DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

POLAK = SATANISTA -„The Shrine” obrzydliwy paszkwil

JEDNAK CZY TO PRZYPADEK JEST PRAWIE PEWNE , ZE TAKIE ABSURDALNE INFORMACJE TWÓRCA FILMU ZAPEWNE CZERPAŁ Z NETU

NIE JEST TAJEMNICĄ ZE LUDZIE POKROJU ZENOBIUSZ BLOG ŁAMANĄ ANGIELSZCZYZNĄ PROPAGUJĄ PEWNE IDEE WMAWIAJĄC ZE SĄ TO OGÓLNIE PRZEZ POLAKÓW STOSOWANE PRAKTYKI , ZAPEWNE „PUBLICYSTYKA ” JEMU PODOBNYCH PATRYJOTÓW BYŁA ŹRÓDŁEM WIEDZY O POLAKACH

KTÓRA ZAINSPIROWAŁA TEGO KANADOLA DO NAKRĘCENIA TAK PONUREGO  PASZKWILA

WEŹMY PRZYKŁADOWY SPOSÓB DZIAŁANIA GURU Z BYDGOSZCZY

cóż można myśleć po przestudiowaniu jego zachowań

O POLSCE LUB POLAKACH……

http://miziaforum.com/2011/04/11/ostrzezenie-lajdacy-dni-ostatecznych-bydgoski-manson-guru-ciemnoty/

=======================

Oto Polska właśnie!
Zachodni twórcy zdążyli przyzwyczaić nas do pokazywania często drwiącego i krzywdzącego wizerunku Polski i Polaków w kinie. Niedouczeni, cwani, brudni i leniwi – tak niestety jesteśmy najczęściej przedstawiani.

Jednak to, czego dopuścił się kanadyjski reżyser Jon Knautz przechodzi ludzkie pojęcie!

W filmie „The Shrine” ukazano Polaków i nasz kraj w najgorszy możliwy sposób.

Zdaniem Kanadyjczyków jesteśmy prymitywami, którzy żyją ze zbierania grzybów. Mało tego! Polacy nie są katolikami, ale bluźniercami, czcicielami satanistycznego kultu, składającymi ofiary z… ludzi!

Horror o Polakach. Czy to możliwe?
„The Shrine” miał swoją premierę w 2010 roku, na jednym z niezależnych festiwali, jednak film trafił do masowej dystrybucji dopiero kilka tygodni temu.

Jego reżyser, Jon Knautz, nie jest nowicjuszem. Kanadyjczyk ma na swoim koncie kilka krótkich metraży oraz pełnometrażowy debiut – horror „Łowca potworów” („Jack Brooks: Monster Slayer”, 2007).

„The Shrine” również jest filmem grozy, jednak zamiast wzbudzać przerażenie, wywołuje niezamierzony śmiech, obrażając przy tym Polaków i umacniając niepotrzebnie krzywdzące stereotypy.

Polska prowincja kryje krwawe tajemnice
Fabuła filmu jest sztampowa, nawet, jak na kino grozy. W Europie zaginął młody amerykański turysta. Na trop tajemniczego zniknięcia wpada dziennikarka, która postanawia na własną rękę rozwiązać zagadkę. Wraz ze znajomym fotografem i przyjaciółką wyruszają do… Polski.

Trop prowadzi do wioski, o swojsko brzmiącej nazwie Kozki (Kózki?). Śledztwo ujawnia straszliwą prawdę – na polskiej prowincji praktykowany jest starodawny, demoniczny kult polegający na składaniu ofiar z ludzi.

Amerykanie, którzy znaleźli się w straszliwym niebezpieczeństwie, muszą stoczyć walkę o życie. Nie wiedzą, że Kózki kryją o wiele mroczniejszą tajemnicę…

Szatan na Mazowszu
Serwis DoCelu.pl znajduje sześć miejscowości o nazwie Kózki, w tym jedną w województwie mazowieckim, w powiecie łosickim.

Opierając się na Wikipedii dowiemy się, że w tej malowniczej scenerii znajdują się ośrodki wypoczynkowe i gospodarstwa agroturystyczne.

Jednak zdaniem Kanadyjczyków to wierutna bzdura!

Tereny Mazowsza ociekają krwią przypadkowych turystów, którzy dali się nabrać na legendarną polską gościnność. Zdaniem scenarzystów, religią praojców nie jest wcale katolicyzm.

Autochtoni wyznają bliżej niezidentyfikowany kult, który wymaga składania ofiar z ludzi!

Kogo czczą Polacy na wsiach?
W jednej ze scen widać drewniany kościół oraz duchownych, którzy wyglądają, jak skrzyżowanie katolickich i prawosławnych księży z kapłanami religii Wielkiego Cthulhu.

Po skończonej mszy, uczestnicy nabożeństwa muszą pocałować pierścień najważniejszego z nich.

”Egzorcysta” na polskiej prowincji
Mało tego! W lasku nieopodal wioski stoi niewzbudzająca żadnych podejrzeń statua, która do złudzenia przypomina… Pazuzu, złego ducha, znanego wam zapewne z „Egzorcysty” Williama Friedkina.

Twórcy „The Shrine” „pożyczyli” ze słynnego horroru postać opętanej dziewczyny, wyglądającej i zachowującej się jak Regan…

Jednak to nie jedyne demoniczne elementy, jakie znajdziecie w filmie Knautza. Mieszkańcy są opętani, a ich prawdziwe oblicza dalece odbiegają od wyglądu statystycznego Polaka…

Polacy – zapyziałe nieuki?
Mieszkańcy wioski mówią łamaną polszczyzną, która z pewnością wzbudzi w was donośne salwy śmiechu.

Śmiech Amerykanów ma wywołać natomiast nieporadność językowa naszych rodaków, którzy po angielsku wydukać potrafią zaledwie pojedyncze wyrazy.

Najwyraźniej nauczenie się kilku kwestii, bądź obsadzenie polskich aktorów, pociągało za sobą dodatkowe koszty, których twórcy sprytnie uniknęli.

Na polskiej wsi czas się zatrzymał…
Polacy mieszkający w Kózkach wyglądają, jak skrzyżowanie Robin Hooda i Wilhelm Tella.

Oglądając „The Shrine” dowiedzieliśmy się, że na polskiej wsi nocą najpopularniejsze są opończe z kapturami, za dnia sukienki w stylu Lady Marion, a o każdej porze średniowieczne wełniane wdzianka.

Polska, zdaniem twórców filmu, to zapyziała dziura, w której czas stanął w miejscu. Ba! Kózki wyglądają, jak żywcem wyjęte ze średniowiecza!

Pranie w rzece – przecież to norma
To nie wszystko, zdaniem scenarzystów, ludzie mieszkający na prowincji nie znają nawet najbardziej podstawowych zdobyczy cywilizacji.

Kobiety piorą ubrania w pobliskiej rzece. W Kózkach trudno również o elektryczność, która najwyraźniej dla niektórych jest luksusem.

Grzyby, miecze i stodoły
Mieszkańcy posługują się przedmiotami, które pochodzą sprzed kilkuset lat. Czy wiedzieliście, że domy na wsiach pełne są kuszy, mieczy i maczug?

To nie koniec etnograficznych ciekawostek. W „The Shrine” Polacy utrzymują się ze… zbierania grzybów, a ich domy przypominają stodoły – zupełnie takie, jak w amerykańskich komunach amiszów.

Czy zrobili to specjalnie?
„The Shrine” to nie pierwszy film, w którym zostaliśmy przedstawieni w bardzo negatywnym świetle.

Jednak nigdy dotąd, żaden z zagranicznych twórców nie pokazał aż tak rażących absurdów dotyczących naszego Polaków i nas samych.

Na razie nic nie wiadomo o polskiej premierze filmu Jona Knautza… (gk/mf)

http://film.wp.pl/idGallery,8515,idPhoto,277073,galeria.html

18 thoughts on “POLAK = SATANISTA -„The Shrine” obrzydliwy paszkwil

 1. Z tego filmu i innych rownie „ciekawych pokazow” mozna wyciagnac wiele wnioskow, PIERWSZY WNIOSEK:
  Slowianie to barbarzynskie prymitywy. bez kultury/ rowniez tej na codzien/, rozpijaczeni, zlodzieje, oszusci, nieroby. Malo tego, niektorzy niesmialo przyznaja sie do odwiecznej Wiary Katolickiej lub Prawoslawnej ,badz o zgrozo, maja lub probuja miec uczucia patriotyczne co jest zbrodnia niewybaczalna. DRUGI WNIOSEK: Slowianie to takie niedouczone prymitywne ludy/BIALORUS i ROSJA i OSTATNIO UKRAINA OPIERAJA SIE, DLATEGO SA BARDZO „BE, BE, BE”/ , ktore nie robia wszystkiego co w ich mocy aby wyprzedac wypracowany przez Nie / te narody/ w okresie „komuny” majatek narodowy, za 10-20% jego wartosci.To jest niewybaczalne, przeciez Polacy jako narod swiadom swojej historii, jezyka , kultury i efektywnego ekonomicznego gospodarowania / OKRES ZABOROW, JESLI WIEKSZOSC ZNA HISTORIE ZABOROW – w co watpie,…POLACY??? smiech na sali!/ , /, POWINIEN ODDAC w rece obcego, zagranicznego kapitalu MAJATEK NARODOWY za przyslowiowa zlotowke. TRZECI WNIOSEK-teraz powaznie, bez ironii- :dotyczy mojej OJCZYZNY, POLSKI: w swietle calej tej aureolki niewiedzy / jezeli to jest niewiedza /, tej mgly, tego zgnilego, jadowicie ponizajacego „innych” miazmatu PYCHY, spowijajacej swiadomosc kultywowana NA ZACHOD od rzeki ODRY I ZA OCEANEM w odniesieniu do Slowianszczyzny, mozesz sie Polaku spodziewac tylko poblazliwej /w najlepszym przypadku/ tolerancji ze strony tych ktorych dupy bez zastanowienia sie, bezwiednie i bezmyslnie chcesz lizac. Zastanow sie, NIE MYSL ZE JESTES POLAKIEM, zyj na bierzaco, jedz niemiecki, angielski, francuski, irlandski i ktora jego jest,chleb.Zyj swoja chwila, swoim czasem, nalezy ci sie!!! A DZIECI, TWOJE WNUKI I PRAWNUKI ??!! A pies im morde lizal ! Przeciez z czasem naucza sie niemieckiego, ukrainskiego,albo rosyjskiego i beda dobrze sluzyli tym narodom jako obywatele 5-tej kategorii przez nastepne 7-10 pokolen, a nawet 40 pokolen jak np. LUZYCZANIE, Slowianskie plemiona zamieszkujace wschodnie tereny Slowianszczyzny na wschod od rzeki Laby? Ostatnia szkole srednia z jezykiem luzyckim – slowianskim -zamknieto w roku 2005.Pozostalo jeszcze kilka szkol podstawowych , gdzie jako jezyk dodatkowy wykladany jest jezyk prawowitych posiadaczy tej ziemi , Gratuluje moim Rodakom Polakom za, ze tak powiem wielce wysublimowany zmysl patriotyzmu i zanik POLSKIEJ SWIADOMOSCI NARODOWEJ. Wiecie co ? To,ja, syn matki POLKI/Leczycka/ i syn z ojca / BIALEGO ROSJANINA/ ,pisze to co powinno lezec na sercu kazdemu swiadomemu Polakowi, z krwi i kosci od wiekow?!! To WSTYD! Dla Was POLACY!

  1. Polacy, obudzcie sie. Jezeli odpowiada Wam germanizacja albo rusyfikacja,” zlozcie bron” jak niewolnicyi poddajcie sie. Zadaje Wam proste pytanie: O co zapyta sie Ciebie, POLAKU , twoj BOG , twoi pomarli za POLSKE dziadowie i pradziadowie, etc???!!!.

 2. No bez przesady, żeby wypowiadać sie na temat jakiegoś filmu dobrze by było go najpierw obejrzeć. Widziałem ten film i nie ma w nim nic co mogłoby urazić Polaków. Nie będę zdradzał fabuły powiem tylko tyle że Polacy są tam przedstawieni w pozytywnym świetle a „ofiary” z ludzi są … wymysłem histeryka piszącego „recenzję” (mam nadzieję że nie będzie żadnych zorganizowanych protestów przeciwko temu filmowi bo znowu Polacy wyjdą na idiotów). Co więcej w filmie wyraźnie jest mowa o tym że mieszkańcy tej mieściny tworzą izolowaną społeczność (w przeciwieństwie do 99% katoli bardzo dobrze mówią po angielsku którego uczą się w szkole 😀 ) i nie są katolikami. Sam film nie jest zły chociaż Polakom będzie bardziej przypominał komedię (dla urealnienia fabuły część dialogów w filmie jest prowadzona po „polsku” – domyślcie się co to znaczy 🙂 ). I w żadnym przypadku nie ma mowy o tym że Polacy są satanistami. link do filmu : http://www.kino.pecetowiec.pl/video/12223/%C5%9Awi%C4%85tyna–The-Shrine–2011–Napisy-pl

 3. tadeusz kisiel po obejrzeniu filmu taniczący z wilkami otworzył nową ścianę w swoim sraczu pod tytułem samotny wołk a co z kedywem i żandarmerią obywatelską,TADZIOWI PO PROSTU SKOŃCZYŁY SIĘ PIGUŁY.

  1. zenobiusz vel TADEUSZ .K – DZIAŁA WEDŁUG TEGO SCHEMATU – a ze w społeczeństwie jest masa idiotów więc doi ich – wystarczy przejrzeć jego blog – wszystkie próby zarobkowania , podpina sie pod każdą nosną i modną tematykę –
   =
   TU TYP JEGO POKROJU

   1. to zwykły prymitywny …… toćka w toćkę – jak ten w filmiku
    – zna sie na wszystkim , zioła , leczenie , bioprądy , krzemienie , –
    JEŚLI KTOŚ POSIADA CHOĆ CIEŃ ZDROWEGO ROZSADKU po przeczytaniu steku bzdur na jego blogach -ZENOBIUA , ROSA , WOLK – jasno zobaczy , ze są to chaotyczne pierdoły – CZASAMI SPRZECZNE W TREŚCIACH – NP ZENO BLOG – ROSA , WILK – prostacki mitoman – A UZUPEŁNIENIEM SĄ JEGO WŁASNE KOMENTY – np , powoływanie sie na szlacheckie pochodzenie , koligacje z rodziną carską , kozackie korzenie 🙂
    ==================================
    A TAK NAPRAWDĘ TO NAWET Z WYGLĄDU I WYSŁAWIANIA SIĘ – ot taki tani „konsul”

    LINIA RODU KISIEL NA KTÓRA SIĘ POWOŁUJE WYMARŁA – DOŚĆ DAWNO – ŁATWO TO SPRAWDZIĆ W ARCHIWACH – ale jest masa idiotów którym żekomy szlachciura jest potrzebny jako autorytet
    ============================================
    NALEŻAŁO BY TU DODAĆ , ZE TACY OSOBNICY PRACOWALI DLA PRL -jako prowokatorzy , kable i tp – dlatego władza ludowa nie dała im zginać

 4. Ponieważ nie mogę zdzirerżyć tego tematu wklejam ponownie.
  Wklejałam komentarz do tego filmu o organizacji*zwanej medycyną* która działa p/ludzkiemu zdrowiu (!) u MP-niestety nie ukazał się………..blokada na prawdę?!
  Coś jest Nie-Tak z tym blożkiem.
  Tam zajmują nas dalekimi krajami i problemami zupełnie Nie Z Tej Ziemi królują horały na cześć kk!!!!
  Sprawy bieżące są zdominowane*przez banowanie i niedopuszczanie merytorycznych komentarzy!!!
  Pod kompetentnymi linkami NIC się nie ukazuje!!!
  (((:

  =

  =

  =

  =

  =

 5. Polacy mieszkający w Canadzie i USA często muszą mierzyć się z różnymi wyzwaniami odnośnie II Wojny Św.
  Osobiście zadawano mi już pytania: dlaczego my Polacy tak nękaliśmy Żydów w Oświęcimiu?

  Co jakiś czas mamy coś nowego …….. myślę, że Polacy w Polsce powinni być świadomi jak się manipuluje dzisiaj historią i nie tylko …. tym samym stawia to nasz naród w krzywym świetle.

  Poniżej list jaki otrzymałam kilka dni temu na e-mailu od Kongresu Polonii Kanadyjskiej …..

  Drodzy Panstwo,

  przesylam list Pani Teresy Berezowskiej -Prezesa Zarzdu Glownego Kongresu Polonii Kanadyjskiej, wraz z Jej goraca prosba, podpisywania przygotowanej przez ZG KPK tresci listu i przesylania jej mailowo do pod adresem zaznaczonych zoltym flamastrem urzednikow muzeum, a takze do swoich MP’S, jako forme protestu przeciwko skrzywianiu prawdy historycznej dotyczacej stosunkow polsko -zydowskich w tym okresie II wojny swiatowej.

  Uwazam, ze kazdy z nas powinien spelnic ten obowiazek wzgledem naszej Ojczyzny.

  P.S.
  List dotyczy filmu wyswietlanego dla osob zwiedzajacych Canadian Museum of Immigration at Pier 21 w Nowej Szkocji. Tresc filmu opisuje Polakow przechowujacych dzieci zydowskie w niewygodnych malych pomieszczeniach, bez kontaktu ze swiatem. Ogladajacy, czesto nie znajacy historii tamtych czasow Kanadyjczyk, wychodzi z Muzeum wstrzasniety krzywda, jakiej doznawaly dzieci zydowskie w Polsce. Autorzy filmu nie pofadygowali sie na wyjasnienie, dlaczego te dzieci musialy byc ukrywane i co wazniejsze, co grozilo Polakom i im rodzinom za ich ukrywanie.

  … Nie pierwszy to raz przychodzi Polonii Polskiej walczyć o HONOR Polski,

  i co z tego wynika,
  „polscy patrioci”w Polsce plują po nas, wyzywają od dziwek …

  Panowie, dla kogo pracujecie ???

  Vismaya

 6. kilka tygodni temu ogladalam program dokumentalny o polsce w irlandzkiej telewizji to pokazali ze u nas to jak 18 wieku plugiem sie tylko pole orze…a plug ciagnie krowa ,szkoda slow.

 7. Tak to goła prawda … nie uszanujesz siebie, swojego kraju, swoich rodaków …. to i ciebie nie uszanują w świecie ….
  zrobią i z ciebie szmatę …. a w dodatku jeszcze na nią naplują.
  Ale to praca niektórch „patriotycznych wojowników” na polskich blogach: opluć, skompromitować, ….. 🙁

  na widok takich i mnie puszczają nerwy …. bo póżniej trzeba za nich świecić przed światem oczami ….
  pytają, czemu wasz naród jest taki a taki … no własnie czemu ????

  http://www.vismaya-maitreya.pl/kryzys_ducha_jakie_matki_tacy_synowie.html

 8. CÓŻ MOZNA DODAĆ , CHYBA TYLKO TYLE ,ŻE BYDGOSKI MANSON , UZNAŁ ZE JAKO ZENOBIUSZ BLOG JEST JUŻ MARGINALIZOWANY , OTWORZYŁ KOLEJNY
  „SAMOTNY WILK” -blog – gdzie nadal nas reklamuje jako ciemniaków a sam kreuje sie na kapłana do którego modlić się należy ……. i tam już jawnie wskazuje alegro jako miejsce zakupu cudownych wibratorów …

  1. Powtarzam za MP!!!
   „Już kilka razy podkreślałem, że to nie jest antykatolicki, antychrześcijański blog, i że nie będzie tu opluwania naszej religii. Nie dziwcie się, że pewne osoby dostają bana, bowiem nie mogę pozwolić żeby podcinano nam konary na naszym własnym drzewie. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób daje się nabierać na „winnego wszystkiego Watykanowi” czy „purpuratom” i przy okazji im się oberwie, ale może da im to coś do myślenia i zaczną się głębiej interesować powiązaniami światowej masonerii.”
   /i tak nam dopomóż buk-klepać rózance nadstawiac policzki…. ze 4/.
   Merytoryczna dyskusja jest tu nagradzana*-nieDostepem do Wolnej wypowiedzi…

   1. Dziwie sie ze MP i jego grupka adoracji nie dopuszcza konstruktywnej krytyki Watykanu. Przeciez golym okiem widac ze cos tam dzieje sie nie tak. Bo nikt przy zdrowych zmyslach nie krytykuje przeciez religii TYLKO instytucje prowadzona przez ludzi. I on jeszcze poucza o mackach masonerii. No dobre te macki siegaja wszedzie tylko nie do Watykanu w opinii osob jego pokroju. Oni myla pojecie religia z pojeciem instytucja. A jak do tego wszystkiego ma sie gloszenie i propagowanie teorii o silach orgazmicznych z kosmosu to zupelnie nie mam pojecia. No chyba ze ta religia o ktorej mowi MP i jego wataszka nie jest chrzescijanstwo. To wtedy wszystko jasne.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: