TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

IRAŃSKIE OKRETY U WYBRZEŻA IZRAELA !!!!!

Iran: Nasze okręty wojenne wpłynęły na Morze Śródziemne
11 minut temu


Irańskie okręty wojenne wypłynęły w sobotę z Kanału Sueskiego na Morze Śródziemne – ogłosił dowódca irańskiej marynarki wojennej admirał Habibollah Sajjari, cytowany przez oficjalną agencję IRNA.

Sajjari nie poinformował, o jakie okręty chodzi, ani jaka jest ich liczba.

To druga tego typu operacja w ciągu niespełna roku. Ma ona na celu „ukazanie siły Islamskiej Republiki Iranu” i niesienie krajom regionu „posłania pokoju i przyjaźni” – powiedział dowódca marynarki.

22 lutego 2011 roku irańskie okręty po raz pierwszy od czasu rewolucji w Iranie w 1979 roku przepłynęły Kanał Sueski. Dzień później przybyły do sprzymierzonej z Iranem Syrii. Według Teheranu okręty złożyły w Syrii rutynową wizytę.

Tel Awiw uznał to za prowokację, a izraelska marynarka wojenna została postawiona w stan gotowości. Waszyngton wysłał ostrzeżenie do irańskich jednostek i wzywał je, by „ich działania były zgodne z prawem międzynarodowym i nie zagrażały bezpieczeństwu”.

Sytuacja na linii Iran-Izrael jest w ostatnim czasie wyjątkowo napięta w związku z kryzysem wokół irańskiego programu nuklearnego oraz próbami zamachów na izraelskich dyplomatów w Indiach, Gruzji i Tajlandii. O ich zorganizowanie Tel Awiw oskarża Teheran.

PropellerAds

http://fakty.interia.pl/raport/iran-w-obliczu-wojny/news/iran-nasze-okrety-wojenne-wplynely-na-morze-srodziemne,1761659

13 thoughts on “IRAŃSKIE OKRETY U WYBRZEŻA IZRAELA !!!!!

 1. EKO I ZDROWIE 19.02.2012 12:02
  prof. D.Majewska Aktualizacja powikłań i zgonów po szczepionkach HPV (amerykańska baza danych VAERS)
  http://sigma.nowyekran.pl/post/53174,prof-d-majewska-aktualizacja-powiklan-i-zgonow-po-szczepionkach-hpv-amerykanska-baza-danych-vaers

  Szczepionki HPV, mające chronić przed rakiem szyjki macicy, raczej wywołują zakażenia tym wirusem jak również zmiany nowotworowe i nowotwory szyjki macicy.

  Jak widać z załączonej Tabeli 1, szczepionki HPV, mające chronić przed rakiem szyjki macicy, raczej wywołują zakażenia tym wirusem jak również zmiany nowotworowe i nowotwory szyjki macicy. W najlepszym razie im nie zapobiegają, wiec są nieskuteczne.

  Ponadto widać, ze szczepionki HPV często wywołują poronienia. Na 1603 zarejestrowane przypadki zaszczepionych ciężarnych kobiet, 288 (18 %) spontanicznie poroniło, a 170 urodziło noworodki z wadami. Jest prawdopodobne, że znaczny odsetek zaszczepionych dziewcząt będzie bezpłodna. To się jednak okaże dopiero za 10-20 lat, kiedy będą one próbowały zajść w ciążę. Tabelka 2 pokazuje dramatyczny wzrost zgłoszonych poronień poszczepiennych po wprowadzeniu szczepionek HPV.

  Do tego należy dodać masę innych okaleczających powikłań, włączających neurologiczne, mięśniowe i kardiologiczne (paraliże konwulsje, padaczki, zawały serca, dyskinezy etc.).

  Podsumowując – dziś już nie ma wątpliwości, że szczepionki HPV są silnie zabójcze i okaleczające dla dziewcząt, młodych kobiet oraz ich potomstwa. Najprawdopodobniej wynika to z zawartych w nich tajemniczych toksycznych adjuwantów oraz „zanieczyszczeń”. Na pewno nie powstydziłby się ich dr Joseph Mengele. Prawdopodobnie dlatego WHO, kartele farmaceutyczne i przekupione ministerstwa zdrowia zalecają teraz, żeby podawać je także chłopcom oraz wszystkim młodym kobietom i dziewczętom świata.

  Tabela 1.

  Typy zgłoszonych powikłań po szczepionkach HPV (baza VAERS) Liczby zgłoszonych przypadków
  (stanowią tylko od 1 do 10% wszystkich prawdopodobnych).

  Zgłoszone powikłania 24 610

  Poważne powikłania 3269

  Trwałe kalectwo 805

  Zgony 108

  Brak poprawy 5010

  Zagrażające życiu 468

  Zabrane na pogotowie 9439

  Patologiczny obraz cytologiczny 471

  Dysplazja szyjki macicy 181

  Rak szyjki macicy 34

  Inne nowotwory 13

  Infekcja wirusem brodawczaka (HPV) 300

  Szczepienie ciężarnych matek 1603

  Spontaniczne poronienia 288

  Noworodki z wadami 170

  Zemdlenia 3488

  Mdłości 2369

  Wymioty 1313

  Utrata przytomności 1675

  Konwulsje 1193

  Padaczka 109

  Depresja 160

  Zawroty głowy 3264

  Zaburzenia oddychania 833

  Zawały serca 15

  Demielinizacja 64

  Bóle głowy 2455

  Utrata pamięci 66

  Migreny 295

  Patologiczny MRI 229

  Patologiczny obraz mózgu MRI 136

  Napady senności (narkolepsja?) 206

  Zapalenie mózgu 53

  Zaburzenia przewodnictwa nerwów 23

  Obrzęki ciała 646

  Paraliż 97

  Wysoka gorączka 1739

  Dyskinezy 306

  Chroniczne zmęczenie 1230

  Samoistne upadki 626

  Utrata czucia 937

  Biegunki 452

  Uszkodzenie neurologiczne 47

  Neuropatia obwodowa 51

  Bóle mięśniowe 649

  Zaburzenia pracy mięśni 409

  Tabela 2.
  Zgłoszone spontaniczne poronienia w różnych latach po różnych szczepieniach.
  W połowie r. 2006 wprowadzono szczep. HPV i od tego roku zaczyna się dramatyczny wzrost poronień poszczepiennych. (1-10% wszystkich prawdopodobnych przypadków).

  (w nawiasie – ilość zanotowanych przypadków) (procent 679 przebadanych przypadków)

  2000 (5) 0.74%

  2001 (13) 1.91%

  2002 (8) 1.18%

  2003 (14) 2.06%

  2004 (14) 2.06%

  2005 (16) 2.36%

  2006 (44) 6.48%

  2007 (77) 11.34%

  2008 (124) 18.26%

  2009 ( 149) 21.94%

  2010 (130) 19.15%

  2011 ( 85 ) 12.52%

  Total (679) 100.00%
  Tagi: powikłania i zgony po szczepionkach hpv

 2. Nowy wirus atakuje bydło, kozy i owce w Europie 2012-02-18 (14:25)

  Wirus Schmallenberg atakuje bydło, owce i kozy, przypadki zachorowań wykryto już w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Belgii i Francji, w efekcie m.in. Rosja i Egipt wstrzymały import produktów mleczarskich z tych krajów – poinformowała FAPA.

  W Europie odnotowano od lata 2011 r. ok. 600 przypadków zachorowań zwierząt, które wywołał wirus Schmallenberg.

  Jak zaznaczył Główny Lekarz Weterynarii Janusz Związek, wirus Schmallenberg jest nowy, a choroba przez niego wywoływana nie znajduje się europejskich rejestrach i nie jest zwalczana z urzędu.

  Swobodny obrót zwierzętami sprzyja rozniesieniu się wirusa – zaznaczył Związek. Wiadomo, że do Polski nie sprowadzano zwierząt z ferm, w których wykryto chorobę. Związek dodał, że Państwowy Instytut Weterynaryjny w Puławach zgłosił gotowość do przeprowadzanie badań na obecność wirusa Schmallenberg.

  W związku z rozprzestrzenianiem się tego wirusa w Europie władze Egiptu zdecydowały wstrzymać import produktów mleczarskich z krajów, gdzie wykryto przypadki zarażeń. Wcześniej Rosja i Meksyk wstrzymały przywóz owiec i kóz z tychpaństw.

  Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) ocenia obecnie m.in. jakie są możliwości rozprzestrzenienia się wirusa.

  Komisja Europejska, chce zgromadzić więcej informacji o skutkach tej choroby, zanim rozpocznie unijną akcję ostrzegającą przed nowym zagrożeniem. Komisja zapewniła też o możliwości finansowego wsparcia w związku z walką z wirusem. Ponadto KE zachęca też kraje członkowskie do monitorowania i zgłaszania przypadków zachorowań.

  Zarażone wirusem zwierzęta rodzą zdeformowane lub martwe płody. Jagnięta mają wodogłowie, krzywe szyje lub sztywne stawy. Według ekspertów wirus jest odpowiedzialny także za tzw. krowią biegunkę u bydła w Holandii i w Niemczech, jaka miała miejsce na początku 2011 r.

  Nazwa wirusa Schmallenberg (SBV) pochodzi od niemieckiej miejscowości, w której pierwszy raz go zidentyfikowano latem ubiegłego roku. Wirus atakuje głównie dorosłe bydło, ale także owce i kozy. Specjaliści są zdania, że jest on przenoszony przez insekty, podobnie jak to ma miejsce w przypadku choroby niebieskiego języka.
  (PAP)

 3. OOOOOho!!! Ruszyła korporacyjna kampania Kodex Alimentarius. Chemiczne korporacje smarują za dezinformację. Wystarczy przeczytać ulotkę z jakiegokolwiek leku, by zobaczyć jakie skutki uboczne niosą chemiczne specyfiki farmaceutyczne. Nie dajcie się ogłupić. Wpiszcie w youtube kodex alimentarius pl i posłuchajcie co nam przygotował jego ojciec i twórca zbrodniarz wojenny Fritz.

  A JAKI SKURWESYNY DALI TYTUŁ
  =====================================================
  Te niepozorne rośliny mogą nawet zabić
  =====================================================

  http://fitness.wp.pl/zdrowie/metody-naturalne/art97,naduzywasz-ziol-uwazaj.html

  1. POWIEM – A RACZEJ ZACYTUJE OPINIE …
   ========================================
   psychiatra powiedział/a
   Luty 2, 2012 @ 9:38 AM e

   18 Votes

   Witam i pozdrawiam admina tego bloga , ale do rzeczy , szanowny pani-panie obserwuję od dłuższego czasu jak próbuje pan obnażyć szkodliwość blogów monitorpolski i zenobiusz blog .
   Apeluję do pana o zaprzestanie tych działań ponieważ w brew pozorom blogi te robią bardzo pozytywną robotę mającą korzystny wpływ na całą polska społeczność blogową.
   Zapewne jest pan zdziwiony , ale każdy czytający choć raz teksty tam zamieszczane po około 5 minutach ma wyrobiony pogląd iż właściciele- autorzy tych tekstów są PO PROSTU IDIOTAMI lub robią specjalnie zamieszanie w przepływie informacji .
   Co zatem robią iż uważam że robią wielką i pozytywną robotę , otóż analizując wpisy osób tam komentujących jest jasne że teksty autorów ściągnęły z innych forów , blogów upierdliwie tam zaśmiecających idiotów , kretynów , nieuków , ortodoksów , słowem całą śmietankę troli .
   Bezsporną zasługą w/w blogów jest właśnie stworzenie czegoś w rodzaju rezerwatu oszołomów co powoduje ich bytowanie w jednym miejscu , skutecznie karmieni idiotyzmami publikowanymi na monitorpolski i zenobiuszblog jest dla komentujących tam …. j/w wystarczającym terenem do wyżywania się i uprawiania grafomanii.

   ZATEM APELUJĘ DO PANA -PANI o nie wkładanie kija w to mrowisko bo grozi to ponownym rozplenieniem się zarazy idiotyzmu na innych forach i blogach.

   pozdrawiam.

   W.C
   Odpowiedz
   ordynator powiedział/a
   Luty 2, 2012 @ 10:02 AM e

   14 Votes

   Panie doktorze pańska diagnoza jest trafna , ja natomiast porównał bym blogi o których pan pisze – “rezerwat” jako świeże krowie placki na łące blogsfery , które ściągnęły wszystkie upierdliwe muchy które przeszkadzały pracowitym pszczółką w ich pożytecznej pracy.

   Dlatego podpisuje się pod pańską diagnozą dwiema rękami

   ŹRÓDŁO

   http://miziaforum.wordpress.com/2012/02/01/anonymous-idziemy-po-ciebie-donald-3-luty-2012/#comment-31522

  2. W tym tekście przedstawię Wam typową dla tej społeczności manipulację. Na szczęście nawet Mi461 zorientowała się, chyba, z kim ma do czynienia. Oto bowiem ona sama, nie wiem, czy świadomie, zdemaskowała tych łotrów. Oni sami siebie też zdemaskowali, gdyż pamiętam ich komentarze sprzed kilku miesięcy. Oni je zapomnieli, i dziś strzelili poważnego byka – oj nie będzie premii od ich zleceniodawców. To, że obaj blogerzy – monitor polski blog i zenobiusz blog, pracują dla kogoś ważniejszego i bardziej znaczącego niż oni, jest niemal pewne. Ale zacznijmy od początku, przedstawię fakty:

   http://kefir2010.wordpress.com/2012/02/19/manipulacja-czytelnikow-monitor-polski-blog-przyklad-cynizmu-na-blogach/

   1. SZCZEGÓŁY DZIAŁALNOŚCI SZAJKI – PEŁNE I WYCZERPUJĄCE INFORMACJE

    https://moniitorpolski.wordpress.com/

    =====
    http://propagandainpoland.wordpress.com/2012/02/15/uwaga-na-blogu-marka-podleckiego-monitorpolski-wordpress-com-admistratorzy-manipuluja-wpisami-zmieniaja-sens-retoryki-wpisu-userow/

    =================

    http://kefir2010.wordpress.com/2012/02/19/manipulacja-czytelnikow-monitor-polski-blog-przyklad-cynizmu-na-blogach/

    =====================================================

    GOTOWY KOD HTML DO WKLEJANIA NA BLOGI STRONY

    skopiuj wklej !!!!

    =====================================================

    <img class=”alignnone” src=”http://propagandainpoland.files.wordpress.com/2012/02/marek-podlecki.jpeg” alt=”” width=”600″ height=”400″ />
    <h2 style=”text-align: center;”><span style=”color: #ff0000;”>SZCZEGÓŁY DZIAŁALNOŚCI SZAJKI – PEŁNE I WYCZERPUJĄCE INFORMACJE</span></h2>
    <a href=”https://moniitorpolski.wordpress.com/”>https://moniitorpolski.wordpress.com/</a&gt;

    =====
    <a href=”http://propagandainpoland.wordpress.com/2012/02/15/uwaga-na-blogu-marka-podleckiego-monitorpolski-wordpress-com-admistratorzy-manipuluja-wpisami-zmieniaja-sens-retoryki-wpisu-userow/”>http://propagandainpoland.wordpress.com/2012/02/15/uwaga-na-blogu-marka-podleckiego-monitorpolski-wordpress-com-admistratorzy-manipuluja-wpisami-zmieniaja-sens-retoryki-wpisu-userow/</a&gt;

    =================

    <a href=”http://kefir2010.wordpress.com/2012/02/19/manipulacja-czytelnikow-monitor-polski-blog-przyklad-cynizmu-na-blogach/”>http://kefir2010.wordpress.com/2012/02/19/manipulacja-czytelnikow-monitor-polski-blog-przyklad-cynizmu-na-blogach/</a&gt;

    &nbsp;

    =====================================================
    =====================================================

    POCO ONI PROWADZĄ TAKIE BLOGI ????
    JAKIE CELE I IDEE PRZYŚWIECAJĄ DZIAŁALNOŚCI LUDZI POKROJU “ZENOBIUSZ”

    A WIEC PRZYJRZYJMY SIĘ I PRZEANALIZUJMY I NA SPOKOJNIE

    CO TAKIEGO PROPAGUJE UTRWALACZ ZENOBIUSZ – WSZYSTKIE TU WSKAZANE MECHANIZMY MOŻNA SZYBKO SKONFRONTOWAĆ WCHODZĄC NA JEGO BLOG

    BLOG W/W CO DZIENNIE PUBLIKUJE WĄTPLIWEJ JAKOŚCI POSTY SKŁADAJĄCE SIE Z MASY POWIEDZMY TO WPROST PRZYWŁASZCZONYCH TEKSTÓW – ILOŚĆ NAWET DO 5 DZIENNIE NIEMA NIC WSPÓLNEGO Z JAKAKOLWIEK PRAWDĄ OBIEKTYWNĄ – ROZPIĘTOŚĆ TEMATYCZNA – JAK W TVN 24 –

    ZASYPYWANIE TAKA MASĄ SMIECIA INFORMACYJNEGO JEST POPROSTU ODCIĄGANIEM OD MERITUM WYDARZEŃ I MA WYRAŻNY CEL – CHAOS INFORMACYJNY – JEDNAK NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZĄ KTÓRA JEST SZABLONOWO PODŁĄCZANA DO KAŻDEGO TEMATU TO OBRONA I UTRWALANIE SYSTEMU BANDYCKO ZŁODZIEJSKIEGO III RP.

    dlaczego tak sie dzieje ano dlatego że utrwalacz jest beneficjentem zarowno PRL – owskich profitow jak i pogrobowców PRL czyli III RP. W KTÓREJ DOGADALI SIE TAK ZWANI “CZARNI I CZERWONI”

    CZEMU SPRZECIWIA SIE I HISTERYCZNIE REAGUJE POGROBOWIEC I UTRWALACZ :

    ANO TO JEST W PROST UWIDOCZNIONE w jego marnych artykulikach

    JAKAKOLWIEK PRÓBA BUNTU ZE STRONY POLAKÓW W SPRAWIE – LIKWIDACJI MIEJSC PRACY , LIKWIDACJI HANDLU , LIKWIDACJI EKSMISJI NA BRUK , BIEDY STRUKTURALNEJ

    SPOTYKA SIE ZE STRONY ZENOBIUSZA Z ATAKIEM I POTĘPIENIEM PRZEPLATANYM BLUZGAMI ANTY SEMICKIMI

    EWENTUALNE RADY Z JEGO PUNKTU WIDZENIA WYWAŻONE NA WYŻEJ PODNOSZONE TEMATY TO :

    BROŃ BOŻE – NIE GROMADŹMY SIĘ – BO KREW SIĘ POLEJE – ( GÓWNO PRAWDA PRZYKŁAD WYGRANE SPRAWA ACTA – WŁAŚNIE PRZEZ PROTESTY SPONTANICZNE)

    MÓDLMY SIE GREMIALNIE – RÓŻANIEC

    MÓDLMY SIE INDYWIDUALNIE

    EWENTUALNIE IDŹTA POD KRZYŻ – POPROTESTUJTA TAM JEST MIEJSCE WYZNACZONE PRZEZ WŁADZUNIE ZABEZPIECZONE WYPOSAŻONE W SPRZĘT REJESTRUJĄCY

    BROŃ BORZE JAKIEŚ PROTESTY NIE ZAPOWIEDZIANE – BEZ ZGODY WŁADZY – DLATEGO ONI SĄ JAWNIE PRZECIW RUCHOWI ANONYMOUS !!!!!!!!!

    DOKŁADNIE O TO CHODZI IDŹCIE POKRZYCZCIE W NIEWIADOMYM BLIŻEJ CELU DAJCIE SIE SFOTOGRAFOWAĆ I SKATALOGOWAĆ – wszyscy

    WNIOSEK JEST PROSTY PAN UTRWALACZ WALCZY O TO ŻEBY BYLO TAK JAK JEST – BO MIAŁ I MA Z TEGO PROFITY

    KOMISJA MAJĄTKOWA KONCZY ROZKRADANIE PAŃSTWA POLSKIEGO – WIEC DLA SPOKOJU USTAWIAJĄ TAKICH ZENOBIUSZY – MONOTORÓW „POLSKICH” KTÓRZY MAJA ZA ZADANIE KANALIZOWAĆ W Z GÓRY USTALONE MIEJSCA TAKIE JAK PLAC PRZED PAŁACEM

    GNIEW LUDZI I SŁUSZNE PRETENSJE –

    CZYŻ NIE JEST TAK ………. ale i na takich przyjdzie czas .

    ====================================================
    CO MIZIA I KEFIR 2010 ROBI ZŁEGO :
    mizia pruje całun który szyje polakom UTRWALACZ KISIEL I PODLECKI
    a to namawia do upomnienia sie o swoje krzywdy
    a to wskazuje konkretnie palcem kto jest winien biedy i nedzy.
    a to wypisuje instrukcje jak rozkrecic złodziejski system.
    I ZBRODNIA ZASADNICZA WSKAZUJE JAK UCIEC Z TEGO kraiku CZYLI JAK SKUTECZNIE ZERWAĆ SIE ZE SMYCZY NIEWOLNICZEJ .

    WYJAZD W CELU ZAROBIENIA WLASNYCH PIENIEDZY JEST ŚMIERTELNYM ZAGROZENIEM DLA UTRWALACZY

    taki polak z odłożona suma np 60 000 zl na koncie i swobodnie żyjący jest niebezpieczny – ZACZYNA MYśLEĆ – PORÓWNYWAĆ BO MA CZAS NA TO NIE MUSI W HIPERMARKECIE TYRAĆ 16 GODZIN NA CHLEB DLA DZIECI .
    TAK MOI MILI OSTATECZNY CEL ZENOBIUSZÓW TO FEUDALIZM NO MOŻE 19 WIECZNY KAPITALIZM ANGIELSKI

    REASUMUJĄC POLAK NIEZALEŻNY FINANSOWO JEST ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNY – JEST POZA KONTROLĄ KOŚCIOŁA JAK I POLITYKÓW

    JEST GROŹNY I NIEZALEŻNY

    DLATEGO UTRWALACZA POZNASZ PO PLUCIU NA TYCH CO ZDECYDOWALI SIĘ ZARABIAĆ ZA GRANICĄ

    A POTEM ZABEZPIECZENI FINANSOWO TY WRACAJĄ I

    O ZGROZO KPIĄ SOBIE Z WŁADZY KOSCIELNO SZELMOWSKIEJ !!!!

    NIE CHCĄ GŁOSOWAĆ ZA PLANAMI POPRAWY !!!!!!!! LOSU

    ŻĄDAJĄ BEZCZELNIE DYMISJI – I WYKRZYKUJĄ WYPIERDALAĆ !!!!!

    NIE BOJĄ SIĘ WŁADZY ZIEMSKIEJ JAK I PŁOMIENI PIEKIELNYCH !!!!!!

    NO POPROSTU KOSZMAR DLA CZARNO CZERWONEJ SITWY

    1. @POLAK NIEZALEŻNY FINANSOWO JEST ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNY – JEST POZA KONTROLĄ KOŚCIOŁA

     -to „poza kontrola kosciola” jest dla nich najwiekszym zagrozeniem w kraju czarnosukienkowego rezimu

     1. 100% racji!!!! ponadto głodowymi pensjami ludzi zmusza sie aby maśleli tylko i wyłącznie jak przetrwac od wypłaty do wypłaty……
      gdyby polak zarabiał wiecej i mniej harował toby miał więcej czasu na przemyslenia, zdobywania wiedzy i informacji z całego świata a to jest bardzo niebezpieczne!!!!
      polak nie ma myslec ma robić! i przytakiwać rzondowi i sukienkowym….

 4. Izraelskie władze, według słów ministra sprawa zagranicznych Awigdora Liebermana, uznały wyprawę irańskich okrętów do Syrii za „prowokacyjną”. W relacjach z Iranem, Tel-Awiw traktuje Morze Śródziemne jako swoją strefę wpływów. Irańskie jednostki płynące kilkadziesiąt mil morskich od brzegów Izraela, to w oczach izraelskich polityków zdecydowanie zbyt blisko.

  Teheran podał, że rejs ma cel szkoleniowy.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: