loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

IRAN ZAKRĘCIŁ KUREK EUROPIE – ceny paliw oszaleją ??

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Iran wstrzymuje eksport ropy naftowej do sześciu krajów UE
45 minut temu
Irańska telewizja państwowa Press TV poinformowała, że rząd w Teheranie wstrzymał eksport ropy naftowej do sześciu krajów Unii Europejskiej w odpowiedzi na unijne sankcje, obejmujące zakaz nowych kontraktów naftowych z Iranem.

Według Press TV kraje te, to Francja, Hiszpania, Włochy, Grecja, Portugalia i Holandia.

Również w środę kazachska agencja prasowa Chabar poinformowała, że ambasadorów tych państw UE w Iranie wezwano do tamtejszego MSZ, żeby zaprotestować przeciwko zaostrzonym unijnym sankcjom.

UE podjęła ostatnio decyzję o wprowadzeniu embarga na irańską ropę naftową i wstrzymaniu wszelkiej współpracy z bankiem centralnym Iranu.

Celem sankcji jest zmuszenie władz Iranu do ustępstw w sprawie kontrowersyjnego programu nuklearnego. Zachód podejrzewa Irańczyków o potajemne prowadzenie prac nad bronią atomową; władze w Teheranie twierdzą, że ich program nuklearny ma charakter czysto cywilny.

Irański resort ropy naftowej zapowiadał 4 lutego wstrzymanie eksportu ropy naftowej do „niektórych” krajów europejskich. 

http://fakty.interia.pl/raport/iran-w-obliczu-wojny/news/iran-wstrzymuje-eksport-ropy-naftowej-do-szesciu-krajow-ue,1760317

=====================================================

ale bajzel – O CO CHODZI???

Iran dementuje: Nie wstrzymaliśmy eksportu ropy naftowej do sześciu krajów UE
http://fakty.interia.pl/raport/iran-w-obliczu-wojny/news/iran-dementuje-nie-wstrzymalismy-eksportu-ropy-naftowej-do,1760317

4 thoughts on “IRAN ZAKRĘCIŁ KUREK EUROPIE – ceny paliw oszaleją ??

 1. NOWA LEWICA A SPRAWA ŻYDOWSKA

  Na stronie internetowej Forum Żydów Polskich ukazał się bardzo interesujący artykuł Dawida Wildsteina pt. Bejsbole i mordercy czyli Krytyka Polityczna a sprawa żydowska, w którym autor “rozprawia się” z tzw. nową lewicą skupioną wokół środowiska Krytyki Politycznej. Głos tym bardziej ważny, że pochodzący z opiniotwórczych kręgów żydowskich w Polsce i ukazujący faryzeizm tzw. nowej lewicy. czytaj: http://katonisliwka.wordpress.com/

 2. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie-zyje-czlowiek-ktory-mogl-obciazyc-prezydenta,wid,14252875,wiadomosc.html?ticaid=1ded1

  W niedzielę zmarł płk Leszek Tobiasz, główny świadek w tzw. aferze marszałkowej, bliski współpracownik byłego szefa Wojskowych Służb Informacyjnych Marka Dukaczewskiego, żołnierz byłych WSI – podaje „Gazeta Polska Codziennie”.

  1 marca płk Tobiasz miał po raz pierwszy zeznawać przed sądem w sprawie rzekomej korupcji przy weryfikacji żołnierzy WSI. Jak podaje gazeta, miała też być przeprowadzona jego konfrontacja z Bronisławem Komorowskim.

  dziwnym zgonów c.d. ciekawe kiedy szuje za to bekną..

 3. NO właśnie bajzel informatyczny jakich mało, zakręcili kurki? nie zakrecili?? co info to za chwile drugie dementujace pierwsze,,,
  oj co za bajzel…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: