł darmo przejma mieszkania i działki… wiemy kto za tym stoi i kto zapełni te mieszkania jak się zacznie piekło w is………… Narazie wiekszosc mysli iz to chory wymysł i spiskowa teoria! jak to mowie jestem wysmiewany….. ale jak dojdzie do tego i oczka się polakom otworzą iz to był zamysł od lat wprowadzany w czyn to juz bedzie za póżno…..

      złodziejskie kurwy nas sprzedali i tyle w temacie…

     5. wiesz co wtedy powiedzą? jak nam podniesiecie podatek dochodowy to my zwijami interes a ludzi wywalimy na zbity pysk….miejsca pracy pójda sie je…c….!

      ale co ma z tych miejsc pracy panstwo polskie?
      nic to jest mało powiedziane jeśli te koncerny nie płacą tu podatku dochodowego to rozwalają cały system emerytalny który traci przez to miliardy które wyprowadzają do rajów podatkowych z tąd ten pomysl aby ludzi zagonić do roboty az do śmierci teraz 67 lat po tem 80 hehe 🙂

      1. to jest taki straszak rzadowy – a ludzie w to wierzą – CHA CHA – NP W UK PRACODAWCA DOWIADUJE SIĘ Z KOMUNIKATU RADIOWO TV – ZE MA OD DNIA TEGO I TEGO PŁACIĆ STAWKĘ GODZINOWĄ W KWOCIE TAKIEJ JAK ….

       A JAK SIĘ NIE PODOBA TO ZWIJAĆ KRAMIKI I WYPIERDALAĆ – to wypierdalać jest do pracodawców – i stosują się bez szemrania

     6. KrisT
      a wyobrażasz sobie coś takiego np w niemczech aby koncerny zagraniczne zatrudniały niemców na umowy śmieciowe nie płaciły tam podatku dochodwego zysk wywoziły na kaymany .!ludzie zapier…do 80 roku życia
      ich system emerytalny idzie się je…c…:)
      nie takie rzeczy tylko u nas są możliwe
      normalne państwo nie może sobie na to pozwolić to jest neokolonializm

      1. to jest nadal ten sam prl – tylko bardziej opresyjny – ale o tym sza – to tajemnica 😉

       ZOSTAŁEŚ WTAJEMNICZONY

       patrz jaki szum o emerytury – a o sbeckich sza nikt nawet nie zaproponował reformy

       PIETRUSZKA TEN CO ZABIŁ POPIEUSZKĘ – BIERZE DZIŚ 3900 ZŁ EMERYTURY

     7. alexirin– ja tylko napisałem co „oni” powiedzą jak im podatek podniosą… wywalą ludzi na zbity pysk a winą obarczą rząd i ustawy…
      rząd się boi bo straca poparcie i medialny szum o zielonej wyspie peknie jak banka mydlana choc to juz nastapiło..(nieoficjalnie) . boją się zamieszek i linczu….zresztą UNY na to nie moga pozwolic bo jeszcze sytuacja wymknie sie z pod kontroli i dojdzie do kolejnej zmiany systemu…. i wszystkie ich marionetki pojdą w pisdu…..

      suma sumarum , rzad to sprzedajna kurwa jest, nie tylko ze sprzedali nas to jeszcze i siebie.. teraz sa pod scianą (płaczu??) i muszą skakac jak im ……….. zagra…
      Niezle się (i nas) wkopali, sa dłuznikami po wsze czasy, chyba ze system pierd…….

      plan był obmyslany i wprowadzany w zycie od kilkudziesięciu ładnych lat….

  1. Satellite Provider

   UWAGA !!!!

   OTRZYMAŁEM INFORMACJE Z ŹRÓDŁA NIE OFICJALNEGO

   ŻE W DNIACH POPRZEDZAJĄCYCH ROCZNICE „KATASTROFY ” SMOLEŃSKIEJ

   POLSKIE SŁ . PLANUJĄ PREWENCYJNE ZATRZYMANIA NA 48 h DZIAŁACZY Z OPOZYCJI POZA PARLAMENTARNEJ

   (zapewne w celu uniemozliwienia brania udziału w manifestacjach , oraz przygotowaniach manifestacji )

   SĄ TO IMIENNE LISTY

   NARODOWCÓW ,DZIAŁACZY ZWIAZKOWYCH  , SOCJALISTÓW, RUCHÓW I ZRZESZEŃ PATRYJOTYCZNYCH  ORAZ ŚRODOWISK KIBICÓW I INICJATORÓW PROTESTÓW ACTA

   informacje w tej chwili sprawdzamy pod katem prowokacji , autentycznosci

   po weryfikacji info. to zostanie opublikowane jako art.

   ps. niepokojace są dane na tych listach opatrzone oprucz nazwisk – adresami zamieszkania .

   INFORMACJA NIE SPRAWDZONA !!!! 

   STANĘ NA GŁOWIE ŻEBY TO SPRAWDZIĆ W GÓRA 48 GODZIN

  1. 🙂 – jak tłumaczył mi kolega haitańczyk – taka klątwa dotyczy osób czyniacych zło a więc dotyczy całego srodowiska , BEZPOŚREDNIO – TYCH CO NA FOCIE I POŚREDNIO ICH PRZYJACIÓŁ POMAGIERÓW

   zobaczymy co dalej

   ps. opisywane w naukowych pracach skutki voodoo wskazywały iż oprucz osób konkretnie obłożonych – rykoszetem dostawały rodziny i bliscy przyjaciele

   PRZEKLĘCIE RZADU FRANCJI – w czasie okupacji haiti – uderzyło bezpośrednio w 130 000 żołnierzy – którzy defacto nie byli imiennie wymienieni – a tylko realizowali rozkazy władz ………:-)

     1. Ciekawy wpis, na czasie, zwlaszcza, ze w Polin jest kolejna kleska zywiolowa, o ktorej malo sie mowi. Przemarzly zboza tzw. ozime, ktore wysiano jesienia, i trzeba robic nowe zasiewy. Straty sa na milionach ha. Wg mnie, brak sniegu i b.duze mrozy zostaly wykreowane przez HAARP.

      iHe 3 Kwiecień 2012 o 9:44 am

      “W 2010 r. nadeszły klęski żywiołowe, które zachwiały rynkiem. W Ameryce Południowej, Francji, Chinach, Ukrainie i Rosji były susze. W Australii powódź. W USA w zależności od regionu w rolników uderzyły susze lub ulewy. Mało zboża na rynku spowodowało, że ceny wyskoczyły w górę.

      – Do tego trzeba dodać jeszcze fundusze spekulacyjne. Kilka lat temu w tę teorię nie wierzyłem, ale dziś skłaniam się ku niej. Ocenia się, że fundusze opanowały rynek spożywczy w 30 procentach – mówi Romańczuk.”

      Dla wybiórczej wszystko jest teorią nawet jak już w nią wieżą i są konkretne wyliczenia,które sami podają..
      Tacy to teoretycy niespiskowi rzecz jasna.Ale jakby ktoś się spytał to ewoluują.
      Ciekawe do jakich jeszcze odkrywczych wniosków kiedyś dojdą.

      A tak BTW u nas cena mąki to 15% a gdzieś w biedniejszych rejonach zacznie się głód bez sponsorowania przez faceSbooka różnych rewolucji.
      A jak wiemy głodni ludzie masowo – to pewne zamieszki ,a nawet rewolucje..
      Jest jeszcze opcja ucieczki do przodu czyli zabrać komuś innemu ziarno..

      Głód jest lepszy do regulacji populacji niż wojna bo nie ma efektu jojo..
      Więksi będą obżerać mniejszych i to nie tylko z ziarna.

      Ciekawa jest walka ze spekulacją na żywności:

      “Spekulacja ludzkim głodem jest zbrodnią.”
      “Kolejnym czynnikiem, który zapobiegłby zmienności cen, jest ograniczenie zboża przeznaczanego na biopaliwa”
      “Nie możemy zakazać produkcji energii w sektorze rolnictwa, ale trzeba ograniczać te ilości, by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa żywnościowego.”
      “Może zabrzmi to okrutnie, ale jeśli mamy rolników, którzy są rozproszeni, to ich głód nie spowoduje zamieszek. Innych reakcji można się spodziewać po ludziach w mieście.”
      “Pojawia się zjawisko wykupu ziemi rolnej przez inwestorów finansowych, którzy spodziewają się wzrostu opłacalności produkcji rolnej. Przykładem jest Afryka.
      Oczywiście. Dlatego FAO zajmuje się tym problemem. Opracowujemy kodeks dobrych praktyk. Mamy tu trzy podstawowe problemy, które mogą się pojawić: wykluczenie społeczne, nadmierne wykorzystywanie tych ziem oraz jak to wpłynie na bezpieczeństwo żywności.”

      http://www.portalspozywczy.pl/finanse/wiadomosci/niemcy-wykupuja-grunty-rolne-w-polsce,67124.html

      Jak zwykle panuje ciekawy podział UE się niby broni przed GMO i beztrosko nie zasiewa lub produkuje z rolnictwa energie ,a USA pionieruje w regulacjach niespekulacyjnych u siebie ,gdy w tym samym czasie ich fundusze brykają sobie po całym świecie robiąc to u innych.
      A UE sobie czeka na problem reakcja rozwiązanie,żeby oczywiście przyjąć kolejne federacyjne ustawy wzorem wielkiego brata.

      http://kwintal.pl/aktualnosci/354

      O POlsce to już mi się nie chce nawet wspominać,jak wiadomo POwoli zaczymamy gonić Afryke..

      A to mnie też urzekło jak sprytnie otwiera się bramke dla monsano&co
      (niby w domyśle chodzi o rośliny energetyczne,ale skąd możemy wiedzieć co tak na prawde do końca poeta miał na myśli)

      “W projekcie reformy WPR za dużo uwagi poświęca się środowisku, a za mało kwestiom gospodarczym. Rolnicy nie mogą wyżyć z samego środowiska. Priorytetem powinna być gospodarka, a dopiero potem kwestie środowiskowe. Musimy zapewnić rolnikom godny dochód, zresztą nie tylko w UE, ale na całym świecie. Należy prowadzić politykę międzynarodową – po raz pierwszy tak ważne staje się wyżywienie całego świata. ”

      Wszystko pięknie ładnie a jakoś dziwnie śmierdzi NWO i GMO.
      Der polnishe rolne lobby szontowe widzi jak zawsze tylko jedną strone medalu.
      Tą którą otrzymają w nagrode .

      Wybaczcie za tą przydługą wklejkę ,ale może wizja niemieckiego eco żarcia od bayera&co i całej bandy zbafców Ziemi wyzwoli w nas jakiś mechanizm obronny przed tym mechanizmem zakamuflowanego zniewalania.

 5. wynika z tego ze
  KRWI SIĘ ZACHCIAŁO TYM KURWOM I POKURCZOM

  NO TO NIECH UWAŻAJĄ BO MOŻE TO BYĆ ICH WŁASNA KREW !!!!!

  1. DLACZEGO SĄ TE EKSMISJE – BO DWIE TRZECIA POLAKÓW W KRAJU ZARABIA POMIEDZY 900 – A 1500 ZŁ NA RĘKĘ
   A CENY MAMY JUŻ WYŻSZE NIŻ NIEMCY..
   ==============================================
   Zarabiamy najmniej w Europie! 2012-04-03 (06:51)

   Gdy w 2007 roku Donald Tusk (55 l.) przejmował władzę, obiecywał Polakom, że zbuduje nad Wisłą drugą Irlandię. I co? I nic! Po ponad czterech latach rządów Platformy Polsce wciąż bliżej do biednej Rumunii. Przeciętny Irlandczyk za swoją pracę dostaje miesięcznie 14,4 tysiąca złotych. A Polak – 3,3 tysiąca. To ponad cztery razy mniej! Co gorsza, specjaliści rozwiewają nadzieje – bogate kraje zachodniej Europy dogonimy dopiero za… 85 lat.

   Polacy uwierzyli Tuskowi, gdy roztaczał wizję dynamicznego rozwoju, za którym pójdzie wielka poprawa „jakości życia”. Ale nic z tego.
   ====================================
   Tusk: Zrobić Irlandię nad Wisłą

   – Polacy, podobnie jak inne nacje, od kilkudziesięciu lat, jeśli uciekają z jakiegoś kraju do innego, to zawsze uciekają od socjalizmu do liberalizmu. Zawsze uciekają od spętanej przepisami gospodarki do swobodnej gospodarki. I dlatego ja znam receptę, ja znam dobrą odpowiedź na to pytanie. Zrobić Irlandię, zrobić Anglię tutaj nad Wisłą. A nie wyrzucać naszych ludzi za granicę – tak Tusk przekonywał nas, byśmy popierali Platformę, bo to się wszystkim opłaci.

   Ale hasło drugiej Irlandii okazało się tylko propagandą. Po latach rządów PO Polacy wciąż emigrują za granicę w poszukiwaniu godnej pracy i płacy. A ci, którzy zostają, doświadczają na własnej skórze szalejącego bezrobocia i drożyzny. A rząd? Wciąż podnosi podatki i składki, a zamiast walczyć z biurokracją, jeszcze ją rozbudowuje.
   ===================================
   Zarobki dwa razy niższe niż w Grecji

   Nasze zarobki, jeśli w ogóle ktoś znajdzie pracę, są jedne z najniższych w Europie. Duńczyk zarabia pięć razy więcej niż my, Szwed cztery razy, a Niemiec ponad trzy. W zbankrutowanej Grecji zarobki są dwa razy większe, w stojącej na krawędzi upadku Hiszpanii prawie trzy razy większe. Nawet Czesi mają więcej od nas. Gdzie nie spojrzeć, zarabia się znacznie lepiej niż w Polsce. Tymczasem nasze ceny już przeskoczyły te zachodnie, np. Niemcy kupują taniej produkty żywnościowe.
   =======================================
   Dogonimy Zachód za… 85 lat!

   Ale najgorsze jest to, że nie będzie lepiej. Jak wyliczył „Dziennik Gazeta Prawna”, Polskę i bogate kraje Unii Europejskiej dzieli dystans aż 85 lat, jeżeli chodzi o poziom wynagrodzeń. Dopiero po takim czasie pensje w Polsce i krajach strefy euro zrównają się. Chyba że zaczniemy w końcu rozwijać się szybciej…

   NAJPIERW PRZESTĘPCÓW WON OD KORYTA – TO PIERWSZY I PODSTAWOWY WARUNEK DO WYKONANIA

   DRUGI

   WPROWADZENIE NATYCHMIAST W RZYCIE USTAWY O WOLNOSCI GOSPODARCZEJ

   – PLAN WILCZKA Z LAT 90
   – WPROWADZENIE PRAWA UNIJNEGO – O POMOCY SPOŁECZNEJ – ZASIŁKU – SOCJAL –

   TAKIE SAME JAK W CAŁEJ EUROPIE !!!!!!!!!

   CZY KTOŚ SIĘ ZASTANAWIAŁ DLACZEGO POLSKIE ELYTY U KORYTA – KATEGORYCZNIE ODMÓWIŁY WPROWADZENIA TYCH PRZEPISÓW UNIJNYCH ?????

   BO DZIAŁAJĄ NA KORZYŚĆ OBYWATELI – A PRZEDEWSZYSWTKIM – POLAKÓW – A TO ELYTY MIERZI NAJBARDZIEJ
   ================
   ZATO PRZEPISY UNIJNE O CHARAKTERZE REPRESYJNYM – WPROWADZAJĄ JAKO PIERWSI W UNII !!!!!!!!!!!!!!!!

   1. DOSĆ TEGO – MAX DO PIATKU TEGO TYGODNIA W INTERNECIE I TU

    POJAWI SIE PLAN OPERACYJNY DOTYCZĄCY MASOWYCH PROTESTÓW W CAŁYM KRAJU !!!!!!

    opracowany przez fachowców POLAKÓW !!!

    NIE DADZĄ RADY – W OBLICZU POKOJOWYCH MANIFESTACJI !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: