DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

dziś IRAN ODCIĘTY OD ŚWIATA – internet, łącza tel. sieć bankowa – WOJNA ???

 

JAK DONOSZĄ ŚWIATOWE MEDIA ORAZ INTERNAUCI

DZIŚ O GODZINIE 16 , 00 CZASU POLSKIEGO

IRAN ZOSTANIE ODCIĘTY OD ŚWIATOWEJ SIECI TELEINFORMATYCZNEJ

PIERWSZYM POSUNIĘCIEM BĘDZIE ODCIĘCIE ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW TRANSFERU PIENIĘDZY – O GODZINIE 16,00

#######################################################

NASTĘPNIE PO GODZINIE 20 ,00 CZASU POLSKIEGO NASTĄPI PROCES

WYŁĄCZANIA Z ŚWIATOWEJ SIECI

ŁĄCZ KABLOWYCH TELEFONICZNYCH , BLOKADA POŁĄCZEŃ KOMÓRKOWYCH WYCHODZĄCYCH I WCHODZĄCYCH  Z TERYTORIUM

IRANU

ZAGŁUSZANIE SYGNAŁÓW RADIOWYCH ORAZ TV

KROKI PODJĘTE MAJĄ NA CELU DO DNIA JUTRZEJSZEGO ODIZOLOWAĆ IRAN CAŁKOWICIE  ,

ZERO PRZEPŁYWU INFORMACJI ???

**********************************************************************

INFORMACJE TE POTWIERDZAJĄ W CAŁOŚCI ŹRÓDŁA IRAŃSKIE

I SZCZĄTKOWO ŹRÓDŁA MEDIALNE NA ŚWIECIE

=======================================================

WEDŁUG TAK ZWANEGO SZABLONU POSTĘPOWANIA

ATAK NA IRAN MOŻE NASTĄCPIĆ NATYCHMIAST PO DOKONANIU BLOKADY TELEINFORMATYCZNEJ

POLSKIE F-16 – JUŻ W IZRAELU OD 4 DNI

„POLSKIE JASTRZĘBIE GOTOWE DO ĆWICZEŃ”

NALOTÓW – BOMBARDOWAŃ …….

http://miziaforum.com/2012/03/05/iran-beda-bombardowac-polacy-mon-zakupil-arsenal-dla-f-16-wojna/

=======================================================

 Irańskie banki odcięte od światowego systemu
Sobota, 17 marca (06:00)
Dziś irańskie banki mają zostać odcięte od światowego systemu bankowego – poinformował w Lazaro Campos szef Towarzystwa Światowej Telekomunikacji Finansowej (SWIFT). Celem tego posunięcia ma być skuteczniejsze egzekwowanie sankcji, a zwłaszcza wymuszenie wstrzymania irańskiego programu nuklearnego poprzez utrudnienie jego finansowania. Zapowiedź tego posunięcia ogłosiła wcześniej Rada UE.

 W ten sposób wstrzymany zostanie prawie całkowicie przepływ płatności z i do Iranu za pośrednictwem oficjalnych kanałów łączności międzybankowej. Odcięcie ma nastąpić w sobotę o godz. 16 czasu GMT (17 czasu polskiego)

Posunięcie to – jak oceniają analitycy – uderzy zwłaszcza w irański przemysł naftowy, ale może mieć też dotkliwe konsekwencja dla Irańczyków pracujących za granicą i przesyłających pieniądze rodzinom w kraju.

 – Decyzja UE zmusza SWIFT do podjęcia działania. Odcięcie banków jest dla SWIFT niezwykłym i bezprecedensowym posunięciem. Jest ono bezpośrednim rezultatem wielostronnej, międzynarodowej akcji podjętej w celu wzmocnienia finansowych sankcji przeciwko Iranowi – powiedział Campos w opublikowanym oświadczeniu.

Mające swoją siedzibę w Belgii, pod Bruksela, Towarzystwo Światowej Telekomunikacji Finansowej (SWIFT) określane jest jako „spoiwo” światowego systemu bankowego. Za jego pośrednictwem dokonywana jest przytłaczająca większość międzynarodowych operacji finansowych. Służy też do przesyłania informacji między bankami. Ocenia się, że SWIFT pośredniczy codziennie w operacjach na sumę ponad 6 bilionów dolarów.

Odłączenie wyznaczonych irańskich banków od SWIFT zamknie główną arterię, za pośrednictwem której Teheran prowadzi interesy z resztą świata. Zachód ma nadzieję, że zmusi to Iran do ograniczenia jego programu nuklearnego, który – jak się podejrzewa – służy do produkcji broni atomowej.

Teheran stanowczo odrzuca te oskarżenia twierdząc, że program ma charakter cywilny i służy do produkcji energii elektrycznej.

Waszyngton powitał z zadowoleniem decyzję UE oświadczając, że odzwierciedla ona zgodne stanowisko społeczności międzynarodowej. Jednak niektórzy członkowie Kongresu USA domagają się jeszcze surowszych posunięć. Chcą aby wszystkie irańskie instytucje finansowe zostały odcięte od SWIFT, a nie jedynie wyznaczone.

Wcześniej administracja prezydenta Obamy ogłosiła już szereg posunięć utrudniających bankom prowadzenie interesów z Iranem, a zwłaszcza eksport irańskiej ropy naftowej. Eksport ropy stanowi jedno z głównych źródeł dochodów Iranu.

Chiny i Indie zapowiedziały, że będą nadal importować irańską ropę, ale w obecnej sytuacji nie jest jasne w jaki sposób Iran mógłby otrzymywać zapłatę za swój surowiec.

http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_w_usa/news/iranskie-banki-odciete-od-swiatowego-systemu,1772932

29 thoughts on “dziś IRAN ODCIĘTY OD ŚWIATA – internet, łącza tel. sieć bankowa – WOJNA ???

 1. Mizia idę po prostu drogą dedukcji i podpieram się intuicja. Ale swoją drogą jak te brudy coraz bardziej wychodzą i jak to się podskórnie kręci ku nieświadomości większości ludzi. Gdybym żyła tak jak jeszcze do niedawna, że polityka była dla mnie czarną magią, to bym też miała obie ręce w nocniku. Teraz należałoby sprawdzić inne powiązania i może po nitce do kłębka dojdziemy co to są za ludzie, którzy za tym stoją. W tej sytuacji nie dziwią niektóre poczynania takiego Tuska np i jego tajemnicze konszachty z Putinem i nieodgadnione zbrodnie na tle politycznym, których jest masę od 2010 roku.

  Przeczytałam książkę Alefa Sterna „Ostatni lot”. Jest tam pewien znamienny fragment. Jego książka nie jest łatwa, wymaga nieco wiedzy politycznej, historycznej i rozeznania w róznego rodzaju symbolice. Myślałam początkowo, że trochę go ponosi fantazja, albo, że celowo odwraca uwagę od podłoza tego całego zamieszania. Jednak po tych rewelacjach do których po żmudnych poszukiwaniach doszłam jego słowa zaczynają nabierać całkiem innego znaczenia i stają się bardziej klarowne:

  Może zacytuję ten fragment:

  Rozdział XXVI Moskwa – Nowo Ogariowo 12 sierpnia 2008 rok

  Rozmowa wysokich ranga dowódców rosyjskich z Putinem. No tego się domyslasz z tekstu, bo nazwiska zmienione

  Podam oczywiście tylko fragment, nie od początku:

  „- Czyli co chcecie, aby oni sami wzięli sie za łby? – spytał Ziarnin

  – Tak! Po co nam wojna rosyjsko-polska? Ja proponuję normalizację stosunków między Słowianami. Uważam, że nawet powinniśmy załatwić srawę Katynia, która jest nośnym wewnętrznie tematem w Polsce. U nas nikt nic o tym nie wie, ale w Polsce to wciąż bolesna i rozpalająca umysły i serca sprawa. Czas z tym skończyć

  – Macie rację! Trzeba zakończyć ten zadawniony spó i już. Postawić parę pomników, złożyć kwiaty! – temat zamknięty.

  – A sami niech sobie prowadzą wojne polsko-polską. Przy ich temperamencie spolaryzowanie sceny politycznej nie będzie trudne. A z uwagi na ich niedojrzałóść do wewnętrznej współpracy, będzie to lepsze niż rozbicie wielopartyjne, które zmuszało ich do koalicji. Dwa duże silne bloki w tym kraju, to ciągła wewnętrzna wojna.

  – Niekoniecznie. Choć taki stan jest dla nas najwygodniejszy. Możemy dzielić i rządzić zgodnie z zasada Makiaweli’ego.

  – Idealnie będzie wtedy, kiedy tak przebudujemy im scenę polityczną, że oba bloki będą realizować naszą politykę. Bo my nie NATO I UE, będziemy gwarantem ich bezpieczeństwa. Że oni tego w Polsce jeszcze nie zrozumieli?

  – Zgoda! – rzekł Ziarnin

  – Jednak musimy doprowadzić do sytuacji podobnej jaką udało nam się osiągnąć na Ukrainie, gdzie mamy 50% ludzi popierających naszą politykę i nam przychylna partię. W Gruzji i na Łotwie też.- objaśnił Wiktorow.

  – Interesuje mnie sposób – powiedział Ziarnin

  – Pracujemy nad tym! – odrzekł Jesienin – Na razie nie mamy konkretnego pomysłu. Mamy tylko założenia co do tego projektu

  – Wiemy, że musi się to odbyć tak, by nawet najmniejsze podejrzenia nie padło na nas – dodał Wiktorow

  – Możemy na przykład ujawnić część naszych tajnych współpracowników wśród najwyższych urzędnikow. – rzucił Jabłuszkin.

  Tak, ale to nie załatwi sprawy. Jedynie potwierdzi teorię o agenturalności i wzmocni partię braci Korczak-Ziemiańskich. – skwitował przytomne Ziernin

  – Nasi ludzie powinni wygrac wybory. Mamy kilku kandydatów, którzy mogliby mieć na to szansę- powiedział Wiktorow. Kilku z nich nawet nie wie, że dla nas pracują. Zostali zwerbowani w latach osiemdziesiątych pod obca flagą. Są przekonani, ze pracują dla CIA. – Wiktorow roześmiał sie – Do tej pory.”

  Potem opracowuja plan, z którego można się domyślać, że dotyczy pozbycia się Korczak-Ziemiańskich, ale na koniec spotkania jednak dochodzą do wniosku, że to nie przejdzie i że załawtą to na drodze dyplomatycznej i Ziarnin wydał polecenie, aby zorganizować spotkanie z premierem Dukatem Wisłockim

  Ale w miedzyczasie tego snucia planu pada takie zdanie

  – NIE CHCIAŁBYM, BY BYŁO TAK , jak ze sprawą papieża!
  – Agca nigdy nic nie powie, a i tak wszyscy wiedzą, że to bvyła robota Bułgarów.

 2. Ale Mizia i Twoi czytelnicy zobaczcie do czego jeszcze doszłam i jak to wszystko się o siebie zazębia. To jest ciąg dalszy mojego śledztwa prywatnego. Jakie są globalizacyjne powiązania tych dupków. Sądzę, że taka zawiła sytuacja w ich odczuciu była nie do rozpracowania przez „bydełko”. A czego się jeszcze dowiemy to nie wiem. Jak tylko coś odkryję, natychmiast dam znać. W każdym razie mam mało czasu, ale cały czas śledzę wydarzenia. Jest nieciekawie. Bardzo nieciekawie.

  Wrzucam tu treść, która częściowo się powiela z poprzednim postem, ale tu SA nowe szczegóły dość ważne. To jest post przekopiowany z Nowego Ekranu, ale mój. Wrzucam go jak leci bo szkoda czasu na korekty.

  W całej tej układance brakowało mi kilku elementów. I choć skądinąd wiedziałam, że Rosja ma w tym cyrku odegrać niebagatelną rolę, to wciąż nie mogłam rozgryźć prawdziwych intencji Putina oraz jego powiązań z zachodem.

  Tak było do przedwczoraj. Nawet spierałam się do upadłego z ludźmi, którzy w zbrodni smoleńskiej dopatrywali się złej woli strony rosyjskiej, ponieważ uważałam, że to robota Mosadu. Jednak po obejrzeniu zgoła niewinnego wywiadu Łażącego Lazarza z Panem Szeremietiewem, oczy otworzyły mi się coraz szerzej.

  Mniejsza o wywiad, z którym notabene, w żadnej kwestii z Panem Szeremietiewem się nie zgadzam, gdyż on w nim poruszał kwestie dotyczące charakterystyki różnych cywilizacji, skupiając uwagę na cywilizacji bizantyjskiej i łacińskiej i twierdząc, że bliżej jest nam do cywilizacji bizantyjskiej, co jest bzdurą totalną. Ja zresztą wykazuję na ten temat swoje racje pod tamtym wywiadem.

  Jednak moją uwagę przykuł inny szczegół, a mianowicie, że Putin buduje strefę Euroazajatycką. To znaczy już nie wystarczy taki moloch jak Europa, tylko teraz będziemy go rozbudowywać. To chyba wiecie czym to pachnie.

  Nie w tym jednak rzecz. Ponieważ jak mówię, osoba Putina od dłuższego czasu, jeszcze przed tą „rewelacją”, nie dawała mi spokoju, zaczęłam szukać powiązań Putina z zachodem. Tu i tam w wielu doniesieniach, zaczęły się pojawiać informacje, że stają się coraz częstsze i bardziej regularne spotkania Putina z Kissingerem.

  Niektórzy ludzie badający dziejące się obecnie wydarzenia pod kątem proroctw biblijnych, upatrują nawet w Kissingerze samego antychrysta, co wynika z numerologii i podobno biblijny numer „666” do niego pasuje jak ulał. Ale tego teraz nie będę tłumaczyć.

  Jakie poglądy ma ten człowiek, czyli sam Kissinger, każdy badający te sprawy powinien wiedzieć. Zaczęłam więc iść typ tropem i wyszukiwać informacji o Kissingerze jako polityku. No i znalazłam coś bardzo interesującego.

  Otóż Kissinger urodził się w Bawarii. Był pierwszym politykiem w Kongresie Amerykańskim, który był cudzoziemcem.

  Kissinger, od lat na wierzchołku amerykańskiej polityki zagranicznej, kontrolował także służby zajmujące się bezpieczeństwem Ameryki.

  Przez cały okres od 1969-1979 karty w polityce zagranicznej USA obok Brzezińskiego, rozdawał Henry Kissinger, twórca polityki détente, doradca ds. bezpieczeństwa w gabinecie Richarda Nixona i sekretarz stanu u Geralda Forda. I tak jest do dziś, gdzie jako architekt polityki wschodniej administracji Obamy, jest jego uchem i okiem.

  Jednak okazuje się, że Kissinger ma zażyłe, żeby nie powiedzieć przyjacielskie stosunki z Putinem.

  A teraz trochę o przeszłości Kissingera.

  Otóż współpracujący z CIA i brytyjskim MI5, zastępca szefa wywiadu PRL pułkownik Goleniowski, ujawnił już przed laty, że Kissinger był długoletnim agentem sowieckim o pseudonimie „Bor”.

  Goleniewski, uchodził za jednego z najważniejszych agentów amerykańskich działających w bloku wschodnim.

  Uciekł on do Stanów w styczniu 1961 r. wraz z tysiącami tajnych dokumentów, identyfikujących setki wysoko postawionych sowieckich agentów ulokowanych w zachodnich rządach i agencjach wywiadowczych.

  Wśród zdemaskowanych byli m.in. główny „kret” w służbach brytyjskich Kim Philby, wyższy oficer brytyjskiego wywiadu MI6 George Blake, szef londyńskiej siatki szpiegowskiej infiltrującej NATO Gordon Lonsdale, działający w Stanach Morris i Lona Cohen, którzy między innymi wykradli plany projektu „Manhattan”, attaché brytyjskiej ambasady w Warszawie Henry Houghton i pułkownik lotnictwa wojskowego Szwecji Stig Wennerström.

  Według Goleniowskiego, Kissinger, został zwerbowany w Niemczech po zakończeniu II wojny światowej, gdy był wykładowcą w amerykańskiej szkole wywiadu. Uzyskał pseudonim „Bor” i wchodził w skład grupy ODRA, zajmującej się infiltracją wojskowych służb USA.

  Nie bez znaczenia jest też fakt, że informacje Goleniewskiego pośrednio potwierdził Anatolij Golicyn, znany sowiecki dysydent, zbiegły na Zachód oficer KGB, autor książki „Nowe kłamstwa w miejsce starych. Komunistyczna strategia podstępu i dezinformacji”.
  To by tłumaczyło dlaczego Stany Zjednoczone są w tej w chwili tak zarażone komunizmem i że obserwuje się powolne ich przejęcie. Te wszystkie reżimowe ustawy, jakie wprowadza się w Stanach Zjednoczonych, zaczynają nabierać wyrazistości.

  Reagan poświęcił Kissingerowi fragment swojego wystąpienia z 31 marca 1976 r., gdy rozpoczynał walkę o nominację prezydencką z ramienia Partii Republikańskiej:

  „Teraz musimy zadać pytanie, czy przypadkiem ktoś nie zabiera nam również i naszej wolności? Przytoczę teraz powiedzenie doktora Kissingera, który jak pamiętamy powiedział, że uważa Związek Sowiecki za Spartę, a Stany Zjednoczone za Ateny. Stwierdził on niedawno: „Dzień Stanów Zjednoczonych jest przeszłością, teraz nadszedł dzień Związku Sowieckiego”.

  Dodał później:

  „Moim zadaniem jako sekretarza stanu jest zapewnienie nam drugiej z kolei pozycji”. No cóż, wierzę jak każdy człowiek w pokój, o którym mówi pan Ford. Pokój jednak nie jest skutkiem słabości, lub cofania się. Pokój będzie efektem przywrócenia amerykańskiej supremacji wojskowej.

  Zapytajcie proszę mieszkańców Łotwy, Litwy i Estonii, zapytajcie proszę Polaków, Czechów, Słowaków, Węgrów, Bułgarów, Rumunów i Wschodnich Niemców. Zapytajcie mieszkańców tych krajów, jak to jest żyć na świecie, w którym Związek Sowiecki jest Numerem Jeden. Nie chciałbym mieszkać na takim świecie i myślę, że wy również nie.”

  Wtedy jeszcze bitwę o Amerykę przegrał. Wygrana przyszła w 1980 r.

  Ósmego marca Kissinger spotkał się w Moskwie z nowym prezydentem Rosji Wladimirem Putinem, by mu pogratulować zwycięstwa.

  Kissinger nie szczędził pochwał gospodarzowi Kremla, że jest „rosyjskim patriotą”, nie nastawionym przeciwko Zachodowi i USA.

  Reagan przewraca się dziś w grobie widząc co ze Stanami Zjednoczonymi robi duet Obama i jego zausznik Kissinger . Państwa byłego bloku sowieckiego zostały rzucone Kremlowi na pożarcie.

  W tyle nie pozostali lewicowi przywódcy Unii Europejskiej, którzy podczas szczytu Rosja-UE w Rostowie nad Donem w czerwcu 2010 r. w imię współpracy gospodarczej z naszym wschodnim sąsiadem, zobowiązali się do zaprzestania krytykowania Rosji, np. za łamanie praw człowieka, oraz odrzucenia aspiracji m.in. Ukrainy do wejścia w zachodnią strefę wpływów.

  Gdy Rosja najechała Gruzję, Kissinger skrytykował administrację George’a W. Busha, za krytykę Moskwy.

  Ameryka bowiem potrzebuje pomocy Rosji „dla rozwiązania problemu z Iranem, a także gdyby sytuacja w Pakistanie rozwijała się w złym kierunku”.

  Problem gruziński powinien więc leżeć odłogiem, co jest o tyle ciekawym stanowiskiem, iż kraj ten ze względu na biegnące przez jego terytorium ropociągi ma kapitalne znaczenie strategiczne dla uniezależnienia energetycznego państw środkowoeuropejskich od ewentualnego szantażu rosyjskiego.

  W tym kontekście odzyskanie przez Rosję kontroli nad Gruzją, przez którą wiedzie jedyny niezależny od Rosji szlak przesyłu ropy naftowej i gazu ziemnego z regionu Morza Kaspijskiego do Europy, stanowiłoby jeden z najważniejszych etapów odradzania się kremlowskiego imperializmu.

  Kissinger mówił to, co chciał usłyszeć Putin.

  Wolna Gruzja to wolna Polska

  Znaczenie Gruzji dla naszej suwerenności gospodarczej i politycznej doskonale rozumiał Lech Kaczyński. Wiedział, że wolna pozbawiona agenturalnych, prosowieckich rządów Gruzja, to także wolna Polska.

  Jego słowa na słynnym wiecu w Tbilisi, ostrzeżenia do czego mogą doprowadzić ustępstwa Zachodu wobec Kremla i apel o konieczności zwarcia szeregów przez państwa Unii, nie były więc przypadkiem, tylko racjonalną oceną sytuacji w regionie. I być może polski prezydent to stanowcze „nie” dla Moskwy przypłacił życiem, według portalu Wikileaks to właśnie Rosjanie spowodowali „katastrofę smoleńską”.

  Ponieważ Rosja ma również układ z Niemcami, a Tusk, który spotkał się kilkakrotnie z Putinem, jednocześnie prowadzi politykę usłużną względem Merkel, „katastrofa smoleńska”, mogła być wynikiem zaplanowanego aktu dywersji na linii Berlin- Warszawa- Moskwa. Jednym słowem naczynia szczelnie połączone.

  Jaki bowiem obrót przyjęła polityka polska po dekapitacji państwa 10 kwietnia 2010 r. wiemy wszyscy. Słowa Jarosława Kaczyńskiego o niemiecko – rosyjskim kondominium nad Wisłą jako o symbolu polityki zagranicznej rządu Donalda Tuska nie były wypowiedziane na wyrost.

  Rosja tymczasem, jak zawsze, udaje, że lubi Amerykę, a jednocześnie prowadzi politykę wypychania łatwowiernych jankesów ze Starego Kontynentu i uzależniania energetycznego Unii Europejskiej.

  Na odcinku unijnym Rosja realizuje tzw. doktrynę Karaganowa, budując strategiczny i gospodarczy sojusz z UE, którego podstawą mają być podpisane przez obie strony traktaty polityczne i gospodarcze. Kilka miesięcy temu Putin zarysował też plan Związku Euroazjatyckiego, mającego zrzeszać te kraje postsowieckie, w których udałoby się umocować zależną od Rosji ekipę rządową.

  Źródło: Strona autorska http://jakuccy.pl/

  Na podstawie badań autora Piotra Jakuckiego

  Widać więc wyraźnie, że za tworzeniem Nowego Światowego Rządu stoją siły ponadnarodowych interesów, tylko kim są Ci ludzie tak naprawdę i z jakiej nacji się wywodzą? Czy jest to li ty tylko zbiór fanatycznych psychopatów różnych narodowości, czy jest to jedna konkretna nacja, która kamufluje się po różnymi zmiennymi nazwiskami w zależności od kraju, w którym działają i żyją?

  Większość ludzi badających te kwestie upatruje w nich Żydów i uważa, że to jest spisek żydowski. Wprawdzie zarówno Putin, jak i Kissinger są podobno Żydami. Przynajmniej tak siebie definiują, zresztą jak większość znaczących osób w polityce. To samo dotyczy papieża Benedykta XVI. Tylko czy oni są rzeczywiście Żydami?

  W Apokalipsie Św. Jana jest wyraźna wskazówka:

  „Oto daję Wam ludzi z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są lecz kłamią”

  Jest jeszcze jedna wiążąca sprawa politykę i religię. A jest nią Astana, stolica Kazachstanu.

  Kazachstan graniczy z Rosją, Mongolią, Uzbekistanem, Kirgistanem i Chinami. Kazachstan to rozległe, słabo zaludnione państwo, które uzyskało niepodległość po rozpadzie Związku Radzieckiego.

  Co istotne w tym państwie, że jest ono krajem przeciwieństw, gdzie bieda przeplata się z przepychem. Jednocześnie Kazachstan stał się symbolem tego, że możliwe jest życie w zgodzie chrześcijan i muzułmanów. Tych pierwszych jest około 45%, drugim niewiele ponad 50% i bynajmniej nie prowadzi to do wybuchu brutalnych zamieszek.

  Ale w Kazachstanie błyskawicznie rozwijają się miasta i poligony jądrowe. Tu też w Astanie, stolicy Kazachstanu stworzono futurystyczne miasto, które jest jedną ze stolic Iluminatów.

  Zobaczcie sobie tą stolicę, jakże zadziwiającą swoim przepychem, tym bardziej, ze Kazachstan, to w większości obszary stepowe, gdzie są rejony pozbawione prądu, telefonów, a często i bieżącej wody.


 3. No to mamy umoczone. Już w nikim nie możemy pokładać nadziei. Do pewnego czasu jeszcze wierzyłam w mądrość Putina, ale dziś zasłona z oczu mi spadła całkowicie. Wprawdzie acidek, tzn admin ze stop syjonizmowi już od dłuższego czasu jechał na Putina, ale ja cały czas jeszcze drążyłam kroplę w skale, żeby przejrzeć jego grę. I znowu wyszło tak, jak podpowiadała mi intuicja. Putin to ueszcze jeden pionek tej brudnej gry globalistów. Mam dość.

  Zaczęłam udzielać się na Nowym Ekranie i otwierać tam ludziom oczy na miarę swojej wiedzy. Jednak okazało się, że są tam ludzie, którzy wiedzą znacznie więcej i są prawdziwymi patriotami i katolikami, ale są też tacy, dla których Nowy Ekran stał się poletkiem do robienia PR-u oraz autopromocji. Wszystkie kanalie chcą się ustawić w nadchodzącym światowym rządzie i jest tam mnóstwo ściemniaczy i obrońców chorych ideologi, a także zawodowych zmiękczaczy „bydełka”.

  Do takich ludzi niewątpliwie należy Szeremietiew. Łarzący Lazarz przeprowadził z nim wywiad, w którym odsłania on swoje prawdziwe oblicze. Ale to nie wszystko. Z tego wywiadu wyszła wreszcie cała prawda o Putinie. Otóż Putin tworzy tzw strefę Euroazjatycką. Teraz będzie takie przeorganizowanie. Czujecie to samo co ja? Otóż nie dość, że Unia się nie pomniejszy, to jeszcze powiększy o strefę Azjatycką. Tworzą taką papkę cywilizacjyjną, która wiecie do czego zmierza. Ostatnio z doniesień i artykułów acidka wynika, ze Putin regularnie spotyka się z Kissingerem, jak myślicie grają w szachy, golfa, pija gin, czy może mają ciekawe rozmowy do przeprowadzenia?

  Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten Szeremietiew wcale nic złego w tejk strefie Euroazjatyckiej nie widzi. Jedynym problemem dla niego jest połączenie kilku ścierających się cywilizacji, no i Węgry, które jak wiadomo wyszły spod jarzma psychopatów. Oczywiście w swoich rozważaniach nawiązał do tez Konecznego na temat cywilizacji bizantyjskiej i cywilizacji łacińskiej. Zapomniał jednak dodać, bo wiekszość słuchaczy Nowego Ekranu pewnie nie zna też Pana Konecznego,na czym polega cywilizacja łacińska i stwierdził, że nam raczej bliżej do cywilizacji bizantyjskiej, tak, że według niego jesteśmy cywilizacyjnie zbliżeni do pozostałych grup tego już tym razem Euroazjatyckiego Kołchozu i że w końcu możemy ewentualnie przejść na prawosławie. Tak się nami manipuluje i igra.

  Ja tam dałam swój głos, ale przede mną wypowiedział się Pan Bogdan Goczyński, który uderzył w te słowa, które popieram:

  „Te 20 minut to uczta intelektualna. Obawiam się jednak, że Polakom bliżej jest do cywilizacji bizantyjskiej z szalejącą, obłąkaną biurokracją, psychopatycznym sądownictwem i wiernopoddańczą, bezkrytyczną masą ludzką.”

  Oczywiście zapomniał tez dodać, że wszystko odbywa się zgodnie z planami Picka i Cecila Rhodesa i całej śmietanki towarzyskiej w postaci Rotschildów i Rockefellerów. I znowu muszę wrócić do wywiadu z wychowanką Illuminati Svali, który to wywiad stał się dla mnie drugim ważnym odniesieniem zaraz za biblią. Niestety wszystko, co ta kobieta mówiła jest prawdą i ten wywiad z nią wydrukuję sobie i powieszę na ścianie. Otóż ona mówiła, że w tym Nowym Porządku Świata Rosja odegra olbrzymią rolę i będzie zajmowała ważne miejsce obok Niemiec. Teraz jej słowa nabierają kolorytu i sprawy zaczynają coraz bardziej się krystalizować.
  Wrzucam tu cały wywiad z mędrcem Szeremietiewem oraz podaję link do dyskusji

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=KGCeS-hcT3U]

  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/56953,putin-zapowiedzial-budowe-zwiazku-euroazjatyckiego

 4. Miziak jak Iran jest odcięty od świata ,przecież PRESS TV działa nadal , więc o jakim odcięciu piszesz ,a zresztą żadnej wojny na razie nie będzie jeszcze nie teraz i w najbliższej przyszłości , obawiam się że czekają nas większe atrakcje niż wojna
  J.M.H

  1. JA PISZĘ TO CO JEST POZA OBIEGIEM

   BO W TEJ SYTUACJI KOPIUJ WKLEJ I PODAJ LINKA KTÓRY KŁAMLIWY PRZEKAZIOR INFORMÓJE ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI – JEST ŚMIESZNE
   ==========
   PATRZ TEMAT O PEDAŁACH W KOŚCIELE

   DLA TYCH MATOŁOW JAKBY NIE BYŁO LINKA POTWIERDZAJĄCEGO TE WYPOWIEDZI

   MASA PALANTÓW NAPISAŁA BY W PROST ŻE MIZIA BAJA ZNOWU

   ==============================
   SKĄD INĄD NIENAWIDZĄ ONETU – ALE WIERZĄ W JEGO INFO -:-) -PARADOKS

   A MI NIE Z ZAŁOŻENIA – BO NIE JESTEM NAMASZCZONYM REDAKTOREM PRZEZ WŁADZUNIE – KTÓRĄ OSŁY NIE TOLERUJĄ – ALE WIERZĄ JAK JEST LINK

   DOM WARIATÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. Miziaforum :czy to Ty kolego prowadzisz ten blog?
    jeżeli tak ,to atak jaki od długiego przypuszczasz na Kościół ,Papieża i chrześcijan jest w stylu czysto esbeckim,rodem z GóWnianej gaziety…Kim jesteś?Jakie masz wartości człowieku?Czy ty jesteś POLAKIEM? Śmierdzi ta strona strasznym czosnkiem….Pomieszanie z poplątaniem…żal mi was tutaj piszący,da się wyczytać między wierszami ,że wasi dziadkowie pracowali w ubecji a wiedzę o Kościele macie od nich…oczywiście ci co ci robią „wrzutki”…

    1. nikt nie musi się tobie tłumaczyć-skoro uważasz że ten blog tobie nie odpowiada to nie musisz go czytać,
     każdy pisze to co wie i uważa za stosowne.Na marginesie dodam -najpierw poczytaj więcej art. to się dowiesz jakie wartości przedstawia Mizia (każdemu według zasług)- to podpowiedż 😉

    2. jacek–jakbys katolu (katol -osoba z klapkami na oczach nie widząca zakłamania,obłudy i seksizmu w KK) nie wiedział to po czosnkowych tez jedziemy i to rowno!. wiec przyrownywanie nas do moskow jest nie na miejscu! a działanie esbekow jest niestety odwrotne, oni juz nie osmieszają koscioła wyciagają ich brudow oni sami tworzą strony pro koscielne i wypisują orędzia/przekazy i takie tam bzdety, oraz nawołują aby walka o lepsze jutro prowadzona była tylko za pomocą modlitw i rozanca oraz egzorcyzmow czy budowania ogromnych baboli…

     ciekawe dlaczego nie napisałeś nic jak ostatnio jechalismy po moskach i ich zakłamanym,satanistycznym talmudzie…??!!

     nikt nie przypuszcza ataku na koscioł poprostu ich zakłamanie wychodzi samo na jaw!!! a jak ktos tego nie widzi to ma klapki na oczach, mamona, pedalstwo, pedofilia to juz chleb powszedni w KK! przekręty banku watykanskiego i wiara w złotego cielca zaczynaja coraz bardziej razic a to tylko czubek góry lodowej!

     nie pisz bzdetów, wiara wiarą ale ona niestety nie ma zbyt duzo wspólnego z kosciołem, chcesz listy księzy pedofili? poszukaj jest na blogu!!!!!
     co ? moze te przypadki pedofili sa wyssane z palca? nieprawdą? a co z pedofilią w innych krajach przedstawicieli koscioła katolickiego???co z wielomilinowymi kwotami wypłacanymi majace zamykac usta rodzicom dzieci??!!!!
     temu tez zaprzeczysz??!!!!

     przekręty z kasą/gruntach/dzialkach itp to moze tez sobie wymyslilismy?!!! oj biednys człowieku wiara w sukienkowych a nie w nauki Jezusa zasłania ci prawdę czym jest de facto instytucja koscioła……i jakie maja powiązania…i z kim….

 5. Pokusilam sie o skopiowanie od MP db tekstu
  iHe 17 Marzec 2012 o 9:19 pm

  Mi się podoba bardzo ten tekst z onet forum ,jakby ktoś tam brał udział w budzeniu sumienia narodu:

  1.W przeciwieństwie do Iranu,Izrael POSIADA nuklearne arsenały oraz inne, przerażające arsenały masowej zagłady, w tym broń CHEMICZNĄ I BIOLOGICZNĄ.
  2.Izrael nie wyrzeknie się nuklearnej broni ani ich uzycia i nie podpisze paktu o Nie-Proliferacji.
  3.Izrael nie zezwolił na ZADNE miedzynarodowe inspekcje.NA ANI JEDNĄ!
  Izrael uzył broni takich jak bomby kasetowe i biały fosfor.Izrael używał milionów miedzynarodowo zabronionych arsenałów klasterowych.wyobraż sobie, gdyby twoje dziecko straciło ręce lub nogi, oczy lub życie przez klasterową bombę.

  i w końcu o Irane:

  1.Iran podpisał i przestrzega Paktu o Nie-Proliferacji(broni masowego razenia)
  2.Iran rezygnuje z broni nuklearnychi zezwala na miedzynarodowe isnpekcje.
  3.Nuklearna grupa stróżujaca,Miedzynarodowa Agencja energii atomowej, która przeprowadziła SETKI inspekcji w Iranie_stwierdziła ze nie ma absolutnie zadnego dowodu na to ze iran dązy do posiadania broni nuklearnej.
  4.The National Inteligence Estimate, które reprezentuje konsensualny pogląd 16 amerykańskich agencji wywiadowczych mówi ze Iran nie ma militarnego programu nuklearnego.
  5.W przeciwienstwie do IZRAELA, Iran nie mordował, ranił lub torturował dziesiątek tysięcy swych sasiadów,najezdzał i okradał ich z ziemi, bombardował rodziny w swych domach.
  6.Prezydent Iranu nigdy nie powiedział ze cyt.”wymaze Izrael z mapy świata”.w rzeczywistości powiedział ze, wierzy ze, syjonistyczny rezim upadnie w Izraelu, dokładnie jak komunistyczny rezim upadl w Rosji.Chyba Rosja wciąż jest na mapie czyż nie?

  “Nad jednym tylko się bardzo gorzko zastanawiam. Wszystko to co osiągają irańscy naukowcy a ich przemysł wdraża do produkcji i produkuje W POLSCE JEST NIEOSIĄGALNE ! ! !
  A oni nawet nie należą do NATO ani do Unii Euro pejskiej.

  Nie budujemy własnych rakiet, własnych samolotów, własnych czołgów (na razie sa to kopie ruskich po przeróbkach). Budujemy co prawda własne okręty wojenne i po wielu latach budowania mamy już nawet JEDEN pospawany kadłub…
  Nie mamy nawet własnego samochodu ani nawet durnego zegarka. Nie mamy polskiego aparatu fotograficznego.
  Mamy opatentowane łoscypki i chyba kaszankę albo salceson, bo nikt nie chciał tego produkować… A i tak wszystko na bazie odpadowej soli po produkcji plastyku. Okazało się, ze nawet sami dla siebie nie potrafimy wyprodukować porządnej kiełbasy. O wódce fałszowanej też już słyszałem. Już nawet ruscy w kołchozach z nas się śmieją.
  Irańczycy potrafią i wszystko robią a my ty za to potrafimy jeździć na rozkaz i strzelać, najlepiej z kumplami USA. ”

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-wyprodukowal-nowy-samolot-do-zadan-wojskowych,1,5061576,wiadomosc.html

 6. Ale sie porobilo. Nie dosyc,ze nic juz nie produkujemy, po auta musimy jechac do Niemca. Stalismy sie rynkiem zbytu dla europy zachodniej to na dodatek Niemc wysylaja nam tonami syf, ktorego nie chca. A wszystko wg. enijnego prawa. Niedawno chcieli elektrownie cwoki stawiac, widac nie odpuszcaja.

  POMORZE. 500 ton odpadów farb i lakierów z Niemiec trafić ma do gniewskiego zakładu produkcji keramzytu. Zgodę na transport i odzysk (poprzez spalenie) wydał Główny Inspektor Ochrony Środowiska. Informację opublikowała na oficjalnej stronie miasta i gminy Gniew Burmistrz Gminy Maria Taraszkiewicz-Gurzyńska. – Nie chcemy być spalarnią dla Europy Zachodniej – protestują mieszkańcy Gniewu.
  http://www.portalpomorza.pl/

 7. Moze gdzie indziej bedzie rozwiazanie i zmiana…moze sie zdarzyc cos co nie jestesmy w stanie sobie wyobrazic.
  Wpis u MP
  nowy84 17 Marzec 2012 o 8:56 pm
  Uwaga teoria spiskowa:
  Na słońce przylatuje ogromny statek który nie tyle co tankuje co wspomaga otwarcie portalu na słońcu jakie otworzyło się i było widoczne jako kształt trójkąta….a co zatem można przypuszczać już wkrótce nad naszymi głowami będzie się działo coś czego nie spodziewa się nikt
  Koniec teorii spiskowej

  Dziwna trójkątna dziura koronalną na Słońcu

  http://www.youtube.com/watch?v=eLTVR_ZuGYs&feature=player_embedded

  Ta wiadomość jest całkowicie sprawdzona pod względem naukowym, na Słońcu pojawiła się regularnego kształtu dziura koronalną. NASA zakreśliło ten obiekt, jako wymagający wyjaśnień. Gdy się obserwuje coś takiego przychodzą na myśl różne rzeczy z jakaś formą portalu włącznie.

  To nie żarty, nasze Słońce pokazało formację, którą naukowcy nie umieją skomentować inaczej niż sugestia, że to wielki przypadek. Czy aby na pewno? Ostatnio jest coś dużo podejrzanych przypadków ze Słońcem w roli głównej jak chociażby ostatnie „tankowanie” sferycznego obiektu, niektórzy twierdzą, że obiekt był dużo mniejszy a sfera to jego osłona.

  http://innemedium.pl/sites/default/files/imagecache/400naszerokosc/images/GOES-UFO.png

  I po takich atrakcjach nagle na Słońcu pojawił się wielki trójkąt. Jak to zinterpretować? Przypadek oczywiście.

  http://innemedium.pl/sites/default/files/imagecache/400naszerokosc/images/SDO-UFO.jpg

  http://innemedium.pl/wideo/dziwna-trojkatna-dziura-koronalna-sloncu

 8. Mizia – czy ty w co 3-cim artykule musisz pisac, ze wojna ?

  No blagam cie – kilka razy juz pisales, ze wojna, ze wojna …

  Drugi Jackowski …. ???

  1. MUSZĘ !!! a co do jackowskiego i jego wizji MA CHŁOP RACJE – POCZYTAJ TROCHĘ O JASNOWIDZENIU A BEDZIESZ WIEDZIAŁ JAK TO JEST ŻE NIE WSZYSTKO I NIE NATYCHMIAST SIĘ REALIZUJE

 9. @Chiny i Indie zapowiedziały, że będą nadal importować irańską ropę, ale w obecnej sytuacji nie jest jasne w jaki sposób Iran mógłby otrzymywać zapłatę za swój surowiec.

  -sposob zawsze mozna znalezc, chocby kurierzy.
  Teraz widac w calej pelni do czego sluzy globalizacja i jaki ma zasieg. Budowane bylo to krolestwo szatana malymi kroczkami ale konsekwentnie od dziesiecioleci.

  1. to ich królestwo jest lichutkie wystarczy nieco mocniejsze pruknięcie słoneczka
   I TE ICH SYSTEMY BANKOWE, INDECTY, INWIGILACJA CHIPY ZNIKNĄ W 20 MINUT PO BŁYSKU – KTÓREGO NIE ODCZUJĄ I NIE DOWIEDZĄ SIĘ O NIM NP. INDIANIE Z NAD AMAZONKI

   PSTRYK I JESTEŚMY W 19 WIEKU – DOSŁOWNIE 🙂

   1. @PSTRYK I JESTEŚMY W 19 WIEKU

    -tylko, ze na to pstrykniecie rzadzacy swiatem tez sa przygotowani, bardziej niz reszta .

    1. no niestety rzadzacy cos tam próbują przeciwdziałać – ALE FACHOWCY – MÓWIĄ W PROST JEŚLI ROZBŁYSK BĘDZIE MIAŁ SIŁĘ TEGO Z 19 W – TO SWIĘTY BORZE NIE POMOZE – a zwolennicy zbawczego działania klatki faradaja są w błędzie

     rząd usa i uk – zdają sobie sprawę że to będzie koniec -DEFINITYWNY

     1. ps. nawet jeśli uchronili by co nieco to bez zewnętrznej infrastruktury – SĄ SKOŃCZENI – ZERO ŁACZNOSCI , NAWIGACJI – SŁOWEM CAŁA ELEKTRONIKA I LINIE PRZESYŁOWE LEŻĄ

      POPROSTU NIEMA PRĄDU -UPS

      ================================
      A WTEDY – DZIAŁAJĄCA BROŃ PALNA I KOŃ 🙂

      A JAK TO MÓWIĄ JAK LUDZI KUPA TO I HERKULES DUPA

      1. W 1859 r. na całym świecie obserwowano przez kilka dni pokaz niezwykłych nocnych zórz. Uszkodzeniu uległo także 200 tys. km linii telegraficznych. W kilku przypadkach doszło do samoistnego przesłania się telegramów „o niemożliwej do odczytania treści”. Telegrafy sypały iskry, wybuchały pożary, a operatorzy byli rażeni prądem.
       ============================================

       PROCESORY SĄ TAK DELIKATNE ŻE NAWET DOTKNIĘCIE PALCEM NA KTÓRYM SĄ ŁADUNKI STATYCZNE CHOĆBY Z POCIERANIA DŁONIĄ O DŁOŃ

       POWODUJĄ JEGO ZNISZCZENIE

       MILIONY URZADZEŃ ZAWIERAJĄ MEGO WRAŻLIWE PROCESORY I CHIPY – leżymy jako cywilizacja i robimy pod siebie

       PRZEŻYJĄ – MOCNI LUDZIE – TACY CO POTRAFIĄ ZADBAĆ O SIEBIE I SWOICH BLISKICH , UMIEJACY COŚ WYKONAĆ WŁASNYMI RĘKAMI I POSIADAJĄ WIEDZĘ PRAKTYCZNĄ

       BIADA PRZYDUPASOM RZĄDÓW , BIAŁYM KOŁNIERZYKOM I TP ISTOTOM NIE UMIEJACYM PRZEŻYĆ BEZ KOMPA , WODY W KRANIE I PRĄDU W ŚCIANIE 😉
       ==============================

       Protony wyrzucone przez Słońce zostały przyśpieszone przez rozbłyski i przedarły się do ziemskiej atmosfery tworząc tzw. słoneczne zdarzenie protonowe (ang. Solar Proton Event, SPE). Zgodnie z wyliczeniami, zjawisko to zredukowało stratosferyczną warstwę ozonową o 5% (jej regeneracja zajęła kilka lat). Ponadto, protony uderzające w jądra atomów tlenu i azotu utworzyły deszcz neutronów, który spadł na powierzchnię Ziemi. W 1859 r. nie było jeszcze technologii zdolnej do wykrycia tych zjawisk i związanych z nimi poziomów promieniowania. Gdyby stało się to dziś, poza innymi efektami, doświadczylibyśmy powszechnych awarii komputerów oraz elektroniki.

     2. @PRZEŻYJĄ – MOCNI LUDZIE – TACY CO POTRAFIĄ ZADBAĆ O SIEBIE I SWOICH BLISKICH , UMIEJACY COŚ WYKONAĆ WŁASNYMI RĘKAMI I POSIADAJĄ WIEDZĘ PRAKTYCZNĄ

      BIADA PRZYDUPASOM RZĄDÓW , BIAŁYM KOŁNIERZYKOM I TP ISTOTOM NIE UMIEJACYM PRZEŻYĆ BEZ KOMPA , WODY W KRANIE I PRĄDU W ŚCIANIE

      -to prawda. Niemniej ci najwyzej stojacy sa silni i przygotowani. Z pewnaoscia beda miec trudne poczatki od nowa zbudowac swoje imperium ale reszta, struta zywnoscia (chemia), nad ktora maja piecze rzadzacy i z ograniczona inteligencja szczepionkami, raczej ma male szanse.

    2. bez względu jakby nie byli przygotowani to i tak szlag trafi całkowitą spójność …… chaos i zamęt ……
     mam nadzieję ,że pierdolnie tak z X20 tak około.. 🙂

 10. Iran chwali się nową bronią. To „Motyl”
  Niewidzialny dla radarów.Iran wyprodukował nowy zwiadowczy samolot bezzałogowy „Szaparak” („Motyl”) – poinformowała telewizja teherańska Press TV
  Jego zasięg wynosi 50 km, a maksymalny pułap lotu to 5 km.
  Według źródeł wojskowych może utrzymać się w powietrzu przez 3,5 godz. z ładunkiem do 8 kg. Ma być wykorzystywany do misji wojskowych, strzeżenia granic i rurociągów naftowych.
  http://www.sfora.pl/Iran-chwali-sie-nowa-bronia-To-Motyl-a41578

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: