DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

UWAGA RADIOAKTYWNA ZAGŁADA REGIONU !!!!

W ODRÓŻNIENIU OD INNYCH BLOGÓW NIE BĘDĘ SIĘ ROZWODZIŁ PONIEWAŻ SCENARIUSZ WYDARZEŃ JEST KRÓTKI I KONKRETNIE BOLESNY
 


======================================================
TEMAT MOŻNA JEDYNIE

 

JAKIEKOLWIEK DYWAGACJE SĄ ZUPEŁNIE NIE UPRAWNIONE W TEJ SYTUACJI

ROZBUDOWYWAĆ I UZUPEŁNIAĆ W TRAKCIE ROZWOJU SYTUACJI
JEDNO JEST PEWNE TO JEST NIE DO UNIKNIĘCIA
=====================================================< 

informacja z przed 2 godzin 15.03.2011 20,00

Elektrownia Fukushima Daiichi, fot. Reuters

 

Po trzech eksplozjach i pożarze, które pojawiły się w ciągu ostatnich czterech dni w japońskiej elektrowni atomowej Fukushima Daiichi, sytuacja zrobiła się we wtorek jeszcze poważniejsza, a na miejscu została już tylko garstka pracowników. Coraz więcej osób obawia się, że może dojść do poważnej katastrofy.

PH / CNN

/span>

JAK REAKTOR NR – 1 ( paliwo jądrowe) PRZETOPI FUNDAMENT ZACZNIE SIĘ ZAGŁĘBIAĆ W GRUNT – TAK JAK W CZARNOBYLU – ROZPALONE PALIWO W ILOŚCIACH OGROMNYCH ZETKNIE SIĘ WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ Z WODAMI GRUNTOWYMI – WTEDY – PARA CIŚNIENIE zacznie napierać na hermetyczną obudowę reaktora – I BUM – BRUDNA BOMBA – POTEM PO KOLEI TO SAMO Z NR -2 , I NR-3 , – ROZRZUCONE PALIWO W OKÓŁ ELEKTROWNI NIE POZWOLI NA JAKIEKOLWIEK WEJŚCIE NA TEREN ELEKTROWNI – ZBYT WIELKIE PROMIENIOWANIE 3 – 5 MINUT – POBYTU I TO WIELKIE RYZYKO WIĘC CO ZROBISZ W 5 MINUT – NIEMA SENSU – POZOSTAWIONE – REAKTORY NR – 4 I 5 BEZ KONTROLI BĘDĄ NASTĘPNYMI BRUDNYMI BOMBAMI –
===================================
A WIĘC REJON JAPONII MOŻE SPOTKAĆ W SUMIE 5 KOLEJNYCH WYBUCHÓW = 5 CHMUR – RADIOAKTYWNYCH + OBSZAR SKAŻENIA ZRÓŻNICOWANEGO O PROMIENIU OKRĘGU DO 4000 KM.
NA DOLE PRZYKŁAD PO CZARNOBYLU :
======================================
W TEJ CHWILI SKAŻENIE POWODUJE CEZ 134 – świństwo straszne.

=====================================================

CAŁY REGION W PROMIENIU 5000 KILOMETRÓW BĘDZIE SKAŻONY – 50% lekko licząc -TERYTORIUM JAPONII NIE BĘDZIE SIĘ NADAWAŁO DO ZAMIESZKANIA = ZAMKNIĘTA STREFA

=====================================================

PYTANIE ZASADNICZE GDZIE ZAMIESZKA 30- 40 % LUDNOŚCI JAPONII ?????

=====================================================

ABY WSTĘPNIE OCENIĆ OBSZAR NAŁÓŻ MAPKĘ PONIŻSZĄ NA REGION JAPONII – A OTRZYMASZ MNIEJ WIĘCEJ OBRAZ I SKALĘ SKAŻENIA

 

88 thoughts on “UWAGA RADIOAKTYWNA ZAGŁADA REGIONU !!!!

 1. Muammar Kaddafi oskarżył Zachód, że chce ukraść libijską ropę, a rebeliantów nazwał „szczurami” i zapowiedział, że ich „zmiażdży”. Wystąpienie dyktatora pokazała we wtorek wieczorem libijska telewizja państwowa. Kolejne sankcje na Libię nałożyły USA. Narody Zjednoczone po wczorajszej naradzie nie wykonały na razie żadnego ruchu.
  http://www.tvn24.pl/-1,1696011,0,1,najpierw-uciekali-robotnicy-teraz-_-rodziny-z-dziecmi,wiadomosc.html

  -Kaddafi, to chyba jedyny przywodca na ziemi, ktory nazywa rzeczy po imieniu

  1. 30 minut temu helikopter HNK zaobserwowal b.duzo bialego dymu znad elektrowni. Prawdodpodobnie znad reaktora nr 3 ale to nie potwierdzone.

 2. Znamy juz dwa powody dla ktorych mieszkancy USA beda mialy piszac w prost ‚przejebane’. Jedno to realne zagrozenie promieniotworcze pochodzace z Japonii, drugie to zapowiadana juz mozliwosc wystapienia trzesienia ziemi i poteznego tsunami w rejonach Ameryki Pulnocnej. Nieszczesliwie dwa zjawiska moga uderzyc rownoczesnie. Jesli do tego dojdzie, to doprowadzi do powaznego kryzysu swiatowego i bardzo powaznych konsewencji.

   1. Kiedyś było takie powiedzenie..

    -„Co cie nie zabije, to cie rozkurwi..”

    Pożyjemy zobaczym, na razie to tylko teoria spiskowa więc ciężko coś wysnuć.
    Zobaczymy też czy Miziak miał racje z 13-25Marca..

    Ale na pocieszenie moge powiedzieć że w końcu zaczyna coś sie dziać

    1. Cholerka z wrazenia czkawki w pisaniu dostalam
     Ale mie dzis pocieszacie ,jakieś zapowiedzi na North America okolice NJ i NY ?

 3. Czy skala skażenia po katastrofie nuklearnej jest ukrywana?
  Bardzo niepokojąco brzmią zapewnienia rozmaitych „ekspertów” w naszej rodzimej telewizji zaklinających się na wszystkie świętości , że nie grozi nam żadne skażenie radioaktywne w Polsce. Sytuacja jest tak nieprzewidywalna, że między bajki można włożyć wszystkie uspokajające zapewnienia.

  Przypominam, że według pierwszych doniesień i ekspertów w TV wszystko po trzęsieniu było pod kontrolą, japońska technologia jest super zaawansowana a reaktory wyłaczają się automatycznie. Dokładnie wtedy gdy z telewizorów sączyły się zapewnienia o pełnej kontroli nad awariami w Japonii trwało gaszenie pożaru w elektrowni Onagawa.

  Zaraz potem w super bezpiecznej elektrowni Fukushima I zaczeły wybuchać reaktory. Nawet wtedy eksperci bajdużyli o upuszczaniu pary wodnej oraz opowiadali inne głupoty. Geneza tej dezinformacji jest prosta, w Polsce ma powstać elektrownia jadrowa dlatego w przypadku takiego kryzysu wszystkie ręce na pokład i grupowe zaklinanie rzeczywistosci poprzez stosowanie sztuczek socjotechnicznych i tak charakterystyczne dla naszych mediów tworzenie wrażenia przynależnosci do oświeconej , pro atomistycznej większości i ciemnej krytycznej mniejszości.

  Trudno liczyć na uczciwe informowanie o skali zagrożenia przez naszych oficjeli dlatego polecam korzystanie ze źródeł niemieckich. Nasi niemieccy sasiedzi mają 17 elektrowni jądrowych, które monitorowane są gęstą siecią stacji badawczych. Dane ze stacji są ogólnodostępne i znajdują sie w linkach.

  Za stroną http://www.facebook.com/event.php?eid=196164903748380

  Radioaktywność powietrza w Niemczech:

  Monachium: http://inters.bayern.de/mnz/php/ifrmw.php?station=812&komp=207&tbltyp=2

  Inne stacje w Bawarii: http://inters.bayern.de/kfue/station2.htm

  Inne stacje w Niemczech: http://odlinfo.bfs.de/

  NIE ulegamy panice. Nie bierzemy żadnych lekarstw bez wiedzy lekarza.
  Nie leczymy sie sami. Wzrost radioaktywności powietrza nie przekracza granicy alarmowej.
  W Niemczech w górach Hartzu występuje naturalna radioaktywność, a w wielu miejscach przy elektrowniach jądrowych one są przyczyną takich wartości.

  Źródło:
  http://zmianynaziemi.pl

  1. I jeszcze jedno
   Elektrownia z Fukushimy została zaprojektowana w USA przez General Electric i ta firma wybudowała elektrownię.

   Żeby było śmieszniej ten sam wirus Stuxnet siedzi w oprogramowaniu europejskich siłowni. Stad taka nagła panika dotyczaca bezpieczeństwa energetyki jądrowej. Ale przecież przez chwile taka radość wszędzie była, ze się dzieki niemu dokopie Irańczykom, nie?

   Jaką, nagłą i stanowczą decyzję podjęła dziś Angela Merkel? O jak najszybszym zamknięciu przestarzałych elektrowni sprzed 1980r.

  2. Z drugiej zas strony… oto jeden z komentarzy jakie znalazlem ,bodajze na onecie: ”
   W latach 60. Ruscy odpalili
   bombę 60 megaton na otwartym terenie. W sumie po wojnie zdetonowano ponad 2000 ładunków atomowych. A teraz nagle wielka panika bo trochę pary wycieklo z reaktorów. Ciekawe kto zyska na tej panice? Media w ekstazie, wprost żałują ze nie zginęły miliony. Pseudo ekologowie już liczą zyski po ewentualnych protestach. Finansjera zaciera ręce bo może tanio kupić akcje.”

   …Ciezko sie nie zgodzic.

   1. MamyPojechane nie 60 Mgt ,tylko 48 Mgt !!! i nie na ziemi ale pod ziemią to był największy wybuch podziemny !!! i tylko 48 Mgt bo na więcej się nie odważyli a to z prostej przyczyny ,z obawy jeśli był by większt to obawiali się że zajdzie nagła reakcja z powietrzem zawartym w otoczeniu !!! i na tej jednej prubie poprzestali i to odbylo się na Małej Ziemi . J.M.H

     1. Mizia wszystkie bomby H ,czyli wodorowe są nieobliczalne !!!!!! każda powyrzej 48 Mgt może się wymsknąć z pod kontroli i oni dobrze o tym wiedzą ,,a czy pamiętasz za czasów Regana odpowiedż na rosyjskie rakiety ss ileś tam ,bo już nie pamiętam amerykanie oświadczyli że są w posiadaniu bomb i głowic z ładumakni neutronowymi !!! .taka bomba zabija wszelkie życie w promieniu 23 – do 50 km ,a to była odpowiedż dla rosjan na rozmieszczenie rakiet na terenie ukldu warszawskiego !!!! , a teraz pytanie czy usmani nadal mają te bomby i glowice i czy rosjanie nadal też je mają ????? odpowiedż brzmi na TAK !!!! , ale co z tego że mają jak nie mogą ich urzyć !!! hahahahahahaha i tu jest pies pogrzebany ,potem zastanawiali się żeby nie trzymać je po to żeby zapobiec jakiejś nagłej a niespodziewanej katastrofie nadciągającej z kosmosu ,,ale i te plany upadły jak domek z kart ,bo jeśli pamiętasz to jednym z najważniejszych czynnikow jest 1 fala uderzeniowa ,2 cieplo wydzielające się w czasie wybuchu i po trzecie promieniowanie i w przeszczeni tylko może odgrywać rolę promieniowanie ,bo nasze bomby i głowice są po prostu za SŁABE !!!!!!!!! tam byly by potrzebne o wiele silniejsze ładunki niz obecnie dysponujemy !!! nie o sile 50 czy 100 jub 200 Mgt !!!! także widzisz dupa blada ,ale na kosmitów nie mamy dostatecznie skutecznej broni ,choć w kosmitów nie wierzę !!!! ,a naszą ziemię to cholernie bardzo łatwo jest rozpierniczyć na drobne kawałki ,,,tylko kto potem ją poskleja ??????? hahahahahahahaha J.M.H

   1. Fragmenty:

    „Obecnie mamy do czynienia z zatuszowywaniem zakresu i stopnia zagrożenia spowodowanego przez stapianie się rdzeni powiedział Yoichi Shimatsu, były redaktor Japońskiego Times Weekly. Pan Shimatsu pojawił się na CCTV, Chińskiej państwowej sieci telewizyjnej.”

    JAPOŃCZYK MÓWI TE SŁOWA (PRZEZ TELEFON) W PAŃSTWOWEJ, CHIŃSKIEJ TV…

    „Po spotkaniu na wysokim szczeblu z premierem Japonii agencje nie mają już prawa upubliczniać niezależnych raportów bez uzyskania wcześniejszej zgody z góry”, pisze Shimatsu.
    „Cenzura jest przeprowadzana zgodnie z Artykułem 15 ustawy o zagrożeniach”.

    „Shimatsu twierdzi, że Obama wysłał zespół z Białego Domu do konsultacji z rządem Naoto Kan. Zamiast wysyłania ekspertów z Departamentu Energii Jądrowej, Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia, przedstawiciele USAID zostali wysłani do rozpoczęcia kampanii dezinformacyjnej.
    Od 1960, USAID (skrót od United States Agency for International Development) – utrzymuje bliskie stosunki z CIA, i funkcjonariuszami Agencji często realizującym akcje poza granicami w ramach USAID. Według autora Williama Bluma (Killing hope: U.S. military and CIA interventions since World War II, p. 142, 200, 234). Ścisły związek między USAID i CIA są również udokumentowane w dokumentach “family jewels” (patrz strony 607 do 613). CIA jest naturalnie zaniepokojona sytuacją wokół wojskowej bazy lotniczej Misawa Air Force Base w Prefekturze Iwate, dotkniętej trzęsieniem ziemi. „Misawa, jest sercem Amerykańskiego departamentu wojny elektronicznej i szpiegostwa w Azji Wschodniej poprzez flotę “P-3 Orion” i anten podsłuchowych typu ECHELON”, zauważa Shimatsu.

    Ponadto, rząd jest zaniepokojony geopolitycznymi aspektami kryzysu, szczególnie w odniesieniu do regionalnych „wrogów” Phenianu, Pekinu i Moskwy. Zarówno Chiny, jak i Rosja zaoferowali pomoc co zostało niewątpliwie odebrane jako zagrożenie przez establishment polityczny w Stanach Zjednoczonych.

    Pentagon ma swój interes w moderowaniu informacji przychodzących z Japonii. Poza rozległymi bazami wojskowymi w tym kraju od czasu zakończenia II wojny światowej, jeden z głównych graczy kompleksu militarno-industrialnego USA, Westinghouse, zajmuje się produkcją paliwa jądrowego w Tokai w prefekturze Ibaraki.

    Westinghouse przejął kontrolę nad Japońską firmą Nuclear Fuel Industries Ltd – jedynym w kraju producentem paliwa dla reaktorów, chłodzonych wodą pod ciśnieniem – w 2009 roku.

    Toshiba Westinghouse zamknęła elektrownię w piątek po trzęsieniu ziemi.

    CIA poprzez USAID, uruchamia kampanię dezinformacyjną o skutkach trzęsienia ziemi w Japonii oraz problemów z elektrowniami jądrowymi z powodów geopolitycznych. Japończycy będą ostatecznie ofiarami tych działań, podobnie jak miliony innych ludzi, do których dotrze skażony pył z elektrowni jądrowych.”

    A TERAZ SKONFRONTUJCIE POWYŻSZE Z TYM:

    A banksterzy już zacierają ręce…
    http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/03/15/a-banksterzy-juz-zacieraja-rece/
    By zapewnić płynność rynku finansowego, centralny Bank Japonii postanowił w poniedziałek zasilić go 15 bilionami jenów (183 mld dolarów) – czyli kwotą, jakiej nigdy dotąd nie wyasygnował jednorazowo w tym celu.
    Ci banksterzy to sobie naprawdę fajnie żyją… Jak im brakuje grosza, to sobie go dodrukują. I nikt ich nie capnie za nielegalne drukowanie pieniędzy. Jeszcze z odsetkami im wirtualne „kredyty” spłacać trzeba.

    Bank Japonii jest kontrolowany przez klan Rothschildów.

    I to jeszcze – razeem z komentarzami

    Czyżby awarię Fukushimy zrobiono STUXNET-em?
    fragment: Czyż to nie zbieg okoliczności? Stuxnet stworzono w Izraelu do rozwalenia irańskiego programu atomowego. Wystarczyłaby w nim niewielka „korekta”, inny „adresat” – i wszystkie agregaty chłodnicze w Fukushimie odmawiają posłuszeństwa.
    A więc jednak było możliwe celowe „unieszkodliwienie” chłodzenia reaktorów Fukushimy. Potrzebna była jedynie zasłona dymna – czyli trzęsienie ziemi i tsunami zrobione HAARP-em. A wtedy podrzucili Fukushimie Stuxnet i mamy Japonię z głowy. A przy okazji mamy także dobrze przygotowany grunt do odpowiedniego wielkiego kryzysu.

    http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/03/15/czyzby-awarie-fukushimy-zrobiono-stuxnet-em/

    ///poczytać zawsze można///

 4. …pamiętacie jak jakieś pól roku temu zalecalem , nie zawracanie se dupy glupotami i przeznaczenie reszty czasu na realizacje mazen i kto co tam tylo by se jeszcze chciał?
  Otorz… Czas się skończył!
  Trochę dziś poszperalem i obawiam się ze tym razem mziak nie przesadza wiele co do rozmiarów zagrożenia. Skonczyl się czas planowania i przygotowywania, zaczol się czas realizowania.(jedni w to wierzą, inni wierzą w ci innego …ale to już teraz niema żadnego znaczenia…)
  Los japoni jest już przesądzony ,reaktory się potopia i będzie bałagan jakiego świat nie widział. Za rok o tej porze nie poznacie swiata na którym zyjecie.
  Zapinajcie pasy ludzie…

  1. …swoją droga , jakarz to ironia losu ,ze to własnie ja mówiłem o realizowaniu marzeń …ten sam ja który całe życie marzył ,żeby zamieszkać lub choć trochę pomieszkac własnie w Japoni… ten sam ja który jeszcze do dziś miał nadzieje ze pewnego dnia swoje marzenie zrealizuje.

   Eeeee do dupy z tym wszystkim…

   1. nic straconego pakuj d…. i pod palmy , jeszcze są miejsca choć ciaśniej sie zrobiło całkiem niedawno , zjechała cała masa panikarzy z europy, australii, ameryki i wsazyscy chcą tu zostać , NO CHCIAŁ NIE CHCIAŁ MUSIAŁ 🙂

 5. Rosyjski raport potwierdza ryzyko wystąpienia wielkiego trzęsienia w USA
  Z raportu sporządzonego dla rosyjskiego rządu przez naukowców z renomowanego Instytutu Fizyki i Ziemi wynika, że istnieje realne zagrożenie wielkiego trzęsienia ziemi w Ameryce Północnej. Do zjawiska miałoby dojść w ciągu następnych 14 dni.

  Szczególnie zagrożone według Rosjan wydają się Stany Zjednoczone, Meksyk i Środkowa lub Południowa Ameryka. Naukowcy zwracają uwagę zwłaszcza na uskok New Madrid.

  Raport ostrzega, że katastroficzne trzęsienie ziemi w Azji z dużym prawdopodobieństwem wyzwoli wstrząsy o magnitudzie powyżej 7.0. Wnioski te opierają na badaniach subtelnych sygnałów elektromagnetycznych wykrytych w wyższych partiach ziemskiej atmosfery. Sygnały te wykryto w różnych miejscach na świecie ale najbardziej intenesywne zmierzono nad zachodnim wybrzeżem i w regionie środkowego zachodu USA.

  Warto dodać, że portal zmianynaziemi.pl pisał niedawno o przygotowaniach rosyjskich i brytyjskich naukowców do badania tego typu zjawisk z wykorzystaniem specjalnych satelitów.

  Ten sam raport wspiera swoje twierdzenie badaniami matematyka z Nowej Zelandii, Kena Ringa, który przewidział niedawne trzęsienie ziemi z Christchurch i w tym tygodniu podał kolejne ostrzeżenie o możliwym trzesieniu do którego ma dojść w okolicy 20 marca 2011.

  Ken Ring tłumaczy swoją metodologię predykcji trzesień w następujacy sposób:

  Planety w znacznym stopniu wpływają na Ziemię nie bezpośrednio poprzez wpływ na Słońce. Niektóre z planet są bardzo wielkie. Gdyby Słońce było piłką do koszykówki to gazowe giganty jak Jowisz i Saturn byłyby wielkości grejpfrutów a Ziemia byłaby w tej skali jedynie ziarnkiem pieprzu.

  I dalej tłumaczy

  Jowisz i Saturn powodują dodatkowe pływy na powierzchni S łońca gdy znajdą się po przeciwnych stronach gwiazdy i wtedy kiedy znajdą się po tej samej stronie naszej gwiazdy. Te zwiększone pływy na Słońcu w efekcie generują erupcje i flary słoneczne.

  W tej chwili i Jowisz i Saturn są po obu stronach Słońca i tworza linię z Ziemią znajdującą się w środku pomiędzy nimi. Taki stan rzeczy trwa od września zeszłego roku i potrwa do maja. We wrześniu Ziemia była dokładnie w linii i dlatego, jak twierdzi Ring , doszło do kilkunastu trzęsień ziemi powyżej magnitudy 7.0. Ziemia ponownie wróciła na linię z gazowymi planetami własnie w marcu 2011. Dlatego własnie około 20 marca według Kena Ringa może dojść do ekstremalnego zdarzenia, prawdopodobnie wielkiego trzęsienia ziemi.

  Źródło:
  http://zmianynaziemi.pl

 6. miziaforum powiedział/a Marzec 15, 2011 @ 8:14 PM

  \”ZAWSZE WAM MÓWIŁEM – ŻE DECYDUJĄCY BEDZIE PRZEŁOM 2010 – 2011\”

  No widzicie …. wlasnie teraz mamy ten przelom !!
  — w marcu :):):)

  1. niebawem będziesz baranim głosem chichać żeby ci ktoś papu dał , – A SFORMUŁOWANIE FAKT NIE FORTUNNE WINNO BYĆ KONIEC I POCZĄTEK A W TO ZALICZA SIĘ PIERWSZY I OSTATNI KWARTAŁ
   ==================
   TY Z TYCH CO TO PRZECINKI LICZĄ KROPKI POPRAWIAJĄ
   WIĘC CI ZADEDYKUJE ŻEBY CI FORMA NIE PRZESŁANIAŁA TREŚCI

   =============================
   „Na matematyka”

   Ziemię pomierzył i głębokie morze,
   Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
   Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
   A sam nie widzi, że ma kurwę w domu. .

   1. Jakiś „chory” ten wierszyk. Taki pasztet, ni to ni tamto. Twórczość niskiego lotu. Taki paszkwil… jakiś dwuznaczny. Nie podoba mi sie

    1. pretensje do autora JAN KOCHANOWSKI.
     =======================
     ps. ale obciach taka patryjotka a krytykuje wybitnych twórców polskich , czyżby to wynikało z braku znajomosci literatury polskiej , ba sztandarowych twórców

     1. No chyba aż tak brzydkiej fraszki Kochanowski by nie napisał. Przerabiałam kiedyś jego twórczość ale na taki „wynalazek literacki” się nie natknełam

     2. No to widze że już się nakręcasz… Ide stąd bo zaraz z błotem mnie zmieszasz a niesłusznie!!!! Stai buono nonno. Salve

     3. A KU KU! Jestem! Chwilka mojej nieobecności i posty…fiku-miku „wyparowały”. Muszę jednak ciągle mieć Cię Mizia na oku. Ale teraz naprawde idę spać. Jeszcze modlitwa. Mizia, pomódl się ze mną: AVE MARIA, PIENA DI GRAZIA IL SIGNIORE E CON TE. TU SEI BENEDETTA FRA LE DONNO E BENEDETTO E IL FRUTTO DEL TUO SENO GESU. SANTA MARIJA, MADRE DI DIJO, PREGA PER NOIU PECCATORI, ADESSO E NELLORA DELLA NOSTRA MORTE. AMEN.

    1. A w czoraj zostałem posądzony o jej autorstwo i grubo sie tłumaczyłem , zanim znalazłem link , wtedy uwierzono ze to nie ja 🙂 🙂

     jaja , ale z drugiej strony , ech…

 7. „Nie chcę straszyć, ale…

  3 reaktor w tej elektrowni, jest napędzany paliwem MOX, które jest 2 miliony (tak MILIONY) razy bardziej toksyczne niż paliwo w reaktorze Czarnobylskim, który wyleciał w powietrze. Zakładając że jeśli dojdzie akurat do ekspolizji 3 reaktora, i radioaktywność wydostanie się do atmosfery, będzie to największa katastrofa w historii świata. W polskim internecie praktycznie nie ma informacji o paliwe nuklearnym MOX, ale po angielsku jest wiele, m.in. tu http://en.wikipedia.org/wiki/MOX_fuel”

  MIZIA USTOSUNKUJ SIĘ DO TEGO, JESLI MOZESZ

  1. Paliwo MOX (parszywy składnik to PLUTON) jest znacznie bardziej niebezpieczne od innych (uranowe jak w Czarnobylu). Nie 2 miliony razy lecz ok 2 tysiące.

   Wiele osób „porównuje” z Czarnobylem, ale ten reaktor z Czarnobyla ma mniejsze rozmiary i mniejszą pojemność na paliwo nuklearne w porównaniu do tych wielkich beczek z Japonii, Paliwo MOX w jednym z reaktorów dodatkowo komplikuje sprawę. Czy wiecie co to za trucizna tlenek plutonu czy inne związki powstałe na bazie tego pierwiastka w wyniku roztopienia prętów paliwowych i topienia ścian reaktora – wtedy robi się taka stale radioaktywnie reagująca samo nagrzewająca się, płynna, gorąca i metaliczna zupa, która przeżera i przepala stalowe ściany i betonowe podłoże reaktora dodatkowo wzbogacając swój radioaktywny skład chemiczny ? Paliwo MOX ma też tą cechę, że nie ulega tak szybkiemu roztopieniu jak pozostałe rdzenie uranowe w innych reaktorach – a więc potrzeba nieco więcej czasu by taka zupa się „uwarzy”

 8. najsmieszniejsze jest to ze w całej tej sytuacji nasi pseudo niedouczone tuki prof. atomistyki uparcie twierdzą ze nic sie nie stało to tylko pare upuszczone itd,itd….. chyba wiecie dlaczego rzną głupa?!!! ano dlatego ze jesli przyznaja się ze sytuacja była od poczatku bardzo trudna do opanowania i tylko kwestia czasu było przetopienie rdzeni to… sprawa budowy naszej atomowej elektrowni bedzie z gory przesądzona i ci panowie utracą ewentualne wpływy z takowej budowy, programow badawczych i całej reszty na ktorej Ci pseudo fachowcy mogą zarobic krocie!!!!
  niejednokrotie słyszy się od takiego pseudoprofesorka iz węgiel jest rownie radioaktywny!i tu moje pytanie ilu ludzi na swiecie od początku rozwoju technologicznego tzn „wieku pary” umarło od napromieniowania węglem????? czy to górnikow czy to palaczy w lokomotywach,statkach itd….. no ilu?
  aby u nas powstala taka elektrownia wszyscy Ci pojda w zaparte iz to bezpieczniejsze od elektrowni wiatrowej, nie wspominajac o węglowych…….

  niemcy juz zaczynają donka naciskac http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/niemcy-apel-do-polski-o-rezygnacje-z-atomowych-planow,1609963,7462 Niemcy: Apel do Polski o rezygnację z atomowych planów…… tia… 🙂

  1. POLSCY – FAKOWCY 🙂
   ===================
   trzeba wziąść „dziurkacz” i trochę przetrzebić tych siwowłosych łajdaków – łasych na kazdy grosz w imię powiedzonka , A PO NAS CHOĆBY I POTOP…

   1. oj nie tylko fakowcow! popatrzcie na wyniki ankiety!!!!!
    http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/ankiety/czy-polska-powinna-wybudowac-elektrownie-atomowa/wyniki,19531
    wszyscy co głosowali za powinni dostac w gratisie paczke z odpadami z takiej elektrowni w ramach darmowej domowej utylizacji radioaktywnego gowna ktore sie rozkłada przez kilka tysiecy lat…..
    ludzie to jednak cymbały tzn 80% polaczkow!!! gdyby w japoni byli polacy zamiast rdzennych mieszkancow wtedy 99% skakałaby sobie do gardeł po zarełko i wode!!!! to nic ze jest tylko 10 chlebów i 100 ludzi, polak 1 (jeden) wziałby wszystkie chleby aby pzostałe 99osób nawet małego dziecka nie mogło nakarmic samemu głodujac!!!!!! i nie wazne ze za 2-3 dni wywaliłby połowe tego chleba……. to przykre, powinnismy my wszyscy właczie z super katolami moherowymi beretami, i całą resztą (tu wystarczy popatrzec na filmiki na you tube np promocja karmia itd..) brac przykład z solidarnosci japonczykow ktorzy biora tylko tyle ile honor im na to pozwala aby druga osoba miała choc trochę…..

    wystarczy zobaczyc co polaczki robią w czechach… cukier troszke tanszy i kupuja po 50kg!!!! na cholerę komus 50kg cukru?!! bez cukru mozna sie obejsc, ja np wogole go nie uzywam, poprostu nie cukruje i…zyje… 🙂

    1. OJ RACJA POLACY TO ……….
     ==============================
     A TU CIEKAWOSTKA
     SYNDYKAT Yakuza – na terenach najbardziej zniszczonych – ROZDAJE KOCE JEDZENIE WODĘ I DROBNE SUMY PIENIĘDZY
     POLICJA IM NIE PRZESZKADZA – OBOWIAZUJE NIEPISANE ZAWIESZENIE BRONI – ot naród !!!

     ===============================
     Yakuza (jap. やくざ? ) lub gokudō (jap. 極道? ) – członek tradycyjnych japońskich grup przestępczych. Obecnie stanowią największą na świecie przestępczość zorganizowaną, udokumentowaną w Księdze rekordów Guinessa. Jest to tradycyjne określenie japońskiej przestępczości zorganizowanej i japońskiego gangstera.

     1. i tu trzeba dodac ze yakuza ewoluowała i dzis juz nie jest dawna yakuzą…. dzis po częsci wolą zarabiac krocie na legalnych inwestycjach, inwestując kase uprzednio zdobytą nielegalnie….. dzis to panowie z wydziarganymi plecami w garniturkach i białych kołnierzykach (eeee jak nasz rzad? podobienstwo tylko przypadkowe tam wiedzą czym grozi utrata „twarzy”) np branza elektroniczna jest przez nich opanowana……
      wiadomo kazdy medal ma dwie strony…… a z drugiej strony to dobre i przemyslane posunięcie!

 9. Zaslyszane tu i owdzie: „Japoncy nie maja absolutnie żadnego pomysłu jak poradzić sobie z zaistniałą sytuacja. Trzy reaktory wymknely się całkowicie spod kontroli. Jedyne co wiedza ,to to, ze jeśli w ciagu 24 godzin nie podejmą jakiejś zdecydowanej akcji , która przyniesie skutki pod postacią radykalnego zmniejszenia temperatury rdzeni i utrzymania tendencji spadkowej to w czasie krutszym niż 72godz dojdzie do stopienia rdzeni i wycieku radioaktywnego na skale czarnobyl*3″…

  Jeśli wiec jutro/pojutrze personel elektrowni , strażacy i wszyscy którzy tam teraz pracują ,zacznol po cichu się ulatniac to możemy zacząć przepisywac wszystkie mapy tego rejonu…

  1. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-Fukushima-500-krotne-przekroczenie-dopuszczalnego-promieniowania,wid,13227106,wiadomosc.html?ticaid=1bf49&_ticrsn=5

   W elektrowni Fukushima w środę rano wybuchły pożary w dwóch reaktorach – numer trzy i cztery. Rzecznik rządu Japonii poinformował o znacznym wzroście promieniowania na terenie elektrowni i wycofaniu z obiektu wszystkich pracowników. Dokonano pomiaru radiacji w odległości około 60 km od uszkodzonej przez trzęsienie ziemi elektrowni Fukushima. Okazało się, że promieniowanie radioaktywne przekracza tam aż o 500 razy dopuszczalne wartości.

   Juz wycofuja. A co niby mialaby byc za zdecydowana akacja przeciw takiej mocy i energii jak daja wlasnie te reakcje jadrowe. Chcieli polewac sikawkami z helikopterow. 😛 I tak chyba do us**nej by polewali az sie wypali. W momencie gdy raz utraci sie kontrole nad paliwem jadrowym, to juz nie ma innej drogi jak tylko ta co czarnobylu. Jakos nie slyszalam jeszcze o tym zeby czlowiek opanowal tego typu moc gdy kontrola juz raz zostala utracona. No musi pierdyknac po prostu. Rozsiac sie po atmosferze.

   1. No to macie, jutro lub dzis w nocy wielkie nieszczescie…
    Co do panowanie and sytuacja, to nadzieja byla dopuki prety paliwowe byly cale ,w momencie kiedy zaczely sie topic pozostala tylko modlitwa.

 10. Alarm o skażeniu ? Co się dzieje w polskich stacjach pomiarowych ?
  Dziwne zachowanie stacji pomiarów skażenia w Bielsku-Białej: wydawanie niejasnych oświadczeń w niejasnych okolicznościach i poprawianie ich co kilka godzin. Stacja pomiarów w Lublinie dokonuje cudów: nie stwierdza nawet śladowych części izotopów radioaktywnych w powietrzu ! Wynik: zero ! Dla odmiany stacje niemieckie podają, że jest normalnością, iż codzienne pomiary wykazują pewne ilości tychże izotopów w powietrzu. Komu wierzyć ? Powstaje pytanie: czy możemy ufać polskim stacjom pomiarów skażenia radioaktywnego ?

  W dniu 11-03-2011 operator stacji w Bielsku-Białej wystosował dziwny komunikat, iż detektor na stacji pomiarów skażenia radioaktywnego „nie zarejestrował podwyższonego promieniowania Gamma” oraz zakomunikował że skoki pomiarów są normalnością (zdjęcie 3). Komunikat był o tyle dziwny, że operator podał przy tym link do strony z alarmem o skażeniu powietrza … z lutego 2010 !

  Może i uznalibyśmy to za zwykłą pomyłkę, lecz … coś się jednak w tym wszystkim bardzo nie zgadza:

  Komunikat operatora jest z dnia 11-3-2011 i ma odnośnik do pomiarów z dnia 11-9-2010, choć obraz z wizualizacja kwantów Gamma, jest z dnia 11-2-2010 …

  Jest to co najmniej dziwne, poniewaz kiedy spojrzymy na stronę z aktualnymi danymi – DATY SIĘ ZGADZAJĄ !

  Czemu operator informuje o tym w związku z reaktorem w Fukushimie, podając link do starych danych, gdzie daty różnią się od siebie aż o 7 miesięcy ?

  Taka różnicą w datach jest praktycznie niemożliwa. Datowanie pochodzi z jednego komputera. Daty mogą jedynie różnić się o 1 dzień, kiedy to ostatnie badanie było wykonywane przed północą, a wizualizacja jest na bieżąco, czyli po północy.

  Czy czasem obraz z linka podanego przez operatora nie jest spreparowany ?

  Stacja aktualnie wesoło informuje, że wszystko jest w normie…

  Po kilku godzinach na stronie pojawił się dopisek, wyjaśniający iż dodany przez operatora link przedstawia obraz dla celów treningowych. Cały czas – obraz na monitorze musiał być zmanipulowany ręcznie (daty). Po co ? Na koniec, w tajemniczy sposób znów pojawił się dopisek: Uwaga… wyjaśniając, ze jest to tylko przykład alarmu z okresu sprzed kilku miesięcy. Wciąż bez wyjaśnienia kwestii dat.

  Czy takie zachowanie, w okresie potencjalnym zagrożeniem skażeniem powietrza jest normalne ?

  Biorąc pod uwagę fakt, iż w Niemczech, właśnie od godzin popołudniowych dnia 11-3-2011, także stwierdzono silny skok promieniowania (patrz nasz artykuł o skażeniach w Japonii), pytamy:

  * Co tak naprawdę stało się w Bielsku-Białej ?
  * Czy aby nie ukrywa się przed nami prawdziwych pomiarów skażenia ?
  Nota od redakcji: zdajemy sobie sprawę z tego, że okres kilkunastu godzin od awarii w Japonii do momentu ogłoszenia alarmu w Bielsku-Białej i zanotowania skażenia w Niemczech jest niezwykle krótki na to, aby skażenie doszło do Polski, ale fakty pozostają faktami i wszyscy mamy prawo wiedzieć o co tu chodzi.
  Tekst komunikatu:

  KOMUNIKAT z dnia 13.03.2011r.
  —————————–
  W związku z oficjalnym ogłoszeniem awarii (w tym KONTROLOWANEGO zrzutu radioaktywnej pary z okolic zbiornika reaktora)
  w elektrowni atomowej Fukushima I dnia 12.03.2011r. informuję, iż system monitorowania ISWSP GAMMAVO nie zarejestrował
  w dniu dzisiejszym zwiększonego poziomu gamma w otoczeniu detektora dla miasta Bielsko-Biała.

  Ponadto pragnę przypomnieć, że system ISWSP działa w trybie „uzbrojony”, co oznacza, iż otrzymał on zezwolenie operatora
  na pełną analizę prób pomiarowych i prezentowania wniosków z przeprowadzonych badań wraz z opisem słownym.
  Najważniejszą cechą wspomnianego trybu jest możliwość podejmowania alarmu radiacyjnego przez ISWSP.
  W związku z tym proszę o nieprzeprowadzanie samodzielnej interpretacji wykresów zamieszczonych na stronie WWW.

  Nawiązując do minutowej metody zliczania impulsów (CPM), będących konsekwencją detekcji rozpadu promieniotwórczego radionuklidów,
  należy zwrócić uwagę, że charakterystyczne CHWILOWE skoki, widoczne na wykresie dziennym („POMIAR Z OSTATNICH 24 GODZIN”)
  są zjawiskiem zupełnie normalnym i nie zwiastują one zagrożenia skażeniem promieniotwórczym powietrza.
  Długotrwale utrzymujący się podwyższony poziom promieniowania gamma jest stanem, który w ogromnym uproszczeniu szczególnie
  interesuje w/w system. Prawidłową metodą jest obserwacja sekcji „status ogólny”, która funkcjonuje, jako wynik działania
  Inteligentnego Systemu Wykrywania Skażeń Promieniotwórczych oraz modułu GAMMAVO.
  Albo ktoś Bielsku-Białej jest biorąc pod uwagę aktualną sytuację bardzo nieodpowiedzialny, albo też mamy tu do czynienia z jawną manipulacją.

  Pragniemy przy tym zwrócić Waszą uwagę na fakt, że inna stacja pomiarów – tym razem w Lublinie dokonała swoistego rodzaju cudu, co jest ostatnio w Polsce modne (link). Otóż w ww. stacji niemieckiej podaje się wartości izotopów w powietrzu. są one w normie lub podwyższonym zgęszczeniu. Na stronie stacji jest bardzo dokładne tłumaczenie dot. pomiarów. Znajdujemy tam tłumaczenie, ze pewne ilości tych izotopów, praktycznie ZAWSZE występują w przyrodzie i są namierzane przez detektory. Nawet zmiany pogody mogą wpływać na ich wartości w powietrzu i są rejestrowane.

  Stacja w Lublinie, wbrew opinii specjalistów niemieckich stwierdziła CAŁKOWITY BRAK tych izotopów w powietrzu !

  Powstaje zatem pytanie: czy możemy ufać polskim stacjom pomiarowym ?
  http://www.globalnaswiadomosc.com/cosiedziejewbielsku.htm

   1. aktualnie z Lublina:
    http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=1

    Źródło promieniowania /Liczba zliczeń/Średnia (7 dni)/Odchylenie [%]

    Potas K-40 (1461 keV) 3428 ± 92 3344 ± 7 2,5 ± 3,9
    Bizmut Bi-214 (1764 keV) 459 ± 55 512 ± 4 -10,3 ± 15,3
    Tal Tl-208 (2615 keV) 528 ± 37 569 ± 3 -7,2 ± 9,2
    Promieniowanie kosmiczne 2981 ± 55 3038 ± 4 -1,9 ± 2,6

    tak wiec kolega z „globalnej…” panikuje troche – sa zliczenia pochodzące od danych pierwiastków i z kosmosu

  1. Komentujac ten artykul dotyczacy Bielska-Białej – musze cos przytoczyc link: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/opinie-polskich-ekspertow-odnosnie-zagrozenia-radiologicznego-dla-naszego-kraju#comment-1094 . Ja tez posiadam dozymetr i w zaden sposob poziom promieniowania w tym czasie mnie nie zaskoczyl. Informacje w tym artykule wyssane sa z palca. Natomiast ten komunikat bardzo mi pomogl i dobrze ze dodano do niego screen z przykladowego alarmu. Rozmawiajac z kolezanka dowiedzialem sie wpisie wyjasniajacym wszystko: http://www.dotdenial.org/wpis/polska-prewencja-atomowa/#komentarze

   Grzegorz

 11. Trzeba sie przygotowywać na najlepsze ale wiedzieć jak postępować w najgorszych momentach..

  Nie wiem dlaczego ale zawsze ciągnie mnie do tego bloga, może jest coś takiego gdzie czeka sie z utęsknieniem na to najgorsze.. heh

  – – –
  Tak czy siak coś w tym jest..

  Dużo ciekawych rzeczy można sie to dowiedzieć o słońcu i o słońcu, o słońcu i o tym że zginiemy jak promieniowanie nas zapromieniuje.. Oczywiście towarzyszy zasiewany strach ale lepsze to niż TVN24

  1. Zamiast zasiewać strach lepiej kupować żywność -najlepiej taką którą można długo magazynować np. ryż, następnie leki, kawę, herbatę, wodę butelkowaną, papierosy i tytoń, i co potrzeba.

   Znowu żywnośc pójdzie w górę -nawet jak skażenie będzie nieznaczne. A papierowy pieniądz w dół!

    1. Główny indeks japońskiej giełdy Nikkei stracił 10 proc. Tracą główne rynki w Europie, czerwono jest też w Warszawie.
     W Polsce początek notowań to prawie dwuprocentowy spadek indeksu WIG20. Na otwarciu sesji spadł o 1,67 proc. i wyniósł 2711,64 pkt. Co więcej wciąż (przed godz. 15) jest czerwono. Gorsza sytuacja była w Europie. Tamtejsze indeksy poszły w dół jeszcze bardziej.

     Po otwarciu notowań niemiecki indeks DAX spadł o 2,55 proc., francuski indeks CAC 40 poszedł w dół o 2,14 proc., a Brytyjski indeks FTSE 100 stracił o 1,46 proc. W południe niemiecki DAX tracił 4,8%, francuski CAC – 3,5%, FTSE – 2,1%. Nieźle na tym tle prezentowała się Warszawa. WIG20 spadł o 1,5%.

     Powodem takich spadków jest dramatyczna sytuacja w Japonii i reakcja tamtejszej giełdy. Okazuje się, że Japończycy bardziej boją się niewidzialnego promieniowania niż trzęsień ziemi i tsunami.

     1. ZAWSZE WAM MÓWIŁEM – ŻE DECYDUJĄCY BEDZIE PRZEŁOM 2010 – 2011

      =======================================================

      EUROPA , AZJA , AMERYKA PÓŁNOCNA

      ====================================================

      🙂 CI CO WIEDZIELI 🙂

      [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Q1_fU_vIXQs&feature=player_embedded]

       

      🙂 NIEBAWEM GLOBALNY KRACH NA GIEŁDACH 🙂

      teraz się rozstrzygnie kto miał rozum a kto go nie miał …..

       

       

 12. ASN: Wypadek w elektrowni Fukushima I ma 6 stopień w 7 stopniowej skali INES

  Wypadek nuklearny w elektrowni Fukushima I osiągnął 6 stopień w siedmiostopniowej Międzynarodowej Skali Wydarzeń Nuklearnych i Radiologicznych (INES) – powiedział we wtorek szef francuskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Jądrowego (ASN) Andre-Claude Lacoste .

  Oznacza to, że wypadek jest poważniejszy niż incydent w siłowni nuklearnej Three Mile Island w 1979 roku, który oceniono na stopień 5.

  W sobotę japońska agencja ochrony
  radiologicznej oceniła incydent w Fukushima I na 4. stopień.

  ASN już w poniedziałek informowało, że incydent jego zdaniem jest poważniejszy niż twierdzili Japończycy. Informowano wówczas, że incydent może być oceniony na 5. lub 6. stopień.

  Katastrofę czarnobylską z 1986 roku oceniano na stopień 7.

  Położona ok. 250 km na północ od Tokio Fukushima I została uszkodzona na skutek piątkowego potężnego trzęsienia ziemi i tsunami. (PAP)

   1. „Czyli jeżeli mówią że jest źle znaczy to że jest bardzo źle albo krytycznie…” …zaczyna do was docierac.

 13. Jesteś w błędzie, jeśli materiał nuklearny dostanie się do wody to nastąpi radioliza powstanie deuter (trucizna) , tryt i całość pi…nie efektownie termojądrowo przenosząc Japonię lotniczo w okolice Nowego Jorku.

  1. tak jak na wstepie nie bedę dywagował bo tylko bóg wie jak będzie dalej – podałem najprostrzy schemat przyczynowo skutkowy , MOŻESZ MI WIERZYĆ ŻE ZAINTERESOWANI NIE SĄ CIEKAWI SZCZEGÓŁÓW CHEMICZNO FIZYCZNYCH W JAKI SPOSÓB ZOSTANĄ ZLIKWIDOWANI
   ===============================

   1. Nic bez przyczyny się nie dzieje, ten Świat to inteligentny organizm przy którym ludzka inteligencja jest piękna i śmieszna zarazem.

  2. Nie, nic procz wodoru i ew. pary wodnej pod dużym cisnieniem tam nie wybuchnie, koniec i kropka. Nie da się wywołać expolozji paliwa używanego w e.a. (gdyby to było takie proste, każda frakcja terrorystyczna lub nawet pseudo militarna na tej planecie, miała by po pare bomb atomowych, a nie maja(poczytaj trochę w temacie paliwa jadrowago),koniec i kropka.

   Ps: Tam nie trzeba żadnego wybuchu, wystarczy ze dojdzie do rozchermetyzowania którejś z komor reaktorow i SPIER… kto moze!!!

   1. chłopie, nie przesadzaj z tą radioliza, zeby zaszła fuzja termojądowa coś musi ją zapoczatkować, w bombie H robi to bomba A, tak więc nie fantazjuj 😉

    prawdziwe niebezpieczeńswo poelga na tym o poniżej napisane, bo jak sie roztopi obudowa reaktora, to wydobędzie sie wszystko na zewnątrz, a paliwo jakie tam załodowano to tzw. MOX, czyli mieszanka uranu i plutonu, a ten jest extremalnie toksyczny chemicznie i groźny radiologicznie – wyrzuca protony…

    1. Elektrownia Fukushima Daiichi, fot. Reuters

     Po trzech eksplozjach i pożarze, które pojawiły się w ciągu ostatnich czterech dni w japońskiej elektrowni atomowej Fukushima Daiichi, sytuacja zrobiła się we wtorek jeszcze poważniejsza, a na miejscu została już tylko garstka pracowników. Coraz więcej osób obawia się, że może dojść do poważnej katastrofy.

     PH / CNN

  3. przenosząc Japonię lotniczo w okolice Nowego Jorku.
   czemu mi zsyłasz Japonię na głowę , znajdź inne miejsce lądowania .

 14. WCZORAJSZA FLARA SŁONECZNA AKTUALNIE DOCHODZI DO ZIEMI
  ALERT – R1 – NARAZIE JESLI DOJDZIE DO -R3 JAK W DNIU TRŻĘSIENIA ZIEMI W JAPONII – MOŻE DOJŚĆ DO POWTÓRKI TYM BARDZIEJ ŻE REGION WCIĄŻ NIE JEST STABILNY , ZNACZY CIĄGLE SĄ ODCZÓWALNE WSTRZĄSY WTÓRNE , WSTRZĄSY TE MOGĄ BYĆ WZMOCNIONE KOLEJNYM ZABURZENIEM GEOMAGNETYKI ZIEMSKIEJ.

  1. W radio powiedzieli przed chwilą bardzo „lapidarnie” , że cudzoziemcy opuszczają Japonię -RMF Classic godz. 12.00

   1. KŁAMAĆ KŁAMAĆ – KŁAMAĆ DO OSTATNIEJ MINUTY – taka jest procedura sztabów kryzysowych na całym świecie , zarówno cywilnych jak i wojskowych
    ==============================
    a tym czasem szykuje się MEGA ŚWIŃSTWO -ale o tym później 😉

    1. Masz rację.Zgadzam się z tobą.Nie wszyscy są naiwniakami.Uważam,że to jest robota globalnych zbrodniarzy!!!.

   2. Poniżej przedstawiam moje wolne tłumaczenie artykułu w „Le Figaro” pochodzące z mojego blogu

    Niedziela wieczór: „Władze francji poprosiły swoich obywateli mieszkających w okolicy Tokio żeby „uciekli na kilka dni”, jeśli nie mają specjalnych powodów żeby tam przebywać, ze względu na ryzyko trzęsienia ziemi i problemy elektrowni jądrowej -jakie pojawily się po ostatnim trzęsieniu ziemi. W oświadczeniu z ambasady w Tokio, władze francuskie także ostrzegają przed mogącym nastąpić niebezpieczeństwem i proszą „o odroczeniu wszelkich planowanych podróży”

    Na to ryzyko składa się też „niepewnowność w kwestii jądrowej”

    Najgorszy scenariusz zakłada że w wyniku eksplozji reaktora może nastąpić uwolnienia radioaktywnej chmury. „Ta chnmura może dotrzeć do Tokio w ciągu kilku godzin, w zależności od kierunku i prędkości wiatru. Istnieje więc ryzyko skażenia powiedział pracownik ambasady. Biorąc pod uwagę to ryzyko , wydaje się uzasadnione, że należy poinformować tych, którzy nie mają szczególnych powodów do pozostania w Tokio, i mogą oddalić się” -powiedział*

    Link do oryginału:
    http://www.lefigaro.fr/international/2011/03/13/01003-20110313ARTFIG00131-paris-conseille-aux-francais-de-s-eloigner-de-tokyo.php

    Według innych nie potwierdzonych oficjalnie informacji w japonii obok ryzyka związanego z elektrowniami atomowymi mogą nastąpić wtórne trzęsienia” ziemi i tsunamii

  2. 5000 km? jesli do tego dojdzie i zakres skazenia bedzie na poziomie 4-5 tys km , to cale chiny, tajlandia, malezja, 3/4 indii bedzie skazone, a co za tym idzie – nie bedzie upraw i zywnosci=wielki glod, w efekcie, wielka smiertelnosc ludzi….(indie to prawie miliard ludzi, chiny 2 i pol miliarda o ile pamietam…), jak zostanie nas na planecie 1,5 miliarda za pare lat to bedzie dobrze:(

   1. Ciekawe spostrzezenia. Jak wiele pieczeni na jednym ogniu by to oznaczalo ze odwieczny wrog chiny zalatwione, no i temacik zastepczy jest bo sie juz nie mowi o tym co w afryce polnocnej, dodatkowo mala depopulacyjka… Produkcja nowych chorych na raka to i bigpharma conieco zarobi… No perfekcyjny plan.

    A teraz jeszcze tusku chce u nas zamontowac czerwony guziczek. Strach sie bac jak komus przyjdzie do glowy ze polakow jest za duzo czy cos… Znajac polska mentalnosc co do chlania w pracyczy kradziezy na budowach to dac polakom elektorwnie atomowa jest jak dziecku dac odbezpieczona bron. W Polsce nie ma tsunami i trzesien ziemi, ale sa bezrozumni i nieodpowiedzialni polaczkowie. (nie wszyscy ale jednak ci od ktorych wiele zalezy sa wlasnie tacy)

    PS. A tak poza tym dzisiaj przed chwila nad moim miastem widzialam dwa wielkie czarne smiglowce bez zadnych oznaczen i z jakimis takimi dziwnymi bocznymi instalacjami. Jak lecialy (dosc nisko) to sie wszystko trzeslo a ludzie na zewnatrz stali i sie gapili w gore. Sie tak zastanawiam po co takie cos przelatuje nad miastem itd. Widzial ktos cos podobnego dzis?

    1. NO !!!! witam 🙂 , a gdzie to bywałaś ???
     – powiadasz ze helikoptery z bocznymi instalacjami , wiesz co poszukaj na Y.T filmików o czarnobylu i porównaj czy te latające które widziałaś są podobne do tych latających na d reaktorem czarnobylskim , chodzi o te boczne instalacje ,
     ================================
     A MNIE ZASTANAWIA DLACZEGO REAKTORY NIE WYŁĄCZYŁY SIĘ AUTOMATYCZNIE GDY WSTRZĄSY BYŁY POWYŻEJ 6,5 – bo tak są projektowane , NO DOBRA 1 MÓGŁ SIE NIE WYŁĄCZYĆ , NAWET 2 ALE 4 ????
     ========================================
     W TRYBIE PILNYM CAŁA EUROPA MA PRZEPROWADZAĆ W ELEKTROWNIACH – STRES TESTY , I TO JUŻ NA DNIACH
     – WŁAŚNIE PRZYCZYNĄ AWARII W CZARNOBYLU BYŁ NIE WŁASCIWIE PRZEPROWADZONY „STRES” TEST –
     – A CO BEDZIE JEŚLI WIADOMY WIRUS – IZRAELSKI ZAGNIEŻDZIŁ SIĘ WE WSZYSTKICH SYSTEMACH NUKLEARNYCH NA ŚWIECIE ,
     =============================
     I OKAŻE SIĘ ŻE STRES TEST NIE MOŻE BYĆ PRZERWANY ????????
     ================================
     Z TEGO CO WIADOMO WŁAŚNIE TAK MIAŁ DZIAŁAĆ TEN WIRUSIK , UNIEMOŻLIWIĆ WYŁĄCZENIE REAKTORA , – PRÓBA W IRANIE MIAŁA SIE ZAKOŃCZYĆ KATASTROFĄ …

     1. Poza matrixem bylam w paralelnym swiecie gdzie nie ma PSYCHOPATOW. 😉 Eh… Ale czytuje Cie Mizia i innych. Obserwuje to tu to tam. Moze cos napisze u siebie niebawem. Jakas mnie wena teraz naszla by sie potaplac w blotku swiata w ktorym zyjemy.

      Co do tych helikopterow. No te helikoptery to byly raczej bardzo nowoczesne. Cos jak ten:

      http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=5/images2008/20080314133939.jpg

      Ale on mial na dole doczepione takie wlasnie instalacje, po jednej z kazdej strony – jak na fotce ponizej. Nie wiem co to jest nie znam sie. 😛 Moje laickie babskie oko stwierdziloby ze to pociski. Ale jakos nie chce mi sie wierzyc. :X

      http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=5/images2008/20080314134105.jpg

      Jak sie pojawi jakies info na ten temat w necie to podziele sie.

      No jak tak czytam to tez mi sie wydaje ze z tym wirusem cos moze byc. To nie jest przypadek – psychopaci twierdza ze to przeciw iranowi it. Ale tak naprawde iran to tylko przykrywka. Oni robia to przeciwko nam, czy przeciwko chinomnp ktore bardziej im zagrazaja niz jakis tam iran z watazka na ich wlasnym pasku. Szkoda ze nasza cywilizacja nie ma instynktu zachowawczego. Jakby miala to wszyscy PSYCHOPACI byliby z miejsca eksterminowani/neutralizowani. A tymczasem robia co chca. Jak sie zdarzy tak jak mowisz z tym stres testem to… No coz zostalo jeszcze pare dni zycia. Trza to jakos wykorzystac. 😛 W swiecie rzadzonym przez jednostki psychopatyczne budowanie sobie atomu to jak zakladanie sobie sznura na szyje z petla zaciskowa. Psychopata moze pociagnac a moze i nie. Trzeba byc sadomasochista albo idiota zeby na cos takiego sie godzic.

      1. elektrownia atomowa w kraju stojacym na weglu , BZDURA , ZA TE SAME PIENIĄDZE MOŻNA STAWIAĆ WĘGLOWE , TYLE ŻE NOWOCZESNE Z KATALIZATORAMI , ELEKTROFILTRAMI , poszukaj w necie projektów AUTORSTWA POLSKICH INŻYNIERÓW , praktycznie z komina na oko nic nie widać – TAK SĄ TAKIE PROJEKTY , SPRAWDŻ ALE , WIADOMO , JAK Z ŁĄGIEWKĄ .
       =========================================================
       W BREW POZOROM TO TAKIE PROJEKTY SĄ REALIZOWANE TYLE ŻE JAKO SPALARNIE ŚMIECIA I FUNKCJONUJĄ JAKO EKOLOGICZNE POMIMO ŻE TAM PRZY SPALANIU ŚMIECIA , PLASTYKU , OPON , DOCHODZĄ SILNE TRUCIZNY NA CZELE Z DIOKSYNAMI , I DAJĄ RADĘ TO WYELIMINOWAĆ Z EMISJI , TAK WIĘC , JESLI BYŁ BY SPALANY JEDYNIE WEGIEL TO EMISJA ŻADNA ,
       ==================
       KORZYŚCI DZIESIĄTKI TYSIECY MIEJSC PRACY , RATUNEK DLA ŚLĄSKA , WAŁBRZYCHA , ORAZ REAKTYWACJA KOPALŃ NAWET W LUBLINIE – ALE ……….

     2. O no wlasnie to chyba one. Dzieki za linka.
      Kurcze bo juz myslalam ze mi na glowe wali i czarne helikoptery zaczynam widziec. :X 😛 Przepraszam ze zartuje z takiej sytuacji.

   2. Dobrze myślisz.Ci mordercy do tego dążą.Wyniszczyć całe narody,a z pozostałych porobić parobków!!!.Swiat będzie zdychał z głodu,a z takiego człowieka łatwo jest zrobić niewolnika.

 15. TEMAT NADAL AKTUALNY I NIE MNIEJ WAŻNY DLA REGIONÓW ŚWIATA INNYCH NIŻ JAPOŃSKI TYGIEL NUKLEARNY

  ====================================================

  http://miziaforum.wordpress.com/2011/03/13/12-13-marzec-2011-solar-alert-ziemia-pod-ciaglym-ostrzalem-15-25-marca-spodziewane-gigant-rozblyski/

  =====================================================

  PS. JAKIEKOLWIEK DORADZANIE CO CZYNIĆ W ZWIAZKU Z SYTUACJĄ W JAPONII JEST ZWYKŁYM SZARLATANIZMEM , A JUŻ NAPEWNO ZALECANIE BRANIA PREPARATÓW JAKICHKOLWIEK PRWENCYJNIE NIE ZNAJĄC TYPU I PIERWIASTKA JAKI EWENTUALNIE BĘDZIE PODSTAWOWYM ŻRÓDŁEM RADIACJI

  =====================================================

  SAMOWOLNE UŻYCIE PREPARATÓW PREWENCYJNYCH BEZ  UZASADNIENIA MOŻE STANOWIĆ POWAŻNE ZAGROŻENIE , ŻYCIA I ZDROWIA

  TAK WIĘC DOMOROŚLI LEKARZE , SPECE OD SKAŻEŃ I INNI SZARLATANI WINNI SIE WSTRZYMAĆ Z GŁUPAWYMI SCENARIUSZAMI I ZALECENIAMI

  1. Domorośli lekarze?.A ty byś wolał żeby nikt nic nie robił tylko usiadł i czekał na truciznę,którą nam zaserwowali zbrodniarze?!.Nie wierzę,że winą jest Słońce.Za to wiem,że są tacy,którzy zajmują się podziemnym bombardowaniem pewnych części globu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: