NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
-116004 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

POLSCY MORDERCY, POLACY WINNI „epidemii” CHORÓB NOWOTWOROWYCH – światowy zakaz importu !!! ŻYWNOSCI Z POLSKI !!!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WITAM 

O CO CHODZI Z TYM TYTUŁEM ?

DOTYCZY TO JAK ZWYKLE NIEWIEDZY POLSKICH TUBYLCÓW NA TEMAT

NOWEJ 🙂 AFERY SOLNEJ – POLSCY OBYWATELE WIEDZĄ TYLE ILE IM W TV POWIEDZIANO 🙂

TYM CZASEM ZA GRANICAMI ZIELONEJ WYSPY TUSKA KIPI , WISI W POWIETRZU ZAKAZ IMPORTU POLSKICH WYROBÓW KTÓRE ZAWIERAJĄ CHOĆBY ŚLADOWE ILOŚCI SOLI SPOŻYWCZEJ !!!!!!! 

OTO PRZYKŁADOWE TYTUŁY ART. W PRASIE – EUROPEJSKIEJ I NIE TYLKO

” POLSCY MORDERCY „

„POLACY CHCIELI WYTRUĆ EUROPĘ”

” POLSKI RAK NA EKSPORT”

I WIELE WIELE INNYCH …….

MEDIA OPISUJĄCE AFERĘ WYRAŹNIE SUGERUJĄ ŻE NIE MOGŁO SIE TO ODBYWAĆ BEZ WIEDZY POLSKICH POLITYKÓW , URZĘDNIKÓW , PONIEWAŻ SKALA JAK I OKRES TRWANIA TEGO PROCEDERU JEST GIGANTYCZNA I NIE BYŁA BY W STANIE TEGO UKRYĆ JAKAŚ ZWYKŁA GRUPA PRZESTĘPCZA (media zachodnie nie zdają sobie sprawy ze w III R.P władzę dzierżą właśnie typy szemrane) .

 

zatem o czym wy tu nie wiecie i żyjecie w nieświadomości :

1- ROSJA BADA SPRAWĘ NA PEWNO WYDA ZAKAZ IMPORTU ŻYWNOŚCI Z POLSKI 

2- UNIA EUROPEJSKA JAK WYŻEJ .

3 – SPRZEDAŻ POLSKICH PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH NP W U.K SPADŁA O OKOŁO 30 % W SIECIACH CHANDLOWYCH

4- SKLEPY SPOŻYWCZE W STREFIE PRZYGRANICZA POLSKO – NIEMIECKIEGO LICZĄ STRATY , OKOŁO 50% MNIEJ KLIENTÓW Z ZA ODRY.

 

OCZYWIŚCIE PRZY TEJ OKAZJI DOSTANIE SIĘ TEŻ RYNKOWI  ŚWIEŻYCH OWOCÓW I WARZYW -to norma .

 

LEKARZE ONKOLODZY PROSZENI W MEDIACH O WYPOWIEDZI NA TEMAT DŁUGOTRWAŁEGO SKAŻANIA ORGANIZMU ZWIĄZKAMI KTÓRE SĄ ZAWARTE W POLSKIEJ „SOLI”

WYDAJĄ JEDNOZNACZNE OPINIE , ZE POLSKIE PRODUKTY SĄ JEDNYM Z GŁÓWNYCH POWODÓW WYSTĘPOWANIA ZACHOROWAŃ NOWOTWOROWYCH W EUROPIE ZACHODNIEJ !!!!!! 

OPINIE SĄ DRASTYCZNE – „POLACY WINNI LAWINOWEMU WZROSTOWI ZAPADANIA NA CHOROBY NOWOTWOROWE”

 

 Do tej pory w związku z tzw. aferą solną zatrzymano pięć osób. Są one podejrzane o to, że przez kilka lat przemysłowa, niejadalna sól mogła trafiać do wędlin, chleba czy ryb. Odbiorcami były nie tylko małe i średnie firmy, ale też potentaci przemysłu spożywczego. Eksperci nie mają wątpliwości – zawarte w tzw. soli wypadowej zanieczyszczenia mogą przekształcać się w substancje rakotwórcze.

Pół roku zajęło dziennikarzom „Uwagi!” TVN badanie, jak przemysłowa sól mogła trafiać do odbiorców zajmujących się przetwórstwem spożywczym. Wykryli trzy firmy, które zaopatrywały się w poprodukcyjny odpad z Zakładów Chemicznych Anvil SA we Włocławku. Te ostatnie produkują nawozy oraz tworzywa sztuczne, m.in. polichlorek winylu, stosowany m.in. do wyrobu okien.

Jak wyjaśnił Krzysztof Wojdyło z Anvilu, do produkcji polichlorku winylu potrzebny jest etylen i sól kamienna. Jednak – ponieważ wszystkie reakcje chemiczne nie przechodzą ze 100-proc. skutecznością – część soli zostaje „nieprzereagowana”. – Tę sól odzyskujemy i sprzedajemy wyłącznie do celów przemysłowych. Anvil nie produkuje i nie sprzedaje soli spożywczej – podkreślił Wojdyło.

Taką sól można stosować w garbarniach i ciepłowniach, a zimą – można posypywać nią drogi.

Cudowna przemiana

Dziennikarze zaobserwowali, że wśród firm zaopatrujących się w Anvilu są takie, które w ofercie mają również sprzedaż soli spożywczej.

Jedną z nich jest zakład w Chemiczkach koło Radziejowa, w woj. kujawsko-pomorskim. Formalnie mieszczą się tam dwie firmy, jedną z nich jest Amasol. Ciężarówka z solą odpadową z Anvilu przyjeżdżała tam trzy razy dziennie, niemal we wszystkie dni robocze. Każdego dnia dostarczano tam przynajmniej sześćdziesiąt ton tego surowca.

Tam dziennikarze stwierdzili, że sól z Anvilu była suszona i przesypywana w worki pochodzące z zakładu produkcji soli spożywczej przy jednej ze śląskich kopalni. W ten sposób odpad chemiczny przemieniał się w sól spożywczą.

Podobne praktyki dziennikarze zaobserwowali w ZPS Łojewski w Kiełczynku pod Książem Wielkopolskim.

Eksperci: to są substancje rakotwórcze

Dziennikarze „Uwagi!” TVN zaobserwowali, że wśród odbiorców soli z podejrzanych firm znalazły się zakłady rybne, wędliniarskie i piekarnie. Są także duże hurtownie spożywcze – i właśnie tam zdobyli najważniejszy dowód: fałszowaną sól, która jest odpadem z Anvilu.

Zbadali ją dzięki pomocy naukowców z wydziału chemii Politechniki Łódzkiej.

W próbkach potwierdzono obecność siarczanu VI sodu – substancji przeczyszczającej, która jest jednym ze składników soli z Anvilu. Według ekspertów, takie zanieczyszczenia powodują powstanie związków rakotwórczych.

Dodatkowo w próbce soli z ZPS Łojewski stwierdzono obecność azotanu potasu – substancji, która spożyta – według ekspertów – również może być rakotwórcza.

Wykręty i przepychanki

Co na to właściciele podejrzanych firm? Stanisław Ł., prezes ZPS Łojewski nie chciał rozmawiać z dziennikarzami na temat „afery solnej”, bo – jak mówił – „nie jest zorientowany”.

Z kolei Zofia F., współwłaścicielka firmy Amasol powiedziała dziennikarzom, że „to nie ich sprawa”, czym firma się zajmuje. Potem przyjechał Adam F., również współwłaściciel firmy, który siłą chciał wypchnąć dziennikarzy z posesji. Doszło do przepychanki.

„Na łąki albo na jakieś inne tam uprawy”

Właściciele firm, które zaopatrywały się w sól w Amasolu i ZPS Łojewski, pytani o wykorzystanie tego towaru, najczęściej zaprzeczają, że w ogóle go kupowali.

Na uwagę dziennikarzy, iż dysponują oni nagraniami, z których wynika, że kupowana w podejrzanych zakładach sól trafiała do tych konkretnych firm, niektórzy z właścicieli przyznają, że co prawda kupowali ją, ale nie do celów spożywczych. Jeden z nich tłumaczy, że nabywaną od Amasolu lub ZPS Łojewski sól wykorzystywał do „posypywania placu”, a drugi – „na łąki albo na jakieś inne tam uprawy”.

Zatrzymania, kontrole

Do tej pory w sprawie afery solnej zatrzymano pięć osób. Usłyszały zarzuty wprowadzenia do obrotu środka spożywczego szkodliwego dla zdrowia lub życia człowieka z przepisów ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, za co może grozić do pięciu lat więzienia.

Tymczasem policjanci i inspektorzy weterynaryjni podczas wspólnych kontroli przeprowadzonych w 88 zakładach na terenie 12 województw zabezpieczyli już prawie 500 ton soli podejrzanego pochodzenia. Z kolei policjanci z CBŚ tworzą listę firm, które kupowały sól w trzech zakładach objętych postępowaniem prokuratorskim. Jest na niej już ok. 40 pozycji.

NIE TYLKO POLSKA SÓL JEST TRUJĄCA

CUKIER – NA 1 KG. MASY HANDLOWEJ – OD 25 DO 30 % DOMIESZKA MIELONEJ DROBNIUTKO SACHARYNY !!!!! -tak to ten biały proszek pomiędzy kryształkami widoczny gołym okiem !!!!!

PIWO – NA 1 LITR WYROBU – 450 ML WODA KRANÓWA – 50 ML. DOBIJACZ PROCENTÓW – spirytus różnego pochodzenia przeważnie z konfiskat przemytu przez urząd celny !!! – skład chemiczny ??????/

DLACZEGO NIKT NIE INTERESUJE SIĘ POWYŻSZYM ??

BO CUKIER I PIWSKO MUSI ZA POZWOLENIEM WŁADZ ODKRYĆ WYZNACZONY PRZEZ PO -lityków ZAUFANY PISMAK !!!

NA RAZIE NIEMA POTRZEBY POLITYCZNEJ – WIDOCZNIE …..

=======================================================

O CO CHODZI ANO PO PIERWSZE NA PEWNO O ZRÓWNOWAŻENIE BILANSU DEMOGRAFICZNEGO

EMERYT WINIEN NIE DOŻYĆ ŚWIADCZENIA

========

I NA PEWNO  STWORZENIE MIEJSCA DLA PRODUKTÓW Z IMPORTU 

W ZASADZIE NIE MNIEJ TRUJĄCYCH

ALE NIE POLSKICH

KTO ILE W POLSCE WZIOŁ ZA POŁOŻENIE PRZEMYSŁU ROLNO SPOŻYWCZEGO DOWIECIE SIĘ NIEBAWEM !!

I CO ZROBIĄ POLACY – ANO KURWA NIC !!

A I JESZCZE JEDNO NA PEWNO ZACZNĄ W POLSCE WYPIERDALAĆ Z ROBOTY POLSKICH PRACOWNIKÓW WYROBNIKÓW ZA 1200 ZŁ 

BRAK ZBYTU NA TOWAR SPOŻYWCZY 

 

====================================================================

Nasze pieski jędzą lepiej

bo w składzie konserwy mają więcej mięsa i witaminki 

A ICH PANOWIE ZAMIAST WITAMIN – CHEMIKALIA TYPU –   E 1… i E3… 

Dziennikarze postanowili sprawdzić ile mięsa i składników mięsnych zawiera jedzenie dla psów w puszce. Jak się okazuje jest go zdecydowanie więcej niż w omawianym pasztecie, który zawiera jedynie 28 procent mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego.

Tymczasem w puszcze popularnej karmy, 36 procent całości stanowią składniki mięsne. Wygląda zatem na to, że nasze czworonogi jędzą bardziej wartościowe rzeczy, aniżeli my sami.

http://polskalokalna.pl/news/w-pasztetach-mniej-miesa-niz-w-karmie-dla-psow,1664298

=====================

ZA STRASZNEJ KOMUNY ZA TAKIE RZECZY OBWIESILI NIEJAKIEGO WAWRZECKIEGO -a teraz za wspaniałej demokracji – nic ……

CIEKAWOSTKA JAKBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ –

dodawanie tajemniczego składnika E…. DO KARMY ZWIERZĄT jest zabronione ……

===========================================================

43 thoughts on “POLSCY MORDERCY, POLACY WINNI „epidemii” CHORÓB NOWOTWOROWYCH – światowy zakaz importu !!! ŻYWNOSCI Z POLSKI !!!

 1. Panika u sąsiada Polski. Szukają skażonej soli
  dzisiaj, 18:46
  Źródło: IAR

  Słowacka Państwowa Służba Weterynaryjna zażądała od Polski informacji w sprawie sprzedawanej na jej terenie polskiej żywności z zawartością soli przemysłowej. To pokłosie tak zwanej afery solnej dotyczącej sprzedawania do zakładów spożywczych tańszej, skażonej szkodliwymi związkami soli.

  Inspektorzy Słowackiej Państwowej Służby Weterynaryjnej i Spożywczej rozpoczęli kontrolę w kilkuset losowo wybranych supermarketach i sklepach spożywczych na terenie całego kraju, sprawdzając czy do sprzedaży nie dostała się polska sól przemysłowa.

  Paulina Komarova – wiceszefowa Państwowej Służby Weterynaryjnej powiedziała telewizji publicznej, że kontrola towarów sprowadzanych z Polski, w których może znajdować się sól przemysłowa, nie jest możliwa ze względu na jej „duże rozrzedzenie”.

  Dlatego inspektorzy sprawdzają jedynie dostawy polskiej soli jadalnej. Kontrolują również słowackie zakłady przetwórcze, które sprowadzają polskie półprodukty.

  Wiceszefowa dodała, że mimo „ponawianych żądań” nie otrzymała do tej pory stanowiska polskiej strony, jaka ilość skażonych towarów znajduje się w słowackich sklepach.

  Kilkaset tysięcy Słowaków w 5,5 milionowym kraju zaopatruje się regularnie w Polsce w tańsze towary, głównie spożywcze. Informacje o soli przemysłowej spowodowały, że wielu z dotychczasowych konsumentów polskiej żywności, wyrzuca zakupione w Polsce produkty.

  Panikę podsycają wypowiedzi inspektorów twierdzących, że „sól przemysłowa jest wysoce toksyczna i powoduje zmiany rakotwórcze”.

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/afera-solna/panika-u-sasiada-polski-szukaja-skazonej-soli,1,5045874,wiadomosc.html

  1. PRZYPUSZCZALNIE SPRAWA BYŁA ZNANA JUŻ OD DAWNA TYLKO KTOŚ NIE DOSTAŁ TEGO CZEGO CHCIAŁ I SPRAWA SIĘ PIERDOLNEŁA Z WIDOCZNYM SKUTKIEM ….. TO COŚ NA ZASADZIE – ” CO KURWA TAK ZE MNĄ PGRYWACIE??? JA WAM CHUJE POKAŻĘ ” I POKAZAŁ……………

 2. UWAGA – informacja dla czytelników
  W najbliższych dniach planujemy udostępnić na stronie bazując się na wielkiej wagi dokumentach informacje o planach depopulacji.
  —————
  Redakcja: FILMY PRAWDY
  ——————
  NOWY FILM W NASZEJ KOLEKCJI:

  44) Wojna jako pokój
  O efektach destabilizacji Bliskiego Wschodu.

  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/01/04/filmy-prawdy-wojna-informacyjna/

  ——————————————————————–
  Na naszej stronie polecamy przeglądać poniższą publikacje:
  Harmonogram planów światowej elity:

  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/02/27/harmonogram-planow-swiatowej-elity/

 3. Kilkadziesiąt osób wzięło wczoraj udział w pikiecie przed Prokuraturą Generalną w Warszawie, zorganizowanej przez środowiska lokatorskie.

  Odbyła się ona w rocznicę zabójstwa działaczki Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów Jolanty Brzeskiej.

  Uczestnicy pikiety protestowali przeciwko brakowi działań prokuratury i opieszałości z jaką wyjaśniana jest sprawa. Śledczy do dzisiaj twierdzą, że nie mają podejrzanych ani możliwego motywu zabójstwa, pomimo że byli wielokrotnie informowani o konflikcie lokatorki z Markiem M., zajmującym się zawodowo skupowaniem roszczeń i przejmowaniem kamienic w Warszawie.

  Nie zostały dokładnie sprawdzone nawet bilingi z telefonu Brzeskiej, a funkcjonariusze policji prowadzący przeszukanie w jej domu po zidentyfikowaniu ciała nie wiedzieli czego dotyczy sprawa.

  Do dziś nie wiadomo też jak Brzeska mieszkająca na warszawskim Mokotowie znalazła się w Lesie Kabackim, gdzie znaleziono jej spalone zwłoki.

  Uzyskanie wszystkich ekspertyz kryminalistycznych oraz związanych z nimi dokumentów opóźniło pogrzeb Brzeskiej do stycznia tego roku. Pomimo tak długich badań śledczy twierdzą, że ekspertyzy nic nie wniosły.

  W pikiecie wzięli udział członkowie Komitetu Obrony Lokatorów, Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów i Polskiej Unii Lokatorów. Skandowano miedzy innymi „Pamiętamy Jolę Brzeską!”.

  http://www.lewica.pl/?id=26130&tytul=Pami%EAci-Jolanty-Brzeskiej#
  =
  =
  http://miziaforum.wordpress.com/2011/10/02/wasze-ulice-nasze-kamienice-a-opornych-sie-normalnie-morduje-to-sie-dzieje-tu-i-teraz-na-zielonej-wyspie-tuska/

 4. Jasne!!.. sol przemyslwa szkodliwa!!.. i wyoluje…!!O… nowotwory..!!. Widze Mizia, ze lyknoles temat jak mlody rekin. A gdzie drugie dno? Ktos ma plany zeby zniszczyc polskie rolnictwo.Mam nadzieje,ze ktos o tym slyszal. Czy moze ktos zauwazyl,ze media i politycy uczestnicza podrazaniu polskiego rolnictwa? Wiewlkie mi halo, sol dodawana do miesa? Idzcie sobie do lidla, aldika w niemczech, a zobaczycie na plakietce cala chemie. Wszystkie markety spozywcze powinny byc pozamykane, bo mieso w nich sprzedawane nie nadaje sie do spozycia. A co z GMO? Badania wykazaly,ze produkty modyfikowane moga wywolac luczne choroby i bezpolodnosc. Czy ta nagonaka z sola ma cos wspolniego z podpisaniem przez polski rzad ustawy o stosowaniu GMO w Polsce?

  1. PRZECZYTAŁEŚ CAŁOŚĆ ???
   CHYBA NIE

   POZATYM TO NIE SÓL PRZEMYSŁOWA TA SÓL TO ODPAD PRZY PRODUKCJI CHLORU !!!!

   NIE NADAJE SIĘ NAWET NA POSYPKĘ DRÓG W ZIMIE – DURZA ZAWARTOŚĆ DIOKSYN

   ================================================================
   Dioksyny są jednymi z najbardziej toksycznych związków, jakie otrzymano w wyniku syntezy. Istnieją jednak na Ziemi w śladowych ilościach jako produkt spalania drewna.
   =================================================================
   CJANEK JEST W PORÓWNANIU Z DIOKSYNAMI – LEKKO SZKODLIWY

   1. mizia, jedziesz po bandzie z „rakotworcza sola” i „REZERWUARAMI DOBREGO MATERIAŁU GENETYCZNEGO NA ODTWORZENIE”. rakotworcze dzialanie substancji to fake, istnieje tylko dzialanie toksyczne roznych substancji, choroby niedoborowe, urazy. dzialanie toksyczne jest skomplikowane, nie neguje, ze aluminium i inne metale moga sie kumulowac i zatruwac organizm, ale wirusy chorobotworcze i substancje rakotworcze (rowniez „leki przeciwnowotworowe”) to fake.
    dzialanie substancji rakotworczych mozna porownac do zrzucenia bomy na fabryke traktorow, ktora zaczyna produkowac czolgi. fabryka przestawia sie na inna produkcje , ale nie z powodu samej bomby, ale z powodu odmiennej sytuacji w kraju.

    a teraz do rzeczy – kto ma pare groszy w bankach najwyzszy czas wybrac i przepuscic zanim bedzie za pozno:
    http://naszdziennik.pl/index.php?dat=20120302&typ=sw&id=sw03.txt
    „- Polska jest idealnym przykładem, jak gorący spekulacyjny pieniądz pompuje walutę. Złoty umocnił się w ciągu 2 miesięcy bardziej, niż osłabił przez cały ubiegły rok. Utraciliśmy de facto kontrolę nad walutą. Zagraniczne instytucje, obracając tym pustym, inflacyjnym pieniądzem, mogą pozwolić sobie na przejmowanie naszych aktywów. To nie przypadek, że bank Santander, pochodzący z państwa na skraju bankructwa, kupił od Belgów BZ WBK. Obcy kapitał trzyma już w ręku 85 proc. banków w Polsce, podczas gdy w Niemczech udział obcego kapitału w tym sektorze wynosi 5 proc., a we Francji i Holandii 10 procent. Jest jeszcze trochę aktywów do przejęcia: PKO BP, firmy energetyczne (Tauron, PGE), pozostałości w PZU. Te gorące pieniądze będą ogołacać kraje z realnych aktywów, spychając je do rangi protektoratów. Tylko powrót do mechanizmów demokratycznych i silnego państwa może temu zaradzić. Na razie jest na odwrót: państwa i narody poświęca się na rzecz ratowania sektora bankowego. Świadczy o tym przyjęcie paktu fiskalnego i niechęć do stworzenia nowego planu Marshalla dla krajów dotkniętych niewypłacalnością. Owszem, jest plan, ale dla banków, żeby kupiły sobie obligacje tego bankrutującego kraju. To absurd ekonomiczny, że toksyczne aktywa stają się podwaliną kreacji nowego pieniądza.

    Dzisiaj najważniejsze jest mieć w ręku konkretny majątek, a nie euro. Władza powinna starać się ograniczyć napływ gorącego spekulacyjnego pieniądza do kraju. Szacuje się, że w ubiegłym roku napłynęło do Polski aż 25 mld euro kapitału spekulacyjnego, czyli kapitału, który może być wycofany w 5 minut! W tym roku, jak wskazują pierwsze dwa miesiące, padnie rekord. Rząd cieszy się, bo może udawać, że ma mniejsze zadłużenie, tymczasem przy takiej skali napływu jest to bardzo niebezpieczne.

    Czy zadłużone kraje eurostrefy – Portugalia, Hiszpania, są do uratowania?
    – Nie ma ratunku dla tych krajów. Podążają drogą Grecji i podzielą jej los. Światowe media obiegło zdjęcie portugalskiego ministra w pozycji wpółzgiętej, prawie na klęczkach przed Scheublem. Prosi on niemieckiego ministra finansów, żeby teraz zajął się Portugalią. Grecki mechanizm będzie też najprawdopodobniej zastosowany w Hiszpanii. Dokonuje się zatem likwidacja suwerennych państw w strefie euro i powstaje nowy europejski ład, z hegemonem niemieckim na czele i pozapolitycznymi ośrodkami władzy.”
    islandia albo smierc!

    1. NA EURO PO 3 ,90 PRZYJDZIE KRYSKA TO JEST GRA NA ZAROBEK – EURO WRUCI NAGLE DO CENY 4,50 ALBO LEPIEJ I DA OD SZTUKI 60 – 70 GROSZY ZAROBKU – to było niedawno na franku
     =================================
     aA Z TĄ SOLĄ – TO CHODZI O DIOKSYNY SÓL TA POCHODZI Z WYPADU PO PRODUKCJI CHLORU -nie moze być w związku z zawartością dioksyn stosowana nawet do sypania na ulicy – trwałe skażenie – DIOKSYNY – SĄ 1000 RAZY SILNIEJSZE OD CJANKU POTASU – W DODATKU TO SYNTETYCZNA TRUCIZNA W PRZYRODZIE WYSTĘPÓJE ŚLADOWO

     A JEŚLI SYNTETYK TO H…. WI ILE 10 LAT LUB NAWET 100 LAT POTRZEBA DO ROZKŁADU

     ps. pięknie kumuluje się w orgganiżmie – można w wieku 10 lat dostać 50% dawki dopuszczalnej , drógie 50% w wieku 90 lat – TA DZIAŁKA SKUMÓLOWANA W WIEKU LAT 10 SPOKOJNIE CZEKA NA DOBICIE DO DAWII ŚMIERTELNEJ ….

     PS. PAMIĘTASZ PREZYDENTA UKRAINY – JUSZCZENKE – RUSCY ZAPODALI MU 1/10 GRAMA FACET LEDWO PRZEŻYŁ A FACJATĘ MA DO KOŃCA ŻYCIA ZNISZCZONĄ

     poczytaj o tym – DIOKSYNY TO 2 PO IZOTOPACH ŚRODEK TRUJĄCY WYKOŻYSTWANY DO ELIMONACJI PO CICHU PRZEZ KGB , GRU , MOSSAD, CIA, MI 5-6

     1. Obecnie toksyczność i rakotwórczość dioksyn jest przedmiotem sporów naukowców[potrzebne źródło]. Wedle jednych zagrożenie ze strony dioksyn przy obecnym poziomie ich emisji jest marginalne; wedle drugich stanowią one obecnie poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Nie ulega wątpliwości, że niektóre dioksyny są silnymi truciznami i mają właściwości toksyczne. Jednak różne organizmy żywe wykazują różną wrażliwość na działanie dioksyny. Do zabicia świnki morskiej wystarczy 0,6 μg/kg TCDD, a do uśmiercenia chomika potrzeba aż 5000 razy większej dawki. Dawka śmiertelna dla człowieka nie jest znana, ponieważ nie jest znany ani jeden przypadek śmierci człowieka spowodowanej działaniem dioksyny. O stosunkowo niskiej toksyczności dioksyn dla człowieka świadczy przypadek Wiktora Juszczenki, prezydenta Ukrainy, którego otruto dioksyną. Stężenie dioksyny we krwi w jego przypadku wyniosło 10 ppm[potrzebne źródło], czyli 20 tysięcy razy przekroczyło dopuszczalną normę. Jedynymi objawami zatrucia są zmiany skórne, do dziś widoczne na twarzy prezydenta Juszczenki[potrzebne źródło].

      Temat dioksyn i zmniejszenia ich emisji stanowi nieprzerwanie jedną z największych gałęzi działań wielu organizacji ekologicznych. Organizacje te często za główne źródło emisji dioksyn do atmosfery podają spalarnie odpadów oraz spalanie tworzyw sztucznych w przydomowych kotłowniach (tzw. niska emisja). Badania pokazują, że skażenie powietrza dioksynami jest największe na terenach wiejskich.[potrzebne źródło] Gazy odlotowe z najnowocześniejszych spalarni zawierają jednak znacznie mniej dioksyn niż powietrze, którym na co dzień oddychamy. Wielokrotnie więcej dioksyn przedostaje się do naszych organizmów wraz z tak zwanymi „potrawami z grilla” a także na skutek palenia drewna w otwartych i źle wentylowanych kominkach.

      uwazaj mizia lepiej na drinki w lokalach – w 80% podaja tam alkohol niekonsumpcyjny przelewany z kanistrow, a nie z butelek. alkohol z kanistrow maja z… fabryk, pilnuja tego chlopaki z miasta , a obstawiaja chlopaki z rewiru, a jak doleje sie soczku to wszystko sie da wypic, tylko potem cos wzrok siada i twarz jest czerwona.

      1. MAXI W JAKIM CELU STAŁEŚ SIĘ ADWOKATEM DIABŁA

       wiesz jeśli jak to mówisz sól ta jest mało szkodliwa – ba nie szkodliwa to po jaką cholerę istnieje sól spożywcza??? – JEŚLI MOŻNA WEDLE CIEBIE ŻREĆ PRZEMYSŁOWĄ –

       MASZ DZIWNY POCIĄG DO TŁUMACZENIA ŁAJDAKÓW …

       JA NATOMIAST JESTEM CZŁOWIEKIEM KONKRETNYM

       STOSOWALI SÓL SKAŻONĄ ŻEBY ZAROBIĆ – ODSIADKA DŁUGOLETNIA A NAWET CZAPA I TYLE.

     2. To że coś jest niejadalne wcale nie znaczy że trujące. Od paru dni wypisuje się jakieś bzdury o toksycznej soli. Jeżeli cała afera opiera się na siarczanie sodu, to gratuluję pseudo ekspertom. Siarczan sodu nie jest jakoś drastycznie bardziej trujący od chlorku sodu (czyli zwykłej soli kuchennej). Trzeba by go podobnie jak sól kuchenną jeść łyżkami żeby realnie sobie zaszkodzić. Odsyłam do raportu WHO: http://www.inchem.org/documents/jecfa/jecmono/v44jec07.htm. A peklo sól czyli azotan sodu i tak jest dodawany do większości wędlin. W mediach widać, że ktoś się już połapał, że coś z tą toksycznością jest chyba nie tak. Teraz uderzenie idzie w kierunku zawartości dioksyn. Inna sprawa nie ma rzetelnych polskich badan i wiele opinii opiera sie na przypuszczeniach, czyli piszac wprost gowno warte opinie ekspertow.

      1. FAKT JEST FAKTEM ZE JAK KUPIE COŚ W POLSKICH PAŚNIKACH TO MI EWIDENTNIE SZKODZI – a normy w polsce na żywnosć SĄ 3 RAZY ZAWYŻONE ( SÓBSTANCJE SZKODLIWE) – OD EUROPEISKICH

       KIEDYŚ POLSKA CZEKOLADA BYŁA NAJ LEPSZA NA SWIECIE TERAZ NIEMIECKA JEST O NIEBO LEPSZA –

       POLSKIALKOCHOL I TYTOŃ TO SZAJS I TRUCIZNA –

     3. mizia, traktuje forum, jako kuznie argumentow. nie znam skladu soli przemyslowej, nie wiem jakie tam sa substancje i w jakich dawkach, nie kazda zawartosc daje istotne stezenie. istnieje wiele mitow na temat rakotworczosci i toksycznosci. teraz histerie rozpetuje sie , zeby zarobic. mnie interesuje konktretny wynik naglasnianych histerii – istotny statystycznie wzrost liczby zgonow. straszac ludzi przyczyniamy sie do budowania imperium strachu – nwo, jak w obozie.
      naszym celem powinna byc wolnosc nawet za cene utraty majatku (jezeli oczywiscie sie go posiada) i zycia.
      na przyklad nie zgadzam sie w wielu kwestiach religijnych z toba, czy z lechem, czesto uwazam, ze mylicie sie, ale cyt.”oddalbym zycie, zebyscie mogli to mowic”. uwazam was wszystkich za ludzi, ktorzy poszukuja prawdy, a kiedy ja znajda zmieniaja zdanie. zdecydowanie jestem przeciwko oszustom, biora udzial w oklamywaniu ludzi lub ukrywaniu prawdy – dla zysku.
      jezeli bedzie wzrost niewyjasnionych zgonów z roznych powodow – „wirusy”, chemitraile, zatrucia sola, to powiem ci o tym i pierwszy zaczne byc na alarm, bo przeciez zdrowie i bezpieczenstwo wszystkich ludzi bedzie zagrozone.

  1. PRZECIERZ PISAŁEM O TYM – TO NIE BYŁ ZART – CZASAMI KRĘCĄC SIE TO TU TO TAM MOŻNA BARDZ WCZEŚNIE DOWIEDZIEĆ SIE …
   ================
   miziaforum powiedział/a
   Marzec 17, 2011 @ 11:21 AM e

   6 Votes

   “azazel” – plan wdrozony w latach 70 XX w .
   – kontrola finansów – monitoring
   – dozór nad nowinkami patentowymi skup , neutralizacja , nowatorskich rozwiazań ……. poza technologiami tele informarycznymi – niezbędne do realizacji.
   – zbieranie wszelkich danych ze służb medycznych na temat stanu zdrowia ludnosci .
   – obnizanie poziomu edukacji.
   – planowe obnizanie odpornosci populacji , rozciągnięte w latach .
   – wywołanie epidemii HIV – SZCZEGÓLNIE ISTOTNE TEREN afryki.
   – wyselekcjonowanie rodzin najzdrowszych na przestrzeni 30 – 40 lat , dyskretny monitoring tych osób, medyczny.
   dyskretne nie nachalne , budowanie czasowych ukryć , budynki oficjalnie użytkowane do celów cywilnych , posiadajace zdolności przystosowania w 48 godzin do celów militarnych , ukrycia schrony , chermetyczne magazyny.
   – wpasowanie scenariusza prowokowanych katastrof , oraz tych nieuchronnych będących cyklicznymi zdarzeniami naturalnymi , w chronologie zdarzeń apokaliptycznych występujących w opisach wszystkich religii – UZYSKANIE ZBIOROWEJ ILIZJI , realizacji kar boskich ,
   – podsycanie konfliktów lokalnych , pilnując żeby miały charakter religijny.
   – DLA ATEUSZY – kontrolowane przecieki w małych ilosciach , przeplatane ściśle rzekomymi przepowiedniami i wizjami jasnowidzów – jak wyżej dla wierzących. KOSMICI , UNI , MASONI, ILUMINACI , itp i td , karty obrazki , raporty , protokoły…
   ==================================================
   ostatecznie OSIĄGNĄĆ GLOBALNIE POZA WYSELEKCJONOWANYMI OSOBNIKAMI – RADYKALNIE NISKI POZIOM ODPORNOSCI
   POPULACJI – radiacja , chemia,
   potem pojawi się super wirus o zasięgu globalnym epidemii (OSTATNIO ĆWICZONO AH1N1) próba nie udana – TAK TAK TO BYŁA PRÓBA TEST – wynik zbyt duża odpornosć populacji w skali globalnej
   KONTYNUACJA PLANU W PRZYŚPIESZONYM TĘPIE – CHEMIA , RADIACJA – NIEBAWEM BĘDZIE TO KILKA INFORMACJI O KATASTROFACH W RÓŻNYCH CZĘŚCIACH GLOBU , CHEMICZNE I RADIACYJNE
   – HIPER AKTYWNOŚĆ SŁONECZNA BĘDZIE TEMU SPRZYJAĆ – dlatego bedzie to teraz realizowane – PRZYMUS ZESTROJENIA AKCJI Z ZJAWISKIEM NAD KTÓRYM NIE PANUJĄ – WSPANIAŁY PARAWAN …..
   ====================================================
   EUROPA, AZJA , AMERYKA PÓŁNOCNA AUSTRALIA – WYLUDNIONE – NIE ZASIEDLONE – ODŁOGOWANE – CEL KONTYNENT AFRYKAŃSKI
   TAM SIE OSIEDLA PO WSZYSTKIM ,
   ps. pozostali przy życiu nie ujęci w planie to enklawy liczne wyspy malutkie , nie mające znaczenia dla planu całosciowego
   ========================================================
   najprawdopodobniej POCZĄTKOWO SYSTEM FEUDALNY OPARTY NA ZŁOCIE …
   =========================================================

   ===================================================
   TO TAK Z GRUBSZA MUSIAŁ BYM NAPISAĆ ELABORAT WIELKOŚCI ENCYKLOPEDII ABY UWIDOCZNIĆ CAŁOŚĆ POWIĄZAŃ
   miziaforum powiedział/a
   Marzec 17, 2011 @ 11:27 AM e

   4 Votes

   DLACZEGO MOZNA TO NAPISAĆ – BO JEST TAK SPRYTNE ŻE AŻ NIEWIARYGODNE – NIKT W TO NIE UWIERZY
   ps. i nie musi , im mniej to sobie do serca weżmie tym mniejszy tłok po wszystkim
   ==========================================================================
   WIECEJ NIE PISZĘ , PROSZĘ TRAKTOWAĆ JAKO BAJANIA WARIATA.
   =

   1. DLACZEGO WARIATA????????/

    CI CO WIEDZĄ O CO CHODZI WIEDZA CO JEST NA PISANE ……
    ZAS CI WSZYSCY POZOSTALI WIDZĄ SF TYPOWE ……….. I PATRZĄ SIĘ NA TEMAT JAK GÓWNO W MALOWANE WROTA.

    1. NAJBARDZIEJ ZABAWNE W TYM JEST TO ZE SĄ TYSIĄCE LUDZI NIE WIEDZĄCYCH ŻE SĄ REZERWUARAMI DOBREGO MATERIAŁU GENETYCZNEGO NA ODTWORZENIE – będą znikać w niewyjasnionych okolicznosciach nawet całe rodziny

     JUŻ ZNIKAJA BEZ ŚLADU POSZCZEGÓLNE OSOBY NA CAŁYM SWIECIE …
     ==============================================

   2. O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI TAK NAPRAWDĘ ??????
    ==================================================

    =================================================
    OBEJRZAŁEŚ ??? PRZEANALIZOWAŁEŚ ??? WYCIĄGNOŁEŚ/AŚ WNIOSKI???

    JEŚLI NIE OGLADAJ DO SKUTKU !!!
    =

 5. KISIEL –

  I TAK – W ROZMOWIE Z DZIAŁACZAMI KPN BYDGOSZCZ LUDWIKIEM ZIÓŁKOWSKIM I SŁOMKĄ NIC CIEKAWEGO NA TEMAT BARWNEJ DZIAŁALNOŚCI NIE WIADOMO – W POWYŻSZYCH KRĘGACH JEST NIE ZNANY – NAZWISKO KISIEL OBIŁO SIĘ TU I ÓWDZIE , ALE JAK TO LUDWIK STWIERDZIŁ OSZOŁOMÓW NIE PRZYJMOWALI …….

   1. ZOBACZYMY ???? JAK SIĘ UDA NAWIĄZAĆ KONTAKT Z PRZEDSTAWICIELAMI PARTII NARODOWEJ TU W BYDGOSZCZY TO PODEJMĘ ROZMOWĘ W CELU NAWIĄZANIA BLIŻSZYCH ZNAJOMOŚCI – PRZEDSTAWICIELEM TEJ PARTII JEST PONOĆ BYŁY WICE PREZYDENT BYDGOSZCZY .
    NIENAWIDZI SYJONISTÓW ANI CO ZYDOWSKIE JEST . NIE MYLIĆ Z ONRrem .. pożyjemy zobaczymy.
    Mówiłem Ludwikowi ,że jest grupa polaków prawdziwych polaków chcących coś zrobić dobrego dopuki można ……?
    MIZIA GDYBY DOSZŁO DO NAWIĄZANIA KONTAKTU TO MYŚLĘ ŻE WARTO BYŁOBY SIE SPOTKAĆ W NASZYM GRONIE …?????

 6. czyste skurwysyństwo. najgorsze są piwska pasteryzowane z żywca – tamtejszy browar czerpie wodę z pełnego ścieków z szamb i fabryk bajora koło Rzywca – jeszcze niedawno czerpali wodę wodociągami z podziemnego źrudła. teraz to się zmieniło. podejżewam, ze wszyskie duże browary są podłączone do tego rodzaju bajor wokół zakładuw. u mnie w mieście jeden z wiodących producentów drobiu i mięsa – wyrzuca odpady poprodukcyjne do dwóch skrajnie zanieczyszczonych jezior i stawów. stawy te są tak skażone, że okoliczni mieszkańcy tam w ogóle nie chodzą spacerem, nie muwiąc już o kompieli. jeziora te są od lat skażone odpadami rużnego rodzaju – organicznymi, chemicznymi, także skażonych biologicznie bakteriami, ropą itp – istna wylęgarnia nowych wirusów, bakterii odpornych na antybiotyki!
  wróciłeś już, Mizia?

  1. JASNE ŻE WRÓCIŁEM ALE W PONIEDZIAŁEK JADĘ NA PIASKI – NA JAKIS CZAS –

   A CO DO PIWSKA POLSKIEGO

   JEST TAK TEN SPIRT – Z LEWEGO ŹRÓDŁA DOLEWANY DO PIWSKA POTEM LANY W ALUMINIOWE PUSZKI – ZWYCZAJNIE REAGUJE Z METALEM

   CO SIĘ WYTRĄCA BÓG RACZY WIEDZIEĆ

   NP WE FRANCJI PIJE 15 BROWARKÓW I RANO NIC –

   w polsce generalnie nie piję alkocholu krajowego oraz tu kupionego
   RAZ SIE NAPIŁEM Z 4 PUCHY PIWSKA – RANO MIAŁEM ŁEB JAK PO GÓRALSKIM 3 DNIOWYM WESELU !!!!!!

    1. PS. I STARAM SIE NAWET ŻARCIE PRZYWOZIĆ Z ZAGRANICY JAK TU JESTEM 🙂

     OCZYWISTA CAŁA CHEMIA I KOSMETYKI TYLKO I WYŁACZNIE KUPIONE POZA POLSKA

     1. A DLACZEGO ?? NIEJAKI ZENEK KISIEL Z BYDGOSZCZY CHWALIŁ SIĘ ZE TAK SIE USKRAMNIE ŻE TYLKO W BIEDRONIE KUPÓJE – TANIE I DOBRE-:-)

      I JAKI JEST EFEKT – TEN UTRWALACZ MA JUŻ MÓZG WIELKOSCI TIC- TACA 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: