20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-75840 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

NAWIĄZANO KONTAKT Z OBCYMI – TO FAKT – POTWIERDZAJĄ OFICJALNIE RZĄDY KILKU PAŃSTW.

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Zgodnie z zapowiedziami dokumentalistów, którzy przygotowują film na temat cywilizacji Majów oraz sporządzonego przez nią sławnego kalendarza, świat zapozna się wkrótce z druzgocącymi faktami. Co ciekawe, również przedstawiciele rządów Gwatemali oraz Meksyku zaświadczają o istnieniu dokumentacji, która stanowi potwierdzenie tez funkcjonujących dotąd jedynie w sferze teorii spiskowych. Minister turystyki w meksykańskim stanie Campeche, w jednym z udzielonych niedawno wywiadów powiedział, że meksykański rząd nie będzie trzymał dłużej w ukryciu dowodów, które zmienią wszystko raz na zawsze.

Potwierdzeniem sensacyjnych doniesień, zgodnie z którymi Majowie nawiązali kontakt z przedstawicielami pozaziemskiej cywilizacji, będzie film pt.: „Revelations of the Mayans 2012 and Beyond”, realizowany przez zwycięzcę wielu festiwali – w tym prestiżowej imprezy w Sundance – Juana Carlosa Rulfo. Dzięki tej produkcji, po raz pierwszy światło dzienne ujrzeć mają pochodzące z Meksyku dokumenty dowodzące istnienia Obcych.

ŹRÓDŁO :

http://www.reuters.com/article/2011/09/26/idUS333894436320110926

11 thoughts on “NAWIĄZANO KONTAKT Z OBCYMI – TO FAKT – POTWIERDZAJĄ OFICJALNIE RZĄDY KILKU PAŃSTW.

 1. Czy mamy uwierzyc w to co rzady krajow juz wkrodce nam zaprezentuja?Czy nie bedzie w tym jakiejsc prowokacji? Radze byc ostrozny we wszelkich doniesieniach rzadowych.

  1. i masz rację Święty ,obcych nie ma ,przynajmniej w odległości conajmniej 1000 lat świetlnych !!!!!! ,a jeżeli pojawia się coś dziwnego na naszym niebie i nagle wszystkie gazety dostaną totalnej sraczki ,to należy się tylko śmiać i jeszcze raz śmiać .Taka jest moja rada na ewentualne acz nieoczekiwane zjawiska na niebie !!!!!

   1. Może i tak być ? Może kiedyś wujek adolf postanowił stworzyć rasę aryjską po to aby sprawowała władzę nad światem i prawie jemu sie udało .
    Dzisiaj inni mogą i pewnie chcą wdrożyć rasę pochodzącą z kosmosu na zasadzie krzyżówki chuja z krzesłem jak to robią już niektóre państwo…..??? tak na większą skalę………. Niczego nie można wykluczyć ?? Wszystko jest możliwe………….

   2. Nie twierdze,ze cos tam jest w kosmosie i ze tego nie ma. Niech kazdy uzywa wlasnego rozumu i intuicji. Ja, jakos podchodze z… wielka rezerwa do tego co sobie tam sobie pisza o krasnoludkach, o sorry o ‚obcych’. Ziema jest dla ludzi.

 2. Były minister obrony kanady dołączył do ruchu mającego na celu ujawnienie wszystkich faktów i całej historii kontaktów z pozaziemskimi istotami. Mówi on o przyczynach i skutkach militarnych oraz gospodarczych amerykańskiej polityki zagranicznej. Przedstawia także drogę, którą powinniśmy wybrać jeżeli mamy liczyć na jakąkolwiek wspólną przyszłość.

  1. Freennata z tego co wiem ,to navajo88 wczoraj nawiązał kontakt na morzu Bismarcka z Japońską flota wojenną i musiał się salwować szaleńczą ucieczką !!!!! hahahahahahahaha

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: