NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Smloleńsk,powódż nr.1, powódż nr.2 JAROSŁAW II tura – 3 fala

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

materiał w trakcie kompletowania – mimo wszystko połaczcie te fakty w całość –

radzę przemyśleć – STRACH PRZED JAROSŁAWEM – nie spotykane dotychczas prowokacje –

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/news/sposob-na-kaczynskiego-panika-w-po,1495898

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3302113,aktualnosc.html

http://wiadomosci.onet.pl/2681,2187755,pijany_golas_zaatakowal_sarkofag_kaczynskiego,wydarzenie_lokalne.html

TO TYLKO MAŁY WYCINEK – ATAKI SĄ NA POZIOMIE – I  RZENUJACO NISKIM  JAK  I PODLE WYRACHOWANE I -przygotowane profesionalnie za nie małe pieniążki.

SPROSTOWANIE CO DO MNIE – JA NIE POPIERAM ŻADNYCH KANDYDATÓW – I pseudo  POLITYKÓW  20 lecia III RP. pożal się borze –

CHODZI O GENERALNE POCZUCIE SPRAWIEDLIWOŚCI

ZWYCZAJNIE NIE PODOBAJĄ MI SIĘ TAKIE – INFO. W MEDIACH

OTO OSIĄGNIECIA III RP – W OSTATNCH 20 LATACH.

JAROSZEWICZOWIE = † nieznani sprawcy.
prezes NIK -ten z lat 90 = † sprawa nie wyjaśniona
poseł lewicy SEKÓŁA = † sprawa nie wyjaśniona
minister DĘBSKI = † sprawcy nie wykryci
generał PAPAŁA = † nieznani sprawcy
posłanka BLIDA sld = † sprawa nie wyjasniona

to tylko te medialne wszystkim znane O INNYCH NIE PISZE BO MAŁO KTO WIE – media …..

PREZYDENT LECH KACZYŃSKI  SYTUACJA JAK WYŻEJ –

działania podjete w ciągu ostatnich 7 dni :

C.B.A – NADZWYCZAJNE UPRAWNIENIA – ZBIERANIE INFO. – WRAŻLIWE – preferencje – sexualne, polityczne sympatyzowanie, podsłuch bez zgody ,i tp zamordystyczne –

ORAZ – ZŁOŻONA PROPOZYCJA NA SPOTKANIU W AUSTRII – GENERAŁ ZACHARSKI WRACA DO SŁUŻBY – znany z akcji „OLIN”

======================

zaraz po I turze HRABIA – GAJOWY-KOMOROWSKI – pilnie leci do Afganistanu – leci sam – WRACA SZYBKO I NIE SAM – KTO PRZYLECIAŁ DO KRAJU WRAZ Z HRABIĄ ……………..

A. LEPPER – SWOJEGO CZASU POPEŁNIŁ BŁĄD – mówiac póblicznie -„WERSAL SIĘ SKOŃCZYŁ  ZROBIMY Z WAMI PORZĄDEK”

PRZEDWCZEŚNIE ODKRYŁ KARTY

JAROSŁAW ZROBIŁ TO SAMO TYLKO KALIBER WYPOWIEDZI DOTYKA NIE TYLKO „KIZIORÓW” ale równierz uderza w interesy ich mocodawców

Kaczyński: nie dopuścić Gazpromu do gazu łupkowego2010-06-18 15:50
– Tu nie ma co ukrywać: chodzi o to, żeby się od Gazpromu całkowicie uniezależnić, a nawet – jak by było można – stworzyć pewną konkurencję – mówił kandydat PiS na prezydenta Jarosław Kaczyński na spotkaniu ze specjalistami przemysłu wydobywczego surowców energetycznych poświęconym gazowi łupkowemu. Prezes PiS przestrzegał przed wejściem rosyjskiego koncernu pod szyldem innej firmy
„Musimy się wszyscy tym zajmować – to jest święty obowiązek rządu” – dodał. Podkreślił, że Polska powinna zabezpieczyć swoje interesy w obszarze eksploatacji bogactw naturalnych poprzez odpowiednie rozwiązania prawne, a nawet działania służb specjalnych.W spotkaniu, zorganizowanym w siedzibie spółki Poszukiwania Nafty i Gazu, wzięło udział kilkunastu teoretyków i praktyków zajmujących się badaniami, poszukiwaniami oraz wydobyciem surowców energetycznych. Kaczyński spotkał się z ekspertami, aby zapoznać się z technologią oraz możliwościami wydobycia gazu łupkowego w Polsce.

A WIĘC SŁOWA PREMIERA ŻE UCZYNIĄ WSZYSTKO ABY KACZYŃSKI NIE ZOSTAŁ PREZYDENTEM – można przyjąć za zapowiedż – spektakularnych zbiegów okoliczności uniemożliwiających – WYGRANIE W II TURZE .

WYDAJE SIĘ ŻE CZAJĄCE SIĘ BEZUSTANNIE NA GRANICY POLSKI FRONTY ATMOSFERYCZNE NAGLE MOGĄ RUSZYĆ W PRZÓD O 50 KILOMETRÓW – 2 GODZINY OPADÓW NA POŁUDNIU SKUTECZNIE ODSUNĄ ZAGROŻENIE – ELEKCJĄ JAROSŁAWA

TO ROZWIĄZANIE NAJMNIEJ DRASTYCZNE – I W ZASADZIE NAJBARDZIEJ SKUTECZNE – tym bardziej że wszelkie dokumenty związane z wprowadzeniem stanu wyjątkowego są gotowe – BYŁY PRZYGOTOWANA W TRAKCIE TAK ZWANEJ 2 FALI – WIEC WPROWADZENIE ICH W ŻYCIE TO KWESTIA 1 GODZINY -jeśli zajdzie taka potrzeba.

CZEKAJMY I OBSERWUJMY WYDARZENIA NAJBLIŻSZYCH DNI

ps.

link do art. na temat opadów na życzenie

http://ekoblogia.pl/laser-wywoluje-deszcz-na-zadanie

MOCODAWCY KIZIORÓW JUŻ DAWNO DYSPONUJĄ TAKA TECHNOLOGIĄ – I DLATEGO PISAŁEM ŻE POGODA BĘDZIE W POLSCE DECYDUJĄCYM NARZĘDZIEM  KREUJĄCYM POLSKĄ SCENĘ POLITYCZNĄ

37 thoughts on “Smloleńsk,powódż nr.1, powódż nr.2 JAROSŁAW II tura – 3 fala

 1. ŻYDOMASOŃSKIE ZAGROŻENIE CYWILIZACJI

  Tekst o wielkiej katastrofie ekologicznej / humanitarnej w rejonie zatoki meksykańskiej. To, co zostało tam poczynione może w niedalekiej przyszłości zagrozić życiu biologicznemu na naszej planecie. Rozmiar tragedii jest wprost niewyobrażalny i zagraża nam wszystkim. Oczywiście, jak zawsze, milczą oficjalne media, a rzeczywisty rozmiar katastrofy jest tuszowany, także w internecie, np w wyszukiwarce google. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że gigantyczny wyciek ropy jaki ma tam miejsce został stworzony celowo. Dlaczego nic o tym nie wiemy? Dlaczego nic się o tym nie mówi?

  Tutaj poruszymy ten problem:
  prezydent USA, Barack Obama właśnie autoryzował wysłanie ponad 17.000 żołnierzy gwardii narodowej w rejon kataklizmu. Po co to zrobił i jakie zadania będą mieli żołnierze? Czy nie będzie to przypadkiem zadanie trzymania ‚krótko’ tamtejszej ludności cywilnej? Czy nie są oni wysłani na wypadek ewentualnych zamieszek bądź powstania? Na portalu facebook do stowarzyszenia bojkotu koncernu BP, odpowiedzialnego za kataklizm, wpisało się ponad 400.000 ludzi (dane sprzed 1,5 tygodnia). Bunt wśród społeczeństwa amerykańskiego jest powszechny. Austriacka dziennikarka śledcza podaje, że z rejonu skażenia ma być ewakuowanych około 40 milionów ludzi. Czy po to zostały wysłane tam wojska?
  Strefa Zatoki jest objęta blokadą informacyjną ? dochodzi do aresztowań dziennikarzy, zaś mainstreamowe media wyraźnie przedstawiają tylko wycinek prawdy. Aresztowań dokonują prywatne służby ochroniarskie BP nie mające do tego uprawnień, aczkolwiek w zgodnej opinii obserwatorów i uczestników dramatu w Luizjanie odbywa się to za cichym przyzwoleniem rządu USA.Brytyjska Organizacja Gospodarowania Zasobami Wodnymi zakazala calkowicie uzywania srodka Corexit 9500.Gdyby wyciek nastapil na wodach Morza Polnocnego , BP nie mogloby uzywac tego srodka. Wiec dlaczego w Zatoce Meksykanskiej pozwolono na uzycie tego srodka?
  Różne ‚odmiany’ środka Corexit są bardzo toksyczne dla fauny i flory morskiej, dlatego środek ten jest zabroniony przez ustalenia międzynarodowe (których USA nie ratyfikowały). Podobnie jak w wypadku trującego DDT, stosowanie Corexitu było wielką pomyłką ludzkości. Środek ten oficjalnie stosowany jest jako rozpraszacz ropy wylanej do morza. Kłopot w tym, że Corexit jest skrajnie toksyczny. Jakie działanie będzie on miał na ludzi? Czy wkrótce będziemy notować pierwsze ofiary dziwnych chorób, także w Polsce, gdy cząstki Corexitu dotrą do nas wraz z opadami / frontami atmosferycznymi?
  Według oficjalnych informacji do wód zatoki meksykańskiej zrzucono 1.021.000 galonów Corexitu. To daje niewyobrażalną ilość około 3.600.000 litrów tego toksycznego środka. Co więcej, ostatnio zezwolono na dalszy zrzut 805.000 galonów Corexitu, co daje nam 2.900.000 litrów tej toksyny. Jak wielkie są to liczby? Według raportów 2,61 cząstki na milion Corexitu 9500 (zmieszanego z ropą w stosunku 1 : 10) jest śmiertelnie trujące dla 50% fauny morskiej w ciągu 96 godzin. Oznacza to , że 1 galon mieszanki Corexitu 9500 i ropy jest w stanie zatruć 383.141 galonów wody.
  Oczywiście, oficjalnie wszystko jest w porządku. Zrzucanie Corexitu do wód USA jest legalne, zaś według zapewnień władz jest to robione dla dobra ludzi. Taka sama sytuacja była ze szczepionkami na świńską grypę. Także utwierdzano nas w złudnym przekonaniu, że jest to robione dla naszego dobra. Tymczasem okazało się to gigantycznym kłamstwem na skalę całej planety. Zaś teraz, kilka miesięcy po zdemaskowaniu prawdziwych intencji Światowej Organizacji Zdrowia w kontekście nowej grypy, notuje się dużą liczbę zgonów i przypadków kalectwa po zastosowaniu tych szczepionek. Nikt już o tym nie mówi poza niezależnymi mediami, w których takie przypadki są odnotowywane.
  # Jak naprawdę jesteśmy traktowani my, zwykli ludzie, świadczy wypowiedź jednego z szefów koncernu BP, który określił mieszkańców rejonu zatoki meksyańskiej mianem ‚maluczkich’. Link do artykułu to opisującego tutaj

  Statki monitorujące przebieg wypadków w Zatoce Meksykańskiej, używając GPS i podwodnego radaru dostrzegły niepokojące zjawisko które formuje się wokół odwiertu z którego wycieka ropa naftowa. Tym zjawiskiem jest rosnący w szybkim tempie pęcherz, który tworzy się pod powierzchnią dna morskiego. Pęcherz ten ma już w tej chwil około 30 km średnicy i podniósł dno morskie o conajmniej 4 metry. Bardzo trudno jest na tym etapie oszacować jego dokładne rozmiary, bo nie pozwala na to sprzęt, który używa się na statkach. Najlepszy sprzęt do takich badań posiada marynarka wojenna, ale ta nie dzieli się ani swoimi informacjami ani instrumentami naukowymi z nikim. Nie ma jednak wątpliwości, że bąbel ? który prawdopodobnie wypełniony jest gazem, bo zazwyczaj towarzyszy on ropie naftowej ? jest faktem i co wzbudza niepokój ? nieustannie rośnie.
  Rzeczą wiadomą jest, iż amerykanie posiadają satelity zdolne wykonywać tomografię (prześwietlenia) wnętrza ziemi. Tak więc ci, którzy mają znać szczegółowe informacje na ten temat, już teraz je znają i to w wymiarze większym niż my.
  Mając na uwadze powyższe informacje, tym bardziej groźne wydaja się zapowiedzi tego, co oni chcą zrobić. Zdaniem specjalisty od techniki wojskowej, przy pomocy potężnej konwencjonalnej bomby można zlikwidować wyciek ropy naftowej w Zatoce Meksykańskiej – informuje serwis ‚BBC New/Science’. Wielu fachowcow na swiecie uwaza ze uzycie malego ladunku nuklearnego moze zatrzymac wyciek ropy. Rosja robila to juz z powodzeniem 5 razy.
  I tutaj zastanówmy się nad konsekwencjami użycie tak potężnych ładunków wybuchowych. W jaki sposób wpłyną one na stabilność skorupy ziemskiej i warstw geologicznych w tym rejonie, skoro pod powierzchnia ziemii tworzy się gigantyczny bombel gazu? Czy nie doprowadzi to do dalszego poszerzenia odwiertu i kataklizmu na jeszcze większą skalę? Co planują te chore umysły?

  Nikt dokładnie nie wie przez ile warstw geologicznych przepływa ropa, zanim wydostanie się na powierzchnię morza. Mogą to być warstwy piasków, iłów, wapnia a nawet mniejsze rezerwuary ropy lub gazu. Ciśnienie ropy wykorzystując słabość takich warstw jest w stanie spowodować pękanie dna morskiego, co właśnie obserwuje się w tej chwili. To bardzo niebezpieczne zjawisko, bo oznacza, że jeśli nawet uda się w końcu zaczopować wyciek w odwiercie, potężne ciśnienie ropy z całą furią ruszy w te pęknięcia rozrywając przy okazji dno morskie. Tak gwałtownie uwolniony gaz niechybnie eksploduje na skale nigdy dotąd nie widzianą. Wybuch ten – 50 mil morskich od wybrzeży Luizjany – można porównać do podwodnej erupcji wulkanu Mt. St. Helen. Stworzy on toksyczną chmurę, która podróżując wraz z wiatrem dotrze do wielkich miast położonych na wybrzeżu zatoki (Houston, Nowy Orlean, Sarassota). Reszty zniszczenia dokona olbrzymie tsunami, którego największą ofiarą stanie się Floryda wystająca z wody zaledwie na 10 cm. Zniszczone zostaną także tysiące platform wiertniczych, którymi usiana jest Zatoka Meksykańska, powiększając tylko w sposób wręcz niewyobrażalny rozmiary katastrofy.

  http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=2404&start=120

  pomimo wielu prób nie udało się zatamować wycieku ropy, wypływa ona codziennie w wielkich ilościach. Mowi sie nawet o 1.7 milionach galonow w ciagu dnia. Zbliza sie okres huraganow i sztormy przyspiesza rozprzestrzenianie sie ropy. Skutki tego beda tragiczne. Wlascicielami BP jest żydomasońska rodzina Rotschildow ktora dostala dzisiaj poparcie od senatora Bloomberga ktory stwierdzil ze przeciez oni tego nie zrobili , ze to tylko wypadek przy pracy. Ale chyba coraz wiecej trzezwo myslacych zaczyna miec watpliwosci. Ropa dotarla juz do wybrzezy Luizjany, Mississipi, Alabamy i Florydy. Warto zobaczyc mape interaktywna.Kliknijcie w czerwone punkty.

  http://edition.cnn.com/SPECIALS/2010/gulf.coast.oil.spill/interactive/map.impact.google/index.html

  wartość 1.7 miliona galonów ropy daje około 6.12 milionów litrów ropy w ciągu dnia. To już teraz może sprawić, że cała zatoka meksykańska stanie się strefą pozbawioną życia biologicznego. Co więcej, gigantyczna plama ropy połączona z toksycznym Corexitem zaczyna się przemieszczać poza rejon zatoki meksykańskiej, na otwarty ocean. To skażenie, wraż z naturalnie występującymi prądami morskimi, zaczyna płynąć w kierunku Europy. Zagrożone są: Portugalia, Hiszpania, Francja, Anglia, Irlandia, Norwegia, a także zachodnie wybrzeża Afryki. Pośrednio zagrożeni jesteśmy i my, gdyż Corexit wymieszany z ropą naftową będzie wędrował z prądami morskimi do Bałtyku (w mniejszej ilości), jak i z opadami atmosferycznymi nad terytorium całej Europy. Poza tym dalsze continuum życia biologicznego na naszej planecie może stać pod znakiem zapytania, gdyż oceany skażone ropą naftową nie będą produkowały wystarczającej ilości tlenu. Oceany pozbawione życia biologicznego nie produkują tlenu, gdyż nie ma w nich roślinnych mikroorganizmów, które by to robiły.

  Zobaczcie ponizej wideo jest licznik podajacy aktualne dane ile tego swinstwa wycieka .

  http://www.pbs.org/newshour/rundown/horizon-oil-spill.html

  Jeśli doszło do pęknięcia skorupy ziemskiej na dnie morskim, to wycieku nie da się żadną miarą zatamować. Grozi olbrzymia globalna katastrofa ekologiczna. W najbliższym czasie ropa i benzyna oraz gaz podrożeją dwa a nawet więcej razy. To tylko kwestia czasu. Obie firmy olejowe BP i Transocean, są na skraju bankructwa, co okaże się w ciągu kilku tygodni. Pozostanie wtedy społeczeństwo amerykańskie, a także ludzkość, samym sobie naprzeciw tej katastrofy
  #

  problem podstawowy – otóż nikt nie wie, jak ów wyciek powstrzymać. Jak piszą eksperci,rzecz w tym,że ten nieszczęsny odwiert – 1500m pod powierzchnią Zatoki-i około 10km! pod dnem oceanu był jednym z kontrowersyjnych działań nazwanych poszukiwaniem deep oli-głębokiej ropy. Dlaczego kontrowersyjnych? Albowiem wielu ekspertów przestrzegało przed ruszaniem tego pokładu ropy i gazu,do którego BP postanowiło się za wszelką cenę dokopać. Dlaczego przestrzegało? Albowiem ludzka technologia nie miała dotychczas możliwości zmierzenia się z tak ogromną siłą natury. Ciśnienia, które występują w tego typu pokładach ? gazu,który wypycha ropę – nie są spotykane na powierzchni planety i? nie ma technologii, która jest w stanie sobie z nimi poradzić. Mówiąc w skrócie, wywalono dziurę w dnie oceanu do jednego z największych ze znanych nam pokładów ropy i gazu, który jeszcze nie został zagarnięty przez człowieka i teraz? biologicznie jestesmy w bardzo zlym polozeniu. przez biernosc wzgledem glupoty. to wszystko ludzka reka i wolna wola ? niestety ludzi zlych.

  British Petroleum zdecydowała się na wiercenie dna morskiego w miejscu dzisiejszej katastrofy na początku tego roku. Decyzję taką podjęto wbrew radom kilku poważnych firm geologicznych, które wskazały, że BP nie posiada żadnych zabezpieczeń, na wypadek gdyby doszło do katastrofy ekologicznej. Rad udzielali ludzie, którzy doskonale znali swój fach i rozumieli niuanse wydobycia ropy naftowej. Jedna z tych firm uczestniczyła w gaszeniu szybów naftowych w Kuwejcie, podpalonych jeszcze przez Sadama Husseina. Niezależni geologowie z kolei przestrzegali, że formacja geologiczna tworząca dno Zatoki Meksykańskiej jest niestabilna i nie jest w stanie wytrzymać ciśnienia pompowanej z olbrzymiej głębokości ropy. Już wtedy zdawano sobie sprawę ze skali ciśnienia jakie panuje w złożu, jednak BP postanowiła nakłuć je tak czy inaczej. Ta nonszalancja sprawiła, że katastrofa ekologiczna była tylko kwestią czasu i jak się okazało, nie trzeba było na nią długo czekać.

  jarek_kefirek

  Za: http://astral-projection.blog.onet.pl/

 2. komorowski okłamał nas fakty
  rodziny ofiar tej katastrofy / zamachu terrorystycznego chcą dochodzić same do prawdy.
  To, co dzieje się wokół śledztwa w sprawie tej katastrofy / zamachu woła o pomstę do nieba, mówię to od paru dni. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z kolejną wielką aferą naszych władz, a samo śledztwo będzie kompromitacją Polski na arenie międzynarodowej. Szczerze mówiąc – wstyd mi za tych, którzy to śledztwo prowadzą. Wstyd mi za to, że oni są Polakami. To, co się dzieje wokół tego śledztwa, cała medialno – polityczna otoczka z każdym nadchodzącym dniem bije kolejne rekordy absurdu i paranoi. A może właśnie o to chodzi? O dezinformacje, o zniechęcenie narodu do dociekania prawdy, o celowe zagłuszanie pytań? Na portalu Fronda możemy przeczytać dość niepokojące doniesienia:
  =================
  JESTEŚ PEWIEN ZE TO POLACY…..
  ==================

  http://astral-projection.blog.onet.pl/1,AR3_2010-04_2010-04-01_2010-04-30,index.html

   1. Wszystko jest OK, Jerek powiedzial, ze jest przeziebiony, oraz ze nie takie rzeczy ludzie przechodza…
    Powiedzial tez, ze nie bedzie z tego powodu ograniczal kampanii.
    Wiec nic nie jest NIE TAK 🙂


 3. Uwaga !!
  wczoraj, czyli 23 czerwca, o godz. 18-tej dwadzieścia, widziałam nad warszawską Elektrociepłownią Żerań – leciał wprost na jej komin samolot, myślałam, że rozbije komin. Był na wysokości – poniżej komina, może w jego połowie – trudno określic, bo to szybko się działo. Leciał z północy (tak jak tamten na sejm ), w ostatniej chwili skręcił na zachód. Mały samolot, ale chyba inny niz ten co widziałam nad sejmem.
  Co by się stało, gdyby uderzył w komin EC ?? Kłopoty dla okolicznych mieszkańców na pewno. Niedawno był pożar w EC Siekierki. Ciekawy przypadek, albo próba przed…..

 4. Mizia… – susza idzie, a nie 3 fala 🙂

  „Z ramion powodzi wprost w suszę

  Okres powodziowy w Polsce dobiegł końca. Obecnie naszym problemem może się stać niedostatek opadów, a więc susza i towarzyszące jej upały…”

  twojapogoda.pl

  1. TRZECIA FALA TO JAK CI PISZE NARZĘDZIE DO – WYKLUCZENIA KANDYDATA JAROSŁAWA JA NIE PISAŁEM ŻE TO DOPUST BOSKI BEDZIE – BĘDZIE JEŚLI SKORZYSTAJĄ TO LUDZKA RĘKA –

   A CO DO SUSZY PRZEKOP MOJE ZAKŁADKI U ZENOBIUSZA TAM MASZ WPROST O LIPCU I O DALSZYCH MIESIACACH – JEST TO W KONTEKŚCIE GLOBALNEGO PLANU – ……. A TRZECIA FALA TO MOZNA BY ŻEC NASZA POLSKA SPRAWA – NO NAPEWNO Z POMOCĄ PEWNYCH MOCODAWCÓW TRZYMAJACYHC RĘKE NA PÓLSIE BIZNESU W POLSCE

   JA NADAL UTRZYMUJĘ ŻE NIE DOJDZIE DO WYBORU PREZYDENTA A JAKIMI ŚRODKAMI TO ZREALIZUJĄ ……. w sumie ja wolał bym na miejscu polszewików powódż – bo to jakoś bezkrwawo by sie obyło

   JA NADAL UTRZYMUJĘ ZE

   1. Zdecydowanie susza jest gorszym kataklizmem, bo żyć bez wody się nie da, a kataklizm dotknie cały kraj. Poziom wód gruntowych był i tak w Polsce bardzo niski ostatnio i po powodzi się już bardzo obniżył.
    Mam wrażenie, że obecnie następuje jakaś zmiana planów i przygotowania do jakiegoś grubszego wydarzenia.

 5. „Uważam, że Polacy zamieszkali na stałe za granicami Polski, powinni powstrzymać się przed udziałem w polskich wyborach” – napisał w liście, mieszkający w USA, Piotr Grzegorz Chmiel. Wirtualna Polska zapytała o udział Polonii w wyborach doktora Tomasza Słomkę, ustrojoznawcę z Uniwersytetu Warszawskiego.
  http://polonia.wp.pl/kat,1010877,title,Czy-Polonia-powinna-miec-prawo-do-glosowania,wid,12297490,wiadomosc.html

  Ja pier….

  1. pisze o tym PB na swym blogu – Obywatli polskich za granicami jest ok 17 mln, w wiekszości (a co najmniej polowa z tego) uprawnionych do glosowania a oni piszą o 74 tys. No to jest przekręt na maxa. Wnioskuje z tego, ze Referndum o UE w 2004 było nieważne z tej racji, ze po doliczeniu Polaków za granicą nie było potrzebnej frekwencji, ktora ldwo przekroczyla w Polsce 55% bodajze.
   Słuszna uwaga.

 6. No ja też się cieszę, że coraz nas więcej, ale już doby nie starcza, żeby wszędzie pozaglądać i poczytać 🙂

  1. no właśnie, mam ten sam problem … wcześniej wszystko było w jednym miejscu … a teraz nie jestem w stanie śledzić wszystkiego

 7. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak się ciesze, że grypa666 się tak rozmnożyła!
  Toż to były nasze pierwsze mrzonki – żeby ludzie zaczęli pisać, publikować, wreszcie myśleć (w tej kolejności, bo myślenie nie jest tak łatwym zajęciem niż np. pisanie. Niektórzy „piszą” całe życie nie myśląc). Pozdrawiam wszystkich Miziaków, Beiniaków, Zebobiaków, Brunaków, Zagrypiaków itd!
  Ach, ja też założyłem blog, na razie jest prawie pusty bo pracuje nad materiałami wideo.

 8. „świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest”.
  Pamiętajmy, że powiedział to premier rządu najpotężniejszego wówczas światowego mocarstwa. Trudno przy tym jest zakładać, że był on ignorantem lub niepoważnym wyznawcą teorii spiskowych.
  A całkiem niedawno (20 maja br.) przewodniczący CSU i premier Bawarii, Horst Seehofer występując jako gość w audycji satyrycznej całkiem na serio i poważnie powiedział:
  „Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci co się ich wybiera nie mają nic do decydowania” (od 4 min 40 sek. filmu – „Diejenigen die entscheiden sind nicht gewählt und diejenigen die gewählt werden haben nichts zuentscheiden!”).

  http://www.youtube.com/watch?v=f1XJ9v6iV4Q&feature=player_embedded
  W dalszej części rozmowy, nadal na serio i poważnie opowiadał niemiecki polityk o bezsilności rządów wobec szkodliwej działalności finansowej potężnych banków.
  Na marginesie dodam tutaj jeszcze…
  W oficjalnym dokumencie wydanym przez niemiecki Bundesbank na stronie 88 i 89 opisana jest szczegółowo procedura „tworzenia pieniędzy” !
  Pozwolę sobie w tym miejscu na krótki cytat:

  „Pieniądz powstaje poprzez „tworzenie pieniędzy”. Zarówno państwowe banki centralne jak i banki prywatne mogą tworzyć pieniądze. W systemie euro pieniądz powstaje przede wszystkim poprzez udzielanie kredytów…”

  („Geld entsteht durch „Geldschöpfung“. Sowohl staatliche Zentralbanken als auch private Geschäftsbanken können Geld schaffen. Im Eurosystem entsteht Geld vor allem durch die Vergabe von Krediten…”)

  http://www.bundesbank.de/download/bildung/geld_sec2/geld2_gesamt.pdf

  Przypomnę w tym miejscu mój tekst

  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/najwiekszy_szwindel_bankierow

  i umieszczony w nim film

  http://www.youtube.com/watch?v=Ue_lzEIVhnE

  Tak więc film ten nie jest wymyśloną opowiastką, a precyzyjnie opisuje finansową rzeczywistość, czyli największy szwindel bankierów.

  Horst Seehofer przyznaje się do całkowitej bezsilności polityki wobec bankierów. A XIX-wieczny premier imperium brytyjskiego mówł o rządzących światem ludziach ukrytych za kulisami. Choć wtedy jeszcze nie było FED-u, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i innych zniewalających finansowo całe państwa instytucji. Nie było też jeszcze Bilderberga, ani Komisji Trójstronnej. A jednak Benjamin Disraeli twiedził, że aby wiedzieć kto rządzi, należy zajrzeć za kulisy.

  No to, zaglądnijmy tam. Zobaczmy, kto rządzi światem.

  Oficjalna wersja głosi, że w państwach demokratycznych mamy trzy filary władzy: legislacyjną (parlament), wykonawczą (rząd) i sądowniczą. Czasem nieco żartobliwie mówi się o „czwartej władzy” – czyli o mediach. Nikt natomiast nie wspomina ani o tych „za kulisami”, ani o władzy pierwotnej i nadrzędnej nad pozostałymi – pieniądzem. Bo to nie politycy, a pieniądz rządzi na ziemskim padole. Bezradnie przyznał to ważny polityk niemiecki. Zresztą i bez jego wypowiedzi widzieliśmy i widzimy bezsilność polityki wobec kolejnych kryzysów wywoływanych przez banki, spekulacje i giełdy. Winnych nie tylko nie stawia się przed trybunałami. Rządy napychają banki setkami miliardów (pożyczonych od tych samych złodziejskich banków) w celu „ratowania” rynku finansowego. A potem jeszcze zmuszone są nowe „kredyty” bankom zwracać.

  Tak więc u władzy są ci, którzy mają pieniądze. Uwypukla to cytat bankiera Rothschilda:

  „Pozwólcie mi tworzyć i kontrolować pieniądze państwa, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy w nim prawo.”

  Najważniejszym, obok samych pieniędzy narzędziem władzy bankierów nad światem są media. W rzeczywistości bowiem „czwarta władza” jest ważniejsza i potężniejsza niż pierwsze trzy oficjalne „filary” władzy. Nie bez przyczyny na wszystkie zebrania Bilderberga czy Komisji Trójstronnej zapraszani są właściciele koncernów prasowych czy stacji telewizyjnych. A ich lojalność wobec bankierów-gospodarzy tych tajemniczych spotkań nie podlega wątpliwości, czego najlepszym dowodem jest fakt, że media o tychże spotkaniach nas nie informują, choć ich właściciele sami biorą w nich udział.

  Za zachowanie tajemnicy przedstawicielom mediów dziękował na spotkaniu Komisji Trójstronnej 20 lat temu David Rockefeller: „Jesteśmy wdzięczni wydawcom „Washington Post”, „New York Times”, „Time Magazine” i innym wielkim wydawnictwom, których menedżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy…”

  A o stanie mediów mówił były szef personalny New York Times John Swinton:

  „W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem dziennikarza jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

  Dlaczego media górują nad polityką. Prezydenta czy premiera można wykreować medialnie. Można go też medialnie zniszczyć. Polityk musi co kilka lat stawać do kolejnych wyborów, czego to właściciel koncernu prasowego robić nie musi. Polityk często musi ugiąć się przed inspirowaną mediami „wolą ludu”. A tę określają i narzucają poprzez redaktorów i dziennikarzy właściciele mediów. Nawet tzw. publiczne media nie są niezależne. Na ważne w nich funkcje trzeba być przez kogoś (zazwyczaj polityków) zarekomendowanym i zatwierdzonym. A ci, co rekomendują i zatwierdzają sami są w rękach bankierów i pod presją medialnych potentatów.

  Podobną zależność widać u parlamentarzystów. Nawet w wyborach na zasadach JOW (jednomandatowe okręgi wyborcze) niekoniecznie wygra kandydat lepszy. Większe szanse na zwycięstwo ma kandydat z „kasą”, dysponujący dostępem do mediów, czyli mający odpowiednie „zaplecze”. A jak się już taki znajdzie w parlamencie, najczęściej zmuszony jest on podporządkować się tzw. dyscyplinie klubowej. A to oznacza, że o sposobie głosowania danego posła decyduje partyjny kacyk, a nie jego „wyborca”. A nam wmawia się, że parlament reprezentuje wolę społeczeństwa.

  Nie inaczej jest w trzecim „filarze” – sądownictwie. Wprawdzie w drobnych sprawach kryminalnych sędziom pozostawiana jest wolna wola, ale tam gdzie wyższa jest ranga sądu i ważniejsze wyroki i orzeczenia, sytuacja się zmienia. Bo na stanowisko sędziego Sądu Najwyższego, czy Trybunału Konstytucyjnego ktoś musi takiego kandydata zarekomendować i ktoś musi tę decyzję zaaprobować. A robią to, jak już wiemy, zawsze osoby, które same zależne są od pieniądza i mediów.

  Dlatego nie dziwi, że Trybunał w Strasburgu potępił Szwajcarię za referendum „dyskryminujące” muzułmanów (zakaz budowy minaretów przy budowanych meczetach). Ale ten sam Trybunał wydał wyrok nakazujący usuwanie krzyży z przestrzeni publicznej i to w chrześcijańskiej Europie.

  Na marginesie dodam jedynie, że wszystkie instytucje ponadnarodowe, z ONZ na czele są w takim samym stopniu uzależnione od finansjery i mediów. Bo nawet na stanowisko Sekretarza Generalnego ktoś musi kandydata zarekomendować, ktoś musi go zatwierdzić. A ci, co to robią, sami są sługami pieniądza i „opinii publicznej”.

  Kto więc tak naprawdę rządzi światem?

  Bankierzy? Bilderberg? Komisja Trójstronna?

  No cóż… Bankier bankierowi nie jest równy. A w tajemniczych klubach Bilderberga czy Komisji Trójstronnej też są równi i równiejsi.

  Celowo w tym miejscu pomijam Iluminatów i masonów. Większość informacji o nich może być celowo zniekształcana. Zwłaszcza przez samych zainteresowanych. Nawet, jeśli „były” mason najwyższego wtajemniczenia opowiada o lożach, należy jego informacje przyjmować z należytą ostrożnością. Choć nie ulega wątpliwości, że w ważnych wydarzeniach w historii świata masoni brali czynny, choć nie zawsze jawny udział. Znajdziemy ich wśród Ojców Założycieli Stanów Zjednoczonych, wśród Jakobinów, a także u Garibaldiego.

  Ale i sami bankierzy bezpośrednio wpływali na losy świata. Na przykład Fritz Warburg brał udział w współfinasowaniu bolszewickiego zamachu stanu nazwanego później Wielką Socjalistyczną Rewolucją Październikową.

  http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2010/05/die-bankster-finanzierten-die.html

  No więc – kto za tym wszystkim stoi? Kto rządzi światem?

  W tym miejscu zaryzykuję przytoczenie Protokołów Mędrców Syjonu.

  Wiem, wiem ! To jest fałszywka ! Napisał ją carski tajniak ochrany Gołowinski !

  Zadziwiła mnie jedynie przy ich lekturze precyzja, z jaką ponad sto lat temu opisywał on to, co dzisiaj widać gołym okiem.

  http://judeopolonia.wordpress.com/2010/05/21/protokoly-medrcow-syjonu/

  Tekst jest wprawdzie długi, ale wart przeczytania. Opisywana w „protokołach” w wielu miejscach rola mediów, banków, giełdy, polityków, wojen, epidemii, pozorów w polityce, świadomej demoralizacji społeczeństw, ogłupiania gojów, zatarcia przy pomocy propagandy różnicy między dobrem a złem, między prawdą a kłamstwem sprawiają, że tekst ten czyta się raczej jako sprawdzające się na naszych oczach proroctwo, a nie jako wyssaną z palca fałszywkę!

  Zamiast nazywać Gołowińskiego fałszerzem, powinien zostać on ogłoszony jasnowidzem i prorokiem w jednej osobie. Precyzja jego opisu teraźniejszości przekracza znacznie zawiłe, ukryte za symbolami przepowiednie samej Apokalipsy czy Nostradamusa.

  W tym miejscu jednak nie będę się upierał. Zakładam, że „protokoły” są fałszywką.

  Ale nie są fałszywką potajemne zjazdy Bilderbergów czy Komisji Trójstronnej.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Tr%C3%B3jstronna

  Nie jest też fałszywką organizacja PNAC

  http://pl.wikipedia.org/wiki/PNAC

  Nie jest też fałszywką plan czy zamiar zdobycia przez USA absolutnej dominacji nad światem. Do czego PNAC potrzebował jedynie „nowego Pearl Harbour”. Cudownie w nowej administracji akurat nowo wybranego Busha juniora znalazło się wielu aktywistów PNAC. Równie cudownie przytrafił się im potrzebny do realizacji ich planu zdobycia absolutnej dominacji nad światem upragniony „nowy Pearl Harbour”.

  Zamachy z 11/9 do dzisiaj nie zostały należycie i wiarygodnie wyjaśnione. Wiele grup inicjatywnych, naukowców, architektów, inżynierów czy wojskowych nie wierzy w oficjalną wersję zamachu dokonanego rzekomo przez Al-Kaidę. Władze USA kompletnie to ignorują. Ważne jest dla nich, że zamachy te dały pretekst do „wojny z terrorem” i do agresji na okupowany do dzisiaj Afganistan. Potem nastąpiła, pod równie wyssanym z palca pretekstem inwazja na Irak.

  Nic to, że poważna BBC twierdzi, że Al-Kaida przedstawiana przez władze USA jako grupa terrorystyczna nie istnieje.

  http://www.youtube.com/watch?v=ek7ZHenQnu4&feature=player_embedded

  Nic to, że Aaron Russo opowiedział, jak to było z 11/9 i planowanej prawdziwej wojnie z fikcyjnym terrorem.

  http://www.youtube.com/watch?v=PZ4BCIJOg1I&feature=related

  A i chipowanie jeszcze nas czeka. Wspomina o tym nawet Apokalipsa, mówiąc o „znamieniu” besti na ramieniu i czole jej sług.

  A co z kartami iluminatów?

  http://www.bibula.com/?p=12567

  Już całkiem na marginesie dodajmy do tego Codex Alimentarius, GMO, smugi chemiczne zwane chemtreils. Nadmieńmy jeszcze o pogłoskach o planowanej depopulacji, przypomnijmy oszustwo z pandemią świńskiej grypy, oszustwo klimatyczne, czy ostatnio nagłaśniane oszustwo z pyłem wulkanicznym.

  Przypomnijmy jeszcze wypowiedź Jamesa Paula Warburga:

  „Rząd Światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.”

  Albo wypowiedź Davida Rockefellera:

  „Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują nowy światowy porządek.”

  I jeszcze na koniec wypowiedź Marshalla McLuhana, medialnego „guru”:

  „Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie są trzymane w tajemnicy dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”

  Na tym kończymy rozważania o światowej polityce.

  A co z Polską? Kto w niej rządzi?

  Politycznie jesteśmy prowincją Unii. Byle komisarz z Brukseli narzuca nam jego wolę. Sama Unia jest, o czym nie zapominajmy, etapem przejściowym do NWO. Parlament Europejski to fikcja. Nawet wybór tzw. prezydenta Europy odbył się ponad głowami eurodeputowanych. Prezydenta (bilderbergowca) wybrała sitwa we własnym gronie.

  Militarnie podlegamy pod NATO. Nasze wojsko, a raczej to – co z niego pozostało – pomaga „wiodącej sile ” NATO – USA – w okupacji Afganistanu.

  Media znajdują się w obcych rękach. Finase, bankowość też. Szaleńcza wyprzedaż majątku narodowego trwa. Ostatnio wystawiono na sprzedaż 670 polskich spółek .

  A nam każe się wierzyć, że członkostwo w Unii i sojusz z USA są dla nas dobrodziejstwem. Mają chronić nas przed zaborczością Rosji. Nie dostrzegamy jednak, że nasi „sojusznicy” i domniemani „obrońcy” przed zakusami Rosji sami zdzierają z nas na naszych oczach skórę. Stajemy się żebrakiem i wykonawcą cudzych poleceń we własnym domu.

  Na domiar złego dwie główne partie polityczne, imitujące zażartą walkę spotykają się w podejrzanej fundacji żydowskiego „filantropa” Sorosa debatując o tym, jak nie dopuścić do udziału we władzy „wykluczonych”.

  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2467

  Mimo patriotycznej retoryki, PiS podobnie jak PO i pozostałe partie „parlamentarne” jest rzecznikiem obcej racji stanu. Bardziej dba on o interesy Izraela, organizacji żydowskich i USA, niż o sprawy Polski. Zajęty jest „dekomunizacją” nie widząc rzeczywistego ubezwłasnowolnienia Polski i zagrożenia ze strony Zachodu. Nie dostrzega narzucania Polsce i światu nowego porządku. Z depopulacją włącznie.

  Lech Kaczyński marzył o strategicznym sojuszu z Izraelem. Po co to Polsce potrzebne? Czyżby nasze wojsko miało pomagać Izraelowi w kolejnej pacyfikacji Strefy Gazy? Czy Polska jest jeszcze polska czy już żydowska?

  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2521

  O szkodliwości PO będącej de facto sabotażystą gospodarczym nie trzeba nikogo rozsądnego przekonywać. Gorzej jest z dostrzeżeniem szkodliwości PiS, zręcznie maskującego się patriotyzmem i katolicyzmem.

  Obiektywną ocenę szkodliwości PiS utrudniają zwłaszcza teraz ogromne emocje związane z zamachem w Soleńsku. Rozbudziły one u nas do stanu histerii nabytą przez wieki antyrosyjskość. Czyżby jednak Rosji opłacało się w taki sposób usuwać żałośnie niegroźnego dla niej polityka, na dodatek u schyłku jego kariery. Próby wciągnięcia przez Kaczyńskiego całej Europy w awantury przeciwko Rosji kończyły się niczym (a za wierną służbę USA odmówiły mu „tarczy”, a my nadal do USA potrzebujemy wiz wjazdowych).

  Rosji nie zależało na nagłaśnianiu zbrodni w Katyniu. Rosji nie jest potrzebne postawienie siebie całej pod pręgierzem światowej opinii publicznej, jako państwa podstępnego i zbrodniczego. Zresztą, gdyby Rosja stała za tym zamachem, zapewne za wczasu przygotowałaby jakąkolwiek spójną i jako tako wiarygodną wersję katastrofy czy zamachu. Tak jak to było 11/9 w USA, gdzie już w dniu katastrofy wskazano na „winnego” czyli na Al-Kaidę.

  Rosja nie stoi za zamachem w Smoleńsku, a z ZSRR ma ona tyle wspólnego, ile wspólnego ma Polska i Polacy z Bierutem, Bermanem i UB.

  A i tego, że rolę ZSRR jako imperium zła zajęła USA, patrioci z PiS nie dostrzegają.

  Zbliżają się wybory „prezydenckie” (a raczej wybory tytularnego nadzorcy polskiego baraku Unii). A później wybory do sejmu.

  Kogo mamy więc wybrać? Dżumę (PiS) czy tyfus plamisty (PO)?

  A może by tak wybrać kogoś z „wykluczonych” ? No i wyprowadzić Polskę z Unii, z NATO, wyprosić z Polski wszystkich Pelniących Obowiązki Polaków? A także jeszcze odebrać międzynarodowym oszustom przywłaszczone sobie przez nich nasze mienie narodowe? A przede wszystkim nie pozwalać, aby Polska nadal była szaberplacem światowej lichwy?

  Czas pokaże czy zmądrzejemy, czy też podążymy za Grecją

  1. Cała klasa polityczna jest do wymiany.
   I nic się nie zmieni do póki nie zostanie zmieniona zasada kreacji pieniądza.

   „Zanim kontrola nad emisją pieniędzy i kredytu nie zostanie przywrócona rządowi i uznana za jego nadzwyczajną i świętą odpowiedzialność, wszystkie dyskusje na temat niezależności prezydenta, parlamentu i demokracji są puste i daremne. Kiedy naród odrywa się od kontroli nad własnym kredytem, nie ma znaczenia kto tworzy w państwie prawo. Lichwa poza kontrolą zniszczy każde państwo.”
   antymaterialny@vp.pl

   Poniżej kilka mądrych słów Geralda Celente: „Narkomani pieniędzy”

  2. Rosja nie stoi za zamachem w Smoleńsku, a z ZSRR ma ona tyle wspólnego, ile wspólnego ma Polska i Polacy z Bierutem, Bermanem i UB.

   jesli nawet to wspaniale kryje sprawców kombinując ze śledztwem, albo ugrywa na tym własne interesy

 9. Co do fali powodziowej w „lipcu” – znalazłem jako „ciekawostkę” to i link na jakimś forum.
  Koleś pisze, że największa fala będzie w lipcu, szczególnie gdy Czesi (jak w 1997) spuszczą wodę ze swych zbiorników retencyjnych.
  Być może to poniżej to bujda…

  „Pewien mędrzec z mojej okolicy, człek naprawdę bardzo dziwny, pojawił się dosłownie znikąd, tak nagle, ani rodziny nie ma, ni przyjaciół, a gdy miałem poważną awarię komputera, on – sędziwy dziadoszek z siwą brodą, naprawił go bez problemu mówiąc, że kiedyś cały system mojego osobistego sprzętu będzie zsynchronizowany (?) z moim organizmem. Nie bardzo to zrozumiałem, ale w podzięce za pomoc zaproponowałem herbatę. Wówczas dziadek orzekł, że proponowana herbata to trucizna – że jedzenie, które kupujemy w sklepie, jest trucizną. Że plastik, aluminiowe puszki, folia, to wszystko w czym przechowywane są prod. spożywcze, źle na nie wpływa, wydziela szkodliwe substancje. Stąd biorą się nowotwory, choroby genetyczne, deformacje płodów. To kompletnie zbiło mnie z tropu. Mój gość podziękował za herbatę i powiedział, bym lepiej zaparzał sobie liście brzozowe, polecił zbierać kwiaty dziurawca, samodzielnie przyrządzać sobie napoje. Powiedział też, że napoje gazowane dla małych dzieci to śmierć, i że stosowanie plastikowych butelek u małych dzieci powoduje nadpobudliwość, autyzm i inne zaburzenia psych.

  Ale do rzeczy – siedzimy z dziadziem przy stole, ja się pytam, gdzie pan mieszka, chyba po sąsiedzku, a on odpowiedział tak dziwnie – „Tu i teraz”, po czym zmroził mnie wzrokiem. Akurat miałem włączony telewizor, na ekranie pokazywano kolejne zmagania z powodzią. Ku mojemu zdziwieniu wiadomość o powodzi nie zrobiła na moim gościu żadnego wrażenia. Wspomniał jednakowoż o ogromnym zagrożeniu dla zdrowia, wynikającym z korzystania z telewizorów plazmowych. Plazma – jak powiedział – jest materią żywą, ruchomą. Przenika nasze komórki i wchodzi z nimi w reakcje. Zdziwiłem się, myślę sobie co jest z tym człowiekiem, zmieniłem temat rozmowy, napomknąłem coś o powodzi. Dziadek na to – Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Nadchodzi czas wielkiego oczyszczenia. Poczułem, że coś jest na rzeczy, i spytałem, czy te doniesienia o apokalipsie w 2012 roku są prawdziwe. Mężczyzna odparł, że TO już się zaczęło. Wspomniał o tsunami, tornadach, trzęsieniach ziemi. Powiedział, że za mało mówi się w mediach o islandzkich wulkanach, które choć nie są eksplozywne i może nie niosą wielkiego zagrożenia, to mogą mieć wpływ na całą planetę. Że nasze powodzie są spowodowane właśnie wybuchem wulkanu w Islandii. Powiedział, że całe lato będziemy się zmagać z zagrożeniem powodziowym, że jeszcze większa fala przyjdzie z Czech w lipcu. Wspomniał o „Filipku”, jasnowidzu z Kłodzka.
  A i co powiedział najważniejsze – że wszystkie dziwne wydarzenia na naszej planecie, anomalie pogodowe itp. nasiliły się po atakach na WTC. Że ten zamach uruchomił licznik bomby, że włączył się mechanizm obronny, jakoś tak.

  Bardzo poczułem się zakłopotany po rozmowie z tym mężczyzną, on to chyba wyczuł, bo pozdrowiwszy mnie serdecznie, włożył swój dziwny, kolorowy kapelusz i wyszedł. Na pożegnanie powiedział jeszcze, że prawda jest ukryta, ale kto umie ją znaleźć, ten doczeka lepszych czasów, że kto zasługuje na karę, ten doczeka się czasów odkupienia.

  Od paru dni nie widziałem tego dziadka i bardzo dziwnie się czuję, nie wiem co o tym myśleć. Pierwsza moja myśl była taka, ot nawiedzony staruszek. Ale ta jego wiedza na temat techniki, sposób wypowiadania się, ta mądrość z jego słów zbiła mnie z tropu.”

  http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw3MTAxOTI1OSwxODU0NDQwNjksODQ2MzM2NiwwLGZvcnVtMDAxLmpz

  1. jak dla mnie prowokacja, napisane pod publikę, onet jest tak wiarygodny jak tusk ze swoimi obietnicami wyborczymi…… ładna bajeczka.
   Powaznej awarii komputera bez wymiany podzespołow nie da sie naprawic, chyba ze awaria dotyczy oprogramowania.
   A to ze wszystko będzie zsynchronizowane z nami to wiadomo prace ciagle trwają aby udoskonalic komunikację człowiek-maszyna.
   Kos kto to pisał chyba mial na celu aby znalazło sie na takich blogach.

  1. DLATEGO W GŁÓWNYM WPISIE NAPISAŁEM – ŻE KOMOROWSKI POLECIAŁ PILNIE DO AFGANISTANU SAM – a wrócił z specami – z wywiadu i kontrwywiadu – nie jest tajemnicą że najlepsi liniowi spece – byli właśnie tam – A TU KROI SIE ROBOTA W POLSCE

 10. ROSJA ZAKRĘCA KUREK BIAŁORUSI o 15% – białoruś grozi zakręceniem całkowicie tranzytu

  IZRAEL I USA – WYSŁAŁY FLOTĘ ……

  SYTUACJA SIE POWTARZA

  OBEJRZYJ POSŁUCHAJ

  1. Pamiętacie wybory przed kilku laty w Hiszpanii, gdzie Zapatero zapowiedział wycofanie wojsk hiszpańskich z Bliskiego Wschodu?
   Potem był krwawy zamach w Madrycie.
   Oskarżono AlKaidę – w głównych mediach poszło w świat, zatrzymano nawet jakiegoś Araba po czym go zwolniono z braku dowodów… a info o tym w głównych mediach nie było. Kulisy zamachu w Madrycie pozostają mętne i niewyjaśnione.

   Ostatnio Komorowski też zapowiedział wycofanie polskich wojsk z Afganistanu (przez kilka następnych dni w Afganistanie strzelano do Polaków) – narażając tym życie żołnierzy. Jewdnocześnie wzrasta możliwość „zamachu” w Polsce i gdyby nawet do tego doszło – pewnie poszłoby na konto „mitycznej AlKaidy”.

   Komorowski popełnił błąd mówiąc o tym przed wyborami, dodatkowo bełkotał coś o wyjściu z NATO – że konsultował to z Tuskiem… ????
   Nawet wyborcy PO nie wiedzą o co chodzi.

   Tymczasem wzrosło zagrożenie życia polskich żołnierzy w Afganistanie i wzrosło zagrożenie „zamachem” w Polsce.

   1. alkaida to po prostu grupa terrorystyczna stworzona przez CIA i mosad w celu wykonywania prowokacji na zamówienie

   2. Przypominam, że zamachy na WTC i Pentagon to robota Busha i CIA. Natomiast zamach w Londynie to robota Blaira i jego bezpieki. Zamach w Madrycie to z kolei robota władz hiszpańskich i jej bezpieki. Materiały wybuchowe madryckim „zamachowcom” dostarczył etatowy agent hiszpańskiego wywiadu. Za każdym razem chodziło o zaostrzenie t.zw. środków bezpieczeństwa , czyli o większe kompetencje policji i ograniczanie konstytucyjnych wolności społeczeństwa. smoleńsk to robota ?….(Tusk-Putin)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: