20.30 na żywo M.MACIAK / JACK CALEIB "ZAWODOWI ŻYDZI W OŚWIĘCIMIU"17 czerwca 2019
2 godziny temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

jesień 2011 r – „ARMAGEDON”- poprzedzony AKCJĄ MILITARNĄ PRZECIWKO – Homo sapiens ??

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

?????

KROK PIERWSZY

 

????

KROK DRUGI

 

SKUTEK BEZPOŚREDNI 

populacja homo sapiens 200 000 000 do 500 000 000 ……

Specjaliści z NASA biją na alarm: w magnetosferze, czyli warstwie chroniącej Ziemię przed wiatrem słonecznym, wytworzyły się potężne wyrwy. Pole magnetyczne Ziemi nie tylko słabnie, ale stało się również nieobliczalne – pisze kp.ru. Czy Ziemię czeka potężne „słoneczne uderzenie”? Na wszelki wypadek naukowcy rozpatrują najgorszy scenariusz. Amerykańska NASA właśnie opublikowała raport „Zagrożenia kosmicznej pogody: konsekwencje społeczne i ekonomiczne”. – Konsekwencje nagłego słonecznego sztormu, który przedrze się przez otwory w magnetosferze Ziemi, są porównywalne z wojną jądrową albo upadkiem gigantycznej asteroidy na Ziemię – ostrzega profesor Daniel Beiker, ekspert NASA z uniwersytetu w Colorado, który był odpowiedzialny za przygotowanie raportu.

Ziemia jest otoczona polem magnetycznym, które stanowi rodzaj tarczy przed słonecznym wiatrem, czyli strumieniem naładowanych cząstek, który porusza się od Słońca. Wszystkie planety są narażone na jego oddziaływanie, ale na przykład Ziemia – jak dotychczas twierdzono – ma na tyle silne pole magnetyczne, że chroni ono powierzchnię planety przed dotarciem cząstek wiatru słonecznego. Ich wzorce mogą zmieniać się bardzo gwałtownie.

Magnetosfera szybko reaguje na te zagrożenia i absorbuje te uderzenia, który są nazywane geomagnetycznymi burzami. Widocznym efektem wiatru słonecznego są zorze polarne.

Jak pisze kp.ru, jeśliby „tarczy” w postaci magnetosfery nagle by zabrakło, to Ziemię czekałby los naszych sąsiadów – Marsa i Wenus: ich oceany i atmosfera „uleciały” w kosmos.

Badaniem magnetosfery od 2007 roku zajmuje się amerykańska misja THEMIS. Ostatnie dane, otrzymane przez nią, są alarmujące. „Magnetosfera Ziemi się degraduje, satelity odkryły w niej dziury” – przekonują specjaliści z NASA.

– Niewielkie dziury zaczęły się pojawiać już w połowie 2008 roku, a w grudniu tamtego roku satelity odkryły ogromną lukę – opowiada profesor Wenhui Li, fizyk przestrzeni kosmicznej z Uniwersytetu New Hampshire, który bada dane THEMIS. – Szerokość luki była cztery razy większa od średnicy naszej planety, a długość – siedem razy – dodaje.

Te dziury mogą spowodować ogromne zniszczenia, ponieważ w ciągu najbliższego półtora roku Ziemia ma być poddana działaniu najsilniejszej od 150 lat burzy magnetycznej, wywoływanej potężnymi wybuchami na Słońcu – pisze kp.ru.

Według obliczeń Centrum Lotów Kosmicznych im. Roberta H. Goddarda w ciągu roku, najdalej półtora nasza dziurawa magnetosfera pozwoli ogromnej ilości plazmy bez problemu dostać się do atmosfery.

Ochrona naszej planety przed szkodliwym kosmicznym promieniowaniem znacznie osłabła. Proces ten postępuje – konstatuje astrofizyk i ekspert NASA David Sibeck. – Dzisiaj doprowadziło do tego, że do przestrzeni kosmicznej zaczął wyciekać tlen z coraz większą prędkością – rocznie ok. 60 tys. ton

Czy Ziemię czeka potężne „słoneczne uderzenie”? Na wszelki wypadek naukowcy rozpatrują najgorszy scenariusz. Amerykańska NASA właśnie opublikowała raport „Zagrożenia kosmicznej pogody: konsekwencje społeczne i ekonomiczne”.

– Konsekwencje nagłego słonecznego sztormu, który przedrze się przez otwory w magnetosferze Ziemi, są porównywalne z wojną jądrową albo upadkiem gigantycznej asteroidy na Ziemię – ostrzega profesor Daniel Beiker, ekspert NASA z uniwersytetu w Colorado, który był odpowiedzialny za przygotowanie raportu.

Dokument zawiera prognozę globalnej katastrofy, która może nastąpić w 2012-2013 roku.

Z powodu burz magnetycznych nieznanej dotąd siły na około 90 sekund na całym zostanie odłączone światło. Zatrzymają się pociągi, windy, stanie produkcja, spadną satelity, samoloty, wodociągi i ciepłownie. Przestaną nadawać: telewizja, radio, GPS, zerwane zostaną sieci telekomunikacyjne. Przestanie działać internet.

Słoneczny sztorm silnie jonizuje atmosferę i w efekcie niszczy warstwę ozonową, odkrywając drogę niebezpiecznemu promieniowaniu ultrafioletowemu. Konsekwencje dla ludzi są tragiczne: rośnie liczba chorych na raka skóry i mutacji genetycznych.

Jeśli elektromagnetyczne impulsom będzie towarzyszyć potężne przyciąganie, to czekają nas trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów.

Jak pisze kp.ru, możliwe jest, że naukowcy wyolbrzymiają zagrożenie. Przykładowo wielu groźnych konsekwencji oczekiwano od potężnego wybuchu, który miał miejsce 19 lutego tego roku. Ziemię miała dosięgnąć plazma, wyrzucona przez Słońce. Nic szczególnego jednak wtedy się nie stało.

Źródło: kp.ru

68 thoughts on “jesień 2011 r – „ARMAGEDON”- poprzedzony AKCJĄ MILITARNĄ PRZECIWKO – Homo sapiens ??

 1. Scena jest ustawiona. Wojna trwa.
  Eridu jest nagrodą, Człowiek jest sługą.
  Tak długo jak człowiek szuka zbawienia “tam”, otwiera drogę dla istot chcących stać się jego
  panam

 2. Czas potrzebny do posprzątania jest wstępny termin to został ustalony na 11 listopada 2011 (11.11.2011),
  O ile to prawda ,ale trzeba na to patrzeć przez palce
  i poczytać komentarze:
  http://www.divinecosmos.com/start-here/davids-blog/975-undergroundbases
  Zenkowi to się nie podoba ,ale jak monitor wklejał to popierał jaki on zmienny człowiek.Właśnie niech każdy myśli sam jak prawi zeno.Dla mnie to wszystko ściema ,jeżeli nic się nie wydarzy 26-30 wrzesień 2011 i do 31.12.2011 to są oszołomy piorący mózgi ludziom na blogu.Po drugie nie znamy dnia ,godziny i roku ,kiedy co nastąpi.A ci co piorą mózgi niech się modlą a nie my. Bo my myślimy,nie popełniając grzechów. Tak Zeno pisz po polsku bo robisz byki .Takie podstawowe wyrazy nie będę pisać jakie ,ale bardzo POLSKIE.

 3. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ONX2oY9STxA
  Witam.
  Obejrzałem cały film w częściach i muszę powiedzieć ,że jest lepszy od wszystkich filmów s-f choć odnośnie szaraków – jest jeden film z brucem willisem tam też jest poruszony temat obcych pewnie nie bez powodu.
  Schneider mówi ,że za przyzwoleniem oni nas zjadają w ilości 7 milionów w ciagu krótkiego czasu i nikt tego kurwa nie widzi .
  Przychodzi mi na myśl pewien obraz z e wsi – biegające stado świń w patyku i ludzi przyglądjących się jak trzoda się chowa no i przychodzi czas wybiera się świnie i ją w łeb , a reszta świń biega dalej bez problemowo jak gdyby nic się nie stało i tak to wygląda z nami w stosunku do obcych w oparciu o film schneidera. Ludzie ???? trzeba zadać sobie pytanie kto nami kurwa rządzi i kto kopie bunkry na jaką okazję.
  Jestem poruszony tym Schneiderem i czy rzeczywiście jest prawda????????? Bo jak powiedziałem jest to lepsze od najlepszego filmu s-f.
  pozdrawiam………………….

  1. film jest z 1996 roku, mineło juz ładnych kilka lat i co? i nic! plany depopulacji w toku, temat obcych i ich podziemnych baz nadal jest teorią spiskową! nic praktycznie nie ruszyło do przodu poza zapowiedziami ilinatow w filmach przygotowujacych nas do walki z opcymi o zycie na tej planecie. NWO urabia masy jak plasteline 90% ludzi ma wyprane mózgi i nic się nie zmieni na lepsze….
   Jednego nie rozumie jesli ruscy i usa zestrzeliwuja tyle noli to doszło juz do wojny z obcymi tylko dlaczego oni nie atakuja juz oficjalnie? Poza tym takiej ilosci dyskow zestrzelonych nie mozna zataic i jakis musiałby spasc na zamieszkałe tereny. I tego nie rozumiem po co układają się z obcymi skoro z nimi walczą? no chyba ze z inna rasą….
   nie rozumiem jeszcze jednego wiercą dla nich bazy i wwiercili sie do bazy innej rasy?
   ech mozna dostac krecka, generalnie wg tego goscia rządzą swiatem obcy ktorzy doprowadzą do depoulacji ludzi i przejęcia świata. Jak widac chyba otwarta wojna jest obcym nie na rekę i wolą w sposob „bezkrwawy” odludzic te planete i byc moze za posrednictwem naszych iluminatów ktorym byc moze coś obiecano… (nieskonczenie długie zycie?, mamona?, inne planety?)
   ogólnie polecam obejrzec ten film.

   1. Wiesz ? Ja też na to patrzę z niedowierzaniem …. I tak jak powiedziałem wcześniej lepsze od s-sf.
    Lecz tego nie można wykluczyć …. Zauważ facet miał łapy popalone brak 2 palców sam dla jaj tego sobie nie zrobił.
    Po roku facet zginął…….. Następnie maszyny do odwiertu tuneli -ja nie widziałem i ty pewnie też nie , ale zaprzeczyć nie można .
    Widziałeś filmy na yt tuneli , schronów , a właściwie miasta podziemnego tego nie idzie zrobic od tak sobie……..
    Trzeba na bieżąco kontrolować przepływ informacji i umiejętnie oddzielac plewy od faktów..
    Jest bardzo dużo wzmianek z rejonu mexyku i w ogóle z ameryki południowej niewiadomego pochodzenia osobnikach wygladem przypominające osobniki z opowiadania schnajdera nastepnie czypakabra niby to pies bez sierści szary pojawia sie i znika…..
    To są fakty opowiadane przez X czasu przez zwykłych ludzi ……..pozdrawiam

 4. Cześć Miziak dzięki za film ,ale jak wszystkie te filmy kture traktują o wojnie w wietnamie to jest jeden tak zwany pic na wodę i na zrobienie taniej sensacji i chociaż by i ten film ktury dla mnie dałeś ,zauważ i le jest w tym filmie cukierkowatości i słodyczy ,główny bohater jest pobożny aż do przesady i troskliwy jak najlepszy ojciec rodziny żolnierskiej dla żołnieży ,,,słodycz aż ocieka z tego filmu ,,,no ale to tylko jest film traktujący o wojnie wietnamskiej i jako taki jest z lekka presłodzony jak szarlotka !!!! .Ale prawda była całkiem inna ,tam panowały zasady jesteś cwany i odważny aż do granic absurdu to przeżyłeś i nie zostałeś kaleką do końca swego życia ,liczył się refleks cwaniastwo i odwaga granicząca z głópotą i taka jest prawda o wietnamie ,owszem były bestwialstwa i bezmyślny teror ,ale na szczęście to były odosobnione przypadki ,po prostu na tej wojnie były świrusy pierwszej klasy i nie tylko na tej ,pamiętasz ten filmik ktury wkleileś jak powstaniec libijski użyna facetowi łepetynę na żywca ???????? i to jest właściwe oblicze wojny .
  Ale się rozpisałem jak Aleksander Puszkin kiedy wynalazł radzieckie konserwy hahahahahahahahahaha. Na razie Miziak i trzymaj się
  J.M.H

  1. no tak będę sie trzymał …. dziś już pakuje się a jutro fruuuu . znowu na 10 – 14 dni . tym razem w miejsce gdzie jeszcze nie byłem – wschód 😉

   gorąco i ekstremalnie sucho – przyda się rosyjski 😉

   1. Rany boskie że tak się wyrażę !!!!! ,ale swoją drogą ciekawe do kąd cię teraz niesie ,Abchazja , Azerbejdżan ????? a może do jakiejś republiki islamskiej ????? uważaj na siebie bo w rosji można bardzo łatwo stracić zdrowie i życie !!!! serjo !!!! ,ale zato kobiety radziecjie to są takie że palce lizać ,a szczegulnie kazaczki z wąsikami hahahahahahahahaha ,powodzenia panie Miziak i nie daj się pan ukatrupić w głópi sposób OKI?
    J.M.H

    1. Gwoli wyjaśnienia zmieniłem swój awatar na wilka morskiego ,,bardzo starego hahaha ,a to dla tego że od ponad dwóch lat prowadzę wirualną wojnę na Pacyficku przeciwko japońcom i muszę się wam pochwalić w czoraj tak sprałem dupsko japońcom że aż milo hahahaha ,jakskońsczę walke na pacyfiku to powrócę do swego starego awatara ,czyli mojego zdjęcia !
     Przepraszam za utrudnienia hahahahaha ,wasz cwany i kuty na cztery łapy wilk morski !!!!! hahahahahaha
     J.M.H

 5. Mizia już nie ma co się kryci robić tajemnic. Wiecie co odkryto w wielkiej piramidzie, która nota bene nie była żadnym grobowcem?
  Otóż w egipcie odkryto wielki labirynt a w nim są zapisy z dawnej historii dawnych czasów. W Labiryncie jest złota komnata, która jest portalem między wymiarowym.Film gwiezdne wrota to nie jest żaden wymysł. W labiryncie są też mumie istot, które kiedyś tutaj żyły i miały władzę. To jest i możliwe,że działa. Te wrota były ustawione poprzez antycznych bogów aby można było przemieszczać się teleportacją pomiędzy ich macieżystym systemem gwiezdnym a ziemią, a wcześniej marsem,ajeszcze wcześniej Tiamatem.

  A tak apropos do wszystkich, którym się wydaje, że są tacy mądrzy to tylko jedno zdanie. Rzeczywistość jest tak inna niż Wam się wydaje,że pewne kwestie będzie wam trudno zaakceptować. Miedzy wami nawet w codziennym, życiu jest mnóstwo istot, które nie są ludźmi. Ale wy nie potraficie tego dostrzec bo jesteście ignorantami. Czasami w autobusie czy tramwaju możesz stać koło kogoś kto niepochodzi z ziemi,a nawet o tym nie wiesz. Nie są to wymysły ale poprostu norma. Nie ignorujcie faktu, że nie jesteście sami.Nie wszystkie te istoty są wrogie…

  Zapytacie skąd to wiem:)))???? Życie!!!

  1. Panie Mat jeżeli to co pan piszesz że odkryto portal między wymiarami to 11.11.2011 mają tam sie odbyć ceremonie projektu cheops których celem ma być ochrona ziemi jakimś płaszczem javascript:__doPostBack(‚ctl00$MainMenuCtl$rptMainMenu$ctl03$lnkBtnMainMenu’,”) dodatkowo mamy wtedy koniunkcje ziemi z merkury, wenus i eleni.
   W świetle pańskich niusów ta ceromonia to będzie rytuał którego celem ma być sprowadzenie bytów z innego wymiaru czyli demonów patrząc na ludzi za tym stojących. Możesz coś więcej napisać na ten temat i z kąd masz takie info ?

    1. Jestem bytem, takim samym jak wy – bytem. Jak powiedział Marduk, pochodzę z planety Syrusza B. Obie nasze planety mają problemy, wasza Ziemia i nasza planeta, tylko że my jesteśmy w lepszej sytuacji niż wy. Jestem tutaj na tym waszym spotkaniu, żeby wam w zasadzie podziękować – tak podziękować – i teraz się dowiecie za co. Miałem użyć mocnych słów, ale po przyjrzeniu się wam, po obejrzeniu całej prezentacji, zrobiło mi się was żal, tych zgromadzonych na tej sali. Występuję dlatego, że moje słowa pójdą w eter, więc zaczynam. Dziękuję wam za waszą bezmyślność, oddajecie nam planetę – właściwie bez większych problemów, bez trudów ją nam przekazujecie. Wiecie, że musimy się ewakuować, a Ziemia jest najbardziej korzystną planetą dla nas. Posiada tą samą atmosferę, więc nie musimy się zbytnio klimatyzować, po prostu przybyć. To, co wy ludzie Ziemi wyczyniacie na dzień dzisiejszy, można powiedzieć tylko, głupcy się tak zachowują! A wy tak robicie. Co w waszych umysłach jest? Można powiedzieć NIC. Chcecie wygodnie żyć, chcecie tu być na tej planecie, a tak – co naprawdę robicie – NIC, i właśnie za to NIC, my z Syriusza B dziękujemy! Czyńcie tak dalej i nic nie róbcie! Czyli to światełko, które zapaliło się wam na Płaskowyżu, jeśli nie zaangażujecie się sercem, to zrobicie dobrze, ale dla nas, bo nam też zależy na dojściu do grobowca…. Są tam bardzo cenne, bezcenne informacje odnośnie historii Ziemi, przyszłości. To nam będzie bardzo potrzebne, kiedy dzięki waszej nieudolności, przekażecie nam planetę. Nie mogę się długo rozwodzić z moimi słowami, bo czas mam ograniczony i teraz powiem wam coś, co wam da do myślenia… Macie po swojej stronie sprzymierzeńców z Oriona. Dziwię się Opiekunowi Ziemi, że dalej zabiega o was, dalej chce ratować… Teraz wymyślił sobie, dać wam parasol ochronny, parasol?! Dobrze wie co robi, spod takiego parasola nie jesteśmy w stanie was wyciągnąć. Teraz powiem dosadniej, bo odnośnie parasola – jak się będziecie pytać, to odpowie już Marduk, ja przyszedłem dziękować, nie prosić. Teraz zacznijmy od grupy węgierskiej, która to ogłasza światu, że uruchomiła zabezpieczenie. Tak uruchomiła, zgadza się, ale portal, dzięki któremu mogliśmy się transportować na Ziemię. Trochę się Orion bawi z nami w ciuciubabkę, bo oni otwarli, a ci nam zamknęli po trzech dniach – ale ilu się zdążyło przedostać na Ziemię? To już nie będę tego mówił. Nie tak dawno, też muszę podziękować, grupa niemiecka, też wszem i wobec ogłosiła – mentalnie otwarli zabezpieczenie! Następne otwarcie portalu i po trzech dniach to samo, zamknęli nam. Teraz była grupa polska, też nam otwarli portal i już jest zamknięty. Ale, sporo się ewakuowało na Ziemię, więc dziękuję polska grupo za ten portal. Czekamy kiedy następna grupa przyjedzie do Egiptu i swymi sposobami otworzy nam portal. A teraz powiem bardzo istotną sprawę, zastanawiacie się, albo z ironią, z kpiną – i cóż takie byty bez ciała mogą zrobić? Otóż my się wcielamy w was, wybieramy sobie ciała i wcielamy się, przy okazji mocno mącąc. I za to też dziękujemy. Następna jest prośba tam, gdzie wy jako mieszkańcy Ziemi macie domostwa – dbajcie o nie, bo kiedy nie dojdziecie do tego, o co prosi Opiekun Ziemi, nam się wasze domostwa przydadzą. Musimy gdzieś mieszkać, także to właśnie chciałem przekazać – słowa dziękuję, za takie wasze podejście do życia, do wszystkiego, do Ziemi… I prośba o poszanowanie swojego domostwa. O, bym zapomniał… Jeśli przez bezmyślność nie dotrzecie do Budowniczego, to nie martwie się. My dotrzemy, w 2012 roku i te karty na Ziemi to my będziemy rozdawać. Pomyślcie nad tym teraz. Czas się mój kończy i muszę kończyć. Zostanę po to, aby się jeszcze przysłuchać jakie to pytania macie do Marduka i En-Ki.

     1. Ja wam tylko przekleiłem tutaj pewną rozmowę z sesji z projektu cheops… Doświadczenie nauczyło mnie by niczemu nie zaprzeczać ale wiele różnych nici wiązać w całość. Już David icke powiedział kiedyś, że aby odkryć prawdę należy dużo szukać i wiele nici w ostateczności daje piękny gobelin. Przeczytajcie sobie książkę „prawdziwa historia ziemi” Roberta Morning Sky’a do ściągnięcia zestrony http://www.davidicke.pl i porównajcie sobie też sesje z Lucyną Łobos, a dodatkowo jeszcze wiele innych informacji np o chanelingach i o tym, że ostatnimi czasy ma miejsce coraz więcej opętań. Wszystko układa się wtedy w logiczną całość. Kto wie może rzeczywiście dużo w tym racji. Sami poszukajcie i odpowiedźcie sobie na pytania. Jeśli poprzez filmy pewne grupy chcą przekazać informację to takie filmy jak Gwizdne Wojny, albo Gwiezdne Wrota itp nie są tylko urojonymi fantazjami ale może chcą coś przekazać. Czy aż tak jesteście pewni, że wszystko już wiecie??? A może tak naprawdę nic nie wiecie…

      Dam Wam cytat:
      „Nie jesteśmy sami.
      Astronomowie i naukowcy mylą się.
      Oni są tutaj, ale my nie możemy ich widzieć ponieważ są w ukryciu.
      Oni ukrywają się…. w codziennym widoku.
      My jesteśmy ich służącymi, niewolnikami, jesteśmy ich własnością….oni
      nas posiadają”

      „Człowiek ma jeszcze jedną opcję. Ma prawo do żądania świata Eridu (Ziemia) dla siebie.
      Choć urodził się Bestią, hodowaną by służyć, Człowiek został stworzony przez
      księcia EA, naukowca Genesis i Stwórcy Życia, który zbuntował się przeciwko
      zasadom panującym zarówno w Imperium ASA-RRR, jak i Imperium ARI-AN.
      Zemsta EA była prosta – zamiast użycia materiału genetycznego z pracownika
      Annunaki wyselekcjonowanego przez księcia EN-LIL’a, Prince EA użył swej
      własnej krwi.
      Innymi słowy, człowiek, małpolud został stworzony z krwi Królewskiego Domu
      AN-U w jego żyłach. Człowiek był synem (G-D) EA… i jako taki, jest uprawniony
      do ubiegania się o tron Eridu!!!
      Jest to fragment opowieści który musi być wyeksponowany. Taka jest prawda,
      która dłużej nie może zostać ukryta.
      Człowiek nie może ubiegać się o tron, jeśli nie wie, gdzie jest tron!!!
      Człowiek nie może wyrwać tronu od istot pozaziemskich, jeśli człowiek jest na
      etapie zaprzeczania że takowe istoty w ogóle istnieją!
      Tak długo jak człowiek akceptuje panów i bogów, akceptuje istnienie niewolnict-
      wa. Kiedy ludzie w końcu przypomną sobie, że ich Królestwo zostało im zabrane,
      kiedy ludzie popatrzą wreszcie na samych siebie jak na Panów i Bogów – wtedy
      i tylko wtedy ludzie będą wolni od manipulacji przez istoty z kosmosu i tkzw “bogów”.

      Czy to Wam nie daje do myślenia???

      Scena jest ustawiona. Wojna trwa.
      Eridu jest nagrodą, Człowiek jest sługą.
      Tak długo jak człowiek szuka zbawienia “tam”, otwiera drogę dla istot chcących stać się jego
      panam!!!!!

 6. APOKALIPSA 2011 już nieunikniona!

  24.04.2011
  Gerald Celente – prognostyk światowych trendów i zdarzeń
  Apokalipsa 2011 jest nieunikniona!
  (Wolny przekład z niemieckiego. W nawiasach komentarze tłumacza.)

  Czytelnicy stron internetowych niemieckiego wydawnictwa Kopp Verlag przyzwyczali się już zapewne do niepokojących wiadomości, które wydawnictwo to rozpowszechnia. Jednak w porównaniu z tym co serwuje nam Gerald Celente – jeden z renomowanych prognostyków światowego rozwoju zdarzeń – w swoim najnowszym Newsletter „The Trends Journal”, wiadomości prezentowane przez wspomniane wyżej wydawnictwo mogą wydawać się jeszcze bardzo dobre. Najnowsza prognoza Celente nosi w tłumaczeniu na język polski tytuł „Pierwsza Wielka Wojna XXI wieku – przygotujcie się na walkę o przetrwanie”. Przy tym Celente nie pisze w niej o Kongo albo jakimś innym odległym państwie w którym mają miejsce militarne konflikty. On prognozuje ogólnoświatową (globalną) wojnę o przetrwanie – i to tuż przed drzwiami naszych mieszkań – jeszcze na rok 2011! Przy tym z całą pewnością jest on jedynym prognostykiem, który swoich czytelników zupełnie otwarcie nawołuje do zaopatrzenia się w broń.

  Celente już od ponad 20. miesięcy prognozuje upadek USA i Europy – jednak do tej pory przewidywał go na rok 2012. Ostatnio skorygował swoje prognozy i ostrzega w nich przed wybuchem wspomnianej wyżej wojny jeszcze w roku 2011 – tak w USA jak i w Europie. Za podstawę swoich przewidywań przyjmuje: powrót kryzysu gospodarczego, który spowoduje wręcz nieopisanie wielkie imigracyjne ruchy olbrzymich rzesz ludzi, którzy za chlebem napłyną do nas z biednych państw.

  Przy czytaniu kolejnych fragmentów prognozy Celente należy mieć stale przed oczyma fakt, że ich autor straciłby raz na zawsze opinię wiarygodnego prognostyka, gdyby nawet tylko mała część z tego co przepowiada się nie spełniła. Należy w tym miejscu również zauważyć, że Celente jest częstym gościem w najbardziej popularnych, cyklicznych audycjach amerykańskich stacji TV. Prowadzi on także instytut, który zajmuje się przewidywaniem i prognozowaniem światowych trendów gospodarczych i społecznych. Przyznasz drogi czytelniku, że jego dobrze prosperujący instytut zbankrutował by, gdyby Celente rozpowszechniał niedorzeczności. Jednak to o czym zaraz przeczytasz zdaje się w pierwszym momencie być tak wielkim absurdem, że radzę Ci – zanim to uczynisz – wykonać głęboki oddech.

  Wydarzenia, które stoją przed ludzkością rozpoczęły się wg Celente już dawno. Niepokoje w Azji czy w krajach islamskich aż po Amerykę Łacińską, „demokratyczne demonstracje” w Afryce Północnej i krajach arabskich – wszystko to zdaje się być zapowiedzią jakiegoś wielkiego, globalnego poruszenia, które nie zatrzyma się na naszych granicach. Celente ostrzega i nawołuje wszystkich obywateli rozwiniętych państw do przygotowania się do prawdziwej wojny (na śmierć i życie) – poprzez zaopatrzenie się w broń i zapasy żywności. Zaleca również opracowanie planów na wypadek konieczności ucieczki. Jest on – jak sam pisze – całkiem świadom tego, że będzie poczytywany za „szerzyciela niepokoju”, „pomyleńca” czy „pesymistę”. Jednak jednocześnie w pełni zdaje sobie sprawę z tego, że jako jeden z niewielu jeszcze na miesiące przed wybuchem kryzysu gospodarczego w 2008 roku przewidział go w szczegółach. Urodzony w 1946 roku Celente, syn włoskiego emigranta, przepowiedział w minionych dziesięcioleciach wiele światowych zdarzeń. Spełniały się one być może parę miesięcy wcześniej czy później jak zapowiadał, jednak zawsze stawały się rzeczywistością. Dlatego właśnie słucha się go dziś na całym świecie z wielką uwagą.

  Celente nazywa obietnice zachodnich rządów, które zapowiadają dziś tzw. „ożywienie gospodarcze” czystą propagandą. Jest dogłębnie przekonany, że wojny w których biorą udział państwa NATO, jak np. ta w Libii, służą tylko jednemu celowi: odwróceniu uwagi społeczeństw od panujących realiów życia. Wg jego opinii młodzież świata nie ma żadnych perspektyw i to co np. dzieje się w takich krajach jak Tunezja, Egipt czy Libia może przenieść się (jak zaraza) na inne kraje. Celente jest przekonany, że brak perspektyw dla młodych ludzi zjednoczy i połączy ich na całym świecie, i wystąpią oni przeciwko tym wszystkim, którym wiedzie się (jeszcze) dobrze (patrz najnowsze wydarzenia w Anglii i Czile).

  Przy tym rząd amerykańskiego prezydenta Obamy nie jest znowu taki szlachetny jak by się mogło wydawać. Waszyngton wykorzysta wojnę w Libii, która będzie eskalować, do zminimalizowania chińskich wpływów w Afryce i sprowokuje do wojny w Syrii albo o Syrię, aby zmniejszyć tym samym wpływy Rosji na Bliskim Wschodzie. Wszystkie te wojny, poprzez które prezydent Obama chce odciągnąć uwagę amerykańskiego społeczeństwa od (niezwykle trudnej) sytuacji gospodarczej USA (niebotyczne zadłużenie państwa, obniżenie ratingu wiarygodności kredytowej, turbulencje na Wall Street) były już wcześniej zaplanowane i każda z nich bardzo szybko pociągnie za sobą kolejną. Równolegle do tego zostaną w zglobalizowanym świecie zerwane łańcuchy zaopatrzenia w żywność. Ludzie, którzy np. w krajach eurpejskich uważają za rzecz normalną spożywanie hiszpańskiej sałaty czy tureckich ogórków przekonają się wkrótce, że polegali na imporcie warzyw, którego już więcej nie będzie. Wtedy właśnie rozpocznie się walka o pozostałe jeszcze zapasy żywności. Także imigranci, którzy napłyną za chlebem do USA czy Europy przywleką ze sobą społeczne niepokoje ze swoich krajów. Obok wiekiego kryzysu żywnościowego wybuchnie nienawiść do obcokrajowców i nacjonalizm, i to w stopniu jakiego sobie nie można nawet wyobrazić. Ogarną one sobą wszystkie warstwy społeczne, gdyż każdy w jednej chwili będzie chciał ratować siebie i swoją rodzinę (i dla realizacji tego celu będzie gotów na wszystko – prawo dżungli).

  Najgorzej będzie w Unii Europejskiej. Bardzo szybko obywatele EU zorientują się jak bardzo byli okłamywani i oszukiwani. Ich pieniądze, oszczędności, ich zabezpieczenie finansowe na przyszłość – wszystko to jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki nagle zniknie (przestanie mieć jakąkolwiek wartość). Polisy ubezpieczeniowe, długoterminowe książeczki oszczędnościowe – wszystko to w jednym momencie stanie się jedynie kolorowym, bezwartościowym papierem. Bogatymi pozostaną jedynie niektórzy politycy Unii Europejskiej i ci, którzy innych okradli z pieniędzy (kapitaliści, spekulanci i złodzieje). Przetrwają także ci, którym udało się w czas wymienić pieniądze na metale szlachetne (złoto, srebro).

  Wybuch gniewu społeczeństw europejskich wymknie się spod kontroli. Unia Europejska się rozpadnie. Wybuchną konflikty pomiędzy krajami europejskimi, z których każdy będzie czuł się wykorzystany przez drugi. Wybuchnie wiele lokalnych konfliktów w samym sercu Europy. Historyczne i tradycyjne już niechęci do innych narodowości (dotyczy to przede wszystkim krajów graniczących ze sobą /np. Polacy-Niemcy/) w ciągu jednej nocy wybuchną na nowo i przerodzą się w gwałt, i przemoc. Ponieważ Europa swoje armie (z braku środków finansowych) drastycznie zredukowała lub zaangażowała w działania z dala od kraju ich pochodzenia, nikt ani nic nie będzie już w stanie powstrzymać wybuchu wewnętrznych europejskich konfliktów. Do tego dojdą – wg Celente – rozruchy i konflikty z udziałem europejczyków, którzy znaleźli się za chlebem w innych europejskich krajach.

  Gdy czyta się to co renomowany prognostyk przewiduje dla świata na nadchodzące miesiące (a nie lata), przeciera się z niedowierzaniem oczy.
  Przyznasz drogi czytelniku, że gdyby prognozy te miały się nie nie spełnić, Celente wystawiłby się na pośmiewisko . A jeśli on ma rzeczywiście rację to co wtedy?

  W swoim najnowszym Newsletter Celente nawołuje do wymiany posiadanych pieniędzy na metale szlachetne, do zaopatrzenia się w broń i w zapasy żywności. Przy tym rzeczą jeszcze ważniejszą jest psychiczne przygotowanie się na nadchodzące wydarzenia. Wg Celente, kto tego nie uczyni i z niniejszych prognoz się naśmiewa, ten dozna psychicznego załamania i nadchodzących wydarzeń z całą pewnością nie przeżyje.

  Grozą napawa przede wszystkim to, że Celente nie przepowiada jednego czy dwóch konfliktów (wojen), ale wiele różnych, których już żaden człowiek nie jest w stanie powstrzymać, ponieważ przyczyny ich wybuchu będą bardzo zróżnicowane. A więc będą to konflikty pomiędzy różnymi warstwami społecznymi – wewnątrz tego samego kraju – biedni przeciwko bogatym, wystąpienia przeciwko rządom, które wciąż podnoszą podatki, gdyż same są już bankrutami, konflikty etniczne – wewnątrz tego samego kraju lub pomiędzy krajami sąsiadującymi ze sobą, wojny domowe, konflikty na tle religijnym, wojny terytorialne np. o rolnicze obszary użytkowe (słowem wojna globalna – wszystkich ze wszystkimi) – lista jest nieskończona. Celente prognozuje, że chodzi tu o totalny konflikt w którym cała posiadana broń zostanie przez każdą ze stron bez skrupułów użyta (globalizm gospodarczy i finansowy zrodzi globalną wojnę).

  Celente jest przekonany, że za rozwojem przewidywanych zdarzeń kryje się (jak zawsze) czyjaś ręka, która wszystkim steruje. Przy tym nie chodzi tu o jakąś religijną władzę ale o finansową oligarchię, spekulującą (jak zawsze) na wojnie (tym razem globalnej), która uczyni wszystko, aby wypadki potoczyły się tak a nie inaczej. Oligarchia ta będzie czerpać korzyści z (galopujących) cen ropy, wysokich cen żywności, handlu bronią a przede wszystkim z pęknięcia finansowej bańki (finansowego kryzysu). Koniec końcem tak czy inaczej zapłacą za to wszystko zwyczajni obywatele. Wielcy finansowi magnaci świata skasują tylko (jak zawsze) swoje i staną się jeszcze bogatsi.

  Można mieć jedynie nadzieję, że tym razem te jakże gorzkie prognozy Celente na drugą połowę 2011 r. będą nietrafne.

  Rozpowszechnij jak najszerzej!

  Wersja do wydruku:
  http://www.pomagamysobie.pl/Apokalipsa_2011.pdf

  Jak przygotować się do nadchodzącej „Apokalipsy”?
  Patrz: http://www.pomagamysobie.pl/forumdis…-o-przetrwanie

   1. Może nie na temat ale zastanawia mnie pewna sprawa,telefon alarmowy w USA 911-9/11 a w europie 112-11/2.Tyle się mówi o listopadzie a propo ewentualnej zadymy w europie,nie daje mi to spokoju od ok. miesiąca.

  1. Oczywiście obecnie niemieckie media zajmują się głównie ekonomią. Sytuacja jest grożna i wielu ludzi ulega silnym lękom. Mam wrażenie że główną intencją twórcy powyższej prognozy jest zapobieżenie urzeczywistnieniu się czarnych scenariuszy. Naprawdę wiele zależy od nas samych. Coś mi mówi że nie będzie tak żle.

  2. Krzysztof Jackowski, czyli jasnowidz z Człuchowa, nie ma dla Polaków najlepszych wiadomości. Według jego prognoz lada dzień wybuchnie III wojna światowa. Za dekadę, świat (już na gruzach) ma – jak to ujął – pisać pierwsze książki o kataklizmie
   http://www.fakt.pl/artykuly,Znany-jasnowidz-Czeka-nas-rychla-wojna-Rostowski-ma-racje-,115089,0,11,1,0,0,0.html
   ??? navajo pucuj gnata bedzie potrzebny….. albo ktoś chce nas wrobic w psychozę samonapędzającego się strachu albo….mamy przesrane i to dosłownie.
   Moim zdaniem punkt zapalny to syjonisci a wszystko się zacznie po głosowaniu w ONZ! Palestynczycy uradowani nowo powstałym panstwem beda chcieli odebrac swoje ziemie, zydzi ruszą na cywili dokonujac ich rzezi i wtedy turcja zacznie interweniowac zbrojnie….a nato powinno jej pomóc! czy taki scenariusz jest mozliwy??!!jak dla mnie tak.
   Mizia jakie masz zdanie na ten temat?

   1. miziaforum powiedział/a
    Czerwiec 29, 2010 @ 9:21 AM e
    Rate This

    wszystko musi sie wypełnić łacznie z katastrofalnymi anomaliami – w pewnych żródłach wprost sie mówi o tym że w określonym czasie ZDOLNOŚĆ POJMOWANIA I WIDZENIA ŚWIATA TAKIM JAKIM JEST BĘDZIE DANA TYLKO MAŁEJ GARSTCE LUDZI – OKOŁO 10% I CI MAJA ZA ZADANIE ALARMOWAĆ I POKAZYWAĆ – ALE MUSIAŁ BY SIE CUD ZDARZYĆ LUB CI WSZYSCY KTÓRZY ZAMIAST MÓZGU MAJA TELEWIZOR – DOZNAĆ GIGANTYCZNEGO WSTRZASU A TAKIM WSTRZASEM WŁAŚNIE BEDĄ OGROMNE KLĘSKI ŻYWIOŁOWE – TYLE ŻE DO TEJ PORY BYŁY TO MAŁE OBSZARY NASTEPNE BĘDĄ O CORAZ WIEKSZYM ZASIEGU –
    JEDNO JEST PEWNE ŻE NIC SIĘ NIE ROBI SAMO Z SIEBIE I NIEBAWEM WSZYSCY – ZACZNA KOJAŻYĆ FAKTY CYKL POCZĄTEK ROZPOCZĄ SIE W STYCZNIU 2010 a jaki bedzie finał nikt na 100% pewności niema

    http://miziaforum.wordpress.com/2010/06/28/mizia-czarnowidz-potwierdza-jackowski-jasnowidz/

    ==================

    MIZIA+ powiedział/a
    Czerwiec 5, 2010 @ 6:49 pm 0
    0
    Rate This

    POLACY BEDA STALI PO KOLANA W WODZIE I BĘDA UMIERAC Z PRAGNIENIA – TYSIACE INSEKTÓW BEDA ŁAZIŁY PO TWARZACH

    POTEM CI CO ZOSTANA WKONCU PRZEJRZA NA OCZY I …….

    NIE BEDZIE ZADNEJ GRÓBEJ KRECHY ……..
    MIZIA+ powiedział/a
    Czerwiec 5, 2010 @ 7:03 pm 1
    0
    Rate This

    A POTEM PÓZNA JESIENIA PRZYJDZIE KTOS W MIEJSCE „ELYT OSTATNICH 20 LAT III RP pozal sie boze” – my znamy ta osobe – WIEKSZOSC PÓJDZIE ZA NIM – O ILE DOBRZE PAMIETAM TEN CO SIE OBJAWI JAKO WŁADCA SWIATA BEDZIE MIAŁ LOKALNYCH POMAGIERÓW – POLACY SAMI POPROSZA O –
    jedno co bycmoze pocieszajace polacy nie beda uczestniczyc w wojnie o charakterze prawie 3 światowej

    a wiec pozostaje wam –

    MIZIA+ powiedział/a
    Czerwiec 5, 2010 @ 7:17 pm 0
    0
    Rate This

    WOJNA – IZRAEL BEDZIE JA TOCZYŁ ZE SWIMI SOJUSZNIKAMI
    PRZY CICHEJ APROBACIE I BEZRUCHU ARABÓW – izraelczycy bedą prosić o wpuszczenie cywilnych uchodżców EGIPT

    POZOSTAŁO KILKANASCIE TYGODNI – bedzie istniało powazne ryzyko – zaatakowania kilku stolic europeiskich przez rakiety izraelskie uzbrojone w głowice nuklearne

    http://zenobiusz.wordpress.com/zdaniem-mizi/#comment-1074
    =============================================================================

    Pisownie zachowano w oryginale bez korekty – WIĘCEJ PRZEPADŁO NA BLOGU GRYPA666 – brak dostepu

 7. wkleję swój starszy tekt co kiedys nabazgrałem, jest to takie mini streszczenie o pismach wedyjskich z ksiazki „tozsamosc obcych”
  troszkę przydługawe ale starowedyjskie kroniki opisują tyle ze moznaby o tym pisac godzinami.. 🙂
  W indyjskiej tradycji wedyjskie są trzy główne dzieła-Bhagavata Purana, Mahabharata, Ramayana, są one uważane jako święte pisma religijne i nie należy ich brac tylko jako mitologię, bowiem drobiazgowo ukazuja sposób w jaki przez tysiąclecia postepowała wysoko rozwinięta cywilizacja.
  Z punktu widzenia indologów dzieła te są datowane na IX a V i VI w.n.e Niemniej idologowie są zgodni ze istniejące teksty zawieraja materiał znacznie starszy niż okresy okresy historyczne w których zostały napisane . Wszystkie trzy teksty są datowane na rok przynajmniej 3000 p.n.e !
  Bhagavata Purana to jedna z osiemnastu głównych Puran (starożytnych relacji kosmologicznych) zaś Mahabharata i Ramayama to Itihasy- eposy historyczne. To co opisują te pisma potroszczce streszczę poniżej.
  Vimany- są to pojazdy latające starożytnych bogów,opisywane dosyc dokładnie w pismach. Zbudowane są z typowej materii fizycznej bądź dwóch innych, energii subtelnej i transecendentalnej. Ludzie takich pojazdów nie budowali choc czasem dostawali pozwolenie na użycie ich. Oczywiście nie byle kto dostąpił tego zaszczytu.
  W społeczeństwie wedyjskim rozumiano ze jest możliwa podróż na inne planety o czym można poczytac w opisie podróży bohatera Arjuny w rejon pewnych gwiazd. W literaturze wedyjskiej są dwa pojęcia ziemi jedno w sanskryckim tekscie astronomicznym Surya-siddhanta ziemia jest opisana jako glob o średnicy 1600 yojan (1 yojan=8,046km ) czyli wg starożytnych ziemia ma średnicę 12874,48km co wyrażnie zgdadza się z współczesnymi obliczeniami. Wymiary księżyca tez się z grubsza zgadzają (480 yojan).
  Purany wspominaja o humanoidach i jest ich 400 000 istot człekopodobnych zamieszkujących różne planety, oraz 8000 000 innych form zycia. Z tych 400 000 form człekokształtnych istoty ludzkie nalezą do najsłabszych!. Opisy obcych w księgach często przedstawiaja ich jako dziwnych i odpychajacych ,odrażających bądź zdeformowanych lecz niektórzy są opisani jako piękni np. Gandharvowie czy Siddhowie. Wiele obcych ras opisanych w pismach wedyjskich mają pewne moce zwane siddhi a które potencjalnie i ludzie mogą mieć np.:
  -porozumiewanie się za pomocą umysłu i czytanie w myślach.
  -moc widzenia i słyszenia na duze odległości
  -lewitacja
  -moc zmieniania wielkości obiektów
  -moc przemieszczania przedmiotów z jednych miejsce w drugie
  -moc kontroli hipnotycznej na dużej odległości
  -niewidzialnośc
  -moc wchodzenia do ciała innej osoby i kontrolowania go.
  To tylko częśc ich siddhi, ostatnia wymieniona zdolnośc pasuje do typowych nawiedzeń/opętań być może dlatego stąd się wzięły egzorcyzmy i demoniczna a wręcz diaboliczna istota takich przypadków?!
  Wg relacji wedyjskich pomimo ogromnych różnic w wygladzie, czy obyczajach rasy takie jak Siddhowie, Caranowie, Uragowie, Guhyakowie oraz Vidyadharowie żyli i współpracowali z sobą.
  To akurat po części tłumaczyłoby dlaczego tyle ras odwiedza ziemię obecnie i jakoś nie wchodzą sobie w drogę, drugi powód będzie napisany dalej.
  Co wiecej duża ilośc obcych miała kontrolowac i zaludniac duże obszary ziemi. Oczywiście dochodziło czasem miedzy nimi do waśni i konfliktów. Takie jest zasadnicze tło Ramayany w ktorej jest opis jak Pan Ramacandra oswobodził swą żonę Sitę którą uprowadził Raksasa o imieniu Ravana….
  Wedyjska hierarchia kosmiczna zawiera gradację wyzszych układów planetarnych który jest niedostępny dla mieszkańców układów niższych. Najwyzszym autorytetem jest Brahma zamieszkuje układ planetarny o nazwie Brahmaloka. Ponizej znajduja się układy planetarne Tapoloki, Janaloki oraz Marhaloki zamieszkałe przez mędrców. Ponizej jest rejon Svargaloki zamieszkały przez istoty zwane Devowie zorganizowani w hierarchi wojskowej.
  Devowie angazują się w polityke i działania wojenne, zaś ich walki mogą wywierac czasem wpływ na życie na ziemi. Ponad kosmiczną hierarchią materialną dominuje duchowa, Najwyższa Istota! Pisma podają ze Najwyzsza Istota towarzyszy każdej duszy jako Paramatma czyli Naddusza. Mało tego N.I. osobiście stępuje na rózne planety materialnie jako avatara. Historia avatary zwanego Krsna stanowi temat Bhagavata Purany, zaś Ramayana to historia avatary zwanego Panem Ramą lub Ramacandrą…

  Wiele humanoidów ma egoistyczny pogląd na świat żyjąc w przepychu jak playboje, innych cechuje wyobcowany stan świadomości a jeszcze inni mają bardzo wrogie usposobienie. Te wszystkie zróżnicowane grupy znajdują się pod kontrolą hierarchi kosmicznej i przez to nie mogą całkowicie działac zgodnie z własnymi skłonnościami. To tłumaczyłoby dlaczego siłą nie przejeli nad nami władzy. Jednak pewne istoty czynnie buntują się przeciw hierarchi kosmicznej i czasem rzeczywiście silnie ingerują w sprawy ziemi.
  Największymi buntownikami są Asurowie blisko spokrewnieni z Devami. Purany opisują długotrwałe wojny miedzy nimi na Svargaloce, zaś główny wątek Mahabharaty dotyczy inwazji Asurów na ziemię!. Ponieważ Devowie to istoty o boskiej naturze często okresla się ich jako półbogów natomiast Asurów nazywa się demonami jako ze maja skłonność do ateizmu i przeciwstawianiu się boskimu porządkowi. Słowo demon nabrało ujemnych konotacji dopiero pod wpływem chrześcijaństwa i wywodzi się od słowa deamon oznaczających w czasach rzymskich istote pośrednią między półbogami a człowiekiem. Literatura wedyjska też opisuje rasy pośrednie miedzy Devami a ludzmi np. Vidyadharów, Uragów i Raksasów! I tu jakże pasuje opis w Bibli kiedy to aniołowie (istoty będące pół bogami) zeszli na ziemie i,zamieszkali wśród ludzi i brali sobie kobiety człowiecze za żony! A ich dzieci były.. no właśnie czym były? Odpowiedzcie sobie sami, ile było aniołów na ziemi? Bardzo dużo, ciekawych odsyłam do poczytania Starego Testamentu, wnioski wyciągnijcie sami. Wracając do tematu Raksasi są demoniczni i wrogo nastawieni do ludzi.
  Pochodzenie człowieka
  Wg. myśli wedyjskiej odrębne gatunki żywych istot powołane zostały do życia przez stwarzanie i emanację .Wszystkie dusze stanowią emanacje Najwyższego, podobnie jak ciało Brahmy-pierwszej żywej istoty w tym wszechświecie. Działajac za pomoca umysłu Brahma stworzył różne formy cielesne które przez rozmnażanie płciowe dały dalsze pokolenia. Tak wiec to Brahma stworzył rozmaite rasy humanoidow które są ze soba po części spokrewnione przez wspolnych przodków.
  Jak podaje starożytna literatura ludzie na ziemi wywodzą się od Devów oczywiście z róznych czasów i z kilku linii genealogicznych. Oczywiście różne gatunki humanoidów mogą się z soba krzyżowac a o efektach takich krzyżówek pisze Mahabharata opowiadając o istotach będącymi potomkami matki-człowieka i ojców-Devów. Aniołowie brali córki człowiecze za zony i mieli z nimi dzieci, tych słów nie można się wyprzec z naszej Bibli i są one potwierdzeniem autentyczności przekazów dzieł wedyjskich których nie można brac za baśnie…
  Wedyjskie opisy zjawisk i bliskich spotkań.
  Miedzy wedyjskim obrazem rzeczywistości, opisom a tym który obecnie wyłania się z doniesień o UFO zachodzi bardzo wiele analogii. Wedyjskie pisma nie mogły ulec wpływowi wiedzy obecnej o UFO gdyż najwcześniej datowane przekazy pochodzą z początku średniowiecza! Duża ilośc tekstów jest praktycznie nie znana na zachodzie gdzie ludzie zbytnio nie interesują się kulturą indyjską.
  Wiele bardzo ciekawych analogii do relacji o UFO można przeczytac w historii Salvy z 10 księgi Bhagavata Purany.
  Salva był królem, ziemianinem który doznał urazy do Pana Krsny i złożył ślub zniszczenia jego miasta Dvaraki. Aby to zrobic zdobył dzieki czczeniu Pana Sivy niezwykła vimanę (pojazd latajacy) I następuje opis vimany, jej sposobu latania który jest bardzo analogiczny do lotu obecnie spotykanych nol’i.
  Pojazd mogł poruszac się bez wydawania dźwięku, szybko przemieszczac czy nagle się zatrzymywac, posiadał także zdolnośc znikania co obecnie jest przypisane statkom obcych i co często opisują naoczni świadkowie czy nawet zapisy radarowe. Opis broni też jest zastanawiający bo nie przedstawiały średniowiecznych czy zamierzchłych broni , fakt ze działa są opisane jako łuki ale które wypuszczały „płomieniste” lub „podobnych słońcu” strzały o ogromnej sile rażenia. Niejednokrotnie „strzały” były wyposażone w system naprowadzania który odszukiwał cel np. za pomocą dzwięku… Niestety Salva nie wygrał tej potyczki z Krsną. Pisma opisują sztuczki obcych, tworzenia złudnych obrazów czy manipulowaniu zachowaniem ludzi! Z tymi przypadkami mamy do czynienia nawet dzis! Czy aby moc tworzenia iluzji, hologramow czy w inny sposób złudnych odczuc i obrazów nie może być wykorzystana w dobrej wierze? Można takim działaniom przypisac np objawienia czy inne „cuda” przez które dostajemy info od ,no właśnie kogo? Świętych, Boga, aniołów czy dobrych obcych którzy chcą nam pomóc?Bo tego nie możemy wykluczyc! Dla mnie nie ważne KTO, ważne co zawierają przekazy!
  Wspólną cechą wielu relacji z bliskich spotkan z UFO jest to ze ofiary takich spotkań są paraliżowane , być może przez moc hipnozy co tez opisują stare pisma.
  Technika
  Starożytne eposy dobrze opisują broń, statki powietrzne czy zwykłe urzadzenia mechaniczne np. Mahabharat a zawiera wiele wzmianek o broniach „wietrznych” np. vayavya-astry oraz ogniowych np. staghni. Na ogół starożytne bronie opisywane w starszych pracach są potężniejsze i godne większej uwagi a niżeli to nowożytne. Być może to tez wina wybujałej wyobrazni i nieznajomości technicznych podstaw starożytnych kronikarzy.
  Pewien tekst sanskrycki astronomiczny Surya-siddhanta wspomina o silniku rtęciowym, uzywanym do wytworzenia ruchu wirowego! Przypomnijcie sobie teraźniejsze przekazy o wykorzystaniu rtęci w silnikach obcych czy podczas budowy silnika antygrawitacyjnego tzw. Dzwonu przez nazistów!
  Tekst ten również stwierdza ze plany konstrukcyjne silnika rtęciowego należy utrzymywac w tajemnicy. Vimany i ich rózne typy są obszernie opisywane a nawet materiały z których zostały zbudowane. Część tych materiałow z wielkim trudem (nieznane starożytne terminy) udało się zsyntetyzowac np. tamo-garbha loha (stop ołowiu), arara tamra oraz ravi sakti apakarsana darpana (rodzaj szkła). Okazało się ze tworzywa te maja właściwości użytkowe które opisują teksty Vaimanika-sastry.
  Wyniku były zdumiewające bo np. tamo-garbha loha miało pochłaniac światło, laboratoryjnie udało się stwierdzic ze zsyntetyzowany odpowiednik cechuje wysoki poziom pochłaniania światła lasera.
  Faktem jest ze formuły zawarte w Vaimanika-sastrze reprezentują naukę chemii i metalurgii wyrazoną niestety w archaicznym języku, bardzo trudnym do zrozumienia.
  Literatura wedyjska zawiera również wzmianki o latających miastach, potężnych statkach kosmicznych które są samowystarczalne i poruszaja się bez końca w przestrzeni kosmicznej przez wiele tysiącleci….
  Tematy zawarte w tej książce są tak obszerne ze zainteresowanym mogę tylko polecic próbowac ją odszukac na rynku.
  Nie lada gratką byłoby poczytac starożytne pisma, można się dowiedziec wiecej anizeli chcielibyśmy, ja opisałem zaledwie małą częśc książki a autor z kolei opisał tylko cząstkę wedyjskich świętych pism!
  Gdybyśmy tak mieli dostęp do całej wiedzy starożytnych?! Być może, napewno życie na ziemi byłoby znacznie lepsze!

  1. podpowiedź -CO WIEMY O OCEANACH ??? – a przedewszystkim o tych głębiach – ano około 3procent
   =====================
   JEST JUŻ PRAWIE PEWNE ŻE OBCY TO ZIEMIANIE A MY CZYMŚ W RODZAJU ICH BRATA O ZŁYCH – ……
   ========
   ALE O TYM PO 1 PAXDZIERNIKA

  2. Biblia to już jest całkowite streszczenie historii człowieka. Prościej nie można. Raj, ale używasz coś czego nie mogłeś, musisz go opuścić i już nie jest fajnie. Indie w zestawieniu z sródziemiomorzem to niezwykle wysoka cywilizacja.

  3. Nie wiem skąd czerpałeś te dane, ale devowie to brahmalokas, młodsza rasa bogów, której pojawienie się spowodowało upadek wywołany zazdrością starszej rasy brahmalokas. Dominującym stanem umysłu brahmalokas jest duma. Ich formy nie znają innych organizacji uczuciowo – emocjonalnych. Wraz z pojawieniem się zazdrości u starej rasy która w końcu doprowadziła do wojny między gatunkami zakończonej porażką starszego i utratą przez niego dostępu do tzw.korony drzewa życia- poziomu cechującego się spontanicznym natychmiastowym realizowaniem pragnień i życzeń. Wyłoniła się tym samym nowa kategoria istot zwanych assurami, antybogami, lub półbogami,Istot owładniętych zazdrością, nieustannie wywołujących wojny z brahmalokas najniższej diany(w celu odzyskania utraconych terenów). Interesujące jest też że wraz z końcem tej epoki wszechświata, czy tego wszechświata (bo w/g hindusów już od dawna się kurczy) pojawia się wielki ogień, ktory niszczy wszystkie poziomy życia do drugiej diany poziomu brahmalokas, ten kto do tego czasu nie załapie się na odpowiedni poziom ląduje w sferach lodowatych piekieł i jest to przesrane, ponieważ okres trwania wszechświata do następnego wielkiego wybuchu jest równoważny okresowi trwania znanego nam rozszerzająco-kurczącego się wszechświata. Pikanterii sprawie dodaje smutna informacja na temat realiów czasowych. Otóż czas w piekłach płynie szybciej i z perspektywy kosmologii indyjskiej jeden dzień na ziemi może być równy tysiącu dni w jakimś piekle. I odwrotnie jeden dzieć naszego poziomu to może być sekunda, albo i mniej na wyższym poziomie. Poczytajcie sobie,,,, W Bardo mówi się że świat ludzi to piekło poziomu brahmalokas,.

   1. Małe sprostowanie, sorry szybko pisałam, nie chodzi o to że brahmalokas są bez uczuć, a tylko o to że dominującą emocją jest duma,( ale ponoć są poza zazdrością, pożądaniem, gniewem i głupotą, interesujące jest to , że wschodnie systemy klasyfikują głupotę, jako właściwość emocjonalną

 8. A propos przepowiedni Jackowskiego. Muszę się z Wami podzielić bardzo osobistym doświadczeniem. Otóż właśnie przed chwilą był u mnie bioenergoterapeuta, cudowny człowiek, który zajmuje się bliska mi osobą. Ten człowiek ma ten dar niejako rodzinny po dziadku. Sam wyszedł z paraliżu powypadkowego, gdzie lekarze nie dawali mu żadnych szans na chodzenie, a wręcz prorokowali mu postępowanie tej choroby i rodzinę przygotowywali na to, że będzie on rośliną.

  Tymczasem on chodzi i pomaga ludziom. Od mojej mamy nie bierze ani grosza już w tej chwili.

  On ma troje dzieci, w tym dwie córki. Jedna z nich też ma mega zdolności paranormalne, a mianowicie ma te wizje. Dopiero dziś mi o tym powiedział, bo to go zaniepokoiło. Powiedział, że normalnie jego córka jest pogodną osobą i nie ma jakiś psychicznych załamań, zresztą nie ma do tego powodu. A jednak coraz częściej zaczyna mu mówić o tych swoich wizjach. I wczoraj powiedziała mu : „Tato, ja nie wiem, ale to chyba koniec nadchodzi tej cywilizacji. Tato, ja to widzę”

 9. prawda jest taka ludzie,że zostaliście stworzeni by być niewolnikami i by pracować dla swojego Pana ENKI i ENLILA. Gadzie hybrydy przejeły władzę na ziemi ale w końcu ta władza zostanie im odebrana. Mimo wszystko zostaliście stworzeni z krwi Enkiego więc sami możecie ubiegać sie o Tron tej planety tylko czy wogóle potraficie nią zarządzać:))!!!!!????

  1. Interesująca jest hinduska kosmologia, która przedstawia ludzi jako potomków istot klasy brahmalokas, czyli bogów sfery pragnień. Historia zasadza się na opisie procesu stopniowej degeneracji, której przyczyną pierwotną było uzależnienie się najpierw od jakiejś białej substancji, następnie od czerwonej, która doprowadziła do dalszych modyfikacji, w następstwie których osobnicy owi zaczęli przybywać na Ziemię i kosztować lokalnych nektarów, co w konsekwencji prowadziło do dalszych zmian(in minus).Hindusi twierdzili, że początkowo ludzie żyli miliony lat i że stopniowo długość życia ulegała skróceniu. Interesujące jest to że z perspektywy tej koncepcji ludzie różnia się od lokalnych gatunków tym że posiadają 88 tyś. kanałów, a nie 82 tyś. jak pozostałe organizmy( sfera właściwości związanych m.in. z mową. Poczytajcie sobie , bardzo interesujące są ustalenia starożytnych

    1. kosmologia starohinduska-wedyjska dokładnie opisuje jacy bogowie zamieszkiwali ziemię, sa ich opisy wygladu posiadanych wiman i nawet tego kto z kim i czym,,,,, kogo lubi z kim walczyli jaki był ich stosunek do ludzi- bowiem nie kazda rasa była nam przeciwna! a ras było…. dosyc duzo kazda jest znana z nazwy i kazda miała tez inne zdolnosci, ogrom wiedzy zawarli w tych pismach kronikarze, szkoda że tych starych tekstow nie bierze się pod uwagę a tylko jako wymysły nawiedzonych i mitologie.
     Gdyby te stare przekazy przyjac jako pewnik i czytac to co jest czarne na białym a nie nadinterpretować czy tłumaczyc demonami, zycie na ziemi byłoby lepsze i.. juz dawno obcy ujawnili by się.
     Jedna z ras ktora na 100% jest wsród nas to rasa nordycka- jedna z ras nam przyjazdnych…czasem mozna ich spotkach ale to juz inna historia……. 🙂

    2. Przecież cała ta wiedza była i jest dostępna. Wystarczy potraktować serio to co przechowują Tybetańczycy. To bardzo szeroka i precyzyjna perspektywa. Jeżeli chodzi o jakieś spektakularne galaktyczne wydarzenia z którymi będziemy mieli związek, to interesującym żródłem informacji jest tzw. Tantra Kalaczakry. Są w niej zawarte nawet opisy budowy machin wojennych, które wkrótce będą potrzebne ludziom, ponieważ wojna będzie dotyczyć również naszej planety. Ludzie mają otrzymać pomoc z zewnątrz. A historia ma się wydarzyć za niecałe 300 lat(o ile dobrze pamiętam). Potem ma nastąpić trwający około 1000 lat okres bardzo wysokiej kultury. Dalaj Lama od wielu lat udziela specalnej Inicjacji (Abhiszeki) Kalaczakry, Chodzi o to żeby w nadchodzącym konflikcie znależć się po właściwej stronie.

   1. Freenata czytałaś ksiązke ” TOŻSAMOŚC OBCYCH starożytna wiedza o współczesnych zjawiskach UFO” autor Richard L. Thompson, rok wydania polskiego 1998, wydawnictwo Arche s.c. Druk i oprawa : Wrocławska Drukarnia Naukowa PAN – polecam… pisze o tym co piszesz.
    Katerina nie wierzy w obcych, takie ma do tego prawo, ale wiemy ze jest w błedzie obcy to nie wymysł terazniejszy opisy ich, ich technologi są w starohinduskich pismach, ba w kazdym zakatku kuli ziemskiej kazde plemie praktycznie ma opowiesci o przodkach z gwiazd (np dogoni i ich wiedza!)malowidła, rysunki , przekazy itp tego jest taki ogrom ze nie mozna negowac faktu istnienia obcych!
    Ufo jest od nazistów OK ale to tylko repliki wiman, mało tego nazisci współpracowali z… obcymi! wiem jest to niewiarygodne ale sa zapiski przekazy ludzi ktorzy widzieli latajace dyski i dziwnych ludzi o rysach twarzy mało spotykanych na ziemi. Jeden swiadek miał pwiedziec- widziałem dysk…pilotka mowiła po niemiecku… tylko jakas tak dziwna po twarzy była..inne rysy.. tak brzydkiej niemki jeszcze nie widziałem.. i sa to słowa jenca, swiadka ladowania metalicznego dysku…… o tym tez się nie wspomina. niemcy nie wymyślili wunderwafe ale skopiowali! niestety do samego konca mieli problemy z napedem bowiem obcy prawdopodobnie nie za bardzo chcieli sie podzielic technologią napędu.
    I jeszcze jedno skad nazi mieli plany ufo- z starowedyjskim pism…..!!!!!

    1. Nie czytałam, ale technologie te pewnie(jeżeli rzeczywiście jest to prawdą) są ogólnodostępne i zapewne w swojej długiej historii wielokrotnie z nich korzystaliśmy( a coraz więcej wskazuje, że ustalenia na temat reala, które wynieśliśmy ze szkoły, są równie prawdziwe i trafione jak koncepcja płaskiej ziemi). A propos tybetańskich (tych, które powstały w przeszłości i to nie takiej bliskiej) opisów ludzie naszej epoki są wyjątkowo tępi i głupi, nie zdolni do koncentracji, wyjątkowo podatni na rozproszenia. Wydaje sie to trafioną predykcją.

 10. Osobiście nie wierzę w obcych. I nikt mnie nie przekona. A jeśli będzie tzw „inwazja obcych”, to będę wiedziała dlaczego. To wielka ściema, do której nas przygotowują, podsycając naszą ciekawość. Niby trzymają w tajemnicy te sprawy, ale tak naprawdę chcą, abyśmy to badali i tak myśleli.Ale abyśmy badali przekazy NASA – CZYLI ŚCIEMY. Wszystkie fałszywe odkrycia archeologiczne się kłaniają. Natomiast ukrywa się prawdę. Na Śląsku, ale nie tylko, w innych krajach w Rumunii, Czechosłowacji, podobnie jak w podziemiach Denver i w wielu stanach Ameryki, są tajne laboratoria, całe komp0leksy podziemnych miast, podziemnych grot i tuneli, gdzie mutuje się genetycznie ludzi, których szykują na wielkie zwiedzenie. Te mutanty będą użyte do obsługiwania tzw. „statków UFO”, które są osiagnięciem niemieckiej technologii jeszcze przedwojennej (w tej chwili mega udoskonalonej) i przeniesionej do Stanów i Rosji. Nikt z ziemian, normalnych ludzi nie wytrzymałby obciążenia w takich statkach, stąd mutanty. Wielu badało tą sprawę, wielu z tych badawczych wypraw nie powróciło. Ci, którzy wrócili zostali potraktowani jako psychicznie chorzy i zamykani w szpitalach dla czubków.

  Dariusz Kwiecień, który od dziecka wychowywał się w tych klimatach i w tych tematach się obracał, prowadzi własnego bloga, ma obecnie ABW na głowie i jest posądzany o szerzenie nazizmu, choć on ten nazizm właśnie odsłania i zwalcza. Na jego stronie piszą do niego ludzie, którym dzieki Darka aktywności w Internecie odżyły wspomnienia, lub po prostu nabrali odwagi, aby sie wypowiedzieć, bo wcześniej obawiali się ośmieszenia. Polecam Wam przeczytać. http://moje-riese.blogspot.com/

  Poza tym wiele tajnych stowarzyszeń z koła masonerii, w tej chwili już zaczyna uruchamiać akcję, jak to ja mówię obudzenia „bestii”, czyli uwolnienia energii Vrill i w różnych zamczyskach odbywają się ich tajne obrzędy

  To wszystko niestety dzieje się na naszych oczach. I to doskonale zbiega się z zaopisami biblijnymi. Jeżeli ktokolwiek nie wierzy w działanie demonów i szatana, to znaczy, ze jest wielkim dyletantem w tych sprawach. Dzieją się sprawy, które przekraczaja rozumienie większości ludzi niestety. Dlatego tak ważne jest co mówi ksiądz Natanek i dlatego tak jest ośmieszany w mediach, jak wszyscy, którzy są niewygodni dla systemu. Są dobrze [przze nich opracowane plany, dobrze ludzie są ogłupiani i większość uwierzy w istnienie obcych, którzy ich przekonają, ze chip jest czymś dobrym. To tak w wielkim skrócie myślowym. Nie wierzcie w obcych, to ściema.

  O tym wszystkim wie tylko w przybliżeniu, nie licząc tych biorących udział w tym przekręcie, około 5 tys osób na całym świecie. I radzę Wam mi uwierzyć, abyście nie obudzili się z ręką w nocniku. Chipy już są dawno przygotowane, a komputer o nazwie roboczej „bestia” już od dawna jest gotowy.

  To wszystko jest tak okrutne i nieprawdopodobne, bo to jest szatański plan i większość ludzi nie ogarnie takiej wiedzy, nie przyjmie jej i nie udźwignie. Wolą tkwić w iluzji i łudzić się, że jakoś to będzie. Otóż nie będzie,. Aby upadł ten chory system, ludzie na całym świecie muszą sie obudzić i wielu zginie, miliony w walce z Nowym Porządkiem Świata, a ludzie będą się budzić wraz z postępującymi wydarzeniami. Wtedy zaskoczą, że wcześniej się im to mówiło, tylko nas wyśmiewali. Każdego przebudzenie będzie przebiegało w różnym tempie.

  Polecam też posłuchać wywiadu Marka Podleckiego z Bogdanem Goczyńskim, jak działa kryminalny syndykat zbrodni w Polsce. Takie rzeczy dzieją się na całym świecie. My analizujemy to z naszego punktu widzenia. Tu siedzimy w kraju i tu ostrzej widzimy. Ci, którzy żyja od urodzenia w innych krajach, też czują na plecach ten powiew nazizmu

  Dlatego apeluję do tych którzy uczestniczą w tej brudnej grze, aby w porę się wycofali, bo oni nie oszczędżą nikogo, nawet swoich posługaczy. To wielka mafia i wielkie zło..

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=8l-wfTzKTmQ]

  1. niema żadnych obcych – TO MY JESTEŚMY DLA NICH OBCY – TO MY W PEWNYM SENSIE ZASIEDLILIŚMY ICH PLANETĘ – upss.
   DO TAKICH WNIOSKÓW DOSZLI LUDZIE „PSEUDO WŁADCY NA TEJ PLANECIE” – chyba padł na nich blady strach
   ======
   ale o tym szerzej za około 10 dni jak wrócę tu

  2. a propo PODLECKIEGO TO ciemny typ wielokrotnie sam objawił swoje łajdackie oblicze – sprawa , jane burgermaister , naśmiewanie się i zbijanie popularności na osobie chorej – kononowicz, oraz jawne kapryszenie że nie może zarabiać na swoim blogu więc go zwija – taki mały szantarzyk wyślij mi pieniądze to będę bajdurzył dalej
   ========================
   TYP ŚLISKI I ODRAŻAJĄCY W SWEJ PRYMITYWNEJ SOCJOTECHNICE
   ============
   A WACHLAŻ TEMATYCZNY OD ELIASZA DO KAJFASZA –
   każda bzdura mu pasuje byle poklask i datki były –

   1. Czytałam o tym u Ciebie na blogu, bo ta cała dyskusja na ten temat jeszcze jest u Ciebie w archiwum. A jak ja zostałam potraktowana? Powiem Ci Zeno przybijał mi nawet to, że przyczyniłam sie do zamknięcia strony New World Order. Tymczasem admin wznawia tą stronę i wysłał mi o tym zawiadomienie. Na razie jest chat, bo szuka bezpiecznego serwera. Gdybym była taka śliska, jak pisał Zeno, to admin by mnie nie zapraszał ponownie na swoją stroną i nie informowałby mnie o tym. Zrobił ze mnie szumowinę i niewiarygodną osobę. Tak to działa niestety. Ale prawda sama się obroni.

 11. a ponadto, dzisiaj mamy rocznice!!!! 17.09.1939r atak Ruskich na Polskę! Jak zwykle nikt w mendiach nie wpomni oficjalnie o tej dacie..
  z zachodu niemiec, z wschodu rus, a z południa czech…. i jak nie mielismy przegrać?

 12. http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/krzysztof-jackowski-polska-upadnie-w-listopadzie_205653.html
  Kraj sypie się w posadach

  Upadek gospodarczy naszego kraju odczujemy w bardzo niedalekiej przyszłości. – Czuję to… najgorszy czas nadejdzie w drugiej połowie października i w listopadzie – mówi Krzysztof Jackowski. – Na taki krach nie jesteśmy przygotowani. Uważam, że nie da się tego zatrzymać. Rząd tak naprawdę nie ma wpływu na sytuację gospodarczą kraju – dodaje. Głęboki kryzys najbardziej odczują szarzy, biedni ludzie i drobni przedsiębiorcy. Ceny wprost oszaleją jak jeszcze nigdy dotąd. – Jesteśmy u progu wielkiego kryzysu i to nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Uważam, że w jakiś czas po tym jesiennym kryzysie nasz kraj zbankrutuje tak jak Grecja. Nie stanie się to jutro ani pojutrze, ale czuję, że to nieuchronne – uszczegóławia swoją czarną wizję.

  Rozpad UE jest pewny

  – Jestem przekonany, że UE się rozpadnie i mam przeczucie, że rozpad ten będzie nagły – wieszczy Jackowski. – Przywódcy bogatszych państw Unii poczynili już potajemne ustalenia. Chcą wycofać się z wielu spraw, wykolegować biedniejsze kraje, w tym Polskę, i przestać je wspierać – podaje szczegóły.

  Pogoda zacznie wariować

  Dziwny, niosący niepokój czas szykuje się także w pogodzie. – Podczas tej zimy będzie miała miejsce anomalia, o której będzie się głośno mówiło – mówi jasnowidz. – Zima nadejdzie bardzo szybko, będzie śnieżna, długa i mroźna, a zapowiadaną przeze mnie anomalią jest tajemniczy okres trwający od jednego do dwóch tygodni, kiedy nadejdzie nienaturalne na tę porę roku ciepło – dodaje.

  Terroryści zaatakują Europę

  Gdy pytamy Krzysztofa Jackowskiego, czy widzi wielkie wypadki, katastrofy, nagle krzyczy: „Tego się boję!”, a gdy kontynuuje wizję, nie ukrywa, że chodzi o terrorystów. – To będzie w Europie. Wieżowiec, jacyś ludzie w nim uwięzieni. Zdarzenie związane z terroryzmem, o którym będzie bardzo głośno – ostrzega.

  Czy jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja na ocalenie? Możemy ją mieć, ale przecież tyle razy mogliśmy przekonać się, że słowa Krzysztofa Jackowskiego potrafią sprawdzać się z zadziwiającą dokładnością.
  JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski: POLSKA UPADNIE w listopadzie, pogoda ZACZNIE WARIOWAĆ, Europą wstrząśnie ZAMACH – PRZEPOWIEDNIA na LISTOPAD
  A kiedy w listopadzie? iluminati juz pokazali datę 03.11.11 i dotyczy ona spadajacych meteorytów, mam nadzieję ze sie myle i to tylko bujda…
  znalazłem ten art http://czasprzebudzenia.wordpress.com/czy-kometa-elenin-zmieni-oblicze-naszego-swiata/ chodzi mi o wyjasnienie elektromagnetycznej natury wszechswiata- nieoficjalnie naukowcy zaczynają temu przytakiwac, bowiem taki model wyjaśnia bardzo duzo rzeczy nie dajacych racjonalnego wytłumaczenia przez obecną nauke tego co zachodzi we wszechswiecie.

  1. sorki ze tak dopisuje ale POLSKA UPADNIE w listopadzie-czyzby ogłoszenie po wyborach naszego realnego długu??!! (ponad 3 bln) bardzo realne!.
   pogoda ZACZNIE WARIOWAĆ- przelot ziemi przez ogon elenin (czy jej pozostałosci), zakłócenie/mega rozbłyski na słoncu? spowodowanie ładunkiem elektr. niosacym sie w pozostałosciach po komecie? moze inne ciało niebieskie zakłoci spokój?
   Europą wstrząśnie ZAMACH- bardzo realne zagrozenie, moze to byc robota israela za głosowaniem panstw ONZ za Palestyną?? Konflikt Israela-Turcja? Rosja za tarcze antyrakietową w rumunii?? A byc moze strefa euro zacznie się rozpadac i aby utrzymac to w kupie trzeba zrobic małą rozpierduche aby ludzi na nowo zjednoczyc i zacząc pseudo wszystko od nowa?
   uff jak juz pisałem bedzie się dziac…oj będzie

   1. dokładnie tak – tyle ze jackowski pisze o tym teraz a mizia 1,5 roku , pierwszy konkret lipiec – pisałem wojna we wrześniu
    DLA NAIWNIACZKÓW – SZLEJACE RYNKI PAPIERÓW SERIA KRACHÓW , CENY – CHAOS INFORMACYJNY – JEDYNY WSKAŻNIK – CENA ZŁOTA 2000 $ ZA UNCJE = WOJNA

    1. 🙂 – TYM CO SIĘ SAMI NAZYWAJĄ NADLUDŹMI ORAZ RESZCIE NIE ROZGARNIĘTYCH – WYDAJE SIĘ ŻE REKINAMI W AKWARIUM ZWANYM ZIEMIA SĄ TRZĘSĄCY FINANSAMI , RELIGIJNI GURU OD RZYMU PO ISLAM PRZEZ INNE MITY
     =================
     A TAK NAPRAWDĘ 🙂 JEST INNACZEJ – mam nadzieje ze już niedługo nie mile będą zaskoczeni – chqacha cha – Z MYŚLIWYCH STANĄ SIĘ ZWIERZYNĄ
     ==========
     i nie będzie litosci dla s……… synów –

  2. Silne wichury zaatakują Europę. Synoptycy ostrzegają 2011-09-17 (19:48)

   Austriaccy, słowaccy i węgierscy synoptycy ostrzegają przez porywami silnego wiatru i intensywnymi opadami deszczu w najbliższych godzinach. Ostrzeżenie wydała również słowacka Tatranska Horska Sluzba.

   Wichura poprzedzi nadejście zimnego frontu. W porywach wiatr może osiągać 100 km na godzinę. Silny wiatr uderzy na Słowację i Austrię w niedzielę przed południem, na Węgry – dopiero po południu. Potem zacznie padać.

   Policja prosi kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Poprawy pogody synoptycy oczekują dopiero we wtorek po południu.

   Ostrzeżenie wydała również słowacka Tatranska Horska Slużba. Wiatr w Kotlinie Podtatrzańskiej może osiągać w porywach 100 km na godzinę.

   Zobacz serwis pogoda.wp.pl

 13. ciekawostka dla interesujących się – co się stanie w 2012 r i jaki zwiazek ma to z piramidą Cheopsa ??

   

   

  jak już pisałem wczesniej  kilka razy , wielką piramidą interesują się od co najmniej 10 lat takie sł jak , mossad, cia, kgb, oraz wywiad chiński , co ciekawe jak wszyscy wiecie co jakiś czas docierają do netu info o tajemniczych pracach w okół obiektu które są prowadzone pod osłoną nocy…..

  ======================================

  Podczas ostatnich wydarzeń politycznych – demonstracje uliczne , dziwnym zbiegiem okoliczności wojsko oraz  sł. egipskie strzegły jak oka w głowie dostępu do okolicy wielkiej piramidy  ….

  ponadto służby egipskie były wspierane licznymi oddziałami wojsk najemnych – kto zakontraktował to zadanie ???

  CO ZATEM CHRONIĄ , CO JUŻ ODNALEZIONO ????

  Z BARDZO ALE TO BARDZO NIEOFICJALNYCH ŹRÓDEŁ POCHODZI INFORMACJA ŻE :

  TO CO WIDZIMY NA ZDJĘCIACH TO ZALEDWIE OKOŁO 1/3 CAŁOŚCI BUDOWLI!!!! 

  OBIEKTY BUDOWLANE W OKOLICY WIELKIEJ PIRAMIDY SĄ O KILKA TYSIĘCY LAT MŁODSZE !!!!!

  ============================

  TAJEMNICZE TUNELE ODNALEZIONE W LATACH 90 UBIEGŁEGO WIEKU

  W KTÓRYCH BYŁ OSOBIŚCIE -Zahi Hawass i wydał oświadczenie o ich istnieniu oraz fakt ten uwieczniono w programie TV –

    Zahi Hawass – w bardzo krutkim czasie zaprzeczył istnienia owych tuneli i wyparł się wywiadu dla tv. ????

  „W sierpniu 1996 roku gramoląc się w tunelu pod Sfinksem przed obiektywami kamer Hawass mówił:

  Twierdzi on, że piramidy mogły powstać w sposób podobny do tego, w jaki buduje się dzisiejsze wieżowce, tj. ogromne bloki odlewane były na miejscu ze specjalnej mieszanki, nie zaś wykuwane i transportowane.

  – Nie wiemy, co jest w tym tunelu, ale mamy zamiar go otworzyć pierwszy raz w historii.

  Zatem tunele istniały jeszcze w 1996 roku, ale już w kwietniu 1999 roku na antenie Fox TV Hawass zaprzeczał temu, twierdząc że wychodzą one z Grobowca Ozyrysa – podziemnej struktury niedaleko Sfinksa. 10 lat później historia powtórzyła się.” 

  ===========================

  ten wpis to zajawka tematu który zamieszczę po powrocie z….. około 1 października +/- 3 dni

   

  ps. krąży plotka że w ciągu ubiegłych 6 miesięcy ODNALEZIONO WSZYSTKO CZEGO SZUKANO PRZEZ STULECIA !!!!

  A PODZIEMNA STRUKTURA PIRAMIDY ZAWIERA SETKI LUB TYSIACE POMIESZCZEŃ W KTÓRYCH ………

   

   

   

   

  http://miziaforum.wordpress.com/2011/06/26/2012-wielkie-klamstwo-egipt-o-czym-wiedziec-nam-nie-wolno/

 14. z innej beczki: http://www.tvn24.pl/12691,1717667,0,1,powstancy-przegrali-bitwe-o-bani-walid-wrocimy-tu-pozniej,wiadomosc.html
  Powstańcy przegrali bitwę o Bani Walid. „Wrócimy tu później”
  nareszcie jakies dobre wiadomosci…
  jak libijczycy się dowiedzą jaka im grozi dymokracja i podwyzki oraz tyranie za grosze to….bedą płakac za kadafim i jego „dyktatorskim’ systemem, bedą gorzko żałowac iz wszyscy przeciwko powstańcą nie wyciagli broni…na każdym kroku nawet dzieci powinny im strzelac w plecy!
  Oby CIA i NATO poniosło tam porażke!
  A propo Mizia artu, „eleni” się rozpadła i zmieniła trajektorie lotu przez nie do konca wiadomo jakis mega impuls (czyzby satelita z głowicą? zdetonowany obok komety?prawdopodobnie TAK) i tu problem to ze się rozpadło nie oznacza iz zagrozenie mineło!
  Małe fragmenty moga zmienic kurs a nawet zostac sciągniete przez ziemskie pole grawitacyjne i mogą narobic sporo bigosu.
  Natomiast faktem jest ze orbita ziemi bedzie przecinac ogon komety czyli dostaniemy sie pod obstrzał całego syfu co kometa ciągła za sobą!
  Czytałem dosyc dobry art. nt tej komety i tego iz wszechswiat jest natury elektrycznej a same komety stają sie wielkimi kondensatorami gromadząc olbrzymi ładunek podczas swej samotnej podrózy przez kosmos.
  Prawdopodobnie NASA i nauka o tym dobrze wie, nadal nas karmiac przestarzałą nauką! Jako iz ten kosmiczny kondensator narobiłby sporego ambarasu na słoncu i ziemi (gdy przelatywała obok saturna na jego powierzchni powstały mega burze magnetyczne)”ktoś” zdecydował ze najlepszym sposobem bedzie ja rozwalic i to tłumaczyłoby fakt jej rozdrobnienia przez nieznany a zaobserwowany impuls energi od strony Jowisza (jak dobrze pamietam) i tu ciekawostka czy to „nasi” wiedzieli o tym od dłuzszego czasu i wysłali satelite?
  Byc moze i nasi bo to tłumaczyłoby budowanie mega schronów na wypadek gdyby nie „zestrzelili” elenin a dodatkowo mozna się schowac na czas dostawania „rykoszetem” odlamkami tego kosmicznego śmiecia.
  Druga teoria to ze… obcy ją skasowali bowiem im tez byłoby nie na reke aby unicestwic całą ludzkośc. Ale to teoria tylko dla odwaznych…pzdr.

  1. ODPOWIEM TAK – OBCY – TA NAZWA JEST I PRAWIDŁOWA I NIE PRAWIDŁOWA , CZY TO NASI RACZEJ NIE , ALE KTOŚ COŚ RĘKA KTÓRA CHRONI NAS – ALE TYLKO PRZY OKAZJI – CZYLI TA OPATRZNOŚĆ DZIAŁA W SWOIM INTERESIE A ŻE ICH INTERESEM JEST OCHRONA PLANETY ZIEMIA – TYLKO DLACZEGO ….
   ==============================
   I TU ZNOWU PLOTKA ZWIĄZANA Z TYM CO W PIRAMIDZIE ZNALEZIONO PONOĆ –

   – PYTANIE JEST ZATEM , NIE CZY JESTEŚMY SAMI W KOSMOSIE – A CZY JESTEŚMY SAMI TU NA ZIEMI ????

   ja już jestem w zasadzie przekonany na 95 % że tą planetę nie zamieszkują TYLKO INTELIGENTNI – HOMO SAPIENS ….

   I ZAZNACZAM ŻE NIE CHODZI TU O JAKICHŚ PORYWACZY CIAŁ , LUB INNYCH OBCYCH Z ZEWNĄTRZ 🙂

   oni tu są od zawsze , ba a nawet dłużej niż my !!!!!

   1. tego ze ONI tu juz są to tez jestem pewny od dawna, a obcy napisałem bo taka nazwa do nich „przywarła” i na słowo „obcy” przewaznie kazdy wie o kogo chodzi…Wiem jest to niepoprawna nazwa a ufoludki brzmi sarkastycznie i obrazajaco.
    Tego ze to nie nasi nie byłbym do konca przekonany, ile było tajnych lotów wahadłowcow? Byc moze kilka razy latali aby stworzyc dosyc duzego satelite składajacego się z kilkudziesięciu głowic?!
    pomijam fakt iz wszyscy byliby ciekawi co sie stanie a teraz mieli sposobnosc na przetestowanie techniki bedąc w realnym zagrozeniu.
    Pytasz dlaczego ochroniliby ziemię? otoż kazdy stwórca kocha swoje stworzone stworzenia pomimo jakie brzydkie by nie były… 🙂
    Homo sapiens nie powstało z małpy a w wyniku manipulacji genetycznej, diznozaury i inne zwierzeta powstałe w miejsce nagle wyginietych gatunków tez będą ich „robotą” a po tylu tysiacach czy mln lat szkoda byłoby aby ten poligon doswiadczalny został zniszczony..
    a ponadto moze to inna rasa? nie ta co stworzyła homo sapiens? jest zbyt wiele niewiadomych, moim zdaniem gdyby to byli obcy to oni bardziej umiejętnie zlikwidowaliby tę kometę. Nastepna sprawa to to iz „bogowie” (zanim doszło miedzy nimi do wojny przez co opuscili ziemie) wykorzystywali ludzi jako tanią siłe roboczą…
    Zresztą Mizia prawda jest taka iz chyba nie dowiemy się prawdy za naszego zycia… a szkoda.

    1. POSZUKAJ W YT – filmików komentowanych przez hermaszewskiego – NA KTÓRYCH WIDOK ZIEMI Z SOJUZA JEST UPSTRZONY OBIEKTAMI OBCYMI NIE LĄDUJĄCYMI NA ZIEMI A WYLATUJĄCYMI Z ZIEMI W KOSMOS – te filmiki powinny jeszcze być jest na nich masa obiektów opuszczających ziemską atmosferę i wracających – ruch jak na autostradzie …
     ===========================
     ps. prawdy , oj chyba się jednak dowiemy , i to nie z inicjatywy ludzi -ZROBIĄ TO Z MUSU BO JEŚLI LUDZIE POSTANOWIĄ SIĘ WYNISZCZYĆ TO ONI DOSTANĄ RYKOSZETEM I TO TAK MOCNO ŻE ZAGROZI I IM ZNIKNIĘCIEM

  2. Krist , a ja się pytam kto to powiedział że Eleni się rozpadla ???????? Ha !!!!! NASA ???? USA ????? CZY TALBOTY JAKO SENSACJĘ TO PODALY ????? hahahahahahaha ,kolego nikt tego nie wie i do konca nie beńdzie wiedzial !!!!!!
   J.M.H

 15. Jakos nie trafia ten art.,po co strasza spoleczestwo takimi ‚newsami’? Czy na wypadek zagrozenia mielibysmy wplyw na trzesienia zemi i wybuchy wulkanow? nie sadze. NWO planuje przekret i najwieksze oszustwo wszech czasow, tego bym sie najbardziej obawial. Ludzie reaguja jak zwierzeta, tzn. ida za innymi nie myslac samodzelnie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: