NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

12.luty 2012 -W GRECJI WOJNA DOMOWA!!!????

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

9 minut temu
Źródło: IAR

W centrum Aten, gdzie odbywają się demonstracje przeciwko przyjęciu rządowego planu oszczędnościowego, płonie kilka budynków. Świadkowie informują, że w płomieniach stanęły między innymi zabytkowe kino i sklepy. Doszło do starć z policją.

W proteście przed greckim parlamentem uczestniczy kilkadziesiąt tysięcy osób. Manifestanci sprzeciwiają się przyjęciu rządowego planu oszczędnościowego, nad którym późnym wieczorem mają głosować greccy posłowie.

Porządku przed budynkami parlamentu pilnuje trzy tysiące policjantów. Wobec najbardziej agresywnych protestujących funkcjonariusze użyli gaz łzawiący. Greckie media informują, że w drodze do Aten są setki ludzi, które chcą dołączyć do demonstracji.

Protesty przeciwko przyjmowaniu planu oszczędnościowego odbywają się też w innych greckich miastach. Na ulice drugiego pod względem wielkości miasta – Salonik – wyszło od 15 do 20 tysięcy demonstrantów.

Większość Greków nie zgadza się na znaczne cięcia świadczeń. W piątek i w sobotę w całym kraju odbył się strajk powszechny, któremu towarzyszyły liczne demonstracje.

Tymczasem minister finansów Evangelos Venizelos powiedział parlamentarzystom, że muszą przyjąć program oszczędności. To pozwoli na wypłacenie Atenom kolejnej transzy pomocy od Unii Europejskiej i Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Jak mówił, sytuacja jest oczywista. A grecki parlament musi zakomunikować, że przyjmie pakiet oszczędnościowy. Według ministra, parlamentarzyści stoją przed trudną decyzją i muszą zdecydować się na „mniejsze zło”.

Rządowy plan oszczędnościowy przewiduje między innymi obniżenie płacy minimalnej o prawie 20 procent, zamrożenie pensji w sektorze publicznym i redukcję zatrudnienia – o 150 tysięcy osób do 2015 roku. Wyniki głosowania są niepewne. 

Sto tysięcy Greków – 80 000 w Atenach i 20 000 w Salonikach – wzięło w niedzielę udział w demonstracjach przeciw planom oszczędnościowym rządu uzgodnionym z „trojką”, nad którymi obraduje parlament. Wieczorem protesty przybrały gwałtowny charakter.

 

Demonstracja największa od miesięcy

W alejach Panepistimiu i Stadiu wybijano witryny sklepów, podłożono ogień w banku i w jednej z kawiarni, z której trzeba było ewakuować klientów.

Według stacji telewizyjnej Skai, demonstranci podpalili w śródmieściu Aten kilka sklepów. Straż pożarna interweniowała z dużym opóźnieniem.

Na demonstrację przybyły całe kilkupokoleniowe rodziny.

– Ludzie nie ustąpią, a deputowani będą żałować, że głosowali za posunięciami, które doprowadzą do śmierci Grecji – wołał uczestniczący w demonstracji znany grecki kompozytor Mikis Theodorakis.

Reuters pisze, że niedzielna demonstracja na ateńskim placu Syntagma jest największa od miesięcy.

19 thoughts on “12.luty 2012 -W GRECJI WOJNA DOMOWA!!!????

 1. -W Polsce ruszyła pierwsza tego typu inicjatywa-

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  Jest to idealny prezent dla swojego znajomego, bądź też nauczyciela, lekarze, prawnika, polityka, profesora, księdza, sędziego i wielu innych osób, gdyż wyszkolone informacyjnie społeczeństwo stanowi siłę, zwłaszcza w czasach gdy na różne sposoby jesteśmy uczeni bierności i zrażani do działania.

 2. MATKA BOSKA TEMU WINNA
  Na wiejskich weselach prosty wiejski lud zabawia się przy rustykalnych przyśpiewkach w rodzaju: ona temu winna, ona temu winna, pocałować go powinna, ona temu winna, ona temu winna, po-ca-ło-wać-go-po-win-na! Od człowieka, który nosi tytuł profesorski wypada oczekiwać, że w swoim opisie świata nie będzie kierował się wiejskim przytupem i prostolinijnym, na poły rubasznym humorem. Nic bardziej mylnego. Profesor religioznawstwa stwierdził publicznie, że Matka Boska jest winna śmierci Madzi z Sosnowca.(…) całość http://katonisliwka.wordpress.com/

  1. ODCZARUJE SIE I ODBRĄZOWI TYCH HUJÓW III RP
   ==================================================
   nie bój nic niebawem zaczynam w jezyku angielskim reklamę euro 2012

   zdjęcia z melin , obsrane podwórka , bezdomni w kanałach , umierający z brudu i głodu , kieszonkowcy w akcji , kurwy i prostytutki , raporty o wszechobecnej grużlicy i epidemii chorób wenerycznych , Żebrzące dzieci , PORWANIA DLA OKUPU , DRASTYCZNE ZABÓJSTWA ZA KILKA DOLCÓW, ALKOCHOLIZM , NARKOMANIA

   DZIECIOBÓJSTWA DLA KASY Z BIEDY – UKRYWANIE ZMARŁYCH BABĆ I DZIADKÓW W TAPCZANACH – W CELU POBIERANIA NADAL RĘTI EMERYTUR, KORUPCJA DROGÓWKI I SĄDÓW , NIEWYJAŚNIONE ZGONY NA KOMISARIATACH
   BIEDASZYBY

   BRUTALNOSĆ POLICJI W STOSUNKU DO KALEK I BEZDOMNYCH

   I WIELE WIELE INNYCH

   WSZYSTKO POD WSPÓLNYM TYTUŁEM EURO 2012 – POMYŚL ZANIM PRZYJEDZIESZ

   WSZYSTKO OKRASZANE ZDJĘCIAMI I FILMAMI

   CZYLI SYF I ZGROZA – RYZYKUJESZ NA WŁASNE ŻYCZENIE !!!!!- TU PRZYJEŻDŻAJĄC

   LEPIEJ ZOSTAŃ W DOMU JEŚLI NIECHCESZ

   BYĆ ZARAZONY, OKRADZIONY , POREANY , POBITY , LUB WTRĄCONY DO CIUPY ZA NIC…..

   PS.

   SZCZEGÓLNY NACISK POŁOŻYMY NA INFORMOWANIE

   CO TO JEST IZBA WYTRZEŹWIEŃ -polowanie na podchmielonych – TAJEMNICZE ZGONY – SPALENIA ŻYWCEM

   sł zdrowia w świetle skurołapów – łódź

   PORWANIA LASEK DO BURDELI W ROSJI

   ====================================================

   SAMA PRAWDA – W OPARCIU O DOKUMENTY I PRASOWE ARTY

   CZAS KAMPANII INFORMACYJNEJ 100 DNI !!!!!!

   1. PEŁNA WSPÓLPRACA Z ANGIELSKIMI I NIEMIECKIMI ORAZ FRANCUSKIMI SZMATŁAWCAMI !!!!!!!!!!!!!

    NIE MOZNA NIE INFORMOWAĆ – nie prawdaż !!!!!!!!

    ==========================================================
    DLA KONTRASTU BIBY I MAJATKI ELYT – III R.P
    FOTY I FILMY

 3. Przynajmniej walczą za swoje! W polsce każdy ma w dupie swoją przyszłość mimo, że teraz nie ma pieniędzy na godne życie. Brakuje wszystkiego, rząd robi co chce a ludzie czekają nie wiadomo na co! CHCE TEGO SAMEGO W POLSCE! pytam, kiedy zrobimy taki rzym ????

 4. wojna, ale nie domowa:
  http://biznes.onet.pl/zamieszanie-w-grecji-dzis-zapadnie-kluczowa-decyzj,18493,5024487,3219970,199,1,news-detal
  „Czarny scenariusz dla Grecji
  Niedzielna grecka gazeta „To Thema” zamieszcza scenariusz tego, co spotkałoby Greków w razie niekontrolowanego bankructwa ich kraju. Przywódców greckich partii ostrzegał podobno przed grożącą katastrofą wysoki rangą przedstawiciel rządu.
  Czarny scenariusz przewiduje, że w ciągu 72 godzin po ogłoszeniu bankructwa Grecji rozpocząłby się szturm jej obywateli na banki. W ciągu dwóch tygodni wystąpiłyby problemy z dostawami paliw. Pracownicy sektora publicznego nie otrzymaliby z końcem miesiąca poborów. Trzy miesiące po bankructwie zaczęłyby się coraz większe przerwy w dostawach prądu.

  W ciągu pół roku doszłoby do „eksplozji przestępczości”. Zagranica musiałaby przyjść Grekom z pomocą humanitarną. ”
  jak po kolei wykoncza ta pomoca wszystkie kraje to bedzie niewolnictwo, ale jak teraz juz ludzie zrozumieja , ze bedziemy nastepni w kolejnosci, to mamy szanse. pacyfikacja gracji moze nalozyc sie na wojne w zatoce.

 5. No no no , co ja widzę zapanowały nastroje wojownicze ???????? , to mi pachnie krwią !!!! oraz gazem i świstem kul ,a także hukiem petard oraz krzykiem rozdzieranych ciał i serc !!!!! , no zobaczymy może i ja się przyłączę ,,,,,, hahahahahahahahahahaha
  J.M.H

 6. HAH …………. KURWA PRZEPIĘKNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  KURESTWO SIĘ SYPIE NA DOBRE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. PLAN RATUNKOWY EKIPY TUSKA NA WYPADEK WZROSTU KURSU EURO DO PONAD 5 ZŁ

  1- ZWOLNIENIA OKOŁO 100 000 URZĘDNIKÓW CYWILNYCH.
  2- LEKI PEŁNOPŁATNE – ZAWIESZENIE REFUNDACJI NFZ
  3- OBCIĘCIE EMERYTUR CYWILNYCH O 50%
  4- ALKOHOL , PALIWA , TYTOŃ PODWYŻKA 100 %
  5- ODPŁATNE WIZYTY LEKARSKIE – 50 ZŁ .

   1. NIE BEDZIE MIAŁ WYJSCIA BO KURS EURO NA 5 ZŁ – Z AUTOMATU WYWOŁA ZADŁUZENIA WZROST PONAD 55 % 🙂

    ja jestem za !!!!!!!!!!!!!

    A NAMIESZAMY TAKIEGO WARU ŻE CAŁA BRUKSELSKA ŚITWA ŁAPY OPARZY !!!!! 🙂

  1. W zasadzie to już było na początku lat 90, (oprócz zwolnienia urzędników i nie było NFZ) jeszcze Glempa pamiętam z tvp jak gadał „kto to widział strajkować nie pracować”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: