NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

UZUPEŁNIONE ALERT , ALARM – SOLAR – 12.03.2011- kolejny GIGANT CME

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

UWAGA DZIŚ W NOCY DOSZŁO DO KOLEJNEGO ROZBŁYSKU SIŁA O 30% WIEKSZA NIŻ Z DNIA 10. 03.2011

SOLAR IMPAKT = WZMOCNI WSTRZĄSY WTÓRNE TYM RAZEM MOŻE SIŁA PRZEKROCZYĆ 10 STOPNI ….

====================================================

KOLEJNE ROZBŁYSKI W DNIACH 15- 22 MARCA 2011 – MOGĄ NAPRAWDE ZETRZEĆ CYWILIZACJE TECHNICZNĄ Z POWIERZCHNI ZIEMI….

ROZBŁYSKI SĄ CORAZ SILNIEJSZE ŹRÓDŁEM HIPER ROZBŁYSKU BĘDZIE CIEMNA PLAMA KTÓRA SIĘ NAGLE UAKTYWNI – TE CIEMNE PLAMY SĄ ZAWSZE Ź RÓDŁEM MEGA ROZBŁYSKÓW , IM WIĘKSZY OBSZAR , MAŁEJ AKTYWNOŚCI TYM WIĘKSZY ROZBŁYSK , – TEN OBSZAR JEST GIGANTYCZNY …

PATRZ ZDJĘCIA Z MONITORINGU …..

=====================================================
TEMAT 2 !!!! PILNE

JAPOŃSKI CZARNOBYL

UWAGA !!! GODZINA 9,05 – DOSZŁO DO STOPIENIA RDZENIA REAKTORA W JAPOŃSKIEJ ELEKTROWNI , NIE OFICJALNE INFORMACJE – DOSZŁO DO WYBUCHU ………….

DZIŚ W NOCY WYPUSZCZONO WIELKIE ILOŚCI SKAŻONEJ CEZEM PATY WODNEJ ………

POGLĄDOWY ZASIĘG SKAŻENIA PO WYBUCHU W CZARNOBYLU – PODOBNEJ WIELKOŚCI OBSZAR ULEGNIE SKAŻENIU …..

UWAGA DZIŚ DOTRZE CME Z ROZBŁYSKU O KTÓRYM PISAŁEM W PONIEDZIAŁEK , MIAŁ DOTRZEĆ 7. MARCA. ALE BĘDZIE DZIŚ

===============

PROGNOZOWANA SIŁA

NOAA Scale Past 24 hours Current 

Radio Blackouts

NA RAZIE TO R3

=====================================================

ALE TO NIE WSZYSTKO NA TARCZY POJAWIŁA SIĘ GIGANTYCZNA PLAMA JUŻ ZASŁANIAJACA 1/8 TARCZY

I ROSNIE WYŁANIAJĄC SIĘ Z ZA KRAWĘDZI TARCZY JAK WIELKA BĘDZIE ????

TU FOTO Z GODZINY 5, 36 – STATYCZNE – DRUGIE ZDJĘCIE TO LINKOWANE DO MONITORINGU JAK ZACHOWUJE SIE PLAMA

CO TO OZNACZA – ANO TO , ZE W NAJBLIŻSZYCH KILKUDZIESIĘCIU GODZINACH CZEKA NAS ROZBŁYSK O NIE MIERZALNEJ SILE

OZNACZA TO TYLKO JEDNO

GLOBALNY RESET CYWILIZACJI TECHNICZNEJ

ISTNIEJE JEDNAK JAKIŚ PROCENT SZANSY , ZE WYRZUT NIE TRAFI CENTRALNIE ANI POŚREDNIO W ZIEMIĘ , ALE FALA ELEKTROMAGNETYCZNA I TAK WYRZĄDZI WIELKIE STRATY W INFRASTRUKTURZE ELEKTRO ENERGETYCZNEJ A W SZCZEGÓLNOŚCI URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

=====================================================

SKUTKI SOLAR IMPAKT

FALA TSUNAMI OCENIANA NA PONAD 10 METRÓW ,

W INNYCH REJONACH POZA JAPONIA

NIE OFICJALNIE – LICZNE WYCIEKI RADIOAKTYWNE W ELEKTROWNIACH JĄDROWYCH , WSTĘPNE PROGNOZY OFIAR W SETKACH TYSIECY !!!!

181 thoughts on “UZUPEŁNIONE ALERT , ALARM – SOLAR – 12.03.2011- kolejny GIGANT CME

 1. a co sie stalo z wielomy waszymi przewodniami ktore sie nie sprawdzily? poprostu zapominacie o nich i wymyslacie inne? gdzie ta wojns z iranem co miala w zeszlym roku?

 2. Posługując się starym sprawdzonym sprzętem zakupionym w „starych dobrych czasach” od rosjan mierzony poziom radiacji 13.03 godz 9.30 w normie bez zmian (północno-wschodnia) Polska a jak w innych regionach?

 3. COINCIDENCES: Many readers have asked if this week’s terrible earthquake in Japan was connected to the contemporaneous geomagnetic storms of March 10th and 11th. In short, no. There is no known, credible evidence of solar activity triggering earthquakes. Moreover, in the historical record, there are thousands of examples of geomagnetic storms without earthquakes, and similar numbers of earthquakes without geomagnetic storms. The two phenomena are not linked.
  http://spaceweather.com/

  1. niezly sheet!!! jak by u mnie w miescie sie takie rzeczy dzialy to juz bym byl w samolocie…

    1. Zatonięcie Japonii (jap. 日本沈没, Nihon chinbotsu? ) – powieść z gatunku fantastyki naukowej autorstwa Sakyō Komatsu, japońskiego pisarza i scenarzysty, jednego z najbardziej znanych japońskich pisarzy science fiction, obok Kōbō Abe i Shin’ichi Hoshi. Zatonięcie Japonii jest piątą z kolei książką tego autora, opublikowaną w 1973 r.

     W powieści pisarz przedstawia „realistyczny” opis wielkiej katastrofy geologicznej – gigantycznego trzęsienia ziemi, w rezultacie którego w ciągu kilku miesięcy zagładzie ulega cały Archipelag Japoński, a mieszkańcy są ewakuowani i rozwiezieni na inne kontynenty. Opis jest tak przekonywający, że wielu czytelników uwierzyło w prawdopodobieństwo tego zjawiska, tym bardziej, że autor fikcyjne wydarzenia podbudował teorią naukową o ruchu kontynentów. Dla czytelnika interesujące są również zawarte w książce wnikliwe obserwacje z życia ówczesnej Japonii.

     Powieść została dwukrotnie zekranizowana – w 1973[1] oraz 2006[2] r.

     Sakyō Komatsu przy pisaniu powieści korzystał z prac naukowych wybitnych japońskich uczonych: sejsmologa Chuji Tsuboi oraz geofizyka Hitoshi Takeuchi.

     http://pl.wikipedia.org/wiki/Zatoni%C4%99cie_Japonii

  2. Sonia jeżeli możesz to poszukaj książki pod tytułem „zatopienie Japoni ,lub Zagłada japoni ” ta ksiązka wydana była w latach 70 – tych i tamjest opisana zagłada wysp Japońskich a zaczyna się wszystko od olbrzymich trżęsien ziemi ,pop rzes wybuchy wólkanow i na koniec następuje armagedon w postaci zatopienia Japoni ,ksiązka jest w stylu SF ,ale dzisiejszymi doniesieniami z Japoni chyba autor miał nosa co do wydażeń hahahahahaha

 4. Rosyjski raport został przygotowany dla premiera Rosji Władimira Putina z Instytutu Fizyki Ziemi (www.ifz.ru) Rosyjskiej Akademii Nauk w dniu 9 marca, ostrzega, że ​​USA mogłyby zostać narażone na uderzenie z ogromnego trzęsienia ziemi w ciągu najbliższych (od 9 marca) 14 dni.

  W raporcie znajduje się wyszczególnienie: na zachodnim wybrzeżu USA, Meksyku, Ameryce Środkowej i Ameryce Południowej. W tym samym sprawozdaniu stwierdzono, że destrukcyjne trzęsienia ziemi w Azji mogą również wystąpić.

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&sl=en&tl=pl&u=http://www.defencenet.gr/defence/index.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dview%26id%3D18229%26Itemid%3D150&prev=_t&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhi6ZIdWj–Ian5XcPyKzEhb45U1fA

 5. Potraktujcie poniższe jako ciekawostkę… 🙂

  Na forum GLP jest dużo śmieciowych info ale zdarzają się też ciekawe posty.

  Patrzcie co ktoś napisał na forum GLP 23.02.2011:]
  Tłumaczenie Google

  „Z kilku powodów postanowiłem odwiedzić psychoterapeuta w lutym 2009 roku. Po kilku miesiącach tradycyjnej terapii mój terapeuta zaproponował kilka metod alternatywnych.
  Długi czas lekarza regresji poprzedniego życia, ona przekonała mnie, aby spróbować.

  Teraz nadal jestem sceptyczny PLR, nie mogę zdecydować, czy jest rzeczywiście rzeczywiste wydarzenie, lub kumulacji pomocy podświadomości myśli naszego dobrego samopoczucia psychicznego.

  Przeszedłem mojej pierwszej sesji we wrześniu 2009 roku, wow! Co ja niesamowicie surrealistyczne doświadczenie. Byłem w stanie lęku na kilka dni jak trawione, co przeżyli. Moje drugie regresji miesiąc później w październiku 2009 roku. Tym razem doświadczenie było jednoznaczne.

  Po moim broić w przeszłości życia, mój terapeuta zabrał mnie do świata duchów, gdzie spotkałem się z moim przewodnikiem ducha i Rady Starszych. Wśród wielu rzeczy, mówił o, głównie to, żeby przygotować się na poważne zmiany na Ziemi. Mój terapeuta kierowała mnie w tej dyskusji pytanie mojego ducha przypomnienie wiele pytań.
  Pamiętaj, nigdy nie słyszał o Nibiru,, Solar EMP New Madrid błędów, etc. I wiedzieli o Yellowstone, które doprowadziły mnie do tego miejsca kilka tygodni temu. Byłem googling zniknięcie trzęsienia ziemi na stronie USGS i znalazłem tę stronę. Okazuje się, wielu innych zauważyłem odczyty trzęsienie ziemi znikają.
  Wyróżniony tematy są następujące:

  Data zmiany Ziemi zaczynają – 11 marca-13
  Rodzaj zmiany – Massive trzęsienia ziemi, powodzie na obszarach przybrzeżnych oraz wybuchy wulkanów. Wszystkie, które występują w ciągu 2 tygodni widziałem Stany Zjednoczone zgrywania siebie, Yellowstone wybucha nie ogromny wybuch jak na film roku 2012, bardziej jak duże pęknięcia w ziemi w Yellowstone, że wypluwa ton popiołu. Obszary przybrzeżne zostaną usunięte, pod wodą. Większość krajów basenu Morza Śródziemnego pod wodą.
  Co najmniej 4 miesięcy od zimna i ciemności.
  19 miesięcy doświadczenia i uciski
  Straty – 70% populacji Ziemi zdecydowali się wyjechać.
  Styczeń 2013 – Nowy stan oświecenia ludzkości. AKA pokój na ziemi
  Wiele innych rzeczy, jak omówiono w jaki sposób się przygotować, rodziny i przyjaciół do zmian.

  Zrobiłem pytanie mój terapeuta na ważność tych wizji, i wszystko, czego może mi powiedzieć, to że inni nie widziałem podobnych imprezach wszystkie w tym samym czasie ~ 1 rok.

  Nic by mnie bardziej zadowoleni (nawet tho Będę tkwić z tysiącami galonów wody, setki kilogramów ryżu, fasoli, itp.).”

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&sl=en&tl=pl&u=http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1370536/pg1&prev=_t&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhiOpRM_5ZWGKiVlf7JIz8r8rup88A

  Inny post z 02.02.2011
  „Są to 7 znaki prowadzące do WW3 na ziemi amerykańskiej

  #1 Japanese mega quake sending tsunami to US West Coast # 1 mega japoński quake wysyłania tsunami na Zachodnim Wybrzeżu USA
  #2 California mega quake shortly after the West Coast Tsunami # 2 mega quake California wkrótce po West Coast Tsunami
  #3 A multi city terrorist attack # 3 multi miasta ataku terrorystycznego
  #4 Economic Chaos # 4 chaos gospodarczy
  #5 The Carolinas, Florida and the Gulf gets tsunamied # 5 Karoliny, Florydy i Zatoki dostaje tsunamied
  #6 Much fighting against the government # 6 Dużo walki przeciwko rządowi
  #7 China will take Taiwan # 7 odbędzie Chiny Tajwan

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&sl=en&tl=pl&u=http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1348854/pg3&prev=_t&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhiKFS-tV1PAyzT9syd-rTfN7GUZMw

  Z tego samego forum GLP z lutego.
  Ostatniej nocy wiele ciemne energie zostały uwolnione od mnie

  I awoke in a state of dream and bliss Obudziłem się w stanie snu i rozkoszy

  These energies were released in that quake ,but more are coming Te energie zostały uwolnione w tym trzęsieniu ziemi, ale idą

  I am sorry for Japan and the Pacific region but the spiritual cleaning of this world has begun Przykro mi z Japonii i regionie Pacyfiku, ale czyszczenie tego świata duchowego rozpoczął

  The next earthquakes shall be: Kolejne trzęsienia ziemi są:

  1.The Yellowstone will erupt/explode 1. Yellowstone będą wybuchać i wybuchać

  2.Central Europe-Prague-Vienna 2.Central Europie-Praga-Wiedeń

  3.Greece-Romania :it will be a big one about 10 on the Richter scale ,the whole planet will quake 3.Greece-Rumunia: to będzie duży jeden o 10 stopni w skali Richtera, cała planeta quake

  Jeszcze inna wypowiedź z GDP sprzed 11.03

  All the earthquake stations throughout the world registered pulsations last night Wszystkie stacje trzęsienia ziemi na całym świecie zarejestrowanych pulsacji w nocy

  These pulsations will unite into one big 10 quake around March 19th-20th Te pulsacji połączy w jeden duży 10 quake około 19 marca do 20

  The Moon has nothing to do with it Księżyc nie ma nic z tym zrobić

  She is passing through a painfull transition too Ona przechodzi przez przejście zbyt bolesne

  This Transition of the Solar System is bred by the energies emmited by the Black Hole who is at a center of our Galaxy To przejście Układu Słonecznego jest hodowana energii emitowanej przez Black Hole, który jest w centrum naszej Galaktyki

  So expect the unexpected 🙂 Tak więc oczekuj nieoczekiwanego:)

  I know that 3 nuclear power plants are melting in Japan Wiem, że 3 elektrowni jądrowych w Japonii topnienia

  Base yourselves on non-exploding energy tech,like Gravitational and Water Decomposition Power Plants Bazy na siebie nie eksploduje energią tech, jak i grawitacyjne rozkładu wody Elektrowni

  (water is decomposed on oxygen and hydrogen through electrolysis,gravitational waves are used to produce electricity in amoving rotor) (Woda ulega rozkładowi na tlen i wodór przez elektrolizę, fale grawitacyjne są wykorzystywane do produkcji energii elektrycznej w amoving wirnika)

 6. Nic nie trzeba przenosić…wrzuc jeden wykres, skopiuj 2-3 wypowiedzi i bedzie nowe miejsce a tak to jest burdel…

 7. http://polish.ruvr.ru/2011/03/12/47310168.html

  Libii zagraża się ingerencją chirurgiczną
  Tagi: Za granicą, Kaddafi, Liga Państw Arabskich, Unia Afrykańska, Polityka, polityka, UE, Afryka, Komentarze, Afryka Północna, Libia 12.03.2011, 18:31

  (…) Wywiad amerykański uważa, że opozycja libijska przegapiła okazję i teraz nie potrafi obalić Muammara Kaddafiego samodzielnie.(…)Opozycja potwierdza, że bez pomocy Zachodu nie utrzyma się długo i błaga o pomoc.(…)Koncepcji inwazji zbrojnej nie zaakceptuje większość stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ, – wyraża przekonanie główny pracownik naukowy Instytutu Orientalistyki Rosyjskiej Akademii Nauk Władimir Isajew:W pierwszej kolejności Rosja oświadczyła, że nie poprze podobnych inicjatyw. Ponadto, niektórzy inni członkowie Rady Bezpieczeństwa ONZ także wypowiedzieli się otwarcie, że będą przeciwni wszelkiej ingerencji zbrojnej.(…)

 8. MIZIO NAPISZĘ CAPSEM :

  STRASZNE ZAMIESZANIE Z TYM NEWSEM, JEST ZA DLUGI ETC.

  PROSZĘ NAPISZ COS KROTKIEGO, LECZ NOWEGO, NIE BEDZIE TAKIEGO ZAMIESZANIA

  A TEMAT WARTY ROZMOW !!

  1. A tam ja w koniec świata nie wierzę, co najwyżej szczuplejsze grono na przywitanie nowego roku 2012. Zawsze lepiej coś tam w piwnicy mieć niż nie mieć. Wystarczy głupi brak prądu, dostaw, kosmiczne ceny żywności. Ludzie się dosłownie rzucą na sklepy, Australijczyków jak postraszyła woda to czyścili supermarkety równo:P Zresztą nawet jak nic nie będzie, to takie produkty jak orzechy, pestki słonecznika czy czekolada po prostu sobie ze smakiem z rodziną skonsumuję:D Już wypatrzyłem fajną aukcję na allegro 20 gorzkich czekolad wedla za 42zł:P

   1. a kto tu mówi o końcu swiata , – POPROSTU SIE ZASADY ZMIENIA , JAPOŃCZYCY – JUŻ ODCZÓWAJĄ CO TO ZNACZY BRAK PRĄDU , ps. pieniadze są nie mile widziane , zresztą większość niema nic poza plastikowym kawałkiem gówno wartym – karty bankowe różnej maści = gówno warte bez prądu 🙂

    1. Kawałkiem plastiku nikt się nie naje, nawet nie będzie mógł skorzystać z niego z przyczyny braku prądu.
     Taka sytuacja zwija gospodarkę w „rulonik”.
     Rozwija się dynamicznie szara strefa i barter.

 9. Wychodzi na to, że wypadałoby się do sklepu wybrać i nakupić gorzkich czekolad, orzechów, pestek, suszonych owoców. Taki ostatni dzwonek, chyba ruszę swoje oszczędności. Zawsze się jakoś przebieduje jakiś okres na takim jedzeniu. Lepiej zjeść gorzką czekoladą i kilka garści orzechów niż nic.

  1. masz jeszcze do wyboru puszki, mleko w proszku, makarony, kasze, ryż, warzywa – to wszystko moze polezec i kilka zgrzewek wody mineralnej, jak nic sie nie stanie wypijesz w lecie 🙂

 10. Dla mnie szokiem jest to, ze japonia, która doświadczyła kataklizmu atomowego w 1945 roku, dopuściła do budowy siłowni atomowych, tym bardziej ze lezy na terenach ewidentnie zagrożonych sejsmicznie. Wystarczy silniejszy wstrząs i przestaja działac zabezpieczenia, bo to uszkodzenia natury mechanicznej, a taki reaktor to bardzo precyzyjne urządzenie…. A wtedy moze był reakcja łancuchowa i wielkie booom!

  jedyne tłumaczenie to tylko takie, ze jest krajem okupowanym przez USA i ten rodzaj energii został jej narzucony, botajemnicą poliszynela jest, ze elektrownie to przykrywka do produkcji materiału do bomb i głowic rakiet…, całkowicie ekonomicznie bezsensowne, biorąc pod uwagę extremalne koszta budowy, remontów, konserwacji, zagrozenie, utylizowanie odpadów, problemy zdrowotne ludności, itp. a nie tylko koszt paliwa, które i tak drozeje w szybkim tempie…
  ciekawe czy maja chcociaż własne złoża uranu…

 11. POLECAM !!!! JAPONIA, TRZĘSIENIE , SKAŻENIE WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU , + ZGROMADZONE INNE WIARYGODNE I MNIEJ WIARYGODNE TEORIE I PRZYPUSZCZENIA
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/03/11/potezne-trzesienie-ziemi-w-japonii-tsunami-na-pacyfiku-i-wybrzezach/
  ==========================
  NIE TRAĆ CZASU NA SZUKANIE INFO TU WYSZUKANE WSZYSTKO + LINKI – ocena należy do ciebie , ale doceń pracę i czas blogera na zgromadzenie tego

 12. Witam wszystkich ,jeśli macie w swoich odbiornikach satelitarnych telewizje NHK NEWS to oglądajcie ,tam ciągle lecą informacje na zywo i co najwazniejsze po angielsku , ale to co stalo się w Japoni to jest faktycznie początek i ciąg dalszy nastąpi !!!! i wtedy zrzedną miny tym kturzy wypisują bzdety na niekturych forach !!!! po prostu ręce i nogi opadają na ludzką głópotę !!!!! J.M.H

 13. Kadafi oferuje amnestię z zamian za złożenie broni. Trwają jednak bombardowania
  po. PAP
  12 marca 2011 09:57, ostatnia aktualizacja 09:57
  Muammar Kadafi nadal chce pozostać na stanowisku przywódcy Libii. Pomagają mu w tym światowi przywódcy obawiający się interwencji zbrojnej. Dyktator poczuł się tak pewnie, że zapowiedział amnestię dla bojowników, którzy złożą broń.

  Libijska państwowa telewizja poinformowała, że Pułkownik Muammar Kadafi obiecał amnestię, która objęłaby tych bojowników, którzy złożą broń . W państwowej telewizji pokazał się komunikat na „pasku” informacyjnym głoszący „Ktokolwiek złoży broń nie będzie ukarany i niech Bóg wybaczy mu jego poprzednie czyny…” – podaje agencja Reutera.

  Jednocześnie telewizja Al Dżazira podała w piątek wieczorem, że rządowe lotnictwo libijskie zbombardowało kryjówki bojowników między miastami Brega i Ras al-Unuf na wschodnim wybrzeżu kraju.

  Telewizja Al Arabija powołuje się na naocznych świadków i jednego ze swych korespondentów, według których w piątek zginęło w Brega sześciu bojowników, a w Ras al-Unuf kolejnych ośmiu, ale nie wyjaśnia, czy zostali oni zabici przez bombowce.

  Tymczasem Al Dżazira nie podaje żadnych szczegółów dotyczących ewentualnych ofiar bombardowań.
  http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/swiat/kadafi-oferuje-amnestie-z-zamian-za-zlozenie-broni–trwaja-jednak-bombardowania,73657,1

 14. Tysiące byłych, wysokich oficerów SB uniknęło obniżki emerytur uciekając na renty zdrowotne – ujawnia „Rzeczpospolita”.

  Po wejściu w życie ustawy ograniczającej emerytury byłym funkcjonariuszom PRL-owskich służb, ok. 40 tys. osób obniżono pobory z ZUS. Jednak wielu z nich nie chciało się z tym pogodzić i wymyśliło sposób na zachowanie wyższych dochodów.

  Zaczęli mianowicie masowo zgłaszać się do komisji lekarskich z wnioskami o przyznanie rent. Zgodnie z prawem, każdy wnioskodawca musi być przebadany. Tylko w samej stolicy pochłonie to dodatkowo prawie milion zł.

  REKLAMA

  Byli SB-cy zaczęli masowo chorować

  Ten sposób może wykorzystać nawet 70 proc. osób, które obejmowała ustawa dezubekizacyjna. A że gros jest już w podeszłym wieku, nietrudno znaleźć u nich choroby kwalifikujące do uzyskania grupy inwalidzkiej. Ciężko natomiast udowodnić, że dolegliwość nie ma związku ze służbą.

  Pytani przez „Rzeczpospolitą” posłowie deklarują konieczność szybkiej zmiany ustawy, aby skutecznie zapobiec procederowi przechodzenia byłych funkcjonariuszy SB na renty inwalidzkie.

  CHYBA WIECIE JUZ DOKAD WEDRUJA WASZE PIENIAZKI ?

  1. PATRZCIE !!! CZYZBY TO TAA EKSPLOZJA ??

   http://www.spacew.com/c3/c3animbig.gif

   =======================================
   EWIDENTNIE WIDAĆ , ZE SATELITĘ OŚLEPIŁ ROZBŁYSK I FALA ELEKTROMAGNETYCZNA MOCNO PRZYTĘPIŁA JAKOŚĆ PRZEKAZU OBRAZU
   JEST GIGANTYCZNY

   ======================================
   TAK POWINIEN WYGLĄDAĆ PRAWIDŁOWY OBRAZ Z TEGO SATELITY ,
   DOTYCHCZAS NIE BYŁO TAKICH SILNYCH ZAKŁÓCEŃ – WNIOSEK- ENERGIA WYRZUTU JEST BARDZO DUŻA,
   – ORAZ WYRZUT KIERUJE SIĘ WPROST W KIERUNKU ZIEMI – DOWÓD WYŻUT PRZESZEDŁ PRZEZ PUNKT POŁOŻENIA SATELITY !!

     1. PIERWSZA TO ZAWSZE FALA ELEKTROMAGNETYCZNA , SATELITĘ NIC NIE CHRONI A ZIEMIĘ JAK NAJBARDZIEJ DLATEGO FALA ELEKTROMAGNETYCZNA W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ JEST KILKADZIESIĄD RAZY BARDZIEJ NISZCZYCIELSKA NIM PRZEBIJE SIĘ DO ZIEMI PRZEZ POLE , TRACI NA MOCY ZNACZNIE , DZIŚ POWINNI LUDZIE ODCZÓWAĆ ROZDRAŻNIENIE , BÓLE GŁOWY , ORAZ BÓLE INNEGO TYPU , OGÓLNY DYSKOMFORT
      – TAK WIĘC CO JEST ZABUJCZE I NISZCZYCIELSKIE W KOSMOSIE NA ZIEMI POWODUJE MIGRENY 🙂 – ALE FALA ELEKTROMAGNETYCZNA POPRZEDZA ZAWSZE KILKANAŚCIE DO KILKU DZIESIĘCIU GODZIN WYRZUT CME – A TEN JEST ZABUJCZY DLA ELEKTRONIKI I ENERGETYKI – CME – TO PRAWDZIWE ZAGROŻENIE FALA ELEKTROMAGNETYCZNA JEJ WIELKOŚĆ MOZE NAM POWIEDZIEĆ WIELE O LECĄCYM ZA NIĄ CME – WYRZUCIE

     2. Raport Instytutu Fizyki Ziemi w Moskwie ostrzega, że Ameryka może stać się ofiarą potężnego trzęsienia ziemi o biblijnych proporcjach w ciągu najbliższych dwóch tygodni… Miejsca w których takie trzęsienie ziemi może nastąpić to USA (ze szczególnym uwzględnieniem uskoku nowomadryckiego i Kalifornii), Meksyk, Ameryka Środkowa, Ameryka Poludniowa. Rosjanie radzą aby potraktować to ostrzeżenie serio.

      Amerykańscy sejsmolodzy traktują ten raport bardzo serio. Rok 2011 jest najbardziej aktywnym sejsmicznie rokiem od 1989, kiedy to nastąpiła cala seria potężnych trzęsień ziemi na całym świecie. 19 marca będziemy mieli perygeum Księżyca co oznacza że będzie on najbliżej Ziemi w całym swoim cyklu. Następnym razem Księźyc będzie tak blisko w 2016 r. i na dodatek będzie w swojej pełni i zaledwie dzień przed przesileniem zimowym. Przewidywanie trzęsień ziemi przypomina nieco wróżenie z fusów, bo nie ma jasnej formuły, dzięki której można takie zdarzenie przewidzieć. Można się opierać jedynie na różnorodnych przesłankach, czasami abstrakcyjnych jak np nieoczekiwane pojawienie sie tysiecy martwych ryb, jak to miało miejsce np. w Arkansas a zaraz później pojawiły się wstrząsy w rejonie uskoku nowomadryckiego. Teraz martwe ryby znaleziono w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, w Australii i u wybrzeży Kalifornii. W 1989 r na kilka miesięcy przez potężnym wstrząsami w rejonie Pierścienia Ognia w różnych miejscach wybrzeża Pacyfiku, zaczęły wyrzucać sie na plaże całe grupy wielorybów. Od tamtego czasu taki przypadek już się więcej nie powtórzył. O zbliżającym trzęsieniu ziemi wskazuje także ogromna liczba psów i kotów, które uciekły z domu wiedzione pierwotnym instynktem, że zbliża się coś niebezpiecznego. Często się też zdarza, że trzęsienie ziemi zapowiadają np dzikie jelenie paradujące środkiem ruchliwego miasta. Zazwyczaj takie obrazki ogląda się na 2-3 tygodnie przed kataklizmem.

      Przyczyną takich kataklizmów jest być może wspólna działalność burzy magnetycznej ze Słońca i prądów grawitacyjnych z Księżyca, które wspomaga ekwinokcjum czyli rownonoc wiosenna , która będzie miała miejsce z 20 na 21 marca. Wszystko to razem wzięte tworzy warunki niezwykle sprzyjające trzęsieniem ziemi.

      http://nowaatlantyda.com/2011/03/12/niespokojna-ziemia-3/

      ———————————————————–

      12.03.2011 20:20:46 4.8 Middle-America Mexico Puerto del Medano
      12.03.2011 19:20:32 5.3 Middle-America Mexico Gisamuri
      12.03.2011 16:16:11 5.4 Middle-America Mexico El Colorado
      12.03.2011 14:16:11 4.5 Middle-America Mexico El Colorado

      1. US Air Force Space Center Prognoza na podstawie danych z naziemnych magnetometrów: Meanook, Kanada; Sitka na Alasce, Ottawa, Kanada, Saint Johns, Kanada, Newport, Waszyngtonie, Fredericksburg, Virginia, Boulder, Colorado, Hartland, Wielkiej Brytanii, a Fresno w Kalifornii.

       ==================================

       będzie w usa TRZĘSIENIE KATASTROFALNE – SKUTEK DZISIEJSZEJ AKTYWNOSCI SŁOŃCA

       PORÓWNAJ TO Z 10 MARCA Z TYM DZISIEJSZYM !!!!!!!!!!

   1. Wiatr słoneczny przybiera na sile ( obserwuję od kilku dni ) w chwili obecnej jego prędkość wynosi 577.8 km/sec

    A mnie właśnie zaczęła bolec głowa, podobnie jak przed trzęsieniem ziemi w Japonii. Może to przypadek a może….. Przyznawać się kogo jeszcze teraz rozbolała głowa ? Sprawdzimy czy coś w tym jest ( mówię poważnie )

    1. JEST ból głowy i meteoropaci to żywe przyrządy .- zaryzykuję mam dane prywatne być moze jutro rano sie dowiemy , ze usa , obrucone w perzynę ,

    2. Mnie głowa bolała od kilku godzin po trzęsieniu. I dziś od rana – przyznaję, iż nie jest to u mnie czeste, ale moze ciagle sledzenie informacji itd tak podziałało…Dodam, ze przed trzesieniem, tj. ok godziny 4:00 cos mnie zbudziło i jak okazalo sie na CAŁYM OSIEDLU nie było prądu, CALUTKIM, od razu sobie pomyslalem ‚o straszyli jakas burzą na sloncu heh’ zasmialem sie i poszedlem spac…obudziłem się ok.8:00 i juz wiadomo co na TVN24 leciało…

     1. skąd jestes? ja Śląsk, prądu nie było w godzinach 4:00-4:17 na pewno, potem usnałem i o ~8:00 był.

    3. Moja 6-letnia córeczka miała około 19-tej ostry napad bólu głowy , przeszło jej ,jak trochę poleżała ,po około 20-tu minutach.

     1. dajcie spokój juz z tym wygladem ksiezyca – wyglad tak jak powinien, sierp jest tak skierowany jak go oswietla słońce, trzeba trochę uruchomić wyobraxnie, a nie paatreć na poglądowe obrazki z ksiązek…
      nikt wam nie przeliczy jak „powinien’ wygladac w danym miejcu w danym czasie…

     2. Hjk, ta stronka którą podesłałam pokazuje dokładne wyliczenia ( położenie księżyca ), więc nie mów, że wszystko gra, bo nie gra. Oś ziemi się odchyliła,więc i cień jaki ziemia rzuca na księżyc też się przesunął.

     3. ale czego dotyczą te wyliczenia, hyba połozenia ksieżyca a nie ułożenia wzgledem ziemi…
      gdyby oś ziemi sie jakoś bardzie przesunęła mielibyśmy do czynienia z kompletnymi anomaliami pogodowymi i dziennymi (wydłuzenie lub skrócenie), słońce gdzie indziej by wschodziło i zachodziło, zakłócenie por roku, zmiana stref klimatycznych itd.

      a tak na serio to os ziemi mogła sie przesunąć, ale to na skutek powrotu precesji, ktora siega kilku %, podobno przez ostatnie lata jej nie było, to była osobliwość, ze ziemia sie uspokoiła, podobnie jak słońce ‚spało” anomalnie długo…

 15. „Już wiadomo, że jest to kolejne trzęsienie Ziemi, które skutkuje przesunięciem osi ziemskiej. Tak jak trzęsienie Ziemi na Sumatrze w 2004 roku przesunęło oś planety o około 7 cm, wstrząsy w Chile w zeszłym roku przesunęły oś o 8 cm, tak wczorajsze wstrząsy w Japonii przesunęły oś Ziemską około 10 cm.

  W godzinę po największym ze wstrząsów wybuchły wulkany – wiadomo o dwoch wulkanach na Kamczatce, wiadomo o wulkanie w Indonezji i pojawiły się doniesienia o erupcjach wulkanów w samej Japonii. Na razie zamieszanie jest zbyt duże, by szacować skutki. Poza tym prawdopodobnie to nie jest koniec. Co ciekawe filmy i wiadomości potwierdzające wybuch wulkanów w Japonii zostały usunięte z kilku mainstreamowych kanałów internetowych bez żadnego wyjaśnienia. Ale pozostał taki oto zapis kamer internetowych z wulkanu Sakurajima w Japonii, z 9 marca br, czyli 2 doby przez wstrząsem:”

  „Zdaniem TheWeatherSpace wstrząsy w rejonie Japonii mogą mieć związek z silnym uderzeniem promieniowania flary słonecznej sprzed dwóch dni, które to promieniowanie poważnie naruszyło stabilność (i tak wątłą) naszego pola magnetycznego.

  Cóż, należy przytoczyć też już cytowaną przez mnie zwiastunkę komety Elenin, o nicku 9nania. Wypada potwierdzić, że zapowiadała trzęsienia Ziemi i tsunami pomiędzy 11 a 15 marca br… i wnioskowała to z analizy ustawienia słońca, planet i komety Elenin właśnie.”

  Wiecej:
  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=951:japonia-wulkany-tsunami-i-co-dalej-o-ziemi&catid=44:swoje&Itemid=53

  1. ZOBACZ WYKRESY W GŁÓWNYM ARCIE NA GÓRZE – DZIŚ DODAŁEM – SZOK TEN Z 10 TO MIKRUS –

   A TERAZ ZNOWU ŚRODKI ZARADCZE -TRZA REALIZOWAĆ – czyli nie bedzie mnie do jutra 🙂

  2. jestem przerażony – poziomem głupoty lansowanych teorii – NA INNYCH BLOGACH , GDZIE CI LUDZIE DO SZKÓŁ CHODZILI ???
   ========================================
   PATRZ NA PRZYCZYNY A NIE SKUTKI –

   1. OSTRZEŻENIE – W CIĄGU GÓRA 48 GODZIN OD ROZBŁYSKU NA WYKRESIE ZIEMIĘ DOTKNIE – W NIEZNANYM REGIONIE TRZĘSIENIE O SILE POMIĘDZY 9,5 – 10 W SKALI …

    Brummm powiedział/a
    Marzec 12, 2011 @ 11:54 AM e
    1 Vote
    1 Vote

    „Już wiadomo, że jest to kolejne trzęsienie Ziemi, które skutkuje przesunięciem osi ziemskiej. Tak jak trzęsienie Ziemi na Sumatrze w 2004 roku przesunęło oś planety o około 7 cm, wstrząsy w Chile w zeszłym roku przesunęły oś o 8 cm, tak wczorajsze wstrząsy w Japonii przesunęły oś Ziemską około 10 cm.

    W godzinę po największym ze wstrząsów wybuchły wulkany – wiadomo o dwoch wulkanach na Kamczatce, wiadomo o wulkanie w Indonezji i pojawiły się doniesienia o erupcjach wulkanów w samej Japonii. Na razie zamieszanie jest zbyt duże, by szacować skutki. Poza tym prawdopodobnie to nie jest koniec. Co ciekawe filmy i wiadomości potwierdzające wybuch wulkanów w Japonii zostały usunięte z kilku mainstreamowych kanałów internetowych bez żadnego wyjaśnienia. Ale pozostał taki oto zapis kamer internetowych z wulkanu Sakurajima w Japonii, z 9 marca br, czyli 2 doby przez wstrząsem:”

    „Zdaniem TheWeatherSpace wstrząsy w rejonie Japonii mogą mieć związek z silnym uderzeniem promieniowania flary słonecznej sprzed dwóch dni, które to promieniowanie poważnie naruszyło stabilność (i tak wątłą) naszego pola magnetycznego.

    Cóż, należy przytoczyć też już cytowaną przez mnie zwiastunkę komety Elenin, o nicku 9nania. Wypada potwierdzić, że zapowiadała trzęsienia Ziemi i tsunami pomiędzy 11 a 15 marca br… i wnioskowała to z analizy ustawienia słońca, planet i komety Elenin właśnie.”

    Wiecej:
    http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=951:japonia-wulkany-tsunami-i-co-dalej-o-ziemi&catid=44:swoje&Itemid=53

    1. Wczoraj jakis zanawca twierdzil, ze jesli by doszlo do jeszcze wiekszego trzesienia ( pow. 9-10) to prawdopodobnie rozerwalo by skorupe ziemka. Mizia, nie strachaj mnie , bo jeszcze nie skonczylam rakiety. 😉
     Nie ma co kombinowac. Ide grabic w ogrodzie. trzym sie. 🙂

    2. dziwne, ze taki rozbłysk był a mnie głowa nie bolała…
     moze był po 2giej stronie słońca??
     Albo moze dlatego, ze to w nocy i spałem, to sie samo jakoś uspokoiło w organizmie, nawet jak było…

     1. Mnie bardzo głowa bolała co nigdy mi się nie zdarza. Idę wyciągnąć troche kasy póki konta sie nie wyzerowały i zakupić płyn lugola-ot tak, na wszelki wypadek…

    3. u monitora jest wykres aktywności HAARP, wynika że wtedy gdy kroiło się trzesienie, też ostro pracował… Moze i flara, a moze ktos jej pomógł…

    4. ,,…..Japonia się przesunęła

     Przesunięcie się mas skalnych naukowcy zaobserwowali na podstawie rozmieszczenia czujników GPS. Okazuje się, że po wczorajszym wstrząsie czujniki wzdłuż wschodniego wybrzeża wyspy Honsiu przesunęły się względem swojego pierwotnego położenia o 2,4 metra.

     Przy czym pęknięcie dna Pacyfiku ma 400 kilometrów długości i 160 km szerokości. Doszło do osunięcia się płyty tektonicznej o 18 metrów….. ”

     http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/108244,doba-sie-skrocila-ziemia-przesunela

     1. do tych co piszą o użyciu HARPA – niebawem potężne trzęsienia ziemi w USA – JESTEM CIEKAW CO WTEDY NAPISZECIE
      – o konkretnych miejscach nie piszę bo , właśnie bo ….

      =================================================
      zresztą nie ważne niedługo już nikt CIC PISAŁ NIE BĘDZIE …

     2. Hmmmm Moim zdaniem Haarap nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje ( choć niektórzy pewnie by chcieli, żeby ludzie władali taką mocą niszczycielską ).

      Fakt o konkretnych miejscach trudno pisać, ale…… uskok San Andreas sam przychodzi na myśl,uskok przebiega wzdłuż zachodniego wybrzeża USA. Jest on granicą pomiędzy Płytą Pacyficzną, a Płytą Amerykańską. W efekcie tarcia o siebie krawędzi tych płyt w 1906 roku w rejonie San Francisco doszło do bardzo silnego trzęsienia Ziemi, które osiągnęło wartość prawie 8 stopni w skali Richtera i zniszczyło znaczną część liczącego wówczas ponad 400 tysięcy mieszkańców miasta.

     3. ale ci co uzywają haarpa chca też podniszczyc i usa, a moze przede wszystkim, bo to ostatni wolny kraj, gdzie ludzie są uzbrojeni i mogą sie bronic przed przemocą państwa…

  3. MIZIA MASZ JAKIEŚ INFO o EW. JUTRZEJSZYM TRZĘSIENIU ? JAKA SIŁA W PRZYBLIZENIU I GDZIE TO MOZE BYC ?? CZY MOZE TO BYC YELLOWSTONE ?

   1. NO NIEMA PEWNOSCI , ZE TO BĘDZIE JUTRO – ale bedzie to USA , A WTEDY DOPIERO ZOBACZYCIE , ZE JAPONIA TO PRELUDIUM DO CZEGOŚ WIEKSZEGO – ZRZEDNĄ MINY „HARPIARZOM” I PIEWCOM O BEZPIECZNEJ POLSCE ALE TO TROSZKĘ PÓŹNIEJ

    1. ALE DUZO SIE TRĄBIŁO O AKTYWNOSCI SPOREJ JUTRO, I NIECO POZNIEJ, CZYLI JEST MOZLIWE, ZE W CIAGU TYGODNIA NAWET…

     1. ksiezyc dodatkowo zbliza sie do ziemi, 19go będzie najblizej od 10 lat, 350 tys km, a średnia odl. to ok. 380 tys. to prawie 10% blizej, zmienia sie znaczaco siła grawitacji… ostatnio jak był tak blisko tez sie rozne rzeczy działy…

 16. Witam, obserwuje ten temat i blog od dawna.

  Chciał bym się włączyć w dyskusje, jeśli chodzi o rozbłysk słoneczny może to pomoże zaobserwować w jakiś sposób zmiany w atmosferze choć niewiem na ile jest to wiarygodne.:

  http://www.pta.edu.pl/orion/sun/aktualne.html

  Moim zdaniem, już niedługo nastąpi Anomalia o niespotykanej jak dotąd sile.

  1. Dodam jeszcze, że Ksiezyc jest „matką” Ziemi. To on wpływa na wodę na Ziemi, która magazynuje pamieć, to Ksieżyc powoduje przypływy i odpływy, to Księżyc wpływa na wegetację roślin (rolnictwo biodynamiczne, to Księżyc może wpływać na aktywnośc wulkanów.

 17. podobno gaz poszedł górę po tej katastrofie i wiecie co to oznacza dla nas 🙂

  Ale Polak do codziennych podwyżek już się przyzwyczaił 🙂

 18. TE TRZĘSIENIA TO NIEKONIECZNIE MUSI BYC SPRAWKA SLONCA.!!!

  CZY PODCZAS TRZESIENIA NA HAITI TEZ SLONCE SZALALO??!!!

  CZY PRZYPADKIEM TO CO WIDZIMY TO NIE JEST JAKIS NA WIELKA SKALE SPEKTAKL ROBIONY NA SWIECIE!!!????

  CZY NIE JEST TO POCZATEK JAKIEGOS WIELKIEGO PLANU ZWIEDZENIA MAS NA NIESPOTYKANA DOTAD SKALE????

  CZY ZDJECIA SLONCA JAK I KOSMOSU SA PRAWDZIWE I WIARYGODNE?????

  ——————————————————————Z GLOBALNEJ ŚWIADOMOŚCI

  W dniu dzisiejszym w godzinach porannych Japonię nawiedziło najsilniejsze od 140 lat trzęsienie ziemi (link), o sile 8,9 w skali Richtera, niszcząc wiele domów w miastach na wschodnim wybrzeżu kraju. Zaraz potem nadeszły jeszcze gorsze wieści – zbliżała się potężna fala tsunami.

  1. DALSZY CIAG….

   Fala wdarła się na pasie 400 km wschodniego wybrzeża, w tym do Tokio (link), powodując niewyobrażalne zniszczenia. Była tak silna, że porywała za sobą całe statki, mosty i domy. Liczbę ofiar w ludziach oblicza się na razie w setkach, ale na ten moment nikt tak naprawdę nie zna skali zniszczeń i liczby ofiar tych kataklizmów.

   Władze wciąż podtrzymują ostrzeżenie przed następnymi falami tsunami, mogącymi dochodzić do wysokości 10 metrów. Ostrzeżenie to dotyczy także Hawajów, gdzie ewakuuje się już miejscową ludność.

   Na ten moment miasta japońskie na wschodnim wybrzeżu, przedstawiają scenerie iście wojenną. Wybuchy, pożary i potężne zniszczenia.

   Poniżej prezentujemy mapki trzęsień z serwisu RSOE EDIS. Okazuje się, że dzisiejszego ranka wystąpiły gw tym regionie 3 trzęsienia ziemi o sile 8,8 (Tokio), 8,8 (Pacyfik – ok. 100 km od wybrzeża) i 7,1 stopni w skali Richtera, każde w dość odległych od siebie miejscach. oraz co najmniej 9 trzęsień o sile przekraczającej 6 stopni w skali Richtera, także w odległych od siebie miejscach. Kiedy spojrzymy na mapkę, to zobaczymy iż to cala południowa część dużej płyty tektonicznej się zatrzęsła. Potwierdzeniem faktu, iż w tym regionie dzieje się coś większego, jak tylko lokalne – nawet bardzo silne trzęsienie ziemi, jest niespotykana aktywność znajdujących się tam super-wulkanów (zdjęcie nr. 3 i 4).

   Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że w ostatnich 2 tygodniach Japonia praktycznie codziennie była nawiedzana, wciąż rosnącymi w sile trzęsieniami ziemi, które dochodziły do 6 stopni w skali Richtera, a mimo wszystko mówi się o zaskoczeniu. Jako możliwy powód ostatniego mega-trzęsienia w prasie często sugeruje się serię wybuchów słonecznych z przed kilku dni (sic!).

   Czyżby ktoś bardzo chciał, abyśmy wbrew oczywistym faktom, myśleli ze to słońce jest winne kataklizmom w Japonii ?

   Wiele serwisów prasowych właśnie poinformowało opinię publiczną, iż za kilka dni, a dokładnie 19 marca tego roku, księżyc znajdzie się dużo bliżej niż zwykle od ziemi. Zjawisko to określa się mianem super-księżyca (link).

   Straszy się nas chaosem na ziemi, powołując się na fakt, iż temu zjawisku praktycznie zawsze towarzysza ekstremalne zjawiska pogodowe na naszej planecie. Nikt nie wysila się jednak wytłumaczyć czytelnikom, że zjawisko to było w 1992 roku bardziej ekstremalne niż to nadchodzące teraz, a chaosu na ziemi jednak nie było.

   Czyżby szykowano nas na specjalnie przygotowany spektakl tego dnia ? Biorąc pod uwagę wyżej wspomniane „zaskoczenie” sejsmologów i obwinianie słońca za trzęsienie w Japonii, jestem w stanie uwierzyć, że za kilka dni katastroficzny scenariusz być może się powtórzy, tyle że jego rozmiary i zakres mogą być większe. Nie uwierzę jednak wtedy w winę księżyca, tak jak teraz nie wierzę w winę słońca…

   ————————————————————-
   JA TO WIDZE TAK :

   – LUDZIE CI WYBRANI KREUJA NA ZIEMI NIEWYOBRAZALNY CHAOS Z WOJNAMI I KATAKLIZMAMI RAZEM

   – WSZYSTKIE KATASTROFY NAUKOWCY ZWALAJA NA SLONCE I KSIEZYC ( ASTROLOGIA – OKULTYZM, ZAKAZANY PRZEZ BOGA – CZYLI NAJPRAWDOPODOBNIE KLAMSTWA)- KIEDY NIE DAJESZ WIARY W NAUKE POZOSTAJE CI WIARA Z SERCA, KTORA NAM DAL BOG W BIBLII

   – LUDZIE SIE BOJA I PROSZA O POMOC, CHCA WYJSCIA Z SYTUACJI

   – I WIDZE TRZY WYJSCIA: NWO , JAKIS GOSTEK (FALSZYWY PROROK, CZLOWIEK NIEGODZIWOSCI) PRZEJMUJE WLADZE I CZYNI FALSZYWE CUDA NA ZIEMI, ZAPROWADZA ZLUDNY POKOJ, I TRZECIA WERSJA – HOLOGRAMY, BLUE BEAM, KOSMICI ITP. CZYLI POWROT „NASZYCH BOGOW”
   – MOZLIWE ZE BEDA 3 NA RAZ

   1. ale wszystko się sprawdza co do joty i myslę że to ostatnie lata nasze na tej planecie:

    Pan Jezus zapowiedział: I będą znaki na słońcu, księżycu i na gwiazdach, a na ziemi lęk bezradnych narodów, gdy zahuczy morze i fale. Ludzie będą omdlewać z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat, bo moce niebios poruszą się. I wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłoku z mocą i wielką chwałą. A gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się odkupienie wasze (Łuk. 21, 25-28). Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi (Mat. 24, 6-7).

    czy sie to komus podoba czy nie…

   2. Mowicie, ze to HAARP, a przeciez iles lat temu jak Ksiezyc byl blisko tez byly tego typu trzesienia i raczej wtedy z HAARPA nie mogli strzelac.

    1. ostatnio tak blisko był bodajze w 1992 roku i nic sie takiego nie dzialo na ziemi , a teraz chca zwalic na księżyc rozumiesz?

     I CZEMU NIKOMU DO GLOWY NIE PRZYJDZIE ZE HAARP POTRAFI UKIERUNKOWAC , SKONDENSOWAC ENERGIE SLONECZNA I ZROBIC Z NIEJ SMIERCIONOSNA BRON??

    1. słyszałeś o czymś takim jak rezonans elektromagnetyczny – BUDOWA , ZIEMI , BUDOWA SŁOŃCA – TESLA – FIZYKA KLASA 7 – 8
     ==========
     ps. ja wiem , ze większość oglądaczy tv – NIEMA POJĘCIA JAK TO SIĘ DZIEJE ŻE JEST MOZLIWE OGLĄDANIE TV ??
     ================
     NIECHCE MI SIE , ALE POKLIKAJ CHILE – AKTYWNOSĆ SŁOŃCA , DATY , HAITI , TO SAMO , TERAZ TO SAMO ,
     ==============
     A POZATYM , ZNOWU ROBIĄ W JAJO – W JAPONII REGULARNY WYCIEK – SKAŻENIE 5000 RAZY PRZEKRACZA NORMY , REAKTOR NADAL DZIAŁA , POZBAWIONY CHŁODZENIA CHŁODZIWO W ZAMKNIETYM OBIEGU ZAMIENIŁO SIE W PARĘ ,
     ===========
     MOŻLIWY , CZARNOBYL , W JAPOŃSKIM WYDANIU , AMERYKANIE W SWOICH BAZACH MAJĄ ALARM RADIACYJNY , -0 I TO SIĘ DZIEJE
     RADZĘ SIĘ SKUPIĆ NA DATACH 15- 22 MARCA I SŁOŃCE , – TO CO BYŁO DZIŚ TO PIERWSZY WSTRZĄS A TAKOWE CHADZAJA PARAMI , LUB WIECEJ ….

     1. PS. A NIECHCE MI SIE JESTEM ZMĘCZONY , POZATYM BYŁO W KOMENTACH 3 RAZY OD PONIEDZIAŁKU , KTO MĄDRY TEN WIEDZIAŁ I WIE , RESZTA , reszta jest nieswiadoma a to i lepiej .

    2. …ogarnij sie, nie bedzie szybkiego i sprawiedliwego konca, choc obaj bysmy tego chcieli. troche potrzesie tu, troche zaleje tam ,gdzies sie cos zapali a gdzie indziej obsunie… a potem i tak bedziemy mieli prze…. ,bedzie czipowanie i inne nieprzyjemnoesci. tak latwo sie z tego nie wywiniemy

     Ps:jak ja czytalem i szukalem prawdy to ty jeszcze do nocnika waliles 😉

     1. I TEGO SIE OBAWIAM.

      WIELKI UCISK – NWO DOPIERO SIE ZACZNIE A TO CO SIE DZIEJE TO JEST CZESC PLANU.
      A TU TO CO MOWILEM, MEDIA JUZ ZACZYNAJA STRASZYC KSIEZYCEM I SLONCEM:

      Słońce i Księżyc winne tragedii w Japonii?

      Na Ziemi zaczęła się burza magnetyczna. To właśnie ją naukowcy obwiniają za katastrofalne trzęsienie ziemi w Japonii – informuje newsru.com. Badacze wskazują także na niekorzystne dla nas położenie Księżyca i nadmierną aktywność Słońca, które mogły przyczynić się do tragedii w Japonii.

      Jak wskazuje indeks Kp, który służy do pomiarów zaburzeń ziemskiego pola magnetycznego, na Ziemi zaczęła się burza magnetyczna. Wartość Kp wzrosła wczoraj wieczorem do poziomu wskazującego na burzę, następnie obniżyła się, a w piątek rano znów wskazywała wartości alarmujące – wytłumaczyli naukowcy z National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) z USA.

      Do Ziemi „doleciał” jeden z głównych wybuchów, które miały miejsce na Słońcu w ostatnich tygodniach – wyjaśniła Irina Mjakowa, z instytutu kosmofizycznego Rosyjskiej Akademii Nauk. Uspokoiła także, że burza na Ziemi na szczęście nie będzie silna.

      Ostatnio w ciągu pięciu dni na Słońcu odnotowano ponad 70 słonecznych wybuchów. W nocy z 9 na 10 marca na Słońcu zanotowano drugi co do wielkości wybuch w ciągu ostatnich lat. Był tylko trzy razy mniejszy niż rekordowy sprzed czterech lat.

      Rosyjscy eksperci są przekonani, że burza magnetyczna i położenie Księżyca mogły być przyczyną trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.

      Księżyc obecnie jest najbliżej Ziemi od 10 lat – w odległości zaledwie 350 tysięcy kilometrów. Jego waga ma wpływ na litosferę Ziemi, uważają naukowcy. Słońce również jest w szczycie swojej aktywności z kilku lat, niedawny wybuch na gwieździe spowodował burze magnetyczne na Ziemi. Według rosyjskich naukowców Sachalin i Wyspy Kurylskie są teraz najbardziej narażone na trzęsienia ziemi.
      Zastępca dyrektora Instytutu Fizyki Ziemi RAN powiedział, że trzęsienie ziemi w Japonii można było przewidzieć, bo w poprzedzającym je tygodniu dochodziło już do słabych wstrząsów.

      Ogromne trzęsienie ziemi o sile 8,9 w skali Richtera miało miejsce w Japonii o godzinie 14.46 miejscowego czasu. Największe szkody spowodowała jednak wielka fala tsunami wywołana trzęsieniem, która wdarła się w głąb lądu. Fala w początkowej fazie osiągnęła około 10 metrów wysokości. Po pierwszej fali pojawiły się kolejne. To największe trzęsienie w Japonii od 140 lat.

      ———————————— WARUNKI DO WZNIECANIA CHAOSU IDEALNE – WIEKSZA AKTYWNOSC SLONECZNA I BLISKOSC KSIEZYCA. NAJLEPSZY OKRES DO NISZCZENIA NAS I ZAKLADANIA FUNDAMENTOW POD PRZYSZLE NWO. POMYSLCIE.

 19. Nowa ustawa medialna uderzy w polski internet?
  9 minut temu
  Jacek Gądek / Onet.pl

  W najbliższą środę senatorowie rozpoczną prace nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która ma wprowadzić nowe regulacje ws. internetu. Rząd narzucił przy jej procedowaniu tryb pilny. Tymczasem firmy i organizacje zrzeszające podmioty działające na rynku internetowym alarmują: prace są pośpieszne, niektóre regulacje faworyzować będą zagraniczne firmy a zwiększą koszty funkcjonowania polskich. Ustawą może zostać objęty każdy, kto udostępnia w internecie treści wideo i prowadzi działalność gospodarczą, np. zarabiając na reklamie.
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nowa-ustawa-medialna-uderzy-w-polski-internet,1,4208261,wiadomosc.html

  1. TO SA JUZ JAJA CO ONI WYPRAWIAJA !!!!

   ONI SIE PEWNIE CHCA DOBRAC DO TYCH CO ZARABIAJA W INTERNECIE NA WLASNY RACHUNEK I NIE PLACA PODATKU, A TERAZ KOLEJNE BEDA OGRANICZENIA A MOZE I PODATKI!!!!

   TEN KRAJ WSZYTSKO ROBI ABYS SIE BIEDNY POLAKU ZA DUZO NIE DOROBIL, ABYS SIE NIE USAMODZIELNIL!!!1

   MASZ ZARABIAC 1500 BRUTTO NA ETACIE BOGACAC SZEFA I PLACIC PODATKI!!!! TO DLA CIEBIE POLAKU TWOJA NOWA PRZYSZLOSC W 4 RP!!!!

   1. MASZ ZARABIAC 1500 BRUTTO NA ETACIE BOGACAC SZEFA I PLACIC PODATKI!!!!

    no właśnie bogacić szefa który zarabia 999000/mies
    i musisz jeszcze oddać to co dostaniesz te marne grosze POD POSTACIĄ 23%VAT to jest kurwa polityka a jUŻ mówiłem że bez zmiany systemu podatkowego na skANDYNAWSKI GDZIE BYZNESMENI PŁACĄ 70% PODATKU DOCHODOWEGO SIĘ NIE DA TU ŻYĆ

 20. Jak zwykle ludzie gorsi od zwierzat!przy tej stronie zapala się czerwone światełko jak przy grypie666.
  Zabijanie delfinów dla zabawy.Wstrzasajacy rytuał!Krwawa zatoka delfinów!
  Osoby „z zewnatrz”, które dokumentują rzezie organizowane SYSTEMATYCZNIE ku uciesze gawędzi twierdzą, że w trakcie masakry zwierząt panuje atmosfera festynu.W czasie „pikniku”, w zatoce odbywaja sie iście dantejskie sceny.
  Okoliczna woda zmienia swoja barwę na czerwoną, a z brzegu można dosłyszeć przerażjące dzwięki konających zwierząt.
  Swiadkowie tych mrożących krew w żyłach scen twierdzą, że rąbane i cięte żywcem ssaki wydają donośne dzwięki przypominające płacz dziecka. Zwierzeta przez cały czas pozostaja świadome.
  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,rytual-dla-zabawy-szlachtuja-delfiny,wid,12928738,wiadomosci.html?_ticrsn=5&ticaid-6bedd

  1. BO LUDZIE TO BYDLAKI – z małym procentem WYJĄTKÓW , KARA BĘDZIE OJ BĘDZIE ,
   -coś się szykuje monitoring słoneczka OD 24 GODZIN TO LIPA , znaczy pokazują co chcą ale nie to co naprawdę

  1. ale za przeproszeniem, co nas to obchodzi? „wieczny odpoczynek” odmawiamy i po sprawie, jak naprawdę umarł…
   każdy kiedyś umrze…
   memento mori…

  1. Tu troche najnowszych zdjec, na szczescie moi znajomi polko-japonskie malzenstwo mieszkaja troche od Tokio ale tez sa w szoku,choc u nich zniszczen nie bylo

  2. Bo to esencja stanu państwa ta katastrofa w smoleńsku – w takim samym stanie katastrofy jest to państwo i chyba z niego pozostały tyko szczątki jak z TU na lotnisku…

 21. Matka Ziemia wie co robi! Jest żywym organizmem. To odwet za popełniony gwałt!
  Oby wiecej takich „trzęsiawek”…
  Wszystko to, człowiek naturze wyrzadził, spadnie z powrotem na człowieka.
  http://patrz.pl/filmy/morderstwo-delfinow-w-japonii
  Japońcycy dla zabawy zabijaja definy:
  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,wstrzasajacy-rytual-dla-zabawy-szlachtuja-delfiny,wid,12928738,wiadomosci.html?_ticrsr=38&ticaid=6bedg
  Zobatrzcie oceany pełne krwi i krwawą zatokę delfinów.

 22. Tak Panowie iPanie powoli musimy się szykować na spore zamieszanie na świecie !!!! i należy szykować zapałki i inne żeczy żeby pretrwać przez najbliższe dni ,może być ciężko !!!! ,ale to jeszcze nie koniec ,ciąg dalszy nastąpi!!!!! J.M.H

 23. Miziak dzisiaj w Japoni doszło do potężnego trzęsienia ziemi o sile 8,9 skali Rihtera !!!! ,a u ciebie nic !!!! cisza ,co jest grane !!!!!, i w Chinah też się trzęsła ziemia ,wczoraj oglądałem na CCTV NEWS J.M.H

  1. Sorry Miziak spóżniłem się hahahahaha już podałeś wiadomośc ,,to co panie Miziak zaczyna się chyba,a pamiętasz jak pisałem u ciebie kiedyś o pewnej książce po tytułem ” Zatonięcie Japoni ” to jest powieśc zserii SF ,i była wydana w latach 70 – tych .Mam wrazenie że ten scenariusz chyba się sprawdzi ,na razie J.M.H

 24. info sprzed 50 min.

  Trzesienie ziemi w Japonii o sile 7,9, idzie tsunami

  Tl.Google
  Six-metrowa tsunami obawy

  Tokio (JFI / AP) – trzęsienia ziemi wstrząsnęły północny-wschód od Japonii. Usługi pogody ostrzega tsunami może być około sześciu metrów uderzył w brzeg. Trzęsienie miało siłę 7,9. USA sejsmologicznych nawet mierzone wielkości 8,8 stopnia w skali Richtera.
  W stolicy, Tokio, według naocznych świadków, domy były wstrząśnięte, wielu ludzi w panice pobiegł na ulice. Niektóre elektrownie jądrowe włączony do agencji Kyodo News, zgodnie automatycznie. Działanie wysokiej prędkości pociągu Shinkansen w północnej części kraju został ustawiony. Według doniesień mediów jest już mniej więcej cztery-metrowa tsunami, z wybrzeża Pacyfiku w Japonii dotarły. W innych sprawozdań, to nawet, że tsunami osiągnęła wysokość dziesięciu metrów.

  Dla Rosji i na wyspach Pacyfiku z Mariany, ostrzegania przed tsunami zostało wydane. W północno-wschodniej Japonii powinny osób zostało pogrzebanych pod mas ziemi.

  Tylko w środę zranił silne trzęsienie ziemi zaskoczył ludzi w różnych częściach Japonii, ale nikogo nie było. Tsunami obserwuje się w północno-wschodniej Ofunato port 60 centymetrów wysokości, skłoniła władze do nakłonienia niektórych 5.500 mieszkańców wybrzeża aby dostać się do bezpieczeństwa. Później ostrzegania przed tsunami dla północno-wschodnim wybrzeżu Pacyfiku królestwa wyspy, jednak uległa odwróceniu. Zgodnie z nowymi informacjami przekazanymi przez Urząd miał meteorologiczne quake zegar na 11.45 (czasu lokalnego) o sile 7,3. Epicentrum było na głębokości ośmiu kilometrów pod dnem morskim, około 160 kilometrów od wybrzeża półwyspu Ojika.
  Również w quake były w środę w stolicy Tokio wieżowce obumierania. Pierwszy silnych wstrząsów nastąpiły wstrząsy wtórne o sile do 6,3. Władze innych, ale nie ma większych uszkodzeń. Nawet elektrowni jądrowych w dotkniętych regionach były wstrząsy, w zależności od operatora bez uszczerbku. Działanie szybkich pociągów zostało tymczasowo zawieszone ze względów bezpieczeństwa, ale mogą być podjęte na nowo w najbliższym czasie.

  Państwo wyspiarskie, Japonia jest jednym z najsilniej narażonych na trzęsienia ziemi krajach na świecie. High-tech naród ma niemal całkowity stan pomiaru sztuki i systemu wczesnego ostrzegania przed trzęsieniami ziemi i tsunami na. Naprawdę wiarygodne prognozy, nie jest

  1. wczorajsze CME – POPRZEDZIŁO TRZĘSIENIE ZIEMI W JAPONII 7,2 ,
   DZISIEJSZE 7,9 – TO SYGNAŁ , ZE GÓRA DO 12 GODZIN NASTĄPI KOLEJNY ROZBŁYSK , SILNIEJSZY
   ======================================================================
   JUŻ DAWNO ZAUWAŻONOSCISŁY ZWIĄZEK TRZĘSIEŃ ZIEMI Z AKTYWNOŚCIĄ SŁOŃCA
   ZESZŁOROCZNE GIGANT TRZĘSIENIA W CHILE POPRZEDZIŁY SERIĘ ROZBŁYSKÓW SŁONECZNYCH – info w necie z lutego 2010 .

   ====================

   1. ps. nie bedzie mnie cały dzionek a moze nawet do jutra , wiec proszę o mało spamu 🙂
    trzeba podjąć stosowne działania , USA już podjęło , inni też ,

   2. SKUTKI SOLAR IMPAKT

    FALA TSUNAMI OCENIANA NA PONAD 10 METRÓW ,

    W INNYCH REJONACH POZA JAPONIA

    NIE OFICJALNIE – LICZNE WYCIEKI RADIOAKTYWNE W ELEKTROWNIACH JĄDROWYCH , WSTĘPNE PROGNOZY OFIAR W SETKACH TYSIECY !!!!

  2. „Tylko w środę zranił silne trzęsienie ziemi zaskoczył ludzi w różnych częściach Japonii, ale nikogo nie było.”
   hehehehe…. a to dobre 😉
   Ale to jedyna śmieszna rzecz w tej sytuacji…
   A skąd ty miziak wzieles info o setkach tys ofiar?? Gdzie takie podają? Serio jest aż tak zle??

   1. Przed chwilą RMF Classic podawało w wiadomościach / za inf. rządu japońskiego/ że zginęło 29 osób , nie wspominali o tzw. zaginionych.

     1. Trudno tu być optymistą. Przed chwilą to samo radio podało juz info o 40-tu nieżyjących i o statku 100-osobowym , ktory porwało tsunami i nie wiadomo co z nimi.

     2. …nie trudno się domyślić co z nimi…
      Ja nie jestem bynajmniej optymista, ale setki ofiar, a setki tysięcy ofiar to jednak dość znacząco, podnoszaca na duchu różnica.

 25. „MIAŁ DOTRZEĆ 7. MARCA. ALE BĘDZIE DZIŚ”

  Oj mizia.. To gdzie on jest jak był a nie ma??

  😀

  Może ktoś odświeżyć temat? jak ma sie sprawa. Chyba ucichła..

  1. **************************

   PRZESTAŃ PIEPRZYC !
   NIE WIDZISZ CO SIE DZIEJE NA ZIEMI ???
   MAŁO CI ???
   BĘDZIE JESZCZE WIĘCEJ !
   LEPIEJ MILCZ !

   ****************************

  1. Nie wiem skąd masz te dane, ja dotarłam do informacji z wczoraj 9 marca – godz. 14:21:00 rozbłysk klasy X 1,5

   http://spaceweather.com/

   Dzisiejsze rozbłyski to

   godz 03:50:00 – C2.9
   godz 09:07:00 – C2.4
   godz 13:19:00 – C4.2
   godz 13:42:00 – C4.7
   godz 14:21:00 – C2.0

  2. nie panikować, jak sie coś poważnego dzieje, to mnie łupie w czaszce tak, ze nie da sie tego niczym usmierzyc, a dzis rano to tylko byłem lekko przymulony, tak wiec to nic powaznego,,, jak nie będe mogł palcem kiwnać to kazde komus z roziny tu wam napisac, ze kiepsko jest 🙂
   te obrazki to tylko takie straszaki dla podkręcenia efektu…

   1. do HJK i nie tylko , jesli coś piszecie to , BŁAGAM POKLIKAJCIE NA TEN TEMAT W GOGLE , a potem piszcie
    ========================================
    Obszar aktywny MW 9393 obserwowany przez instrument MDI/SOHO należał do największej obserwowanej w 23 cyklu słonecznym grupy plam. 30 marca 2001 obszar zajął powierzchnię ponad 13 razy większą niż powierzchnia Ziemi. Obszar ten był źródłem licznych rozbłysków i wyrzutów masy obserwowanych w koronie, włączając jeden z największych rozbłysków zarejestrowanych w ciągu 25 lat – 2 kwietnia 2001, sklasyfikowany również jako rozbłysk rentgenowski X.20.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Plama_słoneczna
    ==========================================
    obecnie widzialna plama – TO TO CZARNE – JEST OKOŁO 70 RAZY WIĘKSZA NIŻ POWIERZCHNIA ZIEMI – A WIEC LOGICZNIE …
    =============================
    A I TO ZDJĘCIE JEST ROBIONE W ZWYKŁEJ PRZESŁONIE UMOŻLIWIAJĄCEJ WYKONANIE – W OGÓLE FOTKI ( dotyczy wypowiedzi ks. marek- )
    ps. marka jeśli jesteś ksiedzem , to sie nie dziwię , powinienneś napisać , jeszcze , że ZIEMIA JEST PŁASKA , A KTO SIE NIE ZGADZA TO NA STOS , DO RÓŻAŃCA KOLEGO A NIE – wstawiasz medytacje wiejskiego wikariusza .
    ==============================================

    1. Plamy na tym zdjęciu to te najjaśniejsze miejsca i to wiem na pewno. Ta ciemna plama to może być pole magnetyczne lub rejon nie aktywny, w każdym bądź razie nie jest to plama słoneczna.
     Zdjęcie plam wygląda tak (to te ciemne miejsca):
     http://www.lmsal.com/solarsoft/latest_events/XRT_Ti_poly_20110306_102744_2048.png

     Wielkość plam w odniesieniu do ziemi można sobie porównać na tym zdjęciu :
     http://img130.imageshack.us/img130/6735/sunjoveearthsizecompare.jpg

 26. „W długotrwałym konflikcie Kaddafi wygra”

  Lepiej wyposażone i wyszkolone oddziały Muammara Kaddafiego w dłuższej perspektywie wygrają starcie z bojówkami opozycji – stwierdził Dyrektor Wywiadu Narodowego USA James Clapper(…)Clapper, który nadzoruje wszystkie 16 agencji wywiadowczych USA i odpowiada bezpośrednio prezydentowi, stwierdził, że rebeliantów czekają ciężkie walki. Jednostki rządowe są bowiem o wiele lepiej uzbrojone, wyszkolone i posiadają sprawne zaplecze logistyczne w przeciwieństwie do chaotycznie działających bojówek opozycji. – Kaddafi jest gotowy na przedłużone walki – stwierdził Clapper. Kaddafi specjalnie przez lata specjalnie dbał o te oddziały, których wierności mógł być pewny. Te elitarne, bardzo dobrze wyszkolone jednostki, zawsze otrzymywały najlepszy sprzęt – stwierdził Clapper. -(…)http://www.tvn24.pl/12691,1695478,0,1,w-dlugotrwalym-konflikcie-kaddafi-wygra,wiadomosc.html

 27. Ciekawy zwrot. Wg mnie nie ma zadnej zorganizowanej opozycji w Libii tylko najemne NWOpsy.

  Rebelianci uciekają.
  Reżim nie chce rozmów
  Rebelianci wycofują się z Ras al-Nuf – podają Al-Jazeera, CNN i BBC. Walki o to ważne miasto, w którym znajduje się największa Libijska rafineria, toczyły się już od kilku dni. Syn Muammara Kaddafiego zapowiedział, że czas na negocjacje minął. – Stracili szansę. Teraz nadszedł czas na działanie i wyzwolenie – stwierdził Saif al-Islam. Z kolei sekretarz stanu USA przestrzegła przed jednostronnymi krokami USA wobec powstania w Libii.(…)http://www.tvn24.pl/12691,1695410,0,1,rebelianci-uciekaja-rezim-nie-chce-rozmow,wiadomosc.html

 28. TU DO MŁODYCH POLAKÓW ZAPAMIĘTAJCIE I NIE DAJCIE NASZEJ POLSKI OKRADAĆ :ZNOWU CHCĄ 60 MILIARDÓW ODSZKODOWANIA
  Przeczytaj i podaj dalej.
  A najlepiej poswiec pare minut i wyslij list/e-mail z pytaniem do „twojego” posla lub senatora.
  Nawet nie trzeba ruszac sie z fotela.Latwiej juz byc nie moze…

  Na to co na pismie musza odpowiedziec.
  Zrobisz przysluge swoim dzieciom i wnukom a przy okazji bedzie sie z czego posmiac.

  „. Dnia 16 lipca minie bowiem 50 lat od podpisania przez rządy
  Stanów Zjednoczonych i Polski bardzo ważnego układu. Co to za układ?

  Wszystkie polskie rządy w ostatnim 20-leciu borykały się z problemem
  roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, zwłaszcza roszczeń Żydów z
  USA. Rządzący Polską politycy odnosili się do tych żądań na różne
  sposoby, ani razu jednak nie słyszałem odpowiedzi, że problem roszczeń
  został rozwiązany raz na zawsze i to już 50 lat temu. Nie znam
  wypadku, aby liczący się kierownicy polityki polskiej przywołali jako
  argument fakt podpisania w dniu 16 lipca 1960 r. traktatu
  odszkodowawczego zawartego pomiędzy rządem USA a rządem Polski. Układ
  ten regulował sprawę roszczeń majątkowych instytucji i obywateli
  amerykańskich od Polski za mienie pozostawione i ocalałe na terenie
  Państwa Polskiego po II wojnie światowej. O dokumencie tym pod koniec
  ubiegłego roku przypomniała Myśl Polska i chwała jej za to.! Cytuję za
  M.P. z dnia 6-13.12.2009 r.: „Zgodnie z art. 1 tegoż traktatu/umowy
  rząd Polski zobowiązał się zapłacić, a rząd USA przyjąć, 40 mln
  ówczesnych dolarów amerykańskich za całkowite uregulowanie i
  zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób
  fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju
  przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub
  odnoszących się do mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem
  podpisania i wejścia tego układu w życie. Spłata tego zobowiązania
  przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości
  spłacona i rozliczona dnia 10 stycznia 1981 roku.”

  Podobne układy zawarte zostały także z rządami innych państw: Wielką
  Brytanią, Francją, Kanadą, Włochami, Szwecją, Danią, Lichtensztajnem,
  Holandią, Grecją, Norwegią, Belgią i Luksemburgiem, ale umowa z USA
  jest najważniejsza ponieważ roszczenia Żydów amerykańskich są
  największe a dyplomacja USA wspiera je bezwarunkowo, całą siłą
  wielkiego mocarstwa. Naszą rzeczą, rzeczą polskich środowisk
  patriotycznych jest przypomnieć o Umowie z 16 lipca 1960 r.
  Przypomnieć, że jeśli jacyś obywatele USA mają roszczenia co do
  majątku zabranego im przez komunistów na ziemiach polskich, po II
  wojnie światowej, to adresatem tych żądań, już od 50 lat, nie może być
  rząd Polski lecz rząd USA.

  Rzeczą polskich środowisk patriotycznych
  jest także przypomnieć o tym polskiej klasie politycznej. Dać dowód,
  że nie wszyscy zapomnieli o tych, jakże ważnych, układach.”

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=8234

  1. KAŻDY JUDYTA POWINIEN BYĆ EUROPIE WDZIĘCZNY ZA SWÓJ BYT ,
   ZA TO ŻE INNY ŻYD NIE DOPROWADZIŁ DO UNICESTWIENIA ICH .
   TO ONI POWINNI PŁACIĆ Z POCAŁOWANIEM W RĘKĘ TYCH , KTÓRZY ODDALI ZA NICH ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 29. Koniec świata!
  Już nawet w TVN pozwolono sobie na żarcik z żydów.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/325566,tvn-obrywa-za-program-szymona-majewskiego-za-zart-z-szewacha-weissa.html#komentarze

  „Żartowano w programie z problemu zwrotu pożydowskiego mienia. Aktor parodiujący Szewacha Weissa proponował Donaldowi Tuskowi specyficzny układ: <>.”

  „Sam Szewach Weiss przyznał, że zrobiło mus się przykro „Nie spodziewałem się takiego ataku” -… zapewne wypowiedział to spuszczając niewinnie swój garbaty nochal he he. Dupek z niego, nawet Rydzyk kładzie lachę jak się z niego śmieją, a co się stało z tym słynnym, niemalże Hollywoodzkim poczuciem humoru (w filmach żydzi są zawsze najmądrzejsi, najsympatyczniejsi i najweselsi. Powtarzam, w filmach, na które sami dają pieniądze).

  1. Ten specyficzny układ o którym mówiono w programie Szymon Majewski Show jest taki: „My wyślemy do was zdrowe, soczyste pomarańcze z Hajfy. A wy nam dacie stare, zrujnowane kamienice”. O takie słowa ten sku***wiel Szewach Wesz się obraził… Niech idzie w kąt i się popłacze.

   1. KAŻDY JUDYTA POWINIEN BYĆ EUROPIE WDZIĘCZNY ZA SWÓJ BYT ,
    ZA TO ŻE INNY ŻYD NIE DOPROWADZIŁ DO UNICESTWIENIA ICH .
    TO ONI POWINNI PŁACIĆ Z POCAŁOWANIEM W RĘKĘ TYCH , KTÓRZY ODDALI ZA NICH ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Tak, ale trzeba pamiętać że nasze atmosfery się kurczą i w końcu przepuszczą te impulsy elektro magnetyczne i będzie klopsik 🙂

  2. SORY ALE -zmeczony jestem wypowiedziami polskich fachowców od „stęchłego powietrza” , FACHOWCY 🙂 – OD EKONOMII , OD BANKOWOSCI OD PRYWATYZACJI ODSŁ. ZDROWIA , OD WOJSKA , – k…… ROZEJRZYJ SIĘ W KOŁO A ZOBACZYSZ ICH FACHOWOSĆ – NIECH JUŻ RAZ NA ZAWSZE ZAMKNĄ TE MORDY KAPRAWE , BO GDZIE SIE NIE RUSZĘ TO WSTYD JAK …. WIELKOSCI TRĄBY SŁONIA , człowiek musi mówić że jest rosjaninem , zeby uniknąć kpin i dziwnych spojrzeń

 30. RANKING REKORDOWYCH ROZBŁYSKÓW KLASY X

  NR. W RANKINGU DATA KLASA
  1 04/11/03 X28+
  2 02/04/01 X20.0
  2 16/08/89 X20.0
  3 28/10/03 X17.2
  4 07/09/05 X17
  5 06/03/89 X15.0
  5 11/07/78 X15.0
  6 15/04/01 X14.4
  7 24/04/84 X13.0
  7 19/10/89 X13.0
  8 15/12/82 X12.9
  9 06/06/82 X12.0
  9 01/06/91 X12.0
  9 04/06/91 X12.0
  9 06/06/91 X12.0
  9 11/06/91 X12.0
  9 15/06/91 X12.0
  10 17/12/82 X10.1
  10 20/05/84 X10.1
  11 29/10/03 X10
  11 25/01/91 X10.0
  11 09/06/91 X10.0
  12 09/07/82 X 9.8
  12 29/09/89 X 9.8
  13 22/03/91 X 9.4
  13 06/11/97 X 9.4
  14 24/05/90 X 9.3
  15 05/12/06 X 9.0
  15 06/11/80 X 9.0
  15 02/11/92 X 9.0

  Więcej na stronie
  http://www.solcomhouse.com/mostsolar.htm

 31. Witam.
  Tak przeglądam ISWA , takie w miarę mocniejsze kopnięcie nastąpi w okolicach 16-17 marca,
  ale zobaczymy.
  a tak w ogóle to na pohybel judytom…………….. Pozdrawiam………….

   1. 15 marca 2011 czy to jest data przebiegunowania?

    ,,Ciąg dalszy doniesień na temat Komety Elenin jest nawet bardziej fantastyczny niż teoria kolizji. Nowa data końca świata jaki znamy to 15 marca. Całe szczęście, że już za 5 dni przekonamy się co to jest warte.

    Rosyjscy naukowcy uważają, że ze względu na bliskie przejście komety i specyficzne ułożenie względem Słońca i Ziemi już niedługo czyli 15 marca należy się obawiać gwałtownych zmian ziemskiego pola magnetycznego. Rezultatem mają być katastrofalne zmiany klimatyczne i ruchy tektoniczne, które mogą na zawsze zmienić życie na Ziemi.

    Czy kometa Elenin to osławiona Planeta X jak twierdzą niektórzy? Czy raczej jest to zwykła kometa. Czy to możłiwe, że spowoduje to przebiegunowanie? Przecież komety to tak naprawde bryły lodu. Nic się tu nie da obronić chyba, że kometa Elenin nie jest tak naprawde kometą a jakimś innym ciałem niebieskim ze znacznie większym oddziaływaniem grawitacyjnym……”

    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/15-marca-2011-czy-jest-data-przebiegunowania

    1. http://www.youtube.com/watch?v=yht95oo2cKc
     Witam. To jest lina do foto komety , którą wykonałem ok. 2 tygodni temu i do dnia dzisiejszego nie ma żadnej aktualizacji obrazu na wikisky.org
     00 33 46.14, +01 56 03.2 to sa parametry ……
     ostatnie namiary to okolice jowisza……….. pozdrawiam……………..

 32. „UWAGA DZIŚ DOTRZE CME Z ROZBŁYSKU O KTÓRYM PISAŁEM W PONIEDZIAŁEK , MIAŁ DOTRZEĆ 7. MARCA. ALE BĘDZIE DZIŚ”

  Mizia !!! — przestan straszyc i prorokowac !!!

  *I tak nigdy nic ci nie wyszlo 🙂

  1. POPATRZ NA ZDJECIA Z LINKU – I POZIOM SPODZIEWANEGO NATĘŻANIA – ja naprawdę nie piję z nimi wódki , zeby zamieszczali takie informacje , 🙂
   A O WIELKOSCI PLAM POCZYTAJ W NECIE , I CO PO NICH NASTĘPuJE , TO TYLE -tośmieszne dyskutować z faktami .
   ================
   trzeba sie najpierw zastanowić jak sie pisze cokolwiek , szczególnie jak sie przeczy , zeczywistości ,
   ALLA – TY JESTEŚ Z TYCH PANIENEK – LUSTERECZKO POWIEDZ ….. KTO JEST NAN NAJ NA ŚWIECIE , A JAK LUSTERECZKO PRAWDĘ POWIE TO BRZDĘ K , 🙂

  2. ciekawe, bo ciemna plama to chwilowy skutek wygaszenia powierchniowej aktywności, ale jak sie „odbije, to moze byc jak te białe, a wtedy rozne rzeczy sie mogą dziać…
   ale moze tez stopniowo sie rozpalac, zalezy jaka bedzie intensywnosc tych zjawisk…

   Ale takie resetujace cywilizacje to chyba jeszcze nie w tej fazie, tylko za jakies 2 lata, na szczycie akywnosci słońca…

 33. DODATKOWO LINKI DO MONITOROWANIA
  ====================================
  http://iswa.gsfc.nasa.gov:8080/IswaSystemWebApp/iSWACygnetStreamer?timestamp=2038-02-23%2000:44:00&window=-1&cygnetId=261
  http://www.swpc.noaa.gov/
  ===================================

  miziaforum powiedział/a
  Marzec 7, 2011 @ 11:34 AM e
  2 Votes
  2 Votes

  DLA wiedzących , obiecane info !!!!
  =========================
  wejście do piramidy 1 kwiecień 2011r.godz.11.00 czasu polskiego, górna tarcza
  Słońca.
  Cyt: z ,,Wikipedi Piramida Cheopsa” Wielka Galeria została skonstruowana jako przedłużenie
  Korytarza Wstępującego. Jej długość wynosi 46.63m, a wysokość 8,53m.
  Gładkie ściany z wypolerowanego wapienia wznoszą się na wysokość 2,28.
  Od trzeciej warstwy tj: od 25 marca. Ponad tym poziomem siedem warstw bloków skalnych
  zostało wysuniętych ku środkowi o 7,5 cm każdy, tworząc strop wspornikowy.
  Moja ocena 2,28 jak już pisałem prawdopodobnie chodzi o tsunami po 28 metrów.
  7.5 cm strop wspornikowy ?
  wysokość 8.53 ?
  Jeden zapis dotyczy wielu różnych zdarzeń.
  Wielka Galeria została przedłużona do 7 miesięcy, czyli do 25/27 marca do trzeciej warstwy
  czytamy z prawej do lewej tj: od 27 pażdziernika do 25 marca 2011r.

  Ponad tym poziomem kolejnych siedem warstw, tj: od 25/27 marca 2011r. do 25/27
  pażdziernika 2011r.

  Warstwa odnosi się do miesiąca, roku.

  Siedem warstw Tj: siedem lat zmian na Ziemi, 7 lat zmian w Polsce.

  Od 25/27 marca do 25/27 kwietnia to pierwsza warstwa czyli 30 dni od 25 marca do 25 kwietnia 2011r.
  25/27 maj to druga warstwa tj: 60 dni od od 25 kwietnia do 25 maja
  25/27 czerwiec to trzecia warstwa tj: 90 dni od 25 maja do 25 czerwca.
  25/27 lipiec to czwarta warstwa tj: 120 dni od 25 czerwca do 25 lipca.
  25/27 sierpień to piąta warstwa tj: 150 dni od 25 lipca do 25 sierpnia.
  25/27 wrzesień to szósta warstwa tj: 180 dni od 25 sierpnia do 25 września.
  25/27 pażdziernik to siódma warstwa tj: 210 dni od 25 września do 25/27 pażdziernika 2011r.

  Jakie zagrożenia będą niosły kolejne warstwy tz. każden miesiąc od 25 marca do 27 pażdziernika.
  Planety ustawione na lini Słońca przez 71 dni, wpłynęły negatywnie na los świata.
  Następnie 25 pażdziernik plus dwa i pół dnia to 27 pażdziernik do godz 12.00.
  Wybuchy na Słońcu wpłyną negatywnie na polemagnetyczne Ziemi.
  Wybuchy na Słońcu 21 pażdziernik 2011r. w dolnej części tarczy słonecznej.
  Moja ocena wybuchy na Słońcu od 25 marca do 27 pażdziernika prawdopodobnie mogą się powtarzać
  także co 8 godz.
  Wielka plama na Słońcu w dolnej części tarczy słonecznej, 21 marca 2011r. przeskoczy równik słońca
  do górnej części tarczy słonecznej.
  To samo stanie się na naszej Ziemi, zagrożenia z dalekiego wschodu przesuną się 21 marca do
  Europejskiej części Kontynentu.
  ================================
  Od 25 marca do 27 marca górna tarcza słońca, oraz Europejska część Kontynentu.
  Zastrzegam sobie prawo do pomyłki jednego dnia, który dotyczy wybuchu na słońcu 21 marzec

  1. „świeżutkie komentarze” brzmiało by trochę poważniej.
   Przy końcu świata to pewnie błahostka, ale jakieś formy obowiązują?

   1. Symulacja : gdybyś napisał „brzmiałoby” to twój post bardziej by mnie przekonywał. Przyganiał kocioł…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: