NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„P.O lskę” toczy gangrena – wskazana radykalna kuracja egipska ??

KAMORRA P.O

„DON TUSKO”

Poseł PiS Marek Suski zarzucił Platformie Obywatelskiej, że obsadza stanowiska w agencjach i spółkach skarbu państwa na zasadzie znajomości i powiązań rodzinnych. – To nominaci polityczni Platformy – podkreślił.

Suski przypomniał we wtorek na konferencji prasowej w sejmie, że premier Donald Tusk kilkakrotnie zapowiadał, że zostaną wprowadzone przejrzyste i jasne zasady nominacji w spółkach skarbu państwa i radach nadzorczych.

Zdaniem Suskiego, obietnice Tuska nie zostały spełnione i tysiące „nominatów politycznych Platformy” znalazło swoje miejsce w różnych agencjach i spółkach państwowych.

Jak wyliczał, rząd i Platforma stosuje siedem głównych zasad powoływania takich osób na wysokie stanowiska: – „wszędzie, gdzie możemy, wstawiamy swoich”,
– „jeśli jesteś rodziną parlamentarzysty Platformy, dostajesz stanowisko dyrektorskie lub w radzie nadzorczej”,
– „jeśli jesteś radnym Platformy, rodzina znajdzie zatrudnienie w samorządzie”.
– „byłeś w gabinecie politycznym ministra, zostaniesz prezesem spółki”,
– „jeśli jesteś kolegą ministra, dostajesz kierownicze stanowisko”,
– „jeśli miałeś firmę, przepisujesz ją na rodzinę, a firmy dostają intratne zamówienia”,
– „jeśli finansowałeś kampanię wyborczą PO, to możesz liczyć na radę nadzorczą dla rodziny”.

– W spółce Elewarr w Wąbrzeźnie pracuje Andrzej Kłopotek, brat posła Eugeniusza Kłopotka z PSL, specjalista ds. kontraktacji – wykształcenie podstawowe.
– Wiesław Raboszuk, radny PO z warszawskiego Targówka został szefem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Jest osobą bez doświadczeń w zarządzaniu funduszami. Wśród zatrudnionych jest ok. 60 działaczy PO z rodzinami.
– Ministerstwo Finansów ogłosiło w lutym konkurs na naczelników 201 urzędów skarbowych ale to nic nie dało. Prymusi zostali odrzucenie bo nie mieli zaufania ministra. Dariusz Przysucha zdobył najwięcej punktów w konkursie, od 15 lat pracuje w skarbówce, nie dostał żadnej posady. Andrzej Jarosiński zdobył najmniejsza liczbę punktów i dostał pracę, był wcześniej w ABW.
– w zespole doradców strategicznych premiera Tuska pracują dzieci wysoko postawionych osób zaprzyjaźnionych z Michałem Bonim min.Paweł Bochniarz, syn Henryki Bochniarz, prezes Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, współpracującej z Bonim w rządzie Bieleckiego.
Pracuje w nim też Mikołaj Herbst, syn Ireny, byłej wiceminister gospodarki, a obecnie doradcy zarządu Lewiatana
– Wiceminister Finansów Jacek kapica wsadza swoich ludzi. Wszyscy robia błyskawiczne kariery i awanse w państwowych spółkach. Średnio trzy stopnie awansu w trzy lata.
– Po prostu tu jestem – mówi o swojej nowej posadzie Tomasz Mencina (PO), były burmistrz Ursynowa. Odchodził z urzędu w niesławie, bo naraził miasto na gigantyczną stratę. Teraz dostał strategiczną posadę w warszawskich wodociągach.
– Neporyzm w NFZ w Gdańsku, znajoma dyrektora, bez kwalifikacji, robi straty na miliony złotych.
– Szefem jednej z największych spółek podległych marszałkowi województwa Max-Film (zarządza kinami w całym kraju) został Lech Jaworski, radny PO, jeden z najbliższych współpracowników Hanny Gronkiewicz-Waltz.
– Piotr Chajderowski i Marian Gawrylczyk zarabiają na życie jako członkowie rad nadzorczych Lotosu i Cefarmu Wrocław. Obaj byli kiedyś współwłaścicielami spółki Signum Promotion, którą założył obecny szef gabinetu politycznego premiera. Sławomir Nowak w Kontrwywiadzie RMF FM stwierdził, że nie ma z tym nic wspólnego.
– Lokalny polityk PO Arkadiusz Gierałt oprócz dyrektorskiej pensji bierze pieniądze za zasiadanie w aż czterech radach nadzorczych spółek podległych KGHM. Żaden z awansowanych polityków w KGHM i spółkach zależnych nie brał udziału w konkursie na dyrektorskie stanowisko. Inkasuje miesięcznie 50tyś.
– Senator PO Tadeusz Maćka, który został dyrektorem do spraw pracowniczych w podległej KGHM kopani. Sprawa budzi kontrowersje, bo ten były prezydent Lublina jest oskarżony o narażenie miasta na stratę 1,6 miliona złotych
– Norbert Wojnarowski z PO wsadził swoja żone do KGHM bez konkursu, wynagrodzenie 30tys. miesięcznie
– Karol Szczepaniak, radny Platformy Obywatelskiej z Głogowa. Bez konkursu został dyrektorem w spółce zależnej od KGHM – Pol-Miedź Trans
– członek PO z Legnicy i były radny Jerzy Bednarz został wiceprezesem w zarządzie spółki-córki KGHM Inova
– radny Platformy Eric Alira, dostał pracę w należącym do KGHM klubie piłkarskim Zagłębie Lubin
– Marcin Kulicki, działacz mazowieckiej PO, były ZOMOwiec został szefem państwowej Krajowej Spółki Cukrowej nie mając doświadczenia.
– nepotyzm w Totalizatorze Sportowym, Michał Chyczewski na szefa TS wybrał znajomego a ten na członka zarządu kolejnego znajomego.
– Sprawa Stanisława Gawłowskiego
– Nepotyzm Klicha to juz historia, przytoczę tylko nazwiska, Jarosław Hodura, Marcin Idzik, Krzysztof Kuczmański,Marcin Pyzik, Marcin Dulian, Grzegorz Lipiec, Grzegorz Stawowy, Katarzyna Góralczyk czy egzotyczny Kajetan d’Obyrn
– Nepotyzm ministra sprawiedliwości Czumy, Bogusław Mazur i jego synalek (znany też z listy kapusiów)
– „Układ Pawlaka” wpiszcie w google bo to tez juz historia
– Elżbieta Lanc, w przeszłości wpływowa działaczka PSL, dziś w sejmikowym klubie PO dostała z kolei pracę w Przedsiębiorstwie Gospodarki Maszynami „Warszawa”. – Szukałam pracy, zapisałam się do klubu PO i udało się – wyznała „Gazecie” Lanc, z wykształcenia polonistka.
– Sejmikowy radny PO Krzysztof Skolimowski, historyk z wykształcenia został oddelegowany do rady nadzorczej warszawskiej spółki miejskiej Szybka Kolej Miejska i jak powiedział „od zawsze interesował się ogólnie rozumianym transportem”.
– Szefem PERN Przyjaźń, właściciela strategicznych ropociągów, pompujących rosyjską ropę do rafinerii w Polsce i Niemczech został Robert Soszyński z PO. Wcześniej minister odwołał prezesa wyłonionego w konkursie
– W oddziale Agencji Nieruchomości Rolnych Skarbu Państwa w Gorzowie dyrektorem został Tomasz Możejko, sekretarz lubuskiej PO – z zawodu nauczyciel historii. Wygrał dopiero w drugim konkursie, w pierwszym komisja rekrutacyjna uznała, że nie ma kwalifikacji. To zaufany człowiek poseł Bożenny Bukiewicz, szefowej lubuskiej PO.
– W Łodzi zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska podzieliły między siebie rządzące w sejmiku województwa łódzkiego PO i PSL. Prezesem jest Andrzej Budzyński (wiceszef PO w Opocznie). Wiceprezesem m.in. Wiesław Łukomski (PO), nauczyciel historii.
– W Toruniu szefem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest szef toruńskiego PSL Andrzej Gross
– Julian Golak – b. radny wojewódzki PiS – przeszedł w połowie ub. roku do obozu PO i zaczął popierać koalicję w dolnośląskim sejmiku. Trafił do rady nadzorczej spółki Avista Media (ta należy Dialogu, własności KGHM). Ma średnie wykształcenie, skończył trzyletnie Archidiecezjalne Studium Teologiczne. I zaprzecza, że pracę zawdzięcza przejściu do klubu PO. – Po prostu wysłałem podanie i zostałem przyjęty.
– Elżbieta Zakrzewska (Unia Pracy) – w marcu 2008 r. dołączyła w sejmiku do klubu PO, w czerwcu została dyrektorką szpitala MSWiA w Jeleniej Górze.
– Robert Banasiak został wiceprezesem Dialogu. To zaufany człowiek wicepremiera Grzegorza Schetyny, który wcześniej pracował w dolnośląskim urzędzie marszałkowskim jako dyrektor departamentu spraw społecznych.
– Szef Biura Informacji Sejmu Krzysztof Luft (PO) w radzie nadzorczej Radia Gdańsk
– W zarządzie PERN i radzie nadzorczej Portu Gdańskiego znalazł się Marek Litka, ekonomista – członek PO. Prezesem Morskiego Portu Gdańsk jest Ryszard Strzyżewicz, skarbnik gdyńskiej PO
– Prezesem Gliwickiej Agencji Turystycznej jest wiceszef sejmiku z PO Marcin Kędracki.
– WORD w Bielsku Białej dostał b. poseł PO Edward Płonka (znany z tego, że trzymał na żółwia łańcuszku).
– Śląskim Ogrodem Zoologicznym kieruje Jolanta Kopiec, była posłanka SLD (w sejmiku SLD jest w koalicji z PO).
– Wojewódzkim Parkiem Kultury i Wypoczynku kieruje Andrzej Kotala (PO).
– W śląskim oddziale regionalnym Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji w Częstochowie wiceszefem został Bartłomiej Sabat (PO), szef klubu częstochowskich radnych PO, były asystent europoseł Małgorzaty Handzlik i były dyrektor biura częstochowskiego posła PO Grzegorza Sztolcmana. Agencja to jego pierwsza praca poza partią.
– PKS w Radomiu to Leszek Ruszczyk, radny Sejmiku z PO. Niedawno zatrudnił na szefa stacji obsługi Wojciecha Lisa, brata minister zdrowia Ewy Kopacz. Lis jest mechanikiem samochodowym. Nie było konkursu. – Złożył podanie, jak ktoś szuka pracy to znajdzie – tłumaczy nam Ruszczyk.
– Wiceszefem Agencji Nieruchomości Rolnych w Rzeszowie został matematyk Jerzy Borcz czynny polityk PO, radny sejmiku wojewódzkiego. Nim wystartował w konkursie podkarpacka PO pozytywnie zaopiniowała jego kandydaturę.
– Wiceszefową Agencji Nieruchomości Rolnych w Olsztynie została bez konkursu w 2008 r. Janina Filipiuk z PSL.
– Szefem Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Ochrony Środowiska jest poseł PSL Adam Krzyśków. Pensję bierze z Funduszu, nie z Sejmu – bo jest większa. W radzie nadzorczej Funduszu jest też poseł Platformy Miron Sycz – nie pobiera pensji. Ale w ubiegłym roku stowarzyszenie żony parlamentarzysty dostało dotację z WFOŚ na drewnianą wiatę. Sprawa budziła kontrowersje i doprowadziła do zawieszenia posła w klubie PO.
– Prezesem wydającego dziesiątki milionów złotych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska został Wojciech Piekarczyk z PSL, jego zastępcą Andrzej Gajak z PO.
– w kierownictwie oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych w Lublinie dyrektorem oddziału został Leszek Świętochowski – członek zarządu wojewódzkiego PSL, jego zastępcami po konkursach: Grzegorz Kurczuk (b. minister sprawiedliwości z SLD, prawnik) oraz Leszek Daniewski (miejski radny PO). Niedługo potem szefem KRUS został b. lubelski poseł PSL Henryk Smolarz.
– PSL ma też firmę PKS „Wschód” – Teresę Królikowską z PSL wskazała wojewoda Tokarska – zamiast Tomasza Fulary z PO. Ta zmiana oburzyła posła Janusza Palikota. Dlatego wiceprezesem PKS został Leszek Piotr-Krajecki, sekretarz zarządu regionu PO. Niedawno zrezygnował ze stanowiska.
– PKS w Radomiu przejmuje radny sejmiku z PO Leszek Ruszczyk.
-Do rady Przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej w Radomiu trafiło dwóch polityków PO – Włodzimierz Konecki, radny Radomia, i Marek Kordecki, radny Siedlec
– Na mazowszu, na 30 nowych dyrektorów spółek państwowych wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski (PO) 15 to członkowie koalicji rządzącej.
– We władzach Herbapolu pojawiła się Teresa Bogiel, była radna PSL w powiecie płockim i zaufana współpracowniczka Adama Struzika (PSL), marszałka Mazowsza. Z partyjnej rekomendacji zasiada też w radzie nadzorczej Mazowieckiego Funduszu Poręczeń Kredytowych.
– Do rady Państwowych Magazynów Usługowych w Pruszkowie dostał się Andrzej Łuczycki, były senator PO z Radomia
– Lasy Państwowe obsadzone z klucza politycznego PO. Mariana Pigana został szefem, jego opublikowane CV składa się z siedmiu zdań.
– Jan Harhaj, sekretarz Platformy na Warmii i Mazurach dostał pracę w radzie nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.
– Miejska spółka ciepłownicza płaciła pensje sportowcom i trenerom trzecioligowej Stali Kraśnik, której prezesem jest poseł PO. Piłkarze pracowali tylko na papierze ? twierdzi NIK
– PO zwolniła fachowca a by wsadzić swojego do Poczty Polskiej. Przeczytajcie art „Platforma czyści pocztę Polska”

 

ŻRÓDEŁKA –

http://miziaforum.com/2010/12/01/dyktatura-chamow-czyli-sitwo-ojczyzno-moja/

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,PO-daje-stanowiska-znajomym-i-rodzinie,wid,13091703,wiadomosc.html?ticaid=1bb48&_ticrsn=3

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

67 thoughts on “„P.O lskę” toczy gangrena – wskazana radykalna kuracja egipska ??

 1. Zeby tak Polacy umieli sie zorganizowac…

  Ponad dwa miliony ludzi na ulicach Kairu

  Sytuacja w Egipcie coraz bardziej gorąca.

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/ponad-dwa-miliony-ludzi-na-ulicach-kairu/

  (…)Z kolei dyrektor Biblioteki Aleksandryjskiej (noszącej imię biblioteki zniszczonej w starożytności) ogłosił na stronie, że młodzież podjęła się ochrony budynku i mieszczących się w nim skarbów kultury – donosi brytyjski Guardian. Dyrektor napisał również, że młodzież zorganizowała się sama i chroni nie tylko Bibliotekę, ale także osiedla i budynki publiczne, w tym także Muzeum Aleksandryjskie, przed, jak to określił, „bandytami oraz prawdopodobnie prowokatorami i agentami rządowymi”(…)

 2. ZOBACZ MAMO CZYM MNIE KARMISZ
  Zmielone ścięgna i włókna serwuje w Polsce niemowlętom firma Gerber,
  FIRMA GERBER TO WIECIE KTO JEST WŁAŚCICIELEM KTO TRUJE GOI
  Zmielone ścięgna i włókna serwuje w Polsce niemowlętom firma Gerber, należąca do koncernu Nestlé – światowego lidera m.in. w dziedzinie produkcji żywności dla dzieci.

  Tzw. mięso oddzielone mechanicznie (MOM), stanowiące ok. 30% zawartości popularnych obiadowych „słoiczków” Gerbera, uzyskuje się przez usunięcie tkanek przylegających do kości, za pomocą środków mechanicznych. Taki surowiec idzie zwykle do gorszej jakości wyrobów – parówek, pasztetów i kiełbas. Jak się okazuje – nie tylko tam.

  Co ciekawe, produkty marki Gerber w krajach Europy Zachodniej nie zawierają MOM. Interwencję w tej sprawie zapowiedzieli posłowie. Póki co, trwa konsumencki bojkot okrytych złą sławą posiłków, wywołany medialnymi doniesieniami.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/mamo-nie-dawaj-mi-mom-o/
  NIC TEJ FIRMY NIE KUPUJCIE

 3. tak samo jak wyżej z materiałów Międzynarodowego Trybunału Słowiańskiego

  Część I
  Andrzej Lepper – Morderstwo na raty, część ½

 4. @EWCIA, miziaforum

  -jestes rownie genialna jak Mizia. Wiedzial Mizia w jakie rece oddac blog. Twoje komentarze sa jak miod dla rozumu. Pozdrawiam.

  1. No nie przesadzajmy bo nas czający się zawistnicy zjedzą 😉
   coś w tym jest w końcu ludzie łączą się w pary zgodne temperamentem i innymi cechami .

   1. @ felicyta widzisz już się zaczęło , oj co za naród
    a fe antyk , ciekawe co ci się nie podoba , a może awanturkę chcesz wywołać , nie licz na to twoja wypowiedź mnie rozbawiła , a więc bez skutku bo zapewne nie o poprawę humoru mojego ci chodziło

 5. Nie takie to wszystko proste,wiekszośc Polaków kocha swój kraj ,bo nigdzie tak jak tutaj nie udaje się kraść ,robić przekręty..i jezdzić do koscioła ,zeby sie pokazać jakie się ma auto..
  Czy ktos wie ile w Polsce jest lewych rent?Moja bliska sasiadka juz od 15 lat siedzi w Hameryce ,a jakwyjezdżała to juz była 20 lat na rencie!!!i dalej bierze..
  Nieznam nikogo na emeryturze..
  wiadomo ci rencisci kochaja swoj kraj ,bo renta leci a oni moga sobie jezdzic po swiecie za praca ,albo handlowac ..a renta to tylko kieszonkowe.

  1. Moga sobie? Czy musza? Ja znam kupe ludzi , ktorym renta sie nalezy jak psu zupa, ale nie maja co marzyc. Osiem lat temu: moj ojciec od 7 roku zycia mial jedno oko.Z powodu bardzo pogarszajacego sie wzroku w wieku 57 lat zlozyl wniosek o rente. Guzik. Dopiero jak mial 60 lat dostal przedemerytalna, a do emerytury nie dozyl. Zlodziejstwo na calej lini. Ojciec pracowal do konca, moja mama rowniez pracowala, ale dostaje tylko czesc jednej emerytury. Jak ktos ma plecy to dostanie wczesniej, ale takich ludzi stosunkowo jest niewielu.

 6. Zabytki na sprzedaż! Za grosze!

  szczegółowe informacje strona intrnetowa

  Agencja Nieruchomości Rolnych

  donald , jesteś jak alkocholik w amoku  !!!

   1. Pętla Balcerowicza!!!
    Balcerowicz stworzył sytuację wieczystego zadłużenia i niemożności spłaty kredytów kiedykolwiek, co przyśpieszało nagonkę prywatyzacyjną zarówno ze strony władz, jak i różnych kombinatorów krajowych i zagranicznych. Stosunkowo często przyjmowano kwotę zadłużenia przedsiębiorstwa za cenę jego sprzedaży. Wycena przedsiębiorstwa zazwyczaj miała charakter uznaniowy. Z zasady kwestionowano wartość ewidencyjną majątku trwałego twierdząc, że majątek ten został już zamortyzowany, jest mało wartościowy produkcyjnie, a to rażąco zaniżało wartość podmiotu gospodarczego. Ponadto do wyceny z reguły nie zaliczano wartości gruntu, na którym znajdował się zakład. Przejęć za należności kredytowe i odsetkowe dokonywały także banki. Uzyskały one zamianę swoich należności kredytowych na udziały czy na akcje u tych kredytobiorców. W sztucznie zawyżonej części odsetkowej uzyskiwały one korzyści finansowe czy majątkowe niemal za darmo.
    Podsumujmy. Wskutek wstrząsowej polityki finansowej nastąpiła niemal powszechna niewypłacalność różnorodnych podmiotów gospodarczych, ogromne zatory płatnicze i zastosowana przez władze blokada kredytowa wobec przedsiębiorstw państwowych.
    W takich to warunkach ekonomicznych następował aktywny politycznie proces przekształceń prywatyzacyjnych. Sztucznie zawyżone zobowiązania bezpośrednio wpływały na uzyskiwaną cenę zbycia, czy ceny udziałów bądź akcji podlegających sprzedaży. Innymi słowy, chodziło o wyprzedaż polskich zakładów jak najszybciej i jak najtaniej. CDN
    Zbigniew Lipiński

 7. Niestety to wszystko prawda,my Polacy nic nie zrobimy bo się boimy(tylko nie wiem czego).Jak mówię w pracy ludzie tak nie można nie jesteśmy niewolnikami to odp jest zawsze jedna:dobre parę groszy niż nic,a jak tobie się nie podoba to poszukaj innej roboty.Dobrze ja to rozumie,jest rodzina są dzieci itp.ale z takim podejściem nigdy dobrze nie będzie.

  1. Bo Polacy to EUNUCHY! dlatego nic nie zrobią nawet gdy wiek emerytalny wzrośnie do 100 lat a cena benzyny wyniesie 10 zł / l. Z eunuchami nic nigdy się nie zrobi można ich jedynie wykorzystać jak to Bill Hicks miał w zwyczaju pokazywać markując 😉

  2. @Bąbel masz rację bo psucie ciała zaczyna się od GŁOWY i naród już nie potrafi myśleć tylko czeka końca. Takie to przykre.

 8. A w czym jest bank lepszy niż np. stocznia , mleczarnia ?
  *************************
  Sejm uchwalił we wtorek nowelizację ustawy, która ma utrzymać bezterminowo możliwość udzielenia przez Skarb Państwa wsparcia instytucjom finansowym. Za zmianami głosowało 396 posłów, nikt nie był przeciw i nikt nie wstrzymał się od głosu.
  http://banki.wp.pl/kat,6602,title,Sejm-za-mozliwoscia-wsparcia-instytucji-finansowych,wid,13093183,wiadomosc.html
  ************************
  🙂 – sama ulegam tej manierze negatywnego przekazu 🙂

  1. Państwo nie stac by wesprzeć finansowo Polaków którzy nia mają pracy albo zarabiają 800 zł miesięcznie, ale na wspieranie banków zawsze znajdzie się pokaźna sumka.

   1. ************************
    Mizia dał sie przekonać , że takie pisanie nikogo nie zbawi , nic nie zmieni i nikogo nie uszczęśliwia tak naprawdę .
    Dlatego następny art. będzie naprawdę ostatni , nie pozwolę żeby się kisił jak ogór w tej beczce razem z wami , szkoda życia .

    **********************
    Tak na prawdę to zamieszczenie przepisu na placek z wiśniami było by o wiele bardziej pożyteczne niż te zgniłe tematy i te koszmarne komenty zfrustrowanych impotentów prześcigających się w donosach jak to jest żle i będzie gorzej , to niema sensu żadnego skoro nikt nie pisze jak to zmienić .
    Kilka art. zamieścił mizia w tonie zmieńmy coś , ale oddżwięku nie było żadnego.
    Więc wniosek jest prosty i logiczny wam tak pasuje a im gorzej tym lepiej taplacie się w tych plugawych tematach z lubością a każda osoba postępująca logicznie chcąca zaradzić złu , jest bezlitośnie i zgodnie atakowana .
    więc ja na to nie pozwolę sami się kiście i dołujcie , ale bez mizi
    , cieszę się ,że udało mi się go przekonać , że to nie jego sprawy i przynoszą mu tylko złe emocje .

    *****************************************
    :-) => 😉 teraz zajmiemy się oboje czym innym i to by było na tyle.

     1. Może troszeczkę zbyt wylewna , i wrażliwa , ale nie żenująca
      – żenująca to jest intelektualna pornografia i ekschibicjonizm jaki tu co niektórzy prezentują topornymi wpisami .
      Nie dotyczy to ciebie
      pozdrawiam,

    1. No ale chyba nikt nikogo nie zmusza do prowadzenia bloga wiec nie wiem skad te zale. Ze zle komentarze? Ze tylko sfrustrowani impotenci tu pisza w liczbie max. 10 sztuk? Rewolucji chcesz dokonac taka liczba osob? 😛 Nie ma co zali wylewac. Normalni ludzie wyjezdzaja z Polski, ci ktorzy chca zyc u siebie a maja rozum zostaja i staja sie wg ciebie sfrustrowanymi impotentami.

     Po prostu prawda jest taka ze jestesmy skazani na wymarcie (przez unych i siebie samych). Wystarczy posluchac co polaczkowie mowia o obecnej sytuacji w Polsce. (ale ja nic nie powiem bo wyjdzie zem sfrustrowany impotent ktoremu to pasi). Ale co zrobic? Co radzisz? Procz pomyslu Mizi o nieplaceniu skladek do zusu i wyjechaniu w cholere? To jest tylko polsrodek do ktorego zreszta ja sie od jakiegos czasu juz dokladam (nie place skladek zadnych), a wyjezdzac nie zamierzam bo na moje miejsce zaraz tu sie zjawi stado psychopatow z bliskiego wschodu, a to raczej po moim trupie, nie zamierzam ulatwiac. I co? I G**NO. Rzad sobie znajdzie kasiore by zalatac te rzekome dziury pieniezne. U wladzy nie stoja idioci ale madrzy aczkolwiek zli ludzie ktorzy tej wladzy sie takimi triczkami nie pozbeda. Jest tylko jeden sposob by im to ukrocic ale ja o tym nie napisze. Niestety do tego pomyslu jest nas za malo (na tym blogu komentuje moze 10 sfrustrowanych impotentow jak to mowisz – z taka liczba nic nie zdzialasz). W Polsce wciaz jest za dobrze. Ludzie maja co do gara wlozyc – chocby nawet bylo to wlasne g**no. Moze jak tego zabraknie to ludzie rusza dupy. Poki co wladza utrzymuje taki stan zeby zarla nie zabraklo ani tez zeby nikomu sie nie przelewalo. I raczej nic sie w tej materii nie zmieni, wiec polskie bydlestwo dalej bedzie mowilo ze wszystko jest ok, ze banki maja prawo do niebotycznej lichwy bo to nie sa instytucje charytatywne, a praca po 10h dziennie do usranej smierci to normalka. Jak z takimi ludzmi cos zrobic?

     No i to by bylo na tyle ze strony sfrustrowanego impotenta ktoremu pasi co sie tu dzieje.

     PS. Jak masz dosyc ewcia blogowania to zrob sobie przerwe. Zajmij sie czyms co lubisz. Ja tak zrobilam i od razu czuje ze zyje. Czasem tylko czytam mizie, grype i maruche, ale widze ze i to chyba bedzie trzeba ograniczyc celem unikniecia inwektyw i trucia sobie nerwow.

     1. Akurat twój blog jest bardzo w porządku i widać że piszesz poważne wyważone teksty z trzeźwym i trafnym osądem realiów panujących w Polsce , co do blogowania raczej wolę czytać niż pisać , po zapoznaniu się z tym co tu mizia zgromadził na temat tego co się dzieje , jestem przerażona , dlatego postanowiłam go od tego odciągnąć raz na zawsze .
      Te afery aferki na pewno nie mają dobrego wpływu na człowieka który się w tym babra roztrząsając te świństwa w publikacjach , a mizia nie tylko pisał o wyjazdach i nie płaceniu ZUS-u , myślę że większość po prostu nie umie czytać między wierszami.
      Inną sprawą są inni blogerzy których subtelność przekazu jest tak niska jak średniowieczny rympał co zresztą czytającym się źle kojarzy i po prostu szufladkują ich jako świrów , zarówno słusznie jak i co niektórych omyłkowo .
      ***********************************
      Twój blog należy do jednych z niewielu będących cennym źródłem przekazu informacji oraz trafnej i inteligentnej riposty
      pozdrawiam ewcia92.

     2. Ewcia z tych wypocin wychodzi ,że Mizia to pisze nie ty .Zagrypiona ma OK blog.
      Zrób dobrą kolację ,dobry nastrój przy świecach i dobre winko polecam.I do spania!!!!!!!!!!!

      1. Nie mam czasu i ochoty odpowiadać na takie prostackie zaczepki , jeśli chcesz coś napisać to w odniesieniu do artykułu głównego.
       Pisanie takiego „czegoś ” jest żałosne i pozbawione sensu .

    2. ,,Kilka art. zamieścił mizia w tonie zmieńmy coś , ale oddżwięku nie było żadnego”

     No proszę jakie wirtualne doradztwo. Przecież jakby Mizia nie powiedział co jest źle, to nikt by na to nie wpadł. Jak jesteśmy tacy głupi, to zapraszam do Polski, przyjeżdżajcie i pokażcie co i jak trzeba zrobić, tylko osobiście, a nie szukacie mięsa armatniego, swoje dupy trzymając w bezpiecznym ciepełku. Te ,,wasze” rady to żenada po prostu…… Zdaniem mizi najlepiej by było żebyśmy wszyscy wyjechali z polski, bo wszędzie jest super, a tylko u nas taki syf. Tak, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma…..

     1. „bo wszędzie jest super, a tylko u nas taki syf.”
      Chyba tak jest , biorąc na przykład takie Czechy które startowało do budowy kapitalizmu w tym samym czasie , posiadając o około 80% bogactw naturalnych mniej niż Polska i niektórych dóbr jak na przykład dostęp do morza w ogóle
      Więc czyja to wina że Czesi gospodarczo stoją o wiele wyżej niż polska ?
      A w rankingach poziomu życia plasują się już w grupie Austria Niemcy , sprawdż w necie jak coś ci nie pasi.

      KŁANIA SIĘ PRZYPOWIEŚĆ BIBLIJNA „O TALENTACH”

     2. Sonia, niestety co do syfu w Polsce, na takim poziomie jaki mamy w krajach ktore uwazaja sie za cywilizowane to jest prawda. Polska jest jednym wielkim socjologicznym laboratorium w ktorym testuje sie szczury jak daleko mozna przykrecic srubke. Tylko u nas tak jest. I tylko u nas szczury sa z tego zadowolone. To latwo wyjasnic dlaczego tak jest, bo Polska jest i ma byc druga/drugim… W razie gdyby une musialy sie ewakuowac.

      I prawda to nt. Czech. Wystarczy przejechac granice i zobaczyc np ich kolejnictwo i porownac z naszym. Wlasciwie to nie ma czego porownywac w tej kwestii z naszej strony.

      PS. Ewcia – dzieki za pozytywna opinie o moim blogu. 🙂

      1. Napisałam tak bo to prawda :-).
       A co do wyjazdów mizia mi to wytłumaczył dlaczego teraz jest czas na uratowanie polskich wybitnych jednostek tylko w taki sposób .
       Ale to temat w zasadzie na długi i zapewne nudny artykuł , dlatego mizia go nigdy nie upublicznił , stwierdził zresztą trafnie , że przydługi art. nie jest doczytywany do końca , a potem była by masa komentów nie do .. strawienia .
       Raz w skrócie powiedział mi tak , popatrz z kogo Polacy są tak naprawdę dumni , ano z Polaków którymi się lubią chwalić w świecie , ale niestety o tym nie chcą pamiętać , że wielkimi stali się tylko dlatego , że udało im się uciec w odpowiednim czasie za granice , gdzie ich nikt nie stłamsił .
       Na dodatek powiedział ,że może też przytoczyć nazwiska polskich noblistów tu mieszkających – WAŁĘSA , SZYMBORSKA…..
       *****************************
       Przeanalizowałam panteon wielkich polaków i wyszło , że mizia ma racje , dlaczego wyjechać myślę że dlatego , że rzeczywistość i realia teraźniejsze w Polsce wcale nie są mniej opresyjne dla Polaków niż czasy zaborów.

       wiele osób tu zostało kierując sie taką czy inną racją i nadzieją , i bardzo żle skończyło choćby „polski konstruktor komputera p.c który żeby przeżyć hodował świnie , lub pan Łągiewka prześladowany aktualnie przez polską bezpiekę

     3. A może dlatego, że Czesi nie uciekli ze swego kraju, tylko pracują u siebie, na swój dobrobyt ? Polacy rozjechali się po świecie i podnoszą poziom gospodarczy innych krajów, a swój kraj mają gdzieś. Może też dlatego, że usunęli wszystkich rządzących z poprzedniego systemu, a u nas jak wiadomo czerwoni tylko pozmieniali stołki i jeszcze do tego wszyscy stali się nagle katolikami. Słowacja i Węgry wylądowały podobnie jak my, porozmawiaj ze Słowakami to ci powiedzą jak życie u nich wygląda, myślisz że lepiej niż u nas ?
      Większość polaków ma kogoś w rodzinie pracującego za granicą, kogoś kto śle kasę do domu i nie pozwala w ten sposób upaść rodzinie na kolana. Gdyby nie to, ludzie pewnie już dawno wyszliby na ulicę, bo po prostu życie by ich do tego zmusiło. Emigracja pomaga utrzymać taki stan rzeczy jaki jest i dlatego nic się nie zmienia. Balansujemy ciągle na granicy ubóstwa, wierzymy w wyborcze obietnice kłamców i sprzedawczyków, bojąc się czy jutro będziemy mieli co włożyć do garnka, siedzimy cicho, bo przecież na nasze miejsce pracy jest dziesięciu chętnych, zdesperowanych ludzi, którzy nie mają co dać dzieciom jeść.

      1. A kto polakom zabronił w 1989 roku osądzić i pozamykać , podobno solidarnosć liczyła wtedy 10 000 000 członków .
       Kto by się przeciwstawił takiej sile i masie , a może to z głupoty i naiwności jest jak jest .
       I nie imputuj , ze wszyscy zdolni uciekli złośliwie w 1989 roku , bo tak nie było masowe wyjazdy o skutkach katastrofalnych dla demografii to rok 2004 , a więc długo czekali i cierpieli ,rządy złodziei i chamów , możesz mi wierzyć że normalny człowiek żle się czuje w śród szuj i prostaków i dlatego wyjechali

       1. Właśnie Egipcjanie popełnili ten sam błąd pozwolili potworkowi na przegrupowanie sił t/j dali mu łaskawie czas na odejście do piątku , a on to wykorzystał i teraz zamiast wolności będą mieli wojnę domową .
        A jakby od razu na fali emocji powiesili gada było by , ech widzisz nie zawsze pospiech jest złym doradcą.

     4. No co ty ewcia,? swoi , swoich mieli zamykać ? Toż to był tylko show dla mas, pozmieniano szyldy i dalej wiśta wio, choć już pod inną nazwą. W kapitaliźmie o to chodzi, żeby ludzie byli bardzo bogaci i bardzo biedni, więc można stwierdzić że mamy 100% kapitalizm. Pamiętasz plany ue co do polski, miały u nas zostać tylko pola i lasy, jednak ludzie głosowali za przystąpieniem, myśląc że Pana Boga złapali za nogi. Jak uwolniliśmy się od jednej pijawki, to sami sobie znaleźliśmy drugą, a raczej podsunięto ją nam. Jesteśmy jak to przysłowiowe stado lwów prowadzone przez barana, tak lwów, bo Polacy to dzielny naród, choć naiwny, potrafimy wiele znieść, ale jak żaden inny naród potrafimy się jednoczyć i walczyć kiedy musimy. Przyjdzie jeszcze taki czas, kiedy pokarzemy na co nas stać, bo nawet Boska cierpliwość się kiedyś kończy, a co dopiero ludzka.

      1. No to sama udzieliłaś sobie odpowiedzi dlaczego tak jest , lenistwo !! , a i nie wymagajcie aby ktoś przy zdrowych zmysłach mając do wyboru zjeść schabowego lub polewkę na trawie sam z siebie zdecydował że zje polewkę choć kusi go kotlet.
       Tylko spokój w stadzie zapewnia skuteczne dojenie i strzyżenie cierp więc jeśli musisz , ale nie krzywdź innych , zmuszając ich do poświeceń bez wskazania sensu. l

     5. Sonia- wierzysz tym głosowaniom i słupkom? bo ja nie. Jedno lekarstwo wódke na 100zł, fajki 50zł może załapią!

     6. Antykk, pewnie że nie wierzę, ale zobacz jak naiwny naród uwierzył, jak dał się omamić gadaniem że polska sama sobie nie poradzi i musi gdzieś należeć. Masz rację wódka i fajki, może nie być chleba, ale jak nie ma wódki….. to by zadziałało na pewno 🙂

      ewcia, nikogo nie zmuszam do poświęceń, każdy krawiec tak kraje jak mu materiału staje. Lenistwo mówisz i pewnie masz rację, ja dorzuciłabym jeszcze naiwność, łatwowierność, ta tak zwana ,,słowiańska dusza”

     7. A może dlatego, że Czesi nie uciekli ze swego kraju, tylko pracują u siebie, na swój dobrobyt ?
      polacy pracują od 20 lat na dobrobyt zydów i to jest problemem naszego kraju ale jakoś nikt do tej pory nie wpadł na pomysł jak to robić ja trochę starałem się pisać o wysokim opodatkowaniu zagranicznych korporacji a co za tym idzie żydów to mogło by zachamować powiększające się rozwarstwienie ale żadnego odzewu

     8. polaczkom nie przeszkadza że taki żyd na przykład zarabia 400000zł na miesiac a reszta robiąca na niego musi zadowolić się 1200 brutto gdzie tak jest w jakim kraju na świecie ?
      chyba tylko w krajach 3 świata i u sovietów

 9. W obronie OFE.. pomysły Balcerowicza…. http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Balcerowicz-uczy-rzad-liczyc,wid,13089204,wiadomosc.html Wydłużyć wiek emerytalny, zlikwidować becikowe i ulgę na internet, obciąć ulgę na dzieci i zmniejszyć zasiłki – to tylko część pomysłów profesora Leszka Balcerowicza (64 l.). Były wicepremier i minister finansów uczy rząd liczyć i przedstawia własny plan uzdrowienia finansów państwa.
  Leszek Balcerowicz ostro skrytykował rządową propozycję zmian w emeryturach. Przewiduje ona, że zamiast 7,3 proc.naszych pensji, składka do OFE zostanie zmniejszona do 2,3 proc. 5 proc. ma trafić do ZUS na specjalne, indywidualne konta.

  Ale tak naprawdę pieniądze z naszych pensji zostaną przeznaczone na wypłatę obecnych emerytur, by choć w części odciążyć budżet państwa – twierdzi były szef NBP. Jednocześnie rząd zapewnia, że na tej operacji w przyszłości nie stracimy

  – To obietnice obietnic – twierdzi prof. Balcerowicz. I radzi ministrowi finansów Jackowi Rostowskiemu (50 l.) o tym, gdzie powinien szukać pieniędzy, by uratować finanse państwa. Zamiast jednej, reformy, jak chce rząd, przedstawia cały pakiet bardzo radykalnych zmian.
  Oto on:

  1. Emerytura po 67. roku życia
  Polacy pracowaliby dłużej już od przyszłego roku. I tak, w przypadku kobiet czas pracy wydłużany byłby o 9 miesięcy rocznie, zaś mężczyzn – o 3 miesiące. W 2021 r. Polacy przechodziliby na emeryturę po ukończeniu 67 lat.

  2. Mundurówka i górnicy będą pracować dłużej
  Policjanci, strażacy, żołnierze a także górnicy, którzy teraz mogą wcześniej przechodzić na emeryturę, mieliby zostać włączeni do powszechnego systemu emerytalnego. To oznacza, że musieliby pracować, jak inni Polacy, nawet do 67 roku życia.

  3. Rolnicy będą płacić podatki
  Rolnicy, których dochody przekraczają 2 tysiące złotych miesięcznie musieliby płacić podatek dochodowy i składki ubezpieczeniowe jak zwykli pracownicy.

  4. Mniejsze zasiłki chorobowe i opiekuńcze
  Jeśli zachorujesz, dostaniesz mniej pieniędzy. Zasiłki chorobowe i opiekuńcze miałyby zostać obniżone z 80 do 60 proc. pensji. Za pierwsze trzy dni choroby nie dostalibyśmy ani złotówki.

  5. Zniknie becikowe
  Państwo przestanie wypłacać 1000 złotych na wyprawkę dla nowo narodzonego dziecka.

  6. Mniej pieniędzy na pogrzeb
  Od marca zasiłek pogrzebowy zostanie zmniejszony z 6,4 tys. do 4 tys. zł. Prof. Balcerowicz idzie jeszcze dalej: twierdzi, że państwo powinno płacić za organizację pochówku 1100 zł.

  7. Ulga rodzinna dla wybranych
  Nie wszyscy, jak jest teraz, a tylko rodziny najuboższe lub wielodzietne będą mogły korzystać z ulgi na dzieci (obecnie od podatku można odliczyć 1112,04 zł na dziecko). Odliczenie może przysługiwać np. dopiero na trzecie i każde następne dziecko.

  8. Koniec ulgi na internet
  Osoby korzystające z internetu nie będą mogły rozliczać wydatków na ten cel w PIT. Obecnie odliczyć można do 760 zł rocznie.

  9. Nauczyciele będą pracować dłużej
  Podwyżki dla pedagogów będą uzasadnione, jeśli wydłuży się im czas pracy – twierdzi Balcerowicz. Obecnie polski nauczyciel pracuje średnio 13,5 godziny w tygodniu, tymczasem średnia w Unii Europejskiej to aż 21 godzin.

  10. Przyspieszenie prywatyzacji
  Balcerowicz proponuje rządowi, by sprzedał pakiety akcji spółek powiązanych z sektorem surowcowym (KGHM, spółki węglowe, Lotos, PKN Orlen), dzięki czemu mógłby sporo zarobić. Jak wylicza, gdyby wpływy z prywatyzacji w tym roku wyniosły 27 mld zł zamiast planowanych przez rząd 15 mld, reforma OFE nie byłaby konieczna.

  Liczy się gospodarka, głupcze! – chyba RABUNKOWA -dopisała ewcia 92

  1. Jak sprywatyzują wszystko na 100% , obetną wszystkie świadczenia i zasiłki, zmniejsza płacę minimalną do 780 zł to Polacy i tak będą zadowoleni, bo tak im karze telewizja. I w następnych wyborach tłumnie pójdą głosować na PO.

   TEN TĘPY NARÓD W OGÓLE NIE MA POJECIA CO TO KURWA JEST PRYWATYZACJA I CO ONA OZNACZA W PRAKTYCE!!!!!

   1. W TYM KRAJU NIC DOBREGO SIE NIE WYDARZY. WRECZ PRZECIWNIE, W TYM ALBO W NASTEPNYM ROKU KIEDY TUSK OGLOSI UPADLOSC FINANSOW , LUDZIE WYJDA NA ULICE I CZEKAC NAS MOZE POWTORKA Z 1981 ROKU!!

   2. W Egipcie żyją miedzy piekłem a niebem ,a w Polsce jak żyjemy???????????
    Bieda a Tusk i jego ekipa jak żyje ,ile jeszcze okradną Polaków już jesteśmy na samym dnie.Bajki piszą o Polsce a my im wierzymy żyjemy w świecie??????????
    PO-PIS-PSL -SLD BILET W JEDNĄ STRONĘ BEZ PRAWA POWROTU.SPRZEDALI POLSKĘ.
    Nie trzeba się bać że mają papiery na wszystko ,popatrzcie ludzie ze wschodu też mają akta notarialne i co??? I NIC nie mają,tak zrobimy z nimi.To wszystko zostaje się na naszej ziemi.
    Panie Sikorski precz od BIAŁORUSI to są ich wewnętrzne sprawy ,brawo ŁUKASZENKO!!!! nie daje się tej ŻYDOWSKIEJ UNII .Popatrzcie oni mają tylko 2% bezrobocia ,a ile my mamy w Polsce.A jakie mamy drogi a jakie oni.
    POLSKO OTWÓRZ OCZY OTWÓRZ SWÓJ MÓZG.

    1. na Białorusi jeszcze niczego nie sprywatyzowano tzn. nie doprowadzono do upadku i zniszczenia jak u nas…
     Dlaczego u nas wszystko zniszczono i doprowadzono do wyjazdu kilku mln ludzi za chlebem?! aby zrobic miejsce dla przyjezdnych zydów!!!! tereny polski, ten kraj w samym srodku europy bardzo by im pasował aby sie osiedlic!
     sami stale podkreslają ze chcieliby wrócic do kraju przodkow!!!!a ponadto większosc firm i terenow juz została wykupiona przez lobby zydowskie….powolutku powolutku wykupia co sie da, wykonczą konkurencję i….. no właśnie przyjadą na „swoje” a pozostali goje mają tyrac jak niewolnicy…

     1. widac jeden z złodziejskich zydów chce wykonczyc ten kraj do reszty:
      ” 10. Przyspieszenie prywatyzacji
      Balcerowicz proponuje rządowi, by sprzedał pakiety akcji spółek powiązanych z sektorem surowcowym (KGHM, spółki węglowe, Lotos, PKN Orlen), dzięki czemu mógłby sporo zarobić. Jak wylicza, gdyby wpływy z prywatyzacji w tym roku wyniosły 27 mld zł zamiast planowanych przez rząd 15 mld, reforma OFE nie byłaby konieczna.”
      czyli w polsce nic nie moze byc polskie, nastepnie przyjdzie pora na mniejsze polskie firmy a potem… emigracja pejsatych z israela do polski bo tam jak wiadomo nastąpi zmiana rzadzacych w egipcie czego moze byc zaogniona sytuacja…. a wiemy jak kochaja sie egipcjani i zydzi….
      powolutki zaczyna im się palic grunt pod nogami….

  2. Balcerowicz był już ministrem finansów i nic dobrego dla Polski nie zrobił,więc teraz niech lepiej siedzi cicho bo należało by go i jego kolesi rozliczyć.

   1. 22 lis 10, PAP
    Izrael rozpoczął w poniedziałek budowę muru wzdłuż części granicy z Egiptem, mającej łączną długość 250 km – poinformowało ministerstwo obrony. Celem projektu jest walka z nielegalną imigracją oraz przemytem narkotyków i broni.

    Jak pisze agencja Reutera, w 2010 roku egipskie wojsko zastrzeliło co najmniej 28 osób, które próbowały nielegalnie przekroczyć granicę i dostać się do Izraela w poszukiwaniu pracy lub schronienia.

    „Pracujemy nad zabezpieczeniem 140 km granicy” – powiedział przedstawiciel ministerstwa obrony Udi Szani. Dodał, że prace będą polegały na budowie muru oraz zainstalowaniu elektronicznych skanerów wczesnego ostrzegania.

    Prace rozpoczęto na kilku odcinkach granicy. Budowa zajmie około roku i będzie kosztować ok. 370 mln dolarów.

    Budowa muru wzdłuż całej granicy wymaga zgody rządu. Koszt projektu wzrósłby wówczas do 1 mld dolarów.

    Rzecznik rządu Mark Regew powiedział, że Izrael buduje ogrodzenie, by chronić obywateli i powstrzymać „nielegalny import narkotyków, handel ludźmi i przenikanie do Izraela terrorystów, którzy chcą zabić naszych obywateli”.

    Granica izraelsko-egipska rozciąga się od Strefy Gazy do miasta Eljat nad Morzem Czerwonym. Zabezpieczają ją patrole graniczne. Wzdłuż granicy znajdują się wieże strażnicze.
    http://przewodnik.onet.pl/azja/izrael/izrael-buduje-mur-na-granicy-z-egiptem,1,3792814,artykul.html

    Może żydzi wiedzieli co się święci ? A poza tym Watykan ma sporo ziemi w Izraelu, więc żydzi mogą spać spokojnie bo kto im podskoczy.

   2. Dlatego trzeba Polske wyludnic, aby Izrealczycy mieli gdzie sie przeprowadzic. 🙂

    PS. IM wlos z glowy nie spadnie. ONI sa jak hydra, jeden leb urwiesz a dwa za to wyrastaja nowe. 😐

    1. Kopniaki zamiast odpowiedzi: WEŻ SOBIE POLAKU TO TO SERCA
     Podobnego zdania jest również inna mieszkanka Kazimierza, urzędniczka Beata W., której izraelscy ochroniarze przetrzepali niedawno na jednej z ulic torebkę, zupełnie nie wyjaśniając przyczyn.
     – Kiedy spytałam, o co właściwie chodzi, kazali mi się zamknąć. Posłuchałam, przestałam się odzywać, bałam się, że za chwilę każą mi się rozebrać do naga – irytuje się urzędniczka.
     Odpowiedzi na pytanie nie otrzymał również młody polski Żyd, który jak zwykle w szabat kilka miesięcy temu chciał pomodlić się w swojej synagodze. Zapytał jedynie, dlaczego nie może wejść do świątyni. Zamiast odpowiedzi otrzymał kilka kopniaków.
     – Widziałem to na własne oczy – mówi Mike Urbaniak, redaktor Forum Żydów Polskich i korespondent „European Jewish Press” w Polsce. – Widziałem, jak właściwie bez jakichkolwiek powodów mój kolega został brutalnie zaatakowany przez agentów ochrony z Izraela.
     A wszystko to podobno w imię bezpieczeństwa izraelskich dzieci.

     – Polakom trudno to może zrozumieć, ale ochrona towarzyszy młodym Izraelczykom na każdym kroku, i to zarówno w kraju, jak i za granicą – wyjaśnia Michał Sobelman, rzecznik prasowy ambasady Izraela w Polsce. – Taki wymóg stawiają rodzice dzieci, w przeciwnym razie nie zgodziliby się na jakikolwiek wyjazd. Ochroniarze pojawiają się zatem wszędzie tam, gdzie młodzież. Polska nie jest tu żadnym wyjątkiem.
     Ale to w Polsce, jak wynika z relacji Mike’a Urbaniaka, Żydzi z Izraela skopali przed polską synagogą polskiego Żyda, po czym zaczęli mu jeszcze grozić więzieniem. I znów działo się to na oczach młodych ludzi z Izraela.
     – Jest nam bardzo przykro, gdy słyszymy o takich incydentach – przyznaje Sobelman. – Każda z tych spraw jest szczegółowo wyjaśniana. Zrobimy wszystko, by do takich sytuacji więcej nie dochodziło. Być może trzeba będzie zmienić metody szkolenia naszych ochroniarzy, po to by zrozumieli, że Polska to nie Izrael, że skala zagrożeń w Polsce jest znikoma?
     Profesor Moshe Zimmermann, szef Instytutu Historii Niemiec na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, uważa jednak, że problem nie dotyczy wyłącznie zachowania ochroniarzy. Jego zdaniem Izraelczycy zasadniczo uważają, że Polacy nie są dla nich równymi partnerami. I nie chodzi o to, że nie potrafią ich dzieciom zapewnić bezpieczeństwa.
     – Nie są równymi partnerami do jakiejkolwiek dyskusji. Dotyczy to także wspólnej i dzisiejszej historii oraz polityki. Efekt jest taki, że młodzież izraelska widzi w Polakach ludzi drugiej kategorii, postrzega ich jako potencjalnych wrogów – wyjaśnia bez ogródek.
     O tym, że profesor ma sporo racji, świadczyć może instrukcja postępowania z tubylcami rozdawana jeszcze kilka lat temu młodym Izraelczykom udającym się do Polski. Znalazł się w niej zapis: „Wszędzie będziemy otoczeni przez Polaków. Będziemy nienawidzić ich z powodu udziału w zbrodniach”.
     – Programy przyjazdów naszych nastolatków są ustalane odgórnie przez izraelski rząd i są bardzo sztywne – wyjaśnia Ilona Dworak-Cousin, przewodnicząca Towarzystwa Przyjaźni Izrael–Polska w Izraelu. – Sprowadzają się właściwie do odwiedzania kolejnych miejsc zagłady Żydów. Z takiej perspektywy Polska to wyłącznie wielki żydowski cmentarz. I nic więcej. Spotkania z żywymi ludźmi dla tych, którzy przywożą młodych Izraelczyków do kraju naszych przodków, są bez znaczenia.
     Mieszkaniec krakowskiego Kazimierza, pochodzenia żydowskiego, uważa, że nie ma w tym nic złego: – Izraelczycy nie przyjeżdżają do Polski na wakacje. Ich zadaniem jest poznać miejsca Zagłady i posłuchać o straszliwej historii swoich rodzin, historii, która często nie jest im opowiadana przez dziadków ze względu na zbyt duży ładunek emocji. Często się zdarza, że wyjeżdżający stąd młodzi ludzie płaczą, dzwonią do rodziców i mówią: czemu mi nie powiedzieliście, że to było aż tak straszne? Szczerze mówiąc, nie dziwię się, że nie mają ochoty na rozmowy o Lajkoniku.
     Jednak według Ilony Dworak-Cousin brak kontaktu z Polakami sprawia, że izraelska młodzież coraz częściej zaczyna mylić ofiary z oprawcami. – Zaczynają myśleć, że to Polacy stworzyli obozy koncentracyjne dla Żydów, że to Polacy byli i wciąż są największymi antysemitami na świecie – dodaje Żydówka.
     Wspomniany mieszkaniec Kazimierza jest zupełnie innego zdania. – Nie wierzę, by ktoś im mówił, że to Polacy zrobili. Dlatego nie muszą prowadzić jakichkolwiek dyskusji z młodymi Polakami.
     Nastoletni skandaliści
     Jednak zdaniem sporej części Izraelczyków instrukcję dla młodzieży ostatecznie wprawdzie zmieniono, ale podejścia do Polaków nie.
     – Ktoś kiedyś w Izraelu zdecydował, że nasze dzieci, jadąc do Polski, muszą być szczelnie otoczone ochroną – mówi Lili Haber, przewodnicząca Związku Krakowian w Izraelu. – Ktoś zdecydował, że młodzi Izraelczycy nie mogą spotykać się z polskimi rówieśnikami, spacerować po ulicach. W rzeczywistości te wizyty nie są niczym więcej niż kilkunastodniowym, dobrowolnym pobytem młodzieży w więzieniu.
     Dobrowolnym, ale też niezwykle kosztownym – 1400 dolarów od osoby. Na przyjazdy do Polski nie stać wszystkich rodziców młodych Izraelczyków.
     – W dodatku, jak się okazuje, zbyt młodych na to, by oglądać miejsca kaźni – dodaje doktor Ilona Dworak-Cousin. – Traumatyczne przeżycia, jakie towarzyszą wizytom w kolejnych obozach śmierci, mają swoje konsekwencje. Dzieciaki stają się agresywne. I zamiast poznawać kraj przodków, kraj, w którym Żydzi w symbiozie z Polakami żyli prawie tysiąc lat, nastolatki z Izraela wywołują w nim kolejne skandale.
     Zdarza się, że gdzieś między wizytą w Treblince a Majdankiem młodzi Izraelczycy spędzają czas na zamówionym przez hotelowy telefon striptizie. Zdarza się, że obsługa hotelowa musi zbierać ludzkie odchody z łóżek i umywalek. Zdarza się, że musi oddawać pieniądze za nocleg innym turystom, którzy nie mogą spać, bo Izraelczycy postanowili zagrać w hotelowym holu w piłkę nożną. O drugiej w nocy.
     Sześcioletni Krzyś z Kazimierza też grał w piłkę. 15 kwietnia, w niedzielny wieczór, po tym jak strzelił dwa gole, chciał normalnie wrócić do domu. Domu położonego blisko synagogi, przed którą zgromadziły się na uroczystościach poprzedzających Marsz Żywych setki młodych Izraelczyków. Tuż przed ulicą Szeroką Krzysia zatrzymało kilku zdecydowanie niemiłych panów. – Dziś jest to teren półprywatny. Przejścia nie ma – usłyszał. Nie pomogły prośby chłopca, że jak nie wróci na czas do domu, jego mama będzie się denerwować.
     „Bramkarze”, co ciekawe, tym razem polscy, i co jeszcze ciekawsze, w towarzystwie krakowskich policjantów, okazali się również głusi na prośby wycieczki Holendrów, którzy pół roku wcześniej zarezerwowali sobie kolację w restauracji przy ulicy Szerokiej. – To wolny kraj? – próbował upewnić się jeden z turystów.
     W zwykły dzień na Szeroką można się dostać z kilku stron. W ten wieczór – z żadnej. Sama bezskutecznie próbowałam przedrzeć się przez bramki. Pomogli mi dopiero policjanci.
     – Tu nie ma żadnych zakazów – przekonywali mnie chwilę później, choć stan faktyczny wskazywał na coś zupełnie innego.
     – Wprowadziliśmy jedynie pewne ograniczenia w ruchu – wyjaśnia mi kilka dni później Sylwia Bober-Jasnoch z biura prasowego małopolskiej policji.
     Policjanci nie mogą mówić inaczej. Oficjalnie polskie prawo nie daje możliwości odcięcia obywateli od ulic, przy których mieszkają. Nawet podczas imprez masowych, a uroczystości na Szerokiej taką nie były, mieszkańcy mają prawo wrócić do swoich domów, a turyści mają prawo zjeść obiad w restauracji. Także oficjalnie ochroniarze izraelscy nie mogą zatrzymywać i rewidować przechodniów.
     Próbowałam się dowiedzieć więcej na temat praw agentów ochrony izraelskiej w Polsce. Najpierw w polskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych, skąd odesłano moje pytania do… Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wysłałam też pytania do ministra spraw wewnętrznych. Mimo wcześniejszych obietnic nie dostałam żadnej odpowiedzi. Chętny do rozmowy okazał się jedynie Maciej Kozłowski, były ambasador w Izraelu, obecnie pełnomocnik ministra spraw zagranicznych do spraw stosunków polsko-izraelskich
     – Przepisy są nieprecyzyjne – przyznaje Kozłowski. – W zasadzie ochroniarze z obcego kraju nie powinni poruszać się po Polsce uzbrojeni, ale dla władz Izraela kwestie bezpieczeństwa są priorytetem. Próby przekonania izraelskiego rządu, że ich obywatele powinni korzystać z polskiej ochrony, na razie zakończyły się fiaskiem.
     Wielki biznes
     Ochrony nie potrzebują także, o dziwo, chasydzi przybywający licznie do Polski z Izraela. W tym na przykład kilkudziesięciu ortodoksyjnych Żydów, którzy niedawno odwiedzili nasz kraj, bo chcieli pomodlić się przy grobie cadyka z Lelowa. Zjawili się też na krakowskim Kazimierzu bez asysty i bez cienia strachu.
     – Bez żadnych oporów rozmawiali z zaciekawionymi ich wyglądem turystami, dla których pejsaci Żydzi są wciąż niecodziennym zjawiskiem – dodaje Urbaniak.
     Na Kazimierzu chasydzi są zjawiskiem codziennym. Tak jak wycieczki młodzieży z Izraela. W tym roku ma przyjechać do Polski aż 30 tysięcy nastolatków. A z nimi 800 ochroniarzy.
     Roberto Lucchesini zgłosił pobicie przez izraelską ochronę na polską policję. Sprawą zajęła się już krakowska prokuratura. W Izraelu także toczy się w tej sprawie śledztwo.
     – Jego wyniki mają średnie znaczenie – uważa Ilona Dworak-Cousin. – Znaczenie ma jedynie to, czy młodzież, która odwiedza Polskę, nadal będzie ją traktować jak wrogi i zupełnie obcy kraj.
     Zarówno Stowarzyszenie Przyjaźni Izrael–Polska, jak i Związek Krakowian w Izraelu próbują dziś przekonać władze swojego kraju, by nie wysyłały więcej nastolatków do obozów zagłady w Polsce. Szanse na to są niewielkie.
     – Te wycieczki to przede wszystkim wielki biznes dla ich organizatorów – przyznaje Lili Haber. – W tym również dla izraelskich ochroniarzy.
     Samolot jak pole bitwy
     ————————-
     Dla Roberta Lucchesiniego, jak też jego żony Anny i dwuletniej córeczki, postawa polskiego rządu, który w przeciwieństwie do Izraela swoim obywatelom nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa, jest zupełnie niezrozumiała. Do priorytetów małżeństwa z Kazimierza oprócz poczucia bezpieczeństwa należą także spokój i cisza. Tymczasem włosko-polską rodzinę dzień w dzień budzi co rano głośny charkot silników polskich autobusów z grupami młodzieży z Izraela. Ich polscy kierowcy permanentnie łamią przepisy. Przy skwerku obok synagogi – naprzeciwko domu Roberta – mogą zgodnie z przepisami stać najwyżej trzy autokary, najwyżej 10 minut. Stoi znacznie więcej, godzinami. W dodatku z włączonymi silnikami. Powód? Bezpieczeństwo młodzieży – szybciej odjadą z miejsca zagrożenia, gdy silniki są uruchomione.
     Poza tym młodym Izraelczykom trzeba serwować kawę. Bo chociaż Kazimierz to dziś dziesiątki kawiarni, nastolatki z Izraela do nich nie zaglądają. Mają to jasno powiedziane: zero kontaktów z otoczeniem, zero rozmów z przechodniami, zero uśmiechów i gestów.
     Tak jest już od kilkunastu lat – z Polakami grupy izraelskie kontaktują się wyłącznie tam, gdzie muszą. Najpierw w samolotach.
     – Samolot po wylądowaniu w Polsce młodzieży izraelskiej wygląda jak pole bitwy – przyznaje pracownik LOT proszący o anonimowość. – Najgorszy jest jednak stosunek tych dzieciaków do polskiej obsługi. Niedawno jedna ze stewardes dostała od młodego Izraelczyka w twarz. Tylko dlatego, że zbyt długo czekał na coca-colę.
     Leszek Chorzewski, rzecznik prasowy LOT, przyznaje, że młodzież izraelska to trudny klient. – Wymaga nie tylko więcej uwagi niż inni pasażerowie, ale też zdecydowanie większych środków ostrożności – dodaje. Ta ostrożność to przedłużające się kontrole latających maszyn i lotnisk przeprowadzane przez służby izraelskie. To także bardzo wysokie wymagania ochroniarzy młodych Izraelczyków.
     Na własnej skórze przekonała się o tym Katarzyna Łazuga, studentka z Poznania. Na jednym z polskich lotnisk uczestniczyła w zajęciach kursu pilotażu turystycznego. – Do pomieszczenia, w którym przebywaliśmy, weszli młodzi ludzie z Izraela – wspomina. – W chwilę później nasza grupa w pośpiechu musiała przerwać zajęcia i opuścić salę. Izraelscy ochroniarze kazali nam się wynieść, natychmiast i bez gadania. Bo… za bardzo gapiliśmy się na ich podopiecznych. Owszem, patrzyliśmy się na nich. Zwracali na siebie uwagę, byli wyjątkowo ładni.
     Polaków młodzi Izraelczycy widują jeszcze tam, gdzie nocują – w polskich hotelach. O ile polskie hotele chcą ich jeszcze przyjmować. Spora część krakowskich zdecydowanie już nie chce.
     – Raz na zawsze zrezygnowaliśmy z przyjmowania młodzieży izraelskiej – przyznaje Agnieszka Tomczyk, asystentka szefa sieci hoteli System w Krakowie. – Nie stać nas już było na wyrównywanie strat po jej wizytach.
     Te straty to zdemolowane pokoje, połamane krzesła i stoły, ludzkie odchody w umywalkach lub koszach na śmieci albo jak w Astorii, innym krakowskim hotelu, wypalony dywan. Astoria także wycofuje się z grup izraelskich. Między innymi dlatego, że ochroniarze żydowskiej młodzieży wypraszali z hotelu gości, którzy po prostu im się nie podobali.
     – Ja rozumiem, że izraelscy ochroniarze są wyczuleni na wszelkie niepokojące sygnały. Przyjechali z kraju, gdzie nieustająco wybuchają bomby, a młodzi ludzie giną w zamachach terrorystycznych – zapewnia Mike Urbaniak. – Tyle tylko, że Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów w Europie. Tu, poza nielicznymi przypadkami, nie atakuje się Żydów, a żydowskie instytucje, co jest ewenementem na światową skalę, nie potrzebują żadnej ochrony.
     CZAS SIĘ OBUDZIĆ POLACY NIE ONI SĄ BOGAMI LECZ MY GOJE !!!!!
     http://www.przekroj.pl/wydarzenia_kraj_artykul,1560.html

     1. kto pozwala aby zydowscy ochroniarze ganiali z bronia po naszych miastach? niejednokrotnie sa to agenci mossadu wyposazeni w bron automatyczną! ano nasz zydowski rząd……..
      zydzi-turysci maja wieksze prawa jak my…. niech jakis polak nasra do szuflady w zachodnim hotelu to go wywalą na zbity pysk i zrobia afere na całego!!!
      ciekawa czy ta „trudna pejsata młodziez” tez sra gdzie popadnie w niemieckich hotelach??
      i jeszcze jedno o czym polacy zapominają w obozach koncentracyjnych w PIERWSZEJ KOLEJNOSCI GINĘŁA POLSKA INTELIGENCJA !!!!

  1. Co bedzie jak sie zjednocza? Njaprosciej powstanie Unia Muzulmanska, i nie bedzie wylegiwania sie na plazy.

  2. Mizia jak się zjaednoczą to wystarczy sobie spojżeć na mapę europy!!!!,a szczegulnie zachodniej europy hahahaha

 10. mizia takie pytanie retoryczne jak to jest możliwe aby od 20 lat zydowka bochniarz z lewiatana siedziała sobie na czele spółek skarbu pastwa i wyprowadzała spokojnie i PO cichu miliony zł z tegoż skarbu ?

  1. taa prawda w oczy kole teraz nawet złodziejowi nie mozna bedzie powiedziec ty złodzieju!!!! hmm „ty niedobry zaborco nie swojego mienia…” taka bedzie nowa wersja oczywiscie tez mozna tymi słowami złodzieji z rządu urazic…. a fe niedobrzy politycy…
   jak widze polska wiosna ludów byłaby potrzebna,aby cała tę chołote z słomą w buciorach wywalic na zbity pysk, oni tzw wiekszosc siedzi juz jak Mubarak 30lat przy korycie i co? ano nic nadal ta sama a nawet gorsza szamboneria…nie dosc ze siedza po 30 lat w polityce, zmieniaja szatki jak zawieje wiatr, działają na niekorzysc obywateli i państwa, doprowadzili do ruiny polski przemysł i jeszcze maja czelnosc pociagac obywateli do odpowiedzialnosci karnej jak ktoś powie prawdę o ich samych i ich poczynaniach…..
   żenada….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: