NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NWO – POLSKI POLIGON – PO-666 – PREKURSOREM

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Zapadła decyzja ws. dowodów osobistych

Sejm przyjął jednogłośnie ustawę o nowych dowodach osobistych, zakładającą, że od 2011 roku będziemy mogli posługiwać się elektronicznym dokumentem tożsamości, a prawo do niego będzie przysługiwało Polakom już z chwilą urodzenia.
Według rządu, który przygotował projekt ustawy, elektroniczne dowody osobiste mają umożliwić każdemu obywatelowi załatwianie spraw urzędowych przez internet – będzie on wzbogacony o elektroniczny nośnik danych (tzw. chip). Nowy dowód osobisty będzie można wykorzystać jako dokument potwierdzający uprawnienie do korzystania z wielu usług.

Nowy dowód osobisty umożliwi składanie podpisu elektronicznego, pozwalającego na dokonywanie czynności prawnych w urzędach administracji publicznej; ma być również wykorzystywany przy dostępie do rejestrów publicznych, np. rejestru usług medycznych, prowadzonego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zmieni się zawartość dowodu osobistego – oprócz części graficznej zostanie w nim zamieszczona warstwa elektroniczna, która ma m.in. zwiększyć poziom ochrony tego dokumentu przed fałszerstwami.

Nowy dowód osobisty będzie dokumentem potwierdzającym tożsamość i obywatelstwo polskie na terenie Polski oraz m.in. państw strefy Schengen.

Wniosek o wydanie nowego dowodu osobistego z mikroprocesorem będzie można złożyć w dowolnej gminie na terenie kraju, a także drogą elektroniczną. Dokumenty wydawane dzieciom powyżej pięciu lat będą ważne 10 lat; dokumenty młodszych dzieci będą ważne pięć lat.

Nowe dowody osobiste będą bezpłatne.

(RZ)

http://wiadomosci.onet.pl/2201388,11,zapadla_decyzja_ws_dowodow_osobistych,item.html

CENA KAJDAN – 270 ZŁ OD ŁEBKA ……………..

CZYLI JAK BEDZIESZ NIEGRZECZNY WYŁACZĄ CI CHIPA I ZNIKNIESZ W SENSIE PRAWNYM

=================================================

61 thoughts on “NWO – POLSKI POLIGON – PO-666 – PREKURSOREM

  1. „Otwartej dziury zakryć się nie da. Musimy zdetonować odwiert pociskiem nuklearnym skrojonym “na miarę”. Eksplozja nastąpiłaby na głębokości 5.5 km – fuzja przetopiłaby skały w szkło, co zasklepiłoby szyb. To jedyne rozwiązanie jakie nam pozostało. ”
   Znów to powraca ,jaki może być negatywny skutek ,czy w bardzo niepomyślnej sytuacji może dojść do wybuchu metanu ? taki pocisk kojarzy mi się jak bym chciała zgasić ogień polewając benzyna . ,Nie jestem chemikiem ale tak na babski rozum czy może być tak ze zanim pocisk stopi skały wybuchnie gaz ?

   1. ruskie już kilka razy tak robili i nawet do dzis mało kto to wie – problem polega na tym ze to obszar sejsmiczne aktywny i skutkiem może być wywołania trzęsień ziemi w regionie obu ameryk – A DO TEGO JAK ROZJUSZĄ WIADOMY PARK KRAJOBRAZOWY W USA – TO …..

 1. Mizzia mam malutkie pytanko nie masz ty jakiś ładniejszych tych bocznych awatarkow , te maja jakieś takie te gęby powykrzywiane złośliwe ,jak masz możliwość daj coś uśmiechniętego ,wesołego figlarnego 🙂

 2. Nie mogę sobie odpuścić 🙂 przyszły mi do głowy jeszcze takie refleksje , troszkę zaognię by pokazać co robi właśnie złość . zerknęłam ponownie na wymianę zdań z sara10 . Co zrobiły emocje złość ? nie mowie tu tylko o Sarze ale i o sobie . Dwie katoliczki ,obydwie chcą szacunku dla naszych symboli , obydwie wierzące ale inny punkt widzenia . Wpuścić nas w real , dolać oliwy do ognia i dwie obrończynie wala się po gębach ciągają za włosy rzucając nawzajem do siebie mięsem , jatka gotowa a co wystarczyło by nam zrobić , posłuchać nauki Jezusa 🙂 Kto wygrywa ta batalie ? ja z Sara przegrywamy , wygrywa zło , bo wzięły emocje gore . czy na tej zasadzie właśnie zło nie może nam robić prowokacji ? czy to nie jest zła robota ze ta oliwa go ognia jest wciąż dolewana ? walczymy w słusznej sprawie o krzyż o wiarę ale ta walka zaczyna dzielić nawet katolików .Patrząc z takiego punktu widzenia przegrywamy . Co nam zostaje hi hi Sara 🙂 zamiast po buzi dać se buzi 😉 z miłości do bliźniego , żeby zaraz ktoś nie podejrzewał jakiś zboczeń 😉 Bardzo łatwo nami ludźmi manipulować troszkę emocji i po nas .

  1. bo katolicy w dzisiejszych czasach zra sie o symbole, zapominajac o tym co one znacza. uprzedmiotawiaja symbole takie jak krzyz. a ZLE ma z tego ubaw, i o to mu chodzi – by katolicy dali sie tak latwo prowokowac i zeby nie bylo miedzy nimi jednosci.

   popieram brumm i Alę – wiara musi byc w sercu, objawiac sie w czynach – a nie w zarciu sie o symbol – jako przedmiot. Gdy Jezus ginal na krzyzu, zapewne nawet nie wyobrazal sobie, ze pojawi sie taka Sara czy inny podjudzacz, ktory w imie krzyza bedzie wysylal inwektywy i ustawial ludzi po katach, ba… nawet osadzal kto lepszym katolikiem.

   Tego typu zachowanie jak Sary moze odstraszac rozsadnych ludzi od KK. Niestety rownie z i mnie tego typu zachowania przerazaja i zniesmaczaja. A juz te inynuacje ze ktos czyta GW czy TVN… Ponizej pasa – przez takich jatrzycieli wiara katolicka o ktora tak bardzo nasza Sarutka walczy, moze ulec oslabieniu.

   1. A mnie po prostu serce boli, że chowamy z ulic krzyże, a wprowadzamy parady sodomii i robimy to jako katolicy. Jesteśmy tak tolerancyjni dla wszelkiego zła i tak zapatrzeni w postępowość zachodu, że symbolicznie wyrzekamy się Boga i jego symboli. Ot i tyle. Cała sprawę tego krzyża rozeznaję jako znak czasów.
    A z okazywaniem naszej pobożności to jest sprawa delikatna. Idąc za wzorem Pana Jezusa nie powinniśmy się ukrywać z tym, że jesteśmy katolikami ale jednocześnie nie narzucać innym swojej wiary na siłę, bo polega ona na głoszeniu dobrej nowiny i przyprowadzaniu zagubionych owiec do domu Ojca szanując wolną wolę daną człowiekowi przez Boga.
    @ ALa – w ukrywaniu naszego katolicyzmu do naszych serc widzę niemałe zwycięstwo złego, bo w imię fałszywej tolerancji spycha się katolików do katakumb. Ja oczekuję tego, że jeśli wymaga się ode mnie szanowania parad sodomskich na ulicach mojego miasta – to też uszanuje się moją potrzebę uczczenia w katolicki sposób pamięć poległych katolików. I tyle. Iluż świętych męczenników oddało swoje życie za wiarę – jawnie i do końca byli żywymi symbolami i dowodami istnienia Boga i nie wyrzekali się Jego, a niektórzy wręcz manifestowali swoją wiarę na łożach tortur. I nie chowali swojej wiary do swoich serc żeby nie urazić przeciwników. A w USA nie wolno już organizować spotkań modlitewnych w domach prywatnych – ot do czego prowadzi nasza poprawność polityczna. A najlepszym przykładem jest stan KK w zachodniej Europie – pozostawię to bez komentarza.
    Pan Jezus nie chodził na kompromisy i poprawność polityczną i nie unikał nazywania rzeczy po imieniu (chociażby nazwanie Żydów plemieniem żmijowym) dlatego należy rozróżnić narzucanie wiary od poszanowania prawa jej wyznawców.

 3. Moje odczucia do tego co powiedział Jezus , nie muszę obwieszczać całemu światu swojej wiary , nie muszę stawiać wszędzie symboli mojej wiary by się dowartościować i obwieścić całemu światu tak ja jestem katoliczka .Najważniejsze nosić miłość do Boga w swoim sercu , modlić się ale z serca potrzeby , nie na pokaz ,nie dla ludzi a dla siebie samej . Oddajmy Bogu co Boskie ( nasza miłość, nasze serce ,nasza dusze ) a cesarzowi co carskie ( niech se rząd ma czysty placyk z tablica pamiątkową ) to ich oddaje to im .

  1. @ Ala
   Pieknie to, co powiedzialas, brzmi. Zapomnialas jednak, ze mamy obowiazek modlic sie za zmarlych – szczegolnie tych, ktorzy zgineli smiercia tragiczna. Oprocz tego mamy obowiazek szanowac symbole naszej wiary oraz nasze swiatynie, zwalczac slepa nienawisc (jaka np. PO okazuje do PiS!) i nie zgadzac sie lekkomyslnie na ich usuwanie tylko dlatego, ze komus (szczegolnie „katolikowi” jak Komoruski!!!), lub POlszewikom to sie nie podoba! Z pewnoscia nic by oni nie powiedzieli gdyby to bylo ku uczczeniu pamieci jednego z POpaprancow. I tu jest w Twojej logice pies pogrzebany.

   1. Nie nie zapomniałam ,przeoczyłeś „[6] Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ”
    Czyż nie można tak , nawet do modlitwy za dusze zabitych nie muszę stać na środku Warszawy , bardziej liczy się intencja szczerość .
    Moje posty właśnie dotyczą szacunku naszych symboli , poprzez szacunek dla nich lepiej by w takim miejscu nie stały i nie były narażone na sponiewieranie poprzez PO komoruskich . Jest na pewno Kościół do którego chodzili SP Kaczyńscy i inni politycy którzy zginęli tragicznie . Jeśli stanie tam będzie w godnym miejscu ,nie będzie narażony na żadne ataki sługusów szatańskich a i każdy kto będzie chciał będzie zawsze mógł pójść i pomodlić się za dusze zamordowanych , można do tego dodać tabliczkę opisująca gdzie w pierwotnym miejscu został postawiony ,dla czego i jak ateistów to drażniło . Bedzie niby ustępstwo ze strony katolików ale tak naprawdę ,ustępstwo będzie wygrana . Tabliczka powie wszystkim prawdę o krzyżu i wraz z nim będzie świadectwem . będzie w miejscu w którym nikomu nie przyjdzie do głowy zbezczeszczać . Będziemy jako katolicy upierać się przy pozostawieniu krzyża , oni go zniszczą jak myślisz ile lat ludzie będą pilnować ? Oni służą złu zło jest ich panem gotowi będą nawet polać benzyna i podpalić czy taki koniec przez upartość chcesz ? Jezus powiedział nam jak mamy walczyć ze złem to jest jedyny sposób na to by wygrać , kazał nastawiać drugi policzek a nie łapać za siekiery . On jest mądrzejszy niż my wszyscy katolicy do kupy wzięci chcemy wygrać zacznijmy stosować nauki Jezusa byśmy nie znaleźli się pośród „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. ” Szatan walczy złem ,pycha , upartością ,brakiem pokory, złością , chamstwem itd … używając jego broni nie wygramy z nim , będzie nam się wydawać ze walczymy w słusznej sprawie a skarzemy się na jego towarzystwo . Szanujmy nauki Jezusa ,szanujmy nasza wiarę , szanujmy siebie nawzajem , kierujmy się wskazówkami jakie dostaliśmy od Pana naszego a wygramy , możemy nie rozumieć dlaczego jak ktoś walnie mnie nie mogę oddać ale możemy uwierzy w słowo jakie nam dano .Nasza bronią jest wiara , miłość ,szacunek dla drugiego człowieka i przede wszystkim miłość do Boga i słuchanie Jezusa, tego co nam zostawił po sobie . nie po to zginął, nie po to zostawił nam wskazówki postępowania byśmy wbrew jego radom czynili .Nasze umysły i rozumowanie może nas zawieść ,ale nie Bóg, nie Jezus, nie ich nauki .

  2. Dokladnie. Nazywacie sie katolikami, a nie wiecie co Jezus nakazal, ale jakie wytyczne na ambonie padly.
   Wszyscy jestesmy ludzmi. Wartosc nasza widzi tylko Bog w naszych sercach. Nie na bilbordach i mediach.

   Widzieliscie kiedys muzulmanskie niemowle? Jesli tak to co pomysleliscie? Biedny maly belzebubek? Tak slodki a juz ma wytyczona droge do piekiel bram? Nie widac w nim dziecka, przyszlego czlowieka, tylko zatracenca?
   Niech Bog sie nad Wami zlituje.

   1. @ Brummm
    Brrrrr! Swoja wypowiedzia oznajmiles nam, ze nie mas najmniejszego pojecia o wierze katolickiej!
    PS – Nie naduzywaj Imienia Bozego nadaremno!!!

    1. @ Mizia
     Cos tu wspominali, czy tez mowili jakoby Pan mial jakies powiazania z Bialorusia. Jesli tak, to chcialbym sie o cos zapytac. Czy mozna? Bardzo prosze odpowiedziec mi.

 4. Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. [44] A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; [45] tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. [46] Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? [47] I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? [48] Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski.

  [1] Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.
  [2] Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. [3] Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, [4] aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
  [5] Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. [6] Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. [7] Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. [8] Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Wy zatem tak się módlcie:
  [9] Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje!
  [10] Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie.
  [11] Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj;
  [12] i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili;
  [13] i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego!
  [14] Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. [15] Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień.
  [16] Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy. Przybierają oni wygląd ponury, aby pokazać ludziom, że poszczą. Zaprawdę, powiadam wam: już odebrali swoją nagrodę. [17] Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i umyj twarz, [18] aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
  [19] Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. [20] Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. [21] Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.
  [22] Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. [23] Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność!
  [24] Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie.

  Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. [2] Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. [3] Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? [4] Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka /tkwi/ w twoim oku? [5] Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. [6] Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały.
  [7] Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. [8] Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. [9] Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? [10] Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? [11] Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą.
  [12] Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie! Albowiem na tym polega Prawo i Prorocy.
  [13] Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. [14] Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują.
  [15] Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. [16] Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia albo z ostu figi? [17] Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. [18] Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. [19] Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. [20] A więc: poznacie ich po ich owocach.
  [21] Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. [22] Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia? [23] Wtedy oświadczę im: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!
  [24] Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. [25] Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony. [26] Każdego zaś, kto tych słów moich słucha, a nie wypełnia ich, można porównać z człowiekiem nierozsądnym, który dom swój zbudował na piasku. [27] Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i rzuciły się na ten dom. I runął, a upadek jego był wielki .
  [28] Gdy Jezus dokończył tych mów, tłumy zdumiewały się Jego nauką. [29] Uczył ich bowiem jak ten, który ma władzę, a nie jak ich uczeni w Piśmie.

 5. @ Brumm
  Czemu nie przeniesiesz sie na forum GW. Tam potrzebuja takich jak ty. Wyraznie pisze: jestesmy w przytlaczajacej wiekszosci narodem CHRZESCIJANSKIM, a wiec o co co chodzi???!
  PS – Abp Nycz, podobnie jak abp Goclowski, Zycinski oraz podobne mendy, jeszcze raz pokazal nam wyraznie kim jest!!!

  1. Wet3 Problem w Polsce jest taki ze większość jest katolików ale tych którzy są zapisani w księgach wieczystych ,poprzez chrzest .W momencie ochrzczenia trafiasz do księgi jako katolik ,niemowlę nie ma wyboru to nie jego wybór i rożnie to w dzisiejszych czasach wygląda w momencie kiedy z niemowlęcia stal się dorosły człowiek .Wystarczy rozejrzeć sie w kolo , a jeszcze poczytać co niektórych wypowiedzi sam dojdziesz do wniosku ze prawdziwych katolików z serca wiary jest bardzo mało . Nawet patrząc na tych którzy latają co niedziele do kościoła obrzydlistwo ale cześć z nich idzie tylko po to by się pokazać i uciszyć swoje sumienie ,wychodząc otrzepują się i za nic maja przykazania Boże .Ze sposobu wypowiedzi widzę ze dobrze pamiętasz czasy komunistyczne , kościół i wszystko co z nim zwiazane miało swoje miejsce ,nie było go w polityce w urzędach i szkołach ale o ileż większym szacunkiem i poważaniem się cieszył niż teraz kiedy panoszy się wszędzie . Kiedyś nie było drwin wyśmiewania i ubliżania katolikom , może właśnie dla tego mieli większe poważanie ze nie wystawiali się na sile sami na pośmiewisko . Co nam jako katolikom przyszło z tego ze symbole kościelne są wszędzie na każdym kroku ze katolicy na sile wszędzie je pchają , nic dobrego ;( .Staliśmy się pośmiewiskiem jako osoby , kościół stal się pośmiewiskiem , księża się rozbestwili zapominając o naukach Jezusa i swoich własnych .Została pogoń za kasa i władzą . Niech zabiorą krzyż w stosowne miejsce by nie był narażony na ataki ateistów , ustawmy go tam gdzie nie będzie opluwany przez lucyferianow ,to jest nasz symbol o który musimy dbać a nie wystawiać go na coś takiego . Do naszej wiary niepotrzebne są manifestacje wszem i wobec miejmy ja w sercach umysłach i życiu codziennym . Jaka może sprawić satysfakcje nawet wygrana i pozostawienia krzyża skoro będzie on bezczeszczony przez tych co nie maja szacunku do wiary . Wybacz ale nie podoba mi się ta myśl ze byle kundel może się tam wylać .Krzyż zasługuje na coś lepszego niż taki los jaki chcą mu zgotować katolicy którzy za wszelka cenę nie patrząc na nic muszą postawić na swoim .Nie na tym wiara polega ,poszanujmy sami swój własny symbol wiary .

   1. Ala, absolutnie nie masz racji. Widac wyraźnie że o kościele to masz zpojęcie po rozmowie z kumpelkami, bądź GW czy TVNu.
    W kościele co roku są tak zwane liczenia wiernych. Po mszy każdy otrzymuje kartkę kolorową – kobiety, np. zieloną, mężczyźni, np. brązową. Po ilości wydanych kartek, wiadomo ilu jest wiernych. To liczenie odbywa sie w całej Polsce. Dopiero wtedy ogłasza się liczbę rzeczywiście praktykujących katolików.
    Więc nie klep głupot zasłyszanych. Ochrzczony, nie znaczy wierzący. Tak jak ty. Nie martw się, do grona katolików nie jesteś wliczana, mimo, że ochrzczona.

    1. Ala, na miły Bóg, co cię obchodzi opinia ateisty o tobie? Ich zdanie i im podobnym mam po prostu w d…e. Mam wyrzekać się jawnie wyznawac wiarę, by ateistę czy podobnego dupka nie urazić. No sorry, ale to jest absurd.
     Wkurza mnie szczerze mówiąc, wsłuchiwanie się Polaków w to, co inni o nas myślą. To oznacza nic innego jak mega kompleksy. Może czas najwyższy, by inni zaczęli zastanawiać się, co o nich myślimy my Polacy?
     Skończmy wreszcie z tymi kompleksami! Zacznijmy się szanować!! A przede wszystkim, brońmy własną wiarę, kulturę, historię. Bo jak widać po zakompleksionych rodakach, zaczynają nas wynaradawić!! A wszystko w kretyńskie imię: co inni o nas pomyślą i powiedzą! Żenada!!

     1. Skąd ty wiesz jakie mam pojecie o kościele, może właśnie ty masz mylne .Mam księdza w rodzinie i wystarczy mi to co on powie ,dodatkowo mój kolega ze szkolnej lawy tez jest kapłanem , chyba ze twierdzisz ze ty masz leprze pojecie od nich . Owszem są spisy katolików praktykujących ale ogólne dane są podawane na podstawie Ksiąg wiekuistych , wiesz dla czego bo jest założenie ze nie każdy mógł pójść do kościoła ktoś może być chory ktoś inny wyjechał jeszcze inny chodzi niesystematycznie .jedynie z listy katolików wykreśla cie APOSTAZJA .Jeszcze jedno mię opinia ateisty nie interesuje nie ukrywam faktu ze jestem katoliczka ale nie życzę sobie by przez opór opluwano symbole moje wiary i to nie jest kompleks ale dbanie o to by były szanowane . Krzyż jest symbolem ukrzyżowania Jezusa myślę ze zasługuje na coś lepszego ,na godne siebie miejsce gdzie będzie względem niego szacunek i poważanie a nie drwina i bezczeszczenie . Właśnie szanujmy i nie pozwalajmy na takie traktowanie a nie kierujmy się swoim ego zadufaniem i upartością , nie tego Jezus uczył , pokory pokory brak .Bronic własnej wiary i kultury nie oznacza by dawać bezcześcić nasze symbole .Jeszcze jedno jak śmiesz mi pisać ze nie jestem wliczana w grono katolików , jesteś moim spowiednikiem ,księdzem czy posłańcem Boga ze mnie z nich wypisujesz ŻENADA ŻENADA I TO TOTALNA ZASTANÓW SIĘ .

 6. WĄGLIK NA SŁOWACJI!!!!!

  Śmiertelna zaraza zabija tuż przy naszej granicy.
  Alarm! Śmiertelnie niebezpieczny dla ludzi wąglik dziesiątkuje zwierzęta hodowlane na Słowacji, tuż przy polskiej granicy. By powstrzymać zarazę, tamtejsze służby weterynaryjne szczepią wszystkie zwierzęta w okolicy

  Zakazano też sprzedaży mięsa i mleka. Polskie służby sanitarne postawiono w stan gotowości – strzegą granic, by do kraju nie przedostało się zarażone mięso. Eksperci ostrzegają: wąglik może zabić człowieka, dlatego nie wolno jeść produktów zwierzęcych nieznanego pochodzenia.

  Na Słowacji z powodu ataku wąglika padło już kilkadziesiąt sztuk bydła – owiec i krów. By uniknąć epidemii, w całym powiecie Svidnik, kilkanaście kilometrów od naszej granicy, ogłoszono zakaz sprzedaży wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego. Surowicę otrzyma 1400 owiec i 600 krów. Zwierzęta zaraziły się bakterią, pasąc się na polach, gdzie kilka lat temu zakopano bydło zarażone wąglikiem. Powódź wymyła ziemię i bakteria wydostała się na powierzchnię. By pozbyć się wąglika, powinno się zwierzęta spalić, bo bakteria może przeżyć w ziemi kilkadziesiąt lat.

  REKLAMA Czytaj dalej

  Wąglikiem od zwierząt można się zarazić, na przykład jedząc mięso zarażonego bydłaBarbara Komperda z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu
  – Wąglikiem od zwierząt można się zarazić, na przykład jedząc mięso zarażonego bydła – ostrzega Barbara Komperda z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu. Dlatego polskie władze zaostrzyły kontrole na granicy polsko-słowackiej. – Monitorujemy przewóz bydła przez granicę. Do tej pory nie było żadnego. Zagrożenie istniałoby tylko wtedy, gdyby zakażone zwierzę lub mięso trafiło do kraju – uspokaja Piotr Dębski, podkarpacki inspektor weterynaryjny ds. epidemiologii.

  Jednak nie można wykluczyć nielegalnego importu. A na bazarach czy targach nadal często sprzedawane jest mięso nieznanego pochodzenia. – Źródłem zakażenia są zwierzęta, także ich mięso, wełna i kości – podkreśla Barbara Komperda. Dlatego eksperci przestrzegają przed kupowaniem nie tylko mięsa z nieznanego źródła, ale także wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Smiertelna-zaraza—waglik-zabija-tuz-przy-naszej-granicy,wid,12501381,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1a945

  1. @ Brumm
   Prosze zostawic ten krzyz w spokoju! Nie kazdego stac na wyjazd do Smolenska. To jest piekne i godne, ze ludzie pamietaja o zginionych w katastrofie – chwala im za to! Ostatecznie jestesmy krajem w porazajacej wiekszosci chrzescijanskim. Hanba czlonkowi sanhedrynu – Nyczowi za wyrazenie zgody na usuniecie krzyza! Pewnie zapatrzyl sie w (Lo)Buzka, ktoremu przeszkadzaly krzyze na Zwirowisku. Az dziw czlowieka bierze, ze toto jest abpem W-wy!!! Co za wstyd!

   1. Do Smolenska to moze nie stac, ale na Wawel chyba bardziej? Przeciez tam jest jego mogila. Ciekawe czy rownie wielki krzyz tam stoji?

    Porazajaca to jest glupota wsadzania wszystkich katolikow do jednego wora i odmawianie im zdrowego rozsadku przez politykow. Ja nie chce zeby symbol mojej wiary byl symbolem smierci Prezydenta, bo nie byl on glowa panstwa katolikow, ale Panstwa Polskiego, w ktorym jest wiele religii.
    Domagam sie szanowania krzyza jako symbolu meki Chrystusa za grzechy ludzi, a nie jako karty przetargowej kto ma racje i czyje na wierzchu.

    Szanuje inne wyznania, bo doskonale rozumie, ze jesli ktos by wychowany od urodzenia w danej religii to trudno mu przyjac wyzszosc innej nad nia.
    Wet3, prosze sie zastanowic: czy jestes lepszy od odmiennego wierzacego? Czy jestes az tak pyszny?

    Jesli L.K. byl prezydentem Polski niepodleglej (nikomu) to niech powstanie tam tablica upamietniajaca (tak chyba z reszta bedzie), np. podobne ustawiono w miejscach smierci powstancow warszawskich.

    Mnie kojarzy sie katolik z osoba oddajaca czesc Bogu, wylacznie Jemu, a nie urzedom, instytucjom, stanowiskom i pieniadzom.
    Nie podoba mi sie to , ze na komende kaza mi sie modlic, klekac, robic ze mnie bezwolna maszyne.
    Nie podoba mi sie to, ze instytucje koscielne odciagaja mnie od „rozmowy w cztery oczy” z Bogiem, zastepujac ja donosnym heppeningiem na czesc…
    Czego?! Kasy i wladzy! Gdziekolwiek by byla.

    Lepiej zbudowac kolejne przydrozne kapliczki niz dac satysfakcje oblodnikom.

    1. Brummm, twoje przekonania mnie przerażają. Rozumiem, nie lubiłeś Kaczyńskiego. Masz prawo. Zapominasz jednak, że w katastrofie zginęło 95 innych osób, w tym cała polska generalicja. To nie jakas katastrofka, to tragedia, jakiej Polska nie przeżyła od 1945 roku. Twoje durne odnośniki do znienawidzonego prezydenta świadczą o tym, że nie myślisz głową a GW i TVNem. Akurat właściciele tych mediów nie są Polakami a obywatelami polskimi. Gdyby rzecz dotyczyła ich ziomków, na takie wpisy jak sobie pozwalasz pociągnęliby cię do sądu. Oni SIĘ szanują, a ty durny Polaczku tylko im przyklaskujesz.
     I jeszcze jedno – Polacy w większości są katolikami. Jakim prawem mniejszość wyznacza nam kierunek życia? Przypominam ci, że ta mniejszość na ogół przybyła do nas z ZSRR po wojnie lub Izraela. Pospładzali dzieci, które teraz próbują nam urządzać życie. Pozostała grupa, to Niemcy z obywatelstwem polskim, tak jak Tusk (Tusck). Niektórzy nawet z dwoma paszportami (np. Sikorski, Kuczyński), bądź jak minister finansów – Anglik pochodzenia polskiego z jedbnym paszportem. Oni nas Polaków mają w d.pie. Najgorsze, że tacy jak ty im w tym szczerze pomagają.
     Jeżeli jesteś niewierzący, krzyż ci nie powinien przeszkadzać. Przecież nic o dla ciebie nie znaczy. Więc odfajkuj się od niego.
     Dla nas Polaków znaczy wiele. Stać tam powinien do momentu, kiedy nie pojawi się jakiś obelisk upamiętniający tę tragedię. Na nim powinno być wyryte 96 nazwisk z pełnionymi wówczas funkcjami.

     1. Nie lubie ani braci K. ani D. i jego szopki.
      Zamiast obiektywizmu serwujecie GW i TVN-y. Nawet nie rozumiecie problemu, bo jak barany stadem nie podejmujecie dyskusji tylko atakujecie.
      Jeszcze troche postawicie krzyz w domu publicznym, albo w klozecie, bo jakies guru Wam kazalo. Myslcie samodzielnie, bo nie zawsze to co w necie jest wartosciowe.
      Krzyz powinien stac na miejscu poswieconym, zdala od zgielku i przede wszystkim z miejscem na modlitwe. Krzyz to nie nalepka na piwo, ze mozna nim szastac.
      Jak chcecie tak upamietniac ofiary katastrofy to im pomnik postawcie.
      Ulica to nie cmentarz.
      No i przede wszystkim: kto pozwolil stawiac go jakims harcerzom? Jakim prawem wypowiada sie garstka za wszystkich?
      Zapytajcie tych starszych katolikow czy krzyz powinien tam stac. Logiczniej mysla niz Wam sie to wydaje.
      No i przestancie pluc jadem , bo nie wypada przeciez.

  1. czy ta tajna bron to zaloguj się ? omieść może na stronie ja osobiście nie mam dostępu do tego artykułu

  1. Z pewnością tak z tymi bankami bez lichwy i długami wobec Polski – tylko ze o jedno i drugie nie ma się kto upomnic, bo władze mają znikomy związek z tzw. polską racją stanu.
   warto znać to opracowanie i przedstawiać w odpowiednim momencie. Chyba z kilka lat temu Pis powołał jakąś komisję mającą oszacować zniszczenia Warszawy, jak „wypedzeni” z e.Steinbach na czele podnosili głowy, ale coś sprawa ucichła…
   A to tylko straty materialne, a ile ludzi zginęło? Podobno Niemcy płacili 100 tys. USD odszkodowań za udokumentowanego zabitego Izraelitę…

   1. ja pamiętam ,że właśnie Lech Kaczyński ,jako prezydent Warszawy,mówił o wyszacowaniu zniszczeń Warszawy podczas wojny.Zdaje się,że takie opracowanie powstało i była podawana wartość tych strat.Nie pamiętam kwot,ale to tak jakoś było i była to właśnie jego odpowiedź na żądania Niemców.

   1. @ Mizia
    Nie wiem czy ci starsi koniecznie musza byc po 70? To zalezy od tego czy mieli szczescie byc uczeni przez dobrych przedwojennych nauczycieli. Jesli tak, to tacy nauczyciele trafiali sie do
    polowy lat 1960-tych i nawet nieco pozniej. Wiem po sobie i moich rowiesnikach ze szkoly. Mielismy szczescie
    bo uczyli nas bardzo dobrzy przedwojenni nauczyciele – prawdziwi patrioci. Wpoili nam patriotyzm i dali dobra wiedze na temat historii oraz geografii Polski – co bylo niezmiernie wazne!
    Wiem, ze prawdziwa historie Polski wynioslem ze szkoly podstawowej. Reszte juz w szkole srednie, dzieki moim nauczycielom z podstawowki, uzupelnilem we wlasnym zakresie. W szkole sredniej uczylo juz przewaznie powojenne ideowe barachlo z awansu. Poza tym bardzo duza pomoca byl wowczas Kosciol – dokad chodzilo sie na religie wyrzucona ze szkol. Dobry i swiatly ksiadz byl wowczas nieoceniona pomoca!

  1. Czytałam parę lat temu o podobnym przypadku…jeśli nie założymy,że to żart to jakie mamy opcje:
   1) „cud” ?? 😛

   2) pies jakimś cudem zapłodnił kotkę;

   3) eksperyment sugoratczy /czy surogatkowy ?/ „zastępcza matka nie nosząca nic z siebie” ?
   [przypominam : surogatka – matka zastępcza – kobieta(tu samica) która przyjmuje do swojej macicy zapłodnioną in vitro komórkę jajową innej kobiety(tu samicy) ,takiej która sama nie może zajść w ciążę bądź nie mogłaby donosić swojej ciąży(tu eksperymentalnie-międzygatunkowo) . Rola matki zastępczej sprowadza się do donoszenia ciąży, urodzenia dziecka i oddania go rodzicom.

   następny eksperyment ? ” za 10000 dolarów krowa urodzi wam ludzkie dziecko” ?
   😛

   1. Raczej widzę taki scenariusz –
    – wyprodukowanie hybrydy człowieka i zwierzecia
    – odebranie im praw
    – depopulacja zbuntowanej ludzkości
    – zastąpienie ich hybrydami
    – pełna władza (panowanie) wyższej rasy

 7. To niewielka pociecha, ale póki co noszenie dowodu osobistego przy sobie nie jest obowiązkowe. Było, jak pamiętam – w stanie wojennym.

   1. HOLA HOLA @ Mizia nie obrażaj starszych bo my CI starsi więcej wiemy ,jak ci młodzi nikt nas nie wytresował,młodzi niech się interesują co im szykuje nasz kochany rząd. Dla nich to taki chamski Palikot to autorytet ,oni to ciemniaki do nas starszych przyjmą dowody z zadowoleniem ,a nawet jak chipa im w d..ę wszczepią to będą zadowoleni szkoda słów i nerwów.Najgorsza to jest „pseudo inteligencja ” pojechał na urlop za granicę,jak to się mówi g….o w życiu widzieli i trochę byt się polepszył i głowa do góry i nic po za tym.A łeb nadal pusty.

     1. A co myślisz ,że my po 70 to sklerotycy,życia nie znamy nie czytamy.To jest pokolenie ,które walczyło dużo przeżyło ,czyta i jest ciekawe co dzieje się w świecie i trochę przeżyło .To my więcej wiemy co się dzieje .My to patrioci.O których jest teraz ciężko.To my co nas oszukano.Tak tu „WOLNA EUROPA”gnida prowadząca ,i te gnidy dalej są i rządzą.Już nie będę wymieniać tych gnid,trochę już ich odeszło,ale wszy dalej gnidy szkolą.A czym te gnidy niszczyć.Jaki jest środek na insekty.

     2. TO, CO ZAWSZE CHCIAŁEŚ WIEDZIEĆ o”BRUKSELSKIEJ UE”
      LECZ NIKT CI NIE ŚMIAŁ POWIEDZIEĆ.
      „Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości,
      skazani są na powtórzenie jej”

      Georg Santayana

      NAZISTOWSKIE
      KORZENIE
      „BRUKSELSKIEJ UE”

      Przez prawie trzy czwarte stulecia, mówiono światu, że II wojna
      światowa została wywołana przez psychopatę, Adolfa Hitlera, i
      jego świtę rasistowskich chuliganów, nazistów. Jednakże, fakty są
      takie, że II wojna światowa była wojną podboju prowadzoną w
      imieniu kartelu chemiczno-naftowo-farmaceutycznego w celu objęcia
      kontrolą wartych wiele biliardów dolarów globalnych rynków
      w wyłaniających się obszarach produktów chemicznych, które,można było opatentować.
      Oficjalne dokumenty Kongresu USA i norymberskich trybunałów
      zbrodni wojennych jednoznacznie pokazują, że II wojna światowa
      była nie tylko przygotowana, lecz także logistycznie i technicznie
      wsparta przez największy i najbardziej znany w owym czasie kartel
      naftowo-farmaceutyczny, a mianowicie, niemiecki kartel IG Farben,
      w którego skład wchodziły Bayer, BASF, Hoechst i inne firmy
      chemiczne. Podsumowanie aktu oskarżenia z Norymbergi dowodzi,
      ze bez IG Farben II wojna światowa nie miałaby miejsca.
      Nic więc dziwnego, że kluczowych architektów brukselskiej UE rekrutowano
      spośród tych technokratów, którzy już kreślili plany Europy
      po II wojnie światowej pod kontrolą koalicji nazistów i
      kartelu.
      Odpowiedź na pytanie, dlaczego prawdopodobnie nie
      słyszeliście o tych wstrząsających faktach przedtem, jest prosta. Po
      1945 roku kartel zainwestował setki miliardów dolarów w tylko
      jeden cel: napisanie historii od nowa i zatuszowanie jego kryminalnej
      przeszłości. To zatuszowanie, w odniesieniu do korporacyjnych
      źródeł dwóch wojen światowych, było oczywiście wstępnym
      warunkiem trzeciej próby kartelu – tym razem poprzez brukselską
      UE – podboju i kontroli Europy.
      Najwidoczniej, interesy kartelu miały nadzieję na scementowanie
      ich kontroli nad Europą poprzez brukselską UE bez wyciągania kiedykolwiek
      na światło dzienne tych ciemnych korzeni. Niestety, ten
      plan się nie powiódł.
      W ciągu XX wieku kartel ten stał się nie tylko dominującą siłą gospodarczą,
      ale także umieścił swoich politycznych udziałowców w
      rządach czołowych państw uprzemysłowionych świata. Czołowymi
      przedstawicielami z finansowych sfer kontrolujących ten kartel są:
      • grupa Rockefellera, reprezentująca amerykańskie interesy naftowo-
      farmaceutyczne. Jest to największa z tych finansowych
      grup interesów. Wyrosła z XIX-wiecznego monopolu korporacji
      Standard Oil, kontroluje obecnie tuziny wielonarodowych firm
      chemicznych, farmaceutycznych i naftowych na całej kuli ziemskiej.
      Jednym z jej najwybitniejszych ambasadorów w ostatnich
      dekadach był Henry Kissinger.
      • Niemcy i Francja, wiodące kraje eksportowe produktów chemicznych
      i farmaceutycznych w Europie. Ta grupa ma swoje korzenie
      w późnych latach XIX wieku, kiedy to obejmowała firmy:
      Bayer, BASF i Hoechst, a później ich niesławny kartel IG Farben.
      Współczesnymi następcami tych firm są wiodące firmy inwestycyjne
      w Europie, które zostały wykorzystane w budowaniu brukselskiej
      UE.
      W swoim czasie media szeroko nagłośniły to, że na parę dni przed
      objęciem urzędu obecny prezydent UE Rompuy został zaproszony
      na swoją prezydencką „rozmowę kwalifikacyjną” przez grupę Bilderberg
      – elitarny krąg amerykańsko-europejskich interesów korporacyjnych
      pod kontrolą Dawida Rockefellera, któremu prezesuje
      były komisarz UE i lobbysta farmaceutyczny Etienne Davignon.
      Finansowe grupy stojące za kartelem naftowo-farmaceutycznym zainteresowane
      są kontrolą olbrzymich globalnych rynków, które mają
      wpływ dosłownie na każde życie ludzkie. Znakomitymi przykładami
      tego są dziedziny: żywności, zdrowia i energii. W ciągu minionego
      wieku, kartel naftowo-farmaceutyczny rozszerzył swoje rynki w tych
      trzech obszarach w postaci wartych wiele biliardów dolarów inwestycji.
      Budowanie tych gigantycznych rynków globalnych opierało się na
      dwóch strategicznych narzędziach. Po pierwsze, na wykorzystaniu patentów
      jako narzędzi do monopolizowania rynków. Po drugie, na dezinformowacji
      opinii publicznej, której celem było utrzymywanie ludzi
      w nieświadomości, jeśli chodzi o możliwości wyboru. W rezultacie,
      każda osoba w uprzemysłowionych regionach świata płaci dzisiaj około
      jedną trzecią swoich dochodów jako „haracz” na rzecz tego kartelu.
      Z początkiem XXI wieku kartel staje przed fundamentalnie nowym wyzwaniem
      – wszystkie jego kluczowe rynki, a więc: ropy naftowej,
      leków, chemicznych środków rolniczych i żywności modyfikowanej genetycznie,
      zagrożone są nowymi technologiami, które ostatecznie zastąpią
      istniejące monopolistyczne i oparte na patentach rynki globalne.
      W tej sytuacji, ludzie reprezentujący kartel i jego finansowe interesy
      wiedzą, że ich warty wiele biliardów dolarów interes nie może dłużej
      przetrwać w systemie demokracji. Dlatego też, niedemokratyczna
      struktura brukselskiej UE jest strategicznym krokiem w kierunku ustanowienia
      globalnej dyktatury w imieniu tych interesów korporacyjnych.
      Na początku XXI wieku ludzkość stoi na rozdrożu. Musimy zdecydować,
      czy chcemy pozwolić interesom kartelu naftowo-farmaceutycznego
      na ich dominację nad naszym życiem – przez narzucenie
      ogromnie przestarzałych technologii – lub czy jesteśmy gotowi wyzwolić
      się z tego jarzma, korzystając z nowych, niezależnych i trwałych technologii,
      takich jak: odnawialne źródła energii, oparte na nauce
      naturalne podejście do zdrowia i rolnictwo ekologiczne.
      Największa
      ilość patentów pochodzi z grupy obejmującej: Niemcy,
      Francję, Włochy i Holandię. Razem, liczba patentów zgłaszanych
      w tych czterech krajach przekracza 70% wszystkich zgłoszeń patentowych
      składanych w UE – jest to ponad dwukrotnie większa
      liczba niż w pozostałych 23 krajach razem wziętych.1 Nie jest to,
      więc, żadna zbieżność, że:
      • Niemcy, Francja, Włochy i Holandia są czterema z sześciu
      członków założycieli brukselskiej UE,
      • sześciu członków założycieli – razem z Wielką Brytanią, innym wiodącym eksporterem leków – ma większość głosów zarówno
      w radzie Europy jak i w parlamencie europejskim.
      Po podpisaniu traktatu lizbońskiego „inwestorzy” w brukselskiej
      UE są przygotowani do pobrania „zwrotu” ze swoich inwestycji.
      Kartel IG Farben rozbudował
      największy na świecie obóz zagłady
      Dr med.
      Helmuth
      Vetter, pracownik
      firmy Bayer
      i lekarz SS
      w Auschwitz
      Więcej informacji o roli kartelu naftowo-farmaceutycznego w II
      wojnie światowej, Oświęcimiu i innych zbrodniach wojennych,
      można znaleźć na stronie:
      http://www.profit-over-life.org
      Ponad 50000 autentycznych dokumentów z Norymberskiego Trybunału
      Zbrodni Wojennych świadczących przeciwko kartelowi IG Farben.
      W zamian za finansowanie i wyposażenie nazistów na II wojnę
      światową IG Farben był głównym beneficjantem podboju Europy.
      Przykładem ścisłej współpracy między IG Farben i nazistami jest
      obóz koncentracyjny w Oświęcimiu. Mając kredyt w wysokości miliarda
      marek niemieckich uzyskany w Deutsche Bank i Dresdner
      Bank, IG Farben zbudował największy w owym czasie przemysłowy
      kompleks na świecie w polskim mieście Oświęcim.
      „IG Auschwitz” miał produkować syntetyczny kauczuk, benzynę i
      inne związki chemiczne potrzebne do podboju Rosji i Azji przez
      nazistów i IG Farben. W zwiazku z budową tej olbrzymiej fabryki
      rozbudowano też pobliski obóz koncentracyjny w Oświęcimiu, tak
      że stał się on największym na świecie obozem pracy niewolniczej,a potem zagłady.
      Trzecia próba podboju świata i jego kontroli
      przez kartel naftowo-farmaceutyczny
      Czytając tę książkę, możecie pomyśleć, że te przerażające informacje
      nie mogą być prawdą, ponieważ gdyby były, to z pewnością byście
      o nich słyszeli wcześniej. Istnieje jednak prosty powód, dla
      którego dotąd mogliście nie być świadomi tych faktów.
      Ponieważ dwie poprzednie próby podbicia świata – I i II wojna światowa
      – nie powiodły się, udziałowcy kartelu wiedzieli, że trzecia
      próba może tylko wtedy się udać, gdy jego udział w dwóch poprzednich
      próbach zostanie skutecznie wymazany z pamięci ludzkości.
      Świat na krawędzi globalnej
      dyktatury i III wojny światowej
      Historia pokazuje, że są dwa wstępne warunki prób podbicia świata
      przez Kartel:
      1. ustanowienie dyktatury na obszarze, z którego podbój świata
      ma zostać przeprowadzony. Traktat Lizboński daje temu prawną
      podstawę.
      2. Systematyczne planowanie działań militarnych, łącznie z nową
      wojną światową. Tworzenie armii europejskiej w połączeniu z
      otwartymi groźbami wypowiadanymi przez czołowych politycznych
      udziałowców kartelu co do użycia broni nuklearnej jest
      niewątpliwym krokiem w tym kierunku.
      W świetle tych faktów, narody Europy i świata muszą zacząć
      działać. Sukces ich wysiłków zależeć będzie od następujących warunków
      wstępnych:
      1. właściwej analizy politycznej –
      2. skutecznego rozpowszechnienia tych
      informacji wśród narodów świata,
      3. zorganizowania ruchu ludzi, którzy zdecydowani są
      chronić demokrację i pokój w Europie i w reszcie świata.
      Nie możemy dopuścić do
      powtórzenia się historii
      1918
      Próba podboju
      świata upadła
      1945
      Próba podboju
      świata upadła
      Ty decydujesz!
      1933
      Akt o pełnomocnictwach
      Lizboński akt
      o pełnomocnictwach
      1914
      Ustawa o
      „Kontraktach
      wojennych”
      Rozdział 1
      62
      Ponieważ oczywiste jest, że polityczni przedstawiciele całego kontynentu,
      Europy, nie zdołali ochronić demokracji, to my, ludzie świata,
      musimy uznać naszą odpowiedzialność i zacząć działać. Żeby móc to
      zrobić, musimy zrozumieć historię. Doświadczenia ludzkości w minionym
      wieku są podsumowane w formie graficznej na sąsiedniej stronie.
      Już wcześniej i to dwukrotnie kartel naftowo-farmaceutyczny
      wepchnął Europę i świat w otchłań. Ponad sto milionów ludzi
      przypłaciło życiem dążenie do globalnej kontroli przez interesy korporacyjne.
      Wiek XX przejdzie do annałów historii jako „Stulecie
      śmierci i zniszczenia w imię korzyści kartelu naftowo-farmaceutycznego”.
      A teraz, na początku XXI wieku stoimy w obliczu sytuacji,
      w której te same grupy interesów korporacyjnych podejmują trzecią
      próbę podporządkowania świata swojej kontroli.
      Ta trzecia próba dzisiaj jest szczególnie okrutna ponieważ kartel
      ukrywa swoje oczywiste motywy globalnej kontroli za zwodniczą
      propagandą pokoju. Polityczni udziałowcy kartelu próbują przekonać
      ludzi, że brukselska UE potrzebna jest po to, by powstrzymać Europę
      przed powtórzeniem strasznych doświadczeń I i II wojny światowej.
      Musimy teraz dokonać wyboru: albo przymykamy oczy i ignorujemy
      te historyczne fakty albo bierzemy odpowiedzialność, by nie
      dopuścić do powtórzenia się historii i podejmujemy działania. I właśnie, jedynym sposobem, by to osiągnąć jest nasza aktywność.
      Pierwszym krokiem ku zakończeniu wieków zakłamania, które
      utrzymywało w nieświadomości miliony ludzi co do prawdziwych
      sprawców stojących za największymi zbrodniami w historii, jest dzielenie się tymi informacjami z innymi.
      Jesteśmy świadomi, że niektóre z tych szokujących
      informacji są trudne do przyjęcia i dlatego zachęcamy
      do przeprowadzenia własnych dodatkowych poszukiwań.
      „Jak długo jeszcze pozwolimy interesom kartelu
      decydować o przyszłości naszego kontynentu?”
      Historyczne wyzwanie naszego czasu
      Aby prawidłowo ocenić bieżącą sytuację geopolityczną, musimy
      naświetlić ważną różnicę między poprzednimi dwiema próbami
      podboju świata przez kartel i jego obecną próbą. I i II wojna światowa
      były próbami kartelu naftowo-farmaceutycznego przeprowadzanymi
      z jednego kraju (Niemcy), by wyeliminować
      konkurencję innych narodów i firm wielonarodowych i zdominować
      nowo powstające rynki produktów chemicznych, petrochemicznych
      i farmaceutyków.
      Natomiast obecna próba podboju świata poprzez brukselską UE,
      do której to próby tak energicznie kartel dąży, ma inny powód. W
      ciągu minionych dziesięcioleci ludzkość rozwinęła technologie,
      które fundamentalnie zagrażają monopolowi patentowanych produktów
      syntetycznych. Produkty, które są obecnie zagrożone, leżą
      u samych podstaw gospodarczej potęgi kartelu:
      • ropa naftowa – jej monopol jako podstawowego źródła energii
      dla świata zagrożony jest przez odnawialne formy energii, obejmujące
      energię wodną (wodór), wiatru, słoneczną, przypływów
      i odpływów, geotermalną i inne. Chociaż różne, technologie te
      mają jedną wspólną cechę: wyzwalają ludzkość z zależności od
      ropy naftowej.
      • patentowane leki – monopol na patentowane leki farmaceutyczne,
      jako podstawową odpowiedź na światowe problemy
      zdrowotne, jest zagrożony przez oparte na nauce, skuteczne,
      bezpieczne i dostępne, naturalne podejścia do zdrowia.
      • patentowana żywność (modyfikowana genetycznie) – próba
      zmonopolizowania i kontrolowania światowej podaży żywności oparta na patentowanych, genetycznie modyfikowanych owocach,
      warzywach i zwierzętach zagrożona jest przez rosnący powszechny
      popyt na zdrowe, wolne od nawozów i pestycydów naturalnie wytwarzane źródła żywności.

    1. alfa, prosze nie obrazaj mlodych 😉 jak mowi artykul, sejm przyjal jednomyslnie… – wiec chyba PiS tez, a kto agitowal za PiSem? no chyba nie ci mlodzi ktorych tak atakujesz? Jaka jest srednia wieku w sejmie, no chyba nie 30 lat?

     Zreszta ja nie wiem co to jest za trend teraz zeby mlodych gnebic, zamiast uswiadamiac, tlumaczyc, wspolpracowac, to wyzywac.

     Glupota dotyka wszystkich bez wzgledu na wiek – ja znam bardzo wiele osob starszych nawet po 70 ktorzy nie odstaja poziomem od tych mlodych co weekendu bez imprezy nie potrafia zaczac i nachlania sie. Tylko ze ci starsi w odwrotna strone – nie mysla, sa fanatykami ktorejs z partii czy tez kosciola. Trzeba miec oczy otwarte i patrzec na rece, a nie byc fanatykiem. Fanatyzm jest tak samo durny jak bycie owca. Oba zabijaja myslenie.

     Ale na litosc boska, nie generalizujmy… Szanujmy sie.

 8. ZA MÓJ KOMENT DO TEGO NIECH BĘDĄ PIERWSZE SŁOWA WPISU POWYZEJ

  „Sejm przyjął jednogłośnie ustawę o nowych dowodach osobistych,”

  BO O TO WŁAŚNIE CHODZI TU MACIE – JAK NA DŁONI KTO RZĄDZI POLSKĄ OD 20 LAT I JAKIE SĄ PRIORYTETY ELYT – JAK CHODZI O PEWNE SPRAWY – TO JEDNOMYŚLNOŚĆ JEST ZASKAKUJĄCA – PALIKOTOWI NIE WADZI WTEDY KACZYŃSKI – A KACZYŃSKIEMU NIE WADZI PALIKOT………

  PRZEJŻYJCIE NA OCZY W KOŃCU

  POLACY WYPOSAŻENI W TAKI DOKUMENT BEDĄ W PEŁNI KONTROLOWANI – ZASTANÓW SIE JAK NIEWIELKĄ RÓŻNICĄ JEST CZY TEN CHIP MASZ POD SKÓRĄ CZY W DOKUMENCIE KTÓRY Z ZASADY KAŻDY POLAK NOSI PRZY SOBIE
  pomyśl jakie mozliwości techniczne staneły otworem przed ….

  1. Rozpuscili panike ze bedzie pod skora, zeby ludzie skoncentrowali sie na tym, a nie na samym chipie. A przeciez pod skora czy nie, to pewnie bedzie mozna przy nim majstrowac, wlaczac wylaczac… Namierzac… Jak bedzie przymus posiadania chipu, to nie wazne gdzie nam go wetkna – bez niego jako osoby nie bedziemy istniec.

   oj tam Kaczynski, przeciez to taki dobry czlowiek – prawdziwy patriota, BOHATER, ewentualnie mniejsze zlo 😉

 9. Najpierw pomyśl: Dziś o jutrze – a nawet wiele dnie naprzód.

  Najlepszą przezornością jest mieć na to czas. Jeśli się je przewidzi pechowe posunięcia się nie zdarzą, żadne niebezpieczeństwa nie zaskoczą tych, którzy są przygotowani. Rok 1939 wódz naczelny porzuca państwo i ucieka do Rumuni .17.09.1939 r., około 1 000 000 żołnierzy bez swojego wodza. II Rzeczpospolita upodlona, klasy polityczne w rozsypce. 10. Kwietnia 2010 r., powtórka z rozrywki ginie Prezydent a najbliżsi uciekają ze Smoleńska, Katynia jak szczury a Prezydent leży na ziemi, czy taki Naród zasługuje na szacunek pomyślcie wszyscy jakimi bzdurami jesteśmy karmieni.

  „MOS VULGO QUAMVIS FALSIS REUM SUBDIT”
  Tacyt

  BÓG Z WAMI

  1. jedna uwaga – to nie rodzina jest zadłużona, to rządzący utracjusze chcą nas poobciążać takim długiem, ale to ICH dług i niech ONI się z tego rozliczają. Nikt nas nie pytał, czy można się w takim stopniu zadłużać…

   1. chodziło o przeciętną,statystyczną
    W pełni się zgadzam,że to ICH dług,bo oni nie dość,że nas nie pytali to jeszcze nawet się z tego nie rozliczyli.Gdzie pieniądze z tych prywatyzacji są?
    Gdzie zyski z zagranicznych inwestorów,którym wchodzą w d.. bez wazeliny?
    Ktoś wziął kasę a my mamy to spłacać,a ten ktoś wyjedzie sobie z kraju i będzie pocałujta w d.. wójta.

  1. Z tym krzyzem to dajecie sie wpuszczac w maliny az zal patrzec.
   Durne zagrywki polityczne grajace na uczuciach ludzi wierzacych. L.K. i pozostale ofiaty katastrofy nie umarly w tym miejscu, wiec gdzie tu logika? Ze przebywal tam? No to usiejmy wszystkie miejsca gdzie byl.
   Katolikom brakuje elementarnej wiedzy, edukacji co to znaczy szanowac symbol Chrzescijanstwa, w jakim celu sie go ustawia i co on oznacza. Dlaczego instytucja koscielna nie powie jasno co oznacza miejsce godne dla krzyza, dlaczego nie wymaga zezwolenia na ustawienie tego waznego symbolu i nie okresla jak dlugo i w jakim celu ma stac? A no dlatego, ze kosciol upolitycznia sie, na jego gorze siedza karierowicze, ktorzy maja scisle kontakty i uklady z politykami.
   Ludzie, wierzcie w Boga i szanujcie symbol Chrystusa.
   Jak dla mnie ten krzyz niechby stal przez rok do konca zwyczajowej zaloby. Zdecydowalno na 3 m-ce. No i moze i dobrze, bo ludzie jeszcze bardziej napietrzaliby problem.

   A J.K. wcale nie obchodzi ten krzyz, bo jego brat lezy na Wawelu. Szuka elektoratu i wykorzystuje owczy ped ludzi nieuswiadomionych o celowosci wiary.

   Ja osobiscie mam dosc wycierania sobie twarzy krzyzem.

   1. Dokładnie tak jest jak piszesz..Już dawno Krzyż powinien być przełożony i to przez harcerzy,zaraz jak skończyły się uroczystości żałobne…Tylko że w Polsce żałoba chyba skończyła się z dniem w którym ogłoszono miejsce pochówku Pary Prezydenckiej..a było to we wtorek po sobotniej katastrofie…Co zarówno Rodzina Prezydenta jak i „czynnik” Kościelny nie podaje czyj to był pomysł….

    Teraz zaś czeka nas masa uroczystości,prawie porównywalne do „Santo Subito”…celebracje itd czyli to co PiS lubi najbardziej..Ciagłe mazanie się w przeszłości i trzymanie swoich „Wiernych” pod parasolem strachu pomieszanego z pseudo patriotyzmem zaprawionym fanatycznym twierdzeniem typu : „Polak-Katolik”…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: