„FACECI W CZERNI” i ich odrażająco koszmarny biznes

RELIKWIE – NEKROMANCJA ??

UZYSK SUROWCA DO PRODUKCJI …

Jak zapewne mało kto wie relikwie w kościele katolickim wyrabiane są w większości przypadków z rozczłonkowanych zwłok .

Są to przeważnie kawałki zwłok , a konkretnie trupich kości , których pozyskiwanie odbywa się poprzez rozgrzebywanie grobów , otwieranie trumien , nie rzadko odcinane części trupich ciał znajdują się w zaawansowanym rozkładzie , zapewne w czasie rozczłonkowywania trupa , czynności tej towarzyszy potworny smród.

Pozyskany w ten sposób materiał produkcyjny , rozdrabnia się na kilka lub kilkadziesiąt cząstek które umieszcza się w szklanych ampułkach , puzderkach następnie oprawia w złoto oraz zdobi kamieniami jubilerskimi.

PONIŻEJ FOTO PRZYKŁADY MIEJSC UZYSKU MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI „relikwi” – horror ,

KOSZMAR I BARBARZYŃSTWO HOŁUBIONE PRZEZ KOŚCIÓŁ KATOLICKI W XXI wieku.

=====================================================

PYTANIE CZY WIERNI WIEDZĄ , ZE MODLĄ SIĘ NIE RZADKO DO TRUPIEGO TRUCHŁA WYSTAWIANEGO NA WIDOK PUBLICZNY PRZEZ KSIĘŻY

=====================================================

PYTANIE DO KSIĘŻY GDZIE W BIBLII JEST ZAPIS MÓWIĄCY , ŻE CHRYSTUS NAKAZUJE ODDAWANIE POKŁONÓW I CZCI TRUPIM SZCZĄTKOM LUDZKIM ..

==================================

===================

„Kardynał Dziwisz mianował się na nowe stanowisko”


 

Kardynał Dziwisz mianował się ostatnio na nowe ekskluzywne stanowisko. Jest on szafarzem papieskich relikwii. Pod Krakowem z pewnością ruszyła już fabryka relikwiarzy. Pytanie tylko, jaka jest skuteczność tych relikwii? Będziemy ją obserwować na przykładzie Roberta Kubicy – pisze prof. Magdalena Środa w felietonie dla Wirtualnej Polski.Nim Jan Paweł II został ogłoszony „błogosławionym”, jego szeroko rozumiane błogosławione ciało tudzież dobra, które z tym ciałem miały styczność, stały się elementami specyficznego rynku towarów i weszły w schemat elitarnej kościelnej dystrybucji. Jej głównym monopolistą zdaje się być dawny papieski sekretarz – kardynał Dziwisz. Patrząc na radość i swobodę z jaką kilka dni temu wręczał (a właściwie „dawał piąstkę”) jedną z pierwszych relikwii reporterowi TVN24, by ten przekazał mu rannemu Kubicy, pomyślałam sobie, że kardynał Dziwisz stanie się teraz bardzo, bardzo ważną osobą. Można powiedzieć, tym ważniejszą, im większe będzie zapotrzebowanie na relikwie i relikwiowy show, zwłaszcza, że popyt – w tym przypadku – równoważy podaż.Jan Paweł II miał w zwyczaju łatwe rozstawanie się z pewnymi atrybutami swego ubioru, jak na przykład z papieską czapeczką. Porzucił ich całe mnóstwo. Można też domniemywać, że bogactwo i niewiarygodny przepych Watykanu (bo nie jest to miejsce gdzie zachowuje się jakąś szczególną odzieżową ascezę) pozwalały mu na posiadanie ogromnych ilości szat, tudzież okryć wierzchnich i wykwintnej bielizny. Jak podzieli się to wszystko na milimetrowe kawałki to mamy miliony relikwii II stopnia.Rzeczy, które miały jakąś styczność z Jego ciałem jest jeszcze więcej, nie wyłączając samolotów, krzeseł i papa mobile. A więc rynek relikwii III stopnia będzie wprost nieograniczony. Również rynek relikwii najcenniejszych, I stopnia, będzie niemały, ponieważ papież w ciągu wielu lat swojej choroby musiał często oddawać krew, którą różni zaradni księża z jego otoczenia z pewnością zachowali, zwłaszcza, że dziś krew konserwuje się dobrze, a na „maluczkich” od razu może sprawiać wrażenie cudu, bo nie krzepnie.

Nie chcę w ogóle się zastanawiać jakie organy czy które z kości pójdą na relikwie większego kalibru. Wielu dawnych świętych rąbali z tego względu centymetr po centymetrze. Możemy tylko mieć nadzieję, że te barbarzyńskie czasy już minęły.

Relikwie nie są rozdawane ot tak sobie au naturel, lecz w stosownym opakowaniu. Jestem pewna, że gdzieś pod Krakowem ruszyła już mała (wielka?) fabryka relikwiarzy. Dochód z niej z pewnością zrekompensuje straty związane z zamknięciem kościelnej komisji majątkowej.

Inną sprawą pozostanie skuteczność relikwii. Możemy ją obserwować na przykładzie Kubicy. Choć mam wielką nadzieję, że nikt z opiekujących się naszym rannym i cierpiącym bohaterem narodowym nie poprzestanie na zawierzeniu się relikwii i że wszyscy będą wykonywać swą ciężką pracę, opartą na umiejętnościach i wiedzy, której rozwój Kościół wstrzymywał przez wieki. Na szczęście obok niego i niejako wbrew niemu zawsze byli ludzie, którzy raczej wierzyli w postęp i w naukę, a nie w cudowne właściwości szat, czapeczek i krwi. Teraz wiara ta nie przeszkadza. Jak z jej skutecznością to zupełnie inna sprawa.

prof. Magdalena Środa specjalnie dla Wirtualnej Polski

 

 

wstepniak – zniesmaczony Mizia

===================================================
1 style=”text-align: center;”>przykładowe RELIKWIE WZBUDZAJĄCE – ODRUCH WYMIOTNY …

 

relikwia św. walentego….

kości nadgarstka ks. Jerzego

czaszka św. bonifacego

=================================================

myślę , że wystarczy jest przed 22,00 wiec te najdrastyczniejsze nie zamieszczam , bo młodzi ludzie tu zaglądający doznają szoku !!!

93 myśli w temacie “„FACECI W CZERNI” i ich odrażająco koszmarny biznes”

  1. gniot nie gniot podpada taka działalność pod paragraf kodeksu karnego ale – widocznie są nie którzy ponad prawem w Polsce.
   ———–
   PS . JAK JA BYM TAK SOBIE POSZEDŁ NA CMENTARZ WYKOPAŁ KOCHANEGO DZIADKA UCIOŁ MU KILKA PALCÓW I ROZDAŁ RODZINIE POSZEDŁ BYM SIEDZIEĆ – a inni mogą uprawiać to zboczenie i jeszcze czerpać zyski – OCZYWIŚCIE NIE ODPROWADZAJĄC PODATKÓW .. zgroza i ciemnogród!!!

   Polubienie

 1. O matko Mizia nie musisz być taki dosadnie szczegółowy , ale niestety to prawda a 90% katolików niema zielonego pojęcia , że to pogańskie i obrzydliwe gusła , fe i brr horror.

  Polubienie

  1. No cóż widzę , ze nawet szczere obrzydzenie do trupich gnatów jest źle widziane przez polskich katolików , w takim razie wyrażę fałszywy zachwyt tymi potwornościami , wpis powinien być oceniany na + , bo jest zaprzeczeniem powyższego , jeśli nie będzie plusowany to będzie niechybnie znaczyło , że polscy katolicy to schizofrenicy.
   *****************************************************
   Więc „wspaniałe te kości i jaki piękny obyczaj , zapewne pachną różami”

   Polubienie

   1. nie przejmuj się, sam nie rozumię dlaczego miałbym sie modlic do jakiejsc relikwi to jest chore i zabobonne!!!! oraz sprzeczne z Biblią!!!!! ale od wiekow czarni zrobiliby wszystko aby zarobic kilka groszy!!! a sprzedaz pseudo relikwi przynosił ogromne zyski!
    ciekawe co na to sami święci? szkoda ze nie mogą sie wypowiedziec i zadac pytania dlaczego po ich smierci pocieto ich członki i sprzedano tylko po to aby ktos mogł zyc w dostatku….. głupota ludzi nie zna granic…

    Polubienie

   2. ewcia to ty nie wiesz że siedzi tabun bab zazdrosnych że udało Ci się zakręcić koło Mizi,więc nie dziw się że Ciebie minusują,obojętnie co napiszesz dobrą rade albo nabluzgasz i tak polecą minusy.A przy okazji kto napisze że masz racje to też dostanie po łapach.Jakie to POLSKIE 🙂

    Polubienie

 2. Trzeci obrazek jest najlepszy.:-) A tak napowaznie,to Kosciol uprawia kult zmarlych,co takze jest sprzeczne z Pismem Swietym. Modlenie sie do swietych nie przynosi pozytku. Co wiecej, tak zwane wstawiennictwo swietych przyponina mi wstawiennictwo partyjne gdzie zadza znajomosci i korupcja. Bog jest swiety i takie nagabywanaie Go przez tzw. swietych jest brakiem zdrowego rozsadku. Tylko Bog Stworca i Jezus Chystus jest godzien by oddwac Mu czesc. Powyzszy teks jest przykladem nieczystego poganstwa( jedna z przyczyn dlaczego Polaka znajduje sie w ciemnym padole)

  Polubienie

 3. Środa – zresztą profesor – zresztą tak jak Senyszyn to nie jest źródło informacji. Pozdrawiam Mizia i „sukcesow” życzę ci w twojej kreciej robocie.

  Polubienie

  1. TY JESTEŚ JAK RYCERZ , MASZ ZAKUTY ŁEB , NIE WAŻNE CZY ŚRODA CZY PIĄTEK TO PISZE – FAKT ĆWIARTOWANIA TRUPÓW W CELACH UZYSKANIA MATERIAŁU NA HANDEL JEST NAGANNY I ZABRONIONY PRAWNIE NIE WSPOMINAJĄC JUŻ O ASPEKCIE MORALNYM I KULTUROWYM
   ========================================
   A JA ŻYCZĘ POWROTU ZDROWEGO POJMOWANIA SYTUACJI A NIE BEZMYŚLNEGO PRZYKLASKIWANIA NA ZASADZIE KALEGO – JAK MY BYĆ ZBOCZEŃCEM TO DOBRZE JAK INNY BYĆ – TO ŻLE !!!!!
   ==============================================
   JEŚLI MASZ ODWAGĘ TO NAPISZ MI TU POPIERAJĄCĄ NOTKĘ – TEGO PROCEDERU -wraz z uzasadnieniem dlaczego K.R.K – DZIAŁA W TEJ KONKRETNEJ SPRAWIE JAK HIENA CMENTARNA – czekam …
   ==================================================

   Polubienie

  2. wyrób , biżuterii i amuletów z części ciał ludzkich jest PRAWNIE ZABRONIONY , NAWET ZA SAMO ICH POSIADANIE MOŻNA ODPOWIEDZIEĆ KARNIE Z KILKU PARAGRAFÓW .
   =====================================
   PRZYPOMINA MI SIĘ – RZEMIEŚLNICY Z SS wykonujący , ozdoby z trupich kawałków ???

   Polubienie

  1. Relikwie sprzedam

   Obrazek święty (…) z ok. 1900 r.; wewnątrz znajdują się 4 relikwie: (drzazga?) z drzwi celi, w której św. Franciszek zmarł 4.10.1226 r.; relikwia z kaplicy Portiunkula; relikwia (drzazga?) z kazalnicy Portiunkula, z której św. Franciszek razem z siedmioma biskupami ogłosili reguły nowo powstałego zakonu; gałązka z cudownego krzewu róży św. Franciszka, która kwitnąc krwawi na czerwono listki (faktycznie, na relikwii widoczne są ślady po zaschniętych kroplach) – ogłoszenia tej treści można znaleźć w serwisie Allegro, największej w kraju internetowej platformie handlowej (6 mln zarejestrowanych użytkowników).

   Tymczasem ledwie dwa tygodnie temu do Allegro wpłynęło pismo kanclerza Krakowskiej Kurii Metropolitarnej ks. Piotra Majera, który podnosił, że handel relikwiami narusza dobre obyczaje i prawo kanoniczne. Nie wykluczał też zawiadomienia prokuratury o obrazie uczuć religijnych. Interwencja dotyczyła oferty sprzedaży przedmiotów opisanych jako „obrazek z kawałeczkiem sutanny papieża” Jana Pawła II. Do podjęcia licytacji zachęcać miało potwierdzenie oryginalności w postaci kopii listu kardynała Stanisława Dziwisza. Sprzedający dodawał, że dysponuje innymi obrazkami z relikwiami po papieżu, które dostać miał od ks. Mieczysława Mokrzyckiego, jego osobistego sekretarza. Licytacja zakończyła się na 100 zł.

   List kurii miał raczej formę sugestii, by wycofać tę ofertę z aukcji, niż ultimatum – ocenia Bartłomiej Szambelan, rzecznik Allegro. Szefowie platformy zdecydowali się jednak usunąć papieskie relikwie z aukcji. Sprzedający został ostrzeżony, że jeśli ponowi ofertę, straci prawo do korzystania z Allegro. – Serwis jest firmą prywatną i właściciele mają prawo ustalać, czym można handlować na ich portalu – wyjaśnia Szambelan. Zastrzega jednak: – Oczywiście, jeśli kompetentna instytucja lub osoba zgłosi umotywowane zastrzeżenia, uważnie je rozważymy. Ks. Robert Nęcek, rzecznik kardynała Dziwisza, tłumaczył publicznie, że relikwie są przypomnieniem czczonych osób i tylko wyjątkowo, kiedy cel licytacji jest szczytny, można je – za wiedzą Kościoła – wystawiać na sprzedaż.
   ==================================
   handel tylko i wyłącznie dopuszczalny za zgodą kościoła – NAWET GDY PRZEDMIOT JEST TWOJĄ WŁASNOŚCIĄ NA SPRZEDAŻ JEJ POTRZEBUJESZ ZGODY KOŚCIOŁA – JEŚLI NIE DOSTANIESZ TAKOWEJ ZGODY MOŻESZ TRAFIĆ DO PIERDLA ZA …… paragraf się znajdzie 🙂
   http://archiwum.polityka.pl/art/relikwie-sprzedam,360793.html

   Polubienie

  2. nie brał kasy bo dał Kubicy w ramach promocji nowy towar trezba odpowiednio wypromowac!!! a jak wyzdrowieje i w połowie sezonu wróci do sportu to oczywiscie jego „cudowne” uzdrowienie i mega szybki powrot do formy będziemy zawdzieczac niczemu innemu jak TYLKO relikwi!!!! JAKA REKLAMA!!!!!
   TO DOPIERO ZAPEWNI POPYT NA CUDOWNE RELIKWIE JPII !!!! juz widzę ile kasy moznaby zarobic!!!! „cudowna nic z sutanny JPII ktora leczy migreny…” a dla panow jest lepsza od niebieskiej tabletki……kasa,kasa, i jeszcze raz kasa!!!!

   Polubienie

   1. jutro art . albo za 2 godziny – decyzja o pośmiertnym ćwiartowaniu Jana Pawła II już zapadła
    A INTERES JUŻ KWITNIE – szczegóły niebawem , wielu księży jest OBURZONYCH POWROTEM DO ŚREDNIOWIECZNYCH PRAKTYK. ale cóż mają do powiedzenia

    Polubienie

 4. „Nie masz obowiązku praktykować szczególnego nabożeństwa do relikwii, ale nie waż się nigdy pogardliwie sądzić tych, co je czczą z dziecięcą ufnością. Także tu wszystkim jest wiara i ufność. Tak samo jak u niewiasty na krwotok cierpiącej w Ewangelii. Do ciebie również odnoszą się słowa Zbawiciela: ”Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy” (Mk 9, 23).”

  Polubienie

  1. Wlatujesz jakies doktryny, cytaty z wyrwanych z kontekstu z cytatami Bibli o ktorych nie masz pojacia do czego sie odnosza. Proponuje lekturke Bibli bez wspomagaczy.

   Polubienie

  2. j.w. polecam przeczytac dokładnie Biblie i zaznajomic się z naukami Chrystusa, a szczególnie z pierwszym przykazaniem…..
   modlenie się do relikwi jest bałwochwalstem i urąganiem boskosci Boga…
   no tak ale ciemny lud wszystko kupi…..

   Polubienie

 5. Miziak masz rację !!! chandel tadniętymi truchłami jest zakazany i jako taki powinien byś ścigany ,ale my zyjemy w POLSCE !!!!!, a polska to jedna ciemnota !!!!! i zabobony szczegulnie na wsi !! i nie tylko .POPIERAM CIĘ MIZIAK!!!!! .J.M.H

  Polubienie

 6. PRZYPOMINAM ŻE TEMATEM GŁÓWNYM SĄ RELIKWIE TAK ZWANE I stopnia – INNE A NIECH BY SOBIE BYŁY –
  ALE ĆWIARTOWANY TRUP \????
  ==============================
  ciała zmarłych, całe – to w stosunku do nich rozwijał się na przestrzeni wieków główny nurt kultowy;
  partykuły relikwii, czyli części kostne (czasem włosy lub paznokcie) ciała zmarłego

  Polubienie

  1. To powrót do średniowiecznych praktyk Kościoła – tak jezuita ks. Krzysztof Mądel komentuje pomysł umieszczenia w kościele w Łagiewnikach ampułki z krwią Jana Pawła II. Lekarze z włoskiej kliniki Gemelli pobrali krew przed tracheotomią – ostatnim poważnym zabiegiem, który przeszedł umierający Jan Paweł II.

   Polubienie

 7. Nie powinnismy otaczac czcic „swistych”, nigdy bowiem NIE zostali upoważnieni do wstawiania się za kimkolwiek u Boga. Jest to tylko i wylacznie doktryna koscielna. Bóg wyznaczyl do tego wylącznie swego Syna, Jezusa Chrystusa. Apostoł Pawel napisal, ze Jezus „za nas umarl, co wiecej: zmartwychwstal, zasiada po prawicy Ojca i wstawia się za nami” (Rzymian 8:34, Jana 14:6, 14).

  Innym powodem, sklaniajacym do wystrzegania się kultu „swiętych” i związanych z nimi relikwii jest to, co Biblia mówi o BALWOCHWALSTWIE. Jedno z Dziesieciorga Przykazan danych Izraelitom oznajmiało: „Nie będziesz czynil zadnej rzezby ani zadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im poklonu i nie będziesz im słuzył, poniewaz Ja Jahwe, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym [„wymagającym wyłącznego oddania”,” (Wyjścia 20:4, 5, ).
  Setki lat później apostoł Paweł polecil wspołchrzescijanom: „Najmilsi moi, uciekajcie od bałwochwalstwa” (1 Koryntian 10:14). Podobnie wyraził się apostoł Jan: „Dzieciątka, wystrzegajcie się bałwanów” (1 Jana 5:21).

  A zatem Biblia nie pochwala kultu „świętych” ani relikwii. Niektórzy ludzie pragną jednak posiadać jakiś przedmiot, uważany za świętość — coś, co można zobaczyc i dotknąć i co rzekomo ma zbawczą moc. Wielu wręcz sadzi, iż relikwie stanowią widzialne ogniwo w łańcuchu łączącym ziemię z niebem. Nic bardziej blednego.

  Polubienie

  1. popieram , bardzo przykre jak katolicy bardziej sluchaja ksiedza na ambonie jak tego co nam przekazuje Biblia.Wielu zapomialo ze na koscielnych stanow zasiadaja tacy sami ludzie jak my ,tak samo poddatni na zlo .

   Polubienie

   1. Fajnie Alicjo masz racje tylko co innego mowisz u Mizii a co innego u niejkiego Z. Chyba,ze jestes takim samym szpiegiem jak ja czy Antykk.Tak ,tak Mizia nasz guru nas wysyla do badania innych forow. Nie wiem dlaczego ale nie cierpie dwulicowych

    Polubienie

    1. a niech se bada , bo co mu pozostało pisać w necie , a z męskich spraw to jedynie golenie , szkoda trochę ale cóż frustracja i stres robią swoje..
     ==================
     ps. ciekawe gdzie wsiąkła wizzga naczelny szpion , „z” , no chyba , ze zen wywalił ją – jesli tak to czekamy na renegatów z otwartymi ramionami 😉

     Polubienie

    2. Tomasz mylisz się może poczytaj wszystkie moje wypowiedzi na tamtym forum jeśli chodzi o KK ,moje zdanie w tej dziedzinie jest w znaczny sposób odbiegające od Z .Ja z czym się nie kryje nigdzie nie uznaje pośrednich świętych i przekazów Maryjnych ,Jezusowych .Co nie wyklucza mojej wiary w nich ,ale twierdze ze dziś przekazy nie pochodzą z prawdziwego źródła a od sil nieczystych . Nie jednokrotnie pisałam u Z ze mamy się modlić tylko i wyłącznie do Jezusa do Boga bo tak mówi biblia a reszta to tak jak modlitwa do złotego cielca .
     Mizziak a u ciebie to poparcie skąd? skoro sam wiesz ze ja osobiście mam inne zdanie w tej kwestii ?

     Polubienie

    3. tu masz pare moich wypowiedzi
     Nie ma ataku ale nadaj znajduje sie cos czego Jezus nigdy by nie wypowiedzial ” Ja Bóg mówię to do was” to sa malutkie szczeguly ale wlasnie przez te male mozna rozpoznac prawdziwosc .
     Jezus powiedzial by raczej Bog przemawia poprzez mie ,czy przekazuje slowa ojca mego ,nigdy nie mianowal by sie Bogiem , sam mowil ze jest synem i mimo swej potegi byl skromny i oddany ojcu swemu Bogu
     Annah said 2 days ago:

     Kobieto, nie głoś herezji, Jezus jest jedną z Osób Trójcy Przenajświętszej co oznacza że jest Bogiem! Skończ już z atakiem na Kościół Katolicki i zajmij się lepiej jakimś uczciwym zajęciem, bo w tej chwili jesteś kimś pożytecznym dla masonów.

     Chcialam dac pare ale procz ostatniej reszty nie moge znalesc .
     Mizziak a pamietasz swoje slowa „obawiam się że do zena już powrotu niemasz – CO TY WYPISAŁAŚ – PRAWDY NIEWYGODNE – SZKODA STRATA DLA ZENA A CIEBIE WITAM”

     Polubienie

     1. a ok wyszlo ze napisales to pod wypowiedzia Tomasza w stosunku do mojej osoby ,gdzie to posadza mie o to ze u Z glaszcze kosciol a u Ciebie nie 🙂
      Suma sumarum wychodzi ze u Z glosze herezje i atakuje KK a u ciebie ze na Z blogu bronie .Troszke to sprzeczne

      Polubienie

     2. Chodzilo mi o stare posty u Z dyskusja co do objawien Maryjnych ,zostala na mie i na Sonie nalozona moderacja ,wyglada na to ze wszystkie inne sa a te zmylo ,ewentuanie ja nie potrafie szukac .Przelecialam wszystko po grudzien temat w temat .W zwiazku z tematem jaki poruszyles dzis Sonia i ja moderowane ,cos mi sie wydaje ze Soni niefortunnie sie cos wymknelo a znajac moje poglady Z zapobiegawczo i mie zmoderowal .

      Polubienie

 8. Ja nawet już tego nie będę komentował bo tego się nie da komentować. Wszystkich co zajmują się tym procederem powinni być wysłani daleko w kosmos… Zdaleka od Kretynów i idiotów robiącch sobie naszyjniki z trupów… Popieprzona chołota katolicka…

  Polubienie

  1. 1 style=”text-align: center;”>przykładowe RELIKWIE WZBUDZAJĄCE – ODRUCH WYMIOTNY …

    

   relikwia św. walentego….

   kości nadgarstka ks. Jerzego

   czaszka św. bonifacego

   =================================================

   myślę , że wystarczy jest przed 22,00 wiec te najdrastyczniejsze nie zamieszczam , bo młodzi ludzie tu zaglądający doznają szoku !!!

   Polubienie

 9. „RACZEJ CHYBA SĄDY MIĘDZY NARODOWE – trzeba by było tym zainteresować .”

  To zainteresuj !
  Takis swiatowiec, to zrob z tym cos, skoro cie tak to …. mierzi 🙂

  Polubienie

  1. panie eugeniuszu vel radny – nie zmieniaj pan nicków bo to rozprasza pańskie opinie .
   ps. nie mam zamiaru zawiadamiać bo musiał bym i indian w to wciągać a to jednak porządni ludzie , oni się nie wstydzą własnych totemów i historii w odróżnieniu od k.k

   Polubienie

   1. Gdybym była kanibalem, to pewnie by mi się to podobało….. i sama bym zaproponowała, aby z mich kości zrobiono np. żyrandol, mogłabym wtedy wisieć na eksponowanym miejscu i budzić szacunek współplemieńców.

    Ale nic z tego, moim zdaniem takie traktowanie ludzkich szczątków jest odrażające i wstrętem mnie napawa, cóż staroświecka jestem. Ja, zwyczajem swego plemienia – Słowian, zażyczyłam sobie, aby moje doczesne szczątki spalono, a prochy rozsypano. A co ! Wolno mi, nikt nigdy nie będzie grzebał w moich kościach, nie trzeba będzie pomnika na cmentarzu, kwiatów, zniczy itp. Zostanę w pamięci najbliższych, jeżeli uznają, że na to zasługuję, i to mi wystarczy.

    Żeby jednak tak smutno nie było, bo odrobina humoru zawsze się przyda, to zapraszam do Laskowika :

    Polubienie

   1. ALBO WAS EKSKOMUNIKOWAŁ – WIELKI INKWIZYTOR – „Z”
    ==========================
    nie ma co żałować to wątpliwe miejsce ten blog ‚z’ – na pocieszenie 😉
    „Grzesznik został ekskomunikowany i zakazano mu wstępu do kościoła. Zanosi więc swój żal do Boga:

    – Panie, nie pozwalają mi wchodzić do kościoła – mówi.

    Na to Bóg, patrząc na grzesznika, odpowiada ze smutkiem w głosie:

    – Nie martw się, mnie też tam nie wpuszczają.”
    =====================================
    wypisz wymaluj czartowski dołek zenka..

    Polubienie

    1. Pewna osoba mi kiedyś powiedziała tak jeśli chcesz zrozumieć choć trochę z tego co nam Jezus zostawił w swoich naukach ,wyrzuć wszystko co w ciebie wpajano od urodzenia ,weź Pismo Święte i wsłuchaj się w słowa Jezusa a twoja wiara zmieni się .
     Dziś mogę powiedzieć ze to nastąpiło ,dziś widzę jak daleko byłam od Boga mimo ze latałam codziennie do kościoła ,nie było mowy żebym opuściła różaniec ,drogę krzyżowa , rozdawałam dary (niekoniecznie ubogim) ,sprzątałam kościół, ostawiałam kwiaty pod ołtarzem itd itd, byłam fanatykiem KK.
     Posłuchałam tej osoby i dziś pierwsze miejsce zajmuje nie kościół nie księża ale Biblia .Czy moja sytuacja się poprawiła, nie bo broniąc wiary zostaje u niewierzących fanatyczka ,gdy mowie o tym co kościół źle naucza robi zostaje heretyczka .Czego nie potrafię zrozumieć , ze katolicy odrzucają nauki Jezusa dla nauki księży .Jeśli wierzysz w Boga ,Jezusa jego nauka powinna być na 1 miejscu nie księdza a narobiło się tak ze ksiądz kościół są ważniejsi od slow Jezusa .Kościół jest potrzebny ale nie w tej formie w jakiej dziś występuje bo odbiega od prawdziwej wiary . To jest moja herezja jak to wielu pewnie ujmie ale ja ta herezje wybralam świadomie
     Jak prawdziwe okazuje sie to „kto sie modli pod figura ten ma diabla za skora” ‚Przebrał się diabeł w ornat i ogonem na mszę dzwoni.”

     NA POSŁA PAPIESKIEGO (I 49) Pośle papieski rzymskiego narodu, Uczysz nas drogi, a sam chybiasz brodu. Nawracaj1 lepiej niżli twój woźnica, Strzeż nas tam zawieźć, gdzie płacz i tęsknica2. Jan Kochanowski

     1. nawracaj – zwróćcie uwagę, że użyte w podwójnym znaczeniu.
     2. „i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów”, Mt 13,42.

     O KAZNODZIEI (II 25) Pytano kaznodzieje: Czemu to, prałacie, Nie tak sami żywiecie, jako nauczacie? (A miał doma kucharkę) i rzecze: Mój panie, Kazaniu się nie dziwujmy, bo mam pięćset na nie; A nie wziąłbych tysiąca, mogę to rzec śmiele, Bych tak miał czynić, jako nauczam w kościele. Jan Kochanowski

     Polubienie

   2. U Zena nic, tylko u Mizi to co widać powyżej, jakimś cudem dopatrzył się tu ataku na KK. Jak mnie nie chce, to nie trzeba, pisać u niego więcej nie będę i niech mu teraz Mietek pisze. Ty masz gorzej, bo nawet nie wiesz za co wisisz ha ha ha, a i u Mizi ktoś Cię oskarżał o szpiegostwo na rzecz Zena, paranoja jakaś normalnie.

    Mizia mam nadzieję, że Ty nas (mnie)nie wywalisz i prawdy się nie boisz, choć czasem bywa brutalna 🙂

    Polubienie

    1. jesli to prawda i jest , zetelnie i uczciwie opisana to tu wszyscy mogą pisać , ja jestem z boku do wszystkiego niemam sympatii politycznych i antypatii , religia też jest dla mnie neutrealnym tematem , razi mnie ciemnota , głupota , zawisć i tp – narodowe cechy .

     Polubienie

    2. Wow co za wolnosc slowa blokowanie na podstawie wypowiedzi z innego blogu . Widze ze dzis zbieram same komplementy , to takie urodzinowe powitanie dostalam 🙂

     =======================================================
     NO SKORO URODZINY I OD ZENA KOPA DOSTAŁAŚ – TO OD MIZI NAJLEPSZE ŻYCZENIA I 😉
     ps. to jest właśnie ta subtelna różnica pomiędzy mną a nim ..

     Polubienie

     1. Urodziny ważna rzecz ! Wszystkiego najlepszego Alicjo i pamiętaj : prawdziwa cnota krytyki się nie boi, Zenem się nie przejmuj, on otacza się tylko wielbicielami swoich teorii.
      No ! Głowa do góry, świat jest piękny i niedługo wiosna.
      Pozdrawiam serdecznie.

      ps. W moje urodziny jest przewidywany przelot komety Elenin, ale mam zamiar ten dzień przeżyć szczęśliwie, bez względu na to ile fantastycznych wizji wysnują spiskowcy i katastrofiści.

      Polubienie

    3. Zaraz Zen zacznie sciagac wasze teksty tak jak moje,czy Antykk-a ostatnio przy okazji zmieniajac ich tresc.Ale jaka to byla jego choroba Mizia?Aha ANDROPALZA haha

     Polubienie

     1. Ja jestem takie dziwne stworzenie ze nie umiem urazu trzymac do nikogo ,szanuje wiare Z choc nie rozumiem dla czego jest niedopuszczane to co mowil Jezus jesli podwarza to wizje KK .Wkoncu ,tak mi sie wydaje wiara KK powstala na podstawie slow Jezusa nie ksiedza . Po za tematami koscielnymi zen,, daje sporo innych ciekawych tematow Ty mizzia dajesz duzo polityki a ja w tym temacie ciezko z wypowiedziami ,tym bardziej ze tyle lat jestem poza granicami kraju ,czytac a zyc jest roznica 🙂 matolek polityczny jestem

      No faktycznie wizzga gdzie sie podziewa ?

      Polubienie

 10. OBYDWA OBIEKTY W KRÓLEWSKICH KORONACH ZA ZGODĄ I NAMASZCZENIEM K.R.K W POLSCE

  PYTANIE BRZMI KTÓRY JEST WAŻNIEJSZY MOŻE JAKIEŚ DROBNE DETALE W KSZTAŁCIE KORON – proszę o fachową ocenę

  =====================================================

  BAŁWOCHWALSTWO W POŁĄCZENIU Z HORROREM

   

  POMNIK pt. KRÓL WSZECHŚWIATA

  św . BONIFACY – W KORONIE – KRÓL ale czego ??

  Polubienie

 11. Religia od zawsze zastępuje ludziom wiedzę o
  otoczeniu i świecie.
  Religijne bajdy potrzebne są przede wszystkim
  oszustom którzy z głoszenia tych bredni żyją i
  rządzą motłochem.
  Religia zawsze i wszędzie jest hamulcem w
  poznawaniu świata.
  Ponieważ opiera się o dogmaty.
  Religia to zaraza informacyjna.
  To wredny wirus wszczepiany do mózgów potencjalnie
  nie całkiem tępych ludzi.

  Polubienie

 12. Mizia ales dolał oliwy do ognia….. ilez to pseudo katolow bałwochwalców nigdy nie przeczytajacych Biblii klika na kciuki w dół ale ich to boli….. PRAWDA W OCZY KOLE !!!!! modlenie sie do relikwi tak samo jak do obrazow, rzezb jest BAŁWOCHWALSTEM !!!! i urąga BOGU!!! koniec kropka taka prawda!!! KRK nie ma nic wspolnego z katolicyzmem i wiarą no chyba ze w pieniadz!!!!!

  Polubienie

  1. zeno ogłosił krucjatę ALE JA TEMPLARIUSZ DAM IM W CIRY 😉
   ===================================
   wypatroszył moje posty i wypełnił treścią własną – a ja tylko pytam – taki z niego katol –

   Polubienie

  2. Krist nie podniecaj sie tak bo kazda osoba moze minusowac w nieskonczonosc i niekoniecznie chodzi o wypowiedz a o caloksztalt zachowania mizi-imcia-ewci etc etc. Mizia jestes typowym polaczkiem.

   Polubienie

   1. nie podniecam sie…. nie mam czasu na sex a co dopiero inne piepszoty…….. poprostu bawi mnie zachowanie zagorzałych katolików broniacych swiętych i modłow do ich relikwi nie zdajacych sobie sprawy czym jest bałwochwalstwo…. modlenie się do obrazkow tosz to narodowa tradycja..

    Polubienie

     1. ha z tymi minusami to ktoś wali taśmowo nie czytając nawet .Bo kogo może zniesmaczyć lub komu przeszkadzać to ze własne dzieciątko z autobusu szkolnego wybieram , chyba ze taki ktoś twierdzi ze lepiej zostawić niech siedzi se do dnia następnego ,rano szkoła zacznie się ponownie . ha ha głupota ludzka nie ma granic

      Polubienie

  1. *****z forum-******#
   2011-02-15 17:02
   ~Słowianin
   Proporcje narodowe w parlamencie

   W niemieckim parlamencie siedzi 90% Niemców i tylko 10% żydów. W Polsce te proporcje są odwrotne. I dlatego RFN, to kraj suwerenny, a III RP, to tylko żydowski protektorat.

   odpowiedz zgłoś do moderacji
   #

   *
   2011-02-15 17:34
   ~AST
   Odp.: Proporcje narodowe w parlamencie

   Nie zydowski a watykanski a to wielka róznica.

   odpowiedz zgłoś do moderacji
   *
   2011-02-15 17:37
   ~gutka
   Odp.: Proporcje narodowe w parlamencie

   zgadzam sie AST godła zydów nie ma w sejmie a godło watykanu jest

   odpowiedz zgłoś do moderacji
   *
   o
   2011-02-15 19:03
   ~mn
   Odp.: Proporcje narodowe w parlamencie

   Zawsze musi sie znalezc jakis kretyn i wymyslac jakies idioctwa.Ale zeby mu dokuczyc to
   napisze ze jesli sam nie umie sie rzadzic ,ktos musi za niego to zrobic.Przytocze niesmiertelne
   slowa Marszalka Pilsudzkiego. Kury do szczanie prowadzic potraficie a nie politykowac.

   odpowiedz zgłoś do moderacji
   *
   2011-02-15 19:27
   ~doremi
   Odp.: Proporcje narodowe w parlamencie

   „Nasza rasa jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi
   bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych
   ras, ponieważ wywodzą się one od insektów.
   Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy
   to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym
   przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie
   odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie
   ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo
   będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą
   rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i
   służyć nam jako nasi niewolnicy” – Menachem Begin
   – były premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody
   Nobla.

   Polubienie

 13. Rzeczywiście nie jest to kwestia, z którą łatwo się jest oswoić. Jednakże grzebanie we zwłokach nie jest bynajmniej specyfiką kościoła. Ileż to np. rozkawałkowanych mumii egipskich rozwieziono po świecie. W Polsce w różnych miejscach,które nazywa się muzeami, a nawet u osób prywatnych trochę tego by się znalazło. Problem jak rozumiem tkwi w czymś innym, mianowicie w tym, że części zwłok można traktować jako relikwie i to właśnie dla niektórych jest oburzające i nie do zniesienia. Tymczasem nadawanie ciału człowieka uznanego po śmierci za świętego rangi relikwii, daje się wywieść z tego co mówił Chrystus (o własnym ciele i krwi jako zbawczym pokarmie oraz to, co powiedział św. Piotrowi, jako jego zastępcy na ziemi) i jest to dużo bardziej logicznie uprawnione niż np. twierdzenie Marksa o nieuchronnym rozwoju społecznym prowadzącym do komunizmu, czego w zasadzie nie daje się wywieść z dostępnej człowiekowi wiedzy. Na miejscu myślących lewicowo, dla których każdy człowiek powinien być jedynym i nie do powtórzenia, a w sensie genetycznym jest tak na pewno – ocalenie jego wyjątkowości w postaci skrawków jego ciała, powinno być do zaakceptowania. Uwzględniając postep nauk medycznych ocalony w ten sposób materiał genetyczny może mieć w przyszłości wartość nie do przecenienia. Słów Pani Magdaleny Środy nie traktowałbym poważnie, gdyż jest to osoba raczej zajmująca się bardziej wyrażaniem swojego stosunku do różnych przejawów rzeczywistości, a nie jej poprawną i rzetelną analizą najlepiej naukową. Reasumując, zachowanie się „reakcyjnego” Kościoła Katolickiego w interesującej nas kwestii, jest ze swojej istoty prospołeczne, w odróżnieniu od działalności np. socjalistów Hitlera i Stalina, którzy z tego samego punktu widzenia zafundowali nam największe marnotrawstwo jedyności człowieczej w dziejach.

  Polubienie

  1. rozmydlanie tematu , chodzi o nic więcej , niż etyczność zachowań i sens praktykowania zwyczaju ćwiartowania zwłok i w XXI wieku , wielu księży jest po prostu przeciw a stara gwardia swoje , i jeszcze ten aspekt handlowy , NO PO PROSTU NIE WYPADA .
   I nic poza tym z mojej strony .

   Polubienie

   1. ps. i jeszcze jedno proszę mnie nie szufladkować , ja opisuje to co jest poprostu złe lub zwyczajnie głupie i prostackie i nie chodzi mi o gloryfikację jednego środowiska , stawiajac durne tezy , że np kościuł jest be w całości a np . sld jest ok – TO WY KOMENTUJACY NIE UMIECIE SIĘ WYRWAĆ Z SCHEMATY , „PARTYJNIACTWA „lub wspólnot plemiennych tworzycie jakieś stronnictwa za lub przeciw – a tak naprawdę – ilosc durni i szubrawców jest procentowo równa i w kościele katolickim i u jechowitów i w pisie i tak dalej , chodzi o to , żeby właśnie tych durniów , wsteczniaków i zwykłych żulików eliminować z tych środowisk , a nie jak środowiska te CZYNIĄ PRZYMYKAJĄ OCZY NA PEDOFILÓW W K.K I ICH KRYJĄ .
    Kiedyś w rozmowie dotyczącej obalenia „komuny” – a chodziło o burzenie pomników – POWIEDZIAŁEM POCO NISZCZYCIE TE POMNIKI TO BEZ SENSU – WYSTARCZY ZDJĄĆ OPIS Z COKOŁU na którym był pean na cześć I NP. NA COKOLE POMNIKA TOWARZYSZA DZIERŻYŃSKIEGO UMIEŚCIĆ nowy opis – „to był – ZDRAJCA DRAŃ I SZUBRAWIEC – URODZIŁ SIĘ WTEDY I WTEDY ZSZEDŁ WTEDY I WTEDY – zobaczyli byście jak wielki by to dawało przykład DOCHODZENIA DO PRAWDY BEZ NISZCZENIA ,
    NIE DOTYCZY , ŻYJĄCYCH DRANI TYPU KISZCZAK , SĄD I PROKURATOR A NIE KRESKI GRUBE.
    =========================================
    ALE ZA TEN POMYSŁ PRO EDUKACYJNY ZOSTAŁEM OKRZYKNIĘTY – KOMUNISTĄ – no cóż widocznie wy nie dorośliście do takich rozwiązań a fizyczne demolowanie pomnika nic i tak nie daje , co innego jego pozostawienie z opisem DRAŃ – ZDRAJCA na spiżowej tablicy to dowód hańby dla szubrawego systemu – PODEJRZEWAM , ŻE PO CICHU SAMI PRÓBOWALI BY GO USUNĄĆ W NOCY POGROBOWCY PRL – CO BYŁO BY JASNYM I BEZSPORNYM DOWODEM NA TO , ŻE JEDNAK SIĘ TEGO WSTYDZĄ , a to następny pluski wychowawczy …

    Polubienie

 14. odrażająca jest jedynie twoja głupota. No nie tylko twoja – jest was więcej. na szczęście nie macie żadnego wpływu na rzeczywistość.

  Polubienie

  1. szanowny nekrofilu i tu jesteś w błędzie , jak zwykle zresztą ilość popełnianych łajdactw i przestępstw przez grupy w których się zrzeszacie , usypia waszą czujność i zaczynacie myśleć , ze jesteście nie usuwalni , BŁĄD NIE TAKIE ZBRODNICZE SYSTEMY I KLIKI KOŃCZYŁY MARNIE , poczytaj historię świata .
   III R.P – stoi na fundamencie kłamstwa oszustwa i łajdactwa , „żaden gmach z fundamentem stawianym na kupie gnoju nie ustoi ”
   RADYKALNE NASTROJE SIĘ KUMULUJĄ , PROPORCJE NĘDZY W STOSUNKU DO TAK ZWANYCH KREZUSÓW JUŻ SIĘ ZBLIŻYŁY DO MOŻNA BY RZEC MASY KRYTYCZNEJ , MASA KRYTYCZNA JEST O WIELE LEPIEJ WYKSZTAŁCONA NIŻ WY , TO ŻE JESZCZE RZĄDZICIE JEST TYLKO SKUTKIEM DOBREGO WYCHOWANIA MASY KRYTYCZNEJ ale i to się wyczerpie niebawem , głód i jawna niesprawiedliwość wyzwoli niebawem działania instynktowne , A WTEDY …..
   ZASADA PROSTA – IM WIĘKSZE CIŚNIENIE TYM WYBUCH SILNIEJSZY I SKUTKI STRASZNIEJSZE – oczywiście wy w swoim durnym mniemaniu myślicie , że naród jest na kolanach i zrezygnował , a wiec nic wam nie zagraża – BŁĄD ZA KTÓRY ZAPŁACICIE DYNDAJĄC NA STRYCZKU – bez sądu na żywioł

   Polubienie

   1. A SOJUSZ WIERCHUSZKI POLSKIEGO K.K ZE ZDRAJCAMI – RZĄDZĄCYMI III RP OD LAT 20 – pozwoli tym razem wyczyścić tą stajnie augiasza do gołej podłogi , NA SZCZĘŚCIE DLA LUDU K.K UJAWNIŁ PRAWDZIWE OBLICZE , ZA PIENIĄDZE IM ROZDAWANE JAWNIE – PRZEZ SLD, PIS, PO , PSL – zgodził się stanać po stronie łajdaków liczacych w Polsce mniej wiecej 2 miliony BENEFICJENTÓW ROZKRADANIA – na przeciw około 20 000 000 dorosłych obywateli – PROPORCJE SĄ NIEKORZYSTNE .
    ==============================
    7 000 000 POLAKÓW KTÓRZY WYJECHALI Z KRAJU – NIE JEST NADAL OBOJĘTNYCH NA TO CO SIĘ DZIEJE – tak wiemy , ze pieniądze to podstawa , zeby z wami wygrać – ZASTANÓW SIĘ CZY PRZYPADKIEM POŁOWA Z TYCH 7 000 000 NIE GROMADZI KAPITAŁU POTRZEBNEGO DO ZDMUCHNIĘCIA WAS RAZ NA ZAWSZE – czujność to podstawa
    A WY ODFAJKOWALIŚCIE EMIGRACJE Z KAJETA – BŁĄD !!!!
    ============================================
    ps. to już inni ludzie emigracja z 2000 roku niż te , eunuchy z lat 80 za pieniadze CIA ……
    są wykształceni znają jezyki , znaja własną wartość .

    Polubienie

 15. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. No i kamień leci srają na myśl o nim zywi i umarli. …a co jeśli po imprezie tym razem Bóg się nie odezwie?? i na zawsze zapanuje tu ciemność. Trzeba będzie siedzieć po wieczność w tych schronach a dusze zmarłe na powierzchni będą się błąkać w ciemności i nawet ciała robaczka nie będzie aby się wcielić??? wtedy dotrą i do tych schronów , oj będzie to wyjątkowo trwałe piekło.

  Najblizej Boga są fizycy, oni z podziwem i prawdziwym szacunkiem pochylają przed Nim głowy .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s