20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-17760 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

JAK WALCZYĆ SKUTECZNIE Z RZĄDEM P.O – PETYCJA? , LISTY PROTESTACYJNE – NIE – RZĄD SAM WSKAZAŁ DROGE !!!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Stowarzyszenie na rzecz Zmiany Systemu Wyborczego – Jednomandatowe Okregi Wyborcze złożyło do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Wystosowało także skargę do Trybunału w Strasburgu. W obu przypadkach chodzi o tę samą sprawę.

Stowarzyszenie zarzuca Sejmowi, że zignorował i nie rozpatrzył wniosku o przeprowadzenie referendum ogólnokrajowego, który poparło ok. 750 tys. obywateli RP. Sprawa zaczęła się w 2005 roku, kiedy członkowie Stowarzyszenia złożyli w Sejmie wniosek o referendum. Prawie 750 tys. obywateli RP poparło pomysł, by w referendum zapytać Polaków, czy chcą likwidacji Senatu, zmniejszenia liczby posłów z 460 do 230, zniesienia immunitetu parlamentarnego oraz wprowadzenia jednomandatowych okregów wyborczych w wyborach do Sejmu.

Wniosek został złożony w parlamencie i słuch po nim zaginął. Nigdy nie został rozpatrzony, nie poddano go pod głosowanie. Stowarzyszenie twierdzi, że obowiązek taki nakłada art63 ust. 1 ustawy o referendum ogólnokrajowym.

Sprawa wyjaśniła się dopiero po pięciu latach, wiosną ubiegłego roku. Wtedy właśnie TVN wyemitował film „Władcy marionetek”, w którym znalazła się informacja, że wykazy podpisów osób, które poparły referendum, nieodwracalnie zniszczono. Kancelaria Sejmu potwierdziła, że wykazy podpisów zostały wydzielone do zniszczenia. Stowarzyszenie natychmiast złożyło zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa.

– Nasza skarga krąży obecnie od prokuratury do prokuratury – mówi prof. Jerzy Przystawa, prezes zarządu Stowarzyszenia na rzecz Zmiany Systemu Wyborczego – Jednomandatowe Okregi Wyborcze. – Rzecz polega na tym, że prokuratorzy odmawiają wszczęcia postępowania, ale nie uzasadniają swojej decyzji. I my składamy zażalenie na fakt, że nie mamy uzasadnienia tej odmowy. W tej chwili kolejny prokurator odmówił wszczęcia postępowania i poinformował nas, że przesłał nasze zażalenie do sądu rejonowego w Warszawie.

Prof. Jerzy Przystawa nie wierzy, że sąd rozstrzygnie sprawę po myśli Stowarzyszenia. – Racja jest po naszej stronie, skarga była zasadna. Jednak wiemy, gdzie żyjemy, zdajemy sobie sprawę, że w Rzeczypospolitej wymiar sprawiedliwości jest najgorzej funkcjonującą instytucją państwa – podkreśla.

Dodaje jednak, że ani on, ani jego koledzy ze Stowarzyszenia nie zamierzają rezygnować z walki o jednomandatowe okręgi wyborcze. Bo są one szansą dla ludzi, którzy nie chcą się wiązać z żadną partią.

– W Polsce jesteśmy wszyscy w sytuacji chłopów pańszczyźnianych – mówi prof. Przystawa. – Nie mamy prawa kandydowania do Sejmu. To znaczy, że jest jakaś szlachta mająca przywileje i jest prawie 40-milionowe pospólstwo, które tego prawa nie ma. Uważamy, że to straszliwy gwałt.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/370467,sejm-zignorowal-obywateli,id,t.html

jaka jest skutecznosć prawna PETYCJI OBYWATELSKIEJ W POLSCE ….. 

źródło oryginału

http://www.jow.pl/sites/default/files/PDF/etpc.JPG

===================================================================
ZATEM ODPOWIEDŹ JEST JASNA KAŻDA ORGANIZACJA STOWARZYSZENIE KTÓRE W POLSCE PROPONUJE NIEZADOWOLONYM OBYWATELOM ZAMIAST WYJŚCIA NA ULICĘ I PIKIETOWANIA PROTESTOWANIA

PODPISYWANIE PO CICHU PETYCJI LISTÓW PROTESTACYJNYCH JEST AGENDĄ RZĄDOWĄ MAJĄCĄ NA CELU UŚMIERZANIE I PACYFIKOWANIE GNIEWU

PO PRZEZ BEZSENSOWNE ZBIERANIE PODPISÓW OBYWATELI KTÓRE SĄ NIC NIE WARTE

NO MOŻE PRZEDSTAWIAJĄ WARTOŚĆ KALORII OPAŁOWYCH W PIECU C.O SEJMU SENATU , KANCELARII PREMIERA LUB PREZYDENTA …..

 

 CO ZATEM JEST SKUTECZNE – SAMI NA WŁASNE OCZY PRZEKONALIŚCIE SIE ŻE SKUTECZNE JEST

GREMIALNE POWSZECHNE WYJŚCIE NA ULICĘ

SPRAWA ACTA –  JEJ ODDALENIE ZOSTAŁO WYWALCZONE  NIE POPRZEZ PETYCJE , LISTY SPRZECIWÓW

TYLKO GROŹBĄ BUNTU SPOŁECZNEGO FIZYCZNĄ OBECNOŚCIĄ W CIĄGU 14 DNI NA POLSKICH ULICACH

270 000 PROTESTUJĄCYCH OBURZONYCH – WKURWIONYCH

OBYWATELI!!!!! 

 

I TO NIE JEST TERRORYZM OBYWATELI TO JEDYNA DROGA DO WYRAŻENIA SPRZECIWU OBYWATELSKIEGO

TO ONI RZĄDZĄCY NAM JA WSKAZALI , NIKT INNY 

DOWÓD – POWYŻSZA TREŚĆ ARTYKUŁU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

WIEC NIE POZOSTAJE NIC INNEGO TYLKO TAKA DROGA

 MY MŁODE POKOLENIE

NIE GODZIMY SIĘ NA ŻYCIE W REALIACH KRAJU III ŚWIATA PODJĘTE ZOSTAŁY KROKI W CELU WYELIMINOWANIA WAS RZĄDZĄCYCH Z ŻYCIA POLITYCZNEGO I PUBLICZNEGO  W POLSCE

 „Jesteśmy Anonymous, Jesteśmy legionem, Nigdy nie przebaczamy, Nigdy nie zapominamy, Oczekujcie nas.”

==================

 Anonymous to] pierwsza internetowa super świadomość. Anonymous jest grupą w tym sensie, w jakim jest nią stado ptaków. Skąd wiemy, że stado jest grupą? Ponieważ całe stado podąża w tym samym kierunku. W każdym momencie może do niego dołączyć więcej ptaków, część z nich może stado opuścić i podążyć w inną stronę.
— Landers, Chris Baltimore City Paper, 2 kwietnia 2008

*************************************

 

47 thoughts on “JAK WALCZYĆ SKUTECZNIE Z RZĄDEM P.O – PETYCJA? , LISTY PROTESTACYJNE – NIE – RZĄD SAM WSKAZAŁ DROGE !!!

 1. wielkie dzięki Mizia za bloga 🙂
  i sorry za moje błędy w tekście

  mamy analogiczną sytuację jak Grecy i wcześniej mieli Islandczycy [ z tą różnicą , że w pl jest to ukrywane ]
  zgadzam się , że jedyną drogą jest wyjście na ulicę i dokonanie takich samych ruchów jak w Islandii
  [ przydałoby się , żeby ktoś dobrze opracował ten temat jakie kroki zostały tam podjęte po kolei i dlaczego , bo społ. pl jest niedoinformowane ]

  Goldman Sachs popchnął banki islandzkie i greckie do bankructwa [ w polsce też to robi ]. Islandczycy postawili przed sądem i aresztowali tych skorumpowanych bankierów. Teraz są jedynym na świecie normalnym krajem i najbezpieczniejszym do inwestowania wg. dziennikarzy opisujących jej sytuację ekonomiczną [ poniżej ]

  In The Meantime Iceland Is Winning – Perhaps this is why the press has been so silent about Iceland.
  Zerohedge.com
  Iceland’s Viking Victory
  The Telegraph, UK

  Similar Articles You Might Enjoy:
  • The Little Known, Yet Significant “Domino Effect” Powers Of Small EU Nations: Greece & Iceland
  • Moody’s Projects Inability To Downgrade Greece On Iceland, Threatens Baa3 Rating
  • Illinois: Higher Default Risk than Iceland
  • Iceland: Success through failure
  • Iceland debt ‘now safe to invest’ (bbc.co.uk)
  • Default doesn’t have to be fatal (forexlive.com)
  • A cool move by Iceland founder Malcolm Walker (telegraph.co.uk)
  • Iceland: a new model for dealing with collapse? (macleans.ca)
  • Fitch upgrades Iceland to BBB-, stable outlook (marketwatch.com)
  • Iceland: a new model for dealing with collapse? (macleans.ca)
  • Iceland’s president says he will step down in May (ibtimes.com)

 2. Żydzi nie muszą wyrzekać się swojego żydostwa?

  (…) Były prezydent Aleksander Kwaśniewski zareagował na hasło Palikota: proszę nie szaleć. Cóż to oznacza? Czy to wystarcza, że były prezydent, człowiek który składał przysięgę na Konstytucję RP, był pierwszą osobą w państwie, na słowa przedstawiciela polskiego parlamentu Polacy muszą się wyrzec swojej polskości, reaguje zdawkowym i protekcjonalnym proszę nie szaleć, rozumiem intencje, ale odradzałbym takie sądy? Czy takie skarcenie nie oznacza słuchajcie towarzyszu, macie rację, ale na tym etapie nie mówmy o tym głośno? (…) http://katonisliwka.wordpress.com/

 3. Życzenia urodzinowe dla Sikorskiego —(moze i my polacy tez złozymy swoje życzenia??, życzę abyś pan przestał działać na niekorzysc polski i polaków!!!….)

  Netanjahu złożył także życzenia szefowi MSZ Radosławowi Sikorskiemu, który obchodził w środę urodziny. Życzył też wszystkiego najlepszego towarzyszącemu delegacji Władysławowi Bartoszewskiemu, który niedawno świętował swoją rocznicę urodzin. (swoim muszą złozyc zyczenia..)

  Wizyta Tuska w Izraelu

  Premier Donald Tus oraz ministrowie: obrony Bogdan Klich, zdrowia Ewa Kopacz, edukacji Katarzyna Hall, spraw zagranicznych Radosław Sikorski w środę i czwartek przebywają w Jerozolimie.

  oj bedzie płacz pod sciana płaczu…..bo bereciki zaciasne…..??
  no coment, dostałem sraczki……
  z ostaniej chwili odroczenie ws kiszczaka z powodu nieobecnosci adwokata…
  w niemczech strajk kontrolerow lotu (zarobki mają super!!!! oczywiscie odpowiedzialnos tez!!! ale za kilkadziesiąt tyś euro na miesiąc..) a u nas? 1500 zł i ciiiiszaaaaa jak w kościele……
  rzond kombunuje nadal z emeryturami i to coraz bardziej, „starzy bedą chcieli pracowac dłuzej”- bo emerytury beda głodowe tego nie dopowiedzieli oficjalnie….
  spadam ide do roboty…. mam dosyc tych super wiadomosci z południa…..

 4. http://www.tvn24.pl/12691,1693806,0,11,tusk-do-izraela-malo-kto-was-rozumie-tak-dobrze-jak-my,wiadomosc.html

  Tusk do Izraela: Mało kto was rozumie tak dobrze jak my….(tzn kto??)
  Polski premier zaznaczył, że w Europie trwa bardzo gorąca dyskusja na temat tego, co dzieje się wokół Izraela, w wielu państwach regionu.

  – Dla nas wszystkich jest to moment próby, ponieważ musimy skutecznie, bardzo prawdziwie, bardzo mocno wspierać tych ludzi, dla których celem jest i wolność i demokracja – coś, czego sami przez całe życie szukaliśmy i my osobiście, i nasze narody, równocześnie nie przeciwstawiając tego temu pierwszemu celowi, szukać odpowiedzialności i stabilności w regionie – powiedział szef polskiego rządu.

  „Zaprojektować wspólną przyszłość”….. w ktorej polacy bedą sługami-zwierzętami na posyłki tyrającymi za michę kaszy u zydów….

  wolnosc i demokracja… kazdy kto tak mysli iz w israelu jest wolnośc i demokracja oraz tolerancja niech tam jedzie w koszulce z napisem free palestine…….. a z drugiej strony „nie zabijajcie palestynskich dzieci” moze byc nawet po polsku…. wtedy zobaczy prawdziwą tolerancje,demokracje i wolnosc słowa!

  naszego płemieła całkiem p…….o on mowi nie w imieni polakow ale chyba całej zydokomunie nadal siedzącej przy korycie….

  1. NO I DOBRZE NIECH BRNIE W TYM KŁAMSTWIE – KULWA !!! – GDYBY NIE BYŁO NETA – A TYLKO TV I GAZETY

   MÓGŁ BY KŁAMAĆ BEZKARNIE I URABIAĆ LUDZI – DZIŚ INFO JEST DOSTĘPNE

   NO WIEC CO ON ROBI TAK NAPRAWDĘ – ROBI Z SIEBIE PRZYGŁUPA – PIERDOLAC NIEPRAWDE

   I CO MYŚLISZ ŻE NA KOŻYŚĆ – G… PRAWDA – WYCHODZI NA KOMPLETNEGO LOKAJA ZA PARĘ KLEPNIEĆ PO PLECACH

   I BARDZO DOBRZE

   =======================
   SAM NA SIEBIE ZBIERA DOWODY TYM PIERDOLENIEM – KAŻDE TAKIE OFICJALNE KŁAMSTWO W MEDIACH POZOSTAJE JAKO DOWÓD!!!

   1. na ostanim zjezdzie G ileś tam….
    Merkel poklepujac von Tuska po plecach po dłuzszej chwili (nie przestajac klepać) zadaje pytanie:
    -donald ty wiesz jaka jest różnica miedzy lwem a FRAJEREM???
    -Nie wiem odpowiada polski premier D. Tusk….
    -Lew nie da sie poklepywać po plecach………..

    tak własnie go widzą w kazdym kraju od niemiec po izrael….

 5. ANONYMOUS -POLSKA

  AKCJA

  „CZARNY MARZEC 2012”

  już niebawem komunikat oficjalny

  GIGABAJTY DANYCH O POCZYNANIACH RZĄDU  DONALDA TUSKA

  ZOSTANĄ UDOSTĘPNIONE DLA WSZYSTKICH 

   

  1. MIZIA czekam na te dane !!! Bo trzeba tę bandę sk….ów wyp….lić z koryta i postawić na ich miejsce patryjotów, którzy będą mieli na względzie dobro wspólne,a nie swoje-partykularne ! Nalezy ich punktować, tak by nie mieli juz zadnego pola manewru, by wymigać się od niewygodnych pytań. Najlepiej zrobić „informacyjny nalot dywanowy na Drezno” by tuskowi pozostalo jedynie schowanie sie w schronie i modlenie sie by nawalnica ustała 🙂

    1. Samorząd zarobi kosztem upośledzonych dzieci?
     Piękny poniemiecki zamek ukryty w zachodniopomorskich lasach. W nim ośrodek dla upośledzonych dzieci, które nazywają go swoim „drugim domem”. Budynek został przez lata wyremontowany i dostosowany do wymagań dzieci. Jednak po 40 latach istnienia ośrodka, może nadejść jego kres. Gmina chce przenieść dzieci do lokalu zastępczego, a wartościową nieruchomość sprzedać.
     W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Niemieńsku codziennie przebywa do 60 dzieci, w większości w znacznym stopniu upośledzonych. Zabytkowy poniemiecki pałacyk służy im już od lat PRL-u. Jednak dopiero w ostatnich latach został doprowadzony do przyzwoitego stanu.

     Cenny i kosztowny budynek

     Nieruchomość została wyremontowana, dostosowana do potrzeb dzieci i wyposażona. W znacznej mierze to zasługa prywatnych sponsorów, a nie państwa. Jednak teraz państwo w postaci samorządu, upomina się o swoje. Lokalne władze chcą się zamku pozbyć i zarobić. A dzieci? – Mają komfort, ale do komfortu państwo nie chce dopłacać – mówi Tadeusz Puczyński, wicestarosta Choszczeński. – To jest ładny obiekt, my nie kwestionujemy, tylko ten zamek to nie jest obiekt oświatowy – dodaje.

     Dzieci miałyby zostać przeniesione do nowego miejsca, uboższego nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim nie dostosowanego do upośledzonych dzieci. – W tym roku byłyby to warunki, że tak powiem, tymczasowe – mówi o planach przeniesienia Anna Kozak, dyrektorka Specjalistycznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie. Na 60 dzieci byłaby na przykład tylko jedna dostosowana do ich potrzeb toaleta.

     Z planów samorządu niezadowoleni są rodzice, spadkobierczyni dawnych właścicieli zamku i sponsorzy, którzy pomagali go remontować. – Gotowy, wyremontowany obiekt, w dobrym stanie technicznym, taka gratka każdemu by się spodobała – mówi Zbigniew Chojnowski z firmy „Domar”, który od 20 lat sponsoruje remont pałacyku. Ostateczną decyzję o losie ośrodka podejmą miejscowi radni.

     mk/fac

     ====================================
     NAWET PROTEST PRAWNEGO WŁAŚCICIELA ZAMKU – spadkobierca – NIE JEST W STANIE GESZEWCIARZY POWSTRZYMAĆ OD ZŁODZIEJSTWA – PRAWO W POLSZCZE ZŁODZIEJA POPIERA !!!!!!!!

   1. @polacy to imbecyle

    -i o to chodzilo, zeby tacy w Polin zostali (reszta, w swojej madrosci, dala sie podejsc i zostala wymordowana, nadal jest) bo na ich pracy swiat stoi. A Ci, ktorzy imbecylami nie sa(piszacy tu) co zrobili, robia, zeby bylo inaczej? Czy to nie my powinnismy zmienic swiat…

    1. NO JA SZUKAŁEM SOJUSZNIKÓW I ZNALAZŁEM – szkoda że to nie tubylcy –

     JACYŚ ZAGRANICZNI MUSZĄ TU ROBIĆ REWOLUCJE???

     ALE SPOKO DAMY RADĘ – JESTEŚMY LEGIONEM 😉
     =
     =

     ZOSTAŁEM UPOWAŻNIONY I POPROSZONY O UMIESZCZENIE TEJ INFORMACJI NA BLOGU 

     mizia .

     ZWRACAMY SIĘ DO WAS POLSKIE SIOSTRY I BRACIA OBEJRZYJCIE I ODSŁUCHAJCIE TO NAGRANIE  , ROZEŚLIJCIE .

     WKRÓTCE OFICJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE KONTYNUACJI ROZPOCZĘTEJ WALKI  

      „Jesteśmy Anonymous, Jesteśmy legionem, Nigdy nie przebaczamy, Nigdy nie zapominamy, Oczekujcie nas.”

     ***************************

     [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=IUdLZsTKmtc&feature=related]

      

     Anonymous to pierwsza internetowa super świadomość. Anonymous jest grupą w tym sensie, w jakim jest nią stado ptaków. Skąd wiemy, że stado jest grupą? Ponieważ całe stado podąża w tym samym kierunku. W każdym momencie może do niego dołączyć więcej ptaków, część z nich może stado opuścić i podążyć w inną stronę.

     Landers, Chris Baltimore City

      

      

     1. KIM JESTESMY NP. W POLSCE
      PRACUJACYMI I NIE PRACUJACYMI

      – JESTESMY W WIEKU MAX 45 LAT
      – JESTESMU , POLICJANTAMI , URZEDNIKAMI, ADWOKATAMI , SLUSARZAMI , LEKARZAMI , A NAWET KSIEZMI !!!

      ZNAMY STRUKTURĘ I SŁABOSCI TEGO PANSTWA

      POZA GRANICAMI SĄ NAS TYSIACE EMIGRANTÓW

      POSIADAMY WIEDZĘ I SRODKI

      DZIAŁAMY WSPÓLNIE DLA DOBRA WSZYSTKICH !!!!

      myslisz ze to żart?????

      NIE !!!!!!!!!

      JESTEŚMY PONAD PODZIAŁAMI

      NASZĄ SIŁĘ ZADEMONSTROWALIŚMY OSTATNIO NA ULICACH

      BYŁA TO WIDOCZNA STRONA WALKI

      JEST TAKŻE TA NIEWIDOCZNA !!!!!!

  1. jeżeli większosć to imbecyle i wybrali z pośród siebie arcy imbecyli na rzadową ekipę – TO CZAS ŻEBY ZACZEŁA ŻĄDZIĆ NORMALNA MNIEJSZOŚĆ

 6. ZENOBIUSZ zaczyna wydziwiać

  Będe mogł dać osłone, szczerych w intencjach, blogowiczom i terenowi na którym żyje moja rodzina. Blogowiczów moja energia znajdzie , sama tak zaprogramuje kryształy. Vril jest inteligętny. Sam rozpozna swoich i ich rodziny, niezależnie od tego gdzie bedą.

  ZOBACZCIE CO ZROBIŁ, KONIECZNIE ZOBACZCIE http://zenobiiusz.wordpress.com (zenobiusz i vril)

  1. zgłupiał do imentu ??? RACZEJ POWINIEN SIE WSTYDZIĆ TYCH SŁÓW I PRAKTYK – ALE NO CÓŻ – NIENORMALNYMI RZADZĄ NIENORMALNE PRAWA

   albo swiruje już prewęcyjnie ze jest idiotą w razie jakiejś odpowiedzialnosci – ZAWSZE MOZE POWIEDZIEĆ ŻE MIAŁ W TEDY POMROCZNOSĆ NIE JASNĄ LUB CÓŚ W INNY DESEŃ – CHOROBA FILIPIŃSKA

     1. ja juz nawet nie czytam takich tekstow… zaczyna mnie mulic ta całą dezinfo wojną…
      usmiałem sie i reszty nawet nie doczytałem…. joga to zło!!! taa niech jadą do indii i to powiedzą na głos!!!
      równie dobrze jeden z drugim może jechac do israela w koszulce z napisem free palestine!!! zobaczą jacy zydzi są tolerancyjnym narodem…..
      z jednej strony zeno wkleja teksty o tym iz hipnoza, medytacja czy joga to zło!!! i moze człowiek zostac opetany– bo tak powiedział jakiś ksiondz… a z drugiej strony promuje energie vrill i orgonu…..

      ps. orgon nie ma nic wpólnego z złem….. 😉 a całe ino i prace nad tą energią są bardzo ciekawym materiałem….

     2. Podziwiam Mizie, ze jeszcze czytuje te schizy (zeby cos napisac na swoim blogu na ten tem.),
      ja to omijam szerokim lukiem od zawsze, bo oczy , mozg krzycza „nie krzywdz nas”…

   1. Koment z
    http://wolnemedia.net/prawo/143-mln-zl-i-665-tys-ha-ziemi-dla-kosciola/

    Pires 19.02.2012 16:34

    Ludzie wierzący nie potrafią myśleć obiektywnie i racjonalnie bo się boją! Co by pomyślał o nich bóg gdyby zapytali tych złodziei skąd mają pieniądze na nowe samochody. Czy nie stracili by w jego oczach? Przecież powinni żyć skromnie i nie wtykać nosa w cudze sprawy. Religia oparta jest na strachu. Lepiej się bać tak na wszelki wypadek i czekać na bramy raju, niż postawić się temu co do tej pory było w nas wpajane i narazić się na piekło.

    Żal mi ludzi którzy się boją nie wierzyć. Wystarczy być dobrym człowiekiem, nie krzywdzić innych, pomagać sobie nawzajem i żadne piekło nas nie spotka. Nie wierzę w boga, ale gdyby był to czy pogardził by takimi ludźmi? Chyba nie, więc po co utrzymywać KK? Ta chora instytucja rozrosła się już za bardzo i zbyt perfidnie nas okrada, żeby o tym nie mówić.

    Watykan nie ma nic wspólnego ze skromnością. Te sku…ny nikomu nie pomagają i chcą coraz więcej. Bardziej zajmują się polityką niż nauczaniem rzekomego Chrystusa. Gdyby Karol Wojtyła nie został papieżem to nie mielibyśmy tylu katolików i być może nie byłoby teraz tego artykułu. Mieliśmy pecha…

    1. cyt:”Żal mi ludzi którzy się boją nie wierzyć. Wystarczy być dobrym człowiekiem, nie krzywdzić innych, pomagać sobie nawzajem i żadne piekło nas nie spotka.”-święta prawda!

     zawszepisałem – bądz dobry dla innych ludzi i zwierząt- nie czynic zła a zło nie będzie nam straszne…
     stare polskie (a moze nie??) przysłowie-nie czyń drugiemu co tobie niemiłe to powinno byc podstawowym uniwersalnym przykazaniem w kazdej religii i wyznaniu!

 7. Tylko ONI chcą wojny z Iranem!
  http://www.youtube.com/watch?v=npAdku1QdR0&feature=player_embedded#
  am 18.02.2012
  Ten film to odtrutka na zmasowaną kampanię kłamstw, manipulacji i pół-prawd, która od wielu miesięcy szaleje, także w polskojęzycznych mediach, na temat Iranu i rzekomo prowadzonego przez ten kraj „militarnego programu atomowego”. Na ulicach Teheranu od zamachów terrorystycznych giną naukowcy, a media wmawiają nam, że to Irańczycy są zagrożeniem. Oczywiście zagrożeniem dla światowego pokoju nie jest Iran, tylko syjonistyczne, rasistowskie, szowinistyczne państwo Izrael! Prześlij ten film swoim znajomym!

   1. nie wiem o co te haloo skoro ue nałozyła embargo na iranską rope i od lipca mają zerwac kontrakty i jej nie kupować….
    Iran dobrze robi, „skoro nakładacie na nas embargo to zakręcamy kurki… juz dziś..” ja bym tak zrobił. zbyt pobłazliwie ich traktują…

    1. no ale to nato miało być wredne – a nie iran iran ma stać spokojnie i wypinać d.. do kopniaków

     i to ma robić tak żeby broń borze kopiący sobie nogi nie zwichnoł – BO WTEDY IRAN BEDZIE OSKARŻONY O AGRESJE

  1. TRZEBA PRZEDEWSZYSTKIM WALCZYĆ Z PRZYCZYNĄ A NIE SKUTKIEM – SKUTKIEM JEST ZACHŁANNOŚĆ KATABASÓW

   KTÓRĄ POPIERA I REALIZUJE MATERIALIZUJE RZAD

   RZĄD VONT – I WYMIENIĆ NA RZAD KTÓRY NIE POPIERA ZŁODZIEJSTW – W OGÓLE NIE TYLKO KATABASÓW , ALE PARTYJNYCH BONZÓW , SZWAGRÓW BONZÓW – I TP

   ========================================
   JEDYNE REMEDIUM RZĄD UCZCIWYCH LUDZI !!!!!!!!!!!!!
   czy to takie wygórowane rządanie ?????????????

   1. @ SKUTKIEM JEST ZACHŁANNOŚĆ KATABASÓW

    -wg mnie, wszelka przyczyna (nie skutek) zla lezy wlasnie w religii. Przeciez to duchowienstwo od zawsze rzadzilo i to ono bylo wazniejsze od rzadu, bo bylo posrednikiem miedzy kosmitami (bogami) a reszta. Zaden rzad nie istnial na Ziemi bez namaszczenia kaplanow i tak jest do dzisiaj, stad najwieksze bogactwa i przywileje ma wlasnie kaplanstwo.

 8. Rozmowa z rzeczniczką Ministerstwa Zdrowia Agnieszką Gołąbek
  http://www.youtube.com/watch?v=X1KaJJm5G2o&feature=player_embedded

  Michał Janczura rozmawia z Agnieszką Gołąbek, rzeczniczką Ministerstwa Zdrowia.
  I gdzie ten zespół PR? 😉
  18.02.2012
  komenty
  heh… dobrze ze jeszcze jest internet. Jeśli przeglądać onet, TVN, czy GW to mamy doskonały rząd 🙂

  Propaganda.

  kowalczykjanek100

  Ludzie na ulice!Pod Belweder i zadekować ich w tym burdelu na kółkach i podpalić – na to zasługują te plugawe istoty myślące wyłącznie o sobie! Oni mają myśleć o Nas – My którzy ich utrzymujemy?Otwórzcie oczy!!! Banda niekompetentnych nierobów biorący pieniądze za wywiady w TV w których nie ma ani jednego konkretu – banda hipokrytów i złodziei! Tusk, Kaczyński, Dorn..przepraszam Dornblum żyd i to jest Nasz rząd – ludzie – oni nie chcę żebyście głosów do urn oddawali, wrzućcie od razu pieniądze!

  sklodu2369

  Kłamia ludziom prosto w twarz , banda chamów i pasibrzuchów .

  wislak554

  jednym slowem pytania byly tendencyjne, hahahahahahahahahaahahaha

  niunka1

  świetna profesjonalistka

  pafio1000

  Jaka żenua

  maghrebianka

  o kur..ka cóż za kompetencja… z lekami rzeczywiście jest bajzel

  YahooWolkowski

 9. TRWA WOJNA MEDIALNA NIE TYLKO W TELEWIZJI RADIO I PRASIE 

  AGECI BYŁYCH SŁUŻB PRLU – SĄ DZIŚ WYKORZYSTYWANI DO WALKI MEDIALNEJ W INTERNECIE

  ZAKŁADAJĄ BLOGI „PATRYJOTYCZNE ” „KATOLICKIE” CHRZEŚCIJAŃSKIE”

  TO LUDZIE Z S.B , WSI

  OTO DWA BLOGI MONITORPOLSKI I ZENOBIUSZ BLOG PRZODUJACE W POLSKIEJ BLOG SFERZE  

   

  POCO ONI PROWADZĄ TAKIE BLOGI ????
  JAKIE CELE I IDEE PRZYŚWIECAJĄ DZIAŁALNOŚCI LUDZI POKROJU “ZENOBIUSZ”

  A WIEC PRZYJRZYJMY SIĘ I PRZEANALIZUJMY I NA SPOKOJNIE

  CO TAKIEGO PROPAGUJE UTRWALACZ ZENOBIUSZ – WSZYSTKIE TU WSKAZANE MECHANIZMY MOŻNA SZYBKO SKONFRONTOWAĆ WCHODZĄC NA JEGO BLOG

  BLOG W/W CO DZIENNIE PUBLIKUJE WĄTPLIWEJ JAKOŚCI POSTY SKŁADAJĄCE SIE Z MASY POWIEDZMY TO WPROST PRZYWŁASZCZONYCH TEKSTÓW – ILOŚĆ NAWET DO 5 DZIENNIE NIEMA NIC WSPÓLNEGO Z JAKAKOLWIEK PRAWDĄ OBIEKTYWNĄ – ROZPIĘTOŚĆ TEMATYCZNA – JAK W TVN 24 –

  ZASYPYWANIE TAKA MASĄ SMIECIA INFORMACYJNEGO JEST POPROSTU ODCIĄGANIEM OD MERITUM WYDARZEŃ I MA WYRAŻNY CEL – CHAOS INFORMACYJNY – JEDNAK NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZĄ KTÓRA JEST SZABLONOWO PODŁĄCZANA DO KAŻDEGO TEMATU TO OBRONA I UTRWALANIE SYSTEMU BANDYCKO ZŁODZIEJSKIEGO III RP.

  dlaczego tak sie dzieje ano dlatego że utrwalacz jest beneficjentem zarowno PRL – owskich profitow jak i pogrobowców PRL czyli III RP. W KTÓREJ DOGADALI SIE TAK ZWANI “CZARNI I CZERWONI”

  CZEMU SPRZECIWIA SIE I HISTERYCZNIE REAGUJE POGROBOWIEC I UTRWALACZ :

  ANO TO JEST W PROST UWIDOCZNIONE w jego marnych artykulikach

  JAKAKOLWIEK PRÓBA BUNTU ZE STRONY POLAKÓW W SPRAWIE – LIKWIDACJI MIEJSC PRACY , LIKWIDACJI HANDLU , LIKWIDACJI EKSMISJI NA BRUK , BIEDY STRUKTURALNEJ

  SPOTYKA SIE ZE STRONY ZENOBIUSZA Z ATAKIEM I POTĘPIENIEM PRZEPLATANYM BLUZGAMI ANTY SEMICKIMI

  EWENTUALNE RADY Z JEGO PUNKTU WIDZENIA WYWAŻONE NA WYŻEJ PODNOSZONE TEMATY TO :

  BROŃ BOŻE – NIE GROMADŹMY SIĘ – BO KREW SIĘ POLEJE – ( GÓWNO PRAWDA PRZYKŁAD WYGRANE SPRAWA ACTA – WŁAŚNIE PRZEZ PROTESTY SPONTANICZNE)

  MÓDLMY SIE GREMIALNIE – RÓŻANIEC

  MÓDLMY SIE INDYWIDUALNIE

  EWENTUALNIE IDŹTA POD KRZYŻ – POPROTESTUJTA TAM JEST MIEJSCE WYZNACZONE PRZEZ WŁADZUNIE ZABEZPIECZONE WYPOSAŻONE W SPRZĘT REJESTRUJĄCY

  BROŃ BORZE JAKIEŚ PROTESTY NIE ZAPOWIEDZIANE – BEZ ZGODY WŁADZY – DLATEGO ONI SĄ JAWNIE PRZECIW RUCHOWI ANONYMOUS !!!!!!!!!

  DOKŁADNIE O TO CHODZI IDŹCIE POKRZYCZCIE W NIEWIADOMYM BLIŻEJ CELU DAJCIE SIE SFOTOGRAFOWAĆ I SKATALOGOWAĆ – wszyscy

  WNIOSEK JEST PROSTY PAN UTRWALACZ WALCZY O TO ŻEBY BYLO TAK JAK JEST – BO MIAŁ I MA Z TEGO PROFITY

  KOMISJA MAJĄTKOWA KONCZY ROZKRADANIE PAŃSTWA POLSKIEGO – WIEC DLA SPOKOJU USTAWIAJĄ TAKICH ZENOBIUSZY – MONOTORÓW “POLSKICH” KTÓRZY MAJA ZA ZADANIE KANALIZOWAĆ W Z GÓRY USTALONE MIEJSCA TAKIE JAK PLAC PRZED PAŁACEM

  GNIEW LUDZI I SŁUSZNE PRETENSJE –

  CZYŻ NIE JEST TAK ………. ale i na takich przyjdzie czas .

  ====================================================
  CO MIZIA I KEFIR 2010 ROBI ZŁEGO :
  mizia pruje całun który szyje polakom UTRWALACZ KISIEL I PODLECKI
  a to namawia do upomnienia sie o swoje krzywdy
  a to wskazuje konkretnie palcem kto jest winien biedy i nedzy.
  a to wypisuje instrukcje jak rozkrecic złodziejski system.
  I ZBRODNIA ZASADNICZA WSKAZUJE JAK UCIEC Z TEGO kraiku CZYLI JAK SKUTECZNIE ZERWAĆ SIE ZE SMYCZY NIEWOLNICZEJ .

  WYJAZD W CELU ZAROBIENIA WLASNYCH PIENIEDZY JEST ŚMIERTELNYM ZAGROZENIEM DLA UTRWALACZY

  taki polak z odłożona suma np 60 000 zl na koncie i swobodnie żyjący jest niebezpieczny – ZACZYNA MYśLEĆ – PORÓWNYWAĆ BO MA CZAS NA TO NIE MUSI W HIPERMARKECIE TYRAĆ 16 GODZIN NA CHLEB DLA DZIECI .
  TAK MOI MILI OSTATECZNY CEL ZENOBIUSZÓW TO FEUDALIZM NO MOŻE 19 WIECZNY KAPITALIZM ANGIELSKI

  REASUMUJĄC POLAK NIEZALEŻNY FINANSOWO JEST ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNY – JEST POZA KONTROLĄ KOŚCIOŁA JAK I POLITYKÓW

  JEST GROŹNY I NIEZALEŻNY

  DLATEGO UTRWALACZA POZNASZ PO PLUCIU NA TYCH CO ZDECYDOWALI SIĘ ZARABIAĆ ZA GRANICĄ

  A POTEM ZABEZPIECZENI FINANSOWO TY WRACAJĄ I

  O ZGROZO KPIĄ SOBIE Z WŁADZY KOSCIELNO SZELMOWSKIEJ !!!!

  NIE CHCĄ GŁOSOWAĆ ZA KOLEJNYMI OGŁUPIAJACYMI PLANAMI POPRAWY !!!!!!!! LOSU 

  ŻĄDAJĄ BEZCZELNIE DYMISJI – I WYKRZYKUJĄ WYPIERDALAĆ !!!!!

  NIE BOJĄ SIĘ WŁADZY ZIEMSKIEJ JAK I PŁOMIENI PIEKIELNYCH !!!!!!

  NO PO PROSTU KOSZMAR DLA CZARNO CZERWONEJ SITWY …..

  1. POMYŚL CZY CHCESZ BYĆ NIEWOLNIKIEM ZA 1200 ZŁ NA RĘKĘ + 700 ZŁ ZABIORĄ CI NA UTRZYMANIE KOGOŚ Z TAKĄ
   GĘBĄ…

   I ZA TE PIENIADZE TWOJE PIENIADZE SIEDZI W DOMU I DEPRAWUJE – SKŁUCA MŁODYCH POLAKÓW

   MYSLĘ ZE PANOWIE Z TAKIMI FACJATAMI I GŁOSZĄCY TAKIE TEORIE JAk w linku ponizej
   NIE SĄ „BOHATERAMI NASZEJ BAJKI”

   =================

   http://propagandainpoland.wordpress.com/2012/02/15/uwaga-na-blogu-marka-podleckiego-monitorpolski-wordpress-com-admistratorzy-manipuluja-wpisami-zmieniaja-sens-retoryki-wpisu-userow/

    

   =====================================================

   [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=W240g0z8DRQ]

    
   =
   =
   http://zenobiiusz.wordpress.com/

   I WRóCIŁ DO RANKINGÓW WORDPRESS – pnie się w górę jak burza

   to nie ja mogę przysiąc – to ma zwiazek z podsrywaniem sprawy ACTA -sugerowali panowie 2 to i owo – wiec panowie an….. sie chyba wkórwili -ZRESZTĄ SŁUSZNIE
   =================================
   🙂
   Zakon ma wszędzie swoich informatorów, nic nie ujdzie uwadze templariuszy, nie odpuszczą niczego, co ich zdaniem jest, lub może być istotne……

   1. Mizia ,twojej facjaty wprawdzie nie widziałam ale z tego , co opowiada Jolka w „Pod Kasztanami” w Opolu > wnioskuję ,że żadna operacja hm….kosmetyczna nie poprawi sytuacji na twojej twarzy .Jolka opowiadając o tobie krzywiła się ,jak po niedojrzałej cytrynie.

    1. @żadna operacja hm….kosmetyczna nie poprawi sytuacji na twojej twarzy

     -typowe dla fanatycznych katoli, co ladniejszy jest tylko mile widziany przed bogiem w waszej „prawdziwej” religii, reszta sie nie liczy. Ja tam wolalabym kogos z sercem i rozumem, bez urody, niz z uroda ale bez rozumu i o kamiennym sercu…dlatego db sie dobraliscie z mezem…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: