NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

zatoka meksykańska -BĘDZIE OFICJALNY KOMUNIKAT

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

POMIMO SETEK INFORMACJI W INTERNECIE BARDZIEJ LUB MNIEJ WIARYGODNYCH NA TEMAT TEGO CO SIE TAM DZIEJE OFICJALNIE WIADOMO NIEWIELE…….

OSTATNIE POTWIERDZONE INFORMACJE TO :

Oceanolodzy odkryli w Zatoce Meksykańskiej olbrzymie plamy ropy,które pozostają 1,3 km pod powierzchnią wody. Oznacza to, że skala katastrofy po wybuchu platformy wiertniczej Deepwater Horizon jest większa niż przypuszczano – alarmuje „The Guardian”.Ślady ropy odkryto w odległości 20 km od miejsc, które wyznaczały do tej pory granicę skażenia na powierzchni morza. Największa podwodna plama ma 90 metrów grubości oraz 16 km długości i prawie 5 km szerokości.Tych podwodnych wycieków jest naprawdę dużo. Oznaczają one zagładę przyrody na olbrzymim obszarze – mówi prof. Samantha Joyce z University of Georgia.

CO DO TEJ PORY ZROBIONO SKUTECZNIE

odpowiedż brzmi NIC wyciek ropy i metanu jest nawet nieco większy

NIE JEST TAJEMNICĄ ŻE W TEJ SPRAWIE TRWAJA KONSULTACJE Z ŚRODOWISKAMI NAUKOWYMI  CAŁEGO ŚWIATA – BRANE SĄ POD UWAGĘ WSZYSTKIE TECHNICZNE MOZLIWOŚCI ZATAMOWANIA WYCIEKU – ORAZ SKUTKI JAKIE W PRZYSZŁOŚCI CZEKAJA TEN REJON ZARÓWNO MEKSYKAŃSKICH WYBRZEŻY JAK I TERYTORIUM USA.

Z INFORMACJI OTRZYMANYCH NIE OFICJALNIE OD PRACOWNIKA BP

JASNO WYNIKA ŻE , PRZED PREZYDENTEM OBAMA JEST NIE LADA PROBLEM –

POPROSTU W WYNIKU WYKONANYCH ANALIZ ORAZ  ODBYTYCH SETEK KONSULTACJI ORAZ  PODJETYCH KILKU NIESKUTECZNYCH PRÓB LIKWIDACJI WYCIEKU –

PRZEWAŻYŁO ZDANIE ŻE – CIŚNIENIE Z JAKIM NALEŻY SIE ZMAGAĆ JEST TAK OGROMNE – ŻE LIKWIDACJA TEGO WYCIEKU JEST NIEMOŻLIWA ŚRODKAMI TECHNICZNYMI JAKIMI DYSPONUJE LUDZKOŚĆ NA AKTUALNA CHWILĘ – nie oznacza to że rozłożono ręce próby bedą podejmowane .

JEDNAK W TEJ CHWILI PREZYDENT OBAMA JEST JUŻ POINFORMOWANY O TYM ŻE BYĆ MOŻE W PRZECIĄGU KILKU TYGODNI BEDZIE ZMUSZONY OFICJALNIE TO ZAKOMUNIKOWAĆ OBYWATELĄ – NAJGORSZĄ W TYM WSZYSTKIM JAST SPRAWA EWAKUACJI OCZYWIŚCIE STOPNIOWE OKOŁO 40 MILIONÓW OBYWATELI USA W INNE REJONY KRAJU – A OBSZAR UZNAĆ ZA TRWALE SKAŻONY NIE NADAJĄCY SIE DO ZAMIESZKANIA PRZEZ WIELE DZIESIĘCIOLECI.

REASUMUJAC ISTNIEJE 90% PEWNOŚĆ ŻE WYCIEK POZOSTANIE OTWARTY – BÓG JEDEN RACZY WIEDZIEĆ NA JAK DŁUGI OKRES CZASU

21 thoughts on “zatoka meksykańska -BĘDZIE OFICJALNY KOMUNIKAT

 1. A to najnowszy film jaki pojawil sie na you tube zrobiony prawdopodobnie z helikoptera. O co w nim chodzi? Napisane bylo ze film ten nie powinien pojawic sie , ale mnie sie wydaje ze jesli ten „sekret ” pojawil sie to jest tego jakas przyczyna.

 2. Nie chce siac paniki ale jest duze prawdopodobienstwo ze ropa wyplywa w dalszym ciagu , wprawdzie nie tam gdzie zatkali kopula ale z dna. Nie mowi sie o tym w mediach ale sa pierwsze doniesienia internetowe [specjalistow] ze ropa przedostala sie przez loop current,prad petlowy. To jest to czego obawiano sie od poczatku wycieku. Z tego co czytalam mozemy miec do czynienia z katastrofa na skale swiatowa, wlacznie ze zmianami klimatycznymi. Kilka tysiecy zolnierzy wyslanych dzisiaj w rejon katastrofy dolaczylo do tych ktorzy tam juz sa. Jesli nawet to najgorsze jeszcze sie nie wydarzylo , to z pewnoscia panika ma miejsce ,stad brak zachwytu nad korkiem bo wcale nie o korek tu chodzi. Rope trzeba szybko zbierac bo jak dotrze do Gulf Stream
  to nie bedzie wesolo. Moze niedlugo pojawia sie jakies konkretniejsze dane.

  http://www.upi.com/Top_News/Special/2010/07/16/2000-US-troops-cleaning-oil-in-gulf/UPI-44191279293417/

    1. DZIŚ I JURTRO PRÓBA WYTRZYMAŁOŚCI TEJ KOPÓŁY NA CIŚNIENIE słowem zakręcom zawory i bedą patrzeć czy korek wytrzyma – DZIS RANO OBAMA W TV – POWIEDZIAŁ BEZ ENTUZJAZMU – „ZOBACZYMY ” co to da……….NIE ODTRĄBIŁ ZWYCIĘSTWA –
     PS . TO KTÓRAŚ Z KOLEI JUŻ PRÓBA –
     KOPÓŁA 75 TONOWA MA POWSTRZYMAĆ CIŚNIENIE ….

     BZDURA NA RESORACH – TO JAK PRÓBA ZATKANIA HYDRANTU STRAŻACKIEGO PALCEM…

 3. Nawet nie wiesz jak większość ludzi jest łatwowierna;p ja w sumie po części też się do nich zaliczam. No ale przynajmniej mam poczucie satysfakcji, że nie jestem już ogłupiany przez przemysł farmaceutyczny, telewizje etc.

  1. Zeby nam wszstkim… w to tez byscie nie uwierzyli.
   Albo… sami zobaczycie za 2 godz. .

   MamyPojechane, po co zasmiecasz?

 4. Czyli wizja Credo Mutwy staje się co raz bardziej realna…niestety… Napisali przy użyciu technologii dostępnej ludzkości…że niby USA nie ma możliwości zatkania tego przy użyciu technologii troszkę „mniej” znanych ? Oni nie chcą tego zatkać. Nie po to tam wiercili, żeby im ktoś to teraz zatykał.

  1. dokładnie, a z zatoki meks. zrobili sobie bajoro z ropą, z którego będą czerpać, gdyby iran w wyniku ataku zablokował ciesniny, gdzie tankowce przewoza rope…
   natura jakos sobie z tym poradzi,pewnie pojawia sie jakies mikroby pozerajace rope, tyle, ze to potrwa, gorzej z nami…

   1. „dokładnie, a z zatoki meks. zrobili sobie bajoro z ropą, z którego będą czerpać”

    – Gdyby chcieli czerpać rope to nie wiercili by tylko zostawili sobie to miejsce wraz z platformą na owy zły czas.

    „pewnie pojawia sie jakies mikroby pozerajace rope”

    – Pierw mówisz że zrobili sobie tam zbiornik a potem że jakieś mikroby zaczną to zżerać.

    – – –
    To co w końcu. Zrobili to po to by wykorzystać tam te auta UN czy po to by wypuścić te rope gdyż w Iranie może być gorąco.

    1. zanim zezra to minie z kikaset lat…
     poczytaj jakie tam bylo cisnienie a potem mow o zostawieniu wiezy i ujscia…

   1. Dokladnie o czyms takim pisze niejaki wizjoner Dawid Wilkock. Ze dlatego nie pokazuja zawiele i dostep mediow ograniczony, ze moga tylko uzyc technologii „obcych” do zaczopowania. Czyzby zuk? 😉

 5. Takie newsy to wszedzie są …
  Że co? Ze niby to tajna wiadomość od pracownika BP ?
  Takich opinii to w necie na KOPY …
  Nic nowego 🙁 – żadnych nowści Mizia nie napisałes 🙁
  ======================================
  ja MAM POWAŻNE PYTANIE CZY Z TWOJA GŁOWĄ JEST WSZYSTKO W OK.-

 6. Jak długo ropa będzie wyciekać, jeśli nic się z tym nie zrobi?

  Ostrożne szacunki mówią że wielkość złoża to ok. 4 biliony litrów (4 000 000 000 000 l), dziennie wydobywa się ok. 15 milionów litrów (15 000 000 l) – łatwo więc policzyć, zakładając, że nic się nie zmieni, że wyciek będzie trwał ok. 730 lat !

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: