20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-16601 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

IRAN – WOJNA – pentagon zdecydował „BĘDZIE TO WOJNA MASZYN Z Homo sapiens

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WOJNA O KTÓREJ WSZYSCY MÓWIĄ  STARANNIE WYREŻYSEROWANA I DOPRACOWANA W SZCZEGÓŁACH

 

AGRESJA NA IRAN BĘDZIE JEDNYM WIELKIM POLIGONEM DOŚWIADCZALNYM NA KTÓRYM WYKORZYSTANE ZOSTANĄ DO ZWALCZANIA LUDZI MASZYNY ….

RÓWNIEŻ ROZWIĄZANIA ŚCIŚLE TAJNE – KTÓRE ZOSTANĄ ZAPREZENTOWANE PO RAZ PIERWSZY ŚWIATU

 SCENARIUSZ TEJ WOJNY JEST ŚCIŚLE KONTROLOWANY PRZEZ NASA ORAZ PRYWATNE FIRMY ROZWIJAJĄCE NOWE TECHNOLOGIE WOJENNE ORAZ ELEKTRONICZNE SYSTEMY DOZORU POLICYJNEGO 

 

BYĆ MOŻE NIE TYLKO DRONY BĘDĄ UŻYTE W TYM KONFLIKCIE 

JAKO NARZĘDZIE ZWALCZANIA ŻYWEJ LUDZKIEJ SIŁY

W PEWNYCH KRĘGACH  MÓWI SIĘ NIE OFICJALNIE O UŻYCIU PO RAZ PIERWSZY CZEGOŚ W RODZAJU – CYBORGÓW 

ciekaw jestem tylko w jaki sposób owe wynalazki będą traktowały cywilną ludność  

ZATEM BĘDZIEMY ŚWIADKAMI  

 

Roboty bojowe to nowoczesne i skuteczne narzędzia walki zbrojnej. Amerykańskie bezzałogowe, zdalnie sterowane samoloty regularnie atakują cele w Pakistanie i Afganistanie. Predator wspierał żołnierzy w akcji, podczas której zginął polski kapitan. Gdyby nie maszyna, straty mogły być znacznie poważniejsze.

Armie całego świata od lat marzyły o bezzałogowych maszynach latających, zwanych dziś UAV-ami (Unmanned Aerial Vehicles). Niemcy wykorzystywali je do ćwiczeń obrony przeciwlotniczej już w czasie I wojny światowej.

Rozwój technologii nastąpił jednak dopiero w pierwszej połowie lat 90., gdy zainteresowała się nią amerykańska firma General Atomics. W 1995 r. zaprezentowała MQ-1 Predatora. Wbrew powszechnej opinii to nie samolot, lecz cały system, na który składają się cztery bezzałogowe samoloty, mobilna stacja kontrolna, około 50 osób obsługi oraz satelitarny system łączności

 

Latająca kosiarka

Najbardziej charakterystycznym elementem całości jest, oczywiście, samolot. Wydłużony, z wyraźnie zaznaczoną „kabiną”, w której umieszczono szpiegowski arsenał – kamery, sensory, radar (część urządzeń znajduje się w wieżyczce pod kadłubem). Jego długość to niewiele ponad 8 m, zaś waga pustego UAV-a ledwo przekracza 500 kg. Jest cichy. Projektanci mówią, że podczas misji brzmi jak… podniebna kosiarka do trawy. Steruje nim tandem, w skład którego wchodzą pilot i specjalista od sensorów (lub strzelec – w zależności od misji). Obaj siedzą bezpiecznie w mobilnej stacji kontrolnej zaparkowanej na lotnisku.

 

MQ-1A Predator

Pierwszym użytkownikiem predatorów była CIA, która dronami („drone” – inna angielska nazwa takiego samolotu) interesowała się już w latach 80. Okazało się, że to rewelacyjna maszyna szpiegowska – stosunkowo tania (szacuje się, że jej koszt nie przekracza 4,5 mln dol.; dla CIA to tyle, co nic), trudna do wykrycia i niesamowicie skuteczna. Doceniono to m.in. podczas operacji w byłej Jugosławii, gdzie loty predatorów były na porządku dziennym.

Bezzałogowy drapieżnik

Wojsko, a dokładniej United States Air Force, początkowo było nastawione sceptycznie. Ale gdy CIA poznała zalety UAV-ów, zaczęło zachwalać je kolegom w mundurach. Im pomysł nawet się spodobał, lecz szpiegowanie to było trochę za mało. Generałowie chcieli, by predator mógł kąsać. I dlatego już w 2000 r. rozpoczęto testy bezzałogowych samolotów wyposażonych w rakiety powietrze-ziemia typu Hellfire. Testy wypadły zadowalająco. Maszyna zaprojektowana do podglądania narkotykowych karteli i terrorystów świetnie radziła sobie z niszczeniem czołgów. Mimo to zwlekano z wprowadzeniem bezzałogowców do akcji bojowych. Punktem zwrotnym były zamachy 11 września 2001 r.

IAI Heron

Bojowa kariera Predatora MQ-1A – jak nazwano uzbrojoną wersję – rozpoczęła się niedawno. Amerykanie zaczęli regularnie używać go kilkanaście miesięcy temu w Afganistanie i Pakistanie. Od tego czasu co kilka dni słyszymy o bezzałogowym samolocie, który zaatakował jakiś cel. Pod koniec czerwca media informowały, że rakiety wystrzelone przez drona zabiły co najmniej 55 osób (w tym trzech przywódców talibów).

MQ-1C Warrior

Takie samoloty wykorzystywane są nie tylko do egzekucji, ale także do wspierania oddziałów naziemnych. Przed trzema miesiącami to właśnie UAV-y wsparły ostrzałem rakietowym polski konwój, który wpadł w zasadzkę nieopodal bazy w Ghazni. „Gdyby nie rakiety odpalone z amerykańskich bezzałogowców, nie wiadomo, jak by się to skończyło, bo naszym chłopcom zaczęło brakować amunicji” – mówił w rozmowie z tygodnikiem „Polityka” jeden z polskich oficerów.

Oczywiście, predatory mają też wady. Jedną z najpoważniejszych jest wysoka „śmiertelność” maszyn. Szacuje się, że co trzeci dron został strącony lub spadł podczas misji (zazwyczaj z powodu trudnych warunków atmosferycznych).

Nie tylko predator

Nie ma wątpliwości, że to Stany Zjednoczone mają najbardziej zaawansowany program dotyczący bezzałogowych maszyn latających. Nie tylko stale udoskonalają predatory (niedawno pokazano prototyp samolotu niewiele ustępującego gabarytami myśliwcowi F-15), ale i wpadają na kolejne pomysły rozwinięcia idei.

MQ-9 Reaper

Najnowszym jest latający snajper, czyli Autonomous Rotorcraft Sniper System (ARSS). To niewielki, bezzałogowy (a jakże!) śmigłowiec, z zamontowanym potężnym karabinem oraz specjalnym systemem stabilizującym. Dzięki zastosowaniu kamer i czujników monitorujących warunki atmosferyczne oraz oprogramowania do wyliczania trajektorii lotu pocisku ARSS ma trafiać w cele odległe nawet o kilkaset metrów. Do tego maszyna będzie mogła oddać celny strzał co sześć sekund! Amerykanie zamierzają zastosować wynalazek zarówno do walk w mieście, jak i, przykładowo, do zwalczania somalijskich piratów.

Po sukcesach USA zalety dronów doceniły również inne narody. Swoje własne bezzałogowe samoloty produkują m.in. Izrael, Francja oraz Chiny. Na naszych oczach urzeczywistniają się wizje fantastów sprzed lat. Za jakiś czas na pierwszej linii frontu będą walczyć nie ludzie, lecz maszyny.  

Tekst: Daniel Cieślak

Infografika: Wawrzyniec Święcicki

Zdjęcia: NASA, Shutterstock, Wikipedia, materiały promocyjne

=  obawiam sie ze ten czas właśnie nadszedł -A KRÓLIKAMI DOSWIADCZALNYMI KTÓRE POZWOLĄ NA ROZWINIĘCIE TEJ TECHNOLOGII BĘDĄ LUDZIE !!! =

 

49 thoughts on “IRAN – WOJNA – pentagon zdecydował „BĘDZIE TO WOJNA MASZYN Z Homo sapiens

 1. Miziak w vietnamie szczury to była jedyna w swoim rodzaju formacja , i masz rację że taki krab o rozmiarach 25 cm dłógości i szerokości maksymalnej 18 – 20 cm mógł by wiele zdziałać ,ale jest jedno ALE !!!!!!!! ludzie a dokładnie vietcong i partyzańci . Nie wiem czy wiesz ale oni budowali wielopoziomowe tunele i ewentualnie taki krabik to mugł by zniczyć jeden poziom ,a reszta ????? hahahahahahaha .Na początku to usmani wysyłali żołnierzy do walk w tunelach i jedna tura u szczurów to było 12 miesięcy ,ale okazało się że straty ludzi sięgają około 30% i wrezultacie żołnierze zaczeli odmawiać walki !!!!! ,to szanowne dowództwo postanowiło działać innaczej zaczęto je po prostu wysadzać i to maksymalnie dużymi ładunkami i tyle .
  Pamiętaj Miziak vietnam to był wieki poligon doświadczalny i dla amerykanów i jak dla rosjan bo w pewnym momeńcie wszyscy zdali sobie sprawę z tego że wietnamczyków nie idzie pokonać w normalny sposób ,co okazało się niestety ale smótną prawdą ! ,a dzisiejsze wojny to opierają się na doświadczeniach z vietnamu ,tylko że sratedzy stosują inną zasadę maksimum techniki i nowinek ,czego była dowodem wojna w Iraku ktura zapoczątkowała błyskawiczne zwycięzdwo na polu walki ,,,ale to były tylko złódzenia !!!!!!!!! bo w Iraku musieli siedzieć 10 lat i co ???? a no dupa i wycofali się trąbiąc o zwyciężtwie ,a tak na prawdę to ponieśli klęskę bo rozpierdolili kraj czyli Irak i pozostawili po sobie wręcz niebiański burdel !!!!!.
  Pamiętaj miziak dzisiaj już nie ma tej prawdziwej armi usa ,dzisiaj mamy spedaloną arnie usa i jeszcze diabli wiedzą jaką , no dobra kończę bo się rozpisałem jak osobisty pisaż sekretaża PZPR ,hahahahahahahahahahahahaha
  J.M.H

  1. Navajo o jednym nie wspomnieliscie z Mizią, vietnam był bardzo specyficznym miejscem działan wojennych! Co innego gęsta wilgotna dzungla a co innego pustycznia czy tereny miejskie. Operowanie cięzkim sprzetem jest utrudnione a wręcz niemozliwe, lotnictwo g… zobaczy przez tak gęste korony drzew, najnowsze drony nawet się nie sprawdzą. W iranie czy syrii jest inna sytuacja i tam mozna wykorzystac wszelkie nowinki techniczne. A na partyzantkę jak piszesz nie ma mocnych!

    1. a wiesz predator że nie wiem hahahahahahahahaha, a ty zaraz się trzepiasz po prostu literówka miało być dżungla ,pustynia , zadowolony ???? hahahahahaha

    2. literówka od co…. mało tego czasem zacina mi się „w” i nie chce ni z cholery wejsć…
     a dzungla??? mam w pupie te kropki i kreseczki nad z…. czytaj całosc a nie składaj po literce wtedy bedzie git.. 😉
     a po drugie…. czasem specjalnie pisze się z błedami….translatory wtedy całkowicie wymiękają…

 2. Na Oceanie Indyjskim odkryto kominy wulkaniczne, których nie powinno tam być

  śr., 2011-12-28 09:25
  Skala zjawiska: kontynetalne

  Odkrycie wielkich obszarów z kominami wulkanicznymi na dnie południowo zachodniego Oceanu Indyjskiego spowodowało konsternację w środowisku naukowym. Z jednej strony wywołało to ekscytację a z drugiej zaskoczenie, bo uważano, że nie ma tam takich struktur.

  Jak mówią naukowcy prowadzący badania, zidentyfikowano wiele kominów, niektóre z nich miały po 20 metrów. Wiele z nich emituje ciemny dym i w ich okolicy aż roi się od życia.

  Odkrycie było zaskoczeniem dla wielu oceanografów. Paul Tayler z Narodowego Centrum Oceanografii Wielkiej Brytanii stwierdził wręcz, że ich tam nie powinno być.

  Większość ze znanych podmorskich kominów hydrotermalnych jest wynikiem erupcji wulkanicznych, które mają miejsce, kiedy płyty tektoniczne oddalają się od siebie. To zjawisko prowadzi do powstania 65 000 km grzbietów oceanicznych, które zygzakiem otaczają całą planetę niczym sieć gigantycznych zamków błyskawicznych.

  Przez długi czas naukowcy sądzili, że liczba kominów w okolicy związana jest z tym jak szybko rozprzestrzenia się grzbiet. Obliczyli, że na najwolniej rozprzestrzeniających grzbietów oceanicznych takich jak południowozachodni grzbiet indyjski, oddzielający płyty tektoniczne Afryki i Antarktydy, które oddalają się od siebie mniej niż 14 milimetrów rocznie, nie powinno być więcej niż jeden komin hydrotermalny, co 200-300 kilometrów kwadratowych.

  Hipoteza została podważona, gdy naukowcy, w tym zespół odpowiedzialny za najnowsze badanie, znaleźli pióropusze o niezwykłej temperaturze, mętności i składzie chemicznym. Naukowcy prowadzą regularne badania dna morskiego z wykorzystaniem zrobotyzowanych sond podwodnych.

  Nasza nauka wciąż nie poznała dobrze ekosystemów morskich oraz samego dna morskiego. Znamy tylko niewielki wycinek tego, co dzieje się pod wodą, nowo odkryte kominy hydrotermalne odkryte tam gdzie ich być nie powinno stanowią tylko jeden z widomych znaków tej słabości.

  Odkrycie na Oceanie Indyjskim ma jeszcze jeden interesujący aspekt. Kominy termalne emitują duże ilości związków siarczku bogatego w miedź, cynk i złoto. To zaostrza apetyt Chin na głębinowe poszukiwanie takich złóż. W lipcu tego roku Międzynarodowa Organizacja ds. Dna Morskiego (ISA), która nadzoruje górnictwo na wodach międzynarodowych, zatwierdziła wniosek Chin o zbadanie na Oceanie Indyjskim obszaru równego 10 000 kilometrów kwadratowych.

  Podobne pozwolenie ma Rosja, która zamierza szukać polimetalicznych związków siarki wzdłuż Grzbietu Atlantyckiego oraz na Pacyfiku.

  Źródło: http://www.nature.com/news/indian-ocean-vents-challenge-ridge-theory-1.9689

   1. od 39 minuty jest opisane co nas moze czekać przy przebiegunowaniu, i taki poślizg całych kontynentów nie trwa tysiące czy setki lat jak głosi nauka….
    ludzie zyja na ziemi od milionów lat i byc moze takich cyilizacji jak nasza było juz kilka, wystarczy globalny kataklizm a przetrwają na ziemi tylko nasze artefakty i tubylcze plemiona posługujące się łukami i hasającymi nadal na golasa w lasach tropikalnych….bo cała ynteligentna reszta poprostu umrze z głodu…..
    oficjalna nauka nas okłamuje, na to co nie mają wytłumaczenia jest pomijane,fałszowane, niszczone lub głęboko skrywane w sejfach.

  1. Mi to przypomina dryf okrętu na mieliźnie , najpierw jesteśmy osadzeni sztywno później trzęsie i zaczyna bujać, a w efekcie końcowym wyrywamy się na odpowiednią głębokość i płyniemy dalej chyba że łajba jest już dziurawa i dno nas czeka nie uchronnie .
   To może bardzo szybko nastąpić.

   1. Jest to jedna z możliwych teorii zagłady. Człowiek jak sam nie spadnie to się przewróci , a jak nie to – to i na łeb coś mu spadnie. najgorzej jak zadziałają wszystkie przypadłości na raz

 3. Ja sam juz ładnych kilka lat temu na interii pisałem ze nastanie dzien w ktorym maszyny jak te z terminatora bedą biegac, to mnie wysmiano…
  a powiem jedno kilkadziesiat lat temu skanery linii papilarnych, siatkówek oczu,mikro chipów, mini dysków były tylko w filmach s-f!!!! tak! to była czysta fantastyka którą mamy dzisiaj nawet w cywilnym zastosowaniu!!!! to co było lat 25-15 czystą fantastyką dzis jest realnym narzędziem czy bronią…
  Nieoficjalna nauka i zaawansowanie techniczne o ktorym wiemy wyprzedza nas spokojnie o 20 lat! a co tak naprawdę mają pochowane w labolatoriach??? cuda i cudenka!!! nie chcą ich ujawnic (nawet w wojnie) bo byłby to szok technologiczny dla ludzi…
  Szybkie procesory? juz teraz posiadają modele co najmniej 10 razy szybsze ,od najszybszych dostepnych super nówek intela, ta technologia juz nie jest oparta na bazie krzemowej…. Ale nie mozna tego ujawnic bowiem stara technologia jeszcze sie nie spłaciła, a postęp byłby zbyt szybki….
  Pewnego dnia do dzwi zapuka nam terminator….ale przetem zobaczymy super zołnierzy w kombinezonach (wykorzystanie nano technologi) rodem z filmów s-f i gier komp. Uuupsssss sorki to juz jest…. http://news.money.pl/artykul/amerykanie;stworzyli;zolnierza;przyszlosci,6,0,355078.html http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4489606.html
  a to tylko przedsmak tego co mozna i to posiadają…
  aktywny kamuflarz zmieniający kształt obiektu?? proszę bardzo:http://www.altair.com.pl/nsp-spec-346
  pelerynki niewidki? ano to tez juz mają…..na necie gdzies jest filmik wystarczy poszukać…
  radary widzące przez sciany budynków? też są…. 🙂

 4. Witaj Miziak ,ale dzisiaj dałeś podchytliwy tytół hahahahahahaha ,Maszyny i technkia przeciwko człowiekowi !!!! ,a ja ci powiem że to wszystko gówno prawda !!!!!!! .
  Przypomnij sobie vietnam ,tam też była technka i maszyny i te co jerzdżą i te co fruwają ! i co ???? a no gówno ,w roku pańskim 1974 amerykanie zaczeli tak dostawać po dupie że aż miło bylo patrzeć i wszyscy zaczeli wiać z vietnamu na potęgę !!!!! kierunek Sajgon , ale niekturym ta droga już nie wypaliła ponieważ vietkong skutecznie odcioł jedyną drogę na Sajgon i musieli wiać przez Kampuczę do Phnom Pen . I przypominam panie Miziak , wpierw dostali łupnia Francuzi pog Diem Ben phu ( piszę jak to się wymawiało w vietnamie ,także cicho !!!) ,a po tem Amerykanie i ich klęska pod Hue i od tego się to wszystko zaczeło .
  Piszesz że teraz bendą brały udział drony i inne maszynki ,a ja ci powiem człowieka żadna maszynka nie jest w stanie zastąpić !!!! ,ponieważ może drony są dobre w wykrywaniu ukrytych ludzi na pistyni ,ale w miastach to już nie i pamiętaj żeby drony były skuteczne to i ludzie kturzy je obśógują także muszą być skuteczne ,a ostatnie przeczwycenie i bezproblemowe sprowadzenie drona na ziemie przez irańczyków też coś mówi !!!! .
  Także co do tej ewentualnej wojenki ktura jakoś nie chce wybuchnąć to jeszcze różnie morze być ,a technka ma to do siebie że potrafi w najmniej oczekiwanym momeńcie NAWALIĆ !!!!!!! A WTEDY DUPA BLADA !!!!!!!!! hahahahahaha i pozostają zwykłe karabiny i piechota i tak dalej i dalej panie Miziak hahahahahaha
  J.M.H

  1. hmmmm troszke ci sie zebrało zaległosci

   TAKI PREZENTOWANY PROTOTYP CYWILNY -popatrz

   LABORATORIA WOJSKOWE SĄ OKOŁO 25 LAT DO PRZODU –

   http://www.youtube.com/watch?v=cNZPRsrwumQ&feature=related

   TA PANIENKA W WERSJI CYWILNEJ JEST ZABAWNA MACHAJAC PALUSZKIEM

   JEJ KUZYNI WOJSKOWI BARDZIEJ ZAAWANSOWANI OKOŁO 25 LAT DO TEGO CO WIDAĆ

   SWOBODNIE WYMACHUJĄ BRONIĄ A NIE PALCEM

   i zamiast mrugania silikonowym okiem mogą ci precyzyjnie odstrzelić to czy owo w zależnosci od oprogramowania

   RADZĘ POSZPERAĆ NA TEMAT …

   1. PRAWIE NIKT NIE WIE ZE W LIBII WYKORZYSTYWANO ROBOTY LADOWE DO TROPIENIA NAMIERZANIA I TP
    wyposarzone we wszystkie rodzaje czujników umozliwiajacych wytropienie człowieka -nawet wyczuwajace płyny takie jak mocz krew i tp

    1. Miziak a ja nadal twierdzę że człowieka nic i nikt nie zastąpi !!!!!! ,a panienki które ładnie machają paliszkami i nie tylko paluszkami to tylko można wsadziś sobie w zadek !,czy też te maszynki co robią analizę moczu i krwi to tak samo mogą sobie robić to do usranego wyczerpania akumulatorów !!!! na to są inne sposoby żeby nie pozostawiać swoich śladów moczu i ewentualnie krwi ktura znas właśnie zaczyna wyciekać ,albo dopiero zacznie panie Miziak !!!!!.
     Maszyna choć by nie wiem jaka była mondra i cudowna ,ale zawsze pozostanie maszynką ,czyli puki ma zasilanie to jakoś to działa ,,ale niech no tylko zabraknie zasilania to nie stety lae robi się wielka dupa i taka maszynka przedstawia sobą jedynie wartośc złomu i ewentualnie trochę elektroniki kturą można z niej pozyskać !!!!!! . A najlepszą maszynką do zabijania pozostanie zawsze człowiek ze swą niezawodną umysłowością i inteligencją ! .
     Pamiętaj Miziak w dawnych czasach ludzie też prowadzili wojny i to bardzo dłógie wojny nawet 30 letnie wojny ,jedni wygrywali a inni je przegrywali i zapewnie beńdzie i tak w najbliższej przyszłości ,,,, ale jak dla mnie to nie ma o co się kłócić ,bo nawet dzieci wiedzą już w przedszkolu że największym drapieżnikiem żyjącym na ziemi to jest człowiek !!!!!! hahahahahahahahahaha
     J.M.H

     1. maszynki sa tylko narazie wspomagaczami – ale jak by w wietnamie mieli takie mini kraby 15 kg
      wpuszczano by je do tuneli a nie jak to robiono u szczurów osobiście 1 dziura 1 krabik
      ================
      ALE ZOBACZYMY CO TAM MAJĄ
      NIEBAWEM

      1. robot-gepard rodem z Transformers i piechur rodem z Terminatora dołączą do amerykańskiego wojska?

       Takie zamówienie dostała firma Boston Dynamics od DARPA (Agencja Zaawansowanych Obronnych Projektów Badawczych Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych). Gepard CHEETAH ma być czworonogiem z elastycznym kręgosłupem, przegubową głową i prawdopodobnie ogonem. Będzie umiał biegać szybciej niż jakikolwiek człowiek oraz wykonywał nagłe i ciasne zwroty. Przyda mu się to podczas pościgów oraz pozwoli sprawnie unikać zagrożeń.

       Drugi robot o kryptonimie ATLAS ma być humanoidem, choć bez głowy. Będzie zdolny poruszać się na dwóch nogach – dokładnie jak człowiek, stawiając stopę z pięty na palce. Ma radzić sobie nawet sobie w trudnym terenie – będzie potrafił się czołgać i iść bokiem, by wcisnąć się w przewężenia.

       Boston Dynamics ma już na koncie podobne projekty – poprzednikiem czworonoga był robot-tragarz BidDog,

    1. bojowe cyborgi nie muszą ładnie wyglądac i się uśmiechać…a teraz pomyślcie co moze zrobic wojskowe labolatorium z praktycznie nieograniczonym budzetem i setkami inzynierów??!!!

     1. Witam.
      Pytanie brzmi co już zostało wdrożone lub innymi słowy co widzimy , a czego nie ??????
      Uzasadnione obawy powinniśmy mieć do czegoś masowego typu sieć internetowa ……..
      Pozdrawiam…….

    2. Felicyta chciała byś mieć takie cudo w domu ??????? , chyba nie wystarczy się uważnie przyjrzeć tej lalce żeby odeszła jaka kolwiek chęć posiadania tego czegoś w domu ,MAKABRA !!!!!! ,może japońce są walnieńci na umyśle i zapewnie tak ale reszta świata to chyba już nie ! hahahahahahahaha
     J.M.H

 5. NARESZCIE JEST NADZIEJA NA – OPAMIETANIE SIE -samo krytyka oczyszcza ???

  🙂

  stara szkoła hi hi
  ================
  zenobiusz 27 Grudzień 2011 o 12:13 pm

  3 Głosów

  Masz generalnie rację,ale…
  Zastanawiam się nad swoim przypadkiem( nareszcie !!!).Od czasu gdy ,przestałem chodzić do lekarza ( PSYCHIATRY ??),więc od około 1982 roku.nie choruję.Odżywiam się w sumie ,byle czym.(byle co jesz byle co gadasz)Prosto,i bez nadmiaru.Nigdy nie sprawdzałem dokładnie,bo kupuję, podstawowe produkty,takie dla najuboższych.( ASPARTAM -nie dziwi mnie)Podstawowe produkty,ryż ,kasza gryczana,chleb,masło, żółty ser,jakaś wędlina,mięso raz w tygodniu,warzywa,owoce rzadko ( bravo !!!).Przygotowanie posiłków proste.
  Nie co dzień, ciepłe posiłki( żelazne rezerwy z puszek Pb – lasuje mózg).Dbam o dużo płynów. ( pivo marki pivo 🙂To wszystko.W sumie jestem wciąż okazem zdrowia ,z ciśnieniem jak w czasach gdy miałem 20 lat,no i z wagą podobną.

  NO TO MAMY JASNOŚĆ CO JEST ŹRÓDŁEM TYCH ANOMALNYCH WYSKOKÓW 😉

  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/26/wydarzenia-i-komentarze-26-grudnia-2011r/#comment-63338

  ========================

  ps. dziwi mnie jak można przy wysokim świadczeniu – resortowym tak sobie zgredzić ???

  ALE TO PONOĆ CECHA NARODOWA PEWNYCH 😉

  ================================
  ZENO ZAPOMNIAŁ DODAĆ ŻE RAZ W TYGODNIU SPUSZCZA RODZINIE PREWĘCYJNY WP….. KABLEM OD PRODIŻA ABY NIE LEGŁY SIĘ IM W GŁOWACH GRZESZNE MYŚLI -oj biedna wizga

  wszystko w ramach pokutnych umartwień zalecanych przez opus …..

  1. Dawno tu nie zaglądałam więc jakby od nowa mnie zadziwia twój upór w dawaniu fałszywego świadectwa o bliźnim .Świadczenia resortowe Zena to konsekwentny wytwór twojej wyobraźni – chciwej faktów pomawiających niewygodnego blogowego sąsiada.Oj biedny ty – może te niegdysiejsze konszachty z Kamrackim Gołoborzem / pamiętasz – Kamrat Umajony zbierał ci dane na wschodzie , cóż to za „dane” ?/ zakłóciły twoją trzeźwość myślenia .Mimo wszystko życzę pomyślności – może w roku następnym .

  2. Piszę tutaj bo zostałem właśnie oblany lodowatą wodą. Na @monitorzepolskim zostałem zbanowany i wywalono moje wpisy. Dla jasności dodam że nie były obraźliwe dla KK ani generalnie dla nikogo.
   Napisałem tylko jeden wpis przeciw Zenkowi, jeden dla Peryskopa, i jeden w którym obiecałem że napisze jak wygląda kontrola ze strony praktycznej w jednym z krajów europejskich, i to po tym dostałem bana i wykopki.

   Ludzie jestem w szoku, co to za banda manipulatorów zarządza tym blogiem? W jakim celu jest on prowadzony?

   1. Oczywiście pisze o blogu MONITOR POLSKI.

    Ale jestem wkurwiony… Myślałem że są lekko ograniczeni ale działają w dobrej wieże ale, to naprawdę BANDA MANIPULATORÓW.

   2. Proponuję nową nazwę

    MANIPULATOR POLSKI, blog Zenobiusza prowadzony przez Marka.

    Banda kretynów!!!!!

   3. już od dawna wskazuję na to – wystarczy u mnie poczytać zestawienia ich wypowiedzi które zrobiłem w formie art.
    SPRAWA DOTYCZY ROZWALENIA I SPACYFIKOWANIA BLOGU GRYPA666 -który zjednoczył dziesiatki tysiecy polaków na jednym forum
    NIEJAKI ZENO – DOKONAŁ DEFINITYWNEGO DEMONTAŻU

    I MYŚLĘ ŻE ÓW MONITOR TEŻ PRZYŁOŻYŁ RĘKE – CHOĆ DOWODY JESZCZE ZBIERAM

    http://miziaforum.wordpress.com/2010/08/25/utrwalacze-iii-rp-dzialaja-na-blogach-inicjator-rozbicia-bloga-grypa666-zdemaskowany/

    http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/11/ostrzezenie-lajdacy-dni-ostatecznych-bydgoski-manson-guru-ciemnoty/

    http://miziaforum.wordpress.com/2011/05/09/jane-burgermeister-chip-lokalizator-zemsta-polskich-geszewciarzy/

    http://miziaforum.wordpress.com/2011/06/14/monitorpolski-marek-podlecki-wyrachowany-gad-zbijajacy-poklask-na-ponizaniu-osob-niepelnosprawnych/

    1. DLACZEGO ROZBITO BLOG GRYPA666
     ==================================
     BLOG NA KTÓRYM NIE BYŁO SPORÓW POLITYCZNYCH – A ZAINICJOWANE AKCJE PRZENOSIŁY SIE DO ŚWIATA REALNEGO – AKCJE ULOTKOWE, PLAKATOWE – ZAPRASZANIE NA PRELEKCJE – ORGANIZOWANIE SPOTKAŃ – LUDZIE Z KRAJU I Z ZAGRANICY
     ============
     ZADZIWIAJACO ZGODNI I CHĘTNI DO DZIAŁANIA – ZA DARMO !!!!
     ============
     A WIEC CO BY SIĘ STAŁO JAK TEN BLOG PRZETRWAŁ BY DO WYBORÓW NP. I RÓSŁ W SIŁĘ W TAKIM TEMPIE JAK PODCZAS LIPNEJ PANDEMII
     =======================
     DLA OKUPANTÓW Z III RP – HORROR !!!!!

     1. dodatkowo blog został zchakowany po jego cześciowym zamknięciu
      PRZEPADŁY SETKI OPINII KOMENTUJĄCYCH
      ORAZ ZAWARTOSĆ ORGINALNYCH ARTYKÓŁÓW

      http://grypa666.wordpress.com/
      ======================================
      nic nie szkodzi co się odwlecze to nie uciecze 🙂

      A LADOWANIE DLA KONSPIRATORÓW BĘDZIE BARDZO BOLESNE -nie mam w zwyczaju rozmawiać z…….SĄ INNE METODY
      ==========================
      miziaforum powiedział/a
      Grudzień 24, 2011 @ 9:45 AM e

      13 Votes

      APEL DO UCZCIWYCH BLOGOWICZÓW I KOMENTUJĄCYCH.
      PROPONUJĘ UTWORZENIE 1 BLOGA O TEMATYCE ZWIAZANEJ PRZEDEWSZYSTKIM Z PROBLEMAMI POLAKÓW TU I TERAZ
      ZAPRASZAM DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY
      ZAGRYPIONĄ , GRYPA666 , KEFIR, LECH, KRIST -oraz innych którym zależy na sprawach tu i teraz…

      dodatkowo pozdrawiam osoby które zadeklarowały przyjazd w dniach 29 – 2 styczeń 2012
      I INFORMUJĘ IŻ NA SPOTKANIU BĘDZIE OKOŁO 80 OSÓB
      POZDRAWIAM I ŚLE ŻYCZENIA W/W

      miziaforum powiedział/a
      Grudzień 24, 2011 @ 8:23 PM e

      8 Votes

      ok . wszystko trzeba bedzie robić żeby było nr 1 – a na 1 miejscu papierowa gazetka z przedrukami tego co w necie miliony ludzi nie stać na neta szczególnie rodziny z dziećmi małymi więc na zielonej wyspie tuska czas wrucić do BIBUŁY
      Odpowiedz
      miziaforum powiedział/a
      Grudzień 24, 2011 @ 8:25 PM e

      8 Votes

      JESLI WSZYSTKO DOGRAMY NA SPOTKANIU BĘDZIE PIERWSZE WYDANIE PAPIEROWE 1 LUTY 2012

      kolportarz w narazie 6 miastach wojewódzkich gazetka format a-4 -DARMOWA !!!!

    2. Wiem Mizia czytałem to już. Zresztą twój blog znam od prawie roku. Mam nadzieje że będziesz miał więcej czasu w przyszłym roku na pisanie.

     1. znalazłem ciekawą stronke, gdybys chciał pogadac telefonicznie to proszę..
      http://e-store.findartinfo.com/myestore.asp?m_id=259 info ogólno dostepne… 🙂

      e-Store: Tadeusz Kisiel
      Address: Glinki119/145
      Country: Poland
      Tel # : 0048784661231
      Website:

      http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=bydgoszcz+ul+glinki+119/145&gs_upl=0l0l2l728l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1024&bih=625&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x4703148731b40c29:0x2c488800ca86d85d,Glinki+119,+Bydgoszcz&gl=pl&ei=AEb7Trz7E4OctwfIl8zQBg&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=1&ved=0CB0Q8gEwAA

     2. NO Miziak musiałeś wkleic cały adres??? tosz to tak nieładnie.. 😉 chciałem aby zaiteresowani sami weszli na stronkę i odczytali potrzebne info…. a Ty zaraz tak oficjalnie…. 🙂 Teraz z mnie bedzie namierzał i poda moje dane w ramach zemsty, choc ta nie przysti tak gorliwemu katolikowi…
      A propo mogą byc dwie osoby o tym nazwisku, cos pisało o jakims lekarzu ale nie znalazłem danych (narazie)… skoro ulica pasuje to jest to ten marchand vel „katolik2010” (jak mniemam) bo ten oszołom jakis dziwnym trafem tez mieszka w bydgoszczy…

   4. hehehe witamy w klubie przebudzonych…… zen to sprytny manipulator faktami, odwrócic kota ogonem nie kazdy potrafi.
    niestety zen kasuje moje wpisy u siebie na blogu, nawet te z cytatami z Biblii!tosz to kpina panowie! wg niego jestem sekciarzem, i agentem…
    Mam nadzieję ze monitor przejrzy na oczy i wyzwoli się spod manipulacyjnych technik wywiadowca Z….
    cyt:” obiecałem że napisze jak wygląda kontrola ze strony praktycznej w jednym z krajów europejskich, i to po tym dostałem bana i wykopki” trafiłeś w samą dyche! widać czego się boją!!!!
    Mozesz napisac to tutaj, z chęcią przeczytamy.

    1. Widać że się uczą od najlepszych. W książce Orwella „1984” kiedy dokonywano anihilacji buntowników to również wymazywali wszelkie dane ich dotyczące tak jakby nigdy nie istnieli. Jak ktoś czytał to wie o co chodzi. Monitor zastosował tą samą technikę.
     Nie wiem czy to prawda że on zastaje pod wpływem Zenka, według mnie nie jest lepszy, tylko trochę bardziej inteligentny i dobrze się maskuje.

     Jutro napisze o tej kontroli…

     1. ZAPRASZAM FORUM OTWARTE NA CIEKAWE TEKSTY

      ps. istnieje nikły procewnt podejżenia że TADEUSZ KISIEL VEL ZEN – POPROSTU SZANTARZUJE MARECZKA

      to sie sprawdzi jeszcze

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: