NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 PO WYBORCZY KOMENTARZ13 października 2019
2 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

01.01.2012 – rozpoczoł się koniec..?? SPADŁO Z NIEBA 5000 PTAKÓW -jak co roku zresztą ….

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ostatnie tego typu info publikowane były równo rok temu

A WIEC CO JEST PRZYCZYNĄ ???

TEKST Z TRANSLATORA

Małe miasteczko Arkansas może wykazały, pierwszy przykład, że około 5000 kosy padł martwy z nieba w nocy w pierwszych godzinach nowego roku.

Jakby incydent nie był wystarczająco dziwny, to po raz drugi w ciągu dwóch lat, że ptaki upadły jak zmiana roku kalendarzowego

http://translate.google.com/translate?hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dyu55%26start%3D50%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1T4SUNC_plPL401PL401%26biw%3D1549%26bih%3D700%26prmd%3Divns&rurl=translate.google.com&sl=en&u=http://www.sott.net/signs/list_by_category/4-Earth-Changes

NALEŻAŁO BY DODAĆ ŻE , NASTĘPNYMI INFORMACJAMI PO TYCH ORNITOLOGICZNYCH ANOMALIACH BYŁY

ŁAWICE RYB MARTWYCH

A POTEM SERIA GIGANTYCZNYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI

ZAKOŃCZONA KATASTROFĄ W JAPONII

JAK BĘDZIE W TYM ROKU???

ŹRÓDŁO

Dailymail.co.uk
Sun, 01 stycznia 2012 08:43 CST

oryginalny link z fragmentem wiadomosci

http://www.sott.net/articles/show/239714-US-Thousands-of-Blackbirds-Fall-to-Their-Death-in-Arkansas-Town-for-Second-New-Year-s-Eve-In-a-Row

======================================================

AKTUALIZACJA ALARM!!!!!!!

http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/norwegia-20-ton-martwych-sledzi-nie-wiadomo-skad-sie-wziely,17873,1,0.html

 

A JESZCZE WCZORAJ PATRZ KOMENT POD SPODEM ŻARTOWAŁEM ŻE CZEKAMY NA MARTWE RYBY

 

 

CZY WIECIE CO TO ZNACZY JA WIEM PISAŁEM TO ROK TEMU

ŻARTY SIE SKOŃCZYŁY  

49 thoughts on “01.01.2012 – rozpoczoł się koniec..?? SPADŁO Z NIEBA 5000 PTAKÓW -jak co roku zresztą ….

 1. PRZEPOWIEDNIE NA 2012 ROK: Proroctwo Oriona

  , PROROCTWA NA 2012 ROK, PRZEPOWIEDNIE 2012
  Według Patrica Geryla, autora książki „Proroctwo Oriona na 2012 rok” w tym roku czeka nas przebiegunowanie Ziemi. Czy to prawda? Podobnego zdania byli Majowie a także najwybitniejszy polski astrolog Leszek Szuman. Rok 2012 pojawia sie nawet w zapiskach starożytnych Egipcjan. Co nas czeka w ciągu najbliższych 12 miesięcy?

  Według Patricka Beryla, naukowca, autora książki o proroctwie Oriona przebiegunowanie Ziemi nastąpi w ostatnich dniach grudnia 2012. Nastąpi ono na skutek działalności Słońca, które co 11,5 tys. lat przeżywa stan hiperaktywności, której nie są w stanie przewidzieć współcześni naukowcy. Nie była ona jednak obca starożytnym astronomom.

  Słońce zaczyna wtedy emitować tak silne promieniowanie elektromagnetyczne, że jądro Ziemi zaczyna pełnić funkcję cewki elektromagnetycznej w efekcie czego dochodzi do zmiany biegunów.

  Już Majowie wiedzieli, że tego typu zjawisko jest czymś normalnym dla gwiazd wielkości Słonca i następuje cyklicznie. Dzięki temu przewidzieli gigantyczny potop, który miał miejsce w roku 9792 p.n.e. Autorzy książki o Orionie złamali starożytne szyfry gwiezdne sprzed 10 000 lat jak tajemniczy Zodiak z Dendery i ustalili, ze w roku 2012 układ gwiazd będzie taki sam jak w roku 9792 p.n.e. Może to oznaczać, że czekają nas potężne trzęsienia ziemi, powodzie lub tsunami.

  Przepowiednie Leszka Szumana:

  Mało kto wie, że wybitny polski astronom Leszek Szuman także przepowiadał przyszłość Polski. Mówił o tym, że Ziemię czekają okropne kataklizmy, w czasie których ucierpi także Polska. Mówił o morzach, które wystąpią z brzegów i zaleją Amerykę Północną i Europę Zachodnią.

  Jego opisy pasują idealnie do wizji, która jest zawarta w książce Patryka Geryla

  Więcej
  http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/przepowiednie-na-2012-rok-proroctwo-oriona_220518.html

 2. Ziobro zapowiada bombę w podniecie zajebał płaszcz kalisza !!!!!!!!!!! BOMBA

  2012-01-02 | Ostatnia aktualizacja: 12:28 |

  Zbigniew Ziobro zapowiada odpalenie politycznej bomby
  Zbigniew Ziobro należy do polityków opanowanych. Ale tym razem emocje nim zawładnęły. Najpierw w porannej rozmowie radiowej zapowiedział, że dziś na Śląsku odpali wielką polityczną bombę. I tak się tym zaaferował, że wyszedł w płaszczu posła Ryszarda Kalisza.

  Przywódca Solidarnej Polski na szczęście szybko zorientował się, że płaszcz jest trochę za długi i za obszerny. Inaczej Ryszard Kalisz musiałby paradować po ulicach w kusym i przyciasnym okryciu Zbigniewa Ziobry. „Wyszedł w moim płaszczu, ale zaraz wrócił. Było bardzo miło, życzenia sobie złożyliśmy” – śmiał się poseł SLD w studiu radia TOK FM.

  Wcześniej Zbigniew Ziobro na antenie zapowiedział, że zaraz jedzie na Śląsk, gdzie razem z Jackim Kurskim i Ludwikiem Dornem ogłosi powołanie nowej inicjatywy. Jakiej? To oczywiście tajemnica, którą poseł Solidarnej Polski chce ogłosić dopiero o godzinie 13:30.

  WARTO PRZEŚLEDZIĆ TEMAT…………………….

 3. Ps a swoją drogą czasami warto poczytać tą gadzinówkę Gazetę Wyborczą !!!!! ja majne kameraden !!!!! hahahahahahahaha
  J.M.H

 4. Panowie do ciężkiej francy czyżby chirurgia naczyń to by była zbendna specjalność !!!!! no kurwa to przesada i przegięcie .ale widać zrobiłem się tak staroświecki jak ten świat !!!!!!! hahahahahahaha ,,, a swoją drogą jak dla mnie to już nie pozostało zbyt wiele życia i sram na to wszystko żadkim kałem i olewam złocistym moczem , ale wy i pozostali blogowicze zapewnie jeszcze nie jesteście tacy starzy i powoli szykują się wam wspaniale rozrywki w postaci już jawnej eutanazji !!!!!!!! hahahahahahahahahahahahahahahaha
  J.M.H

  1. @navajo88 jęczysz i jęczysz.A weż się za siebie poczytaj o naturze co leczy ,a nie trzymaj się tych no wiesz .Ja też emeryt i jestem staroświecki i trzymam się starej medycyny,bo obecna medycyna nas zabija.A rozrywki jakie nam szykują i to my starzy przeżyjemy,gorzej z młodymi 😛

   1. ALFA ja nie jęczę tylko się śmieję !!!! i czytaj uważnie co piszę i jak piszę i staraj się to wszystko zrozumieć ,JASNE panie Alfa !!!!! hahahahahahaha
    J.M.H

    1. DOBRE RADY Z ZAJOBIUSZ BLOG – ZACISKAJ PASA CHP SASA !!!
     ========================================================
     ale ma rudy psy wyszkolone w czekaniu aż się zagłodzą z tego miłosierdzia i nie bedą mieli siły z wyra wstać -NIE MÓWIAC O BUNCIE

     PS. W BIRKENALE ESESMANI SRALI W GACIE JAK ZWIEŹLI KILKA NASCIE TYSIECY CHŁOPÓW W DOBRYM STANIE

     DOSŁOWNIE TRUCHLELI PRZEZ 2 – 3 TYGODNIE ZANIM GŁÓD NIE ZROBIŁ Z NICH WARZYWEK
     ===============================
     TEŻ POMIEDZY NICH WPUSZCZANO USPOKAJACZY I SZEPTACZY ZE TYLKO POKORA – TO NADZIEJA
     =====================
     A MJAK OKLAPLI Z SIŁ TO WSZYSTKICH DO PIECA ZAPEDZAŁ 1 PIJANY SSMAN I KILKU KAPO !!!!
     ===========================
     TERAZ TEŻ O TO CHODZI ZAJOBIUSZOWI – UTRWALACZOWI

     wizzgaa powiedział/a
     Styczeń 2, 2012 @ 13:20
     0

     0

     Rate This

     Tak Kaci , to wszystko jest sakramencko upokarzające . Trudno się pocieszać ,że INNI MAJĄ JESZCZE GORZEJ bo to gorzej jest już tylko śmietnikiem a trudno wmówić
     dzieciom ,że „żadne gmeranie w śmietniku nie hańbi” . Oczywiście ,że nie hańbi jeśli trwa walka o fizyczne przeżycie ale dzieci / i to w wieku szkolnym /nie będą chciały tego zrozumieć .Jest cholernie ciężko , przy 1.500 zł utrzymanie rodziny to tylko skromne nakarmienie jej i ew. ciuchy z ciuchlandu .Większość z nas figę ma , nie możemy pomóc sobie a co dopiero innym .Zeno pociesza i pociesza ale w jednym ma rację > nie dajmy im sposobu na wytłuczenie nas. Desperacja i tak doprowadzi nas w efekcie na jakieś barykady . Cudu potrzeba żeby do tego nie doszło.Chyba ,że wszyscy na tych blogach sie mylimy .Zenobiusz , nasi rodzice bywali w ciężkich sytuacjach ale mieli pracę wystarczającą do utrzymania właśnie rodziny. Jako matka , która odchowała już swoje dzieci – uważam to za najważniejsze .Żyć się nie chce kiedy trzeba dzieciom wszystkiego odmawiać. Eee ,rozgadałam się.Wszystko do kitu.
     Odpowiedz
     Megi powiedział/a
     Styczeń 2, 2012 @ 14:04
     0

     0

     Rate This

     Nie ma się co załamywać tym, że odmawia się dzieciom, trudno.
     Ja tłumaczę nawet małym dzieciom co jest ważne i co się dzieje.
     Powiedziałam, że w tym roku nie ma prezentów pod choinkę bo mamy uczcić Narodzenie Jezusa a nie myśleć o sprawach materialnych.
     I spoko – nie było rozpaczy.
     Jest zrobiona własnoręcznie szopka i figurki. Rozmawiamy o Jezusku, Aniołach, które Mu śpiewają i które ochraniały Maryję w drodze do Betlejem.
     Słucham teraz ks Natanka, kazanie świąteczne i mówi, że pójdzie tą samą drogą. W przyszłym roku żadnych prezentów pod choinkę.
     Trzeba przypomnieć dzieciom o co chodzi. Nie będziemy czcić materii.
     Damy radę!

 5. Jan Paweł II bez głowy. Odcięli ją wandale

  2012-01-02 | Ostatnia aktualizacja: 12:59 |

  Zdewastowany pomnik papieża Polaka / Inne
  Szokujący widok przywitał rano mieszkańców włoskiego kurortu Riccione nad Adriatykiem. Jacyś wandale sprofanowali pomnik Jana Pawła II. Odcięli polskiemu papieżowi głowę i ręce.
  Nieznani sprawcy w noc sylwestrową zniszczyli pomnik Jana Pawła II w znanym włoskim kurorcie Riccione nad Adriatykiem. Zdjęcia rzeźby bez głowy i rąk opublikowała poniedziałkowa prasa.

  Karabinierzy patrolujący miasteczko o godz. 1 w nocy z soboty na niedzielę zobaczyli, że pomnik polskiego papieża, który stoi w samym centrum, został zdewastowany: nie ma głowy i rąk. Ich pokruszone fragmenty leżały koło postumentu.

  Trwa dochodzenie, które ma ustalić sprawców tego aktu wandalizmu.

 6. Iran jest gotowy? Udane testy rakiet, które sięgną Izraela

  2012-01-02 | Ostatnia aktualizacja: 12:56 | Komentarze: 10
  Tagi: Iran, Izrael, Teheran, cieśnina Ormuz, manewry, rakieta

  Manewry w cieśninie Ormuz. Iran testował rakiety dalekiego zasięgu Fot. EBRAHIM NOROOZI / PAP/EPA
  Jeśli doniesienia irańskich mediów są prawdziwe, Teheran właśnie z sukcesem przetestował rakietę, która mogłaby sięgnąć Izraela i amerykańskich baz na Bliskim Wschodzie.

  1. Jesli lekarz ma leczyć człowieka (nie chorobę) powinien być wszechstronnie wyspecjalizowany. Namnożyło się specjalizacji, które nie patrzą na człowieka jako całość tylko wynajduja chorobę a jeszcze najlepiej mówią że jest przewlekła i już cię mają-płatnika do śmierci!
   Nawaju masz tyle czasu poświeć te 4h i obejrzyj ten film a zrozumiesz – co to są choroby! MATRIX to małe piwko wobec takich faktów!!!
   http://www.youtube.com/watch?v=HwRBqhAV4CU&feature=player_embedded#!

   =

   1. Pięć Praw Natury – Trzecia rewolucja w medycynie [PL] [FULL] (Germanska Nowa Medycyna dr.Hamlera)
    myślałam, ze wskoczy obraz a tu sam link wszedł.
    Propagujcie ten film

    1. Lekarz powinien umieć czytać choroby z tęczówki oka ,wyglądu języka sprawdzać stan uzębienia to była podstawa .A teraz idziesz do lekarza i czekasz kiedy cię przyjmie bo u niego siedzi człowiek z koncernów farmaceutycznych .Tylko zwróćcie uwagę ,że po wyjściu lekarz wszystkim przepisuje jeden lek na wszystkie choroby.
     Zwróćcie uwagę na plakaty jakie leki reklamują i sprawdżcie swoje recepty Jak widać lekarz nie dba o zdrowie ,tylko kaska kaska.
     Dzięki AQQ za ten film ,konowały po winne go obejrzeć i uczyć się.Dość trucia nas.

  2. jak to co? exterminacja narodu polskiego…..ruskich eliminują dosyc skutecznie teraz przyszła kolej na nas….za mało wyjechało!
   w koncu tu ma byc druga ziemia obiecana pejsatych i trzeba zrobic miejsce….

  1. W Chinach w okolicy h-kongu też odnotowano przypadek .
   Malo tego w chinach nastała panika- chinole też czytają blogi i przepowiednie oraz wszelkie nowinki techniczno biologiczne ze świata .

 7. Żołnierz z bombą w podręcznym bagażu

  EWAKUACJA LOTNISKA W TEKSASIE

  Fot. sxc.huZatrzymania dokonała FBI
  Amerykański żołnierz chciał wejść na pokład samolotu pasażerskiego z ładunkiem wybuchowym w podręcznym bagażu. Jak poinformowały lokalne media, do tego zdarzenia doszło w sobotę na lotnisku w mieście Midland w stanie Teksas.
  Starsi panowie planowali atak biologiczny na USA

  Amerykańskie władze poinformowały o aresztowaniu czterech obywateli USA,… czytaj więcej »
  Według dziennika „Midland Reporter-Telegram”, ładunek wykryty został podczas rutynowej kontroli przed wejściem na pokład samolotu. Żołnierza aresztowano i przekazano Federalnemu Biuru Śledczemu (FBI).

  Przez godzinę lotnisko było zamknięte i ewakuowano z niego wszystkich pasażerów.

  Na razie nie wiadomo, dlaczego żołnierz podróżował z materiałami wybuchowymi w bagażu. Wiadomo tylko, że w Midland odwiedził swoją rodzinę i był w drodze do Północnej Karoliny.

  \\mtom

  1. Ich już całkiem pojebało, kto by uwierzył w to że żołnierz pcha sie z bombą do samolotu jak tam nawet dzieciom w pieluchy zaglądają, chyba że ten żołnierz właśnie przebudził sie z kilkuletniej śpiączki i nie bardzo wie co sie do okoła dzieje.

   1. Przypuszczam ,że w usa zrodziło się jakieś nowe ugrupowanko tj partyzantka . .
    Mnie to nie dziwi wcale , a was????

 8. Ciekawego Nowego Roku 2012! Wiemy, jaki będzie – w astronomii

  W TYM ROKU BĘDZIE CO OBSERWOWAĆ NA NIEBIE

  W 2012 roku na niebie będzie wiele ciekawych zjawisk astronomicznychNASA

  W 2012 roku czekają nas dwa zaćmienia Słońca, dwa zaćmienia Księżyca, zakrycie Jowisza przez Księżyc, koniunkcja Wenus i Regulusa, a także wiele innych ciekawych zjawisk.
  Koniec misji wahadłowców i polski satelita. Rok 2011 w astronautyce – 27-12-2011

  Koniec roku to czas różnych podsumowań. Bilans 2011 roku w astronautyce wypada dla Polski nadzwyczaj korzystnie. Wkrótce na orbicie znajdą się dwa pierwsze polskie satelity. Polacy mieli także swój udział w innych międzynarodowych projektach. czytaj dalej »
  W roku 2012 wystąpią dwa zaćmienia Słońca. Pierwsze będzie zaćmieniem obrączkowym i wystąpi 20 maja. Pas zaćmienia obrączkowego będzie przebiegał przez wschodnią Azję, Ocean Spokojny i zachodnie stany USA.
  Drugie zaćmienie będzie zaćmieniem całkowitym i wystąpi 13 listopada. Pas zaćmienia całkowitego będzie przebiegał głównie przez Ocean Spokojny, ale zahaczy też o północne wybrzeże Australii.
  Plamy i wybuchy
  Jeśli chodzi o aktywność Słońca, to najnowsze prognozy przewidują, że do maksimum 11-letniego cyklu dojdzie w kwietniu lub maju 2013 roku. Przez cały 2012 rok liczba plam i wybuchów na Słońcu powinna utrzymywać się na sporym poziomie, z zauważalną tendencją wzrostową.
  Wenus
  Słońce będzie jednym z aktorów ciekawego spektaklu, do którego dojdzie 6 czerwca. Na tle jego tarczy przejdzie bowiem Wenus. Ostatnio takie zjawisko widzieliśmy w 2004 roku, a do następnego dojdzie dopiero w 2117 roku.
  Niestety, nie będzie widoczne z terenu naszego kraju. Na kolejne przejście Wenus na tle tarczy Słońca widoczne z Polski przyjdzie nam poczekać do roku 2125.
  Zaćmienie Księżyca
  Jeśli chodzi o zaćmienia Księżyca, to także dojdzie do dwóch tego typu zjawisk. Pierwsze wystąpi 4 czerwca i będzie zaćmieniem częściowym o maksymalnej fazie wynoszącej 37 procent.
  Styczeń: spadnie deszcz Kwadrantydów. Przez lornetkę dojrzycie kometę – 31-12-2011

  Styczeń będzie łaskawy dla wszystkich tych, którzy lubią spoglądać w niebo. Astronomowie przewidują, że zobaczymy maksimum aktywności roju Kwadrantydów, a także „lornetkową kometę”. Ponadto informują o dobrej widzialności większości planet. czytaj dalej »
  Niestety zaćmienie nie będzie widoczne w Europie. Najwięcej szczęścia znów będą mieli obserwatorzy na Pacyfiku i wschodniej Australii.
  Kolejne zaćmienie Księżyca będzie widoczne z Polski o wschodzie naszego naturalnego satelity. Dojdzie do niego 28 listopada, ale będzie to mało efektowne zaćmienie półcieniowe, które objawia się tylko lekkim osłabieniem blasku Srebrnego Globu.
  Jowisz
  Do bardzo ciekawego zjawiska dojdzie rankiem 15 lipca. Wąski rogal Księżyca znajdującego się 4 dni przed nowiem zakryje jasnego Jowisza.Zjawisko będzie widoczne w Polsce, na wysokości około 20 stopni nad wschodnim horyzontem, na lekko rozjaśnionym wschodzącym Słońcem niebie.
  Regulus
  Do kolejnej ciekawej koniunkcji dojdzie w drugiej połowie nocy z 2 na 3 października. Wtedy do Regulusa, najjaśniejszej gwiazdy z konstelacji Lwa, zbliży się bardzo jasna Wenus. Minimalny dystans na sferze niebieskiej dzielący oba ciała będzie wynosił tylko 7 minut kątowych.
  Meteory
  Jak co roku, wysoką aktywnością popiszą się duże roje meteorów, takie jak Kwadrantydy (4 stycznia), Lirydy (22 kwietnia), Perseidy (12 sierpnia), Orionidy (21 października), Leonidy (17 listopada) i Geminidy (13 grudnia).
  Komety
  W roku 2012 do Słońca zbliży się 19 znanych komet okresowych. Pierwsza z nich P/2006 T1 (Levy) będzie widoczna przez lornetkę już od pierwszych dni stycznia.
  Znacznie ciekawsze od komet okresowych są nowe, nieznane wcześniej komety, których każdego roku odkrywa się co najmniej kilkanaście. Pozostaje mieć nadzieję, że choć jedna z nich będzie obiektem widocznym gołym okiem, a kilka dojrzymy przez lornetkę.
  Źródło: PAPAutor: ls/ms

 9. własnie policzyłem sobie cos niecoś, na początku 2011 roku za paliwo ON srednio płaciłem 4,44 zł na koniec 5,50 czyli podwyzka o ok 25%. 1/4 wiecej!!!
  A w tym roku? gdyby znowu doliczyc 25% to wyjdzie 6,87! Jak wiemy za kilka dni paliwo bedzie drozsze (wyzsza akcyza)o 16gr czyli cena litra ON będzie gdzies w granicach 6,05- 6,10zł na dzien dobry a raczej na nowy rok!!! jak zawsze wszystko pójdzie do góry, towary i usługi. Po ile bedzie chleb??
  A to tylko początek bo jesli dojdzie do zawieruchy z iranem to paliwko w granicach 10-13zł jest pewne! kogo będzie stac na jedzenie a co dopiero jezdzic autem??
  Mizia straszyłes uncja złota 2000 tys dol-wojna,ja postraszę tak: u nas paliwo 10zł- rudy i reszta nierządu na szubienicy!!!
  politycy? oni bedą nadal rozbijac sie limuzynami, kazdy poseł na miesiąc dostaje refundacje kosztow paliwa na sumę 2500zł bez okazania vaktor,rachunków czy wykazu przejechanych kilometrów!!!!tak za free na krzywy ryj dostają 2500zł!!!!
  A MNIE,NAM,TOBIE kto zasponsoruje paliwo!!!!!??????? dlaczego my mamy przepłacać??!!

  1. NO TO ZORGANIZUJEMY WYBORY

   – TYM RAZEM POLITYCY BĘDĄ WYBIERAĆ – DLA SIEBIE
   – POMIEDZY STRYCZKIEM A GILOTYNĄ

   =====================================
   NIECH SOBIE WYBIORĄ – wszak demokracja ponoć jest 🙂

 10. http://www.youtube.com/watch?v=PZlQ0kVx-wg&feature=player_embedded

  Kamczacki wulkan może się przeistoczyć w superwulkan

  Wybuch wulkanu Kizimen na Kamczatce odbywa się według dziwnego scenariusza, prawie cała jego powierzchnia jest pokryta popiołem. Eksperci starają się ustawić na zboczach ziejącej ogniem góry nowe urządzenia monitorujące tak, aby dokładniej śledzić przebieg erupcji. Istnieje wersja, według której Kizimen może się przekształcić w superwulkan.

  To jest najbardziej dziwna erupcja, jaką widzieli wulkanolodzy na Kamczatce. Kizimen wyrzuca kolumny popiołu wiele razy rocznie. Eksperci dokonali szczegółowej prognozy odnośnie tego jak będą wyglądały erupcje, ale wulkan zaprzeczył teorii naukowej.

  Wulkan Kizimen – źródło: volcanogeek.files.wordpress.com
  Valery Droznin, starszy pracownik naukowy Instytutu Wulkanologii i Sejsmologii powiedział, że Kizimen to niezwykły wulkan, z jednej strony bardzo ciekawy a z drugiej bardzo niebezpieczny. Jego dokładne zbadanie utrudnia dodatkowo to, że nie można dojść do tego wulkanu.

  Naukowcy pomagają sobie w zrozumieniu tego wulkanu poprzez korzystanie z helikopterów ułatwiających rejestrację zdarzeń w niedostępnych rejonach. Eksperci nie wykluczają, że erupcja może przybrać katastrofalne rozmiary.

  Według Siergieja Chirkova, głównego inżyniera z Instytutu, duża ilość lawy zstąpiła prawie do stóp krateru i trwa ciągły przepływ, który dodatkowo jest bardzo silny i ma ponad 100 metrów grubości i mimo to lawa jest w ruchu.

  Źródło: http://www.5-tv.ru/news/49332/

  1. Kiedyś w moich oczach ameryka miła dla mnie znaczenie duże znaczenie , ale teraz to jest zwykła awruk . Taka co stoi na ulicy pod lampą i czeka jak opierdo;ić klienta na szybko………………….

 11. Czołem panie miziak ptaszki poleciały do ptasiego nieba , a naukowi mondrale nadal bendą nas bujać , a dzisiaj znowu zatrzęsła się ziemia w Japoni ,i co ?? a no i nic , ale teraz na powarznie jeżeli dojdzie do jakiejś prawdziwej katastrofy to wydaży się nagle i z nienacka ! ,zupełnie nagle i co najważniejsze nikt nie beńdzie na to przygotowany , hm nawet i ja ! hahahahahahahaha
  J.M.H

 12. Teraz przypomniałem sobie pewien inny temat …….. Pamiętasz ? jak glosno było o wieżach w usa pewna kobieta opisała coś dziwnego po zawaleniu się wieżowców z 11 wrz teren ujmijmy to w taki sposób uderzenia jakiejś broni miał kształt dużego koła , polegalo to na tym iż samochód zaparkowany w tym miejscu był do połowy spalony , a druga część była nie naruszona ……………
  Czyżby jakiś pedał lub cała półka pedałów zabawia się w boga???

 13. Gdybym miał oszacować na szybko temat powiedziałbym ,że jest to wina przebiegunowania w cyklu ciągłym czyli trwa, ale co maja do tego martwe ptaki??? szczerze to pewnie nic .

  1. To moje zdanie………… lubię od czasu do czasu popatrzeć na księzyc i wydaje mi się ,że dość często w ostatnich czasach on bywa blisko ziemi . Ostatnio widocznie większy był 2 – 3 dni temu , a to rzuca się w oczy.

  2. A TAKIE INFO BYŁY ROK TEMU

   08:02, 03.01.2011 /CNN
   TAJEMNICA MIASTECZKA BEEBE W ARKANSAS
   Z nieba spadły tysiące martwych ptaków
   Specjaliści amerykańskiej Game and Fish Commission wszczęli dochodzenie w sprawie tysięcy martwych ptaków – głównie epoletników krasnoskrzydłych – które tuż przed nastaniem Nowego Roku spadły z nieba w stanie Arkansas.
   Do tej pory, na obszarze jednej mili w miasteczku Beede (40 mil na północny wschód od Little Rock) znaleziono około 4-5 tysięcy martwych ptaków.

   „To zdarzyło się bardzo szybko”

   Karen Rowe, pracujący w komisji ornitolog, powiedziała, że podobne przypadki nie są wcale takie niezwykłe i mogą być spowodowane m.in. przez uderzenie pioruna. W piątek przez Arkansas przetoczyły się silne burze. Według innych specjalistów winne śmierci ptaków mogą być fajerwerki, wywołujące silny stres.

   – To ważne by pamiętać, że chory ptak nie może latać. Więc cokolwiek stało się z tymi ptakami, zdarzyło się bardzo szybko – zaznaczyła Rowe w rozmowie z CNN.

   Martwe patki zostały wysłane do laboratoriów Arkansas Livestock and Poultry Commission i National Wildlife Health Center w Wisconsin. Sekcje rozpoczną się jeszcze w poniedziałek.

   jak//kdj/k

   To naukowa zagadka
   Martwe ptaki spadały z nieba
   Autor: annd, kan; Źródło: TVP Info, PAP
   17:39 | 03.01.2011
   Biolodzy i ornitolodzy nie wiedzą, co spowodowało nagłą śmierć kilku tysięcy ptaków w małej amerykańskiej miejscowości Beebe, w stanie Arkansas. Martwe ptaki spadały z nieba.
   Pierwsze informacje o spadających z nieba martwych ptakach zaczęły napływać w piątek przed północą.

   W zależności od źródeł mówi się nawet o czterech do pięciu tysiącach nieżywych ptaków. Zwierzęta leżały na dachach, gałęziach i podwórkach.Poza terenami Beebe niczego podobnego nie odnotowano.

   Jednocześnie biolodzy odkryli w rzece Arkansas blisko 100 tys. śniętych ryb. Było to jednak w odległości ponad 200 km od Beebe i nie łączy się tych dwóch wydarzeń ze sobą.

   1. Racja – pamiętam ten temat.
    Później ktoś wykonał badania i okazało się ,że ptaszyska były ugotowane wewnątrz czy jakoś tak.

    1. jesli ugotowały sie od wewnatrz to ktos je potraktował mikrofalami….haarp? testy innej broni? dziwne ze nikt nie robi szczegołoych badan, a przynajmniej nie podaje sie ich do publicznej wiadomosci! szczegołowe badania toksykologiczne pozniej reszta.
     Ryby… jak wiem w ocenach sa klastry metanu po ich uwolnieniu ryby i inne zwierzaki moga się poprostu udusic, przy trzęsieniach ziemi tez jest mozliwy wypływ metanu czy siarkowodoru a ten jak wiemy jest silnie trującym gazem!
     fakt faktem przypadkiem padania zwierzad od początku zeszłego roku bardzo sie nasiliły.

     1. CYKL JEST NIEMAL JAK W ZEGARKU – DOKŁADNIUTKI

      SYLWESTER 2011 – TERAZ SYLWESTER 2012

      MIEJSCE ROZPOCZECIA TO SAME PRAWIE

      ?????????????????????????????????????
      ==============
      TEORIE O METANIE SZERZYŁ W REDY NIEJAKI OJCIEZ ZEN – JEDNĄYM ZE SPOSOBÓW OCHRONY – PTOPONOWAŁ ROZSTAWIANIE GROMNIC PO KONTACH – ZAPALONYCH CELEM WYPALANIA GAZÓW – BUUUUUUUUU CH A HIIII
      =================
      normalnie jak to cZytałem wtedy to się prawie posrałem 🙂

     2. Ja stawiałbym na siarkowodów, choc tak naprawde chyba nikt nie wie.. skoro sytuacja sie powtorzyła dokładnie jak rok temu, znowu wyjasnią ze to z powodu fajerwerków i stresu wywołanego wybuchami petard…. maja juz gotowe szablonowe tłumaczenia, wystarczy zrobic kopiój- wklej…
      snięte ryby-brak tlenu w wodzie, spadające ptaki trudniej juz wytłumaczyć

      1. w zeszłym roku jak był to któryś kolejny pomór – na świecie – a kurat w rumunii
       TO NAPISALI ZE PTACTWO ORZARŁO SIE SWERMENTOWANYCH ODPADÓW GORZELNIANYCH I PADŁO Z NADMIARU PROMILI

       😉

       to było na poważnie

       DZIWI MNIE IDEALNA PÓNKTUALNOSĆ POWTÓRKI – PRAWIE TYLE SAMO SZTUK , PRAWIE TEN SAM REGION
       I CZAS MIESIAC , A NAWET GODZINY

       ciekawe co tam moze być w tym regionie pod ziemią lub co tam pod ziemią sie dzieje

       ====================
       TAKIE IDEALNE POWTÓRKI WYGLADAJĄ NA CELOWE DZIAŁANIE KOGOŚ LUB CZEGOŚ

     3. Przypadki tego kalibru nie wchodzą w rachubę………..
      albo z góry albo z dołu ktoś wysterował ptaszęta………

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: