20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-74122 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

30.marca 2012 – WIELKI PROTEST solidarnosci :-) – teatrzyk dla naiwnych ??

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 WSZYSCY NORMALNI I TRZEŹWI POLACY WIEDZĄ ŻE

TEN SZUMNIE ZAPOWIADANY PROTEST JEST GÓWNO WART

ALE NIECH SOBIE POKRZYCZĄ NA TRĄBKACH POGRAJĄ

„KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE”

szkoda mi tylko tych zwykłych członków solidarności

którzy mają naprawdę szczerą nadzieje….

koniecznie odsłuchaj tekst pioseneczki z klipu – stare ale jare 😉 

SKOMPROMITOWANYM KUTASOM STANOWCZE NIE 

PROTEST – NO I CO Z TEGO PIKNIKU WYNIKA 

ZLITUJCIE SIĘ NAD NARODEM

DOŚĆ TYCH FARS I SYMULACJI WALKI

ZWIJAĆ SIĘ z tymi namiotami I WYPIERDALAĆ !!!!! 

 

====================================================================

NIEDŁUGO TU NA TYM BLOGU ROZPOCZĘTA BĘDZIE AKCJA ZBIERANIA 3000 PODPISÓW W CELU ZAREJESTROWANIA NOWEJ PARTII POLITYCZNEJ
SIŁ KTÓRE NIE MIAŁY DOTYCHCZAS UDZIAŁU W ŻYCIU POLITYCZNYM TEGO
UBEKISTANU
Z PROSTEJ PRZYCZYNY
PRZYZWOITOŚĆ UCZCIWOŚĆ BEZKOMPROMISOWOŚĆ I NIECHĘĆ DO WSPÓŁPRACY Z ŁAJDAKAMI Z POD ZNAKU PRL ,POSTKOMUNY I INNEGO ŚMIECIA POOKRĄGŁOSTOŁOWEGO

======================================================

MIMO WSZYSTKO JESTEM DOBRYM CZŁOWIEKIEM

I PO RAZ KOLEJNY SIĘ ZLITUJE I WYTŁUMACZĘ WAM 

O CO WAM CHODZI BO SAMI NIE WIECIE 

TAK NAPRAWDĘ……. 

 W języku potocznym „komuna” oznacza dziś w Polsce brak wolności, choć właśnie o wolność walczyli paryscy komunardzi. Komunę paryską utopiono we krwi. Polskich komunistów z KPP zamordował Stalin. Ale komuna się odradza, bo bunt jest ostatnią nadzieją niewolnika. O wolność i zapisane w Konstytucji PRL ludowładztwo upomnieli się stoczniowcy w 1980 r., tylko po to, żeby w 30 lat później wygwizdać wybitnych antykomunistów u władzy. I tyle mogą, mogą sobie pogwizdać. Bo komuna rozumiana jako brak wolności wróciła i ma się jak najlepiej. Ludzie rozczarowani transformacją wołali, „Komuno wróć!” i głosowali na Kwaśniewskiego. Ale chodziło im o wczasy, elementarne zdobycze socjalne, zatrudnienie, leczenie i dostęp do kultury dla każdego. Tymczasem komuna wróciła jako brak wolności. Nikt nigdy tak krótko nie trzymał pracowników, ludu za mordę jak korporacje, banki, politycy wszystkich szczebli. Spróbujcie zrobić z robotnikiem na budowie wywiad na temat warunków pracy, a zrozumiecie od razu co mam na myśli. Ludzie milczą, spuszczają głowy i czmychają przed kamerą, mikrofonem, dziennikarzem, bo się boją. Boją się nie bez racji, skoro zaledwie 8% pracowników należy do jakiegoś związku zawodowego, a każda próba powołania związku kończy się zwykle zwolnieniem z pracy. W „wolnych” dziś mediach społeczeństwo, ci którzy w swej zdecydowanej większości zarabiają mniej niż 1600 zł na miesiąc są po prostu nieobecni. Nie tylko nie mają związków, swojej partii, ale nawet prawa głosu. Każdy, kto się wychyli ląduje na bruku, a od bezrobocia już tylko krok do eksmisji z mieszkania.

Za to władza ta, która hucznie świętuje nastanie nowych wspaniałych czasów, nie poddana żadnej kontroli rozbitego i niesolidarnego społeczeństwa robi, co chce. Panoszy się dużo bezczelniej niż kiedyś partyjni sekretarze. Prezydent miasta, burmistrz czy wójt, żeby nie wiem jakim był kretynem, złodziejem czy kanalią w 90% może liczyć na ponowny wybór w nadchodzących wyborach samorządowych. Fluktuacja kadr w PZPR-owskim Politbiurze bywała większa niż w wielu naszych samorządach. Bo to władza rządzi umysłami, to ona zajmuje cały ekran telewizyjny, to ich twarze straszą z gazet, to ich słuchamy ciągle w radio. Im bardziej oni są wszechobecni tym bardziej nas nie ma w ogóle. Ta medialna wszechobecność wysługujących się bankom, korporacjom i lokalnemu biznesowi aparatczyków samorządu terytorialnego daje im monopol, który da się porównać z wyborami z dawnych lat, kiedy cały naród głosował na kandydatów z list Frontu Jedności Narodu. Poseł, radny, który jest grzeczny i nie podpada partyjnym wodzom i baronom może być spokojny, że do emerytury dociągnie na koszt podatnika reprezentując ludność, którą wyraża zainteresowanie tylko jako elektoratem i tylko w czasie kampanii, zapominając o nich w następny dzień po wyborach. Demokracja, podobnie jak w PRL-u, stała się periodycznie odbywanym rytuałem wyborczym, po którym władza staje się absolutna i niemożliwa do kontrolowania.

 

89 thoughts on “30.marca 2012 – WIELKI PROTEST solidarnosci :-) – teatrzyk dla naiwnych ??

 1. Cała ta „reforma” ma tylko jeden cel

  znaleźć pieniądze na wcześniejsze, ciągle rosnące i niemoralnie wysokie emerytury starych i nowych okupantów: sekretarzy, MO, SB, UB, LWP, aktualnej mundurówki, sędziów, tajniaków, prokuratorów itp. Jest tego około 1 000 000 osobników. Zrzuci się na to ciemny lud całym swoim zasranym życiem skoro tak mądrze głosował. Po 23 latach widać też, że lud już nigdy niczego się nie nauczy. Pozostanie ciemny, biedny i zły … i będzie zawsze dmuchany przez kogo popadnie jako, że ci aktualni mężykowie stanu nie są chyba czymś szczególnym czy nadzwyczajnym?
  Proszę oto przykład: płk Przybył właśnie z szeregów LWP wybył i dostał 6 000 zł emeryturki jako 75% ostatniej pensyjki. Ok. 200 babć i dziadków będzie się musiało złożyć na taką sumkę ze swoich podatków. To jest taka obrazowa skala grabieży „obywateli”, którzy „sprawują władzę” przez swoich „przedstawicieli”.
  A teraz z innej beczki. Wystarczy chwilę pomyśleć jak z emeryturami mogłoby być prosto. Np pieniądze z przymusowej składki idą na konto bankowe ubezpieczonego, który je zarobił i niepotrzebne są żadne OFE, ZUS a nawet rząd. 6,5% równoważące inflację jest jak w banku. Wystarczy nie zabierać ludziom ich pieniędzy. No, ale cóż. 100% społeczeństwa uważa, że bez polityków i ich instytucji sobie nie poradzi w „zabezpieczeniu spokojnej starości” więc o czym tu mówić.
  Ludziska zupełnie zidiocieli pod 70 letnimi rządami boszewii i nic się na to nie poradzi. Szkoda słów, bo tak naprawdę do „zabezpieczeniu spokojnej starości” potrzebne są tylko dobrze wychowane dzieci a nie żadne OFE, ZUS czy nawet banki, ale kto to rozumie?
  Na koniec jeszcze ostrzeżenie: skoro wśród Polaków rośnie średnia długość życia, to zwracam Państwa uwagę na to, że kiedyś amoralny rząd może dojść do wniosku, że optymalnym antidotum będzie metoda łódzka z pawulonem i potasikiem, metoda, która zostawiła swój ślad w statystyce. Oby tak się nie skończyła wiara w państwo i rząd, które w powszechnym mniemaniu mają rozwiązać wszystkie problemy ciemnego ludu.
  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

  P.S. Zwrócę jeszcze Państwa uwagę na to, że te pętaki razem z tą cała śmieszną Unią naśmiewają się od lat z Łukaszenki i jego Białejrusi. Zestawienie Białoruś – III RP wypada też śmiesznie:
  Białoruś…….. 60 M 55 K lat
  III RP…………..67 M 67 K lat
  i mówi samo za siebie. Chyba za to właśnie chcą zniszczyć Łukaszenkę i włączyć Białoruś do eurokołchozu. Zniszczyć żeby nie było żadnego przykładu, że można inaczej.
  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
  wyżej w strukturze

 2. Kurde jak słuchałem tych przemówien w RM czy na temat mulipleksu czy tych z Solidarności to jakbym sie cofnął gdzieś koło 1980 (wcześniej nie pamiętam) identyczna partyjna gadka co tylko na ziewanie zbiera, zwłaszcza czytających.
  pewnie wszyscy wrócą do domu z radochą „no odwaliliśmy to, gdzie flacha stara?”

 3. Dobrze mowi, tylko czy to cos da.

  Sejm: Płomienne wystąpienie Beaty Kempy
  Piątek, 30 marca (13:02) Aktualizacja: Piątek, 30 marca (14:13)
  http://fakty.interia.pl/polska/news/sejm-plomienne-wystapienie-beaty-kempy,1779003,3
  Solidarna Polska będzie głosować za wnioskiem Solidarności o referendum emerytalne – zapewniła w Sejmie wiceprezes tej partii Beata Kempa. Dodała, że SP zrobi wszystko, aby nie pozwolić na – według niej – „złą i bardzo prymitywną” reformę emerytalną autorstwa PO-PSL.
  – Mówimy stanowcze „nie” tej złej i bardzo prymitywnej i jednozdaniowej w zasadzie reformie. Na tę reformę nie pozwolimy i zapewniam pana, panie premierze, że jest jeszcze szereg metod na to, żeby zmusić pana do myślenia – powiedziała Kempa podczas sejmowej debaty, zwracając się do premiera Donalda Tuska.
  Posłanka SP uważa, że w tak ważnej sprawie jaką są emerytury przyszłych pokoleń obowiązkiem rządu jest odwołanie się do woli narodu. Według niej „każdy, kto nie boi się narodu, kto jest uczciwy i z otwartą przyłbicą rozmawia z narodem przed wyborami” opowiedziałby się za referendum.
  Kempa pytała posłów Ruchu Palikota, dlaczego w tak istotnej kwestii, jaką jest referendum w sprawie wieku emerytalnego zamierzają wstrzymać się od głosu. Zaapelowała do posłów Ruchu, by nie chowali głowy w piasek. – Dlaczego chowacie głowę w piasek? Moim zdaniem, jeżeli jest się zwykłą wydmuszką Platformy Obywatelskiej, to jest się gotowym poprzeć każde, choćby najgłupsze rozwiązanie tylko po to, żeby trwać i tylko po to, żeby grozić PSL-owi – mówiła.
  Zwracając się do wicepremiera, szefa PSL Waldemara Pawlaka Kempa powiedziała, że „trzeba Boga nie mieć w sercu, żeby urządzać milionom Polek obozy pracy za śmieciowe pieniądze i umowy oraz za głodowe pensje”.

  – Nie może być tak, żeby władza nam ciągle mówiła, co jest dla nas dobre. Dwadzieścia lat czekamy na owoce transformacji – zaznaczyła posłanka, która przemawiała z trybuny sejmowej ubrana w białą kamizelkę z logo związkowców protestujących w piątek przed Sejmem przeciw podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat.

  Jak zaznaczyła, według badań w sprawie zdrowia Polaków ponad 50 proc. mężczyzn nie dożywa 70 roku życia. – Ponad 25 proc. kobiet nie dożywa tego wieku. Zatem te liczby mówią same za siebie – podkreśliła.

  Kempa zwróciła uwagę, że w Polsce należy większą uwagę położyć na politykę prorodzinną. – Jeśli nie będziemy myśleć o polityce prorodzinnej, jeśli nie będziemy myśleli o tym, żeby w Polsce rodziło się więcej dzieci, o tym jak zapewnić ludziom pracę tutaj w kraju, żeby nie wyjeżdżali, to będziemy zmuszeni mówić o tym, czy kolejna władza, o podobnym poziomie intelektualnym jak ta, powie, że musimy wydłużać wiek emerytalny do 75. roku życia – zaznaczyła.

  Jak podkreśliła, SP ma przygotowane projekty ustaw w sprawie polityki prorodzinnej i gospodarczej, których celem jest m.in. tworzenie miejsc pracy. – Wtedy nie będzie załamania demograficznego. Wtedy babcia będzie mogła pomagać swoim dzieciom i będzie mogła wychowywać wnuki, bo taka jest nasza Polska tradycja – rodzina wielopokoleniowa. Nie macie prawa tego rozdzielać -oświadczył posłanka.
  Według niej powinno się zainwestować w młode rodziny. – To oni dbają dziś o wyż demograficzny. To oni powinni być przedmiotem naszej troski, to w nich powinniśmy inwestować – dodała.

  Kempa zaznaczyła, że pieniądze na rozwiązania, które proponuje SP można znaleźć m.in. dzięki opodatkowaniu banków oraz hipermarketów. W jej ocenie należy także skonfiskować majątki przestępców, którzy „brudnymi łapami uprawiali przestępstwa korupcyjne” m.in. w aferze paliwowej, węglowej, czy hazardowej. – To są te pieniądze, które należą się Polakom, którzy tam za murami domagają się sprawiedliwości społecznej – stwierdziła.

  Według posłanki Polacy w kwestii reformy emerytalnej stali się „zakładnikami kłamstw i kupczenia”. – W efekcie mamy tylko jeden efekt, samozadowolenie tej władzy. Samozadowolenie z tego, że nabiła nas w butelkę – podkreśliła.

  – Nie macie moralnego prawa do tego, żeby stanowić o naszym losie, o przyszłych pokoleniach w taki właśnie sposób. O tej reformie musi zadecydować naród, bo to się mu słusznie należy – zwróciła się do posłów Kempa. Podkreśliła, że Polacy zostali oszukani przez tych, których wyniosła Solidarność na wysokie urzędy. – Oni dziś proponują obozy pracy, śmieciowe umowy, głodowe pensje i pracę do samej śmierci – dodała.

   1. TO CAŁE ZAMIESZANIE MA SENS – UKRYĆ 1 BILION ZŁ ZADŁUŻENIA – teatrzyk dla ludu –

    zaraz po swiętach totalny atak na polskiego bankruta

 4. http://www.tvn24.pl/0,1739976,0,1,prezydent-nie-ustapi-moje-sumienie-jest-czyste,wiadomosc.html
  OPOZYCJA CHCE DYMISJI PAL SCHMITTA ZA PLAGIAT
  Prezydent Węgier Pal Schmitt, pozbawiony tytułu doktorskiego za plagiat swojej pracy dyplomowej, oświadczył w piątek, że nie zamierza podać się do dymisji. Według niego nie ma związku między jego pracą doktorską sprzed 20 lat a sprawowaniem obecnie urzędu prezydenta. Jego dymisji domagają się partie opozycyjne.
  W wywiadzie dla telewizji publicznej Schmitt powtórzył swoje wcześniejsze zapewnienia, że pracę doktorską napisał w 1992 roku „zgodnie ze swą najlepszą wiedzą”. – Moje sumienie jest czyste – podkreślił. Schmitt, dwukrotny zdobywca olimpijskiego złota w szermierce, jest sojusznikiem konserwatywnego premiera konserwatywnego premiera Viktora Orbana.(…)

  -nie kijem go, to pala…tak chce unia oslabic a moze i zniszczyc Orbana, od wewnatrz

  1. Pecunia non olet

   czego to ludzie nie robią dla pieniedzy

   CIEKAWE CZY ON JEST PRAWDZIWY JAK PROWADZI PROGRAM CZY JAK UDZIELA TAKICH WYWIADÓW

   zresztą co za róznica jak powyżej

 5. JaM 30 Marzec 2012 o 11:25 am

  “Uwaga prywatyzacja !
  UWAGA !!!
  Chcą sprywatyzować dwie potężne kopalnie zatrudniające 5 tyś osób ( KWB ADAMÓW , KWB KLECZEW ) które przynoszą olbrzymie zyski skarbowi państwa. Najpierw chcą je złączyć z PAK SERWISEM a później sprzedać Vattenfalowi za śmieszne pieniądze, oczywiście już podzielone pod stołem. Po prywatyzacji ogłosili 50% redukcje zatrudnienia czyli ok 2,5 tyś ludzi na bruk z okolic Konina i Turka ! Pomóżcie bo nawet regionalna prasa milczy bo jest opłacana przez te spółki ! Po tej sprzedaży 2 największa energetyczna spółka państwowa przejdzie w ręce obcego kraju ! Przyklejajcie to proszę na różne fora, nagłaśniajcie , może GP się zajmie tematem, bo my nie rozumiemy dlaczego sprzedawać firmy dające całym rodzinom pracę ale i potężne zyski skarbowi państwa ( roczny przychód obu kopalni 700 milionów złotych ! )

  prof. dr Kula Lis 30.03.2012 11:51:07

  1. jasne że …… ALE Z DRUGIEJ STRONY MY MAMY ŻYCIE W OKÓL SAME DOŁUJACE SPRAWY A MY SIE KISIMY W TYM SOSIE

   A MOŻE BY TAK KTOŚ WRZUCIŁ JAKIŚ POZYTYWNY TEMAT – BO DOSTANIEMY JESZCZE WIĘKSZEJ DEPRECHY

   EJJJ CO ZA KRAJ

   NAJLEPIEJ TO UMÓWMY SIE WSZYSCY NA DOBRĄ KAWE 🙂

  2. Znika Poczta Polska będzie kolorowo… orange.

   PKP zdymisjonuje prezesów! PO uprzedniej ODPrawie a POtem zrestrukturyzuje się za złotóweczkę i odda germancowi.

   Gaz w rękach China National Offshore Oil Corporation (CNOOC) przejął pośrednio kontrolę na firmą posiadającą koncesje na poszukiwanie gazu niekonwencjonalnego w Polsce – pisze portal obserwatorfinansowy.pl.
   nowyekran.pl

 6. Nie na temat ale tez wazne, zwlaszcza, ze powinnismy jak najszybciej zakladac sobie ogrodki przydomowe, jak tylko ktos ma mozliwosc.

  „Obecnie zaś pozyskiwanie własnych nasion z odpowiadających nam odmian staje się już coraz trudniejsze a to dlatego, że na rynku w sklepach nasiennych coraz więcej pojawia się paczuszek, gdzie przy nazwie odmiany zobaczyć można literkę F z cyferką 1. A to oznacza że z takiej odmiany nasion już nie uzyskamy. Czy więc wpadliśmy w pułapkę bez wyjścia? Póki na rynku są jeszcze gdzieś tradycyjne nasiona wielopokoleniowe jest szansa by z błędnej drogi zawrócić.”
  http://ekoarka.com.pl/2012/03/27/samodzielne-pozyskiwanie-nasion-praktyczny-poradnik/#more-320

 7. a tak sie walczy o swoje -W EUROPIE – UCZCIE SIE EUNUCHY Z SOLIDARITY -POL.
  ================
  Od pikiety w centrum Madrytu zaczęły się w środę (28.03) protesty przeciw niekorzystnym dla pracowników zmianom w prawie pracy, podwyższeniu podatków i drastycznym ograniczeniom wydatków z budżetu na cele społeczne. W ten sposób rząd hiszpański zamierza realizować dyrektywy tzw. „trójki” (Unia Europejska, Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Europejski Bank Centralny), która domaga się reformy finansów państwa, w tym ograniczenia deficytu budżetowego do 5,3 proc. PKB w 2012 roku.

  W czwartek (29.03) o północy rozpoczął się 24-godzinny strajk generalny. W Madrycie, Maladze i Grenadzie doszło do starć protestujących z policją. Kilka osób zostało rannych. Według oficjalnych danych zatrzymano 58 osób. Do strajkujących przyłączyli się niektórzy dziennikarze. Kilka stacji telewizyjnych przerwało nadawanie programu.

  Tomasz Kłusek

  Fot. Reuters

 8. A propos emerytur-40% MĘŻCZYZN I PONAD 30% KOBIET W POLSCE NIE DOŻYWA EMERYTURY. PŁACĄ SKŁADKI PRZEZ 10, 15, 20, 25 LAT I UMIERAJĄ. JAK WIADOMO DZIEDZICZENIA NIE MA, NA TYCH SKŁADKACH PAŃSTWO KŁADZIE SWOJĄ OLBRZYMIĄ ŁAPĘ. KAŻDY KTO PRACUJE ZARABIA SAM NA SWOJĄ EMERYTURĘ, PRZYNAJMNIEJ TAK BYĆ POWINNO, ALE NIE W POLSCE. W POLSCE TE PIENIĄDZE MARNOTRAWI SIĘ NA POTĘGĘ, A GDY DŁUGI ROSNĄ DO KOSMICZNYCH , WCISKA SIĘ BAJKĘ ZWANĄ DEMOGRAFIA. PRZY TAKIEJ ŚMIERTELNOŚCI, BIORĄC JESZCZE POD UWAGĘ FAKT, ŻE TEN, KTO DOŻYJE EMERYTURY, TO CIESZY SIĘ NIĄ PRZEWAŻNIE NIE DŁUŻEJ NIŻ 10-15 LAT, PRZY OPŁACANYCH PRZEZ SIEBIE SKŁADKACH PRZEZ 30, 35, 40 LAT, TO ZUS POWINIEN BYĆ JEDNĄ Z NAJBOGATSZYCH INSTYTUCJI!!!!!!! WIĘC DO CHOLERY PRZESTAŃCIE WCISKAĆ KITY O DEMOGRAFII !!

  1. patrz ostanie info o zniknieciu z ZUS’u 8 MILIARDÓW ZŁ!!!!!
   na co to poszło? np na cwiczenia naszych F-16 w israelu….

 9. czemu nie ma gościa który wszedł by na mownicę sejmową i zawiadomił posłów i senatorów , że ich majątki materialne i forsa na kontach w polsce i w szwajcarii czy gdzieś są tam , przejmuje naród , dostają 1000 zł na ms. na życie , dotyczy to kochanek i żon , wybieramy na premiera bear,a gryllsa , bo to fachowiec od przetrwania , nie musi szukać extremalnych warunków po świecie – daj mu 1000 zł. w polsce a pewnie się spoci , to co się u nas dzieje to nie przetrwanie – to wykańczanie

 10. Czołem panie Miziak z tą wodą ,czyli opłatami za wodę to masz racje ,szykują prawdziwy horor z opłatami na razie w Warszawie i nie tylko blokowiska ale i wolnostojące domki a co do reszty to moja rada jest następująca należy powoli przyzwyczajać się do racji wojenych i mówię to serio !!!!!
  A jak to należy rozumieć ????? to proste trzeba oszczędzać na jedzeniu i to jest najważniejsza kwestia na dzisiaj ,a pozostałe to na bank przyjdą w następnej kolejności , możecie mi wierzyć lub nie ,,,,, ale tak będzie i wszyscy to wkrutce odczujemy !!!
  J.M.H

   1. Rewolucja już trwa. Rewolucja demokratyczna to jest całokształt działań obywateli w celu doprowadzenia do referendalnego decydowania o prawie i majątku narodowym. Albo Polska stanie się Wielką Szwajcarią w sensie ustroju i sposobu organizacji armii, albo dalej będzie domem niewoli na ziemi przodków.

    Coraz więcej ludzi rozumie, że nie można ufać wodzusiom, partyjkom, bo pojedynczych ludzi i małe grupy łatwo kupić albo zastraszyć. To zrozumienie też jest rewolucją.

    Ludzie działający dla prawdziwej demokracji (po słowiańsku pisze się ludowładztwo albo obywatelowładztwo) coraz bardziej ze sobą współpracują i to będzie się nasilać. W końcu powstanie silna organizacja rewolucyjna, która będzie miała na celu przejęcie władzy i wprowadzenie demokracji wbrew równiejszym. Jak postawią opór, to się przekonają o sile większośći. Lepiej żeby po dobroci zaczęli przestrzegać Konstytucji RP i nie czekali, aż obywatele demokrację wprowadzą siłą… ale to ich wybór. Może wierzą w jakieś proroctwa o wiecznej dla nich władzy?

    Tyle jest w Polsce niedokończonych autostrad. Internowani równiejsi będą zapierdzielać przy nich łopatami ubrani w piękne pasiaki i wreszcie będziemy mieli dobre drogi…

    Propozycja do pytania pierwszego referendum po zwycięstwie rewolucji demokratycznej:

    Czy popierasz, aby wszystkich parlamentarzystów, którzy głosowali przeciw referendum emerytalnemu, skazać mocą najwyższego osądu Narodu na dożywotnie ciężkie roboty przy budowie polskich dróg?

    Ile procenta zagłosuje na tak?

    Niech to się im śni po nocach. A kiedyś przebudzą ich wesołe twarze rewolucjonistów i dostaną piękne pasiaki uszyte tanio na przykład w Chinach.

    Z rewolucyjnym pozdrowieniem

    Mocniejszy

  1. ocipiałeś kawioru na sniadanie sobie mam odmawiać , no to moze jeszcze z szampana do ostryg też

   NAVAJO -ja wiem ze ty się łatwo ograniczysz do barzantów i homarów , ale ja muszę dietę trzymać 🙂

   A TAK NA SERIO BEDZIE WOJNA I TO TU

   1. Miziak ja gwiżdzę na bażanty i homary hahahahahahahahahaha ,miałem na mysli nasze polskie żarcie a mianowicie ziemniaczki ze skwarkami ,a co są zle ??????? mozna się nieżle najeśc a do popicia zwykła kranówa i też jest dobrze hahahahahahahaha
    ale na serio idą zajebiście ciężkie czasy a szczególnie dla tych kturzy mysleli że jakoś to BĘDZIE !!!!!!!!! ,,,,,, owszem będzie ale ciężko i kto wie czy nie dramatycznie ,bo w zwiążku z podwyżkami za wodę ,za gaz i jeszcze innymi kture napewno bendą to dla niejednego z nas podwyżki mogą się okazać nie do przeskoczenia ,,, a w perspektywie możliwa utrata własnego mieszkania i to zaczyna robić się coraz realniejsze , i mam takie wrażenie że beńdziemy świadkami wielu tragedi ludzkich i to nie u zwykłych biedakó ale z klasy średniej !!!!!
    ale oc tam świat i tak nadal będzie się kręcił razem z naszą galaktyką jak gówno w przerębli ! hahahahahahahaha
    J.M.H

    1. drogi nawajo ja i piotr ikonowicz pisalismy wiele dziesiatków artów na temat wyrzucania ludzi z domów i to wcale nie pijaków – inwalidów osoby chore , bezrobotne i oszukane np. przez lichwiarzy -TO SIE DZIEJE JUŻ OD CONAJMNIEJ 5 LAT – CO TYDZIEŃ DZIESIATKI EKSMISJI W CAŁYM KRAJU – MAM CIAGŁE INFORMACJE

     ale jesteś dobrym przykładem dopiero cie teraz ruszyło jak przekalkulowałeś że mogą i ciebie wyjebać …

     POWIEM TAK KANCELARIA SPRAWIEDLIWOSCI SPOŁECZNEJ PRZEWIDUJE LAWINOWY WZROST EKSMISJI

     W TYM ROKU

     ALE NIE MARTW SIE ZANIM WYWALA TROCHĘ CZASU MIJA BO BEDĄ NACJODZIĆ NĘKAĆ I ZBIERAĆ GOTÓWKĘ ILE MASZ JAK ZOBACZĄ ZE CIĘ WYCISNELI JAK CYTRYNĘ TO WTEDY DOPIERO ZA HAJDAWERY I VON

     PRZY CICHYM MILCZENIU SĄSIADÓW

     A WYGLADA TO TAK

     ALE IM GORZEJ TYM SZYBCIEJ SIE RODACY WYBUDZĄ – wiem szkoda ludzi

     1. ps. NAWAJO JAK JA OD ROKU WKLEJAM TAKIE BRUTALNE AKCJE LICZĄC NA WASZĄ POMOC – TO INNI PLULI NA MNIE ZE JESTEM BOLSZEWIK

      I WOLELI PIERDOLIĆ O BIAŁYCH SMOKACH I FIUTFORDACH –

      teraz sprowadzą ich na ziemię …..

 11. Cytat z netu:
  „Pic na wodę fotomontaż! To tylko wielka ściema! Wiceprzewodniczący Solidarności powiedział w Radiu Wnet (kto nie wierzy to może odsłuchać na ich stronie tzn. Radia Wnet), że Solidarności zależy na spokoju latem i dlatego chcą by wniosek o referendum został skierowany do komisji sejmowych. Rozumiecie? Nie chcą (sądzę że tu chodzi władze Solidarności, a reszta jest robiona w bambuko) by głosowano czy ma być referendum, chcą by wniosek był debatowany miesiacami w komisjach!!! Bo w czasie euro ma być spokój! Każdy SB-ek ma po 3-4 tysięcy EMERYTURY. Generałowie komunistycznego wojska do 15.000 tysięcy emerytury. Sekretarze komitetów partyjnych 7.000 tysiecy a nauczyciel? Robotnik? Zastanówcie się czy dalej ich trzymaę i utrzymywać? Robota do śmierci.”

    1. Odsłuchałem. Wnioski:

     – rewolucja demokratyczna trwa tak czy siak i nie zakończy się, póki nie zwycięży (co oznacza rządy referendalne i wybieralność wszystkich kierowniczych funkcji publicznych),
     – żądanie referendum pochodzi od 2 milionów obywateli i rozmaitych organizacji, a NSZZ Solidarność jest tylko jedną z nich,
     – sprawa emerytur jest jednym z katalizatorów nasilenia rewolucji, ale ne jedynym i na pewno nie jest głównym celem,
     – osobną sprawą jest to, że ten człowiek z kierownictwa NSZZ Solidarność koncentrował się w tej rozmowie radiowej tylko na sprawie emerytur – tu jest zadanie szeregowych związkowców, żeby wprzęgnąć ten związek do rewolucji demokratycznej i żądać demokratyzacji systemowej, a nie tylko w jednej sprawie.

     Z rewolucyjnym pozdrowieniem

     Mocniejszy

     Niech żyje demokratyczna rewolucja
     Precz z samowolą parlamentu
     Precz z samowolą rządu

     To Naród jest suwerenem

     Demokracja zwycięży!

 12. dość tego, trzeba obalić ten śmieszny rząd. zdobyć oficerów w armii, oni zaś broń, my naostrzymy pale na tych sb-ków.
  dosłownie donkowi się zrobi z dupy jesień średniowiecza.

 13. PO planuje nowy podatek

  Opublikowano: 30.03.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

  Platforma Obywatelska sięga coraz głębiej do naszych kieszeni. Chce wprowadzić kolejną składkę. Tym razem zamierza zabrać 1 proc. z naszego dochodu, by przeznaczyć na pomoc niepełnosprawnym. – To kolejny podatek – grzmią ekonomiści.
  http://wolnemedia.net/prawo/po-planuje-nowy-podatek/

  1. NIKT NIE PRZYJDZIE WYZNACZONY -powiedzmy ze ktoś zdeterminowany – wskoczy w to miejsce jak się alfons będzie bił z kurwą 🙂

   WSKOCZY I NIE USTAPI !!!

   1. nie rozumiem toku* Mizia-kogo masz na myśli?
    jarkacz i palignot się kreują…chyba ze jakas kreatura ze wsi” Nowy Ekran .

     1. Mizia – Stan Tymiński? on w 1990 roku prawie został prezydentem. zniszczyła go gazeta wyborcza i mżonki o wolnym rynku i holyłód w Warszawie.

      1. bravo trafienie Z NIEOFICJALNYCH źródeł WIADOMO ZE GRUPA LUDZI PRZEKONAŁA GO JUŻ PRAWIE ŻE TO JEST TEN CZAS

       zepsułeś niespodzianke 🙂

 14. Mój wpis na MP>
  Gratuluję Monitorowipolskiemu DZIŚ wyczucia tematu głównego…(monsanto i gmo oraz oszołom-fulford znany i może sie pojawić na głównej 2dni wtę lub wewtę..)

  Dziś kolejny raz dowiemy się jak wygląda jude-mokracja w praktyce, ale co tam…

  Bez Naszego przyzwolenia głosują obcy-rzeżnicy nad naszym polskim ŻYĆ lub zdychać w bezdomności bez prawa do ochłapu w formie ciężko wypracowanych emerytur!
  Zmusza się polskich niewolników do pracy do śmierci, okrada obywateli w imię prawa i szumnych haseł demokracji!

  Prawo Narodu do bezpośredniego sprawowania władzy najwyższej (referendum) nie może być krępowane przez jakiekolwiek władze tym parlament czy rząd.

  Gratuluję spłycenia naszych polskich jakże ważnych spraw-mniemam, że MP ma już zabezpieczony byt i nie musi się tym zbytnio interesować
  Nie jest to pierwszy przykład, że sprawy palące dla Polaków są omijane wręcz niemile widziane na tym blogu.
  Pozdrawiam Was Drodzy forumowicze i życzę słodkich snów na MP!

  1. MP I ZENO BLOG TO JEST JASNE –

   o co chodzi

   ==========================
   do alfa – chmm jak to mówią szamani moze i by pomogli gdyby zainteresowani choć ciut uniesli d…. z foteli w koncu w własnym interesie

   OBCY SZAMANI ZA NAS WSZYSTKIEGO NIE ZAŁATWIĄ

   a ja osobiście coś przeczuwam ze być moze do świąt – się coś zmieni diametralnie

   szanowne elity narobiły sobie w końcu i wrogów w sród swoich protektorów – KTO JEST SPOSTRZEGAWCZY WIDZI ZE COŚ SIĘ ZACZYNA ŻLE DZIAĆ DLA ELIT III R.P
   =

  2. @AQQ powiedział/a
   Marzec 30, 2012 @ 2:46 PM

   -a to Ty jeszcze nie wiesz, ze to utrwalacz jak zeno, peryskop i im podobni…
   Panu Bogu swieczke i diablu ogarek, taka ich zasada. Malo tego, innych wciagaja w czerwono-czarne bagno w Polin i radza zjezdzac do kraju lub nie wyjezdzac z niego za chlebem. A byt maja zabezpieczony, a jakze.
   Odtad beda Twoje komenty, pewnie, przetrzymywane w moderacji do nastepnego dnia. Pozdro.

   1. Wieeem Felicyta 3lata od początku grypy666.
    walczą żeby młodzi przyjechali i aby system się nie zawalił.

    1. TYLE ŻE PTASZKOWIE CI DWAJ ROZKRECILI NA KAWAŁKI BLOG GRYPA 666 – KTÓRY GROMADZIŁ NA SWYM FORUM NAWET W PEWNE DNI 500 000 – WIZYT DZIENNIE I OKOŁO 200 AKTYWISTÓW GOTOWYCH DZIAŁAĆ W REALU

     wprowadzili panowie dwaj mode 1000 blogów „patryjotycznych” 🙂

     A POMOGŁO TO POLAKOM JAK ROZBICIE DZIELNICOWE – kto zna historie wie

     MAM DLA TYCH ŁOTRÓW ZÓŁĄ WIADOMOŚĆ JAKIEŚ 3 MIESIACE TEMU – POJAWIŁ SIĘ ŁOKIETEK – brutalny , msciwy i pamietliwy ALE PATRYIOTA

     NA KRÓTKĄ METĘ MP I ZENOWI SIE UDAŁO -ale mysle ze to im bokiem wyjdzie …

   2. MP pisze o pierdołach i otym jak to u nas w stanach (zjednoczonych judoameryki) jest zle!!!!!
    k… a co nas obchodza stany?!!! tego co u nas wola nie widziec i nie ruszac tematów!!!
    jedynie co to pierdoły o sądach ze trzeba z nimi walczyc najlepiej przez pikiety (nie za głosno!!! i uwaga bo zgromadzenie moze byc nielegalne!!) czy petycje!

    a miedzy czasem rózaniec! bo tylko wiara moze nam pomóc….. a najlepiej to sie modlic za rzadzących aby przejzeli na oczy…..
    same tematy zastepcze!

    ciekawe jak tam ogolnopolski egzorcyzm????? zeno jakos nic nie pisze!!!! babola mamy- miał pomoc, agzorcyzm odprawiony- rządowe elyty nadal pod siłami demonicznych bytow nas depopulują… czyli – nie pomogło!!!!!

    ale jest wytłumaczenie bo taki Mizia czy Krist nie pomodlili się za pomyslnosc egzorcyzmow i dlatego sie nie udało…….. taa…. nasza wina!!!!!! na kolana i modlic się!!!

    1. @tego co u nas wola nie widziec i nie ruszac tematów!!!

     -a po co maja ruszac jak im dobrze. W takim razie po co ten blog (-gi, bo i zeno i krolowa…) istnieje…moze oplacane za zamulanie…

     1. żeby macić mieszać skłucać rozbijać , dyskredytować , osmieszać

      I KONSERWOWAĆ TO CO JEST – STRASZĄC RAZ BOGIEM RAZ DIABŁEM RAZ UFO – dla kazdego coś

 15. Widzisz szamani nie zadziałali ,a Rostowski jasnowidz wie ,że w 2030 roku ludzie będą się bzykać i nas będzie więcej.:D

  1. babol ze swiebodzina tez nie zadziałał, egzorcyzmy tez nie zadziałałay… chyba pozostało njedno wejsc w układ z samym diabłem……

 16. Rosati gad-a w sejmie ! jaką on POpierdala POpelinę…chyba zwariuje z braku tej wiedzy”!
  Przechrzta był w sld, jest w peło!

  Niby gad-a po polsku ale nie rozumiem tego języka.

  1. A CO I JAK MA MÓWIĆ SKORO W GŁOWIE MU SIE KOŁACZĄ SŁOWA MIZI WIESZCZA 🙂
   musi tak pierdolić…
   =
   „NIE GODNIŚCIE NARUSZAĆ POŻĄDKU – OKRĄGŁOSTOŁOWEGO I DOMAGAĆ SIĘ PRAW OBYWATELSKICH ……..
   – ALBOWIEM MY UBECY , I SBECY , ZOSTALIŚMY WRAZ Z BRAĆMI KOMŻATYMI POWOŁANI DO UDZIAŁU I PODZIAŁU W DOBRACH ŁUPIONYCH POLSKIEGO NARODU , A WASZ UPÓR I BUNT MA GRZESZNE KORZENIE I Z GRUNTU JEST NIECZYSTY
   NA KOLANA !!!!! MÓDLCIE SIE O PRACĘ DLA WASZEGO PRZYCHÓWKU W HIPERMARKETACH – albowiem wy jesteście tymi którzy mają nam służyć , i zapewniać WYSOKIE EMERYTURY PO DNI NASZYCH KRES ”


   BYŁ TO KOLEJNY FRAGMENT PRZEPOWIEDNI 😉

   1. SKURWIELI W GRONIE WYBRAŃCÓW NARODU – JEST U NAS DOSTATEK – ALE I JEGO PRZEMÓWIENIE PRZYJMIEMY JAKO KROPLĘ DOPEŁNIAJACĄ CZARY GORYCZY ….

  2. Mizia, gdzie masz te adresy biur pracy za miedzą?
   Jestem już POza szansą na znalezienie pracy.
   Znowu mi przedłużają o 11lat czas przejscia na emeryture, a ja nie mam wcale pewności ze za 1rok nie zostane na ulicy z POwodu stałych POdwyżek gazu, wody, energii???

    1. No to może wreszcie ruszą dupy z przed telewizora.Mam taką nadzieję.Albo będą łapać deszczówkę i dalej będą siedzieć.
     Tak to nie żart.

      1. niema co szumieć – zenon mnie przekonał – trza rymnąć na kolana i walić na okreta rózaniec – A DO CZASU CÓDU

       PŁACIĆ -bo co boskie bogu a co cesarskie 🙂

       1. ALFA – nie zbuntują sie już o to dba kuria –

        nawet jak im wprowadzą opłaty od pierdzenia, chrapania, i bzykania

        POPROSTU NIE – bo to durni ludzie są -PRZEPRASZAM TO OPINIA OBIEGOWA ŚWIATOWA

       2. NA INTERII JEST TAKI TYTUŁ „Tysiące związkowców przed Sejmem. Duda: Poprzyjcie wniosek, proszę was”

        TO WAS TO DO EKIPY RUDEGO

        panie duda prosisz pan??
        TO ZA MAŁO A GDZIE POCAŁUNEK W DUPĘ

       3. a tu komentów parę do tego co sie w sejmie dzieje -I TO SĄ TE ŁAGODNE
        =
        ~elkawarszawa: Mam skończonych 58 lat. Od roku jestem na zasiłku przedemerytalnym bo firma pracodawcy padła. Niestety nikt nie oferuje mi zatrudnienia na etat.kiedy to mozliwe , łapię prace dorywcze. Zasiłek wynosi 742 zł netto. Mąż jest po udarze, nie posiada renty ani zasiłku bo kiedy to się stało był bezrobotny. Mieszkam w Centrum Warszawy i stałam się żebrakiem. Przepracowałam 37 lat , zarobki miałam dobre więc czekam jak zbawienia, emerytury a tu ciągle jakieś cyrki. Nie wiem czy dożyje do sześćdziesiatki. Mam dosyć tego kraju, tego systemu . Wypada się powiesić. zwiń
        27 minut temu | ocena: 85% | odpowiedzi: 36
        odpowiedz
        oceń: -1
        +1

        ~Fizzollof: Reżim, komuna i inne bzdury, to wymysły obecnego, zbrodniczego systemu! Jak można inaczej określić wypowiedź jednego z obecnych „dyktatorów”, że Polacy żyją za długo? Przepracowałem w naszym kraju ponad czterdzieści lat, a teraz Tusk straszy mnie, że jak będę przeciwnikiem jego obsesyjnego reżimu, to mi skonfiskuje połowę emerytury. Co mnie obchodzi, że ta niby demokracja zniszczyła cały dorobek powojennej Polski Nie ma przemysłu, nie ma pracy, nie ma pieniędzy, bo są wykradane przez mafijnych „demokratów”, nie ma żadnych perspektyw na przyszłość, więc co Tusk chce wydłużać; okres bezrobocia, czy z premedytacją skrócić wiek emerytalny? zwiń
        26 minut temu | ocena: 80% | odpowiedzi: 5
        odpowiedz
        oceń: -1
        +1

        ~jk: ileż razy mozna pisać ,wezcie sie naprawde za reforme panstwa
        1.-odzyskac skradziony majątek w ciągu oostatnich 22 lat 2
        przestępców którzy doprowadzili do niszczenia polskiej gospodarki łacznie z wałęsa ,balcerowiczem i … rozwiń całość
        28 minut temu | ocena: 79% | odpowiedzi: 1
        odpowiedz
        oceń: -1
        +1

        ~Dziadek do pytajniak: „Pudrtowanie trupa”? No to jesteś całkowitym durniem. Przez takich właśnie jak ty dzieją się złe rzeczy:
        wybieranie głupich posłów, wybieranie do Sejmu pederastów i odmieńców / by coś w ten sposób pokazać/
        zamiast ludzi mądrych i patriotów,Wynoszenie do godności poselskich Palikota i całego stada palikociąt.
        Otóz, ZUS zubożał dzięki pazerności kolejnych głupich rządów, które zabrały ZUSowi nasze nagromadzone tam pieniądze, by łatać nimi kolejne dziury budżetowe, gdyby nie to, ZUS miałby pieniądze dla wszystkich. Aż dziw bierze, że tego nie widzicie. Za czasów PRL-u Każdy kto pracował miał rentę lub emeryturę i nikt mu nie liczył, ile lat życia mu jeszcze zostało. Przecież ludzie płacą składki średnio 35 lat, a na emeryturze żyją średnio 2.5- do 3.2 lat Więc taj forsy ZUS miał mnóstwo ale
        przyjazne państwo ową forsę ukradło – ot cała tajemnica!

     1. powiem jedno ten hharacz deszczowy to juz przegiecie!!!!!!! co moze ja k….. jestem winny bo deszcz pada???!!!!
      wg katolików deszcz pada bo tak zrobił Bog, zwierzchnikiem Boga jest papiez więc niech gminy ida z tym podatkiem do samego papy do watykanu……

      to sie k… w głowie nie miesci moze wprowadza podatek od oddychania??!!!!! tak 10 gr za oddech……. bo kto widział tak marnowac panstwowy tlen!!!

      absurd goni absurd…….

      1. ŚMIEJESZ SIE – OD ODDYCHANIA JUŻ JEST W CENIE HOTELOWEJ DOBY NP . ZAKOPANE , LUB INNY KURORCIK POLSKI

       nazywa sie opłatą klimatyczną – idzie do kasy samożądu – to nie żarcik

      1. 🙂

       no nie spodziewałem sie , jak by mi taki chłystek jak płemieł publicznie powiedział ty petaku

       no to ja bym z nim porozmawiał adekwatnie

       ale jak to mówią w gangu jest hierarhia są ludzie do opierdalania i ci którzy opierdalają

   1. Po 75. roku życia ludzie zostaną bez dodatków pielęgnacyjnych, które obecnie wynoszą ok. 190 zł miesięcznie. PO planuje ich obcięcie, informuje „Gazeta Polska Codziennie”.

    W zamian niepełnosprawnym seniorom zostaną zaproponowane specjalne bony, którymi będą mogli zapłacić za opiekę. Zanim je dostaną, czekają ich kolejki u lekarzy orzeczników, zapowiada dziennik. onet.pl

    1. TU MOZESZ ZOBACZYĆ JAK TE BONY WYGLADAJĄ

     są foty

     A DODATKOWO TO CO PLATFORMA CHCE WPROWADZIĆ W CZERWCU -narazie pomału pierwsi emeryci

     MÓJ PROBLEM POLEGA NA TYM ZE TO CO SIE DZIEJE TERAZ JA OPISAŁEM ROK TEMU – ZUS, BONY I NIE TYLKO

     potem ludzie zapominają i piszą coś jako sensacja -A TO NAPRAWDĘ NIE Z DNIA NA DZIEŃ SIĘ ROBI TO TRZEBA PRZYGOTOWAĆ – POLAKOM UMYKAJA TE PRZYGOTOWANIA

     CZYTAJ I PŁACZ

     http://miziaforum.wordpress.com/2011/07/01/polski-fundusz-socjalny-w-rekach-francuzow/

  1. ALE JEST NADZIEJA DLA NARODU !!!!!!

   przytoczę tu fragment przepowiedni który daje nadzieje , BA – PEWNOSĆ ZMIANY LOSU NARODU

   ” NASTĄPI TO W TEN CZAS GDY WY GŁOSEM ROZSĄDKU POWOŁACIE I POMAŻECIE BRATA WASZEGO MIZIĘ NA WŁADCĘ TEGO NARODU – a w dniach następnych zapanuje w domach i umysłach waszych mądrość i roztropność przodków waszych”

   POLECAM ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIĄ CAŁOŚCI TAK WYBITNEGO DZIEŁA – PRZEPEŁNIONEGO PRAWDĄ !!

   oto link 🙂

   http://miziaforum.wordpress.com/przepowiednia-dla-polski-i-polakow-na-rok-2011-i-lata-nastepne/

  2. ale co tam PROPONUJE ZAMIAST TRANSMISJI – FOLKLORU – SOLIDARNOŚCIOWEGO

   COŚ MIŁEGO DLA UCHA – arcy maestria – na żywo – BEZ PODKŁADU I WSPOMAGANIA ELEKTRONICZNEGO

   =

   1. PS. SKORO JEST TAK WIELKI KRYZYS EMERYTALNY DLACZEGO – SOLIDARNOŚĆ NIE UMIESCIŁA NA TRANSPARENTACH

    „ŻĄDAMY ZMNIEJSZENIA WYSOKOŚCI ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH SBEKOM , UBEKOM ”

    NA PRZYKŁAD PAN PIETRUSZKA – TEN CO ZAMORDOWAŁ KS. POPIEUSZKĘ – BIERZE KAŻDEGO 27 dnia miesiąca 3900 zł

    ŚWIADCZENIA

    A PRZECIERZ MÓGŁ BY BRAĆ W ZWIAZKU Z TRUDNĄ SYTUACJĄ NP. JAK WSZYSCY ŚMIERTELNICY – 1000 ZŁ.

    A WIĘC PANOWIE ŚNIADKOWIE , DUDY – czemu nie ma takiego transparentu ??????????

    🙂 🙂

    1. nie odpowiedzą niestety – WIEC PROPONUJE IM WZIAŚĆ DUDY W MIECH I WYPIERDALAĆ BO ZAKŁUCAJĄ JEDYNIE RUCH ULICZNY CO JEST UCIAŻLIWE DLA NORMALNYCH POLAKÓW CHCĄCYCH DOJECHAĆ I WYJECHAĆ Z PRACY

     a ich koledzy w sejmie i senacie mają to w dupie –

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: