DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

12 – 13 MARZEC 2011 – SOLAR ALERT- ZIEMIA POD CIAGŁYM OSTRZAŁEM , 15 -25 MARCA SPODZIEWANE GIGANT ROZBŁYSKI !!!

JUŻ TERAZ NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOSCI , ZE PRZYCZYNĄ WIELKIEGO TRZĘSIENIA ZIEMI BYŁO SŁOŃCE A KONKRETNIE JEGO IMPULSOWE WYRZUTY „FLAR” – (nagły gwałtowny wyrzut masy CME = ROZBŁYSK)
====================================================
„Zdaniem TheWeatherSpace wstrząsy w rejonie Japonii mogą mieć związek z silnym uderzeniem promieniowania flary słonecznej sprzed dwóch dni, które to promieniowanie poważnie naruszyło stabilność (i tak wątłą) naszego pola magnetycznego.
=====================================================
Żyjemy 150 mln km od ogromnego reaktora jądrowego, choć możemy sobie nie zdawać z tego sprawy. Najgorzej bywa raz na 500 lat, kiedy dochodzi do supersztormu, który dla dzisiejszej Ziemi mógłby mieć równie niszczycielskie skutki, co tsunami lub trzęsienie ziemi. Ale te burze, które zdarzają się co pół wieku, są równie niebezpieczne.
NAJPRAWDOPODOBNIEJ MARZEC TEGO ROKU BEDZIE OKRESEM AKTYWNOSCI KTÓRY WYSTĘPUJE RAZ NA 500 LAT.

=====================================================

UWAGA NASTĘPNE FLARY O MOCY ZNACZNIE WIĘ

 

KSZEJ NIŻ TE Z DNIA 9-10 MARCA KTÓRE BYŁY PRZYCZYNĄ TRZĘSIENIA ZIEMI W JAPONII SĄ O WIELE WIĘKSZEJ MOCY JAK WSKAZUJE WYKRES

 

OSTRZEŻENIE – W CIĄGU GÓRA 48 GODZIN OD ROZBŁYSKU NA WYKRESIE ZIEMIĘ DOTKNIE – W NIEZNANYM REGIONIE TRZĘSIENIE O SILE POMIĘDZY 9,5 – 10 W SKALI …

Brummm powiedział/a
Marzec 12, 2011 @ 11:54 AM e
1 Vote
1 Vote 

„Już wiadomo, że jest to kolejne trzęsienie Ziemi, które skutkuje przesunięciem osi ziemskiej. Tak jak trzęsienie Ziemi na Sumatrze w 2004 roku przesunęło oś planety o około 7 cm, wstrząsy w Chile w zeszłym roku przesunęły oś o 8 cm, tak wczorajsze wstrząsy w Japonii przesunęły oś Ziemską około 10 cm.

W godzinę po największym ze wstrząsów wybuchły wulkany – wiadomo o dwoch wulkanach na Kamczatce, wiadomo o wulkanie w Indonezji i pojawiły się doniesienia o erupcjach wulkanów w samej Japonii. Na razie zamieszanie jest zbyt duże, by szacować skutki. Poza tym prawdopodobnie to nie jest koniec. Co ciekawe filmy i wiadomości potwierdzające wybuch wulkanów w Japonii zostały usunięte z kilku mainstreamowych kanałów internetowych bez żadnego wyjaśnienia. Ale pozostał taki oto zapis kamer internetowych z wulkanu Sakurajima w Japonii, z 9 marca br, czyli 2 doby przez wstrząsem:”

„Zdaniem TheWeatherSpace wstrząsy w rejonie Japonii mogą mieć związek z silnym uderzeniem promieniowania flary słonecznej sprzed dwóch dni, które to promieniowanie poważnie naruszyło stabilność (i tak wątłą) naszego pola magnetycznego.

Cóż, należy przytoczyć też już cytowaną przez mnie zwiastunkę komety Elenin, o nicku 9nania. Wypada potwierdzić, że zapowiadała trzęsienia Ziemi i tsunami pomiędzy 11 a 15 marca br… i wnioskowała to z analizy ustawienia słońca, planet i komety Elenin właśnie.”

Wiecej:
http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=951:japonia-wulkany-tsunami-i-co-dalej-o-ziemi&catid=44:swoje&Itemid=53

=========================

PATRZCIE !!!  TO TA Z 12.marca 2011 EKSPLOZJA ??  

http://www.spacew.com/c3/c3animbig.gif

=======================================
EWIDENTNIE WIDAĆ , ZE SATELITĘ OŚLEPIŁ ROZBŁYSK I FALA ELEKTROMAGNETYCZNA MOCNO PRZYTĘPIŁA JAKOŚĆ PRZEKAZU OBRAZU
JEST GIGANTYCZNY

======================================
TAK POWINIEN WYGLĄDAĆ PRAWIDŁOWY OBRAZ Z TEGO SATELITY ,
DOTYCHCZAS NIE BYŁO TAKICH SILNYCH ZAKŁÓCEŃ – WNIOSEK- ENERGIA WYRZUTU JEST BARDZO DUŻA,
– ORAZ WYRZUT KIERUJE SIĘ WPROST W KIERUNKU ZIEMI – DOWÓD WYRZUT PRZESZEDŁ PRZEZ PUNKT POŁOŻENIA SATELITY !!

Raport Instytutu Fizyki Ziemi w Moskwie ostrzega, że Ameryka może stać się ofiarą potężnego trzęsienia ziemi o biblijnych proporcjach w ciągu najbliższych dwóch tygodni… Miejsca w których takie trzęsienie ziemi może nastąpić to USA (ze szczególnym uwzględnieniem uskoku nowomadryckiego i Kalifornii), Meksyk, Ameryka Środkowa, Ameryka Poludniowa. Rosjanie radzą aby potraktować to ostrzeżenie serio.Amerykańscy sejsmolodzy traktują ten raport bardzo serio. Rok 2011 jest najbardziej aktywnym sejsmicznie rokiem od 1989, kiedy to nastąpiła cala seria potężnych trzęsień ziemi na całym świecie. 19 marca będziemy mieli perygeum Księżyca co oznacza że będzie on najbliżej Ziemi w całym swoim cyklu. Następnym razem Księźyc będzie tak blisko w 2016 r. i na dodatek będzie w swojej pełni i zaledwie dzień przed przesileniem zimowym. Przewidywanie trzęsień ziemi przypomina nieco wróżenie z fusów, bo nie ma jasnej formuły, dzięki której można takie zdarzenie przewidzieć. Można się opierać jedynie na różnorodnych przesłankach, czasami abstrakcyjnych jak np nieoczekiwane pojawienie sie tysiecy martwych ryb, jak to miało miejsce np. w Arkansas a zaraz później pojawiły się wstrząsy w rejonie uskoku nowomadryckiego. Teraz martwe ryby znaleziono w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, w Australii i u wybrzeży Kalifornii. W 1989 r na kilka miesięcy przez potężnym wstrząsami w rejonie Pierścienia Ognia w różnych miejscach wybrzeża Pacyfiku, zaczęły wyrzucać sie na plaże całe grupy wielorybów. Od tamtego czasu taki przypadek już się więcej nie powtórzył. O zbliżającym trzęsieniu ziemi wskazuje także ogromna liczba psów i kotów, które uciekły z domu wiedzione pierwotnym instynktem, że zbliża się coś niebezpiecznego. Często się też zdarza, że trzęsienie ziemi zapowiadają np dzikie jelenie paradujące środkiem ruchliwego miasta. Zazwyczaj takie obrazki ogląda się na 2-3 tygodnie przed kataklizmem.Przyczyną takich kataklizmów jest być może wspólna działalność burzy magnetycznej ze Słońca i prądów grawitacyjnych z Księżyca, które wspomaga ekwinokcjum czyli rownonoc wiosenna , która będzie miała miejsce z 20 na 21 marca. Wszystko to razem wzięte tworzy warunki niezwykle sprzyjające trzęsieniem ziemi.

http://nowaatlantyda.com/2011/03/12/niespokojna-ziemia-3/

 

 

 

==========================================

NAJGORSZY OKRES TO 15 – 25 MARZEC 2011

NIESIE MOZLIWOŚĆ WYSTĄPIENIA MEGA ROZBŁYSKÓW CO POWOLI ZACZYNAJĄ POTWIERDZAĆ CENTRA NAUKOWE

Wybuchy na Słońcu wpłyną negatywnie na polemagnetyczne Ziemi.
Wybuchy na Słońcu 21 pażdziernik 2011r. w dolnej części tarczy słonecznej.
Moja ocena wybuchy na Słońcu od 25 marca do 27 pażdziernika prawdopodobnie mogą się powtarzać
także co 8 godz.
Wielka plama na Słońcu w dolnej części tarczy słonecznej, 21 marca 2011r. przeskoczy równik słońca
do górnej części tarczy słonecznej.
To samo stanie się na naszej Ziemi, zagrożenia z dalekiego wschodu przesuną się 21 marca do
Europejskiej części Kontynentu.
================================
Od 25 marca do 27 marca górna tarcza słońca, oraz Europejska część Kontynentu.
Zastrzegam sobie prawo do pomyłki jednego dnia, który dotyczy wybuchu na słońcu 21 marzec

=====================

ZGODNIE Z KOLEJNOŚCIĄ DOTYCHCZAS SIE SPRAWDZAJĄCĄ TO JEST ROZBŁYSK , 12- 48 GODZIN LICZNE CZESIENIA ZIEMI

NALEŻY SIE SPODZIEWAĆ SĄDZĄC PO SILE ROZBŁYSKU Z 12 I NOCY 13 MARCA

TRZĘSIEŃ ZIEMI O SILE NAWET 10 W SKALI „R”

POTENCJALNE MIEJSCE WYSTĄPIENIA TO AMERYKA PÓŁNOCNA – PRAWDOPODOBIEŃSTWO OKOŁO 80%

=====================================================

US Air Force Space Center Prognoza na podstawie danych z naziemnych magnetometrów: Meanook, Kanada; Sitka na Alasce, Ottawa, Kanada, Saint Johns, Kanada, Newport, Waszyngtonie, Fredericksburg, Virginia, Boulder, Colorado, Hartland, Wielkiej Brytanii, a Fresno w Kalifornii.

==================================

dziś 13 marca CISZA PRZED BURZĄ ???, NADZWYCZAJNE WYCISZENIE

166 thoughts on “12 – 13 MARZEC 2011 – SOLAR ALERT- ZIEMIA POD CIAGŁYM OSTRZAŁEM , 15 -25 MARCA SPODZIEWANE GIGANT ROZBŁYSKI !!!

   1. Obraz na iswa jest przekłamany dosłownie lub też opóźniony – na obrazie iswa merkury jest przed ziemią , a na obrazie wybuch ukierunkowany jest zupełnie w odmiennym kierunku……… zobaczcie sami??????

  1. Na tej animacji zarejestrowane sa 2 wybuchy w tym jeden centralnie w nas poprzez Merkurego stąd ta pogoda dziadowska.

 1. Co ja widzę !!!!!czyżby wszystkich ogarneła nagle panika !!! wyluzujcie ludzi jeszcze nie jest ten czas !!!! to do piero nadejdzie i spoko doczekacie się wszyscy ,włczne ze mną !!!! J.M.H

   1. Miziak ja wszelkie wojaczki mam już za sobą hahahahaha tylko kwękać dzisiaj mogę i tyle hahahahahaha , jestem dziś wrakiem tego czym byłem kiedyś UDAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     1. w Vietnamie nie dałem się ustrzelić to tym bardziej w Libi hahahahahaha KONIEC THE END FINITO Amigos i krajanie hahahahaha

 2. Jak Chiny upokarzają Stany Zjednoczone.
  Rozłożony czerwony dywan, Aleja Konstytucji ubrana w komunistyczne flagi, kolacja w Białym Domu dla dyktatora Chin Hu Jintao, podczas gdy określa on dolara jako element przeszłości. Ale to nie jedyny ze sposobów, w jaki Chiny upokarzają Stany Zjednoczone, podczas gdy globaliści gotowi są do wykorzystania Chin jako narzędzia, dzięki któremu ukończą deindustrializację upadającej amerykańskiej republiki bananowej.

  1. Import zanieczyszczonej żywności z Chin, która napływa do Stanów Zjednoczonych z pominięciem norm, zasad higieny i zdrowia konsumentów. Washington Post „doniósł o tym, że suszone jabłka z Chin konserwowane były rakotwórczymi chemikaliami, ładunki zamrożonych sumów zawierały zakazane antybiotyki, sardynki i małże pokryte były gnilnymi bakteriami oraz odkryto transport grzybów spryskiwanych nielegalnymi pestycydami. To tylko niektóre z przedmiotów z Chin, które Food and Drug Administration zatrzymały w portach USA na przestrzeni miesiąca.

  2. Nie tylko żywności, ale także skażone ołowiem zabawki dla dzieci importowane z Chin zalewają rynek w USA. Gadające głowy w mediach takie jak Burnett Erin CNBC twierdzą, że Amerykanie powinni “się zamknąć” i zaakceptować fakt, że ich dzieci będą jeść skażone jedzenie i będą bawić się zabawkami skażonymi ołowiem. W przeciwnym razie Chiny mogą ukarać USA, przez rewaluację wartości własnej waluty i spowodować przez to wzrost cen w sklepach Wal-Mart.

  3. Podczas Hu Jintao i Obama wymieniają pochlebstwa o dwóch wielkich imperiach spotykających się razem dla wspólnego dobra, Chiny są zajęte kradzieżą tajemnic wojskowych USA. Chińskie ogromne projekty zbrojeniowe opierają się niemal całkowicie na kradzieży technologii Amerykańskiej. Najnowszy przykład to nowy prototyp Chińskiego myśliwca niewidzialnego dla radarów, który miał powstać wg amerykańskich wojskowych analityków za 10 lat. Ogłoszenie nowego myśliwca stealth był wielkim upokorzeniem dla Obamy i sekretarza obrony Gatesa, który próbował umniejszyć znaczenie tego faktu przeddzień wizyty Jintao.

  4. Hakerzy komputerowi w Pekinie wspierani przez Chiński rząd, są odpowiedzialni za kradzież wrażliwych informacji na temat Amerykańskich badań jądrowych z miejsc takich jak Los Alamos National Laboratory w Nowym Meksyku. Techniki i tajemnice wojskowe, zostały również otwarcie przetransferowane do Chin przez kolejne administracje USA, a także międzynarodowe amerykańskie firmy.

  5. Jeśli Chiny chcą być wielkim sprzymierzeńcem Ameryki, jak twierdzi Jintao, to dlaczego generałowie chińskiej armii ciągle mówią o ataku na Stany Zjednoczone? Spekulując jak odpowiedziała by chińska armia, gdyby Ameryka chciała bronić Tajwan, General Zhu Chenghu powiedział, że Chiny uruchomiłyby arsenał rakiet nuklearnych niszcząc setki miast w USA. Chiny również niedawno ujawniły nowe typy rakiet przeciw jednostkom morskim, które mogą być wykorzystane do zatopienia amerykańskich lotniskowców. Admirał Mike Mullen, szef Kolegium Szefów Połączonych Sztabów, przyznaje, że broń która powstaje w Chinach, obliczona jest przede wszystkim na konfrontacje z USA.
  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/jak_chiny_upokarzaja,p476464095

  1. Podłoże orgii destabilizacji w 2011: zamachy stanu organizowane przez CIA dla zatrzymania Exodusu amerykańskich satrapów i namiestników prowadzące do wielobiegunowego świata.

   Pod koniec zimy 2011 r., rządy padają jak kręgle na całym Bliskim Wschodzie i daleko poza nim. Jesteśmy świadkami masowych orgii zamierzonych przez CIA, Departament Stanu, „National Endowment for Democracy” oraz różnych organizacji pozarządowych i fundacji, rewolucji destabilizujących kraje zależne od USA. Przyjęło to formę szalonych prób kolorowych rewolucji, obalania ludzi władzy, puczów przez koterie generałów, powstawanie wojen domowych w takich krajach jak Tunezja, Egipt, Bahrajn, Jemen, Algieria, Arabia Saudyjska, Iran, i innych, generując wstrząsy odczuwane tak daleko, jak Białoruś i Chiny. To tsunami zamachów było zasygnalizowane przez trzy fale upublicznionych dokumentów na stronie „Wikileaks”- miejsce spotkań anglo-amerykańskiej społeczności wywiadowczej, wspieranej przez system Obamy. W ciągu ostatnich dni, wojny domowej w Libii, stara koalicja z Suezu 1956, agresywny i zrekonstruowany brytyjsko-francuski neo-kolonialistyczny pakt został odtworzony jako dziwny atawizm historyczny.
   http://www.prisonplanet.pl/polityka/destabilizacja_szeroka,p1940986443

 3. Krzyż Południa, fakt jest taki zapis, jednakże nie do końca się z tym zgadzam, bowiem nadchodzącego kataklizmu zapowiedzi mieliśmy od dawna a kod szatana 666 to nic innego jak kod Kreskowy na wszystkich produktach, Kod Diabła, Pazury Niedźwiedzia bądź Diabła. No dość już od Diabła, ale chodzi o to że mamy przewalone;/ Jednakże Polska ma być zalana do miasta ŁÓDŹ. Zapis z jednych z przypowiedni…..

  Trzęsienia ziemi przyniosą masakrę… Jądro ziemi się Nagrzewa coraz bardziej….

 4. to co tu teraz napiszę może okazać się idiotyczne w oczach innych ale…….
  zawsze zastanawiałem się Kto ? wylansował bila gejtsa (przepraszam piszę po polsku nazwisko ale tak jest mi łatwiej)
  facet który wymyślił kalkulator stał się potentatem komputerowym ? i tu nie chodzi mi o niego tylko o gościa , który pchnął go dalej?
  myślę ,że tym tropem można dojść do masonerii , a przy okazji do samego……… belzebuba. kiedyś przeczytałem biblię , nostradamusa i parę innych jest tam mowa o obiawieniu się bestii w dniach ostatnich ,a w momencie kiedy już do tego dojdzie to będzie za późno na jakikolwiek ratunek……..? uważam , że nie chodzi tu o komputer 666 bo to tylko narzędzie, ale o istotę żywą ………… w bibli pisze o krzyżu południa ma być to gwiazda , kometa i to ona ma byc znakiem nadchodzącego końca…???????????????

 5. Ale ja w to wierze, nieoficjalne źrudła mówią o kuliminacji Rozbłysku Klasy X. Ładowanie akumulatora na BUM….

  Ja w to wierze, zapisy Majów i Celtów mówią o tym że słońce jak wojownik odpoczywa przed wojną;)

   1. Z tego co tam widać? to wygląda tak jak by poprzednia fala uderzeniowa zabrała ,a właściwie wyciągła w przestrzeń cały ten syf. NA RAZIE MAMY SPOKÓJ – AMPLITUDA AKTYWNOŚCI SŁOŃCA ZACZĘŁA SIĘ WYCHYLAĆ WIĘC JESZCZE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. TO MOŻLIWE !!!!!!!!!!!!

 6. tp://ftp.nso.edu/corona.maps/daily.scans.gif
  TO JEST JEDYNY DOWÓD NA TO O CZYM MÓWIŁEM W POWYŻSZYM TEMACIE……….

 7. WITAM .
  PRZEPRASZAM ZA TE POWYŻSZE BZDURNE I W TEJ CHWILI NIEREALNE OPISY. KIEDY WRÓCIŁEM Z PRACY PO PÓŁNOCY -NA SPACEEW ODNOTOWAŁEM DOŚĆ DZIWNE ZJAWISKA .
  CIEMNA PRZESLONA OBRAZKA Z SILNYM ROZBŁYSKIEM WOKÓŁ SŁOŃCA, A NA TLE TEGO ROZBŁYSKU BYŁY DWA CZARNE OKRĄGŁE PUNKTY ZNACZNEJ WIELKOŚCI W STOSUNKU DO SŁOŃCA . PIERWSZY OK. 1 CM DRUGI MNIEJSZY.
  SĄDZIŁEM ŻE TE OBRAZY NIE PODLEGAJĄ MODERNIZACJI BIEŻĄCEJ . SZKODA BYŁO NA CO POPATRZEĆ…………………

  1. ja najchętniej wysłał bym teraz wszystkich twórców NWO do sanatorium w tokyo niech się nawdychają świeżego japońskiego powietrza na zdrowie

  2. WITAM.
   TAKIE WYSTĄPIENIA KSIĘŻY W KOŚCIOŁACH , TAKIE KAZANIA W KOŚCIOŁACH TRZEBA ROZPROPAGOWAĆ PO NECIE .
   TEN KSIĄDZ WIE PO CO TAM JEST!!!!!!!!!!!
   MYŚLĘ SOBIE ,ŻE GDYBYM PRZESZEDŁ SIĘ PO KOŚCIOŁACH W MOIM MIEŚCIE TO NA PEWNO NICZEGO PODOBNEGO NIE USŁYSZAŁBYM .
   ON SAM W SWOIM WYSTĄPIENIU POWIEDZIAŁ ,ŻE 80% KSIĘŻY NIE WIE PO CO TAM JEST I JEST FAKT.
   POZDRAWIAM………….

    1. Na portalu stern.de pojawil sie artykul gdzie o sytuacji w Elektrowni Fukushima I wypowiada sie inzynier Masashi Goto.

     Twierdzi on ze zabezpieczenia reaktorow nie byly zdolne aby wytrzymac trzesienie Ziemii wieksze niz 7 stopni w skali Richtera.

     Masashi Goto jest specjalista od spraw bezpieczenstwa i bral udzial w pracach w tej Elektorwni.
     Zna te reaktory w Fukushima I, zna je od srodka, zna wszystkie ich slabosci.

     JEŚLI TO PRAWDA TO JAPOŃCZYCY SĄ SAMOBÓJCAMI JAK MOŻNA BUDOWAĆ EL.ATOMOWĄ NA ZAGROŻONYCH SEJSMOLOGICZNIE TERENACH BEZ ODPOWIEDNICH ZABEZPIECZEŃ?
     http://newworldorder.com.pl/post,1365,3#16497

 8. Słychać coś nowego na temat rozbłysku?? Wszystkie radary coś oszukują, za niedługo dojdzie do kulminacji wybuchów ale jeszcze cisza przed burzą.

  Ziemia to dopiero odczuje przebiegunowanie w 2012 roku, gdzie planety znajdą się w tak specyficznym układzie jak średnio co 640000tys lat z wyliczeń naukowców, a rozbłyski słoneczne swoim promieniowaniem dopiero zaczeły nagrzewać jądro ziemi co prowadzi do przyśpieszonego ruchu płyt tektonicznych.

  To w Tokio to naprawde mały pikuś. Zobaczycie jak sie obudzą super wulkany.

  Podobno w Yellowstone dzieją się złe rzeczy, wzmożona aktywność gazów w jeziorze ale to tylko nieoficjalne doniesienia.

  1. DANE NA STRONKACH SĄ CENZUROWANE – DOWÓD – PODAJĄ Z 12 GODZINNYM OPÓŻNIENIEM , znaczy są dobierane info co pokazać co nie , tak już robią z przerwami od 25 lutego – flara z 7 marca była do obejrzenia dopiero w nocy z 8 – na 9 , i oczywiście jako dużo mniejsza , co potwierdziły , urządzenia pomiarowe na ziemi …….

 9. W imieniu swoim i gojów przeprośmy rabinat talmudyczny za to czego nie zrobiliśmy:

  Nie stać nas na spłatę długów wobec Żydów.

  Jesteśmy głęboko zaniepokojeni tym rozwojem wypadków, jako że przedstawiciele polskiego rządu przez wiele lat
  publicznie oświadczali, że restytucja mienia i problem rekompensat będą załatwione i ustawa w tej sprawie wniesiona do parlamentu – dziennik.pl cytuje komunikat Światowego Kongresu Żydów.

  To reakcja Żydów na wstrzymanie ustawy reprywatyzacyjnej, co uderza także w polskich obywateli, którym PRL odebrał dobra w procesie powojennej nacjonalizacji.

  JUŻ CAŁY ŚWIAT NIENAWIDZI ŻYDÓW>>

  Kongres domaga się restytucji mienia
  należącego do ocalonych z holokaustu i ich spadkobierców.

  Ustawy tej nie można uchwalić w obecnej sytuacji gospodarczej w kraju, gdyż spowodowałoby to przekroczenie dozwolonej przez Unię Europejską bariery długu publicznego w stosunku
  do PKB – portal
  przywołuje słowa ministra skarbu.

  ŁAPÓWKI W KOMISJI DS. ZWROTU MIENIA KOŚCIELNEGO>>

  Przewodniczący Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego (WRJO) Ronald S
  . Lauder stwierdził, że Polska
  jest krajem bogatym i na tle innych państw w Europie dobrze radzi sobie z kryzysem.

  Jest niedopuszczalne, że Polska nie może znaleźć jakiegoś sposobu wypełnienia swych zobowiązań na rzecz byłych właścicieli ziemskich” – dziennik.pl cytuje słowa przewodniczącego WRJO.

 10. Rząd jest zachwycony, branża mówi o prawnym bublu.

  800 tys. serwisów w polskim internecie i miliony odwiedzających je internautów już wkrótce boleśnie odczuje efekt wprowadzenia nowej ustawy medialnej – donosi gazeta.pl.

  W najbliższych dniach ustawa zmieniająca zasady funkcjonowania rodzimych portali trafi pod głosowanie w Senacie.

  NADCHODZI iPOKALIPSA>>

  Unia kazała wprowadzić ją Polsce dwa lata temu, ale prace nad nią dopiero ostatnio bardzo przyśpieszyły.

  Zatwierdzone już przez Sejm zmiany w prawie najbardziej krytykuje się za wprowadzenie obowiązku wpisania się „dostawców audiowizualnych usług medialnych na żądanie” w rejestrze Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
  – dodaje serwis.

  Problem jest nieprecyzyjne określenie, czy dotyczy to serwisów
  jak platforma Ipla (filmy
  na żądanie, VOD), czy też może każdego, kto oferuje na swoich stronach filmy wideo
  .

  5 LAT WIĘZIENIA ZA KRADZIEŻ W GRZE KOMPUTEROWEJ>>

  Jeżeli dostawca się nie zarejestruje, KRRiTV nałoży na niego karę (do 10 proc. rocznych przychodów). Może też wcale go nie zarejestrować, bo np. nie spełnia wymienionych w ustawie obowiązków – tłumaczy gazeta.pl.

  Jest nim przymus wprowadzenia blokady treści dla osób małoletnich (bez wyjaśniania sposobu określania wieku internauty
  ), a także nakaz promowania filmowej produkcji europejskiej (co najmniej 15 proc.).

  KONIEC Z OSZUSTWAMI DOSTAWCÓW INTERNETU>>

  My sobie poradzimy, stać nas na prawników. Zrozumiemy, czego nam ustawa zakazuje, dostosujemy się, zabezpieczymy
  albo wyprowadzimy za granicę – tłumaczy serwisowi Marcin Pery, prezes związanej z Polsatem firmy Redefine (należy do niej serwis Ipla)

  Nierówność traktowania podmiotów zagranicznych i krajowych, to kolejny, po oskarżeniu o tworzeniu barier biurokratycznych zarzut, jakie autorom ustawy stawiają firmy z polskiej branży internetowej.

  Kolejna bariera biurokratyczna, która nie wiadomo czemu służy, a zabija przedsiębiorczość. Jeśli ta ustawa wejdzie w takim kształcie, to zaobserwujemy po jakimś czasie ograniczenie inicjatywy i działalności w polskim internecie – mówi gazecie.pl Grzegorz Tomasiak, prezes Wirtualnej Polski.

 11. Do przemyślenia:

  Z jakiegos powodu Fukushima ma problem z awaryjnym chlodzeniem reaktora – wydaje sie ze wszystkie reaktory tj 6 maja ten sam klopot.
  Jakiś wirus np. STUXNET… lub coś w tym rodzaju?
  Elektrwnia stara ale często wymieniane są zawory w hydraulice… Pracą tych urządzeń kierują komputery…
  Pojawił się wirus Stuxnet by dokopać Iranowi. Z tego co wiadomo, to Stuxnet został zaprojektowany tak, żeby móc ingerować w działanie fizycznych urządzeń związanych z działalnością elektrowni czy fabryk – lub też dać możliwość takiego ingerowania w pracę/działanie owych urządzeń.
  Wiecie, że ostatnio Iran wyjął wszystkie pręty ze swego reaktora (jeszcze nieuruchomionego)? Popsuło im się coś w Buszerze…
  RPA i Niemcy zaczynają zamykać swe elektrownie atomowe… hm… Szwajcaria chyba też.
  Teoretycznie to możliwe by wirus rozwalił systemy hydrauliczne, a co za tym idzie chłodzenie…
  …takie luźne przemyślenia… hm…

  1. Chodzi o przeprogramowanie pracy urządzeń w elektrowniach czy fabrykach. Wirus rozprzestrzenił się po świecie – Indiach, Chinach, Europie… Poszukajcie więcej info na jego temat.

 12. Tam bym miał wątpliwości czy to całkiem naturalna katastrofa, w TV po obrazkach z Japoni więcej jest o giełdzie, że fajnie „bo teraz trzeba odbudowywać”, i „takie są bezlitosne prawa finansów” no to dzięki zero współczucia a wręcz przeciwnie, w razie czego w Polsce to też cienko to widzę, zawsze usłyszymy „ludzie się już przyzwyczaili”

 13. Opinia eksperta o katastrofie japońskich reaktorów

  Anonimowy znajomy, wiodący niezależny zachodni atomista medyczny, pisze mi:

  Nie wiadomo, czy automatyczne wyłączenie reaktorów zadziałało. Wg doniesień medialnych i oficjalnych, wygląda na to, że wodę morską i kwas borowy (absorbujący neutrony) leją bezpośrednio na rdzenie reaktorów (a nie do wnętrza drugorzędnej osłony czy wymienników ciepła) — tzn. rozpoczęły się stapianie się rdzenia i katastrofalna utrata zabezpieczeń.

  Woda dodana do uranu produkuje wodór. Jest zabronione mieszać uran z wodą. Problem: rdzeń stapia się, woda obniża temperaturę, ale i wytwarza wodór w rdzeniu reaktora. Wypuszczają wodór z przegrzanego reaktora.

  Woda w połączeniu z uranem […] zwiększa produkcję neutronów. .

  Wykonane z cyrkonu i berylu pochwy prętów paliwowych, części reaktora i odbijacze (ang. reflectors) też szybko reagują z wodą. Reakcje chemiczne wody z rozmaitymi metalami, podsycane przez ciepło reaktora, prowadzą do eksplozji i reakcji, które wyparowują i kombinują kilkaset sztucznych, chemicznych i radioaktywnych substancji w rdzeniu reaktora i poza.

  Jeśli automatyczne wyłączenie reaktora nie wyjęło prętów paliwowych i odbijaczy, rozszczepianie będzie postępować i nasilać się. Albo nie mówią nam, że była już tego rodzaju eksplozja, albo może się dopiero wydarzy. Z wyglądu 1-ej eksplozji sądzę, że to mogło być takie zdarzenie krytyczne. Natomiast eksplozja 2 wygląda na wybuch wodoru.

  Topnienie komponentów reaktora oznacza fuzję metali, czyli niemożność usunięcia paliwa, które powoduje rozszczepianie.

  Woda nie ugasi pożaru uranu czy plutonu. Pożarów mieszanki tytanu, cyrkonu grafitu berylu i uranu nie ugasi woda i one nie potrzebują tlenu do spalania.

  Nikomu niepozwolą ujawnić żadnych kompletnych informacji o przeciekach do otoczenia itd., bo zbyt negatywnie rzutowałyby na ekonomię i geopolitykę establiszmentu nuklearnego.

  Nie ma „środków zaradczych” na skutki ekspozycji na pył (np. radioaktywne gazy szlachetne, cez i zubożony uran) drogą oddechową. Pigułki z jodem są spóźnione po fakcie. Patrz skutki Czarnobyla – zachorowania i delegliwości.

  http://piotrbein.wordpress.com/

   1. Tym razem eksplozja uszkodziła reaktor 2 i doszło do skażenia…
    A więc są 3 reaktory, w których topią się rdzenie…
    Brrrr…

   2. Info z CNN:

    – pali sie reaktor nr 4 i chyba 2
    – ewakuowacja ludzi w promieniu 20 km
    – wydano oswiadczenie zeby zostali w domach, biurach, nie wychodzili na ulice
    – podali info o 1 i 3, a o dwojce nie..

 14. Miałem dzisiaj troszkę czasu więc poświęciłem go na obserwację tych zjawisk.
  po prostu udalo misię uchwycić moment wybuchu.
  pozdrawiam……………………………..
  siła wiatru przekraczała już 600 – kę.

   1. fakt tu na iswa wielkie g… widac, ale na spacew.com widac konkretne pierdo…….
    zobaczymy co przyniesie???

 15. No proszę. A jeszcze gdy nikt w portki nie robił (czyli kilka dni temu) w tv podawano, że te ostatnie wybuchy na Słońcu i tak były dużo mniejsze o tych sprzed kilku lat.

  Teraz złapany szczupak robi się coraz większy.

 16. Wygląda na to, że górna część pomieszczenia reaktora zniknęła w wybuchu. To oznacza zniszczenia kolejnych urządzeń, a także poważne zagrożenie osłony reaktora. Systemy nie są już chłodzone i wybuchają po kolei, obnażając wbudowany w nie terror, który wymknął się spod ludzkiej kontroli
  „.

  Równie czarną prognozę rysuje profesor Hitoshi Yoshioka z uniwersytetu w Kiusiu. „Próby wstrzyknięcia wody morskiej do pomieszczenia z prętami paliwowymi nie udały się. To oznacza, że mogą się one stopić, przerwać obudowę i wejść w reakcję z wodą w pomieszczeniu reaktora. To grozi wybuchem rdzenia”.

  1. W Japonii był wybuch CHEMICZNY EJ. Jednak wyjaśnienia tutejszej (PL) Agencji Atomistyki są na poziomie wyjaśnień po Czarnobylu.

   ============

   14 marca: donoszą o TRZECIM WYBUCHU wodoru w elektrowni atomowej Fukushima .Rdzenie muszą więc być bez chłodzenia, bo dysocjacja wody następuje w bardzo wysokich temperaturach. W Polsce jakiś utytułowany dureń mówi: Energetyka jądrowa jest z roku na rok bezpieczniejsza i nie ma dla niej lepszej alternatywy. Zbrodnicza pycha

   =====================

   [mam pewne wiadomości z “The Japan Times” z 23 sierpnia 2010, że reaktor nr. 3 został załadowany paliwem MOX, powstającym z re-processingu plutonu i uranu z wypalonych prętów paliwowych. Ponieważ jest to paliwo budzące od lat ogromne protesty specjalistów, trzymane to było w tajemnicy.

   The operator of the plant, Tokyo Electric Power Co., began injecting fresh water into the No. 3 reactor’s core on Sunday after learning that the tops of its MOX fuel rods were sticking 3 meters out of the cooling water. The rods must be completely covered to avoid overheating.

   1. A czy możliwy jest wbuch nuklearny, czy tylko paliwo będzie się topić i odparowywać wielkie ilosci zanieczyszczen radiacyjnych do atmosfery z wodą czy odparowywanym gruntem?

    1. tak ubogiego paliwa jakie sie w elektrowniach stosuje ,nie wysadzisz chocby dynamitem…;)
     …ale nabrudzic moze. jak to „peknie” to bedzie to koniec japoni jaka znamy ,a moze i koniec japoni jakiej kolwiek.

     1. JAK PRZETOPI FUNDAMENT ZACZNIE SIĘ ZAGŁĘBIAĆ W GRUNT – TAK JAK W CZARNOBYLU – ROZPALONE PALIWO W ILOŚCIACH OGROMNYCH ZETKNIE SIĘ WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ Z WODAMI GRUNTOWYMI – WTEDY – PARA CIŚNIENIE I BUM – BRUDNA BOMBA – POTEM PO KOLEI TO SAMO Z NR -2 , I NR-3 , – ROZRZUCONE PALIWO W OKÓŁ ELEKTROWNI NIE POZWOLI NA JAKIEKOLWIEK WEJSCIE NA TEREN ELEKTROWNI – ZBYT WIELKIE PROMIENIOWANIE 3 – 5 MINUT – POBYTU I TO WIELKIE RYZYKO WIĘC CO ZROBISZ W 5 MINUT – NIEMA SENSU – POZOSTAWIONE – REAKTORY NR – 4 I 5 BEZ KONTROLI BĘDĄ NASTĘPNYMI BRUDNYMI BOMBAMI –
      ===================================
      A WIĘC REJON JAPONII MOŻE SPOTKAĆ W SUMIE 5 KOLEJNYCH WYBUCHÓW = 5 CHMUR – RADIOAKTYWNYCH + OBSZAR SKAŻENIA ZRÓŻNICOWANEGO O PROMIENIU OKRĘGU DO 4000 KM.
      NA DOLE PRZYKŁAD PO CZARNOBYLU :
      ======================================
      W TEJ CHWILI SKAŻENIE POWODUJE CEZ 134 – świństwo straszne.

 17. A ja mowie do ciebie Mizia:
  Robisz /jak zawsze zreszta/ z igly widly !!

  Jak nasi strazacy w zeszle lato pojechali do ruskich gasic u nich pozary w okolicach Czernobyla to glosiles, ze juz na pewno przyjada napromieniowani i na pewno przyjada bez zadnego sprzetu, bo go po prostu beda musieliu zostawic jako skazony. Co bylo to wiemy, wic twoje straszenie to o kant du** mozna potluc 🙂
  =====================
  TO TŁUCZ O ZAD TYLKO UWAŻAJ ZEBY SOBIE DUPY NIE POKANCEROWAĆ

  1. @Aska a sprawdż jakie jest w Polsce promieniowanie może już jesteś i to dużo
   Co bylo to wiemy, wic twoje straszenie to o kant du** mozna potluc i mozesz sobie potłuc pało.

  1. Skażeni żołnierze. US Navy odsuwa się od Japonii

   Amerykańskie okręty odpływają od brzegów Japonii po tym, jak lekko skażony został lotniskowiec USS Ronald Reagan. Niewielka dawkę promieniowania otrzymały załogi helikopterów, które wykonywały loty z pokładu okrętu w zniszczonym tsunami rejonie Sendai.

    

   jesli by to była prawda nie doszło by do skażenia CHMURĄ LOTNISKOWCA – TO LOGICZNE

   JEŚLI ODPŁYWAJĄ WSZYSCY W TRYBIE ALARMOWYM TO TO – JUŻ SAMI WIECIE CO

   http://www.tvn24.pl/-1,1695794,0,1,skazeni-zolnierze-us-navy-odsuwa-sie-od-japonii,wiadomosc.html

   1. Radioaktywna chmura z Japonii zmierza do Ameryki Pólnocnej
    Nadal nie jest jasne jaka jest skala skażenia po dwóch eksplozjach w elektrownii atomowej Fukushima. Oficjele rządu japońskiego informują, że radioaktywność spada ale stoi to w sprzeczności z faktem, że ewakuowano już niemal pół miliona obywateli zagrożonych regionów.

    Media na kontynencie amerykańskim z niepokojem patrzą na rozwój sytuacji. Załaczony film pochodzi z Kanady z okręgu Vancouver. Rozkład wiatru nad Pacyfikiem powoduje, że paradoksalnie dla samej Japonii ryzyko masowego skażenia spada za to zdecydowanie rośnie dla Ameryki Północnej. Zainteresowani mogą pooglądać rozkłady wiatru i symulacje atmosferyczne na załaczonej stronie internetowej http://www.stormsurf.com/

    Informacja o rzeczywistej sytuacji jest dawkowana i ewidentnie próbuje się manipulować poziomem wiedzy społeczności międzynarodowej o rzeczywistej skali niebezpieczeństwa. Jest to zresztą dość popularny sposób zachowania przećwiczony w czasie katastrofy w Czarnobylu.

    Pracownicy wciąż monitorują poziom skażenia oraz w specjalnych centrach uchodźców na granicach strefy radioaktywności dystrybuują Jodek Potasu. Rząd Japonii potwierdził, że kolejna eksplozja jest nieunikniona. Reaktor w Bloku 2 został zalany woda morską ale jest to raczej gra na czas niż rzeczywiste opanowanie sytuacji.
    http://zmianynaziemi.pl/wideo/radioaktywna-chmura-japonii-zmierza-ameryki-polnocnej

    1. TO ZE KŁAMIA TO NARMA SŁUŻB NA CAŁYM ŚWIECIE DO KOŃCA KŁAMIE SIE ŻE JEST O.K – TAKA PROCEDURA – PO KATASTROFIE NIKT NIGDY NATYCHMIAST NIE MÓWI ŻE KŁAMALI – SĄ INNE WAŻNE ŻECZY NA GŁOWIE A NIE DOCHODZENIE KTO KŁAMAŁ – znam z autopsji 😉
     ==============================
     MEDIA DOSTAJA MOŻE 5 % PRAWDY , WODA MORSKA W OGÓLE SIE NIE NADAJE BO OSADZA SÓL PO ODPAROWANIU NA ELEMENTACH WYMAGAJACYCH CHŁODZENIA W KOŃCOWYM EFEKCIE TWORZY WARSTWĘ IZOLACYJNĄ SOLI KTÓRA PÓŻNIEJ TYLKO PRZYŚPIESZY WYBUCH , to tylko dorażny wymyk majacy na celu zyskać czas , A POTEM BUM!!!

     ==================
     AMERYKANIE NIE DURNIE NA POKŁADZIE MAJĄ SŁUŻBY ODPOWIEDZIALNE ZA SKAŻENIA RADIACYJNE WIDOCZNIE ZWIAD DONIUSŁ PRAWDĘ I LEPIEJ W NOGI I TO WŁAŚNIE CZYNIĄ

     1. A czy ta chmura nie dotrze do europy chyba tak amerykanie będą zażywać jodek potasu to jakie są związki w tej radioaktywnej chmurze bo płyn lugola zażywaliśmy po wybuchu w Czarnobylu.

     2. No dobra ale z tych informacji wynika, że odpływa tylko 1 lotniskowiec, a pod Tokio jest przecież cała baza wraz z dowództwem USPACOM, czyli jak wikipedia podaje 33,2 tys. żołnierzy i to tylko liczba ich samych a jest jeszcze napewno sporo osób personelu niewojskowego. Jakby się mieli ewakuować to media chyba by to zauważyły … no chyba, że za bardzo wierzę w dziennikarzy 😀
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Si%C5%82y_Zbrojne_Stan%C3%B3w_Zjednoczonych

     3. najgłówniejsza baza jest na okinawie, a ta zdaje sie jest na południu, niech ktos sprawdzi…
      A pewnie tam maja schrony p-atomowe i będą siedziec, jak nawet cała japonie ewakuują… podwodniaki zostawią, nawodne moze ewakuuja

    2. Kolejne katastrofalne trzęsienie ziemi w Japonii wisi na włosku
     pon., 2011-03-14 19:55
     Nadal brak dobrych informacji dla Japonii. Niestety ale zaczyna drżeć ziemia na styku płyt litosferycznych w okolicy wyspy Honshu. Jeśli tam dojdzie do rozprężeń strefy subdukcji będziemy mieli powtórkę z piątku.

     Obszar na mapie oznaczony kółkiem wykazał aktywność 13 marca 2011 roku. Wygląda na to, że połączenie płyt tektonicznych no południowy wschód od Japonii aktywowało się.
     Wiele źródeł donosi, że aktualne wstrząsy są dużo bardziej na północ aby wyzwolić katastrofalne trzęsienie ziemi na stylu płyt ale to właśnie w tej części wybrzeża Japonii spodziewano się dużego trzęsienia ziemi. Wzrasta tam ciśnienie w strefie subdukcji i jest to zauważalne od wielu lat. Tak naprawdę to piątkowy kataklizm mimo całej swej niszczycielskiej siły był zaledwie ostrzeżeniem tego co może się wydarzyć gdy dojdzie do rozpreżeń kolidujących płyt litosferycznych.
     Teraz może się okazać, że ta nadzwyczajna aktywność sejsmiczna na północ od strefy styku płyt była groźnym pomrukiem własciwego budzącego się potwora. Generalnie jest oczywiste, że cała linia strefy subdukcji jest niestabilna i to zawsze jest bardzo niebezpieczna sytuacja. Naukowcy rozkłądają ręce, modele komputerowe trafia przysłowiowy szlag i zamaist wiedzy, zaczynają sączyć pólsłówka z bezpiecznym „sytuacja jest nieprzewidywalna”.

     A teraz zaczynamy obserwować, że wstrząsy kierują się coraz bardziej w kierunku punktu styku płyt. Trzęsienie dokładnie na styku musiało przysporzyć japońskich sejsmologów o zimny pot. Czy energie wyswolone 11 marca rozejdą się jakoś propagując wstrząsy do innych płyt albo poprzez drgania harmoniczne epicentrum zacznie wędrowac w pierunku styku płyt powodując kolejne rozprężenia a w konsekwencji silne wstrząsy o magnitudzie 7.0 i większej.
     Tokio jest bardzo zagrożone jak widzicie z powyższej mapy. Jest na tyle blisko od ewentualnego epicentrum, że nie dość zniszczeń od samego żywiołu to jeszcze istnieje ryzyko tsunami, które w stolicy Japonii po prostu mogłoby wyrządzić apokaliptyczne zniszczenia znane nam z filmów typu „Deep Impact” czy „2012” . Co gorsza podobnie do strefy subdukcji w okolicy Vancouver Island nie byłoby dużo czasu na reakcje i ucieczkę. Dosłownie w 20 minut mielibyśmy i trzęsienie i tsunami.
     http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kolejne-katastrofalne-trzesienie-ziemi-w-japonii-wisi-wlosku

   2. @rabarbarek powiedział/a z blogu zenobiusza
    Oficjalnie w Chinach u 19 osob wykryto duzy stopien napromieniowania[ nieoficjalnie ponad 100], zolnierze armii amerykanskiej , ktorzy pomagali w akcji ratowniczej rowniez zostali napromieniowani chociaz znajdowali sie 165 kilometrow od elektrowni.[zostali juz z akcji wycofani] Dowodzi to , ze mamy do czynienia z duzym napromieniowaniem nie tylko wokol elektrowni , ale znacznie dalej. Video na ten temat i ostrzezenie , ze kiedy rdzen stopi sie , radioaktywne promieniowanie dotrze tez do USA i innych czesci swiata.

    1. …cala ta historia z trzesieniem ziemi ,tsunami a teraz reaktorami ,ktore tylko patrzec jak napromieniuja cala japonie az bedzie swiecic po nocach (na zolto pewno) ,to obawaim sie, klejny akt w przedstawieniu pt. „Destabilizacja sytuacji na swiecie ,na wszystkich mozliwych frontach…”

     Mozecie se zganiac na slonce ,calkiem jak by to zrobili wasi sredniowiezni przodkowie ,ale na nasze wspolne nieszczescie… mylicie sie.

     Ps:z ta japonia to jeszczze bynajmniej nie koniec ,no chyba ze znow im ktos/cos jakims cudem przeszkodzi.

  1. TO JEST FLARA , ODPOWIEDZIALNA ZA TRZĘSIENIE W JAPONII – BARDZO ŁADNIE WIDAĆ ROZBŁYSK I PRZECHODZĄCE FALE ELEKTROMAGNETYCZNE , RENTGENOWSKIE I INNE PASKUDZTWA – POSTRZAŁ CENTRALNIE W KIERUNKU OBSERWATORA

   WARSTWY , ZMIANA PIKSELI

 18. Czy Polska jest zagrożona trzęsieniem ziemi lub wybuchem wulkanu ?

  Ostatnie poważne trzęsienie ziemi na terenie współczesnej Polski miało miejsce w 1895 r. i objęło swoim zasięgiem prawie połowę Dolnego Śląska. Wstrząsy były pośrednio odczuwalne – obserwowano przesuwanie się przedmiotów, słyszano głuche dudnienie.

  Sporadycznie odnotowano pękanie ścian, wież kościelnych i zapadanie dachów. Podobne zjawiska obserwowano w ostatnich latach, podczas wstrząsów na Podhalu i na Suwalszczyźnie. Mało kto wie, że w naszym kraju sieć stacji sejsmicznych wskazuje, że na obszarze Karpat i Sudetów bardzo często zachodzą niewielkie wstrząsy. Ich siła jest tak słaba, że nie są one odczuwalne przez ludzi. Z zapisów historycznych wiemy, że na obszarze Polski zarejestrowano około 100 silniejszych trzęsień ziemi.

  Trzęsień ziemi w Polsce można spodziewać się głównie tam, gdzie występowały największe przesunięcia pionowe bloków tektonicznych. Taka sytuacja ma miejsce między innymi na Podhalu, na obszarze bloku przedsudeckiego oraz na przedpolu Karpat. Prawdopodobieństwo wystąpienia wstrząsów na pozostałych obszarach kraju jest wielokrotnie mniejsze.

  W przeszłości ruchom tektonicznym towarzyszyły wybuchy wulkanów. Najwięcej wulkanów było w rejonie Złotoryi, Lubania Śląskiego, Bogatyni i Zgorzelca. Mniejsze centra wulkaniczne znajdowały się na Wzgórzach Strzegomskich, Niemczańskich oraz w rejonie Niemodlina i Tułowic. Najmłodsze wulkany na obszarze Polski czynne były w rejonie Lądka Zdroju, przed około 3,8 – 5,2 mln lat. Obecnie na Śląsku znamy ponad 330 miejsc, w których zachowały się lawy wulkaniczne i osady powstałe z popiołów i bomb wulkanicznych.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-polska-jest-zagrozona-trzesieniem-ziemi-lub-wybuchem-wulkanu

 19. http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/swiat/libia-oburzona-po-rezolucji-ligi-arabskiej,73727,1

  Libia oburzona po rezolucji Ligi Arabskiej
  po. PAP
  13 marca 2011 20:26, ostatnia aktualizacja 20:26
  „(…)Unia poinformowała w piątek, że przywódcy RPA, Ugandy, Mauretanii, Konga i Mali stworzą zespół, który wkrótce uda się do Libii, by pomóc zakończyć tam konflikt. Unia Afrykańska wyklucza zagraniczną interwencję militarną w Libii, gdzie siły lojalne wobec Muammara Kadafiego walczą z powstańcami pragnącymi położyć kres jego ponad 40-letniemu panowaniu.(…)

 20. mizia, to jest flara z 7.3.2011:
  http://sungrazer.nrl.navy.mil/images/fast_cme.gif
  to jest wykres prom.X z 7.3.2011 :
  http://www.swpc.noaa.gov/ftpdir/plots/xray/20110308_xray.gif
  to jest wykres prom.X z 10.3.2011 :
  http://www.swpc.noaa.gov/ftpdir/plots/xray/20110310_xray.gif
  trzesienie w japonii – 12.3.2011
  roznica – zapis prom.X – 3 dni , trzesienie ziemi – 5 dni po flarze.
  to znaczy , ze 15.3.2011 powinny byc piki na X-ray plot i trzesienie ziemi – 17.3.2011
  oczywiscie mniej, wiecej…

    1. Mam pytanko.Czy to normalne zeby ksiezyc byl widoczny o godz 13.00? A tak bylo dzis przynajmniej w Anglii

 21. ,,…Zwolennicy teorii rychłego i gwałtownego przebiegunowania Ziemi mają dzisiaj pożywkę dla swoich przekonań. Od jakiegoś czasu dzięki japońskiemu NICT możemy obserwować zachowanie ziemskiej magnetosfery. Dzisiaj wyglądała ona nad wyraz dziwnie… ”

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cos-dziwnego-dzieje-sie-ziemska-magnetosfera

  ——————————————————
  ,,obrazki” dołączone do artykułu wyglądają co najmniej dziwnie, a przynajmniej ja nigdy nie widziałam takich wykresów magnetosfery ziemskiej. Proszę o wypowiedź kogoś, kto mógłby te (zaburzenia) wyjaśnić.

 22. Niestety to chyba poczatek, po trzesieniu czas na serie wybuchow wulkanow .W przeciagu 2 dni Rosja, Indonezja, Japonia i Azerbejdzan i to napewno nie koniec

 23. Dzisiaj o 20:00 program na żywo telewizji alternatywnej. …

  Dzisiaj o 20:00 program na żywo telewizji alternatywnej.
  Tematy między innymi:
  – rozmowa telefoniczna na żywo ze światowej sławy ufologiem, gościem specjalnym XV UFO Forum, Stantonem Friedmanem (USA)
  – bezpośrednia rozmowa w studio z Łukaszem Bartoszewiczem na temat sytuacji w Japonii oraz prognoz dalszych kataklizmów na Ziemi
  http://januszzagorski.pl/

 24. I natepny kwiatek:

  „Mało ropy? Zróbmy trzęsienie ziemi”

  „Czy sejsmolodzy uratują nas od kryzysu paliwowego?
  Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Santa Cruz (USA) odkryli, że jedną z konsekwencji trzęsienia ziemi jest wzrost przepuszczalności skał zaburzonych podczas wstrząsów. Woda, a także inne ciecze wędrują przez nie znacznie łatwiej – dowodzą Emily Brodsky i jej koledzy w dzisiejszym „Nature”. Zdaniem uczonych odkrycie to może ułatwić dobranie się do tych złóż ropy, które dziś są dla nas niedostępne. Gdybyśmy bowiem za pomocą silnego ładunku wybuchowego zainicjowali trzęsienie ziemi, wtedy skały staną się bardziej przepuszczalne dla ropy i ta przepłynie w miejsce, z którego łatwiej ją będzie wydobyć – spekulują autorzy badań.

  Ludzkość ma już pewną wprawę w wywoływaniu trzęsień ziemi. Swego czasu Rosjanie wykorzystywali do tego celu nawet broń atomową. Geolodzy regularnie detonują duże ilości trotylu, aby badać budowę skorupy ziemskiej. Do tego celu używa się też ciężkich pojazdów, które po uruchomieniu wprawiają w wibracje grunt pod kołami.

  – My mierzyliśmy tylko poziom wody w studniach, więc ta propozycja nie jest oparta na żadnych konkretnych faktach. Jednak z naszych badań wynika, że tuż po silnym trzęsieniu przepuszczalność skał wzrasta aż trzykrotnie. Każdy płyn, niezależnie od tego, czy jest to woda, czy ropa, może wtedy łatwiej płynąć. Dlaczego tego nie wykorzystać? – mówi Brodsky.”

  http://wyborcza.pl/1,75476,3448881.html

 25. … no zapasy porobione ,konserwy juz sa ,maka…cukier takie tam sa ,gorzalka (w razie nudy jak neta wylacza) jest.
  …tylko armagedonu jakos nie widac.
  przegladalem wlasnie zdjecia sat ameryki polnocnej i ze zdziwieniem stwierdzam ,ze ameryka wciaz istnieje i to w ksztalcie zupelnie takim samym jak wczoraj. heh dziwny jest ten swiat…;)

  pzdr. wszystkim telepciuchom…

  1. Bedziecie sie smiac, ale wam opowiem. Ponad rok temu mialem sen w ktorym stalem nad zatoka i widzialem jak statki mie moga wplynac do portu stanely, pociagi, autobusy, cala elektryka nie dzialala. Na ulicach panika, ludzi biegaja. Wladze miasta szykowaly jakies dziwne schrony, wiedzalem ze nie sa bezpieczne, czulem ze to pulapka… bylo wiele zaginiec,rodzice szukaly dzieci i ludzie szukali sie nawzajem, wielkie zamieszanie. Na razie obsewuje znaki. Kiedy wychodze z domu mam czasem wrazenie, ze to moze byc ostatni wyjaz do pracy,do koscia, ostatnie zakupy, ze to moze byc ostatn normalny dzien. Wlanczajac kompa patrze..wszystko na razie jest na swoim miejscu, ale dlugo tak nie bedzie, pompowany balon musie kiedys peknac.

 26. Kataklizm globalny (wg. G. Gianninoto)
  Płyta tektoniczna na której leży Ameryka Północna jest mocna i nie pęknie tak łatwo. Ma jednak jeden slaby punkt. ZETA powiedział, że ten słaby punkt to uskok nowomadrycki i to będzie miejsce następnego trzęsienia ziemi o biblijnych proporcjach. Co ciekawe FEMA zakupiła zapasy żywności warte miliard dolarów nie podając powodów takiego posuniecia. W kwietniu tego roku w 8 stanach zostaną przeprowadzone ćwiczenia z udziałem wojska i służb porządkowych w reakcji na sytuację kryzysowa. Czyżby wiedziano o czymś szczególnym? W rejonie uskoku nowomadryckiego żyje ok. 40 mln ludzi. O ile w Japonii buduje się miasta z myślą o trzęsieniu ziemi o tyle w USA w środkowych stanach wiele budynków pamięta czasy wojny secesyjnej i nie przetrwa tak silnych wstrząsów zwłaszcza, że rejon ten zapadając się będzie prawdopodobnie zalany przez ocean. Kolejnym kataklizmem ma być rozsuniecie się Atlantyku i 100 metrowe tsunami, które zmiecie Anglie, Holandię i Danię. Tsunami dzięki Golfsztromowi oszczędzi USA i Kanadę i uderzy tylko w EuropęW Chinach w głębi lądu zbudowano całe miasta, w ktorych nikt nie mieszka. Wszystko wskazuje na to, że są przygotowane na przyjęcie uchodźców z zalewanego przez tsunami wybrzeża. Kiedy Atlantyk będzie się poszerzał dokona rotacji ku zachodowi co zmiażdży płytę tektoniczną Karaibów a także Amerykę Środkową. Niewielu ludzi przetrwa kataklizm w tej części świata. Poludniowa Ameryka zostanie w tym samym miejscu w jakim znajduje się teraz bo jest silnie połączona z płytą tektoniczną na której leży Antarktyda. Indonezja z kolei już tonie. Niektóre części Dżakarty w ciągu miesiąca zapadły sie o 3 m. – nie mówi się jednak o tym w mediach. Początkowo nazywano to powodzią, choć tak naprawdę Indonezja pogrąża się w oceanie. Dokładają się do tego 23 aktywne wulkany. Los 220 milionowej populacji tego kraju jest wiec nie do pozazdroszczenia.
  http://nowaatlantyda.com/2011/03/13/kataklizm-globalny-wg-g-gianinnoto/

  1. trzeba byc czujnym i obserwowac dokladnie to sie wokolo dzieje, wakacje moze puzniej. Ja na wszelki wypadek zrobilem juz zapasy paliwa, gdyby okalzalo sie,ze trzeba sie gdzies ewakulowac. Oczy i uszy szeroko otwarte

   1. Święty swięte słowa !!! należy być dzisiaj czujnym jak harceż i obserwować wszystko wokół siebie ,,a nawet być czujnym ja tropiciel z vietnamu !!!
    J.M.H

    1. Zobaczymy co pierdyknie:-),Zapasy paliwa razde i tak zrobic, zobaczcie co dzieje sie na zachodzie, idze w gore i tansze nie bedzie. Jak na razie bylo trzesienie ziemi i tsunami i najprawdopodobnie bedzie kolejne. Ja mieszkam blisko wybrzeza, wiec jak bedzie szlo tsunami to rowerkiem sobie nie popedze za daleko:), a jak elektryka pierdyknie to wszystko stanie i bedzie glucha cisza

     1. Raport Instytutu Fizyki Ziemi w Moskwie ostrzega, że Ameryka może stać się ofiarą potężnego trzęsienia ziemi o biblijnych proporcjach w ciągu najbliższych dwóch tygodni… Miejsca w których takie trzęsienie ziemi może nastąpić to USA (ze szczególnym uwzględnieniem uskoku nowomadryckiego i Kalifornii), Meksyk, Ameryka Środkowa, Ameryka Poludniowa. Rosjanie radzą aby potraktować to ostrzeżenie serio.

      http://nowaatlantyda.com/2011/03/12/niespokojna-ziemia-

   2. zrób se też zapasu PAPU – żeby mieć co do gara włożyć – ja już kończę ich kompletowanie. oczywiście, w granicach rozsądku.
    jutro, czyli w poniedziałek idę zakupić preparat „chrom plus” – zawierający m.in. jod – na wypadek powtórki z Czarnobyla (Japonia). Wam radzę to samo, u siebie na blogu opisałem kilka praktycznych wskazówek odnośnie tego zagrożenia.
    a trzęsienie o sile 10 w skali Richtera może rozerwać skorupę ziemską – wtedy mamy……..

    1. Ostatnio jak robie zakupy to kupuje wszystkiego dwa, trzy rzy wiecej, tak na wszelki wypadeknp: maslo 5kostek, mleka 8l, soki, jablka 6 kg…

 27. Polecam,, bardzo ciekawe
  Pakiet klimatyczny jest korzystny dla zachodu Europy, który kombinuje, by eksploatować kraje Europy Środkowej. To mają być neo-kolonie. Temu służy likwidacja polskich banków, ciężkiego przemysłu i handlu – z profesorem Witoldem Kieżunem rozmawia Krzysztof Świątek….

  Dlaczego inni nie chcieli jej realizować?

  – Bo poza zdławieniem inflacji, skutkowała zniszczeniem państwowych przedsiębiorstw, likwidacją PGR-ów, masowym bezrobociem, a jednocześnie zalewem importu – importowaliśmy wówczas nawet spinki do włosów i makulaturę. Przyjeżdżam wtedy do Polski i widzę mleko francuskie na półkach. Kuzynka mówi mi, że jest propaganda, by nie kupować polskiego mleka, bo rzekomo butelki myje się proszkiem IXI. Pytam o „Mazowszankę”, którą zawsze lubiłem. Okazuje się, że nie ma. Można za to nabyć niemieckie wody mineralne. Chcę kupić krem do golenia Polleny. A trzeba pamiętać, że Szwedzi specjalnie przyjeżdżali do Polski po wódkę i polskie kosmetyki. Polleny też nie ma, jest Colgate. W końcu ekspedientka znajduje Pollenę w magazynie. Widzę, że jest trzy razy tańsza. Kobieta tłumaczy, że bardziej opłaca jej się sprzedawać droższy towar, więc polskiego nie wystawia. Krótko mówiąc, rozpoczyna się świadoma likwidacja konkurencji. Siemens kupuje polski ZWUT, który dysponuje wówczas monopolem na telefony w Związku Radzieckim. Niemcy dają pracownikom dziewięciomiesięczną odprawę. Wszyscy są zadowoleni. Po czym burzą budynek, całą aparaturę przenoszą do Niemiec i przejmują wszystkie relacje z Rosją. Likwiduje się „Kasprzaka”, produkcję układów scalonych, diod, tranzystorów, a nawet naszego wynalazku, niebieskiego lasera. Wykupuje się polskie cementownie, cukrownie, zakłady przemysłu bawełnianego, świetną wytwórnię papieru w Kwidzyniu. A my uzyskane pieniądze „przejadamy”. http://www.bibula.com/?p=34439

    1. Ale czy warto cos w Polsce robic, kiedy na codzien widzi sie takie prostactwo. Rozumiem gdyby chodzilo o walke o chleb, bo dziec glodne Nie! Oni taranuja sie o monitory, aby potem zrec te medialna telewizyjna papke. To tak jak walka o wymiociny albo o odchody

     1. Święty oglądałem to ,makabra a szczegulnie pod koniec tego filmiku ja baka walczy z facetem i inną kobietą !!!! kurwa co się dzieje w tym kraju !!!!!!! aż wierzyć się nie chce że do takich żeczy dochodzi w tym kraju !!!

     2. Mylisz się Święty . Teraz zaczyna się walka o chleb , a ci, którym potrzebny następny telewizor > jeszcze tego nie pojęli.Ale rychło zrozumieją .

 28. CAUTIONARY TALE: Today is the 22nd anniversary of the Quebec Blackout. On March 13, 1989, a geomagnetic storm brought down Hydro-Québec’s power grid and blacked out the entire province. Brownouts and other power irregularities were experienced across much of North America. Today’s „smart power grids” are even more vulnerable because they are interconnected by high voltage lines spanning thousands of miles. In good times, this arrangement allows ultilities to guide power wherever it might be needed. During geomagnetic storms, however, it spreads the danger of a blackout far and wide. What we need is a Solar Shield.

 29. zasłyszane tu i ówdzie …..

  po trzęsieniu w Japonii utracono kontakt  trwają gorączkowe poszukiwania…. ( okręt przebywał w okolicach Japonii – szczegóły pobytu nie znane)

  (SSBN) Nuklearny okręt podwodny zbrojony w 20 balistycznych pocisków rakietowych SS-N-20 Sturgeon z głowicami atomowymi. Największy okręt podwodny świata. W służbie 3 jednostki.

   

  1. tsunami go połamało?
   jak na oceanie ma 700 km/h, to jeśli go „puknie’ taka falka, to nie sądze, zeby coś z niego zostało…

   1. ciekawi mnie jak jest predkosc fali tzw mas wody na powierzchni i na głebokosci ok 100m czy wiecej.
    okręt podwodny wystarczy aby się porządnie „zakołysał” wtedy woda zaleje zbiorniki balastowe powodujac dodatkowy nagły przechył, co jeszcze bardziej pogrąza okręt…. suma sumarum zanim ktokolwiek zdoła cokolwiek zrobic i połapac sie w sytuacji, okret tonie jak kamien i jebuuud!!!! robi sie ciasniej jak wpuszcze pełnej sardynek….tak ja to widzę…
    pływajace trumny za nic nie wlazłbym na ubota…..
    szkoda ludzi….

 30. http://www.tvn24.pl/0,1695704,0,1,rebelianci-uciekaja-przed-wojskami-kaddafiego,wiadomosc.html

  Rebelianci uciekają przed wojskami Kaddafiego
  Wojna domowa w Libii coraz gwałtowniej przybiera niekorzystyny obrót dla rebeliantów. Wojska Muammara Kaddafiego kontynuują swoją ofensywę w głąb Cyrenajki, będącej bastionem opozycji. Telewizja państwowa twierdzi, że jedno z najważniejszych miast rebeliantów, Brega, oczyszczono „uzbrojonych gangów”. Agencje AFP i Reuters donoszą o bojownikach opozycji uciekających z miasta.(…)

  -uwazam, ze Kadafi sobie poradzi jednak z najemnymi psami NWO, jak mowilam wczesniej, to facet z jajami, ktory ma glowe na karku (malo teraz takich):)

  1. Co z tego jak wjadą amerykanie z pomocą humanitarną czyli jak zwykle Czołgi i Wojsko..

   Zresztą ta revolta nie trwa długo i w przeciągu 5-7 dni zobaczymy jak sprawy sie potoczą..

   No chyba że Miziak ma racje i wszystkim nam słoneczko prąd wyłączy : D

 31. z portalu proroctwa.com:

  Planowana masowa zbrodnia ludobójstwa.

  Chciałbym, żeby argumenty Henninga Kemnera, które przedstawił w poniższym wykładzie były fałszywe. Nikt z komentujących nie podał jednak żadnych konkretnych dowodów, że Henning może się mylić, jedynie co to jest atak na mnie i osoby, które poważnie podchodzą do tematu destrukcji tektonicznej USA. Mam nadzieję jednak, że kilka tysięcy tych, którzy w milczeniu wysłuchali wykładu próbuje to zweryfikować i poczyni kroki zapobiegawcze. Wg. mojej opinii Polacy powinni się ewakuować z zagrożonych terenów, a może w ogóle z USA gdyż jeśli nastąpi atak tektoniczny to ten kraj w niczym nie będzie już przypominał raju wolności, którym dotąd był. Jak mówi Henning, a zgadzam się z nim, przygotowano już wszystko by wprowadzić reżim policyjno-wojskowy na miarę, czy może nawet ponad to co było w nazistowskich Niemczech. Globalni ludobójcy muszą zniszczyć demokrację w USA aby ich plany wprowadzenia światowego rządu, a następnie eksterminowania 90% populacji Ziemi się powiodły. Niestety, Henning podaje fakty, a te są trudne do obalenia. Możemy mieć tylko nadzieję na to, że ludzie się dowiedzą o tych planach i to powstrzyma tę niebezpieczną dla cywilizacji ekspansję.

  Znacznie więcej w linku – http://monitorpolski.wordpress.com/2011/02/13/planowane-ludobojstwo-30-milionow-amerykanow-za-pomoca-trzesien-ziemi-dowody/

  W artykule pokazane są dwa ciekawe filmy ukazujące w jaki sposób doprowadza się do tej katastrofy.

  Koniecznie zobacz sejsmogramy:
  Świat: http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml
  USA: http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2_us.shtml
  Jak podała Fox News, trzęsienie ziemi w Japonii spowodowało powstanie dziury w skorupie ziemskiej o rozmiarach 150 x 50 mil (250 x85 km) – informacja pochodzi z forum dyskusyjnego http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1388597/pg1 Potwierdza to BBC: http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-12307698

  Jak podaje http://thecomingdepression.blogspot.com/2011/03/raw-footage-of-japan-tsunami.html, wykres aktywności HAARP (poniżej) zgadza się w czasie z trzęsieniem ziemi w Japonii: http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usc0001xgp.php

  Więcej w linku – http://monitorpolski.wordpress.com/2011/03/11/bron-haarp-przyczyna-trzesienia-w-japonii/

  W linku jest znacznie więcej po polsku! 🙂

  W tym filmie po angielsku są ukazane możliwości sytemu HAARP. http://www.youtube.com/watch?v=qG1OHDMGgXg
  Bankierzy grozili HAARP’em Japonii już w roku 2008! [EN]

  Artykuł w linku – niestety po angielsku – hhttp://milkhouse-mouse.blogspot.com/2008/06/western-bankers-threatened-japan-with.html Filmy warte obejrzenia.
  Przygotowania do Armagedonu? SETI: 3 duże UFO zbliżają się do Ziemi [PL]

  Jak podaje Macedońska Agencja Prasowa MINA, SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) – niezależna organizacja zajmująca się poszukiwaniem życia poza Ziemią, podała niedawno szokującą informację o 3 wielkich statkach kosmicznych zmierzających w naszą stronę. Największy ze statków ma średnicę 240 km, pozostałe dwa są mniejsze (też zapewne nie są karzełkami skoro zostały zauważone) i znajdują się obecnie poza orbitą Plutona. Statki zostały zauważone przez system HAARP (w artykule chyba będnie podano HAARD, co świadczy o jakości dziennikarzy czy też korektorów MINA) na Alasce, który zajmuje się rzekomo fenomenem zorzy polarnej. Statki będą widoczne przez teleskopy optyczne gdy znajdą się w pobliżu orbity Marsa. Oblicza się, że zbliżą się do Ziemi pod koniec 2012 roku, co dziwnie zbiega się z rzekomym końcem kalendarza Majów (21.12.2012). W artykule MINA rozwodzi się jeszcze nad wzrostem obserwacji UFO od połowy ubiegłego wieku, a także podaje sensacyjne informacje na temat Księżyca. Otóż w 1988 roku Mao Kan, wysokiej rangi chiński członek programu eksploracji kosmicznej, ujawnił zdjęcia śladów stóp ludzkich na Księżycu nie należących do członków amerykańskich wypraw. Zdjęcia pochodzą z 3 sierpnia 1969 roku. 15 marca w New York Times ukazał się artykuł, w którym podano, że Mao Kan zdobył ponad 1000 tajnych zdjęć NASA zrobionych przez stację orbitalną przedstawiających nie tylko ślady stóp, ale i zwłoki człowieka na Księżycu. Przypuszcza się, że zostały one porzucone przez UFO. Dr Ken Johnston, były szef działu kontroli Danych i Zdjęć programu analizy księżycowej w NASA, oświadczył, że astronauci natrafili i sfotografowali ruiny na Ksieżycu nieznanego pochodzenia (tak jakby były jeszcze gdzieś inne ruiny znanego pochodzenia). Widziano także wielkie mechanizmy. Informacje te są starannie ukrywane przez rząd amerykański.
  http://macedoniaonline.eu/content/view/17159/56/

  Reszta artykułu w linku – http://monitorpolski.wordpress.com/2010/12/27/przygotowania-do-armagedonu-seti-3-duze-ufo-zblizaja-sie-do-ziemi/
  Komentarz thewordwatchera.

  Poniżej film opublikowany przez NASA. Na filmie niewiele jest tekstu, ale widać kilka dziwnych obiektów. Mogą to być asteroidy, ale mogą to być statki kosmiczne.

  W tym filmie mamy ukazane dalsze dowody na planowany olbrzymi kataklizm a USA.

  http://www.youtube.com/watch?v=muyu4aucZDM

  Do czego to wszystko prowadzi?
  Sprawa ewentualnego UFO.

  Jest to niezwykle zagadkowa kwestia. Z jednej strony wygląda to na manipulację NASA. Jak już wielu się orientuje, NASA czy siły NWO planują rzekomą lub konkretną inwazję UFO. Czym obie się różnią?

  Rzekoma inwazja byłaby dziełem rąk ludzkich, czysta dezinformacja, fabrykacja i fałszywe zagrożenie rzekomymi gośćmi z kosmosu. Kampania taka służyłaby celom New Age, Antychrysta i demonom, nie stanowiąc oczywiście dla NICH żadnego zagrożenia.

  Są także poważne przesłanki, wsparte przez Słowo Boże, że takie zagrożenie czyli inwazja z Kosmosu rzeczywiście istnieje.
  Owym zagrożeniem dla przeciwnych Bogu sił jest… powrót nasze Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.

  Istnieje możliwość, że niezwykle zaawansowana technologicznie ekipa Królestwa Bożego z Chrystusem na czele powoli zbliża się do Ziemi!

  Biblia zapowiada niezwykłe zjawiska astronomiczne na niebie, Księżyc koloru czerwonego, ściemniałe Słońce a nawet zniknięcie gwiazd z nieboskłonu. Opisy te są przedstawione w księdze Objawienia. Najprawdopodobniej celem owych zjawisk będzie ukazanie rzeczywistej mocy – nie tylko wiernym sługom Chrystusa ale i wszystkim mieszkańcom Ziemi.

  Mateusza 24:(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego, (28) bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy. (29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone. (30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy biadać będą wszystkie plemiona ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą,

  W takiej sytuacji ponownie zostanie przedstawiony mieszkańcom Ziemi prosty wybór – podporządkowanie się Bogu i życie wieczne, albo pozostanie przy szatanie i śmierć wieczna z ręki Boga.

  Spodziewamy się okresu w dziejach świata, że nikt na Ziemi nie będzie nieświadomy, kto jest rzeczywistym Bogiem i Zbawicielem.

  Dopiero wtedy Bóg dokona sądu nad mieszkańcami Ziemi. Każdy będzie miał jednakową szansę na zbawienie.

  Czy to odbędzie się przy użyciu olbrzymich technologii? Jest to bardzo możliwe, skoro Stwórcą największej technologii jest Bóg Ojciec, a mistrzem rzemieślniczym owych technologii jest jego Syn! Tak więc wszystko wskazuje na to, że jest to całkowicie możliwe.
  Planowany kataklizm w USA.

  Jest najprawdopodobniej elementem prowadzącym nas do III Wojny Światowej oraz okropnego okresu niezwykłych trzęsień ziemi, wojen narodowych oraz okresu niezwykłego głodu, nieszczęść, chorób, zaraz, powodzi i suszy czy też niezwykłej zimy.

  Wszystkie te elementy są zapowiedziane proroczo w Słowie Bożym. Biblia nawet zapowiada, że ludzie będą „niszczyć ziemię”, co koresponduje z owymi planami wywołania tego kataklizmu.

  Według obserwatorów owych wydarzeń – najpierw spowodowano wielki wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej. Wbrew zapowiedziom wycieku ropy nie zatrzymano i ropa wylewa się nadal. To z czasem spowoduje zapadnięcie się pewnych warstw tektonicznych z powodu braku ropy w owych złożach.

  Wzdłuż kontynentu Ameryki Północnej prowadzi się wiercenia w celu poszukiwania gazu i owe wiercenia poważnie osłabiają granicę pomiędzy wielkimi platformami tektonicznymi. Wschodnia platforma przemieszcza się na zachód z szybkością 1 cala na rok. Jest to sporo i istnie potężne ciśnienie tektoniczne w tym miejscu. Zanotowano tam ponad 1000 małych trzęsień ziemi w ciągu ostatnich kilku lat. Pomimo trzęsień odwierty trwają nadal.

  W tej sytuacji wystarczy mała pomoc HAARP, i zostanie otwarta przysłowiowa puszka Pandory – nastąpi najstraszliwsze trzęsienie ziemi, jakie świat kiedykolwiek widział i część lądu USA zapadnie się pod wodę, powodując miliony ofiar.

  Dopiero w takim przypadku możemy nazwać taką działalność człowieka – niszczeniem Ziemi. Bóg zapowiedział w Słowie Bożym, że zniszczy tych, którzy niszczą Ziemię.

  Objawienie 11:(18) i popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię.

  Łukasza 21:(11) i będą wielkie trzęsienia ziemi i miejscami zarazy, i głód, i straszne widoki, i znaki ogromne z nieba.

  Jakkolwiek na to nie spojrzymy, widać wyraźnie, że niemal wszystko prowadzi coraz szybciej w tym właśnie kierunku.

  Czyli, zbliża się nasze wyzwolenie! Allelujah!

 32. Benjamin Fulford: Japonii grożono trzęsieniami już w przeszłości!

  W poniższym nagraniu wideo Benjamin Fulford ujawnia sensacyjne informacje na temat gróźb zastosowania broni tektonicznej wobec Japonii. W 2009 roku potkał sie on z byłym Ministrem Finansów Japonii Heizo Takanaka, który przekazał kontrolę nad japońskim systemem finansowym grupie amerykańskich i europejskich oligarchów. Takanaka przyznał się, że był on do tego zmuszony gdyż zagrożono Japonii „maszyną do wywoływania trzęsień ziemi”.
  W tym czasie Fulford nie dawał wiary takim wyjaśnieniom, zaczął więc badać dokładniej tę sprawę i w miarę postępu badań ujawniać kulisy zagrożenia, m.in. na antenie radia Jeffa Rense. Japońska służba bezpieczeństwa udzieliła mu sensacyjnej informacji, że miasto Niigata zostanie zaatakowane bronią tektoniczną. 2 tygodnie później nastapiły 2 trzęsienia ziemi o mocy 6.8 w skali Richtera z epicentrum dokładnie pod największą elektrownią atomową w Japonii.
  Nie wyglądało to na przypadek – postanowił on więc zbadać sprawę HAARP dokładniej.

  Jak wyjaśnia w tym krótkim nagraniu, HAARP jest emiterem radiowym o mocy miliarda watów (!), który nakierowany jest na górne partie atmosfery ziemskiej, jonosferę.

  Po trzęsieniu ziemi w Niigata członkowie rodziny japońskiej, która jest cześcią międzynarodowej mafii wyjaśnili Fulfordowi, że George Bush Senior jest ich wielkim bossem. Zaprosili go też na „zebranie UFO” gdzie zademonstrowano broń plazmową. Na podstawie tej wiedzy Fulford przewidział, że w przypadku wielkiego trzęsienia ziemi w Chinach na niebie powinny były pojawić się dziwne chmury zaraz przed katastrofą. Faktycznie, niedługo potem na YouTube pokazały się nagrania dziwnych kolorowych chmur. Dodatkowo tajwański satelita odkrył 50 procentowy spadek energii w jonosferze nad obszarem gdzie doszło do trzęsienia. Takie zjawisko także może być wytłumaczone działaniem HAARP, która wypycha jonosferę do góry, a następnie pozwala jej opaść.

  Według Fulforda, jest to dowód na to, że grupa kryminalistów w USA przejęła kontrolę nad bardzo groźną bronią tektoniczną. Fulford zatem apeluje do rządów Chin, Rosji i Japonii by ujawniły światu wszystko co wiadomo na temat tej broni i użyciu jej przez „amerykańską” armię. Nawołuje też amerykańskich pilotów – patriotów by zbombardowali siłownie zasilające emitery HAARP na Grenlandii i Alasce i przez to powstrzymali ludobójstwo, które pozbawiło już życia 500 tysięcy ludzi. Podejrzewa on też, że tsunami w Indonezji było wywołane sztucznie przez tych samych ludzi – było to politycznie umotywowane tym, że rząd Indonezji odmówił otwarcia Cieśniny Malakka – po tsunami nie było już problemu z jej udostępnieniem. Podobne polityczne motywy wystąpiły w przypadku trzęsienia ziemi w Chinach, którym to udało się przekonać Indie do współpracy z Rosją i Brazylią i innymi krajami w ramach tzw. Shanghai Corporation. Także Cesarz japoński w lecie ub. roku spotkał się aż trzy razy z chińskimi przywódcami. wszystko to oznacza izolację USA – z „policjantów świata” stają się „gangsterami świata”. Fulford uważa, że celem gangsterów, którzy przejęli kontrolę nad USA jest III wojna światowa, której trzeba za wszelką cenę uniknąć.

  1. Rzeczywiście Fraktal, w Japonii nigdy wcześniej trzęsienia nie było. I nagle z epicentrum pod elektrownią jądrową. Co za przypadek :]

 33. W Bułgarii znikają pszczoły. Pod tym względem kraj nie jest odosobniony, ONZ niedawno informowała o wyjątkowo niepokojącej skali zjawiska na północnej półkuli.

  W Europie Bułgaria obok Wielkiej Brytanii jest najbardziej nim dotknięta, w północno-zachodniej części kraju w ostatnim roku zniknęła ponad połowa pszczół.

  Hodowcy nazywają to zjawisko „syndromem pustych uli”. Jesienią roje pszczele są zamykane, by przetrwać zimę, na wiosnę ule są puste. Pszczoły nie zginęły, one uciekły.

  Tichomir Stoiłow z okolic Berkowicy nieopodal granicy z Serbią pokazuje reporterowi telewizyjnemu 25 pustych uli. Mówi, że owady zniknęły w ciągu jednej doby, zostały wszystkie zapasy, larwy i królowa.

  Według danych Ministerstwa Rolnictwa w północno-zachodniej części kraju w ciągu roku zniknęło ponad 200 tys. pszczelich rojów. Najpoważniejszym problemem, który nadaje zjawisku prawie mistyczne wymiary, są zniknięcia bez śladu. Weterynarze nie mogą przeprowadzić badań. U nielicznych osobników, które znaleziono, nie stwierdzono żadnych chorób.

  Zjawisko to ogarnęło w ostatnich latach Amerykę Północną. W Europie także jest znane, lecz według ekspertów Bułgaria jest najbardziej dotkniętym krajem. – Nie chodzi o nieznane zjawisko, lecz w Europie nie ma analogii do tego, co się dzieje w zachodniej Bułgarii – mówi weterynarz Polina Dejanowa. Jej opinię potwierdza szef związku pszczelarzy Michaił Michaiłow.

  Jednym z wytłumaczeń pojawienia się „syndromu pustych uli” w Bułgarii może być według weterynarzy fakt, że w kraju nie ma zakazu używania pestycydów zawierających wolną nikotynę, o których wiadomo, że zabijają pszczoły. W Niemczech, Francji i większości innych państw unijnych środek ten jest zakazany.

  Pszczelarze z kolei wymieniają wśród przyczyn zanieczyszczenie powietrza, obecność w nim ciężkich metali, telefonię komórkową, nieznane wirusy lub genetycznie zmodyfikowane rośliny. W latach 90. w niektórych regionach północno-zachodniej Bułgarii uprawiano genetycznie zmodyfikowaną soję.

  Nie tłumaczy to jednak, dlaczego pszczoły uciekają z jednych regionów jak północno-zachodnia Bułgaria, a z innych, bardziej zanieczyszczonych – w znacznie mniejszym stopniu.

  haarp czy smugi?

  1. Jakis rok temu (wiosna, czy tez luty)widzialam i fotografowalam podobne „grzadki” nad Dolna Saksonia. Wysylalam do Nautilusa. Nic nie trzeslo. Przypadek? Musze poszukac te zdjecia. Z tego co pamietam wrocilam specjalnie po aparat do domu i po jakis 15 min juz zaczely sie rozmywac.

 34. COINCIDENCES: Many readers have asked if this week’s terrible earthquake in Japan was connected to the contemporaneous geomagnetic storms of March 10th and 11th. In short, no. There is no known, credible evidence of solar activity triggering earthquakes. Moreover, in the historical record, there are thousands of examples of geomagnetic storms without earthquakes, and similar numbers of earthquakes without geomagnetic storms. The two phenomena are not linked.
  http://spaceweather.com/

  czyli niby nie ma związku trzęseiń z występowaniem flar i innych aktywności słonecznych, bo były trzescienia bez flar i flary bez wiekszych trzęscień…
  moze to być przykrywka do przestępczej działalnosci roznych macherów od pogody, niemniej zbliżanie księżyca moze coś tu z tym miec, bo ostatnio też takie rzeczy powodował, jak sie zbliżał… maxymalne zblizenie będzie 19.03…

   1. I jak widać było robiły to samoloty pasażerskie ,a najwięcej to jest czwartek ,sobota i zobaczymy dzisiaj w niedzielę.Jak również rozpylają samoloty przelatujące nad Polską.

    1. Zobacz jeszcze na te latające CYSTERNY:

     Bóg jeden wie, ile one mogą latać w powietrzu i ile tego syfu zrzucać na nas.
     A poza tymi dniami co wymieniłeś, to podejrzewam, że w nocy odbywa się to codziennie.

   2. bo jak już pisałem wiele razy , OPRYSKI LOTNICZE TO WŁAŚNIE SPOSÓB NA OCHRONE ZIEMI PRZED AKTYWNOSCIĄ SŁONECZNĄ , ZIEMSKA MAGNETOSFERA SŁABNIE OD OKOŁO 20 LAT , ONI TO WIEDZĄ STĄD W OPRYSKACH METALE ,
    TERAZ NA SERIO WSZYSCY JUŻ WIEDZĄ ŻE BĘDZIE MEGA AKTYWNOŚĆ WIĘC NA 100% CHEMITRALI BĘDZIE DO OPORU ,
    ======================================
    SKĄD INĄD WIADOMO ŻE ZAWARTOŚĆ CHEMITRALI JEST RRUJĄCA , ALE NIC INNEGO NIE WYMYŚLILI ,
    ps. nie edę się kłócił z zwolennikami innej teorii pochodzenia i celowości chemitrali, bo nie czas już na to

    1. Czyli:
     opryski = zatruta cywilizacja, mogąca robić przelewy przez neta 😉
     albo
     czyste powietrze = reset cywilizacji i powrót do średniowiecza.
     Bankierom wiadomo na czym zależy. A nam zwykłym ludziom?

     Faktycznie nasilenie przelotów samolotów jest związane z wybuchami na Słońcu!

     1. WŁAŚNIE TAK -ale jak to mówią nie można naraz zbyt wielu złych wieści wywlekać , trzeba to robić z umiarem i stopniowo żeby czytelnika szlag nie trafił , A WŁAŚCIWIE TO TAK JAK W PONIŻSZEJ ANEGDOTCE ..
      ================
      dla odprężenia

      Hrabia, po paromiesięcznej nieobecności w domu, spowodowanej pobytem u wód, wrócił był właśnie do rodzinnych włości i został powitany na stacji kolejowej przez wiernego stangreta Józefa.

      No i co tam słychać, Józefie?-pyta hrabia, gdy powóz już ruszył. – Nic, szczególnego, – rzecze stangret -poza tym, że złamał się ulubiony scyzoryk jaśnie pana. – Tak? – dziwi się zmartwiony hrabia. – Scyzoryk się złamał? A w jakiż to sposób?. No, po prostu ostrze pękło, jak parobcy zdzierali skórę z charta jaśnie pana. – Co ty mówisz? – woła zbulwersowany hrabia. – To mój chart nie żyje? Ano – odpowiada flegmatycznie Józef-padło biedne psisko, bo zganiało się za wozami z wodą, co jeździły całą noc do pożaru. – Chryste Panie, to we wsi był pożar? – dopytuje się coraz bardziej zdenerwowany dziedzic, na co stangret pobłażliwie prostuje: – Nie, no gdzieżby tam we wsi. Dwór jaśnie pana płonął, jak firanki się zajęły od świec przy katafalku, na którym leżały zwłoki jaśnie pani. – Mój Boże! – wykrzykuje bliski już omdlenia hrabia. – To moja żona umarła? – A tak – potwierdza Józef-jaśnie panią trafił, za przeproszeniem, szlag zaraz po tym, jak wyszło na jaw, że jaśnie panienka puściła się z Antkiem, wie jaśnie pan, tym z czworaków, i będzie miała z nim dziecko…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: