NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JAK ZACHOWA SIĘ POLICJA I WOJSKO GDY WPROWADZĄ REALIZACJĘ ACT 447 - POPRĄ NARÓD CZY BĘDĄ BRONIĆ ZDRAJCÓW!20 czerwca 2019
2 godziny temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

NIBIRU – GLOBALNY Blackout 2011 r . ?

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

SŁOŃCE WYBUDZONE KOLEJNY CYKL AKTYWNOŚCI SŁONECZNEJ

Zza północno-wschodniego skraju tarczy słonecznej wyłania się kolejny aktywny region, który może pokazać efektowną grupę plam słonecznych i nowe rozbłyski – informuje serwis internetowy NASA o nazwie SpaceWeather.com.

Ponad tydzień temu na powierzchni Słońca rozbudowała się duża grupa plam słonecznych oznaczona numerem 1158, która następnie popisała się dwoma błyskami, w tym jednym klasy X – największym w ciągu ostatnich czterech lat.

Obecnie obszar 1158 schował się po drugiej stronie tarczy i Słońce wydaje się spokojne. Plam też nie jest dużo, bo przy samym i to zachodzącym skraju tarczy znajdują się dwie niewielkie grupy oznaczone numerami 1161 i 1162. W czwartek znikną one za brzegiem tarczy naszej dziennej gwiazdy.
Jak donosi serwis SpaceWeather, aktywność Słońca wcale jednak nie maleje.

Najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia z kolejną dużą i aktywną grupą plam słonecznych. Czy popisze się ona rozbłyskami klasy X, tak jak region 1158 ??

Przez tysiąclecia cykle słoneczne miały mało zauważalny wpływ na ludzką cywilizację aż do roku 1850, w którym to wynaleziono, a potem zastosowano na szeroką skalę, telegraf.

We wrześniu 1859 roku, znany astronom zajmujący się zjawiskami na Słońcu, Richard Carrington zauważył nagły przebłysk na powierzchni Słońca. Osiemnaście godzin po tym przebłysku – który stał się znany jako „rozbłysk Carringtona” – na całym świecie można było zobaczyć najwspanialszy pokaz zorzy polarnej w historii. Po raz pierwszy obserwatorzy z Jamajki, Rzymu i Hawany mogli zobaczyć pokaz pulsującego, czerwonego, purpurowego i zielonego światła na niebie.

Oprócz pięknej zorzy pojawiły się też niezbyt przyjemne zdarzenia – wielu operatorów telegrafu na całym świecie zostało porażonych prądem elektrycznym, a w wielu przypadkach ich maszyny nagle stanęły w płomieniach. Był to szkodliwy efekt wpływu potężnej burzy elektromagnetycznej wywołanej przez rozbłysk słoneczny na wczesne systemy telekomunikacyjne. Na skutek gwałtownych zmian pola elektromagnetycznego spowodowanych rozbłyskiem we wszystkich przewodzących materiałach został zindukowany prąd elektryczny, a że w tamtym czasie najdłuższymi przewodnikami były druty telegraficzne (ich łączna długość wynosiła zaledwie 125 000 mil), więc urządzenia do nich podłączone najbardziej ucierpiały.

Teraz, w roku 2010, na Ziemi jest o wiele więcej potencjalnych celów dla elektromagnetycznej burzy z kosmosu, w tym międzykontynentalne rurociągi, linie komunikacyjne i energetyczne. Współczesne sieci infrastrukturalne są znacznie większe i bardzej złożone niż proste systemy z czasów Carringtona, a ich właściwości elektryczne, wzajemne połączenia i zależności pozwalają porównać je do anteny odbiorczej dla kosmicznej energii, rozpiętej na powierzchni każdego z kontynentów. Nasze rosnące uzależnienie od energii elektrycznej i systemów telekomunikacyjnych powoduje, że stajemy się jednocześnie bardziej narażeni na geomagnetyczne burze wywoływane przez słoneczne plamy. Skutkiem burz mogą być uszkodzenia urządzeń produkcji i transmisji energii elektrycznej na poziomie całych kontynentów oraz powszechne awarie systemów łączności.

CZY RZĄDY BIORĄ TO NA SERIO….

Na początku 2009 roku NASA zleciła badania National Research Council w celu określenia potencjalnych skutków „zdarzenia Carringtona” w nowoczesnym społeczeństwie. Opracowanie pod tytułem „Severe Space Weather Events — Understanding Societal and Economic Impacts” .Zagrożenie jest tak realne że, rząd USA zdecydował się na początku roku 2010 wysłać w przestrzeń kosmiczną sprzęt wartości przekraczającej koszt wysłania człowieka na księżyc ,który ma za zadanie tylko i wyłącznie monitorować aktywność słoneczną i to wszystko w samym środku kryzysu.

SKUTKI….

Jest maj 20– r. Stacje radiowe i telewizyjne nagle przerywają program i ogłaszają, że właśnie przed chwilą na Słońcu nastąpił potężny wybuch, którego skutki trudno przewidzieć. Po paru godzinach zaczyna brakować prądu. Stają pociągi, tramwaje, metro, unieruchomione zostają lotniska i dworce kolejowe. Brak sygnalizacji świetlnej powoduje gigantyczne korki na ulicach miast. Nie działają windy, stacje benzynowe, telefony, radio i telewizja, satelitarna nawigacja, staje cały przemysł. Brakuje wody, przestaje działać służba zdrowia, handel, banki, systemy komputerowe. Zaczyna się apokalipsa, której przedsmak mieli mieszkańcy Nowego Jorku i kilku innych miast w sierpniu 2003 r.

Tamten blackout trwał tylko parę godzin. Tym razem cywilizacyjna katastrofa może ogarnąć całe kraje i kontynenty, a nawet glob, i trwać wiele miesięcy, a może nawet lat. To nie scenariusz filmu grozy, lecz wnioski z raportu National Academy of Sciences (amerykańskiej akademii nauk), ostrzegającego przed kataklizmem, którego rozmiarów do tej pory nigdy nie zaznaliśmy.

ŻYCIE NA ZIEMI PO…..

1) TELEFONY , RADIOTELEFONY, STACJE NADAWCZE, RTV,- nie działają
2) TRANSPORT LĄDOWY , MORSKI, POWIETRZNY całkowicie unieruchomiony.
3) DOSTAWY WODY, PRĄDU, GAZU,całkowicie sparaliżowane.
4) WOJSKO , POLICJA , STRAŻ POŻARNA pozbawione środków łączności oraz mobilności.
5) SZPITALE SŁ. ZDROWIA DYSTRYBUCJA ŻYWNOŚCI brak technicznych możliwości sprawnego funkcjonowania.
6) PIENIĄDZE CAŁKOWICIE BEZWARTOŚCIOWE .
7) ALTERNATYWĄ BĘDZIE NA PEWNO ZŁOTO – być może dlatego skupowane za wszelką cenę.

WSZYSTKIE MASZYNY I URZĄDZENIA ZAWIERAJĄCE MIKROPROCESORY – komputery , bankomaty , stacje paliw ,samochody,itp.całkowicie nie sprawne.

CO POZOSTANIE SPRAWNE –

TRANSPORT PIESZY, KONNY , ROWEROWY, BROŃ PALNA TRADYCYJNA ,PROSTE NARZĘDZIA , HANDEL WYMIENNY , EWENTUALNIE USŁUGA WYMIENNA NA ŻYWNOŚĆ , LEKI , WODĘ.

CZYLI NATYCHMIASTOWE COFNIECIE SIĘ CYWILIZACJI O 200 LAT.

KIEDY TO MOŻE NASTĄPIĆ – W KAŻDEJ CHWILI – W/W SPECJALIŚCI OCZEKUJĄ TEGO ZDARZENIA OD 2009 ROKU – cykl ponownej aktywności słonecznej spóźnia się a im dłużej trwa stagnacja tym silniejszy będzie jego początek.
Z NIEPOTWIERDZANYCH ANI NIE DEMENTOWANYCH INFORMACJI KRĄŻĄCYCH W NECIE NA TEMAT (NIBIRU) – a w kręgach naukowych FUNKCJONUJE NAZWA – OBIEKT „X”- otóż zbliżanie się tego obiektu do słońca powoduje zakłócanie funkcjonowania procesów zachodzących na słońcu odczuwalnym a nawet namacalnym skutkiem są anomalie pogodowe na ziemi w roku 2010 –

przejście obiektu „X” W POBLIŻU SŁOŃCA – MOŻE BYĆ KATALIZATOREM ZWIĘKSZAJĄCYM ROZBŁYSK INICJUJĄCY NASTĘPNY CYKL AKTYWNOŚCI SŁONECZNEJ DO SIŁY KILKUDZIESIĘCIOKROTNIE WIĘKSZEJ NIŻ SŁYNNY ROZBŁYSK Carringtona z roku 1859 – którego siła była by wystarczająca do unicestwienia całkowitego infrastruktury technicznej obecnie istniejącej……..
=================================================
najważniejsze dla nas -TO FAKT IŻ ROZBŁYSK TEN NIE CZYNI ŻADNEJ SZKODY ORGANIZMOM  ŻYWYM – z wyjątkiem ludzi posiadających rozruszniki serca.

Cóż za ironia losu. Ludzkość cały czas stara się rozwijać technologię starając się zapomnieć o czasach, kiedy uganialiśmy się za mamutami, ale gdyby całą tę współczesną technologię szlag trafił, tacy jaskiniowcy byliby dla nas niedoścignionym wzorem.

PROPONUJĘ POSZPERAĆ I ZWRÓCIĆ UWAGĘ – NA FAKT ZBIERANIA WSZELKICH MATERIAŁÓW ZAWIERAJĄCYCH WIEDZĘ W FORMIE PAPIEROWYCH DRUKÓW – A PRYM WIODĄ W TYM ORGANIZOWANIU BIBLIOTEK TRADYCYJNYCH – WŁAŚNIE ROSJANIE I AMERYKANIE

===================================

Mizia-

 

ps. co nam grozi ?? w zwiazku z ewętualnym skutkiem rozbłysku

Sprawy zwiazane z techniczną stroną problemu mamy opisane .

 

Jednak pozostaje aspekt polityczno militarny , dotyczący konfliktu biedne południe , bogata północ  oraz islam kontra chrześcijaństwo .

Budzące sie ruchy wyzwoleńcze w krajach islamskich właśnie obserwójemy , tylko technologiczna przewaga militarna narazie powstrzymóje Europę przed zalewem agresji , skąd inąd słusznej i usprawiedliwionej latami represji w rejonach obfitujacych w ropę

A więc jeśli Bleckout nastąpi w połaczeniu z resetem technologicznych cudeniek o które opiera sie armia , STANIEMY OKO W OKO Z ROZWŚCIECZONYMI TŁUMAMI MUZUŁMAŃSKICH BOJOWNIKÓW , Z KTÓRYMI EWENTUALNĄ WOJNĘ KRAJE EUROPY MUSIAŁY BY PROWADZIĆ , SPRZĘTEM I UZBROJENIEM KONWENCJONALNYM PORÓWNYWALNYM Z SPRZĘTEM UŻYWANYM W CZASIE  II WOJNY ŚWIATOWEJ…..

 

„tylko głupek nie wykorzystał by takiej szansy – Arabowie i ludy pochodne NIMI NIE SĄ – niestety – A RACHUNKI KRZYWD…….”

REASUMUJĄC W KONFLIKCIE KONWENCJONALNYM NIE MAMY , ŻADNYCH SZANS !!!!

 

MATKA EUROPEJKA – rodzi średnio od 30 lat – słownie PÓŁ DZIECKA .

ARABSKA MATKA ŚREDNIO – OŚMIORO DZIECI !!!

mamy przekichane jest nas za mało , po za tym Europejscy mężczyźni to rzadkie okazy , większość to zniewieściali pacyfiści.

POTRAFIĄCY JEDYNIE PYSKOWAĆ NA FORACH INTERNETOWYCH LANSUJĄC PODEJRZANE TEORIE

a tak na prawdę jeśli by zaszła taka potrzeba nie potrafili by skutecznie obronić nie tylko siebie , a co dopiero mówić o rodzinie ŻONA , DZIECI

🙁

mizia – militarysta nie okrzesany 😉

124 thoughts on “NIBIRU – GLOBALNY Blackout 2011 r . ?

 1. A Wy tylko o jednym……?
  Fujara nam zagraża i to ogromna……………
  muszę powiedzieć ,że sam byłem tym zaskoczony…..
  pozdrawiam………….
  mnie tylko fakty interesują…………..

 2. LOKALIZATOR IP – goscia 🙂 he he niezbyt dokladny ,Pearl River / New York najbliższe mego miejsca zamieszkania ale to nie to .

   1. Całkiem przypadkiem wpadłem na te rewelacje. Kometa nie jest opisana imiennie i gwiazda n jak ją nazwałem też nie. Czyżby to mogły być Może? elenin ????? , ale one są cholernie blisko……?

 3. Rzygać się chce jak widzę cwaniaków wtykających ryje w nieswoje sprawy. Tworzy się zastępy podżegaczy za dolary innych państw , a to tylko po to by w przyszłości nam wszystkim pokazać kto? tak naprawdę rządzi na świecie. Zaś będzie za późno . Już dzisiaj dyktowane nam są ceny paliw i innych artykułów , ale to za mało!!!
  Zadowoli ich tylko władza absolutna. Przecież trzeba wymienić całą flotę wahadłowców , a to niemały wydatek.
  Wszyscy wiemy ,że te wahadłowce będą nam wszystkim służyć PRAWDA???? Tak jak dzisiaj nie mamy rzetelnej odpowiedzi co nam tak naprawdę zagraża??????
  Nie mam dzisiaj tyle czasu do dalszego pisania, ale temat jest do rozwinięcia i myślę ,że inni myślą podobnie? Bo wiem że tak jest. Pozdrawiam………………..

 4. „Syn dyktatora przyznał, że podczas tłumienia zamieszek wojsko i policja „popełniły błędy”(…)
  Jednak jego zdaniem liczba ofiar zamieszek podawana do tej pory w mediach jest zawyżona. Odpowiedzialnością za obecną sytuację w kraju obarczył członków „zagranicznego spisku”. Powiedział, że siły bezpieczeństwa aresztowały wiele osób, w tym Arabów i ekspatriantów z krajów afrykańskich, którzy na zlecenie „bogatych biznesmenów i kupców” mieli „stwarzać problemy”.
  http://www.tvn24.pl/12691,1693446,0,1,ojciec-bedzie-bronil-wladzy-do-konca,wiadomosc.html

  1. cha – I KTO MI TERAZ POWIE , ZE NIE OPŁACA SIĘ ZBUNTOWAĆ ???
   =======================================================
   tego w tv polskiej nie podadzą 🙂
   ========================================================
   Jak 25 lutego poinformował – powołując się na państwową telewizję libijską – Reuters, rząd Libii zlecił masowe rozdawanie pieniędzy w postaci podwyżek płac, dopłat do produktów żywnościowych i podniesienia dodatków socjalnych. Według telewizji każda rodzina otrzyma 500 libijskich dinarów (ok. 400 dolarów), a pracownikom niektórych segmentów sektora publicznego pensje zostaną podniesione o 150 procent.

   W rewolcie przeciwko reżimowi Muammara Kadafiego 24 lutego zginęło co najmniej 15 osób, a około 200 zostało rannych. Do starć pomiędzy przeciwnikami i zwolennikami autokratycznego przywódcy doszło w Zawii i Misracie, dwóch miastach położonych niedaleko stolicy – Trypolisu, na północnym zachodzie kraju.

   Libijskie władze straciły kontrolę nad większością wschodniej części kraju. Walka toczy się teraz o zachodzie obszary, gdzie poparcie dla Kadafiego, z uwagi na fakt, że tamtejsze plemiona są większymi beneficjentami dotychczasowego systemu, jest większe.

   1. W Polsce zbuntowac sie to malo nalezalo by wypie…. za granice wszystko co nie Polskie i sprzedajace nasz kraj.

 5. „Muammar Kaddafi przemawia w centrum Trypolisu. Zapowiedział, że jest w razie potrzeby otworzyć arsenały i uzbroić każde z libijskich plemion. Państwowa telewizja transmituje wystąpienie przywódcy. Wcześniej niemiecka agencja dpa podała, że państwa Unii Europejskiej porozumiały się w sprawie nałożenia sankcji na Libię.(…) Plany UE przewidują embargo na sprzedaż do Libii broni oraz eksport innych dóbr, które mogłyby zostać wykorzystane do represji wobec protestujących przeciwników reżimu Muammara Kaddafiego. Kaddafi oraz członkowie jego rodziny zostaną objęci zakazem wjazdu na terytorium UE, zaś aktywa klanu w państwach Unii zostaną zamrożone – wynika z informacji źródeł w MSZ w Berlinie.(…) Libijski przywódca obiecał „pokonanie wrogów” i wezwał do „ochrony Libii i jej interesów naftowych”. – Będziemy walczyć, jeśli oni tego chcą ”
  http://www.tvn24.pl/12691,1693935,0,1,desperackie-slowa-kaddafiego-otworzy-arsenaly-plemionom,wiadomosc.html

  -ja tez walczylabym na miejscu Kadafiego, ale czy zdola sie przeciwstawic calemu NWO?

 6. „Jego kurek, może z nim
  25.02.2011 09:40
  ~radca
  robić co zechce . Im szybciej świat to zrozumie i uzna tym, dla próbujących zarządzać innymi, lepiej i bezpieczniej.”
  „Amerykańskie psy niewierne, łapy precz od Libii, sami sobie poradzą z problemem
  25.02.2011 07:10
  ~USAdość
  w Iraku też „była” broń chemiczna itp sprawy.”
  „Nie wykluczone że Tusk właśnie załatwia nam wojnę z Libią na żądanie Izraela.
  24.02.2011 22:13
  ~wrocek
  On nam to chętnie załatwi.”
  „tusk z izraelczykami bedzie w libii pierwszy…przed marines..mieso armatnie juz
  24.02.2011 22:01
  ~arahat
  sie griluje…ile beda placic najemnikom w zielonych?”
  „OBAMA – odwal sie od Kadafiego, to nie twój kraj !
  24.02.2011 21:37
  ~Polak
  Won yankesie !”
  „Kazdego dnia umiera z glodu 24000 dzieci , to nie jest lamanie praw
  24.02.2011 21:09
  ~janusz
  czlowieka ?? Czemu USA chce wojny skoro tam zginelo tylko 2000 osob ??
  Moze nalezy oskarzyc tych pasozytow z zachodu o smierc tylu ludzi z glodu ???”
  „popieram Muammar’a al-Kaddafi’ego
  24.02.2011 20:29
  ~pragma
  oczywiście jest to bandyta pierwszej wody, ale wydaje się być najmniejszym złem”
  „Ropa
  24.02.2011 20:31
  ~Fufu
  Amerykanom chodzi o rope naftowa i tylko o to. Nie interesuje ich nic innego, ani narod Libijski, ani Kadafi.”
  „Za 1,7 miliona baryłek ropy DZIENNIE, każda zawierucha jest „zasadna”.
  24.02.2011 20:28
  ~smutna_prawda
  A wszystkie media będą agresorów popierać.”
  „W Libii każdy ma zagwarantowane finanse , tam chodzi o deweloperskie
  24.02.2011 13:10
  ~anakonda
  wejście i grabież terenów :))))))))))”
  komenty z
  http://www.tvn24.pl/4,251,8,10788116,1,0,0,forum.html

  1. Dodac jeszcze trzeba, ze w Libii banki nie sa amerykanskie, co bardzo boli niektorych. Czy chcielibyscie, aby ktos obcy wpieprzal wam sie w was kraj?

  2. To zależy tylko od nas samych czy damy się wciągnąć w zagrywki polityczne. Dzisiaj wszyscy mają dostęp do wiedzy. Tylko od nas normalnych szarych ludzi zależy co dalej . Jak ludzie się zbuntują przeciwko jakiejkolwiek ingerencji w obce interesy , a jeżeli pomimo to wojsko zostanie wysłane tam gdzieś ??? To będziemy wiedzieć ponad wszelką wątpliwość z a jakimi rządami mamy do czynienia w naszym kraju i nie tylko…………… Pozdrawiam……

   1. Na działanie wojenne tracimy miliony , miliardy bezpowrotnie dla jakiej idei??? Mamy przecież piękną historię jak to alianci wydymali nas w zmaganiach z wrogiem w czasie II wojenki. Prawda???

   2. Francja z Anogolami wypieli na nas dupy do tego stopnie ,że nasz jaśnie panujący wtedy prezydent postanowił spierd…. z kraju pozostawiając ludzi na pastwę losu i kraj przede wszystkim . Przywódca powinien być do samego końca, a on spierdol…… jak tchórz . Dzisiaj mamy ten sam twór rządzący. Przykre ale prawdziwe………………………

     1. Przeczytałem ten art. II rp. No fakt..
      Masz dowód na podst.filmu potp, pan wołodyjowski no filmy są przepiękne , ale na nich najlepiej widać KTO ???? tam jest przedstawiany tylko szlachta, która hula i swawoli i dobra imię polski pierd….. naga prawda.

   3. NIE MUSZĄ NIKOGO NIGDZIE WYSYŁAĆ , JA JUŻ MAM ZDANIE NA TEMAT POLSKICH „ELYT” OSTATNICH 20 LAT – wystarczająco skompromitowali sie bóg raczy wiedzieć ile razy – JA STRACIŁEM RACHUBĘ

 7. mądra decyzja – DOTOWANIE GOSPODARKI ZASTRZYKIEM GOTÓWKI – by żyło się lepiej – TAM TO HASEŁKO MA REALNE PRZEŁOŻENIE
  =================================================

  Niemcy: Porozumienie ws. zasiłków dla bezrobotnych
  [2011-02-21 17:30:33]
  W Niemczech 21 lutego, po dwóch miesiącach negocjacji, rządzący chadecy i liberałowie porozumieli się z opozycyjną SPD w sprawie reformy systemu zasiłków dla bezrobotnych. Zgodnie z ustaleniami zasiłki wzrosną o 5 euro w 2011 roku i o dalsze 3 euro w 2012. Obecnie podstawowa stawka zasiłku w tzw. pakiecie Hartz-IV wynosi 359 euro miesięcznie. Ze świadczeń tych korzysta 4,7 mln dorosłych mieszkańców Niemiec.

  Porozumienie w sprawie reformy przewiduje także, że niemieckie gminy otrzymają w latach 2011-2013 dodatkowo 400 mln euro rocznie na wdrożenie programu wsparcia edukacji 2,3 mln dzieci rodziców bezrobotnych i o niskich zarobkach. W sumie tzw. pakiet edukacyjny ma opiewać na 1,5 mld euro rocznie. Środki te mają zostać przeznaczone np. na korepetycje, zajęcia pozaszkolne, zakup pomocy naukowych czy sfinansowanie posiłków w szkołach.

  Jak podała PAP, partie rządzące i opozycyjna SPD uzgodniły również, że wprowadzone zostaną płace minimalne dla osób zatrudnianych tymczasowo, a także pracowników ochrony. Krok ten ma chronić przed dumpingiem płacowym po otwarciu 1 maja 2011 roku niemieckiego rynku pracy dla obywateli wschodnioeuropejskich państw należących do Unii Europejskiej.

  Negocjacje w sprawie reformy pakietu Hartz-IV były konieczne, bo druga izba niemieckiego parlamentu, Bundesrat, zablokowała przyjęcie proponowanej przez rząd ustawy w tej sprawie. Chadecko-liberalna koalicja nie ma większości w tej izbie, w której zasiadają przedstawiciele rządów 16 krajów związkowych Niemiec. Planowane zmiany są konsekwencją orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który przed rokiem nakazał zmianę zasad naliczania zasiłków dla dorosłych i dzieci, tak by świadczenia te zapewniały „egzystencję na wystarczającym poziomie” i były obliczane na podstawie przejrzystych przepisów.

  1. A W POLSCE – DOKRĘCANIE ŚRUBY – ciekawe kiedy gwint pierdolnie 🙂
   ===================================================
   Rodzina z trójką dzieci czeka na wykonanie sądowego wyroku eksmisji. Przez trzy ostatnie lata zalegali z czynszem za mieszkanie komunalne.

   Nie płacili, nawet nie dlatego, że zarządcy jest obojętny grzyb, który zżera mury oraz ściekająca po ścianie pokoju woda z rozpadającego się balkonu sąsiadów. Zalegają z płatnościami nie z powodu olewatorskiego stosunku do opłat. Nie chleją jaboli czekając aż manna spadnie z nieba na udeptane, zaplute i obrobione przez psy przydomowe podwórko.

   Wbrew medialnym opiniom ładnie uczesanych, uśmiechniętych ludzi sukcesu, nie płacą czynszu bo… są zwyczajnie biedni. Są biedni pomimo, że mają fach w rękach a jedno z nich pracuje, drugie od czterech lat szuka roboty. Wcale nie trwonią pieniędzy lecz z trudem próbują wiązać koniec z końcem. Noga podwinęła się gdy uśmiechnięty, młody sprzedawca wcisnął im kredyt na komputer. Sprzęt kupili, bo dzieci się uczą i tak bardzo go pragną. Dlaczego miałyby być gorsze od rówieśników? Później przyszła utrata pracy, podwyżka czynszu, podręczniki dla dzieci. Sąd, wyrok, czekanie na eksmisję.

   W mediach nie ma miejsca dla biednych, bezdomnych, bezrobotnych. Seriale telewizyjne głoszą Polakom prorocze przesłanie: „jesteście Europejczykami, jesteście bogaci!”. Prawdziwa Polska rodzina jest uśmiechnięta i jeździ nowym volkswagenem.

   Wszyscy wydają się wręcz fanatycznie pomijać wstydliwą kwestię, którą jest niewiele przekraczająca 200 euro płaca minimalna oraz jeszcze niższe zasiłki dla bezrobotnych. A prawo do zasiłku mają tylko nieliczni – szczęściarze, lepsi w hierarchii.

   W Polsce z opieki społecznej nie korzystają jedynie najbiedniejsi przedstawiciele marginesu społecznego. W kolejkach po kilkudziesięciozłotowe ochłapy ustawiają się zwykli obywatele – ojcowie rodzin, matki, emeryci, renciści.

   Wchodzące na rynek pracy młode pokolenie ludzi urodzonych po transformacji ustrojowej nie wie czym jest protest. Jawi się on im jako coś odległego, co miało sens dawno temu gdy ich rodzice i dziadkowie musieli obalać „złą, zbrodniczą komunę”. System, w którym „wszystkim się wszystko należało, była bieda i każdy się opieprzał”.

   Młodzież z wpojonym przez media optymizmem patrzy na świat. „Jeżeli nie znajdę roboty w Polsce, wyjadę na zachód”. „Polityka mnie nie interesuje. A strajk? Jaki strajk? A co jak firma zbankrutuje?”. Większość z nich zostanie w kraju i podejmie robotę za 1200 zł. Zanim to jednak nastąpi najpierw przejdą przez czyściec zwany „wiecznym stażowaniem”. W końcu każdy pracodawca woli mieć pracownika za którego mu zapłaci podatnik.

   Świeżo upieczony pracownik nie wstąpi do związku zawodowego. „Walkę o swoje” pojmuje raczej jako kopanie dołków pod kolegami z firmy niż jako protest przeciwko pracodawcy. W końcu „trzeba być kreatywnym i asertywnym”. Tak przynajmniej mówili w RMFie oraz podczas zajęć na zaocznym licencjacie w prywatnej uczelni.

   Za kilka lat, gdy już się usamodzielni i z żoną oraz dzieckiem zamieszka u rodziców, zacznie dostrzegać jak bardzo został oszukany. Gdy po śmierci matki stanie się w końcu głową domu, szczęśliwym ojcem rodziny, głównym najemcą mieszkania, weźmie kredyt na komputer dla syna. Później straci pracę, przyjdzie podwyżka czynszu, po niej komornik, a on z załamanymi rękami będzie czekał na wykonanie wyroku eksmisji.

   Paweł Bolek

   1. Placa za 1200zl graniczy z sukcesem zwlaszcza w mniejszych miejscowosciach. A za przynaleznosc do zwiazku zawodowego mozna wyleciec na pysk. Wiedza o tym dobrze ci, co ciulaja za 1000zl w marketach. Polaczki maja siedziec cicho i nie pyskowac, a jak sie komu s nie podoba, to wynocha, ‚w kolejce czeka na twoje miejsce 20-tu’. Zasrana polityka!

 8. Zauważcie, że przy okazji trwa ogromna nagonka na nauczycieli. M.in. podaje się się średnią zarobków w mediach, która przekracza 4 tysiące brutto, czy liczbę godzin pracy, która absolutnie nie przedstawia prawdy. Średnia zarobków, to oczywiście najbardziej niemiarodajna i przekłamana ocena. Na forach pod takimi artykułami aż wrze! Wiadomo, kto lubił szkołę, a poza tym ta zawiść, o przywileje nauczycieli, masakra. Ja osobiście lubiłem tylko trzech nauczycieli, ale ponieważ mam nauczyciela w rodzinie, doskonale wiem jak ta praca wygląda i jakie są realne zarobki. Tu trzeba powiedzieć rzecz najważniejszą, której nigdy nie wpuścili mi na żadnym forum pod artykułami dotyczącymi pracy nauczycieli. Bez względu jak bardzo nie lubiliśmy szkoły, oraz na naszą cechę narodową ZAWIŚĆ O WSZYSTKO I ŻYCZENIA TYPU -JA DLA SIEBIE NIC NIE CHCĘ, TYLKO, ŻEBY INNYM BYŁO GORZEJ, trzeba powiedzieć sobie jasno-Gdyby nie nauczyciele, to dzisiaj Państwo Polskie by upadło, bo to nauczyciele kształcą wszystkich podatników!! Z tego punktu widzenia nauczyciele są dziesięć tysięcy razy bardziej pożyteczni, niż politycy! Dlatego przeraża mnie na forach ta nagonka, o wakacje, ferie itd. Te przywileje, to mała rekompensata, za niskie zarobki i użeranie się z rozwydrzonymi dzieciakami i ich rodzicami, którzy nie mają odwagi przyjść i powiedzieć prosto w oczy co myślą o nauczycielach, tylko anonimowo obsmarowują ich w internecie, a wypisują dużo większe głupoty, niż media o ich zarobkach i godzinach pracy.

  1. TAKIE negatywne podejscie do nauczycieli swiadczy o braku kultury osobistej. Nauczyciel najpierw jest osoba prywatna, potem ojcem lub matka, zona, mezem potem dopiero nauczycielem. Jak kazdy czlowiek wymaga szacunku i respekowania sfery prywatnosci. Okreslanie osoby pewnymi epitetami i uzywanie negatynych przymiotnikow pod jej adresem swiadczy bardzo zle o osobie, ktora takie rzeczy stosuje i niestety wielu z nas daje sie zmanipulowac przez medoalna nagonke.

 9. Likwidacja łódzkich szkół. Korytarze magistratu, balkon dla widzów a nawet salę obrad Rady Miejskiej wypełnił tłum zrozpaczonych nauczycieli, rodziców i uczniów protestujących przeciwko zamykaniu placówek. Burzliwa sesja trwała do późnych godzin wieczornych. Ostatecznie radni głosami PO i części klubu PiS zdecydowali o rozpoczęciu procedury likwidacji wszystkich szkół wskazanych przez wiceprezydenta Krzysztofa Piątkowskiego.
  M. Machwitz. Kiedys zamykano szkoly w Polsce za okupacji. Dzis dzieje sie to podobnie, robi sie to po cichu. Moze od razu zlkiwidować wszystkie szkoły w Polsce,a w ich miejsce utworzyć kilkuletnie szkoły powszechne aby się polactwo umiało tylko podpisać.
  http://moya.toya.net.pl/site_aktualnosci.php?news_id=12314&s=2f0ef8f17eb08f25681f049017c5a7f1

    1. „Jesteśmy przeciwnikami rozwiązywania szkół – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wyjaśniając przyczyny rozwiązania struktur PiS w Łodzi oświadczył, że członkowie jego partii muszą realizować linię ugrupowania. – Kto będzie popierał likwidację szkół, ten będzie naruszał linię programową PiS i spotka się z taką samą reakcją jak nasi koledzy w Łodzi – dodał poseł Jarosław Zieliński. Z partii, za poparcie uchwały o likwidacji 19 szkół, zostało wykluczonych sześciu radnych PiS.”
     http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Polecialy-glowy—Kaczynski-atakuje-wiceprezydent-milczy,wid,13169184,wiadomosc.html

  1. A po co gojom -niewolnikom szkoły wystarczy że umieją pisać i czytać.Czy coś na to poradzimy chociaż rodzice walczą o te szkoły.Coś mi się wydaje,że nie.
   TAK NAM WYGODNIE !!!!!!Inni podchodzą obojętnie do tego mnie to nie dotyczy bo dzieci już pokończyły szkoły,ale trzeba dbać o wszystkie nasze POLSKIE DZIECI .Wreszcie my POLACY powinniśmy się PODNIEŚĆ Z KOLAN i powiedzieć dość.Za rządów PO zostało zniszczone wszystko.MY BUDOWALIŚMY POLSKĘ A ONI ZNISZCZYLI. Tyle było przemysłu i co nie ma nic , gdzie nasze rolnictwo nie ma.Są markety gdzie nie płacą podatków i trują nas żywnością MODYFIKOWANĄ .Zniszczyli służbę zdrowia gdzie nas trują zamiast leczyć, było by wiele pisać.NIE O TO WALCZYLIŚMY.NIE MA ŻADNEJ DEMOKRACJI JEST LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO.

    1. Kwękam jak to żle, ale gorzej jest z obudzeniem POLAKÓW oj ciężko oj ciężko.Tyle tu osób pisze i nic nie dociera do nikogo.Nawet rozmowy z ludżmi nic nie pomagają.Muszą dostać dobrze w d..ę żeby się obudzili.

     1. od gadania i pisania nikt sie nie wybudzi , musi powstać choćby mała grupka ludzi , ale ta grupka musi zaczać coś robić dopiero jak zobaczą że inni coś robią a NIE GADAJĄ WTEDY SIĘ RUSZĄ TAKA GRUPKA TO OKOŁO 100 OSÓB W NECIE I MUSIELI BY COŚ ROBIĆ W FORMIE 16 STOWAŻYSZEŃ W 16 MIASTACH WOJ, POLSKI – TRZA RUSZYĆ 4 LITERY I ROBIĆ ,

 10. My maluccy i tak cokolwiek się nie wydarzy – czy to będzie Nibiru, Słońce etc. to i tak mamy przej… .
  Przeglądam informacje z kosmosu ze świata, za dużo tego jest jak na raz, tylko konkretne i prawdziwe informacje mogą coś wnieść w życie ludzi jeszcze myślących. pozdrawiam……………………..

  1. taki błysk to dla większości , świata jak wyzwolenie z opresji , wszystko od nowa
   ps. najzabawniejsze w tym było by znikniecie w ciągu sekundy pieniędzy funkcjonujących jedynie jako zapis elektroniczny 🙂

   1. powiedz mi co to może być?
    5h 29m 36s, -11 37 ’18 ” Orion
    14 18 13.80 , -81 00 28.0 apus eta apodis
    to drugie widać cięcie na obrazie…

  1. w Bydgoszczy -20, na stronie wikisky.org dopatrzyłem się błędu w obrazie w trakcie przeglądania galaktyki oriona, może to przypadek? Chociaż ostatnio w przypadki nie wierzę.Pozdrawiam………..

  1. Na szczęście nie poszło w naszym kierunku.

   A tak swoją drogą, gdybyś Mizia dopisał do tematu głównego – A NIBIRU CORAZ BLIŻEJ, to pomyślałabym, że już wszyscy zwariowali. Nikt go nie widział, nic o nim nie wiadomo, a wszyscy wiedzą, że nadlatuje….
   W styczniu i przez cześć lutego o zach. słońca można było zaobserwować Jowisza, ale nie, gdzie tam zwykły Jowisz, to na pewno Nibiru. Cokolwiek pojawi się na niebie, daleko czy blisko, to na pewno będzie Nibiru.

   To już jakaś paranoja chyba…….

   1. z nibiru raczej ostrożnie , tak naprawdę to nikt wprost nie chce ANI ZAPRZECZYĆ JEGO ISTNIENIA ANI POTWIERDZIĆ , FAKT JEST JEDEN , ZE COŚ DUŻEGO OD PEWNEGO CZASU PŁATA FIGLE W POLU MAGNETYCZNYM W CAŁYM UKŁADZIE SŁONECZNYM
    a i spóznianie się nowego cyklu aktywności słonecznej który sie rozpoczoł jakieś 10 dni temu i jest bardzo mocno spóźniony
    składano też na bliska obecność czegoś i zaczęto używać neutrealnej nazwy obiekt X

    1. Figle może płatać fakt, że zbliżamy się do równika galaktycznego, choć niekoniecznie to musi być to.

     Druga sprawa, końca świata w roku 2012 nie będzie, z tej prostej przyczyny, że pewien ,,drobny” szczegół umknął katastrofistom.
     Otóż księga pt. Biblia w tablicach chronologicznych mówi nam ( każdy może przeczytać) że :
     ,,Przyjęte dziś powszechnie obliczenia ery chrześcijańskiej są dziełem mnicha scytyjskiego Dionizego Małego, który ich dokonał na polecenie papieża Jana I. Niestety, Dionizy pomylił się w swoich obliczeniach, ustalając datę narodzin Chrystusa Pana na rok 754 od założenia Rzymu, podczas gdy datę tę należało cofnąć przynajmniej o pięć lub nawet nieco więcej lat.”
     Tego błędu nikt do dzisiaj nie poprawił i praktycznie nie bierze się go pod uwagę, czego właśnie dobitnym przykładem jest oczekiwanie i przygotowania do roku 2012! Co z tego wynika ? Każdy, kto umie liczyć dodając do aktualnej daty (2011 + 5 = 2016 ) 5 – 7 lat otrzyma wynik, który jest datą większą od 2012! Mamy ok. 2016 rok od narodzin Jezusa Chrystusa i co się dzieje? Jeszcze żyjemy!!! Konsekwencje tego „drobnego błędu” są o wiele większe niż się wydaje! Jest to pułapka oraz manipulacja tych którzy nam to przygotowali…

     1. ‚Lecz o dniu owym lub godzi­nie nikt nie wie, ani anio­ło­wie w nie­bie, ani Syn, tylko Ojciec’

     2. Nibiru to według mitów sumeryjskich, które to całkiem niedawno przywołane zostały do życia przez Stichna.

     3. Co do Nibiru jeszcze, to tak sobie myślę, że żadna instytucja naukowa nie wypowie się w tej sprawie. Bo nauka nie zajmuje się mitologią, a Nibiru jest właśnie takim mitem, legendą można nawet powiedzieć. Cała powszechna wiedza o nim opiera się na bardzo starym micie, raczej dowolnie zinterpretowanym przez Sitchina i szeroko rozpowszechnionym wśród ludzi, którzy tak na dobrą sprawę nie wiedzą skąd się owo Nibiru wzięło, i tylko na tym, nie ma innych dowodów (materiałów) na istnienie legendarnej planety i istot ją zamieszkujących. Przy okazji dokłada się do tego trochę z Egiptu, trochę z Biblii, a wszystko po to by cała teoria wydawała się bardziej przekonująca. To trochę tak jakby oczekiwać, że naukowcy (np. NASA) potwierdzą lub zaprzeczą istnieniu np. śpiących rycerzy pod Giewontem.
      Sam twórca teorii Nibiru Sitchin powiedział tak:
      ,, Nie łączcie mnie z 2012! Nic się wtedy nie stanie. Ostatnim razem Nibiru znajdowała się w pobliżu Ziemi w VI w. p.n.e., co przedstawiłem w swoich pracach. Kolejną sprawą jest to, że gdy w Internecie wyszuka się słowa „Annunaki” pojawiają się miliony stron, a ludzie użyli moich teorii do stworzenia własnych. Mogę być odpowiedzialny jedynie za swoje słowa, ale nie za inne interpretacje. Uważam nawet, że wokół moich teorii wyrósł cały przemysł związany z wzbudzaniem paniki przed apokalipsą. „

 11. 50-cioosobowa delegacja polskiego(?) rządu w Izraelu
  http://www.tvn24.pl/-1,1693806,0,1,tusk-do-izraela-malo-kto-was-rozumie-tak-dobrze-jak-my,wiadomosc.html
  „Premier Izraela Benjamin Netanjahu po spotkaniu z Donaldem Tuskiem w Jerozolimie, w pierwszym dniu wspólnych międzyrządowych konsultacji, zapewnił (…), że jego rząd spotka się z rządem polskim, żeby „zaprojektować wspólną przyszłość”. (…) – Spotkaliśmy się tu nie tylko po to, by rozmawiać o przeszłości – powiedział premier Izraela. – Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość – podsumował.

  Porównać to z tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/323579,przyjezdzaja-na-grob-cadyka.html

  Czyżby żydki szukali konia trojańskiego w Europie? A może szukają „Nowego Izraela” (Polin) na wypadek zniszczenia obecnego???

  1. Izrael może liczyć na Polskę – mówil agent Donald Tusk. W razie konfliktu zbrojnego Izraela zidosko-polski rzad poprze dzialania i decyzje rzadu w Izrealu. Co obiecal jeszcze za naszymi plecami agent Tusk?

  2. ‘Nieoczekiwana zmiana miejsc’ , Zydzi zjezdzaja do Polski aby wziąć udział w uroczystościach , nasz rzad polski pojechal do Izraela. Agent Donald Tusk zabral ze soba na poklad jednego samolotu 55 ministrow ich zastepcow oraz doradcow na posiedzenie rzadu polsko-izraelskiego, do Jerozolimy. Co bardzo dziwi, wiekszosc naszych mediow milczy na ten temat. Czyzby bylo to malo znaczace spotkanie, chyba, ze jest cos do ukrycia.

  3. nic nowego taką sytuacje mieliśmy w polsce przyjmując greków partyzantów komunistycznych jako uchodżców , a było to za głębokiego PRL-U
   – no cóz normalny człowiek wie , ze duża liczba Żydów w Izraelu ma korzenie w polsce , cześć z nich ma do dziś Polskie obywatelstwo , niedawna akcja , przyznawania na żądanie polskiego obywatelstwa uciekinierom z roku 1968 , podwoiła ich ilość , oraz umożliwiła nabywanie polskiego obywatelstwa dziecię i wnuką tam już urodzonym ( dziwne ale prawdziwe) – wiec mozemy liczyć się z kilkumilionowym nawet , przybytkiem , Ż ydów z polskim obywatelstwem , jak araby zabiorą im sie do dupy , to oni wrócą – a nierzad bedzie ich osiedlał jako repatryjantów w dodatku zagrożonych wojną 🙂 – DOBRE
   GRUNT W POLSCE JUŻ PRAWIE GOTOWY JESZCZE TYLKO WIOSENNA PRYWATYZACJA , POLACY 87 % ZADŁUŻENI W RÓŻNEGO TYPU – BANKSTERSKICH GESZEFTACH ,
   POTEM PRZYJADĄ – OBYWATELE ŻYDZI Z PIENIEDZMI I NIE ZADŁUZENI , I KUPIĄ CO IM TRZ , ZAŁOŻĄ GRSZEFTY I BEDĄ ŻYĆ W – PIĘKNEJ POLSCE –
   – NIERZAD OCZYWIŚCIE PRZYWRÓCI NORMALNE STAWKI PODATKOWE I NP. USTAWĘ O WOLNOŚCI GOSPODARCZEJ WILCZKA – ŻYDZI – POLACY – BEDĄ INWEWSTOWAĆ W NOWYCH WARUNKACH , ZARABIAĆ I Z POGARDĄ PATRZEĆ JAK TO MOGŁO BYĆ ŻE POLACY LENIE ŚMIERDZĄCE PRZEZ 20 LAT TAK ZRUJNOWALI KRAJ ,
   OCZYWISCIE – RDZENNIACY , Z POWODU ZADŁUŻENIA W NOWYCH WARUNKACH NIE OTRZYMAJA ŻADNYCH KREDYTÓW NA INTERESY , I POZOSTANIE IM PRACA U – REPATRYJANTÓW – PROSTE JAK CEP I BEZ OBRAŻANIA – CHOĆ UPROSZCZONE TEMAT NALEŻAŁO BY ROZWINĄĆ
   ========================================
   ZAPYTACIE CO ZROBIĆ – NATYCHMIAST ODSUNĄĆ OD WŁADZY TYCH CO IM TO UMOŻLIWIAJĄ – PROSTE , każdy sposób dobry , byle odsunąć – WSZYSCY WON – PO , PIS, PSL , SLD –
   ====================
   POWINNA NATYCHMIAST POWSTAĆ NOWA PARTIA – NAJLEPIEJ INTERNETOWA BO MOŻNA BARDZO SZYBKO ZORGANIZOWAĆ DURZE RZESZE – no ale cóż jak inni maja inne priorytety , SZKODA …………….

   I TO TYLE NIE CHCE MI SIE KORYGOWAĆ BYKÓW SENS – CHYBA ZROZUMIAŁY , JESLI NIE – to znaczy , ze jest gorzej niż przypuszczam …..

   1. ps. ja sie Żydom nie dziwie , i niemam do nich pretensji SKORO SPOTKALI NA SWEJ DRODZE FRAJERÓW – w ilosci około 37 000 000 którymi kręci mały procent cwaniaczków łasych na kasę , skłonnych wszystko sprzedać za osobisty zysk ……

   2. Juz dzis polaczki pracuja dla NIEMCA I FRANCUZA za grosze w Polsce, dlaczego mialoby byc inaczej z zydami. Scecenariusz wykupowania majatkow i zakladania firm przez przybyszow jest bradzo prawdopodobny. Chyba, ze wczesniej potezna chmura slonca przyblizy sie do Ziemi i spowoduje poczatek Armagedonu na calej planecie. Aby skrzyknac ludzi na glogach potrzebna jest wieksza akcja. Trzeba liczyc sie z kretami, ktorzy beda robic wszystko aby wylapywac i osieszac wszelka iniciatywe. Ale jest nas wiecej, ich miniej.Dodatkowo, Polakow poza granicami jest grubo ponad 20 milionow.

    1. do takiej akcji urzywa sie najpierw jako propagandowej tuby bloga ogólnie dostepnego , drugi działa dla wybranych po zalogowaniu i weryfikacji , to wszystko sie da zrobić wierz mi , trzeba mieć tylko nieco doswiadczenia , nie swieci garnki lepoia , a w czym niesiołowski , tusk , lub bronek jest lepszy od ciebie W NICZYM , JEST NAWET GORSZY , PRZY ZAKŁADANIU SWOICH KLIK IM BYŁO TRÓDNIEJ NET WIELE UPRASZCZA , TYLE , ZE BEZ KASY CIENIZNA , A ZEBY BYŁA KASA TO NAJPIERW STOWAŻYSZENIA BO TO SZYBKO , A POTEM POPROSTU , JAK W PARTII , NAWET WALNE ZJAZDY W NECIE MOZNA ROBIĆ , ORAZ GŁOSOWANIA , PROSTE , MŁODZI NIE WIEDZĄ NAWET JAKA SKUTECZNĄ BROŃ STANOWI P.C – NA ICH BIURKACH , ALE DO TEGO TRZEBA ZGODY , A POLACY JAK POLACY ,

     1. A WRACAJAC DO BLOGÓW OPISANYCH NA TYM FORUM – żaden z nich nie pokusił sie o wpisanie czegoś w tym stylu , oni tylko pierdolą w celu jątrzenia , TYLKO KOMU POTRZEBNE BEZPŁODNE KWASY – OTO JEST PYTANIE
      ==========================
      I OTO JEST – odpowiedż żeby pewne środowiska Żydowskie miały ciagły powód do obaw – prawdziwych i wyimaginowanych , aby mieli powód usprawiedliwiajacy , ochronę uzbrojonych agentów MOSSAD , na terenie polski , Z UPRAWNIENIAMI PRAWIE JAK POLSKA POLICJA ,
      IM WIĘKSZY FERMENT – TYM MY ŻYDZI BARDZIEJ SIE BOIMY POLAKÓW I POBYTU W POLSCE , OPRÓCZ TEGO MAMY POWODY DO , UCZENIA MŁODZIERZY , IZOLACJI OD ANTY SEMITÓW , POLAKÓW ,
      ==============================
      CZYŻ TO NIE JEST TAK ????? – jest jest własnie tak

     2. W Polsce po 89r demorkacja ma krotka historie rozkradania, rozdzwania i niszczenia tego co Polskie. Polacy przywykli juz zeby kogos okrasc, oszukac i to uwazaja za sukces osobisty i zawodowy. Nie dziwie sie ze kolesie poszczegulnych partii politycznych napychaja sobie kieszenie kosztem innych. Natomiast cechy takie jak szacunek, uczciwosc sa niemile widziane. Cechy meskie zeszly gdzies na drugi plan. Narod cwaniakow gdzie kazdy ciagnie w swoja strone trzeba by na nowo edukowac i wychowac. Wychowanie jest na poziomie rodzinnnym. Nastepne pokolenie moze byc inne, to zalezy na jakich wartosciach bedzie sie opierac. Sama edukacja Mizia, to za malo zeby cos zmienic,ale trzeba od czegos zaczac.:-). Siejesz ziarno i nigdy nie wiesz na jaki grunt spadnie, wiekszosc ziaren wysycha,ale nigdy nie wiesz Mizia czy to co piszesz nie bedzie mialo wplywu na jednostke.

  4. Zdrada Polski w Izraelu?
   A więc stało się. Dzisiaj rząd Tuska leci do Izraela. Cały rząd! Jaka to ranga!

   Ano właśnie – ranga jest duża bo chodzi o ponad 60 milardów dolarów amerykańskich. Tyle sobie życzą Żydzi odszkodowania od Polski. Za co? Ano za mienie pożydowskie.

   Prawo rzymskie i prawo będące jego pochodną do którego stosują się cywilizowane kraje świata stawia sprawę jasno. Jeśli obywatel, obywatele umierają bezpotomnie ich mienie przechodzi na własność państwa którego terytorium byli obywatelami, na terenie którego zmarli.
   I koniec. I tyle. I niezależnie od tego czy zmarli naturalną śmiercią, czy zginęli w wyniku działań wojennych, czy innych.

   Otóż takie działania, do tego potajemne obietnice takie czy inne, czy wprost zobowiązania się do wypłacania nielegalnych odszkodowań są zdradą stanu. Jeśli zaś miały by to działania legalne i należyte czyż ukrywano by je przed polskim społeczeństwem?

   Zapytajmy jeszcze jacy Żydzi? Otóż oficjalnie to znaczy według tego co się przedostało w okruchach do opinii publicznej jeszcze dawniej: Jacyś prywatni. To znaczy organizacje żydowskie, które żądają zwrotu tego mienia. Jednak oficjalnie z żądaniem nie wystąpiło państwo Izrael, ani nawet zjednoczeni wszyscy Żydzi Ameryki pod wspólnym szyldem żydowskich organizacji. Nie wystąpił Izrael nie z delikatności w stosunku do nas, ale dlatego iż wie że z punktu widzenia międzynarodowego prawa są to żądania bezprawne.

   Przeciętny Polak chciałby tu już odetchnąć z ulgą. Ano to nie ma problemu – fajnie jest. Kto się zgodzi na bezprawne żądania i odszkodowania skoro są bezprawne – mówi mi kiedyś, może trzy lata temu, facet, któremu klaruję sytuację. Ano nie jest fajnie i git , nie jest.

   Bowiem Izrael jest państwem poważnym i Żydzi też są narodem poważnym – to znaczy robią coś by uzyskać konkretne cele.

   A jak wobec działań bezprawnych reagowały władze Polski? Otóż szef amerykańskiej organizacji żydowskiej uważany i przez swoich za hohsztaplera, który zdefraudował pieniądze, wyrzucony w końcu przez nich, wcześniej przyjeżdża do Polski, choć już ciągną się za nim oskarżenia i jest, a jakże przyjmowany przez Premiera Marcinkiewicza, który obiecuje szybkie załatwienie sprawy. „Wyborcza” rozmiękcza lud tubylczy przygotowując na to co ją czeka, ale delikatnie, pisze bowiem tylko o żądaniu jednej z organizacji żydowskich, która chce czterech miliardów dolarów. „Wyborcza” stawia ją jako oficjalne żądanie (w domyśle) wszystkich organizacji żydowskich i pisze wprost w tytule! „Trzeba będzie oddać”. No, proszę. Jak trzeba, to trzeba, cóż zrobić. Tak pięknie, tak prosto, tak po polsku „Wyborcza” to napisała. Cztery miliardy to Polak przełknie, to nie tak dużo. A w nagrodę będziemy mieli spokój i wieczystą przyjażń polsko- żydowską. Czyż nie warto poświęcić czterech miliardów?
   A co myślał czytelnik tej gazety? Pewnie trudno byłoby mu samemu to sformułować. Zgadzał się – nie bardzo pewnie. Był przeciw ?– przecież to jego pieniądze – z podatków, albo ze sprzedaży dóbr polskich. Po takim czymś w kraju zachodnim jedna trzecia czytelników rzuciłaby gazetę jak szmatę, poinformowałaby redakcję telefonicznie ,mailowo, listownie w niezbyt parlamentarnych słowach ze przestaje ją kupować i będzie to zalecała znajomym. Ale zostawmy te górnolotne rozważania o zdroworozsądkowym postępowaniu większości naszych obywateli w sprawach kraju.
   Zwróćmy jeszcze tylko uwagę na niefrasobliwość Polaków. Nie tak dawno jeden minister holenderski wykłócał się z władzami unijnymi o sto tysięcy euro. Uzyskał owe sto tysięcy euro i następnego dnia wszystkie media holenderskie chwaliły go i mówiły że to właściwa postawa była. 100 tysięcy dla bogatej Holandii. Śmiech czysty – prawda? Gdyby tak w biednej Polsce, media reżimowe i agenturalne zaatakowałyby ministra pisząc że „ośmiesza nas przed Europą”. Najważniejszy problem, czyż nie? Najważniejszy problem Polaków , zwłaszcza od wejścia do Wspólnoty. Gdyby zaś Polska była bogata jak Holandia (Ale przecież nie może być, nie może, nie po to czuwa się nad nami. Czuwają Niemcy, Rosja, Izrael, organizacje żydowskie i międzynarodowa masoneria) to pewnie mając policzki czerwone z jeszcze większego wstydu naszego ministra wysłalibyśmy w jakieś ciepłe kraje może kupując mu małą wyspę i dużą za niej posiadłość bo przecież jesteśmy hojni , a przy tym ludzcy i mamy gest.

   Wróćmy do Marcinkiewicza. Otóż przyjął on hohsztaplerów żądających oczywiście nie cztery tylko te około siedemdziesiąt milardów), obiecał im szybkie załatwienie sprawy. No, ale cóż i chcący Marcinkiewicz niewiele może gdy chodzi o taki niezły grosz. Gdyby Polska była bogata jak Holandia pewnie władze wyskoczyłyby z kasy jak splunąć, a tu nie da się. Obiecał, ale nie załatwił (chyba że po kryjomu jakie pieniądze dostali, ale o tym nic nie wiadomo i nie ma tu podejrzeń). Dlatego też Jarosław Kaczyński otrzymał list bezczelny w tonie od sekretarz stanu USA Hillary Clinton żądający natychmiastowego zwrotu tych pieniędzy Żydom. (Mogłby kto pomyśleć że za usłużność Ameryce należy nam się jakaś nagroda, w najlepszym wypadku czysta satysfakcja którą musimy się kontentować, ale że jeszcze cięgi to już wyobraźnia wysiada. Jakieś profity dali nam nawet okupacyjne Sowiety, a i od Hitlera byśmy je otrzymali jak Rumunia gdybyśmy się choćby grzecznie poddali.

   Ratowaliśmy Żydów a w zamian mamy im płacić odszkodowania które się nie należą. Przypomina to trochę bajkę o rybaku i dżinie, albo i nasze ludowe opowieści gdy człowiek ratuje niedźwiedzia, a ten mu oświadcza że ma dla niego prezent, w nagrodę go zje. Nie ma sprawiedliwości na świecie – mówi bowiem niedźwiedź. Bajka kończy się tak że dobry człowiek dzięki pomocy sprytnego zajączka wkłada z powrotem niedźwiedzia pod przygniatające drzewo spod którego go wyciągnął. No ,ale my takiej możliwości nie mamy. Ratowaliśmy Żydom życie w czasie II wojny a oni w nagrodę wydawali naszych patriotów Sowietom, po wojnie zaś oskarżali nas o antysemityzm, że już nie wspomnę o żydowskich komunistach po wojnie.

   Emisariusz z polski przyjeżdża z narażeniem życia do USA aby poinformować amerykanów , w tym zwłaszcza Amerykańskich Żydów że ich bracia są mordowani przez Niemców (przepraszam nazistów) w Polsce, a główny Żyd, przewodniczący wtedy najważniejszej ichniej organizacji mówi : „ Mam dla Pana 20 minut czasu”.

   Swoją drogą to jakiś autoantysemityzm się ujawnia. Ratowaliśmy Żydów jak żaden inny naród, gdzie jak w przypadku żadnego innego narodu groziła nam dodatkowo kara śmierci, a oni nas za to za twarz. Do Ukrainców którzy mordowali Żydów bezpardonowo i Litwinów nie mają żadnych pretensji, tylko do nas.

   Teraz już wiadomo dlaczego książka niejakiego Grossa była nagłaśniana choć jeszcze w maszynopisie. No przecież.
   http://niepoprawni.pl/blog/3509/zdrada-polski-w-izraelu
   Nie ma sprawy jest tylu Polaków żydowskiego pochodzenie niech jadą walczyć o swoich nam już tyle razy podziękowano za ich obronę tyle nam już nabrużdzili .Mam nadzieję ,że premier też wyśle na mięso armatnie swojego syna i inni z parlamentu.Może czas się obudzić wszystkim narodom i nie walczyć w ich imieniu.Po co nam te wojny czy nie lepiej żyć w pokoju i miłości.

 12. Warto rozmawiac!!! Ilu PRL-owskich szpiegów prowadzi polska politykę zagraniczną? Ostatni program emitowany przez TV. Zgrywajcie na dyski, bo TV likwiduje programy i filmy.

  1. jeden z komentarzy: ‚ciekawe, kiedy cenzura to usunie….
   TVP zabrała się za robienie czystek na youtubie, wiele wartościowych publikacji już POUSUWANO argumentując prawami autorskimi’.

  1. RACZEJ – nic – bo cóż możemy , myślę że warto sie zainteresować , , skąd bierze sie chleb jak prowadzić ogródek , , dla bardziej dociekliwych tematy techniczne budowa prostych maszyn i urzadzeń , czyli własciwie warto poczytać o wynalazkach 17 – 19 wieku bo takimi technologiami jak wynalazcy niestety trzeba będzie odtwarzać ,

   1. Czyli zbierac techniczne podreczniki, no przydaloby sie troche zlota jakos srodek wymienny. Zgroza sa kraje zachodnie, tak bardzo uzaleznione od elektycznosci i techniki. Polacy radzlili juz sobie w przeszlosci z roznymi probemami i w sytuacjach kryzysowych potrafimy wyjsc calo. Mam nadzieje,ze damy sobie rade i tym razem.

   2. ad/ wojny – oczywiście nie dosłownie 😉
    ==============================
    Wojna będzie trwać 27 lat

    Niektóre przepowiednie Nostradamusa dotyczące wojny, toczącej się na początku XXI wieku, która miałaby trwać nie mniej niż 27 lat.

    „Czerwony grad, woda, krew i ciała pokrywają ciała”.

    Według Nostradamusa, największe zniszczenia mogą dotknąć Amerykę. Byłaby to wojna prowadzona przy pomocy ogromnej ilości rakiet. W swojej wizji widział on całe niebo ciemne od „włóczni i lancy”, pocisków rakietowych. W jego przepowiedniach występuje zapowiedź ataku atomowego na Stany Zjednoczone. Później ogarnie on cały świat.
    ——————————————–
    Kluczowe wydarzenia poprzedzające w/w opis mają rozegrać się na Środ. Wsch., a konkretnie to jak się tam potoczą sprawy w najbliższej przyszłości , będzie mogło mieć kolosalne znaczenie dla życia przyszłych pokoleń. (Peszawar?) ma zostać pierwszą stolicą Jednoczącego się Imperium Islamskiego tzw. Kalifatu Wielkiego Talibanu, na czele którego stanie Mahdi (Jednooki Potwór, jak go nazywa Nostradamus).
    Polska ma się okazać jednym z najbezpieczniejszych miejsc podczas III wojny światowej, a to za sprawą zawartego sojuszu z arabami w początkowej fazie wojny, w zasadzie Polskę, oprócz bardzo krótkiej potyczki z Niemcami, działania wojenne ominą. Obok Polski stosunkowo bezpiecznymi krajami mają być jeszcze RPA i Nowa Zelandia. W Polsce, pod koniec drugiej dekady XXI wieku, ma objąć władzę jakiś zapomniany generał, który z czasem okaże się dyktatorem, choć na początku będzie się cieszył bardzo dużym poparciem… i to właśnie on przyczyni się do zawarcia tego paktu z przywódcą Wielkiego Talibanu.
    ————————-
    ps. wczoraj była w libii próba powołania takiego kalifatu , co znamienne przez przedstawiciela ALkaidy , w oparciu o prawo koraniczne
    ============================

    STARY ZAKAPIOR ZAATAKOWAŁ ŚWIĄTYNIĘ

    Libijska armia ostrzelała w mieście Zawija, na zachód od Trypolisu, minaret przy meczecie, gdzie obozowali antyrządowi demonstranci – poinformowała agencja Associated Press powołując się na świadków. Są ofiary.

    Według źródeł, z którymi AP kontaktowała się telefonicznie, zginęło lub zostało poważnie rannych kilkunastu demonstrantów, którzy przebywali przed meczetem oraz w samym budynku.

    Świadek z Zawii relacjonował, że wojsko użyło pocisków rakietowych i broni maszynowej. Demonstrantów zaatakowano około godz. 9 czasu miejscowego (godz. 8 czasu polskiego….

    http://fakty.interia.pl/raport/rewolucja-w-krajach-islamskich/news/libia-armia-zaatakowala-demonstrantow-w-meczecie,1601608

    TO BARDZO ŻLE WRÓŻY

    1. Zle jest,ze media sie tym interesuja. Brak jasnych przekazow,ze Kadafi uzyl sily, jak na razue same pomowienia. Kadafii nie jest zkolaboracony z zidami i z USA i ma wielki problem, bo jest sam i zachod mu nie pomoze. Ta cala tzw. rwolta jakos dziwine wyglada.

     1. @Święty powiedział/a
      Luty 24, 2011 @ 4:18 PM
      -masz racje
      z
      http://grypa666.wordpress.com/2011/02/22/jaka-rewolucja-c-d/
      Fragment (jesli za dlugi wykasowac)
      „Marek Głogoczowski: Kolejny atak USA na Libię

      CNN 22.2.2011 r. rano: Libijska państwowa telewizja podała, że siły rządowych służb bezpieczeństwa wzywają do współpracy wszystkich obywateli. Pokazano tlum na Zielonym Placu (w Tripolisie) skandujący prorządowe slogany i trzymający banner popierający rząd. Ale jeden ze świadków, który zgodził zidentyfikować się jako “Adam”, powiedział, że helikoptery “wyładowały uzbrojonych po zęby“ żołnierzy na Placu Zielonym w Tripolisie, by rozpraszać anty-rządowych manifestantów za pomocą broni i granatów. No i kto się zgromadził w poniedziałek na głównym placu w Tripolisie? Prorządowi manifestanci, według państwowej libijskiej TV, czy antyrządowi, jak to przekazał CNN anonimowy „Adam”?
      …sekretarz Generalny ligii arabskiej Amre Moussa wezwał do zakończenia rozruchów. Skrytykowal on zapewnienie młodszego Khadafiego, w trakcie przemowienia w poniedzialek rano, że Tunezyjczycy i Egipcjanie są odpowiedzialni za rewoltę w Libii. … Młodszy Kadafi przyznal, ze protestujacy przejeli ciężkie uzbrojenie od wojsk rządowych w Bengazi i że kraj stoi przed perspektywa wojny domowej, która rozbije go na kawałki i spowoduje, że popłyną „rzeki krwi”… „Mamy przed sobą bardzo niebezpieczną decyzję do podjęcia” powiedział Saif al-Islam Gadhafi, krajowy “główny koordynator” i jeden z jego ojca głównych przybocznych. „My wszyscy jesteśmy tacy sami, MY WSZYSCY MAMY BROŃ, my wszyscy jesteśmy Libijczykami i to jest nasz kraj, nasza ojczyzna”.

      I tu tkwi istota rzeczy. Byłem przez tydzień w Bengazi w lecie 2000 r. Tam sie dowiedziałem, że Libia ma wojskową organizację podobna do tej w Szwajcarii, mianowicie WSZYSCY POWAŻNI OBYWATELE LIBII POSIADAJA KARABINY W SWYCH DOMACH. W przeciwnym wypadku libijski socjalizm by nie przetrwał zbyt długo, były przecież liczne ataki przeciw Libii, by przypomnieć omyłkowe zestrzelenie, nad M. Śródziemnym 27.6.1980 r. samolotu pasażerskiego Italavia z 81 pasażerami, przez siły NATO usiłujące zestrzelić samolot z Kadafim lecącym z wizytą do Polski Gierka (Ustica Massacre); czy bombardowanie Tripolisu przez samoloty USA 15.4.1986 r. (Operation El Dorado Canyon).

      A więc jesteśmy świadkami po raz kolejny “Zachodniego” ataku na ten izolowany w Afryce kraj socjalistyczny. Tym razem „arabskie wojska zaciężne”, które napadły na Libię, zostały przygotowane w Egipcie oraz Tunezji i dlatego (m. in.) trzeba było tam zmienić (proamerykańskich od dawna) prezydentów Tunisu i Egiptu, by USA bez przeszkód wykorzystały chętnych do współkurwipracy tuniskich oraz egipskich dowódców w tym najnowszym „globalizujacym glob” przedsięwzięciu.

      Otóż „nasze kurwimedia” mówią tylko o protestach w dużych miastach Libii, z których te polożone na wschodzie, blisko granicy z Egiptem (m.in. Tobruk) zostały już zdobyte przez spontanicznie protestujących. Natomiast z krajów, które mają swe przedsiębiorstwa w Libii, nadchodzą wiadomości, że protestujący w sile po kilkaset osób, zaatakowali pracowników firm koreańskich oraz chińskich, położonych w dużych odległościach od centrów wielkich miast (patrz załącznik).

      A zatem ci „protestujący” są bardzo dobrze zorganizowani i zapewne po prostu wjechali do Libii przez jej nie strzeżone granice z krajami ościennymi – no bo kto z Libijczyków by „protestował” na jakimś placu w mieście, wiedząc że mieszkańcy tego miasta są uzbrojeni i że mogą oni do nich zacząć strzelać, bez nawet wezwania do tego przez rząd? A ponieważ do Libii wojska inwazyjne musiały wjechać incognito, w przebraniach cywilnych, więc dlatego rzuciły się one na słabo strzeżone lokalne składy broni ciężkiej, by się w ten sposób dozbroić…

      Tekst z CNN po angielsku, wzmocniony przykładem, jak to produkowana w USA strona internetowa http://www.Boxun.com próbuje wzniecić zamieszki w Chinach. Zdjecia (już zdjęte) na tym „rewolucyjnym” portalu w języku chińskim, pokazywały grupę młodych Chińczyków, w jakimś nowoczesnym mieście Chin, stojących przed restauracją MacDonald i trzymających w rękach transparenty ponoć z napisami My chcemy jeść! (zapewne w Macdonaldzie), My chcemy pracy (zapewne w tym amerykańskim zakładzie żywienia zbiorowego) My chcemy mieszkań oraz sprawiedliwości (zapewne takiej jak ta w USA?)
      USA wraz z mediami stara się prowadzić protesty w Iranie

      Iroel Sánchez 16.2.2011, tłumaczenie Ola Gordon”

     2. ” Rzecznik Białego Domu, zapytany o to, czy Stany Zjednoczone rozważają interwencję militarną w Libii powiedział, że nie wyklucza żadnej opcji. Zaznaczył, że sytuacja w tym bogatym w ropę naftową państwie wymaga „szybkiego działania”.”
      http://www.tvn24.pl/12691,1693828,0,1,kaddafi-grozi-zakreceniem-kurka-usa-nie-wykluczaja-interwencji,wiadomosc.html

      -dla mnie jest jasne jak slonce, ze to USrAel zainspirowal „rewolucje”, zeby polozyc lape na ropie za pomoca „nowych” wladz, trzymaj sie Mundek!

    2. Polska ze wszgledu na swoje polozenie jest targana wojanami od wiekow. Nie mozna powiedziec tego o Wielkiej Brytanii, gdzie powazniejsze potyczki byly w 12-13 wieku(oprocz I wojny swiatowej gdzie zginelo kilka milionow). Angole mieli potyczki na poziomie- walimy Szkotow i Walijczykow. Polska natomiast jest w samym srodku europy i kazdy chcialby miec nasze zyzne tereny dla siebie.

    3. NATO nie ma zamiaru interweniować w Libii w związku z krwawymi protestami przeciwko Muammarowi Kaddafiemu – oświadczył sekretarz generalny Sojuszu. Wcześniej Unia Europejska i Rosja wspólnie potępiły użycie przemocy wobec protestujących przez siły wierne dyktatorowi Libii. Tymczasem sam Kaddafi traci kontrolę nad krajem. Opozycja twierdzi, że pod kontrolą reżimu pozostała tylko część Trypolisu i miasta w centrum kraju na terenach, z których wywodzi się dyktator. Zacięte walki wybuchły w trzecim największym mieście Libii, Misracie. Siły lojalne wobec dyktatora mają szturmować lotnisko, natomiast demonstranci kontrolują samo miasto.

     http://www.tvn24.pl/0,1693828,0,1,nato-nie-bedzie-interwencji-kaddafi-traci-kontrole,wiadomosc.html

     1. bo nato jest odważne tylko w stosunku do słabego przeciwnika , np , rozczłonkowana Jugosławia , zwaśniony Afganistan , w Libii mieli by gruby problem bo po jawnej interwencji była by natychmiastowa riposta nagle pogodzonych demonstrantów z siłami wojskowo policyjnymi , w Libii żyją jeszcze ludzie pamietajacy zależność ich narodu od obcych
      ==========================================
      NATO jest jak polski rzad , potrafi być brutalne w stosunku do straganowych sprzedawców , inwalidów, ślepców , dzieci , emerytów i ręcistów – SŁOWEM TAM GDZIE WIEDZĄ ŻE NIE NARAŻĄ SIĘ NA OPÓR I BRUTALNĄ RIPOSTĘ – zwykłe gnojki

     2. To co, amerykanie nie skuszą się ? Gospodarka leży, a oni w takich momentach zawsze robią to samo …. Przecież muszą kogoś znów oskubać, pod jakimś ważnym pretekstem, a wprowadzenie demokracji byłoby powodem wystarczająco ważnym w oczach świata.

     3. W Libii nie ma opzycji( wg. oficjalnych przekazow TV), jesli tak jest to kto kieruje rozruchami na ulicach?Kto mialby przejac wladze po Kadafim? rozwsciencznoy tlum? Akcje sa przeprowadzane w kilku miastach.

      1. 🙂 – amerykanie są zawsze i wszędzie – ” GDZIE TYLKO DA SIĘ KOGOŚ RATOWAĆ I WYZWALAĆ Z BOGACTW NATURALNYCH ”
       ps. nas wyzwolili z GAZU ŁUPKOWEGO – ZA ZGODĄ NASZYCH ŚWIATŁYCH – DOSTALI 1 % WARTOŚCI OD CAŁOSCI – BUCHACHA –

     4. A co powiecie na to ?

      Ukraińscy najemnicy strzelali do demonstrantów w Libii?

      Dla reżimu Kaddafiego pracują ukraińscy najemnicy – podaje wielkonakładowa gazeta „Segodnya”. Libijska opozycja od początku demonstracji twierdziła, że reżim do pacyfikacji tłumów wykorzystuje obcokrajowców. Wcześniej amerykański ośrodek analityczny STRATFOR, powołując się na źródła dyplomatyczne podał, że to Ukraińcy pilotowali myśliwce strzelające do tłumów.

      http://www.tvn24.pl/12691,1693849,0,1,ukrainscy-najemnicy-strzelali-do-demonstrantow-w-libii,wiadomosc.html

    4. Nostradamus pisał bardzo niejasno, ogromną trudność sprawia interpretacja jego tekstów. Najczęściej jak tak, że dopiero jak coś się wydarzy, to jest podciągane pod jego przepowiednie.

     1. Tak dokładnie, to Nostradamus był lekarzem i matematykiem, a dopiero później astrologiem. Podobno do wywoływania wizji używał jakiegoś specyfiku, była to jakaś mieszanina środków roślinnych (?) zmieszana z winem. Oglądałam kiedyś film o nim na discovery.
      Większość jego centurii opisuje katastrofy, takie jak plagi, trzęsienia ziemi, wojny, powodzie, inwazje, morderstwa czy bitwy – wszystkie nie datowane. Główny i jednoczący temat tych tekstów to nieuchronna inwazja sił Islamu na Europę ze wschodu i południa pod przewodnictwem Antychrysta. Wydaje się, że wizje te powstały pod wpływem aktualnych wówczas wydarzeń związanych z podbojami dokonywanymi przez Imperium Ottomańskie. Wszystko to jest prezentowane w kontekście rzekomego nieuchronnie już nadchodzącego końca świata. Takie przekonanie nie było w owych czasach odosobnione i spowodowało powstanie wtedy licznych podobnych „proroctw” – nie wyłączając kolekcji spisanej (choć nie opublikowanej) przez Krzysztofa Kolumba.

     2. Przepowiednia to chyba po to jest zeby sie wypelnila, nie? 😉 Z tego wynika, ze nie ma szans jej zapobiec.
      Obym sie mylila.

      Co do sitotv:
      ostatni post na goraco i do zweryfikowania osobistego, bo zjawisko w dalszym ciagu ma miejsce.
      ______________
      Dzieki Mizia.

     1. @alexirin powiedział/a
      Luty 24, 2011 @ 10:40 PM
      rewolucja to robota mosadu chcą by zapanował chaos w afryce i ludzie sami się wymordowali na ulicach
      być może jest to początek wprowadzania NWO

      -dokladnie

      1. dlaczego ludzie siedzą cicho ??? – A DLACZEGO JAK JA TO PISŁEM – W LIPCU 2010 – komentujacy pisali żem wariat – WTEDY BYŁO MNÓSTWO CZASU NA ZORGANIZOWANIE SIĘ TERAZ TO SOBIE – MOGĄ PISAĆ DOWODY SĄ JUŻ GOTOWE –
       ==================
       MĄDRY POLAK PO SZKODZIE – LUB JAK SIE PALI TO GŁUPCY STUDNIE KOPIĄ , — UPS , ZA PÓŻNO
       =====================
       JAK MIZIA PISAŁ TO BYŁO ŚMIESZNIE , ale to jeszcze nie koniec pomysłów rifid – zobaczysz – WIĘC LEPIEJ ŻEBY TO SŁONECZKO PIERDŁO
       ======================
       TU LINK DO MOJEGO ARTA Z LIPCA
       http://miziaforum.wordpress.com/2010/07/23/nwo-polski-poligon-po-666-prekursorem/

     2. miliard kart RFID 666 jest teraz zagrożone -. A to tylko wierzchołek góry lodowej: nowy raport mówi, że system może być podzielony w kilka minut za pomocą typowego PC – zobacz wideo

      1. ale będę litosciwy zamieszczę ci stary filmik , napewno go ogladałeś , zwróć jednak uwagę na opis anioła wylewajacego czarę i opis wrzodów na skurze , tych kogo wylew z tej czary dosiegnie – czara to słońce wylew to już wiesz , a chiy rifid są zasilane bateriami litowymi , jesli chodzi o te podskórne do wszczepów , uszkodzenie litowych baterii , pod skura skutkuje owrzodzeniami – sprawdż – W NECIE – tak ze wybuch na słoncu to tak naprawdę wybawienie od wszystkiego 🙂

       1. 😉 – JAK BEDE MIAŁ CHWILKE CZASU TO NAPISZE , O POZYTYWNYCH ASPEKTACH RESETU CYWILIZACJI ZAKOŃCZONEJ ROZBŁYSKIEM , – WSZYSTKO SIE ZMIENI CAŁY SWIAT , LUDZIE NIE BEDĄ CHCIELI POWROTU DO TEGO CO DZIS JEST SZCZYTEM TECHNOLOGII – ludzie zaczna ze soba rozmawiać , w cenie bedzie wiedza i talent , – JEDYNE CZEGO NIE BEDZIE TO KONTAKTU NETOWEGO I ZAPEWNE NIGDY SIE NIE SPOTKAMY JUZ NA POGAWEDKACH , 😉
        ALE ZOBACZYCIE , ZE BEDZIE WARTO ZAMIENIĆ TO CO JEST NA NOWE – STARE 🙂

   3. @Miziaforum bardzo ciekawy temat:
    „RACZEJ – nic – bo cóż możemy , myślę że warto sie zainteresować , , skąd bierze sie chleb jak prowadzić ogródek , , dla bardziej dociekliwych tematy techniczne budowa prostych maszyn i urzadzeń , czyli własciwie warto poczytać o wynalazkach 17 – 19 wieku bo takimi technologiami jak wynalazcy niestety trzeba będzie odtwarzać”
    A jak będzie brak paliwa,prądu to urządzenie będą nie potrzebne i co dalej jak upieką chlebuś,jak wyrobią ciasto na chleb a skąd wezmą mąkę jak postawić piec chlebowy.Jeszcze istnieją młyny na wodę i o to trzeba dbać. Widzisz jak zrobiono rolników w konia pozakładano wodociągi na wsiach ,a nie którzy głupcy od razu zlikwidowali studnie brak prądu nie ma wody.Trzeba młodych uświadamiać po co jest kosa i sierp.Rolnicy polikwidowali krowy, konie pługi nie ma już gnoju jako nawóz.Może nasza młodzież ze wsi jeszcze wiele umie.Bo ich rodzice jeszcze potrafią coś zrobić.ZAŁOŻ TEMAT JAK SOBIE PORADZIMY W CZASIE KATAKLIZMU.NIECH KAŻDY SIĘ WYPOWIE.DOWIEMY SIĘ CO WIEMY CO UMIEMY ZROBIĆ JAK SOBIE PORADZIĆ W CIĘŻKICH CZASACH.JAK PORADZIMY SOBIE W MIEŚCIE I NA WSI.

  1. migawka informacyjna pt.

   „ORŁY WORDPRESS PL.”

   ps. miał być artykuł ale uznałem , że nie warto robić im reklamy.

    

   „niejaki POLISZYNEL”

   ABY SPRAWĘ JEGO DZIAŁALNOŚCI UJĄĆ NALEŻYCIE KRÓTKO I DOSADNIE

   – CZŁOWIEK Z NIKĄD , tak bedzie najuczciwiej , żeby smród był w miarę znośny.

   Żałosna i nieudolna „twórczość ” lansowana na wzór BLOGU GRYPA666 ,

   człowiek aspirujący do roli przydupasa P.B , z miernym efektem , ponieważ jakby to ująć obrazowo?? Autor grypa666 jest jedyny w swoim rodzaju jak dobry kucharz potrafi przygotować „polski bigos” jako smaczną potrawę dozując przyprawy i składniki w sposób perfekcyjny  co w finalnym efekcie jest zarówno wizualnie korzystne , oraz stanowi treściwy i smaczny posiłek.Jak wszyscy wiemy dobry bigos to kombinacja wielu składników , mięsko, wędlinki, grzybki , chili itp dodatki , Piotr to potrafi , natomiast jego naśladowca postanowił ugotować bigos z samego chili co w końcowym efekcie dało dość smrodliwe danie całkowicie nie strawne , po prostu nie nadające się do czegokolwiek poza śmietnikiem.

   TAK TO PO PROSTU JEST DROGI POLISZYNELU PO PROSTU NIE MASZ TEGO CZEGOŚ .

   I nawet jak założysz jeszcze tuzin blogów , będzie to co najwyżej tania jatka w porównaniu z restauracją „grypa666”.

   A I DROBNE WYJAŚNIENIE POPRZEDNIE BLOGI NIE ZAMYKANO CI Z POWODÓW POLITYCZNYCH – TYLKO Z POWODU PROPAGOWANIA I EPATOWANIA ZWYKŁYMI CHAMSKIMI TREŚCIAMI .

   WIELU JUŻ PAŃSKIE NACHALNE PSEUDO TEKSTY ROZPOZNAŁO JAKO ŚMIEĆ INTERNETOWY – DLATEGO PISZESZ PAN NA NISZOWYM ZADUPIU

   CZYNIĄC WIĘCEJ SZKODY NIŻ POŻYTKU TEMATOWI KTÓRY PRÓBUJESZ ROZGRYZAĆ .

   =====================================================

   ” MÓJ PIES MA PRAWO WARCZEĆ I SZCZEKAĆ NA MNIE , OBCYM PSOM TEGO ROBIĆ NIE WOLNO „
   ale jak przesadzi to nie dostanie michy…..

   =====================================================
   http://miziaforum.wordpress.com/2011/02/22/szeroki-nos-waskie-czolo-blogowi-antysemici-z-licencja-na-bezkarnosc/

   =====================================================

   „nie jaka ASTROMARIA”

   – NIE DUŻO MOŻNA NAPISAĆ ALE ZA TO TREŚCIWIE

   WŁAŚCICIELKA WIELU BLOGÓW , LANSUJĄCA COKOLWIEK ZAPEWNIAJĄCEGO RUCH NA BLOGACH – TYCH ZAROBKOWYCH , Z TĄD ZAPEWNE WSTAWIANE TEMATY – WŁAŚNIE TE KTÓRE SĄ TOP W INTERNECIE – a wiec , tematyka „STRZYŻENIE , GOLENIE , USUWANIE CIĄŻY w sosie EKO PORAD

   A TAK NAPRAWDĘ , INNE JEJ BLOGI OFERUJĄ , WRÓŻENIE Z FUSÓW …… cena w zł.

   PRZEPOWIEDNIE ….. ZA SZT. ZŁ

   HOROSKOPY , JASNO WIDZENIE W STYLU POKAŻ MI SWÓJ DOWÓD OSOBISTY A POWIEM CI GDZIE MIESZKASZ

   ” ŚREDNIOWIECZE LANSOWANE W OPRAWIE XXI WIECZNYCH TECHNOLOGII KOMPUTEROWYCH”

   żenujące jak można upasć nisko dla mamony!!!

   =====================================================

   „niejaki BAZARMEDYCZNY”

   ŻEBY SIĘ NIE ZNĘCAĆ , BO WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO , ZE ZOSTAŁA TA MŁODA OSOBA ZBAJEROWANA SKUTECZNIE PRZEZ W/W TOWARZYSTWO BIZNESOWO – REKRUTACYJNE .

   NIE NAPISZĘ NIC POZA TYM IŻ MATERIAŁY TAM ZAMIESZCZANE SĄ SENSOWNE I MERYTORYCZNE CO WSKAZUJE NA BRAK SKŁONNOŚCI DO ZYSKÓW MATERIALNYCH CZY CHĘĆ POZYSKANIA TANIEGO POKLASKU W CIENIU GRAFOMANA I SZARLATANKI .

   ps. BAZAR ZACZNIJ MYŚLEĆ SAMODZIELNIE NIE SZUKAJ SOJUSZNIKÓW – internet to las w którym czaji sie wiele kreatur bez sumienia i talentu , bacz aby cię te kreatury NIE WESSAŁY WYZUŁY I WYPLUŁY.

    

   PS. POWYŻSZE INFO MOŻNA ZWERYFIKOWAĆ W NECIE

    

   1. Ja bym dodał coś jeszcze ale , jeśli właściciel bloga tego nie zamieszcza to ja też sobie podaruje choć to przecież „tajemnica POLISZYNELA” 🙂

   2. spadaj pętaku na drzewo. Kto zaczepił? Kto zaczął pomawiać i szczuć?
    Kablem to może byłeś, ale ty. I nadal nim jesteś.
    Nie strasz bo takich wrogów jak ty to mam na pęczki.
    ==================================================
    a kto cie straszy , – post bez ładu i składu , – NAROBIŁEŚ GNOJU , WSZYSCY CZYTALI ALE Z TĄ LEGIA TO JUŻ CIĘ PONIOSŁO , A SZCZEGÓLNIE Z POMÓWIENIAMI , ZE LEGIONIŚCI MORDUJĄ NIEWINNYCH , CYWILI , jest to zbyt poważna instytucja , zeby taki śmieć jak ty podrywał na forum publicznym ich i dobre imię –
    zapewniam cie solennie gnoju , że poniesiesz konsekwencje tych oskarżeń.
    =========================================================

    1. możesz sobie pluć gdzie i na co chcesz ale , tym razem charknołeś nie w tą stronę
     i tak jak ci zapowiedziałem , przekonasz się dosłownie 🙂

     ===================
     CZYM SIE KOŃCZY POMAWIANIE OGÓLNIE SZANOWANYCH INSTYTUCJI 🙂
     tam honor jest na 1 miejscu , i nie bedzie byle kto , pisał takich rzeczy , to poważne przestępstwo.
     GODZI BEZPOŚREDNIO W PRIORYTETOWY NADRZĘDNY INTERES LEGII
     http://www.legion-recrute.com/pl/code.php
     O LEGII ALBO SIE PISZE DOBRZE ALBO WCALE
     ===================================
     legia to nowoczesna armia zawodowa , zatrudniająca , WYBITNYCH PRAWNIKÓW DBAJĄCYCH O ICH NIEPOSZLAKOWANĄ OPINIĘ ponieważ opinia waży o ZAKONTRAKTOWANIU LUB NIE – było już kilku takich , zabrakło im forsy na odszkodowania .
     ===========================
     zresztą do kogo ja to piszę chamy honoru – nie posiadaja –

    2. A i jeszcze jedno pańskie nazwisko A PRZEDE WSZYSTKIM WYGLAD ŻWIADCZĄ O PRZYNALEŻNOSĆ DO NARODU I GRUPY ETNICZNEJ KTÓRĄ PAN TAK POGARDZA , znamienite jest to że się pan tego zapierasz WSTYD POLISZYNELU –
     ALE TO NIE ODOSOBNIONE PRZYPADKI W HISTORII -prawda ,
     ======================
     dla mnie pańska przynależność etniczna jest obojętna , TO NIE WSTYD
     ==========================
     WSTYD TO NABYCIE OBYWATELSTWA NIEMIECKIEGO PRZEZ TAK ZWANE P.O – pan już sam nie wiesz kim jesteś

     1. nabycie niemieckiego obywatelstwa przez tak zwane -P.O – POCHODZENIE DZIADKÓW –
      =================================
      OD OKOŁO 22 LAT BARDZO POPULARNA DROGA DO NABYCIA NIEMIECKIEGO OBYWATELSTWA – wystarczy wykazać , że dziadkowie byli obywatelami III RZESZY , ” SĄ PRZYPADKI I TO NIE RZADKIE PRZYZNAWANIA OBYWATELSTWA NA PODSTAWIE UDOWODNIENIA , DOKUMENTAMI , PODPISANIA FOLKS LISTY”
      CZYLI WYKAZANIE , ŻE DZIADKOWIE ZADEKLAROWALI SAMI , CHĘĆ PODPISANIA FOLKS LISTY !!!
      =============================
      W CZASACH POPRZEDZAJACYCH II WOJNĘ SWIATOWĄ – W III RZESZY WIELE PRZYPADKÓW PODPISYWANIA TAKOWEJ FOLKS LISTY PRZEZ OBYWATELI NIEMIECKICH , NARODOWOŚC ŻYDOWSKIEJ
      W CELU UNIKNIECIA REPRESJI , KONFISKAT itp represji

      ==========================
      W Wehrmachcie w czasie II Wojny Światowej służyło co najmniej 150 tysięcy Żydów i Niemców o żydowskich korzeniach tak mówi amerykański historyk dr Bryan Mark Rigg. Jego ksiązka „Żydowscy żołnierze Hitlera” w Niemczech, USA i Izraelu wywołała żywe dyskusje. U nas wydana przez wydawnictwa Bellona przeszła bez echa. Czy mu wierzyć? Na pewno tak. Prace nad książką zaczął jeszcze jak był studentem. Przekopywał archiwa i objeżdżał Niemcy, by porozmawiać z żyjącymi Żydami z Wehrmachtu. Zebrał imponujący materiał: wywiady z ponad 500 osobami, do tego tysiące archiwalnych dokumentów, listów, pamiętników i zdjęć. Udokumentował w ten sposób tę tragiczną prawdę z czasów wojny.
      Hitler tolerował w wojsku żołnierzy i oficerów, którzy w myśl nazistowskiego ustawodawstwa byli pół- lub ćwierć-Żydami. Wielu z nich otrzymało zaświadczenie o niemieckości krwi i zezwolenie na służbę w Wehrmachcie. W najgorszej sytuacji byli tzw. Pełni Żydzi, czyli ci, którzy praktykowali judaizm lub mieli co najmniej troje żydowskich dziadków. Dla nich nie było miejsca w hitlerowskiej armii. Wielu jednak w niej służyło. Rigg szacuje, że było ich co najmniej 6 tys. Sam udokumentował 71 przypadków. W tym gronie jest aż 22 oficerów , a nawet kilku żołnierzy Waffen-SS.
      Szeroka opinii społeczna zna Żydów tylko jako osoby prześladowane, wypędzone i mordowane, jednak nikt nie pamięta, że przedwojenni niemieccy Żydzi byli dobrze zintegrowani ze społeczeństwem Niemiec i często czuli się niemieckimi patriotami. Byli oni pod wrażeniem politycznych, gospodarczych i wojskowych sukcesów Fuhrera.
      Ci, którzy przeżyli w Niemieckiej armii wojnę, nie mieli łatwo po jej zakończeniu. Wielu z nich wyrzekła się rodzina, a przez współbraci byli traktowani jak naziści. Oni tylko chcieli przeżyć to straszne piekło wojny. Około 40 Żydów z Wehrmachtu trafiło do izraelskich sił zbrojnych i walczyli o niepodległość swojego państwa i innych konfliktach bliskowschodnich. Był wśród nich Salomon Perel z filmu Agnieszki Holland, weteran walk o Jerozolimę. Ale nawet on przez długie lata miał ogromne problemy z tożsamością.
      http://pl.shvoong.com/humanities/history/2110982-żydzi-szeregach-wehrmachtu/
      ====================================
      z tego TYTUŁU WIELU Żydów zamieszkałych w okolicy gdańska , poznania , opola , wrocławia ,
      NABYŁO PROSTO I BEZBOLEŚNIE OBYWATELSTWO NIEMIECKIE.

      W LATACH 1980 – 2010 – jest ta procedura dostępna cały czas.

     2. I OTO JEST PRAWDZIWY CEL DZIAŁALNOSCI POLISZYNELA NA 4 BLOGACH ( DZIWNE TYLKO ZE ZA TAKIE PLUCIE NIGDY NIC MU NIE ZROBIONO INNI ZA MNIEJSZE ŻECZY ZOSTALI SKRÓCENI A TY MASZ PISARZ Z IMMUNITETEM 🙂 )– odpowiedż żeby pewne środowiska Żydowskie miały ciagły powód do obaw – prawdziwych i wyimaginowanych , aby mieli powód usprawiedliwiajacy , ochronę uzbrojonych agentów MOSSAD , na terenie polski , Z UPRAWNIENIAMI PRAWIE JAK POLSKA POLICJA ,
      IM WIĘKSZY FERMENT – TYM MY ŻYDZI BARDZIEJ SIE BOIMY 🙂 POLAKÓW I POBYTU W POLSCE , OPRÓCZ TEGO MAMY POWODY DO , UCZENIA MŁODZIEŻY , IZOLACJI OD ANTY SEMITÓW , POLAKÓW ,
      ==============================

      CZYŻ TO NIE JEST TAK ????? – jest jest własnie tak POLISZYNEL vel …

     3. SPRAWĘ SOLIDARNOSCIOWO KAPEENOWSKICH
      LOJALEK PODPISYWANYCH W SB , I PO PRZYJEŹDZIE DO NIEMIEC , KWITKÓW PODSUWANYCH PRZEZ NIEMIECKĄ BEZPIEKĘ
      BOHATEROM , MOCZULSKO WAŁĘSOWSKIM
      POZOSTAWIAM W SPOKOJU .
      ============
      BND – robiło to z obawy przed przenikaniem agentury PRL w tłumie porządnych , TYLE , ZE KTO BYŁ PORZĄDNY WIE TYLKO BND I SAM BÓG

     4. A TERAZ MOŻESZ DALEJ POSUWAĆ IDIOTOM SWOJE GŁUPAWE OPOWIASTKI – PROWOKACYJNE – PANIE MULTI – POSIADACZU IMMUNITETÓW
      ==================
      BACZ TYLKO ABYŚ PONOWNIE NIE WKuRWIŁ DOROSŁEGO MĘŻCZYZNY – bo ktoś spuści ci spodnie i na gołą dupe spuści wpier…… tak jak sie robiło wrednym gówniarzom , LEPIEJ SKUP SIE NA ZBIERANIU DOWODÓW JAK TO LEGIA SZKOLI MORDERCÓW – BO ONI CI NIE WYBACZĄ BARANIE – i ni chu chu nie pomoże

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: